Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Eligazító terem » Section Omega - A Jupiter Incidens
Section Omega - A Jupiter Incidens
Adam
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 20.47.18 | Üzenet # 1
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Jupiter Incidens – Section OMEGA

Szép napnak indult a mai. Felkeltem és elvégeztem a reggeli dolgaimat majd a replikátorhoz léptem.
-Egy hideg Cola-t. –mondtam a gépnek és mikor megjelent a hideg ital, azonnal le is húztam.
Felvettem az egyenruhám, de szokás szerint nem gomboltam be az elejét. Csak úgy felvettem, mint nyáron egy kabátot.
Gyorsan megnéztem a konzolomon hogy van-e valami fontos teendőm ma, majd elindultam túrámra a híd felé.
Nyüzsgés volt. De ki várná el egy 600 fős hajótól, hogy nyugis legyen? Szép lassan mentem a matt színekben pompázó, de helyenként szép krómozott folyosó. A lámpák kissé tompa fényűek voltak, de már régiek. -Ideje lecserélni a borításukat. –gondoltam magamban.
Elértem a gyengélkedőhöz, tudniillik én nem szoktam reggelente rögtön a hídra menni, hanem össze-vissza mászkálok, előtte. A gyengélkedőn, épp egy szegény, vállficamos férfit „kínoztak”. Hát nem mondom, szép hangja volt, de legalább nem ordította tele a hajót.
Lassan tovább ballagtam és elértem a liftet. Beléptem és elrepített egészen a hajó teteje közelében lévő, 1-es szintre.
Beléptem, és láttam, hogy mindenki nyüzsög. Itt is. Kissé megigazgattam az egyenruhám, majd odamentem a főképernyőhöz és megcsodáltam a Szaturnusz csodás gyűrűjét. Épp egy a Gázóriások légkörébe használható, szigorúan titkos merülő jármű tesztelését felügyeltük.
Elindultam a székem felé és ekkor egy hívás érkezett. A Parancsnokságról. Régi barátom, Robert Oswald Admirális volt az. Nem sokat tudok a munkájáról, mert nagyon titkos. Még a felesége se tudja, hol dolgozik.
-Bob, hello. Miben segíthetek? –kérdeztem.
*-Hát Adam, nem valami fényes a helyzet. 5 idegen eredetű hajó tűnt fel a Jupiter egyik holdjánál, az Európánál. Tevékenységükből adódóan arra következtetünk, hogy keresnek valamit. Gyere a Parancsnokságra, átküldök pár adatot és ott találkozni fogsz még pár személlyel, akik segítenek elvégezni a küldetést. Sok szerencsét Barátom. Lehet, szükség lesz rá. Oswald Vége. –az adás lekapcsolt.
-Már megint szétkapcsolnak, hogy utálom ezt.
-Kormányos, irány a Föld.....


Bárki Jelentkezhet.

Jelentkezni folyamatosan Péntekig lehet.

Fő cél: Kideríteni, kik járnak itt és mit keresnek.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 21.19.56 | Üzenet # 2
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
- JELENTKEZEM -


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Péntek, 2012-03-16, 15.51.55 | Üzenet # 3
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
ugyan úgy


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Péntek, 2012-03-16, 16.19.18 | Üzenet # 4
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én is megyek mint speckó szereplő
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-03-16, 21.15.43 | Üzenet # 5
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt is van a Start

Egyéb Helyszínek - Flotta parancsnokság.

Sorrend, logikailag a jelentkezés rendjében.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 00.15.55 | Üzenet # 6
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Érthető. //


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Eligazító terem » Section Omega - A Jupiter Incidens
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: