Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Parancsnoki híd
Parancsnoki híd
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2016-04-17, 12.54.30 | Üzenet # 51
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szemmel követtem a kapitány sétálását, ideges fel aláját a hídon, azzal biccentettem.
- Igenis uram, csatorna nyitva.- Válaszoltam oda neki. De ugyenebben a pillanatban a hajó megremegett valamiért. Én belekapaszkodtam a karfába reflexesen ahogyan megint majdnem kiestem a székemből. Aztán nagy nehezen előrehajoltam a szinte földrengés szerű támadások közben, s megnéztem a kis panelomat meg ami rá volt írva: 
- Uram, ezek egyre csak jönnek.. Jack... tennünk kell valamit. - Kaptam a férfire a tekintetemet.- Még ha meg is kockáztatunk ezzel, akkor is. Nyilvánvaló hogy nem fognak válaszolni nekünk.... Jack! - Megint megremegett minden, így kénytelen voltam már a kárjelentéssel is foglalkozni, nem csak azzal hogy taktikákon gondolkodom. 
- Pajzsok kitartanak. - Valami kiégett, élesen hallottam a hátam mögött lévő rámpa felöl a hangot. 
- Orvosi egységeket a hídra! Azonnal! ... Pajzs csökken. Javaslom a kitérő manőverek aktív használatát.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2016-04-24, 09.34.02 | Üzenet # 52
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kapitány! torpedók érkeznek! (Ekkor rázkódott meg az egész hajó)

-Több sérült  a  C-n  a B-n és  a A részlegen is!nem fogjuk sokáig bírni ha nem tüzelünk vissza!

Idegesen szólt a  kapitányhoz mi közben,a   hajónak több rendszere is egyszerre égett ki muszáj lett volna támadni mert ha nem tesszük nagyobb kárunk is származhat belőle.

-Több halottunk is  van uram!..az elűső fézer sor nem működik!újra indítom! csak kézi célzás!

Ordította Jack de,ekkor eszmélt rá hogy  csak akkor tehet bármit is ha  a kapitány  parancsot ad rá.

-KAPITÁNY!


 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Szerda, 2016-05-04, 17.08.17 | Üzenet # 53
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben próbáltam kitalálni hogy most egyenesen a halálba jelentkezek vagy valami értelmetlen dolog lesz belőle
sajnos ez nemfog kiderülni mert hirtelen a hajó remegni kezdet, pillanatokkal később újra megismétlődött, azonnal le eset hogy a klingonok gondoltak egyet és támadni kezdtek.
- mi a franc?, ennyi elegem volt!
asmenyire csak tudtam beültem a kapitányi székbe és a karfájába kapaszkodtam
Tudtam hogy ha itt egy hajót is megsemmisítek az háborút is eredményezhet, de lebénítani a hajókat megtehetem,
úgy gondoltam ez az ideális megoldás közben futottak be a jelentések Ruby-tol és Stroggos-tol szólóban.
- Ki üríteni a sérült részeket, és lezárni! A hajó minden szintjéről irányítsák át az energiát A Létfenetartó rendszereken kívül a pajzsokba és a fegyverekbe!, célozzák a Klingonok fegyvereit és folyamatos kikerülő manőverek, ki kell jutnunk ebből a ködből. Ha jól emlékeztem még a támadás előtt 5 perc kell mire ki érünk a ködből és onnantól térváltás remélem nem sérülnek a tér hajtóműveink de legalább vissza tudunk lőni hátha sikerül addigra lebénítanunk néhány Klingon hajót de ez a szerencse kérdése.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2016-07-11, 17.45.58 | Üzenet # 54
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Atlantis lassankért sikeresen kiért a mezőből így a pajzs megint majdnem teljes energiával üzemelt.
Pár Klingon hajó megbénult, s nem követték már a Föderációs csillaghajót. Az Atlantis így nyílt teret kaphatott arra hogy elmenjenek, még mielőtt az agyament Klingon kapitány parancsot adna a tüzelésre.
Azonban amikor Shepard kimondta hogy váltsanak teret, egy Klingon bird of prey ütközőpályára állt velük s amikor az Atlantis elindult az nem sokkal a hajótól robbant bele a hátsó gondolába. 
Minden megremegett s nem tehettek semmit, a hajó teljes erőből balra libbent, letérve a pályáról s zuhanva egy jégbolygó felé. 

( Shepard - Ruby- Stroggos - Szingularitás) *

* MEGJEGYZÉS:   Utolsó kör ehhez a küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Vasárnap, 2016-07-17, 23.11.52 | Üzenet # 55
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sose, szeretem az egy ellen egy hadseregnyi felállást de sajnos a kapitányi lét ezzel is számolni kell szégyelltem magam hogy egy Cirkáló birtokában menekülőre kell fognom. De pajzsok nélkül ez a hajó se elpusztíthatatlan
a páncélzatban és a hajtóművekben volt a legénység és az én életem sorsa Minden egyes becsapódásnál a szív ínfartus kerületet mert nem tudtam hogy vajon az az egy bizonyos lesz az utolsó vagy pedig nem De néhány pillanattal később
Informáltak arról hogy a hajó kiért a ködből és a pajzsok fent voltak igaz gyengén még de fent voltak. 
- Térváltás Most azonnal!
Nem hirtelen felindulásból ordítottam hanem csak mert ez a vörös riadó szirénája túl hangos volt. 
Amint meghallottam hogy a tér meghajtók feltöltődnek már kezdtem megnyugodni amikor egy Brid osztályú hajó Kilépet az álcázó Módból
Eleinte nem tudtam mire készülnek a klingonok Mert nem tüzelt csak később esete le  nekem hogy belénk akarnak sőt nem is akar hanem belénk is fog.,
- Kitérő. Nem tudtam befejezni mert épen a székbe esetem amikor a klingon belénk csapódott valahol a gondolába.
- Helyzet jelentést!
 amíg kapaszkodtam a karfába még bámultam a képernyőt. és ahogy én láttam a csillagok mozgásából, igen csak  mozgunk nagy sebességgel. Néhány Pillanatra feltűnt egy jeges bolygó képe. egyből tudtam hogy zuhanunk
- Stabilizátorokat bekapcsolni és teljes hajó diagnosztikát, a Létfenetartó rendszereken Kívül minden energiát át irányítani a pajzsokra és a fékező rendszerekre.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2016-08-15, 21.01.32 | Üzenet # 56
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előre pillantottam majd leültem a kapitány mellé közvetlen. 
Úgy tűnt vár ránk a nyílt űr s magunk mögött hagyhatjuk a sötét középkorban ragadt Klingonokat. Reméltem hogy már más izgalom nem lesz a mai napon.. de a megérzéseim ezúttal kudarcot vallottak. 
Mire észre vehettem volna hogy az egyik Bird of prey ütközőpályára állt, már nem volt mit tenni...a hajó zuhant s a tisztek rohanni kezdtek hogy mentsék a menthetőt. 
" A fékező rakéták és a pótenergia elosztók aktívak!" - Jelentettem szinte ugyanabban a másodpercben.. onnantól kezdve már csak a gépészeinken és a kormányosunkon múllott minden.Kész csoda volt hogy nem zuhantam ki szinte azonnal az ülésemből. 
Olyan erősen fogtam a székem karfáját ahogyan tudtam, de minden remegett. 
A szemem sarkából láttam hogy pár tiszt elájult.. talán már holtak... vagy élet s halál közt tengődnek s én tétlen vagyok... Nem tehettem meg hogy csakúgy ülök, de még mindig fejjel lefele lebegtünk konkrétan s az se volt biztos hogy a mesterséges gravitáció üzemel.
" Belmore a gyengélkedőnek! Orvosi vészhelyzet a hídon! " - Szólaltam fel az intercommba... csak remélhettem hogy talán még az egyben van...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2016-08-23, 19.28.12 | Üzenet # 57
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Uram muszáj menekülőre fogni különben a hajó velünk pusztul!

Suttogva ordította el magát majd amikor a kapitány intett hogy mehetünk el utolsó erejéből a  hajót ,megerősítette az utolsó energiából...amint teret váltott  a hajó kissé meg könnyebülés fogta el..

-Ez közel volt uram..

Egész halkan ,meg jegyezte  hogy  jobban tették mert a burkolat sem bírta és  ezek után inkább a hajó javítását kell majd szolgálni..

-Kapitány..több helyen megsérült a burkolat és  nem működik az elűső  fegyver rendszer..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2016-10-25, 18.58.10 | Üzenet # 58
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==    A Próbatétel című küldetés sikeresen lezárult. Folytatása olvasható: "A rettegés forrása " c. küldetésben   ==

Hozzáadva (2016-10-25, 18.58.10)
---------------------------------------------
*

Miután Shepard és Ruby felmentek a hídra, a képernyőn már egy sötét bőrű kapitány várta őket vélhetően elég türelmetlenül mert Meton nagyon forgatta a szemeit. . A parancsnok leült a helyére, Shepard pedig fogadta a képernyőn lévő férfit hamarosan. 
" Sanderson kapitány vagyok a Uss Tystar-ról. Kapitány mi is a térségben vagyunk már egy ideje, és az admirális minket is értesített a magas értékekről így arra gondoltunk betársulunk maguk mellé ha nem bánják. " - Tért rögtön a lényegre a férfi. 
" Úgy gondolom jobb ha több szem többet lát, nem gondolja? "

( Ruby- Shepard- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2016-11-05, 19.28.15 | Üzenet # 59
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitányra pillantottam ahogyan kiértünk a hídra. 
Nem is értettem hogy mi a fenét kereshet itt egy másik csillagflotta hajó. Egy veszélyzónában nagyon volt divat egyszerre két hajót is beküldeni. Vagy csak lehet már régies volt a felfogásom. Ahogyan Meton forgatta a szemeit azt egy külön sónak éltem meg, de persze egyetlen szót nem szóltam, mert úgyis tudtam hogy nem véletlen tette ezt. 
Leültem a parancsnoki székembe s figyeltem a kapitányok beszélgetését. A Tystar kapitánya segíteni szeretett volna nekünk, azonban ismerve Jhont, lehet neki annyira nem tetszett a gondolat, hisz elegen voltunk, és szerettünk mi is egyedül dolgozni. 
Persze ha a flotta vagy az admirális tanácsolta... nem is tudtam mit gondoljak erről az egészről így inkább csöndben maradtam és bal lábamat a jobbra tettem.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Kedd, 2016-11-15, 16.39.24 | Üzenet # 60
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nemsokkal azután hogy Ruby-val a kabinomban elbeszélgetünk a közelmúltban történt eseményekről felhívták őt a hídra ahova úgy gondoltam jobb ha én is megyek Amikor felértem a hídra a képernyőn volt egy Föderációs hajó néztem ki magamból hogy ez meg mit keres itt valamilyen szinten örültem hogy legalább kapunk valami támogatást de egyetlen hajó? Ez kicsit sem tiszta. de a hajó kapitánya hívott minket amire válaszoltam.
-képernyőre.
A férfi bemutatkozott és azonnal a lényegre tért hogy az admirális segítségemre küldte őt és hogy nem bánnám e
- Örülök hogy itt van legalább a védelmünk is megnőtt, nem találkoztak Klingon hajókkal? minket azonnal megleptek
minket alaposan megruháztak. Hogy finoman fogalmazzak de sikerült úgy ahogy helyre pofozni a hajót...

válaszoltam a kapitánynak majd közelebb léptem a képernyőhöz.
Át jöhetne a hajómra megbeszélni a stratégiát ha nem bánja.
Vártam a választ karba tett kézzel.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2016-12-02, 19.05.46 | Üzenet # 61
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Ez egy jó ötlet. " - Bólintotta Sanderson. - " Akkor én és az elsőtisztem átszállunk a hajójukra, hogy beszélhessünk. Sanderson kiszáll. " - Kapcsolta le az adást. 
Mivel tudták hogy a transzporter padra fognak érkezni, ezért mindegyikük elindult arrafele. A lifthez érve Ruby kezdett el beszélni arról hogy hallott egy pletykát Sandersonról, ,történetesen pedig arról hogy a szerelme épp a Klingon vidéken tűnhetett el. 
Shepard persze ezt betudta csak a nő fantáziájának, mert remélte hogy Sanderson nem fog valami régimódi bosszú küldetést indítani a kutatás címszó alatt. 

( Belmore- Shepard - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2016-12-05, 12.14.07 | Üzenet # 62
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sanderson.. olyannyira ismerősen csengett nekem ez a név.. persze az egész beszélgetés alatt nem szóltam egyetlen szót sem, akármennyire is ismerős volt. 
Aztán felálltam s követtem Jack-et, be a turbóliftbe. Már alig vártam hogy becsukódjon az ajtó előttünk, és elindúljunk lefele a transzporterhez, hogy út közbe tudjak egy kicsit beszélni az ismerős névről.
Már nem azért mert pletykálkodni akartam, vagy valami ilyesmi, csak mert érdekelt hogy a kapitány is ugyan ezt hallotta-e mint én. 
" Transzporter szoba!"- Szólaltam meg, mire azonnal elindult lefele a lift.- "Sanderson kapitány heh? " - Mosolyogtam haloványan, s kezeimet a hátam mögé tettem. - " Hallottam róla valamit..állítólag a szerelmét elrabolták a Klingonok, valahol errefele... és még mindig nem találták meg.. szóval.. ő sem lehet egy nagy Klingon barát.. . már ha igazak a pletykák. "- Tettem hozzá, megköszörülve a torkom.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Kedd, 2016-12-13, 17.47.01 | Üzenet # 63
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sanderson kapitánnyal egyetértésbe átjön a hajómra hogy közösen átvegyük és kidolgozzuk stratégiánkat. majd Ruby-t követve a transzporterek felé igen jó kedvel kezdte mondogat ni a bizonyos meséket Sanderson kapitány felesége elrablásáról.
- Legalább már érted hogy mi férfiak miért nem engedjük a feleségeinket egyedül ilyen küldetésekre.
Feleltem a nőnek majd azon kezdtem töprengeni hogy ha ez rablás dolog igaz akkor nehezen elképzelhető hogy erősítésként őt küldték. és egyedül. na mind egy most az a lényeg hogy kaptunk egy viszonylag ép hadihajót.
Majd tovább indultam Rubbyt követve a transzporterek felé.
- Nyugi téged nem rabolnak el legalább is remélem.
Mondtam kicsit gonoszan


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2016-12-27, 18.34.40 | Üzenet # 64
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

"Transzporter szoba"  c topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Parancsnoki híd
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: