Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Nubet Throvson (~Adatlap~)
Nubet Throvson
Nubet
Dátum: Szerda, 2010-03-03, 22.04.31 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 16.31.12 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban

Kiegészítés:

Aktív kapcsolatai :

Valeri Kirk--->bonyolult szerelmi száll

Lily Xiiyon-->bonyolult szerelmi száll

A Horizon-6 szolgálata során ami még mindig tart sok mindent elsajátított főleg a közelharci ismeretek és a diplomácia terén is,sok tiszt barátságául szolgál hogy a kapitány közkedvelten szereti a holo szimulációkat és a taktikai szimulációkat is amit szabad idejében teszi.Még mindig többször is beszél a régi felettesével Smith kapitánnyal is akitől tanácsokat és olykor-olykor taktikai és diplomácia beszélgetést is folytatnak, a legtöbb főtisztjével akik újak a bázison még azokkal is könnyedén megbarátkozott.Magánélete a szabályokat tekintve nincs,viszont Lily Xiiyon és Valery Kirk nagyon közeli barátságot alakítottak ki vele ami már-már átmegy szinte szerelmi kapcsolatba is,többször is ellenezte már Nubet Throvson ezeket a kapcsolatokat de hosszú távú kapcsolatnak mondható az amit Lily Xiiyon-al folytatt ezekben az időkben.Nem túl érzengős személyisége miatt nem igazán fejezi ki rögtön érzelmi állapotát főleg hogy mindennél többre tartja a munkáját és a Csillagflottát.
Barátságaiban viszont erőteljesen megjelenik az összhang és az összetartás,barátai főleg Jerry Thomas és Matt Larsen nagyon sokszor meghallgatja a kapitány furcsa kifejező eszközeit a barátságról,a két tiszt sokszor találkozik a kapitánnyal így szünet időben vagy a holofedélzeten töltik az idejüket vagy kártya játékokkal.
Természetesen a kapitány nagyon sok időt a többi beosztotjával is ,de hiszen ez a munka körben is szerepel.Ian Loughman a régi barátja akit szinte úgy kedvel mint a testvérét is nem sokkal pár új tisztettel együtt a bázisra érkezett,Ian Loughman és a kapitány ellentéte néha megjelenika mit vitákba torkollva oldják meg a köztük lévő fezsültséget ami inkább baráti veszekedésre és nem komoly haragra ad tanúbizonyságot.



A kapitány sokszor vesz taktikai bevetés elméletet még mindig a többi tisztektől főleg Lily Xiiyon Parancsnokhelyettes-től aki fél vállon veszi a a taktikai részét a szimulációknak és inkább próbál az elutasító kapitánnyal beszélgetni és próbál komolyabb érzelmi státuszt ki alakítani.Nubet Throvson kapitány nem utasítja el ezt teljesen hiszen még neki is van szíve még ha nem is látszódik.A két tiszt Nubet és Lily nagyon sokat vannak együtt ennek köszönhető a majdnem teljesen kialakult munkaviszony.Előző hosszútávú kapcsolata viszont kudarcba fulladt Valeri Kirk-el akivel még mindig nagyon közeli barátságban és munka kapcsolatban vannak egymással,a nő sokszor fel emlegíti ezt de a kapitány nem igazán akarja le reagálni hiszen a kapitány egyik furcsa módon gyenge pontja,főleg a Valeri Kirk felé érzett állandósult érzelmek,a kapitány kőszívű természete ellenére is sokszor túl sokat enged meg Valeri-nek,de érzéseit a nő iránt nem fejezzi ki úgy ahogy Lily felé érzett sokszor felgyülemlett érzéseit is inkább eltemeti mint hogy ki nyílvánítsa azokat.Sokszor Vlari Kirk társasságában szokott lenni a kapitány és még többször szokott közösen a holofedélzeten különféle edzéseket ,boxot és íjászati versenyt is űzni Valeri parancsnokkal akit a kapitány csak Vali-nak szokott becézzni.A kapitány sokszor inkább egyedül szokott lenni a holofedélzeten taktikai bevetéseket és diplomáciát gyakorolva.[/color]

Az elő léptetéséről:
Aktív 4 év bevetések és szolgálatok után előléptette a Flotta,Pontosan Csillagidő 478399.15 -kor átadta neki az új rangját Hutchinson admirális és Mendelson admirális,az admirilitást képviselve és a Flottát .Ugyan ebben a csillagidőben,helyezték a U.S.S. Thunderstorm könnyű védelmi csillaghajót a keze alá,ami egy új hajótípus volt a Flottában hiszen tesztelték már számtalanszor de valós harci bevetésen elsőnek a Horizon-6 űrbázison tesztelték le Nubet Throvson Sorhajókapitány felügyelete mellet,úgy tűnt hogy a bevetéseken kimagasló teljesítményt nyújtott az új hajó.





"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-11-25, 22.01.06 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
"A Titkos fegyverek Korlátozója"
Ezt a rangot pontosan november.25-én ,20 óra környékén fogadtam el az admirálistól amikor fel ajánlotta hogy egy megüresedett hely van a számomra ,nem igazán érdekelt először természetesen először ezért nem is akartam el fogadni hiszen a Horizon-6 volt a családom és lesz is az,de úgy döntöttem hogy eleget jártam már meg azokat a "lépcsőket",újból és újból amiket már valahányszor végig jártam. Úgy éreztem hogy most jött el az idő hogy át adjam valaki másnak a staféta botot ,persze ez nem azt jelentette hogy véglegesen visszavonultam csak szüksége volt a Flottának egy olyan fél-katonai képzettségekkel rendelkező emberre mint aki én vagyok erre a pályára..én pedig nem sokkal később el is fogadtam ..ezért nem is ért nagy meglepedttség amikor oda adták a kitüntetésemet és az új rangomat,felkészültnek éreztem magam ehhez a munkához ha talán nem is tűntem annak én tudtam hogy megtudok bírkózni ezzel..Matt Larsen így lett kapitány ,ami talán furcsa de én is úgy éreztem hogy megérett a feladatra...én persze először nem szóltam a legénységemnek erről az egészről de később amikor megtudták ,lehet fájó szívvel váltam el ámbátor tudtam hogy Larsen egy jó kapitány lett és egy jó kapitány lesz a Horizon-6 háta mögött aki van olyan vaskezű,lesz olyan vaskezű hogy megtudja védeni a szektort és a bázist is..az én munkám mint kapitány lezáródott egy jó nagy kört írt le ..talán sok kapitány túl hosszú pályafutásnak is mondaná amennyit töltöttem a parancsnoki és a kapitányi székben,de én nem akartam visszavonulni..sőt..több munkám lett ezáltal mint hittem volna de ezért válalltam el,úgy éreztem hogy ezekben a nehéz időkben szükség van valakire aki engedélyt adhat veszélyes és sikert arató küldetés sorozatokhoz..a jövő érdekében..a mi érdekünkben..


Jelenlegi magánéletéről:

Sok ideje ugyan nem sok maradt mivel a titkos fegyverek korlátozójaként sok munka teremtődött amik csak egyre jobban nőttek az idő folyamánál,és egyre jobban csak elsődleges beleszólást igényeltek azaz azt hogy parancsokat,stratégiai megbeszéléseket és a titkos fegyverek bevetéséről szóló parancsokat a felsővezetésben kiadni és megtervezni.Idővvel viszont ahogy Nubet megpróbálta és meg is tudta oldalni az ügyek előrehaladtával a legtöbb dolgát és beosztani hogy mennyi energiát fektessen a munkába és mennyit hagyjon meg magának ,akkor és közben is többször is meglátogatta a Horizon-6-ot küldetés vagy épp szabad menetben,Valeri Kirk akivel mindig is jó kapcsolatot ápolt mint mindig most is jól össze hangolódtak,Nubet mindig is rajongott az olyan nőkért akik belevalók és lazák,Valeri pont ez a fajta nő aki ugyan kiszámíthatatlan néhol viszont sok esetben a jellemvonásai hasonlítanak Throvson jellemvonásaira na persze ebből a lazaság nem mindig látszódik meg de Throvson igazándiból őt tudta mindig is megérteni a legjobban,ő volt az aki megértette és segített neki ha gondja,baja volt ez egy nagy előrehaladás volt Throvson számára hogy ténylegesen is az egyik látogatásakor kifejtette és még mielőtt elő léptették volna,többször is kifejtette Valerinek hogy szereti..ez a tény újra rendezte sok tiszt körében a "példa" merevség és szabályt statuláló személyiséget amit a cadetok a Flotta körében előszeretettel terjesztettek Nubet-ről,nem sokkal később pedig egyre jobban úgy érezte Throvson hogy az ő lelki társa mindig is Valeri lesz..Több küldetésben is részt vett később is Throvson így többször is találkoztak Valeri-vel ,viszont küldetés közben soha nem felejtik el hogy mi az előírás,ők azok akik küdletés közben soha nem vesztik el a fejüket ,Valeri több tacticai és stratégiai vonulatot is átvett Throvsontól amit a Horizon-6-on tudott hasznosítani,általában együtt szoktak veszélyes stratégiai holoszimulációkban részt venni és tacticai holoszimulációk tesztelésében is részt vesznek közösen,így építve egymásra a bizalmat úgy fejtik ki egymás mellet álló érveket is.Általában a beszélgetésük ugyan tömör,de általában cinikus,vagy épp vicces de néha eléggé eldurvoló vagy épp közös érveken alapuló beszélgetés formákat szoktak használni,ami azért furcsa mert a legtöbb Csillagflotta "pár",leginkább csak szokványos témájú beszélgetéseket szoktak kihozni egy-egy beszélgetésből. Hétköznapjaikat általában együtt töltik mint amikor Throvson még csak kapitány volt a Horizon-6-on .

Nubet Throvson nem erősítette meg de nem is tagadja azokat a vádakat amiket néhány Csillagflotta Admirális terjeszt róla hogy együtt lenne Valerivel,ugyan kevesen tudják az igazat de aki tudja az általában közeli barátja lehet Nubet-nek ,hiszen nem sokan tudják róla hogy "van szíve".A Horizon-6 on amikor még kapitány volt Throvson ugyan Lily Xiiyon -al látszódott hogy egyre jobban összeillenek,sokan terjesztették róla hasonlóképp ,hasonló témákat is de Throvson nem szerette a pletykákat amik keletkeztek a Flottában ezért inkább ridegen és érezelem mentesen mint mindig úgy döntött hogy elvet mindenfajta érzelmet Lily iránt,hiszen mindketten rájöttek hogy nem lenne értelme hiszen Throvson legbelül csak egy valakit szeretett de ő nem Lily volt...Lily-vel később barátok lettek ugyan de nem túl bőbeszédű társalgást végesztek,nem úgy mint előtte.....Valeri és Nubet ugyan nem mindig vannak együtt de általában a munkájukból ítélve akkor lehet egymással szabad idejük ha egy lélegzetnyi időt kapnak,persze Throvson nagyon sok időt ugyan tölt el a Horizon-6 on az egykorri bázisán de természetesen nem annyit mint régen,de ez fura módon nem okozott gondott a kapcsolatuk mélységében,általában ilyenkor amikor csak minimális szabad perceik vannak általában együtt sakkozznak,beszélgetnek és megpróbálják együtt tölteni azt néhány elcsattanó viccel megspékelve amire Ian Laughman vagy épp a bázis kapitánya Matt Larsen reagál,természetesen viccesen hiszen annyi időt voltak együtt Throvsonnal hogy akár egy kis életet magába foglalónak is mondható az.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2013-12-02, 23.09.12 | Üzenet # 4
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Star Trek In Future  Academy (Spoiler-kiegészítés)



"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Nubet Throvson (~Adatlap~)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: