Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » H'terrag (~Adatlap~)
H'terrag
Hterrag
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 14.55.00 | Üzenet # 1
U.S.S Sao Paulo-N-Operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban


Hozzáadva (2012-12-02, 22.50.17)
---------------------------------------------
Később....
Csatlakoztam a U.S.S. Daedalos legénységéhez mi után úgy tűnt hogy Kassus és a legénysége végleg ki lesz véve a forgalomból,nem kedveltem a Föderációt de úgy gondoltam hogy ez egy jó alkalom arra hogy tegyek valamit a Romulusz érdekében hiszen az Új Romulusz ami épült egy másik galaxisban,a Föderáció segédkezett nekünk hogy felépítsük úgy gondoltam hogy amíg ennyire gyenge a Birodalom addig segítek én is valamiben a Birodalom és a Föderációnak is egyaránt ezért is csatlakoztam a kapitányhoz és a legénységéhez,mint első tiszt.

Hozzáadva (2013-04-14, 14.55.00)
---------------------------------------------
U.S.S. Daedalos Után..

A hajó elég nagy sérüléseket szenvedett így  úgy láttam,hogy  egyszerűbb ha  inkább alrébb állok az elsőtiszti posztól,hiszen a  kapitánynak akármilyen parancsot próbáltam segítségül adni vagy épp csak  szimplán,segítséget nyújtani nem angyon fogadta  el..ezek után,nem éreztem értelmét  a hajón lévő szolgálataimnak az értelmét..ezért is ,vonultam vissza pár hónapot ezek után,hogy több posztot is végig tanuljak..úgy tűnt elég ígéretes posztok volta,főleg az Operációs főtiszti képzés  amit később el is  sajátítottam..mivel elég jó voltam a nyelvészetben is,és  nem kevéssbé  a kód feltörésekben ,és  a fülem is  egész éles volt ,ezért jobbnak láttam ha  Operációs tisztnek tanulok tovább.Ahogy le is tettem rá egy héttel a vizsgát,megpróbáltam valamennyi hajót felkérni hogy  hol is szolgálhatok,úgy tűnt hogy a  Sao- Paulo -N fedélzete elfogadta  a felkérésemet az új posztom felé. AMint fel vettek,rögtön fel vettem a műszakot és  már meg elégedetten foglalhattam el  az azonos rangom ,bár más posztban lévő szolgálati helyemet.




Az üzenetet módosította Hterrag - Vasárnap, 2013-04-14, 14.56.23
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » H'terrag (~Adatlap~)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: