Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Stenson (John Stenson)
Stenson
JohnStenson
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 15.07.42 | Üzenet # 1
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban

Hozzáadva (2013-04-14, 15.07.42)
---------------------------------------------
Az Arcadia kivonása  után

A U.S.S.Arcadia-t kivonták  a forgalomból,sok csatát megjárt ,jó kapitánya volt de ki kellet hogy vonják hiszen techonlógia  szempontjából,nem érte meg  vele foglalkozni.

Az Arcadia kivonását követően,hajót-hajót követve  szolgáltam megannyi helyen de úgy tűnt hogy egyik hajó sem hozta,vissza azt az érzést mint amit az Arcadia  fedélzetén éltem át valahányszor,amikor  ott voltam.
Kisebb pihenések,és  dolgozást  kihagyóan,egyik este  meg keresett egy nő teljesen flotta egyenruhában..tudtam hogy nem ,a  pizzámat hozza ki az is biztos..amikor megláttam a nőt rögtön ki nyitottam az ajtót,amikor el kezdett mesélni egy rövid be invitálást követően hogy át olvasta a személyi anyagomat és szüksége van rám..én nem voltam túl jó passzban de  rögtön igent mondtam, a kérdésére  megvárást nem követően..egy nappal később jöttem,rá hogy egy újabb hajóra jelentkeztem..már vártam már  a lemondó szöveget vagy épp azt hogy,még sem kellek de  másnap újból megkeresett a nő amíg én hideg borogatással kezeltem az arcomat,mivel egy kisebb bár verekedés után voltam..amikor kimondta  a szót  hogy melyik hajóra kerülök..rögtön,össze húztam  a szemöldökömet és  rá néztem kissé kábán..

-U.S.S. Sao Paulo-N?...azt hiszem..hogy nem hagyhatom ki uram..

Mondtam a nőnek ,és  közben  a fejemet fogtam,de  már    a gondolataimon  a szolgálat közben voltam a hajón..nem fordíthattam hátat ..most nem..

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Stenson (John Stenson)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: