Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » James Raynor
James Raynor
Jim
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 17.01.34 | Üzenet # 1
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Név: James Raynor
Kor: 45 /max 150 év
Rang: Hadnagy
Poszt: U.S.S. Recon,Biztonsági tiszt
Faj: progenitor/ős
Születési hely:A Central 4 kék Holdja
Nem: férfi
Küllem leírása: barna haj,187 cm magas,
Család:
Kapcsolati állapota:Egyedül álló
Apa: Jonathan Raynor
Anya: Jessica Simons
Szolgálati hely: U.S.S. Recon
Jellem:jó fej,segítőkész és engedelmes
Félelmei: nem sikerül valami,sikertelen küldetés,meg harnak azok akiken segíteni probált.
Egyébb: Hobik: vívás és közelharc

Előélet:
Tinédzserkorában a szülei lá kényszerítetek hogy azt akarja amit ők akarnak.De nem hagyták neki hogy az legyen majd ami aki akar leni de beírták. Két iskolába is az első után be írták a másikba is amiket el végzet ugyan. De nem akarta hogy az legyen amit ők akarnak amint el végezte az iskolákat. Lopott egy kisebb hajót az egyik kikötőből és el szökött el ment a Földre és ott képezte tovább magát. Be iratkozót egy olyan iskolába ahol meg tanulhat vívni és jobban küzdeni puszta kézzel amikor már elég jól haladt és tudót elég ügyesen vívni és a puszta kezes harcban is meg állta a héjét is és akkor meg hallotta hogy két tanuló társa valamilyen csillagflotta akadémiáról beszélgetnek. Oda ment hozzájuk majd el kezdet érdeklődni arról az iskoláról. Ígéretesnek tartotta azt az iskolát ezért úgy döntőt amikor ki járja ezt be iratkozik oda.A be iratkozása jól ment és az első évet is jól teljesítette.A második év alatt volt egy olyan feladat is amiben pár gyakorló fézer tönkre ment de sikerrel teljesítse az is kapót külön gépészeti ki képzést és engedélyt kért az egyik tanárától hogy meg tarthassa a rossz fezereket amik javíthatatlanul tönkre mentek azokat szét szerelte és össze tákolt magának egy új típusú pisztolyt amit engedélyezettet az igazgatóval.Az új posztóját magánál tarthatta és használhatta is az akadémián de csak akkor feszülcségel mint a gyakorló fezereknél.A Következő évben már sokkal nehezebb dolgom volt de hála a társaimnak sikkeresem meg tudták oldani a gondokat.A ki adott feladatokat kérdéseket pár hibával de meg tudták oldani a többiekkel.Minden feladatot pár apróbb hibát tudták teljesíteni és sikeresen el tudták végezni az akadémiát.Őt be osztottak a U.S.S. Recon-ra és ott még keményebb feladataim meg küldetéseket kapót mint az akadémián. A legtöbb küldetést veszteség és sérültek nélkül tudták el végezni és a teljesítménye miatt hamar el jutót a hadnagyi rangra.




Az üzenetet módosította Jim - Szerda, 2012-12-26, 12.56.21
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 19.49.32 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
1; Kérlek válasz más beosztást mint a fedélzeti tiszt. Fedélzet mester a megfelelője? Mert ha jól tudom a "crew member" az csak azt jelzi hogy legénységtag vagy semmi egyebet.
2; kérlek ügyelj a nyelvi hibákra.
3; " progenitor/ős " == >> Ha ez egy új faj, szeretném látni majd a fan fictionban, vagy egy kis legírást legalább nekem priviben hogy hol van a bolygó mert ez így nagyon kevés sajnos.
4; egy kicsit írhatnál a karakter személyiségéről. (Kedves, önző, barátságos?) és a kapcsolati állapotáról ( egyedül álló vagy családos? )

Ettől eltekintve ha kijavítod a hibákat és hozzá írod amiket kétem tőled az adatlap tökéletes, jól megfogalmazott és tartalmas.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Kedd, 2012-12-25, 09.17.31 | Üzenet # 3
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Persze és elnézést a kellemetlenségélt máris neki látok

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-12-27, 21.10.38 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm, a jellemzés most már jó viszont a fan fictionhoz szeretném azt látni amit nekem írtál.

Amúgy meg elfogadva az adatlapod jó! Gratulálok és üdv a legénysében; Szingularitás a fórum mesélője




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szerda, 2016-11-23, 19.49.59 | Üzenet # 5
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amiota csatlakoztam a flottához a Recon fedélzetén számos feladat volt és sokk küldiben vettem részt közötük nagy csatákban inváziok megfékezésében rend fentartásban mindet meg kellet csinálni amit Muro kapítány mondot és kaptunk utasítást számos olyan küldetésünk is volt amiben majdnem ott hagytam a fogamat de szerencsére mindig ott voltak a társaim kollégáim akik ki segitetek egyik alkalomal valahogyan még a népemet is sikerült kibékitenie a flottának aztán Munro kapítány erélte az Admirálisi cimet és engem ajánlot fel a hajó új kapítányának kissé nagy meglepetés volt hiszen amiota elhagytam az akadémiát hadnagyként szolgáltam szoval 2 rang átugrása nem csak hogy megtiszteltetés és nagy felelőség de nagy meglepetés is de örömel elfogadtam az ajánlatot és igyekszem a lehető legjobban végezni a dolgomat

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » James Raynor
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: