Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Alex Harris
Alex Harris
AlexHarris
Dátum: Kedd, 2013-04-23, 19.56.47 | Üzenet # 1
U.S.S.Endeavour-Zászlós
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alex Harris

Név: Alex Harris
Kor: 12 ( 18 kinézetre.)  
Faj: Ember (Randy Harris klónja)
Rang: Zászlós
Poszt: Kormányos 

Barátai: 
Randy 

Szerelme: 
Iris

Jelleme: 
Irigyli Iris és Randy szerelmét
Ugyan azok az emlékei mint Randynek
Gyakran depressziós
Nem hajlandó a tapasztalatait megosztani csak olykor bizonyos alkalmakkor Randyvel
Szereti a munkáját de csak ez maradt neki
Nincsenek barátai nagyon Randyn és Irisen kívül
Igazságtalanságnak tartja 

Orvosi akta: 
Alex Harris, Randy Harris hibás klónja. 
Szervezete minden évben hat évet öregszik.  Ez az öregedés külsőleg "normalizálódik" 16 éves korára azonban megállapított tény hogy a szervek öregednek így Alex alig fogja megélni a harmincat.

Előtörténet:
Mikor magamhoz tértem igazán akkor már 11 éves voltam.
De még most sem tudom felfogni hogy mi történt velem... hogy én egy klón vagyok. Egy replika nem valódi. Hasznavehetetlennek érzem magam és minden nap arra gondolok amit elvesztettem. Még nem is vagyok felnőtt de Randy tudatával rendelkezem. Minden amit ő tud azt én is tudom. Én ő vagyok.
És ez bosszant. Minden vágyam hogy ő lehessek de az lehetetlen. És a harmincegyes szekció meg akar ölni. Nem tehetek erről ami vagyok és még ők is. Nem igazság. Nincs igazság...Randy megmentett. De nem értem minek. Ő nem tudja hogy így gondolom. Nem tudhatja.. ő a fiaként kezel.. pedig én ő vagyok... és ez nehéz..

Zászlósi rangot kaptam az Endevour fedélzetén kormányosi posztban... 
Legalább ezt tudom.  És velem van Iris. Bár ő nem tudja hogy mit érzek iránta, hogy mennyire és hogy szeretem őt. 
De legalább ő itt van, velem.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-04-23, 22.33.01 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elfogadva!



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Alex Harris
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: