Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Nick Altraid
Nick Altraid
NickAltraid
Dátum: Hétfő, 2016-11-14, 20.29.37 | Üzenet # 1
A Deep Space 10 Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Név: Nicholette Altraid
Kor: Negyvenes éveiben jár
Rang: Parancsnok
Poszt: Elsőtiszt, taktikai képesítés
Szolgálati hely: Deep Space 10 
Faj: Ember
Nem: Nő
Küllem leírása/Kinézet: : 170 cm, vékony testalkat
Család: Van egy gyereke, akit Larsnak hívnak. a férje Tim Stachel

Előélet/Előtörténet:
Nick Altraid a Földön született, Amerikában.
Apja és Anyja egyszerű farmerek voltak de őt már kiskora óta érdekelte hogy mi lehet odakinn. Sokat gondolt arra hogy egyszer majd beáll a Csillagflottába de ezt szülei egy ideg nem engedték. Később aztán, huszonéves korában végleg elhatározta magát hogy nem lesz farmer, s csatlakozott au Akadémia tanulói közé.
Hadnagy korában a Uss Sentinelen szolgált. Ez volt a legelső olyan hajója ahhol már ki is utaztak a Tejút rendszerből. Nick számos küldetést átélt itt, s harmincas éveire lett belőle parancsnokhelyettes.
Nagyon megkedvelte az ottani kapitányt, akiről viszont tudták hogy súlyos beteg. Gyógyíthatatlan volt de Nick kiállt mellette s el is jegyezték egymást. Két évre rá megszületett Lars is.
Timothy Stachel kapitány később túlélte a betegséget mert a flotta orvosai meggyógyították. Még azon az évben összeházasodtak.
Később parancsnoki rangot kapott s a Uss Atlantison teljesített kis ideg szolgálatot Jack Shepard kapitány alatt.
Itt sokat segített a kapitánynak és mindig időben elvégezte a nem mindig könnyű feladatát. Fotó szerű memóriájának hála, mindig mindenre emlékezett.

Két évvel később a Deep Space 10re helyezték ahova 15 éves fiával be is költözött. Habár Nick nagy hajókhoz van szokva, már megszokta a bázist s mint mindig úgy most s szívesen segít amiben csak tud.
 
Egyéb:(Hobby stb): Zenét hallgatni és énekelni
Jelleme : Csendes, szava hihető, határozott, bátor személyiség

Példa hsz:
- Még az Akadémiás éveim alatt történt. Higyen nekem én igyekeztem elsimítani minden gondot de ez nem sikerült. És csak rosszabb lett az ügy. Az Andóriaiak azóta sem szeretnek engem. De akkor még olyan fiatal voltam, hogy nem tudtam hogy náluk szokás a barátság jelét úgy kimutatni hogy elfogadjuk a kapott étel. - Vágott egy fejet. 
A nő most is hátra fűzte a kezeit. 
- Szóval ha nem bánja uram, én javaslom Jelasly hadnagyot. Ő a diplomata. Én ebben az esetben csak tanácsadó lehetek. - Válaszolta. 
Őszinte volt, mert amit már az évek alatt megtanulhatott hogy jobb mindig őszintébbnek lenni. 

Kiválasztott színész neve: torri higginson


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Nick Altraid
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: