Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Híd (Parancsnoki híd)
Híd
Lloyd
Dátum: Hétfő, 2013-04-22, 19.55.26 | Üzenet # 1
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A híd -
 
Parancsnoki központ mely a hajó tányér egységében található. 
A főtisztek legtöbbje itt található, valamint a kapitányi iroda közel van hozzá. 



Csatolások: 8926220.jpg (82.2 Kb) · 2814532.gif (15.6 Kb)


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-04-24, 19.09.12 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Az expedíció"

Idő: 2802 Júliusa

Prológus
Garellia kapitány végzete:

2802-őt írtak, épp a nyár közepét Földi idő szerint. A Uss Endeavour épp a Föderációs űr szélénél volt, majdhogynem a "Fehér zónában" a Quverreriai határnál.
És habár már egy hónapja nem észleltek nagyobb ellenséges aktivitást Lloyd kapitány nem akarta megkockáztatni hogy esetleges összetűzésbe keveredjenek.. a küldetés amúgy érdekes lesz de a férfi tudta hogy mindenre fel kell készülniük.
Miután befejezte a hónaplóját pár pillanatra rá egy adás érkezett:
- Itt a Uss Maybourne az Endeavour csillaghajónak! Hallanak Endeavour, vétel? - Érkezett az adás a standard csillagflotta frekvencián keresztül.
A hatalmas Excalibour típusú csillaghajó lassan közeledett az Achilles típusú felé, hatalmas gondolái halkan búgtak fel mikor megállt.
- Itt Garellia kapitány! A randevú ponton vagyunk és alig várom hogy láthassam önt a képernyőn Lloyd! - Folytatta a nő, majd becipzározta magán a flottás kabátját.- Remélem jól vannak, és nem azért nem válaszol mert nem kedvel engem. - Mosolyodott el. - A második napon túl vagyunk, és nagyon örülünk annak hogy most maguk is becsatlakoznak az expedícióhoz. - Folytatta.

Lloyd kapitány a hídon ült a parancsnoki székben melyet nemrég javított meg a főgépész.
- Na, milyen? - Kérdezte a nő, de a férfi nem tudott neki választ adni mivel előbb válaszolnia kellett a Maybourne kapitányának kérései-kérdéseire.
A jelenlegi feladatuk nem más volt mint hogy feltérképezzenek egy bolygót ahol majd kolonisták fognak élni.
Nem veszélytelen környék ilyen közel élni a Quverreriai határhoz letelepedni, de megfigyelés szempontjából, kémkedésül használni tökéletes.
Az Endeavour legénységének két feladata volt: feltérképezni a bolygót és segíteni az épületek és megfigyelő állomások összerakásában.

Lloyd - Alex - Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lloyd
Dátum: Csütörtök, 2013-04-25, 21.52.59 | Üzenet # 3
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hajónapló kettőezer nyolcszáz kettő. 
Az Endevaour a kolóniához közeledik, ahol segítenünk kell majd a telepeseknek megépíteni a megfigyelő posztokat, és feltérképezni a kolónia másik felét. Előtte randevúzni fogunk a Maybournnel.. minden rendszer normális és a legénység egyik része aggódik a másik részüket kicsit sem érdekli a fenyegetés. Én utóbbi vagyok. Majd úgy is lesz ami lesz. 
Hajónapló vége. 

Lekapcsoltam a naplót majd hátra dőltem. 
Szűrreálisnak tűnt az űr abban a pillanatban. Olyan volt mint egy festett háttér a Maybourne mögött.. mintha nem is lenne valódi. Vicces hogy az volt. 
Nem gyakran az ablaknál állok és csak nézek ki magam elé de ez másmilyen pillanat volt. A valóság és a pillanat ideje.
A gépészem csendes hangja hogy milyen a szék nem is érdekelt. 
- Olyan a szék mint amilyen volt. - Válaszoltam aztán Garellia kapitányra néztem akinek egyszerre vagy hat kérdése volt bár engem valahogy jobban izgatott hogy hova lett az elsőtisztem.

" Már megint késik" - Gondolom magamban. - " A süly essen beléje.." 
Elhesegetem a gondolataimat, aztán veszek egy mély lélegzetet és válaszolok: 
- Itt az Endevour. Egy újabb nap a paradicsomban, nem igaz kapitány? .. Igen, halljuk magukat tisztán és érthetően. Hamarosan mi is ott leszünk a randi ponton, körübelűl öt.. nem négy perc. Igen, mi is örülünk. Amint megállunk remélem meghívhatom majd egy kávéra. Van pár megbeszélni valónk. Lloyd kiszáll. - Adás szétkapcsol. 
Imádom a munkám.


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
AlexHarris
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 15.33.11 | Üzenet # 4
U.S.S.Endeavour-Zászlós
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A küldetésünkről nem nagyon kaptam bővebb információt, szóval nem is nagyon kérdezősködtem. Érdekelt volna az igaz csak a kapitány stílusai közé tartozott - már úgy tűnt - hogy jobb ha csak az utolsó másodpercben tud meg mindent a legénység. Én ezért vagy kérdezősködöm, vagy csak kutakodom bizonyos dolgok után. Mondjuk most annyira egyértelmű volt hogy mire készülünk mint a vakablak; odamegyünk a Fehér zóna elé és találkozunk Garellia kapitányékkal. Aki mellesleg kissé sem volt szimpatikus sehogyan sem. Már ahogy beszélt az zavarta a fülemet, és bele sem akartam nézni a főképernyőbe mert rondának tartottam a nőt. Nehéz volt így kormányoznom is csak hogy nem én adtam a parancsokat. 
Megállítottam a hajót nem messze a Maybourne hatalmas hajóteste előtt, aztán vettem egy sóhajtás-szerű mély lélegzetet. 
- Megérkeztünk, uram.- Jelentettem úgy hogy hátra se néztem.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 11.23.29 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezett fel a hídra a turbólift, és ahogyan kinyílt az ajtaja Iris és Randy csókolóztak..és ezt mindenki látta. A kapitány talán kicsit kelletlenül  invitálta őket a posztjukra miközben a Maybourne kapitánya válaszolt. 
- Várjuk önöket lent a bolygón. Garellia kiszáll. - A kapitány érezhető volt hogy mennyire készülődik már személyesen is találkozni az Endevaour parancsnokával.
Az adás szétkapcsolt. A kapitány mindenképp le akart menni, így egy felderítő csapattal a lift fele igyekezett hogy aztán vihessék az Arrowhead kompot. 

( Lloyd - Randy - Iris - Alex - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lloyd
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 14.32.09 | Üzenet # 6
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A zászlósom nem tűn bizakodónak de nem is vártam el tőle. 
Ellentétben vele én viszont eléggé fel voltam spanolva. Gerillia kapitány rábólintott arra hogy majd meghívom vacsorázni, és hamarosan lemehetünk a bolygóra is. 
Az állam alá tettem a kezemet miközben le sem tudtam venni a pillantásomat a főképernyőről. Álmaimban mindig volt valaki aki velem volt, csakhogy az nem a valóság volt. A valóság az volt hogy elnyúzott voltam a megannyi csillagflottában töltött éveim során, nem jutott élet a magán életemben vagy ha igen a sors elvette előlem aki fontos volt. 
Majd talán lesz velem végül is valaki. Talán... Kinyitódott a gondolat sorom után a hátam mögött a turbólift ajtaja és mikor hátra néztem a vállam felett láttam hogy nem más áll ott mint az elsőtisztem és Iris Jainek parancsnok-helyettes. És vadul, szerelmesen csókolták egymást Gerillia kapitány hangjában. 
Az adás szét kapcsolt, és a tisztjeim beléptek a hídra. 
- Már kétszer felrobbanhattunk volna..Nehezen ment hogy ide érjenek végre. Gondolom eltévedtek..szokás szerint. - Jegyeztem meg irigykedő tekintettel, azzal fordultam a székemben felálltam és a lift felé léptem. 
- Akkor most fordulhatnak is vissza mert lemegyünk. Zászlós maga is velünk jön, most nincs kedvem vezetni a kompot. - Szóltam lehet kicsit vissza zuhanva a régi jó öreg merev énembe, azzal beléptem a turbóliftbe és vártam a tisztjeimet.


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
RandyHarris
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 15.04.53 | Üzenet # 7
U.S.S.Endeavour-Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Iris meg én..

Igen ,mi ketten lelkileg és testben is mindig egyek voltunk..soha nem eresztettem ,el   a szemem elől de  a  kezem elől sem Iris-t..imádtam őt ,ő jelentette nekem a   mindenséget..néha talán nehéz velem bevallom,de  örültem hogy volt egy olyan személy aki megért és  gondoskodik rólam..szinte  rózsaszínben,kezdtem el látni a  világot ahányszor   az ajkaink ,összetalálkoztak..szinte  egy  életnyi,gondoskodást és  végtelen szerelmet tükrözött  a nő szeme  mint mindig,imádtam a  vicceit és  azt hogy soha  nem hagyj el ,és nem hagyj senkit hátra..ő volt az egyetlen olyan  személy, a hajóról aki meg tudott nevetetni még  a legnehezebb időkben is..

Ezeken  a gondolatokon ,merültem egy óriásit szinte  a  szerelem hullámban amit Iris  ,árasztott magából felém..becsuktam a  szememet és  tovább csókoltam a nőt,úgy éreztem hogy szinte  a lelkünk is összekapcsolódik..megérintettem a  nő vállát és  közben  csókoltam tovább a  nőt mi közben,arra gondoltam hogy  mennyire jó dolgom is van  most  ebben a  szűkös turbóliftbe még ha  talán ez  túl szűkösnek is tűnik,olyan mintha nyitott lett volna..ahogy folytatni készültem,és egyre jobban csak belemerültem  a csókban,szinte elfeletkeztem arról ,hogy valójában hova is készülünk..ahogy kinyílt viszont az ajtó,egyre jobban kezdtem kínos helyzetbe  sodródni.. a kapitánnyal kerültünk szemben,az ajtó kinyílását követően aki rögtön modorához hűen ,el kezdett pattogni..félre értést nem ..én kedveltem a  kapitányt,de egyértelmű volt hogy  féltékeny volt..megsimogattam még   a nő arcát majd adtam rá egy puszit mi után,meg is fordultam és  kiléptem Iris-el együtt a  turbóliftből..

-Elnézést uram..nem elkéstünk hanem bennragadtunk..

Mondtam kissé talán túl szemtelenül is  válaszul,talán kezdem átvenni Iris ,pimasz vicceit ki tudja  de ez csak úgy kijött..majd ahogy  egy kis hatás szünet volt, a  kapitány alrébb ment és alrébb lökve mindenkit  a turbólift felé ment..rögtön követni is kezdtem ,mi utána  megfogtam a nő kezét majd  rákacsintottam..

-szeretlek..

Suttogtam a nőnek majd  egy csókot adtam a nyakára és  megpróbáltam követni a  kapitányt..


 (HU)
 
IrisJainek
Dátum: Csütörtök, 2013-05-02, 20.43.15 | Üzenet # 8
U.S.S.Endeavour Tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 19
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is tudom mi lehetett velem...
csak mentünk a liftttel és én nem figyeltem oda a lényegre: hogy hova megyünk. Nem számított a tér, az idő mert mi csak csókoltuk és csókoltuk egymást. Végigsimítottam Randy egyenletes, áram vonalas testét, mert ő volt mindenem. El sem tudtam volna nélküle képzelnem az életem így közelebb húztam őt magamhoz, és fülébe súgtam: "Szeretlek." 
Ekkor érkeztünk fel a hídra. Hallottam Lloyd kapitány hangját, sőt mi több a szúrós tekintetét a hátamon éreztem pedig még meg se fordultam. Lloyd kapitány nem volt rossz ember csak azt nem látta be hogy neki nem véletlen nincs senkije. 
Így nem maradt más neki mint hogy folyton irigykedett ránk. 
- Sajnálom uram út közben elakadt a lift. - Szóltam oda egy szemtelen mosollyal. - Amúgy remélem hogy nem történt semmi életbe vágó, vagy ha igen akkor ki tudjuk javítani. - Tettem hozzá megőrizve a vigyoromat.
Odaléptem volna a panelomhoz,de Llyod megsértődve folytatta hogy lemegyünk. Én azonnal el is mentem Randy mellett végig simítva a férfi karját hogy érezze a szeretetemet.
- Hát persze kapitány. - Mondtam neki úgy hogy rá se néztem a saját felettesemre.
- Én is téged. - Válaszoltam édes szavaira hogy szeret engem. Végig simítottam az arcát és viszont csókoltam egy hosszú forró csókkal, aztán követtem őt kézen fogva a lifthez.


 (HU)
 
AlexHarris
Dátum: Kedd, 2013-05-07, 10.17.37 | Üzenet # 9
U.S.S.Endeavour-Zászlós
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány a szokásos merev-alakot játszotta a hídon. Csak megköszönte hogy jelentettem neki, aztán nézett előre, előre arra a rondaságra.
Vissza fordultam a főképernyő felé, mert jobb dolgom is volt mint őt bámulni egész álló nap. Nem akartam gondolkozni, fáradt voltam hozzá így csak játszottam az újjaimmal, doboltam a térdemen velük. Mindig ezt csináltam ha unatkoztam régen, tizenéves koromban. És ha a tükörbe néztem annak is tűntem. Pedig teknikailag csak egy kisgyerek voltam még, agyilag pedig már egy felnőtt férfi. Érthetetlen hogy mi vagy ki akart belőlem egy ilyet, egy ilyen klónt csinálni.
A matt fekete panelre tekintettem amelyben a saját tükör képemmel néztem farkas szemet; igen, a tizen éves hason másom. Amely én magam vagyok.
Hallgattam Garellia maradék szavait, ahogy szinte csipogóan magas hanggal válaszol a kapitánynak mély hangjára. Aztán szétkapcsolt az adás, én pedig felnéztem a főképernyőre melyen az űrt, és a bolygót lehetett látni kristálytisztán.
Hátra néztem, hátha kapok valami parancsot, amely elűzné az unalmamat, e helyett a turbólift nyitódott és.. ott láttam magamat és Irist.
Irigység kapott el, felháborodás és nem tetszés. Mint mindig. Soha nem fogom megszokni hogy egy ilyen selejt lettem. Hiába szeretett "Randy" én nem szeretettem magamat.
Gyorsan vissza fordultam a főképernyő felé. Most már nem is akartam parancsot kapni, csak hogy felejtsenek el.
A kapitánynak természetesen más volt erről is a véleménye...és azonnal indulni akartam. Először azt sem tudtam ki az a zászlós. Rájöttem hogy én vagyok. Utáltam hogy még a régi rangomat sem kaphattam meg. Agyilag, érzelmileg, Randy voltam.
Az összes emléke a fejembe volt... nem tudtam hova tenni magamat. Én ő voltam.. mégis zászlósi rangban és egyedül.
Felálltam, leporoltam magamat egy jó nagy fázis késéssel, és követtem a többieket a liftbe.
Ott megálltam, nekidőltem a falnak karba tett kezekkel és nem néztem inkább senkire irigységembe.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-09-24, 20.24.08 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: Uss Arrowhead

Hozzáadva (2014-09-24, 20.24.08)
---------------------------------------------
" Árnyak, árnyékok közt"

Randy és Iris a kis beszélgetés után a hídra érkeztek.
Alex közben otthagyta őket. A fiú úgy döntött hogy inkább Claytonnak megy segíteni a laborba. Valahogy ez jobban izgatta őt. Mikor beléptek Baltimore hadnagy pattant fel a parancsnoki székből. Baltimore hadnagy egy jólfésült android volt, mindig tettre kész. Mindenről jelentett idegesítő módon, de megbízható volt és mindig pontos.
- Üdv a hídon parancsnok! - Mosolyodott el Randy-t látva. - Üdv parancsnok -helyettes.- Köszöntötte a nőt.- A kapitány és Mr. Ford is remélem megérkeztek épségben. Míg távol voltak, minden a legnagyobb rendben ment viszont akarok mutatni valamit.- A tudományos panelhez ment lassan ami az egyik, félkör ívben lévő panelok egyike volt.
Ott megállt, és megvárta míg Randy és Iris megérkeznek hozzá.
A szőke hadnagy a panel képernyőre mutatott.
- Miután önök megérkeztek az  érzékelők szerint megugrott a sugárzási ráta a tudományos laborba.- Mondta Baltimore lelkesen, de jól artikuálva. - Lehet ez csak egy véletlen, de gondoltam...- Randy ekkor elmagyarázta hogy mintát hoztak a bolygóról, valószínűleg annak lehet egy minimális nem veszélyes, de magasabb sugárzása.

( Randy- Iris- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RandyHarris
Dátum: Szombat, 2014-10-04, 19.12.54 | Üzenet # 11
U.S.S.Endeavour-Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor fel értünk a hídra  ,rögtön befordultam és  oda léptem  a  fő képernyő elé. Egy lelkes  android ,akiről tudtam hogy  a kedvenc hadnagyunk Baltimore volt az aki rögtön magyarázni kezdett a sugárzási rátáról ami érdekes módon eléggé megnőtt az elmúlt órákban. Ezt érdekesnek véltem ,de  az első kérdésem így rögtön  a tudományos tisztünk fel szegeződött.

-Iris..szerinted  mi okozhat ekkora sugárzást  maradandóan? tudom hogy mintát kellene először szereznünk,de  jobban szeretem az óvatosságot.

Szóltam a nőhöz ,mi közben ráncoltam a homlokomat majd  ,rá néztem Iris-re. 

-Értesíteni kellene  a kapitányt. Addig az önöké a  híd.

Ekkor pont a kapitányi irodához fordultam ,és  becsöngettem rajta vártam pár percet  . Közben elgondolkoztam a kérdeésen vajon miért? vajon hogyan lehetséges hosszú távon egy ilyen sugárzás? először is függhet  a sugárzás  forrásától azaz a  magjától vagy  amitől származhat..kettő valószínűleg ,jobb esetben olyan sugárzás ami nem ártalmas humanoid  létformára  így több ideig tudjuk elemezni de  ha nem akkor  be kell zárni az elkülönítőbe egy  részét hogy jobban tudjuk elemezni. Három ,a  hajó legénysége  védelmi okaiból kifolyólag csak is a  legénység egyes személyzeti részlege (mint például orvosi személyzet) csak is  EV védelmi ruhába  nézhetik meg közelről. Amikor ezt át gondoltam,úgy hittem hogy nem elég hangosan csöngettem be így újból meg tettem azt.Kezdtem aggódni hogy nem nyitotta ki   a  kapitány az ajtót..lehet kissé türelmetlennek látszódtam ,ezért inkább megpróbáltam türelmesen várakozni  a  kapitány  kissé késői reakciójára..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2015-07-28, 17.31.42 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Érdeklődés hiányában ezt a küldetést lezárom. -

Hozzáadva (2015-07-28, 17.31.42)
---------------------------------------------
" Felemelkedés és bukás"

A Szövetség és a hozzá csatlakozott erők összefognak közösen hogy végső csapást mérjenek a Querreriaiak anyabolygójára, hogy ezzel véget vessenek az intergalaktikus háborúnak mely már több mint 2 éve dúl a galaxisban.
Hutchinson admirális, A Uss Atheos-szal, és a  zászlóshajóval az Enterprise-J vezetésével elindul az első és a második hadtest csillagidő 480546.78 kor hogy véghez vigyék azt, amit eddig mind lehetetlennek hittek.

( A küldetést én és Mozgató fogjuk vezetni felváltva, a küldetés közösen én és Mozgató találtuk ki és fogalmaztuk meg )

Az Endeavour a Betha hadtestetet zárva indult el a Querreriai anyabolygó felé.
Napok óta közeledtek a bolygó felé, jelenleg a Gamma kvadráns peremén voltak, ott ahol a flotta egyesült a többi hajóval.
Mindenki tudta hogy a háborúnak - így vagy úgy- de hamarosan vége lesz... és erre a napra még sokáig fognak emlékezni. Már ha túlélik majd...
Az utóbbi napokban a hírszerzés elcsendesedett.
A legutolsó esemény beszámolók szerint a határmenti állásokat, és kisebb Querreriai bolygókat az egyesült Voin- és Csillagflotta katonai egységek (A Defence force ) valamint a Klingon Defence force stb.. ( az egyesült szövetségi csapatok) lerohantak és sikeresen dektiváltak, nagy veszteség árán..

Lloyd kapitány idegesen mászkált fel alá. A férfi gondolataiban mindenféle megoldás és vészprotokoll, valamint kitérő manőver futott át. A készültség már egy ideje élt, s Harris parancsnok folyton a diagnosztikai panelt nézte.
Mindenki Feszült volt..Clayton jelentette hogy minden fegyverzet készen áll a bevetésre, és nincs miért aggódni.
Iris napok óta szinte alig tudott aludni. A fiatal nő a panelnél állt, vagy ült s azt bújta. Alex pár szót váltott vele mikor is végre adást kaptak. A flotta elindult.

( Lloyd- Clayton- Harris - Iris- Alex- Szingularitás ) *

* Maximum 4 napot tudok várni egy emberre. Ha az illető nem ír az adott körből kimarad. Ha esetleg valami problémája van ( nincs net közelbe, dolgozik stb azt légyszives jelezze privátba )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lloyd
Dátum: Kedd, 2015-09-01, 18.33.22 | Üzenet # 13
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Betha Quadránson keresztül kasul de elindultunk a Querreriaiak anyabolygójára. A Csillagflotta komolyan gondolta a döntését, amit el se akartam hinni. Józan ésszel felfoghatatlan döntés volt nekük rohanni. Napról napra egyre feszültebb voltam. Az irodámat alig látogatta, és duplaműszakban a hídon ácsorogtam vagy épp ültem. Arra számítottam hogy a küldetés bármikor változhat, vagy bármikor rajtunk üthetnek és akkor minden megváltozik majd. 
Egyesek azt mondogatták hogy ez lesz majd az utolsó küldetés és utána ránk köszönt majd a béke korszaka. 
" Hiszem ha látom. " -Ezt mondogattam. A tisztek szemeiben is hasonlót véltem felfedezni.
És mnidnen egyes nappal a vállamra szakadó teher egyre csak nagyobb lett. Mert tudatosult bennem hogyha ez a háborúnk vége akkor most talán az egész Szövetség és a quadráns sorsát jelentheti. És a kezünkben lehet a quadráns sorsa. 
Napok választottak el minket a végső küldetéstől amikor összehívtam a legénységemet, a főtiszteket és mindenki mást is a komphangárban. 
Szükségem volt erőt meríteni belőlük, és mindegyiket egyszerre látni, még mielőtt elérkezik a csata. Habár annyian voltak hogy alig fértek el... 

" A holnapi nappal talán egy történelmi nap virrad ránk." - kezdtem bele a beszédbe. - " vagy elesünk vagy túléljük a csatát mely ránk vár. Szeretném ha mindannyian odatennének magukat. Ezek a sorsdöntő idők mindannyiunkat megedzenek."- Végignéztem azokon akik aznap ott voltak és büszke voltam. A sok tiszt, a férfiak és nők mindig a flotta legjobbjai voltak. Tudtam hisz már vagy három éve velük voltam, és szinte egy volt velük a szívverésem. Egyik se volt gyáva, mind tudta mire vállalkozott.
- A nagy döntések bizony nagy felelősséggel járnak most. Soha ne feledjék amikor a hajóért vagy önmagukért harcolnak: A Föld számít ránk.- Miután végelett a beszédemnek visszamentem a hídra. 
A főtisztekre pillantottam, és helyet foglaltam a kapitányi székbe. Kis idő múlva aztán megint csak fel s alá kezdtem el járkálni, mert éreztem hogy hiába mondtam beszédet, én magamnak senki nem mondott semmit ami bíztató lett volna. Még a hírszerzés is szünetelt! 
Szívem egyre gyorsabban dobogott, végül csak megálltam a főképernyővel szemben, merev testtartásban. Hamarosan ottvagyunk. Igen.. minden kitérőmanőver a fejemben volt, akkorra már minden vészmegállás is. 
Clayton jelentett én pedig biccentettem. Félig meddig tudtam csak megnyugodni.. de a tisztjeimre számíthattam.


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
ClaytonMFord
Dátum: Csütörtök, 2015-09-03, 13.18.45 | Üzenet # 14
U.S.S.Endeavour/Helyettes taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Endevour parancsot kapott indultunk a Csillagflotta találka helyére a Gamma kvadráns peremére a Horizon 6 űrbázishoz...Miután oda értünk vártuk az indulási parancsot mert egy sorsdöntő háborúba készültünk.A Querriaiak anya bolygója még napokra volt tőlünk...Furcsa mód nem éreztem semmit csak feszültséget...A kapitány össze hívott mindenkit a komphangárba ahol beszédet mondott.A beszédet hallgatva egy kicsit kilógva éreztem magamat a sorból...A beszéd után újabb dupla műszakban voltam a hídon a taktikai pultot és a fegyvereket ellenőrztem újra és újra...A kapitány is a hídon volt nagyon feszült volt.
- Bárcsak tudnék segiteni rajta valahogy.Gondolom magamban.
- Uram minden fegyver rendben van jelentem a kapitánynak.Már csak az indulási parancsot vártuk.Bármi is lesz mindent megteszek amit csak lehet ahogy csak lehet hogy a a feladataimat és a parancsokat teljesítsem...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2015-11-05, 22.46.12 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Betha zászlóalj lassan indult meg miután Harris parancsnok jelentette hogy a Thunderstorm is becsatlakozott bal oldalra.
Kínos csendben eltöltött pillanatok következtek. Lloyd kapitány fel-.alá kezdett el járkálni akár egy barlangját védő oroszlán... a férfin láthatóvá vált a feszültség. 
Clayton a gondolataiba merült, azon éppen hogy mit fog tenni ha vége lesz végre a háborúnak..
Harris parancsnok a háta mögötti panelek közt álló Irisre pillantott. Mindketten bíztak a kapitányban és a Betha zászlóalj irányító Throvson admirálisban is, de ugyanakkor sejtették hogy a Querreriai hadtestet nem lesz épp egyszerű kiszorítani. Harris parancsnok nem egyszer találkozott az ellenséggel... tudta mire képesek. 
Hosszú percek múlva aztán a csapat kilépett a görbületiből... Clayton a taktikai jelentéseket hallgatva épp azt akarta volna közölni  hogy a Uss Impeg segítségre szorul mikor a hajó elemeire robbant: a bal gondola eleme pedig egyenesen a Thunderstorm burkolatának koccant, és lepattanva róla nekiütközött az Endevour oldalának. 
Az alakzat felbomlott, és a Querreriai elhárítás azonnal beljebb nyomult; azonban végre az Alpha és a Betha zászlóalj is egy helyen tartózkodhatott... 
Az Endevour azonnal kisodródott. A hajó pajzsa ugyan felfogta az ütközést de kritikálisan lecsökkent 40 százalék alá. 
Lloyd kapitány és még pár tiszt könnyebb sérüléseket szenvedtek; de a panelokon végigfutó energia ingadozásos sokk miatt Clayton elvesztette az eszméletét. 
Jelentések jöttek mindenhonnan, miközben a mindent eldöntő csata megkezdődött. 

( Lloyd- Clayton- Harris - Iris- Alex- Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lloyd
Dátum: Kedd, 2015-11-17, 18.21.06 | Üzenet # 16
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok jelentette a csöndet megtörve hogy indulhatunk. Nem az volt a legmeggyőzőbb pillanat az indulási parancsra. Megmerevedve pillantottam rá.
- Köszönöm Harris parancsnok. Kormány, fordulunk, kövessük a flottát. Iris, szeretnék mindenről tudni amit Throvson admirális közöl a flottával, minden egyes üzenetről vagy parancsról azonnal. Harris parancsnok adja ki a teljes riadókészültséget minden részlegnek, Clayton, legyenek készen az elsődleges és szekundális fegyverzetek is. Nem szeretnék felkészületlenül érkezni... indulás! - Vissza ültem ezek után a helyemre és vártam hogy milesz. A képernyőn a csillagok megnyultak ahogyan beléptünk a görbületi térbe. Azon gondolkodtam hogy ez a jól megtervezett és letisztult taktikai húzás a flottától pozitívan végződhet csak. Úgy éreztem rendben vagyunk. Kis ideig megint a feszült csend és a kihangosított rádióbeszélgetések vették át a helyüket. Ahogy kihallottam más kapitányok sem voltak épp túl nyugodtak: legalább nem én voltam az egyedüli.
A hajó egyre inkább közeledett az érkezési ponthoz.  Mikor végre meghallottam hogy a zászlós visszaszámol hogy még hány perc van az érkezési pontig befeszítettem az állkapcsomat. 
A csillagok normálba húzódtak a képernyőn, a tisztjeim és én is a képernyőre meredtünk. Ekkor azonban az események felgyorsultak...  valami nekikoppant a hajónak percekkel az érkezésünk után, mégis olyan érzés volt mintha csak másodpercek teltek volna csak el. Az Endevour kibillent a menet irányából, s elvesztve pozícióját megremegett. 
A kormányos jól kapcsolva azonnal megállította a sodródást de a pajzsunk negyven százalékosra csökkent Iris jelentése szerint, én lehorzsoltam a karom mikor a karfa panelhoz súrlódtam.
Miután megálltunk és sikerült egyenesbe hozni a hajót vettem egy mély lélegzetet csakhogy visszafogjam magamban az ideget. Rácsaptam a karfára és a hátam mögé pillantottam a tisztjeimre.
- Mindenki jól van? - Kérdeztem, de egy másodperc alatt észrevettem hogy többen megsérültek, egyesek komoylabban, köztük Clayton. 
Azonnal felálltam és odamentem a földön fekvő férfihez. Megnéztem a pulzusát, majd felálltam és vissza indultam a kapitányi székhez miközben az intercommban beszélni kezdtem. 
- Itt Lloyd kapitány beszél. Orvosi egységeket a hídra! - Lekapcsoltam az intercommot, leültem a székembe. 
- Kárjelentést kérek. Közben fordítsuk a hajót a flotta felé és induljunk el. Pótenergiát a pajzsnak. - Adtam ki röviden a parancsokat.


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
ClaytonMFord
Dátum: Péntek, 2015-11-27, 18.02.11 | Üzenet # 17
U.S.S.Endeavour/Helyettes taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hídon vagyok és azon gondolkodtam hogy mit fogok tenni a háború után.Az biztos hogy sörözni fogok egyet a kapitánnyal ha benne van,és persze mindenkivel,utána jó nagyot pihenni a következő küldetésig...A gondolataimból a kapitány hangja zokkentett ki.A kapitány parancsot adott az elsődleges és a szekundális fegyverek készen állására.
.- igen uram.Fegyverzet aktíválva tüzelésre készen jelentem."indulás!"hangzik el a parancs a hajó elindult...Percek múlva a hajó kilépet a normál térbe.A taktikai jelentéseket hallgattam és meg hallottam hogy a USS Impeg segítségre szorult.Már éppen szólni akartam amikor a hajó atomjaira robbant.A hajónkat eltalálhatta az Impeg valamelyik nagyobb darabja mert a hajónk ki lendült éppen hogy eltudtam kapni a konzolomat...Nem tudom mi történhetett hirtelen elsötétedett minden és a földre estem...


 (HU)
 
RandyHarris
Dátum: Csütörtök, 2015-12-03, 17.41.13 | Üzenet # 18
U.S.S.Endeavour-Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-A taktikai százalékok szerint több kisebb hajó is ki fog vállni hamarosan akik ránk tapadtak uram! Quantum torpedókkal  tüzelek uram további phaser sorokat lövök! uram több hajó is  ütköző pályára állt! ajánlom a kitérést!

Ekkor mivel,nem senki sem hitte volt hirtelen az egyik hajónak  valamiféle része  ütköző pályára állt mivel nem tudtam ekkor megállapítani melyik része közeledik hozzánk az utolsó percben ordítottam el magamat.

-KAPITÁNY! VESZÉLYES TÁV....

Abban a másodpercben csapódott be ,a  Uss Impeg darabjai ami elemeire esett szét. A  hajó megrázódott és  teljesen szét esett  a bal oldalsó és  hátsó fézerek is  a  robbanástól több tiszt is   a földre esett én pedig pont el kaptam a karját a mellettem álló zászlósnak  a robbanás több panelt is kiégetett  a hídon és valószínűleg a hajó többi részén is  . A károk brutálisak voltak...sikerült fel állni később ,majd   a mellettem álló másik tiszten viszont már  nem tudtam segíteni viszont sajnos...meghalt..

-Uram...több kár is keletkezett ,de   a  hajó még egyben van de  a Uss Impeg megsemmisült...több hajó is   tüzelni kezdett uram! vissza a tűzharcba!


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Híd (Parancsnoki híd)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: