Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Uss Arrowhead
Uss Arrowhead
Lloyd
Dátum: Hétfő, 2013-04-22, 20.40.15 | Üzenet # 1
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uss Arrowhead -


Az 1-es kompja a hajónak. 

Specifikciók: 
Hossz: 115.55 méter
Szélesség: 75.45 méter
Magasság: 30 méter
Szintek száma: 1 szint
Maximálisan befér: hat fő

Fegyverzet: 
- 2 photonikus torpedó vető elől egy hátul egy
- Egy normál phaser sor
- Normál pajzsrendszer 



" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-05-07, 19.31.13 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Az expedíció"
 

A csapat hamarosan az Arrowhead űrkompon találta magát. 
Alex elindította a kompot, és hamarosan az űrben voltak. Lloyd kapitány nem akarta egyenlőre ketté osztani a csapatot, és miközben közeledtek a sztratoszférához a parancsokat is kiadta. 
Az elsődleges feladat az volt hogy különféle transzporter-jel erősítőket kellett lehelyezniük a felszínen. 
A magas kelbonit tartalom miatt volt szükség a jeladókra, valamint a felderítésre. Kemény kis kirándulás várt rájuk. Előbb a leszállási pályától, majd a tudományos kolónián át a hegységeken keresztül. 

( Lloyd - Randy - Alex - Iris - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lloyd
Dátum: Szerda, 2013-05-08, 09.10.06 | Üzenet # 3
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Arrowhead az a típusú űrkomp volt amit szerettem, és kértem is a flottától: kényelmes, tágas, jó kiállású. A fegyverzet is szempont volt számomra mint minden más persze, de a lényeg az volt hogy csillogjon-villogjon és illjen a hajóm színéhez. 
Beszívtam a szinte új illatát a kompnak belépéskor, aztán intettem Harris zászlósnak hogy induljunk.
- Mielőbb lent szeretnék lenni. - Szóltam magabiztosan, majd leültem és bekötöttem magamat. - Nem árt vigyázni parancsnok. Elvégre nem a biztonságos, hanem a Fehér zónába megyünk. - Vallottam be. Hátra dőlve szinte éreztem ahogy a hajó impulzus meghajtóműve felszólal és mi elindulunk, lefele a bolygóra.
- Szép felszállás... - Dícsértem meg a zászlóst, majd megérintve és kissé előre dőlve megérintettem a kommunikációs egység gombját megszólaltam:
- Itt Lloyd kapitány. Felszálltunk. Folyamatosan jelentkezni fogunk Endeavour. Lloyd kiszáll. - Szétkapcsoltam majd előre dőlve, határozott hangnemben beszélni kezdtem a tisztjeimhez:
- Nézzék. Ez egy fontos küldetés, nem szabad elrontanunk. Ha nem leszünk készen időben és a Quverreriaiak szagot fognak arról hogy mit is teszünk minden tervünknek, minden védelmünknek annyi lesz. Tudom hogy az Enterprise kötött egyfajta béke-szerződést vagy fegyver-szüneti egyezményt, de higyjenek nekem hogy ez nem igazán így van. Az ellenség figyel minket.. és nem szeretném ha egy hirtelen rajta kapás áldozatai lennénk. Nem véletlen hoztunk magunkkal biztonsági tiszteket. - Pillantottam a parancsnokra, aki vagy négy biztonsági tisztet is magával hozott. - Így arra szeretném önöket kérni - Folytattam. - Hogy ha odalenn leszünk, gyorsan és precízen dolgozzanak és segítsék egymást. A feladatunk a felderítés lesz, és transzporter erősítők elhelyezése melyek nélkül nem lennénk egyépként képesek letranszportálni. Nem véletlenül megyünk most is komppal...Sokat kell majd mennünk ezért vigyenek magukkal vizet, és mindent amit jónak látnak.. kérdés? - Kérdeztem körbe nézve a tisztjeimen.


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
RandyHarris
Dátum: Vasárnap, 2013-05-12, 19.44.28 | Üzenet # 4
U.S.S.Endeavour-Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A U.S.S.Arrowhead kicsi,még is praktikus komp volt nem volt túl sok fegyverzete de besurranó támadásképp,vagy épp rajta kapásra jó.Ahogy a hangárból beléptünk a komp fedélzetére,valamennyi rendszer beindításra várakozott. Nem kellet sok idő,és a kompot üzemképessé tettük. Szinte az összes rendszer zöld volt már amikor megkaptuk a hajótól,az engedélyt hogy kiszálljunk a hajó hangárjából, a kis komp elindult útjára előtte nyílt ki az erőtér ami elválasztotta egyfajta második hangár ajtóként ,a hangárt a vákum hatástól,ami az űr felől szívta volna ki a bent lévőket.
De szerencsére minden rendben történt így percek alatt ki is nyíltak az összes ajtók bele értve az erőtér is,ahogy ezek percek alatt megtörténtek utána már szabad volt az út.
Kicsit megrázkódtam a komp,kimenetele után mi közben elindultunk a megadott koordinátára,és megkapaszkodtam közben a közelemben lévő panelomba majd próbáltam a pilótának segíteni , a manőverezésbe mi közben valahányszor találkozott a szemem Iris,szemével persze próbáltam a munkával foglalkozni de akkor is nehéz volt mindig ilyenkor elbújtatni a saját érzelmeit az embernek.Ahogy közeledni kezdtünk a koordináták felé rögtön,jeleztem ezt a kapitánynak mi közben figyeltem a panelt és a adatjelzéseket..úgy tűnt minden rendben van, a bolygó leszálláshoz készen állt.Ahogy ezt megállapítottam,rögtön jeleztem is a kapitánynak hátra fordulva.

-Uram úgy tűnik hogy a bolygó megfelelő a leszálláshoz.

Mondtam el a mondatomat a kapitánynak mi közben, a kapitányra néztem aki rögtön fel is kezdte készíteni a csapatot.


 (HU)
 
AlexHarris
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 20.48.47 | Üzenet # 5
U.S.S.Endeavour-Zászlós
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt kedvem erre az úgynevezett "expedícióra" menni de a parancs az parancs. A flotta kötelékbeli parancsait eddig mindig betartottam, kivéve hogy ha valami nagyon nem volt az ínyemre. (De szinte kevés vagy csak nagyon minimális dolog volt ha egyátalán volt ilyen. )
Abban a percben azonban a parancsoknál valami sokkal jobban irrtált: a másik én és Iris viselkedése. 
Iris.. őt szerette. Én csak egy gyerek voltam a szemébe. Dühített a gondolat hogy én pedig ugyan ez az ember vagyok de mégsem... nem tudtam hova tenni önmagamat se elfogadni csak együtt élni ezzel. Ezért hálátlanul rá sem néztem Randyra, inkább azonnal a kormányosi széket foglaltam el és némán vezettem. 
Lloyd akár valamiféle apa-alak, arról magyarázott hogy mi a küldetésünk.. én meg sem szólaltam. 
Óvatosan - és olyan tapasztalattal - vezettem, a kompot mint egy negyven felé tartó személy mikor tizennyolcnak néztem ki, majd mikor beléptünk a légkörben jeleztem:
- Hamarosan megkezdem a leszállási eljárást.


 (HU)
 
IrisJainek
Dátum: Szerda, 2013-05-22, 09.13.04 | Üzenet # 6
U.S.S.Endeavour Tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 19
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nehéz volt koncentrálni a kapitányom szavaira miközben folyamatosan Randy mellettem ült. 
Hol őré pillantottam csillogó szemekkel, hol a kapitányra. Észre sem vettem, (és nem is akartam) Alexet. 
Nekem csak Randy létezett és kész. Ő volt a mindenem. Ezért is nehéz volt úgy dolgoznom hogy ne gondoljak folyton őrá. De szó mi szó megpróbáltam. A kapitány utolsó mondatára, majd a feltett kérdésére biccentettem és hozzátettem: 
-Nekem lenne egy kérdésem, uram. - Megvártam míg Lloyd egyenesen rámnéz, majd vettem egy mély szimpadias lélegzetet: 
- Humming kadet mennyi ideig fogja bírni a napteje nélkül vajon? - Vigyorogva Hummingra néztem, akiről tudtam hogy nem bírja az erős uv sugárzású helyeket, majd diadalittasan hátra dőltem a székemben, és folytattam:
- Nem hagyhattam ki. - Előre dőltem hogy pont elérhessem Randy arcát és adtam neki egy puszit, majd vissza dőltem és néztem az ablakot ahogyan Alex letesz minket.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-05-24, 13.05.32 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 
"Orellion II" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Uss Arrowhead
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: