Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » A.S.F. Fenrir » Komphangár
Komphangár
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 21.56.40 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Távoli jelzőtüzek"

A Stealth fighter kompja áttörve a zsilipet zuhant be ekkor a Fenrir komphangárjába.
A hangárban éppen ekkor egy fegyveres akció folyt: az ellenséges egységek ( T'zzanok) próbáltak a kompokhoz jutni, és szabotálni a hajót, azonban pár Voin katona és pár ott szolgáló tiszt próbálta őket fenntartóztatni.
Az éppen ekkor támadó-védekező alakulat tagjai közül sokan megsérültek mikor a komp szó szerint megpördült a tengelye körül, és úgy landolt, ezzel szerencsésen megölve több T'zzan támadót is. 

A kompban többen megsérültek.. Thomas felállt, az ajtóhoz támolygott, és egy karabélyt szerzett.
- Figyeljenek! - Mondta a férfi. - Mindenki jól van? - A csapatban szerencsésen senkinek nem esett baja, még Lauren is jól érezte magát már amennyire.
- Amint kimegyünk összpontosítsanak csak az ellenségre.- Folytatta. -  Elég rázós volt az idejövetelünk is. - Pillantott Lauren-re. - Képzelhetik akkor hogy milyen lesz a helyzet odakinn.. van kérdés?
- Van. - Szólalt meg egy hang.
- Zoh? Mondja. - Pillantott a Bolianra a parancsnok. Odakintről fegyver zörejt lehetett hallani, így egyértelmű volt nincs idő a tanakodásra. 
- Még soha nem fogtam fegyvert a kezemben.
- Hát most fog...- Dobott a polcokról mindnekinek egy-egy fegyvert. - Jól van... - Kinyitotta az ajtót. -  Indulás! - Ordította, azzal futni kezdett előre.
A T'zzanok bár meggyengültek még mindig volt belűlök.

Lauren a parancsnokot követve futott át a kereszt tüzen, aztán a "jó fiúk" által épített barrikádhoz bukfencezett.
Végzett egy közeledő T'zzannal, de a háta mögött nem volt szeme.. az egyikük a hátára ugrott.
Mindketten a földre estek.... Lauren próbált védekezni a rovar-szerű lény ellen, mire valaki egy bukfenccel hirtelen a segítségére sietett, egy karddal leszúrta a lényt......Dárius parancsnok ezek után felállt, és jobb pisztolyt nyomott Lauren kezébe.

( Dárius - Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Dárius
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 22.18.02 | Üzenet # 2
U.S.S. Beloiannisz/százados/Taktikai főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 88
Kitüntetések: 7
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy ideje már hogy dúlt a csata, mi pedig próbáltuk védeni a hajót a T'zzanok ellen.
A csapatomból sokan megsérültek, a helyettesem egyszerűen eltűnt. A T'zzanok a hajó, a Fenrir főbb rendszereihez és kompjaihoz akartak menni, szabotálni azokat. 
Le sem tagadhatták magukat. 
Ahogyan az egyik emberhez léptem, és lehajoltam hirtelen valami azt súgta hogy nézzek fel. Valamerre amerre a zsilip-lezáró volt...
Felálltam az egyik doboz mögül és elordítottam magamat azoknak akik még nem voltak a barrikád mögött:
- FEDEZÉKBE!! - Ez ebben az időben ugyanúgy vonatkozott rám is. Jó darabja nem figyeltem mi mögött találok fedezéket: barrikád vagy doboz mögött...
A zsilip betört ugyanebben a pillanatban.
- FUTÁS! - Futni kezdtem a barrikád felé, de nem értem el azt, mert csúnyán beütöttem a lábamat és elestem. Éreztem a fájdalmat, és hogy a fém szerkezet -ami következtetéseim szerint az erősítés lehetett - épp megpattan, a fejem felett arrébb suhan, majd landol hangosan pár T'zzanra. 
Felnéztem félve, arcom sebes volt, úgy mint a tenyerem is... de nem állhattunk le. Minden egyes pillanattal tovább növekedett az ellenség esélye. Pedig már kevesebben voltak. 
Megfogtam a karabélyom, rátámaszkodva felálltam, és futni kezdtem az egyik dobozhoz. 
Onnan folytattam a tüzelést, tervbe vettem hogy vissza megyek a barrikádhoz és összeszedem a csapatom. 
Össze szedtem magam, levettem a hátamról a kardom, az egyik T'zzant leszabdaltam, a következőt fegyverrel szedtem le, aztán ugrottam akkorát amekkorát csak bírtam hogy be tudjak jutni a barrikád mögé...

egy fiatal lányt láttam, nem látta hogy az egyik T'zzan rátámadt.. mindketten a földre esetek, én pedig akkor landoltam. 
Belevágtam a T'zzanba, lelőttem, arrébb rúgtam, majd a furcsa-ruhás lány kezébe nyomtam egy Voin pisztolyt. 
- A hátad mögött volt. Legközelebb óvatosan! - Szóltam oda neki. Belerúgtam az egyik közeledő T'zzanba, kilőttem, majd még egyet, aztán vissza fordultam a lány felé és tisztelegtem neki.
- Dárius parancsnok. Voin haderő. - Abbahagytam a tisztelgést, é vissza tettem a kardom a helyére.


 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 22.51.03 | Üzenet # 3
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp hogy sikerült a kompot beleirányítanom egyenesen a Fenrir nevezetű hajó hatalmas hangárjába, s annak kapuját áttörve letennem a kicsikét... Egy csöppet sem volt azonban sima landolás, mivel egy szép szaltót val támogatott gurulást hajtottunk végre a kifutón... Ha valaki az útban volt, annak biztosan vége lett...

Kellett egy pár pillanat, hogy feleszméljek a belépés fáradalmaiból, majd csak azt vettem észre, hogy Thomson hadvezérnek képzeli magát...
-Nagyjából! -válaszoltam, de már jött is az utalás a vezetési stílusomra...
-Egyszer még megölöm a csókát.... -mondtam morogva miközben feltápászkodtam- Legközelebb maga csinálja!!!! -mondtam neki, miközben leporoltam magam.
A kis diskurálás után, mindenki kapott egy fegyvert... Szerencsére ez alakalommal működőképes volt, nem úgy mint az utolsó gyakorlaton...

Vettünk egy nagy levegőt, majd kiugrottunk a lecsapódó hátsó ajtón, s elindultunk az egyik barikád felé...
Menet közben lelőttem egy Tzzan-t -legalábbis az kellett legyen-, de közben hátulról is támadtak... Normál esetben éreztem volna, de abban a helyzetben, a sok por és zaj közepette se a szagát, se a hangját nem fogtam fel... Rámugrott, s a földön kötöttünk ki.. Próbáltam lelökni magamról a közben látószögbe vett idegent, de nem bírtam.

Pár pillanattal később, valami ürge egy akrobata mutatvánnyal leszúrta, s megölte a fickót -már ha az volt...
Felültem, s a kezembe nyomott valami idegen stukkert, majd szinte kioktatott...Tökönrúgott egy újabb idegent, majd bemutatkozott...
-Lauren Cross Parancsnok-helyettes... Csillagflotta... -adtam tudtára én is a nevem és rangom, szolgálati helyem, majd nagy nehezen feltápászkodtam.


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 23.08.15 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezett meg egy másik csapat is melyet a hajó tudományos tisztje, Nikki Faraday vezetett. 
Habár a T'zzanok már kezdtek fogyni az erősítés nem ártott. A Voin katonák egyenként haltak meg.
A barrikád mögé érve a nő Dárius és Lauren mellé érkezett, és bemutatkozott. Közben a katonák mindkét csapatból folyamatos találatokat kaptak, és úgy tűnt lassan takitikát kell váltani.
Mikor Nikki bemutatkozott, utána észlelte és a többiek tudtára is adta hogy a T'zzanok valamilyen ágyukat készülnek felszerelni. 
Dárius épp ugyanebben a pillanatban vette észre hogy az emberei meghaltak, így úgy döntött hogy öngyilkos akcióba vágja magát, és majd ő egymaga egy bombával megsemmisíti őket. 
Lauren közben észlelte hogy Thomson parancsnok, és még pár tiszt eltűnt; nincsenek a barrikád mögött. 
Lauren választhatott: 
Vagy megpróbálja valahogy leállítani Dáriust, hogy közösen kitaláljanak valamit
vagy hagyja hagy menyjen az ágyú miatt önmegsemmisíteni magát a férfi, és Nikki-vel közösen próbál majd kitalálni valamit.  

( Niiki - Dárius - Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nikki
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 23.25.25 | Üzenet # 5
Fenrir/Parancsnokhelyettes
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 64
Kitüntetések: 0
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A többiekkel beértem a hangárba. Ahol rögtön tűzharc fogadott minket, így elővetem az ajtóba gyorsan a fegyverem, majd fedezék után kutattam, ami jobbra volt tőlem, így arra indultam el. Közbe lelőttem egy katonát, aki ájultan esett össze. Fedezékhez érve ott már két ember volt.
Csak remélni tudtam, hogy a többiek is hasonló kép fedezékbe húzódtak, mert elég sok az ellenség.
-'Szebb napot.'-köszöntem a két embernek.'A nevem Nikki Faraday, parancsnok helyettes, a hajó tudományos tisztje'-mutatkoztam be.
-'Úgy látom ezek valamire készülnek, mintha ágyút szerelnének.'-mondtam, mikor fedezék mögül kinézve láttam mit csinál az ellenfél. De gyorsan vissza is húztam a fejem, mert pont felém lőttek.
Majd a parancsnok észlelte, hogy az emberei már meghaltak, így nincs mit vesztenie, eldöntötte feláldozza magát, egyedül próbálja meg hatástalanítani a bombát.
-'Várjon magával tartok.'-válaszoltam volna, de közbe a parancsnok-helyettes is megszólalt mellettem, hogy néhány tiszt eltűnt.


"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni.”

"Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket."

"Tökéletes ember nincs, csak tökéletes emberi szándék."



Az üzenetet módosította Nikki - Vasárnap, 2014-01-26, 18.42.23
 (HU)
 
Dárius
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 23.59.15 | Üzenet # 6
U.S.S. Beloiannisz/százados/Taktikai főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 88
Kitüntetések: 7
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bemutatkozott a fura-ruhás is, Lauren Cross névvel.
- Örvendek. - Bólintottam, de már az ellenség mozgását figyeltem. Ami nehéz volt mert sokan is voltak és gyorsan mozogtak.
- Új stratégiát kell majd kieszelnünk, ha ezek.. - De mondatom nem tudtam befejezni, ugyanis egy hölgy érkezett, pár emberrel. Csak emberek lehettek, azok mozognak ilyen szétszortan. Bár pár Vulkáni még megeshet az ilyen flottás körökben. - Gondoltam magamban.
A nőre néztem, aki Faraday-képp mutatkozott be.
- Üdv. Békét és kék eget! - Köszöntöttem őt, de abban a minutumban le is húztam a fejem, mert folyton lőttek felénk. - Remélem elég emberrel rendelkeztek parancsnok-helyettesek, mert ide kelleni fognak. - Szóltam hozzájuk félhangosan, nem is realizálva hogy abban a másik számomra távoli kultúrában a tegeződés nem megszokott forma.
Ekkor szólt Faraday hogy a T'zzanok ágyukat akarnak építeni.
- Naravászu. - Káromkodtam el magam. - Nagyon kell nekik ez a hajó úgy tűnik. Bris ! - Szóltam hátra az emberemnek. Hátra nézve csak halottakat, sérülteket láttam.
- Bris... a.. csapatomnak vége... Viszont.. - Lauren-re és Faraday-ra pillantottam.
- Az ágyuhoz megyek. Azt hiszem.. képes lennék deaktiválni vagy megsemmisíteni azt.. - Mondtam el a véleményem lehangoltan. Tudtam hogy nem egy nagy terv, és teljes öngyilkosság..
Lehajtott fejjel gondoltam végig mit hogyan fogok csinálni, mire Farday is hozzátette hogy velem jönne.
- Ha gondolod? - Néztem rá. - .. Belőled nagyon jó katona válna a Voin miliciába parancsnok-helyettes. Nem akarsz egyszer csatlakozni? - Kérdeztem tőle.


 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Vasárnap, 2014-01-26, 19.36.26 | Üzenet # 7
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután jól eldiskuráltunk a csatatér közepén, beszaladtunk a védelmi kuckó mögé, s onnan próbáltuk meg lelövöldözni őket.
Pár méterre egy erősítésnek tűnő csapatot vettem észre, élükön egy emberi nővel, aki szinte egyenesen felén tartott, majd a barikád mögé bújt, úgy ahogy mi is.

Valami Nikki Faraday volt az illető, s ugyan abban a rangban volt mint én, ám tudományos tiszt volt... Nem éppen csatatérre való.
-Lauren Cross -válaszoltam a bemutatkozásra, miközben folyamatosan lőttem a dögöket.
Egyre kevesebben voltak mind a Tzzanok, mind a Voin-ok.
Faraday nénje valami ágyút vett észre... Miközben ezt én is megszemléltem, észrevettem hogy Thomso és még páran tovapárologtak...
-Hé, ezek meg hova tűntek??? -kérdeztem a mellettem levőket, majd csak arra lettem figyelmes, hogy Dárius kamikaze-nak képzeli magát...

-Elég a bájcsevejből... Nem megy senki, sehova... Ezt a hajót nem úgy kell megmentenünk, hogy szétrobbantjuk magunkat vagy kilyuggatjuk a fejünk!!
-Mit szólnál hozzá -szóltam a Voin pasashoz magázódás nélkül, ha már egyszer Ő sem csípi ezt az emberi szokást- ha a lezuhant kompunk fegyvereit használnánk az ágyú kilövéséhez??? -vetettem fel a lehetőséget.
-Ámde, ha van valakinek jobb ötlete ami nem öngyilkosság, szívesen meghallgatom... -mondtam majd lebuktam mert majdnem fejbe talált egy visszapattanó lövedék.
-Csak siessetek, mert nincs kedvem itt meghalni, hogy bíbor vérem a kifutót díszítse...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2014-01-27, 17.39.01 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Thomson ekkor futott oda a csapatával. 
- Eddig a másik oldalon voltunk, nem tudtam hogy ekkora itt az ellenkezés ellenünk. - Mondta egy hülye mosollyal, majd végignézett Dáriuson meg Faraday. - Á! Maguk biztos itt dolgoznak! Elmondaná nekem hogy hogyan kerülnek T'zzanok a hajójára? És főleg ennyi?.. Meg hogy a kisegítőszemélyzet miért hord fekete ruhát, és fegyvereket? Az megmagyarázná mért kell a takarítóknak is fegyvert fogniuk. - Szólt Faraday-hoz. 
Lauren ekkor vette át a szót: mivel Faraday tudományos tiszt volt ezért a komp ágyúit át tudta kalibrálni távolról. 
Míg kalibrálta azonban fedezék kellett. 
- Majd mi fedezünk ne aggódjon! - Szólt Thomson, mikor Nikki nekikezdett a kalibrációnak. 
Mikor a kalibráció azonban 50 százalékhoz ért valami történt: a komp fegyverzete nem reagált. Valakinek ki kellett mennie hogy megnézze mi történt: Dárius és Lauren pedig eldönthették ki legyen az. Valamelyikük, vagy ketten mennek ki. 

( Lauren - Faraday - Dárius - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Hétfő, 2014-01-27, 23.04.25 | Üzenet # 9
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Néztem a két bambára pár másodpercig, majd megláttam Thomson-t, ahogy az embereinkkel odafut.
-Ideje volt eljönniük végre.... -reagáltam a tipikusan rá jellemző vigyorra, majd kérdezősködni kezdett... Megvártam míg a paradicsom helyettes válaszol, majd lereagáltam Thomson-t.
-Elég a hülye kérdésekből parancsnok! Nem csevegni vagyunk itt...
-Látja azt a bazinagy ágyút? Azt kell kinyírnunk, méghozzá jobb ötlet hijján, a lezuhant kompunk fegyvereivel... Az odajutás kissé kétséges, ám de esetleg Faraday képes lenne távolról is átállítani a dolgokat... -néztem rá.
-Mondja hogy képes rá.... -váltottam kétségbeesett arckifejezésre.

Amint ezt megerősítette, Thomson biztosította a fedezésről, s neki is kezdtünk, ám menet közben az egész megállt...
-Baró... Na Dárius, ki megy oda? Legjobb lenne, ha ketten mennénk, így figyelné valaki a másik hátát... -kérdeztem, majd válaszoltam is meg a saját kérdésem.


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Nikki
Dátum: Szerda, 2014-01-29, 11.19.16 | Üzenet # 10
Fenrir/Parancsnokhelyettes
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 64
Kitüntetések: 0
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Aztán a parancsnokhelyettes csapata végül is befutott, úgyhogy most már az a gond is megoldódott.
Elkezdett magyarázkodni, majd mint valami tárgyaláson úgy elkezdett kérdezősködni.
-'Én se tudom, hogy kerültek ide, de egyszer csak megszólalt a behatolásjelző. Másodszor, muszáj volt mindenki kezébe fegyvert adni, mert nagyon megfogyatkoztunk. Mint ahogy látja nem kis pályás ellenség.'
Többet legalább nem tudott kérdezni, mert a parancsnokhelyettes belefojtotta a szót.
Majd megmutatta a parancsnok csapatának az általam felfedezett ágyút, és hogy nekem kéne átállítani.
-'Részemről rendben.'-válaszoltam.

Elkezdtem a kalibrációt, addig a többiek fedeztek.
Ám ekkor a felénél egyszer csak megmakacsolta magát.
-'Oóó, a fegyver nem reagál tovább. 50%-on megakadt.'-tájékoztattam a többieket.
Ezért valakinek oda kell majd mennie, megnézni mi a baj.


"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni.”

"Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket."

"Tökéletes ember nincs, csak tökéletes emberi szándék."

 (HU)
 
Dárius
Dátum: Szerda, 2014-01-29, 22.18.56 | Üzenet # 11
U.S.S. Beloiannisz/százados/Taktikai főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 88
Kitüntetések: 7
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Milyen költői! - Reagáltam le Lauren bíbor véres idézet-szagú mondatát. Közben Faraday parancsnok-helyettes szólt oda hogy képes lenne távolról is beüzemelni a másik parancsnok-helyettes által irányított ágyukat.  
- Ez igen csak érdekes, ami azt illeti nem is gondoltam erre a lehetőségre. - Kinéztem a barrikád mögül, közben még jött több ember. Homlokráncolva bámultam az ujjonnal beugrottakra.  
- Látom te még soha nem voltál harci szituációkban Thomson. - Vetettem oda neki, aztán kissé talán bambán néztem Lauren-re, mivel kezdtem elfáradni a folyamatos támadás-védekezésben.  
Faraday nekiállt megjavítani valami emberi eszközzel a Föderációs komp roncs fegyverét, de az út közben csődöt mondott.  
- Na már csak ez hiányzott, így bízzak én meg az emberek technológiájába. - Sóhajtottam fel.  
Lauren-re pillantottam. Nem mondom, elég jól eldöntötte magában hogy ki menyjen oda.  
- Jó. - Bólintottam. - Addig te itt maradsz. Próbáld mindenképp visszaállítani azt a táv-kütyüt és jelezd a komm-on ha az sikerült. - Mondtam neki. - Lauren. Szerintem én többet voltam fronton, mint te valaha is. A jelemre... kimegyünk.. megnézzük mi van a föderációs fegyverrel, megoldjuk, és visszajövünk. Csak semmi hősködés. Kész vagy?


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-29, 22.44.50 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Várjanak, én is magukkal jövök! - Szólt Thomson, aki szerencsétlenkedve Lauren mellé lépett. - Ne gondolja hogy hagyom hogy egyedül parancsolgasson, nekem nagyobb  a rangom. - Büszkélkedett a semmivel a férfi, aztán Dárius mellé lépett. 
- Jól van, csak csinálja parancsnok-helyettes! Majd jelentkezünk, ha megkukkantottuk hogy mi a pálya. - Intett oda Nikkinek. 
Dárius elindult. Magabiztosan futott egyik doboztól a másikig. Thomson megpróbálta őt követni, aztán mellé lépett a doboz mögé a fedezékbe.
- Huh, ember, soha nem hittem volna hogy így fogok majd sprintelni. A maga faja mindig ilyen gyorsan fut? Táncolni is így táncolnak? - Kérdezte. 
Valószínűleg felbosszanthatta Dáriust, ám a férfi csak folytatta útját a csillagflottakomphoz. 
Lauren és ő pontos lövésekkel szedték le a T'zzanokat. A komp roncsaihoz értek ekkor. 
Dárius beugrott előre, megpillantotta a panelt amin villogott egy gomb. Mivel a férfi nem értett hozzá, és még soha életében nem látott ilyet, nem látta a villogást sem így Laurennek adta át volna a dolgot, majd ő ment oda fedezni a lányt. 

Azonban mikor beállt fedezni látta hogy Thomson bajban van: meglőtték és több T'zzan is közeledik felé. 
Dárius futni kezdett; ám abban a pillanatban Nikki is dönthetett: 
vagy Laurennek segít a fegyver újrakalibrálásában amit csak manuálisan lehetett a paneltől, vagy Dárius-nak és Thomsonnak segít először. 

( Lauren - Dárius - Nikki - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szerda, 2014-01-29, 23.19.27 | Üzenet # 13
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Tekintve, hogy 10 éves vagyok... Nem csodálnám ha többet mint az életkorom, de ez semmit nem jelent... -mondtam neki, miközben kézbe vettem a pisztolyt, s felkészültem a futásra.
-Én kész vagyok, mióta reggel felkeltem... -válaszoltam egy gúnyos vigyorral, majd Thomson jelentkezett önkéntesnek pluszban...

-Óóóó... Már csak egy a marha hiányzott... -gondoltam magamban, miközben ott papolt a rangokról... Pont arról, ami engem sose érdekelt... Úgyan úgy beolvasok neki, mint bárki másnak ha ott bénázik...

Dárius elindult, majd Thomson, s én fedeztem eme két lényt... Ott lihegett a nagyszájú, miközben mi sorra szedtük le az ellent, s meg se izzadtunk.
-Fogja már be parancsnok, s figyeljen arra, ne az én orrom előtt essen orra... -utaltam a botladozásaira. Dárius nem vágott olyan arcot, mint aki nagyon értékeli az ilyen beszólásokat... Velem is eljátszotta mikor a hajóra kerültem...
Tovább indultunk, ekkor már a komphoz egyenesen.

Mivel Dárius-ról kiderült, vaksi mint a félszemű kalóz éjszaka, én vettem át a panel piszkálását, s Ő fedezett... Talán én értek is hozzá... Következő pillanatban csak azt vettem érszre, hogy sehol sincs az előbb még oly hősiesen fedező Voin pasas, ámbár volt egy gyanúm, hogy Thomson-nak nagyobb szüksége van rá, mint nekem.


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Dárius
Dátum: Csütörtök, 2014-01-30, 00.01.56 | Üzenet # 14
U.S.S. Beloiannisz/százados/Taktikai főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 88
Kitüntetések: 7
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Tíz éves vagy? - Homlokráncolva néztem végig rajta, bár a körvonalai teljesen ugyan olyanok voltak mint egy átlag humanoidé...
- Ahhoz képest jó nagy. - Megvontam a vállam.
Nem mintha találkoztam volna eddig ilyen fiatal ám mégis ilyen nagyra nőtt lényekkel, de abban a helyzetben ezt hozta ki belőlem az egész. Valami emberi parancsnok jelentkezett hogy jön velünk. 
- Nem kértem túltámogatást, de köszönöm. - Szóltam oda neki, rá se nézve, majd számoltam háromig és nekiindultunk futva. 
Fedezéktől-fedezékig futottunk, miközben az ember folyamatosan beszélt. Bár egyszerűen nem tudott érdekelni, jobb dolgom is volt, minthogy vele foglalkozzak.
Szinte rezzenéstelenül lőttem le a ránk támadókat, már ahogy tudtam, hisz néha társaimra is figyeltem hogy jó úton haladnak-e követve engem.
Mikor végre az elég feltűnő Csillagflotta komp roncsaihoz értünk, beugrottam az egyik roncsdarab mögé, ezzel a kompra érkeztem.
Az égett roncsdarabok szaga szinte elviselhetetlen volt... óvatosan közelítettem meg a komp elülső paneljét amit úgy véltem hogy a fegyver irányító lehet.. de mikor ránéztem, az nem volt több mint egy fekete-fehér kocka darab írások nélkül.
Homlokráncolva néztem a vállam felett Laurenre.
- Utálom az embereket...Úgy tűnik ezt nem nekem találták ki... én ezt nem látom.. - Felemeltem a másik kezembe a karabélyt, elmentem Lauren mellett.
- Rád marad a hiba megkeresése. Addig fedezlek. - Mondtam neki ezúttal kívételesen a szemébe nézve. - Szólj, ha kész vagy.
Majd a bejárathoz léptem, és fedeztem Laurent.. egészen addig a pontig míg Thomson el nem esett..
A földön kúszott, körbe volt véve..
- Mingyárt jövök.. - Mondtam bár nem biztos hogy Lauren ezt hallotta..

Átrohantam- bukfenceztem az egész területet Thomson miatt, kockáztatva azt hogy lelőnek, majd felálltam és amikor odaért Thomsont kezdtem el fedezni.
- Mit művel ember? Mi nem itt vagyunk hanem a kompnál, te hol maradtál le, elveszett valami, vagy miért agy földön? - Kérdeztem tőle közben elég semleges hangnemben.


 (HU)
 
Nikki
Dátum: Csütörtök, 2014-01-30, 14.38.39 | Üzenet # 15
Fenrir/Parancsnokhelyettes
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 64
Kitüntetések: 0
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Cross parancsnokhelyettes döntése alapján ő, illetve Dárius parancsnok megnézik mi miatt állt le a folyamat. De azért még a parancsnok is mondta, hogy maradjak a seggemen. Majd szólnak kommon, ha van valami.
-'Oké, de vigyázzanak, elég sok az ellenség, ahogy az előbb láttam.'-mondtam nekik.

Aztán még Thomson parancsnok is elkezdett hősködni, hogy ő is menni akar, meg hogy nagyobb rangú. Nem szóltam inkább bele, hagytam hogy a parancsnokhelyettes döntsön.

Aztán elindultak, egy ideig láttam őket, majd eltűntek a szemem elől. Így leültem a földre és vártam. De figyeltem is közbe, nehogy valaki sunyin megtámadjon. Majd nemsokára újra megláttam őket, amikor a komp közelébe voltak.

Ekkor láttam, hogy Thomson parancsnokot eltalálják.
Kommon a csapatot hívtam: -'Faraday a csoportnak, kell segitség vagy megoldják?
Varjanak oda megyek segitek.'


"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni.”

"Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket."

"Tökéletes ember nincs, csak tökéletes emberi szándék."



Az üzenetet módosította Nikki - Csütörtök, 2014-01-30, 23.26.11
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-01-31, 23.33.22 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nikki futva közeledett Thomson és Dárius felé akik körbe voltak véve. Lauren közben már a megoldásnál tartott, és tudta hogy hamarosan készek lesznek a fegyverek a használatra. 
Dárius és Nikki Thomsont védték, aki súlyosan meg volt sérülve. 
Lauren úgy tűnt készen volt ekkor. A parancsnok-helyettes beindítva a fegyvert azonban egy túlterhelődést idézett meg. A lerobbant komp ágyúi egyszerre kezdtek el tüzelni mindenfele. 
Aki fedezék mögött volt megúszta, viszont aki nem.. ellenséget és nem ellenséget is sebezni kezdett az ágyú. 
Dárius és Nikki Thomson karját megfogva húzták be a férfit, és a turbólifthez indultak viszavonulásra. Lauren közben megpróbálta leállítani a fegyvert, ám az túlhevült és visszafordíthatatlanul egy időzítetlen bombává változott. Tudván hogy bármelyik pillanatban felrobbanhat Lauren is futásnak eredt. 
A hangáról a tisztek a turbóliftbe futottak. 

( Lauren - Dárius - Nikki - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2014-02-01, 21.26.58 | Üzenet # 17
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Haladtam a dologgal, de kicsit zavart hogy senki nem fedezi a hátam. Pont ezért próbáltam a lehető legkevesebbet mozogni, nehogy észrevegyenek, közben igazolódni látszott a sejtésem, hogy a vaksi csákó éppen Thomson seggét menti, mivel az új ismerősünk, ez a Faraday a segítségükre sietett... Ámbár jobb lett volna, ha ide jön ezt a vackot beüzemelni, de mindegy is, mert majdnem megvoltam.

Próbáltam menet közbe betájolni, vajon merre is lehetnek a többiek, s egy pillanatra meg is láttam őket. Thomson szokásához híven, megint a figyelem középpontjában volt... Megcsóváltam a fejem, majd visszafordultam, s nagy nehezen beizzítottam a dolgot, majd indulhatott is a party...
-Mehet a dolog Faraday! -mondtam kommon, majd a Nő beindította a kócerájt, ami azonban túlterhelődött, s minden felé lövöldözött... Szerencsére közel voltam a hajóhoz, így nem tudott eltalálni, noha az egyik phaser sor elég közel volt hozzám...
Próbáltam megfékezni az ördögi machinát, de nem reagált, a hőfok jelző pedig csak emelkedett, s emelkedett.. Ebből tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége, így futásnak eredetem.
Menet közben megláttam a lift felé siető, s éppen abba beeső társaim, amint Thomson-t húzzák... Utánuk léptem, s már nyomtam is össze vissza egy gombot, hogy tűzzünk a fenébe...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Dárius
Dátum: Vasárnap, 2014-02-02, 12.35.47 | Üzenet # 18
U.S.S. Beloiannisz/százados/Taktikai főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 88
Kitüntetések: 7
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak arra tudtam koncentrálni hogy mi lesz ha nem fog majd bejönni a terv. Stratégiákon gondolkodtam, arra hogy a tanács mit fog majd szólni az osztagom pusztulása miatt. Az ember meg csak a földön szenvedett, sajnos kénytelen voltam védeni őt, és már Faraday is őt védte aki tudós létére elég jól lövöldözött.
Vártam a pillanatot hogy a Lauren nevezetű egyed, végre erőszakoljon ki valamit az ágyúból. A következő pillanatban hangosan be is indult az, azonban mindenfele lövöldözni kezdett egyszerre.
Reflexből löktem meg Nikkit a földre. Mindketten leestünk fedezékbe. 
- Ez már itt nem játék. Ha nem megyünk el, nem csak velünk fognak végezni hanem mindenkivel. - Szóltam oda hozzá.  Megfogtam a sérült Thomson karján, húzni kezdtem őt a földön a lift felé.
- Mondja hogy a közelben amerre megyek az egy lift. - Szóltam oda reménykedve. - Hívja a liftet. - Folytattam Nikkinek célozva, bár nem néztem rá csak lőttem a közeledőket, remélve hogy nem talál el egy közeli lövedék. 
- Lauren gyere már! - Kiálltottam oda neki, de aztán végül is időben megérkezett. 
Miután beugráltunk a liftbe mentünk felfele azonnal. A lift ajtóhoz álltam, úgy hogyha véletlen kinyitódna az és ellenséges célpontok közelednének felénk engem találjanak meg legelőször.


 (HU)
 
Nikki
Dátum: Vasárnap, 2014-02-02, 16.10.20 | Üzenet # 19
Fenrir/Parancsnokhelyettes
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 64
Kitüntetések: 0
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Óvatosan fedezékről fedezékre haladtam a komp felé. Szerencsére nem sok ellenfél ütköztem, azokat is gyorsan elintéztem. Majd beértem a parancsnok mellé. Aki épp a sérült Thomson parancsnokot húzta fedezékbe, így addig fedeztem őket. Gyorsan is szedtem pár ellenséget.

Majd a parancsnokhelyettes szólt kommon, hogy mehet a menet, így tovább folytattam a kalibrációt. Csak épp nem úgy, ahogy vártuk. Mert 80% körül járt a dolog, mikor az ágyú megmakacsolta magát, és túlterhelődött, majd minden fele kezdett lövöldözni. 

Ekkor egy ütés éreztem oldalról, és a földre kerültem.
'-'HÉÉ'-szólaltam meg, de aztán láttam, hogy tőlünk nem messze húzott el egy lövedék. Mikor rájöttem hogy ki volt, és mér tette a lökést, akkor oda fordultam a parancsnokhoz, és megköszöntem neki.

A mondatára, hogy el kéne húznunk innen a csíkot helyeseltem.
-'Rendben, ön vigye a Thomson hadnagyot, én addig fedezem önöket.'-mondtam neki.
-'Itt van szerencsére nem messze egy lift.'-mondtam mikor a lift után érdeklődött.
Erre mondta, mennyek hívjam a liftet. -'Rendben, de ellesz addig?'. Mivel bólintott rá elindultam.
Közbe halottam, hogy a parancsnokhelyettesnek is odakiabál.
Majd mikor megnyomtam a hívót, visszasiettem és segítettem a parancsnoknak.
Mire odaértünk a lifthez a parancsnokhelyettes is befutott.


"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni.”

"Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket."

"Tökéletes ember nincs, csak tökéletes emberi szándék."

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2014-02-08, 14.20.53 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

"Híd" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » A.S.F. Fenrir » Komphangár
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: