Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Képek/Videók » Fórum interjúk (Minden héten)
Fórum interjúk
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2013-05-16, 10.40.33 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fórum interjúk ide fognak kerülni amit minden héten minimum egyszer eldöntjük egymás között hogy ki-kit fog meg interjúvolni. Összesen 4 komment(kérdés) lehet a kérdezőnek de a válassz lehet több is.A válaszok után logikusan ,jöhet az újabb kérdés összesen 4 kérdés lehet max.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2013-05-16, 16.40.04 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Interjú
Jerry Thomas-al.
"Egy  taktikai élet"




Egy interjú mindig fontos főként ha  meg akarja  tudni az ember hogy valójában egyes részek ,egy  karakterbe  milyenek vagy  segít  megérteni az adott karakter olyan információit amit esetleg szeretnénk megtudni.

1. (kérdés).Annyi minden van a fejembe,hogy az első kérdésem Thomas felé nagyon egyszerűnek látszódhat.
Az első kérdésem az lenne hogy  Jerry  mint karakter szerinted  ,mennyire  változott az idők folyamán. Láttuk már  hogy néha  inkább a  Vulkáni énjét fejti ki ,de  szerintem sok minden változott   a karakteren amióta  a történetekben részt veszel ami jó régóta van így jó sok minden változhatott meg. Szóval szerinted mik azok,mi az a pont vagy épp fontos pontok amik alapján megváltozott a  karaktered ?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2013-05-16, 22.51.34 | Üzenet # 3
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry sokat változott a küldetések során.Jerry amikor először lépett szolgálatba tele volt félelmekkel Jerry tele van érzelmekkel amiket nem mindig tud jól ki mutatni.Az első forduló pont Jerry életében az első szolgálati helyének és az első kapitánya el vesztése volt.Majd amikor nézegette az üres szolgálati helyeket nem volt kedve újra hajóra menni ezért át ment a Horizon 6-ra.A bázist harmadik otthona ként tekinti.A második forduló pont az volt amikor Nubet Throvson kapitányt előléptették.Jerrynek új kapitánya van akinek örömmel segít.A fontos forduló pont a defence forceba való belépés jelentette Jerry számára mivel nem szerette a harcot Jerry most sem szereti a harcot de néha segít neki ha feszült lenne.Vannak akik hatással vannak Jerryre.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2013-05-17, 08.35.02 | Üzenet # 4
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értem szóval Jerry leginkább a  szolgálati helyek változása miatt változott meg. Ez érthető főleg hogy,elég sok helyen szolgált mint tiszt.

2.(kérdés) A  következő kérdésem leginkább azzal kapcsolatban lenne hogy te  mint szerepjáték "player",le tudnád  írni a  Star Trek In Future-t mint oldal és  szerinted vannak-e  benne hibák ,és  a  hibáknál tartunk akkor az is érdekelne hogy szerinted mi az ami egyedivé teszi az oldalt ?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 00.14.57 | Üzenet # 5
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az oldalban nem találtam hibát vagy hibákat.Ez az oldal nem csak a kinézete miatt egyedi hanem a játékos társak miatt is ennek az oldalnak nincs párja.Itt nem csak barátaim lettek itt oda is el juthatok ahová senki nem merészkedett az előtt.Az ide kerülésemet Szingularitásnak köszönhetem.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 11.15.18 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm a meg győző szavakat az oldallal kapcsolatban,de ne felejtsük el  hogy  én is közre játszottam az ide kerüléseddel kapcsolatban,de ezt nyilván tudod.Örülök hogy   a  Star Trek In Future köreiben jól érzed magad,én és a  mesélő mindent megpróbálunk megtenni ez érdekében.

3.(kérdés) Az lenne  a  következő kérdésem hogy  szerinted melyik az  a  küldetés  ami a  legjobban tetszett az oldalon,legyen ez régi vagy épp új és mi az ami megragadott a   küldetéssel kapcsolatban?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 19.27.54 | Üzenet # 7
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen barátom ezt soha nem felejtem el.Az egyik leg kedvesebb küldetésem a Bajori újjá építés volt.Igaz az építéshez nem volt közöm csak gyógyszereket osztottam.Engem itt a segítés ragadot meg mivel Jerry szeret segíteni mindenkínek.A Küldésekben eddig nem csalódtam mert eddig mindig bele tudtam élni magam.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 19.48.18 | Üzenet # 8
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy én is tapasztaltam az évek folyamán szerintem is ,elég jók a küldetések soha nem volt panaszom rá.

4.(kérdés)Az utolsó kérdésemhez értünk..sok mindenről beszéltél lássuk csak,beszéltél arról hogy mi változott meg a karakteredben aztán beszéltél arról hogy, a fórum egyediségéről aztán pedig elmondtad mi is volt az a küldetés ami a legjobban a szívedhez nőtt. Most pedig utolsó kérdésként az lenne a végső kérdésem és egyben ezzel meg is köszönöm a figyelmedet hogy beszélj arról nekünk egy kicsit hogy ,mi az ami szerinted még vár rá a jövőt illetően az oldalon mi az amit ,tervezel a jövőben és meg akarsz valósítani?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 20.04.37 | Üzenet # 9
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Remélem hogy még sok feladat fog várni Jerryre a jövőben is.Szeretném meg valósítani azt hogy elérjem hogy legyen egy saját hajóm a jövőben.Meg még szeretném azt is meg valósítani hogy el érjem a veterán rangokat is persze idővel.Köszōnöm szépen a figyelmet nagy meg tiszteltetés volt ez az interjú.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2013-05-19, 09.58.37 | Üzenet # 10
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Interjú
Rone Ave-el.

"Végtelen idők gépésze"


------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ez az interjú eltér a többitől hiszen,egy nagyon érdekes főgépésszel fogok beszélni Rone Ave-el,aki a Star Trek In Future jövőjéből jött vissza a múltba az idő hajó segítségével a Uss Beloiannisz-al.

1(kérdés) - A Uss Beloiannisz nagyon sok mindent tesz és fog is tenni azért hogy az új Ultimate fenyegetést ,elzárja a múlt elől.A kérdésem a következő lenne hogy ,milyen érzés az hogy a fórumhoz,viszonyítva a jövőből jöttetek? nem nehezíti meg ez a szituációkat ?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Rone
Dátum: Vasárnap, 2013-05-19, 14.44.19 | Üzenet # 11
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
Először is hagy köszönjem meg hogy részt vehetek
ebben és a fórum életében.
Válaszolva a kérdésre, engem egy hónappal ezelőtt kért fel
Cliff hogy vegyek részt a fórum életében,ebben a kalandban ami itt tulajdonképp
a szó szoros értelmében zajlik. Mivel nagy ds9 rajongó vagyok ezért megnéztem
a fórumot és a design miatt másnap csatlakoztam is. Cliff nem magyarázta el hogy mi a koncepciója,azt utólag magyarázta
el nekem. Olyan szempontból könnyű dolgom volt hogy már előre tvdtam a karakter alkaotásnál hogy gépész lesz a karakterm mivel én magam is műszerész vag
yok.
Nehéz néha belegondolnom abba hogy a jövőből jöttünk de nem nehéz elképzelnem.


 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2013-05-19, 15.09.31 | Üzenet # 12
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értem szóval nagy Ds9 rajongó vagy én is szerettem azt a sorozatot,szerintem az egyik legjobb.Szóval annyira még sem volt nehéz egy jövőbeli karakter agyával gondolkozni. Ti Cliffel ,együtt jól adjátok magatokat jó csapat vagytok,ahogy figyelem az eseményeket.

2.kérdés.Beszéltél nekünk arról hogy mennyire nehéz-e a dolgod mint jövőbeli karakter,de most arról szeretnének kérdezni hogy milyen az hogy végül is egy hatalmas nagy ,dolognak kezdtél neki hogy tudtad megérteni a Future fan fikcióit és írásit vagy még mindig néha-néha ,azért kell egy két dologban a segítség?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Rone
Dátum: Szerda, 2013-05-22, 09.21.02 | Üzenet # 13
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönjük. 
A fan-fiction.. van olyan dolog benne amit elolvastam, és kristály tisztán értek, viszont még mindig van bepótolni valóm főleg az Agrosiak és a Quverreriaiak terén. Egy könyvnyi fan fictionnal állok szemben! 
Ennél jobban nem olvashatok, hacsak nem kéretek magamnak egy új retina beültetést. :)


 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 18.54.46 | Üzenet # 14
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát a retina beültetés  nem is de  a fan fictionok ismerete néha szükséges egyes dolgok megértéséhez,főleg ha küldetés erre épít,de  ahogy elnézem szinte az összeset kiválóan megértetted.

3.kérdés.Ahogy látom nagyon gyorsan,be illeszkedett  a  Beloiannisz csapata  a Star Trek In Future-ben,aminek nagyon is  örülünk főként  a  mesélők,mi az okozója annak hogy ti ilyen egyedien és kimagaslóan jól írtok? főként hogy ilyen gyorsan sikerült nektek ezt mind elsajátítani ami persze csak pozitív.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Rone
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 19.00.39 | Üzenet # 15
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát örülök hogy ha úgy látod hogy úgy ahogy értem a fan fictiont... egyszer szeretném az egészét is betéve tudni, sokat segítene az írás közben.

Hogy minek köszönhetjük? Szerintem főképp annak hogy ismerjük egymást méghozzá elég jól. Mi egy összetartó hármas vagyunk. Egyedül Nikót nem ismerem személyesen, de igyekszünk neki is segíteni az írásban , nem mintha kellene neki mivel ő is elég profi.
Örülök hogy meg vagy elégedve az írásaink mennyiségével. Ezek előtt a Lanawin-en és egy másik fantasy-oldalon voltam, így onnan már van fogalmazási gyakorlatom.
Meg kell viszont mondjam hogy még soha nem voltam tagja science-fiction oldalonak, a Future az első ilyen témában.
Örülök hogy ide kerültem, mert itt nem csak a fogalmazó képességemet, de a jó alkotó készségemet és a kreativitásomat is kihasználhatom, azt hiszem.


 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 19.48.14 | Üzenet # 16
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Akkor úgy tűnik hogy tényleg tapasztalt szerepjátékozók vagytok,aminek örülök.

4.(kérdés)Sajnos az utolsó kérdéshez értünk ,nagyon sok mindenről beszéltél itt nekünk,de most pedig az  a kérdésem lenne utolsó kép és ezzel meg is köszönve  az interjút hogy,mi az a Star Trek In Future oldalban szerinted ami magával ragadott?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Rone
Dátum: Szerda, 2013-05-29, 20.31.19 | Üzenet # 17
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sajnálom hogy egy hét alatt, ilyen gyorsan az utolsó kérdésre érkeztünk mert nagyon tetszett az interjú. 
A Star Trek in future lényegében két dolog miatt fogott meg: a stílus- kinézet miatt és a történetek miatt is. 
A fórum gyönyörű. Sok érdekes, és izgalmas fórummal találkoztam már de ez felü múlta őket bőven. Kedvesek a vezetőségiek, és az admin! 
Köszönöm az interjút kellemes csalódás volt ez nekem, és megtiszteltetés is. Mint szerepjátékos megígérem hogy továbbra is a maximumot fogom hozni, mint karakter csak annyit mondhatok: szeretnék még többet tehetni a múltért és a jövőért. 

Még egyszer köszönöm az interjút, jó szelet mindenkinek!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-06-03, 13.33.23 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
----------------------------------------
----------------------------------------

Interjú- Nubet Throvsonnal


" A csillagflotta védelmező admirálisával"
 



Soha nem gondoltam volna hogy egyszer majd interjút is fogok készíteni a fórum adminával, aki egyben az egyik legjobb szerepjátékos is akit valaha ismerek. Mivel ez az idő is elérkezett ezért hát meg is kezdem és bár tengernyi kérdésem lenne hozzá ezért úgy gondolom hogy nem árt ha rögtön a legegyszerűbbel kezdem, úgy mint admintól: 

Milyen érzés ennyi emberrel egyszerre foglalkozni? 
Mégis csak egy admin vagy, gondolom minden nap elárasztanak a pm-ek, amikre egyszerre kell ügyelned és megfelelő mód reagálnod. Nem nehéz ez?




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2013-06-03, 15.44.17 | Üzenet # 19
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Első sorban köszönöm a lehetőséget az interjúra és szeretném meg köszönni első sorban mind azoknak,akik a  fórum életében részt vesznek.

-Második sorban válaszolva a  kérdésedre,ez egy komplex dolog néha nehéz néha pedig könnyű ez attól függ hogy mi a helyzet,de  mindenképp ha  szükség van rá én megcsinálom,mert én egy elég maximalista  személyiség vagyok,de  aki ismer az mind tudja  ezt. Szeretem mindenből és  mindenkiből a  maximumot kihozni, a keretek között . Ha  esetleg veszteségünk van azt pedig próbálom le redukálni  megfelelően.Ezekben mind sokat számít a  csapat munka,amit általában pm-ben szoktam megbeszélni az emberekkel a  fórumon ami igen csak sokat számít .


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-06-15, 19.56.16 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fórum közelebb hozza az embereket
Ez által egy kisebb közösség is kialakult itt, és ahogy mindenhol már kialakult egy kemény mag az évek során.
 

Gondolom sok barátság is született ennek során. 
Volt arra példa hogy személyesen nem ismerhettél meg valakit mégis a barátoddá vált a fórum miatt?




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2013-06-15, 20.39.42 | Üzenet # 21
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sokan utálnak..

Rengeteg olyan ember van akit így ismerek meg és nem csak a Star Trek In Future-ről beszélek most,szeretek új tehetségeket fel fedezni . Mert a legtöbben nem is hiszik hogy tudnának érvényesülni az oldalon még is ,ha jobban átnézik és logikusan gondolkoznak akkor hamar rájönnek hogy hatalmas tér van arra hogy a saját gondolatait az ember ,besűrítse akár egy fan fikcóba .Annyi minden vár egy új személyre az oldalra hogy ,azt leginkább látni kell és nem pedig megérteni az egész lányeget ,az mindig utólag jön ahogy ki ismertem az új "player"-eket. Persze vannak olyanok akik előre gondolkoznak és akkor amikor már regizznek ,akkor puhatolóznak..persze van olyan ember aki kezdő lécnek használja az oldalt ...amire személy szerint harapok...mert ha már szerintem be regisztrálsz egy oldalra el várja az ember hogy egyes részleteket amiket lemásol ,arról tájékoztassa és megkérdezze hogy felhasználhatja e a szükséges anyagokat..általában meg engedem ,de ez azért rossz mert utána csak "kezdő ugrásnak",használja a Star Trek In Future-t és többet nem ír ide..azaz el vette a fikciókat vagy ami kellet neki és nem adott semmit..na ez az amit én nem szeretek és felháborítónak tartok. Ezért is nagyon sok jogi úton próbálok,minden olyat vissza szerezni ami minket érint.a Star Trek In Future egy nagyon komplex fórum ...és rendkívül meglátszódik ha másolják...régen nagyon sok embert ismertem meg,főként hogy önkéntesként jelentkeztek e-mail ben msn-en (amikor még létezett ),és igen csak jól esett hogy barátkoztak. Mostanában inkább úgy vettem észre hogy minden változik...de egyes emberek iránti barátságom,hajthatatlan..neveket nem akarok írni...


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-06-23, 18.03.18 | Üzenet # 22
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értem. 
Nos én azon a véleményen vagyok hogy van egy kemény magunk akik szerencsénkre mindig itt lesznek, és lehet rájuk építkezni - számítani viszont vannak egy nyári beugrók is és azokat én sem kedvelem. Nekem egyépként sok pozitív és pár negatív tapasztalatom van a fórumozó társadalommal kapcsolatban, példát most nem akarok írni.. de személy szerint mindig a pozitívumot nézem mindenben, úgy ahogy egyépként te is.
 

Adminként nagyon fontos a munkád, hisz ha te nem lennél akkor gyakorlatilag fórum sem lenne. 
De nem csupán admin vagy, aktív játékosként is szerepelsz már hosszú évek óta ami azért nem kis teljesítmény, tekintve hogy ezt is-és azt is csinálnod kell. 
Láttuk hogy sok változáson ment keresztül a karaktered; melyik volt ezek közül az utóbbi egy évben a legfontosabb? 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Képek/Videók » Fórum interjúk (Minden héten)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: