Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bolarus (Bolygó)
Bolarus
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.04.22 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Bolarus

Hozzáadva (2011-06-01, 22.04.22)
---------------------------------------------
Leérkeztek ide. Nagyon hideg van. Rögtön megpillantjátok a csapadt szakadt kalóznak tűnő Boliantot. Fegyvereik vannak, karabélyaik. Az egyiknél van a nagykövet nyári ruhában. arca nagyon meggyötört.
Sorrend:
Kapitány-Parancsnok-kapitány-doki-parancsnok-Szingularitás-




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.23.23 | Üzenet # 2
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//

Miután minden rendben volt a hajón lesugároztunk a bolygóra.

A planétára leérve igen hideg volt. Úgy éreztem mintha egy jéghűtőben lettem volna. Azonnal megpillantottam a kalózkinézetű Bolian-okat. Az admirális is közöttük volt. Jobban megnézve láttam őket, hogy karabélyok vannak náluk.
~ Felfegyverkeztek az biztos ~ gondoltam.
Ezek után elindultam a csapat felé. Mikor elég közel értem megszólaltam.
- Gonsailes kapitány vagyok. A megegyezés szerint itt vagyunk. A Beruum a hajón vár. Ha átadják az admirálist, és épségben vissza jutottunk a hajóra leküldjük az anyagot - mondtam, majd vártam, hogy mit reagálnak a többiek. Közben a kezem a zsebemben lévő pheser-en tartottam, hogy ha szükséges, akkor gyorsan tudjam használni.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.35.17 | Üzenet # 3
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//

Amint megérkeztünk a bolygóra szép látvány fogatod, mint ha erős jégtáblán sétálgatnánk de amire figyelmes lettem az hogy a bolianoknál fegyverek vannak.
~ na legyünk túl rajta ~.
Gondoltam magamba eközben a kapitány megindult feléjük én utána léptem és rátért a csere lényegére, én addig a kezeimet olyan helyzetbe tartottam hogy egyből elő tudjam rántani a fegyveremet.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-01, 22.38.17
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.38.38 | Üzenet # 4
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben várakoztam a válaszukra elgondolkoztam azon, hogy vajon sikerülhet e a tervem. Remélem, hogy beválik. Figyeltem ahogy a két társam követ. Nem sokkal később Dr. Shuterland-hez fordultam.
- Ha a nagykövetet átadták, adja rá a meleg ruhát, és vizsgálja meg - adtam ki a parancsot, majd tovább vártam.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 14.19.33 | Üzenet # 5
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lesugároztunk hát a hajóról. Mit ne mondjak a Bolaruson igencsak minuszok ugráltak, nem beszélve a havazásról. Kirázott a hideg a látványtól is. Előttünk szakadt, buda ruhás Boliantok voltak. " Úgy néznek ki mint a kalózok"- gondoltam magamban. "Talán kalózok is.." Mikor megpillantottam a vékony, meggyötört nagykövetet a csapdájukbe esve röktön idegessé váltam. Legszívesebben azonnal odamenetem volna és lekevertem volna az összes Kalóz- játékot űző Boliantnak egy orvosi pofont. Még jó hogy jólnevelt flottatiszt vagyok, és rettentő visszahúzódó. Így csak egy fújtatással jeleztem idegességemet. A kapitány lépett mellém ekkor "- Ha a nagykövetet átadták, adja rá a meleg ruhát, és vizsgálja meg " -mondta.
- ez csak természetes uram. - Válaszoltam neki. "csak adják már át őt" - gondoltam magamban.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 15.40.14 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- belemegyünk a cserébe! - Mondja bolian "kalózok" vezetője. - De csak akkor hogyha egyszerre cserélünk. Egy időben. Mikor átadom a nőt maga átadja az anyagot.

Sorrend:
Kapitány-Szingularitás-Kapitány-Shepard-doktor-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 19.19.10 | Üzenet # 7
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki hamar reagált a parancsokra, és örültem, hogy ennyire jól érti a dolgát. Egy bólintással jeleztem neki. A kalózok vezetője belement a cserébe, de csak, ha egyszerre történik meg.
- Rendben - feleltem, és aktiváltam a kommjelvényem.
- Itt Gonsailes. Küldjék le a tartályt - adtam ki a parancsot a hajónak, majd még suttogva hozzátettem. - Készenlét. Ha végeztünk a Hídra sugározzanak minket, és azonnal tűz - mondtam olyan halkan, hogy nem volt az a lény aki meghallotta volna, de a hajón tökéletesen érthették az üzenetem.
Ezek után vártam.
- A Beruum máris érkezik, ahogy kérték - mondtam a kalóz vezetőnek.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 21.23.35 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Épp időben! - Harsogja a férfi és ekkor az anyag materializálódik is. Mind látjátok ahogyan a kalózok tekintete felderül és a kezüket a fegyverük markolatára teszik.
- Háromra csere! - harsogja a férfi. - Egy.. kettő.. három! - dalöki a nagykövetet aki elkezd futni. Ezek után tüzet nyitnak rátok.
Megjegyzés: Ha véletlenül valaki belelő a Beruum tartályba az hatalmasat robbanhat.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 21.31.51 | Üzenet # 9
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan re materializálódik a Beruum-ot tartalmazó tartály. Erre a kalózok elindítják a nagykövetet, és aki futva közeledik felénk, majd lőni kezdenek ránk, mire vissza lövök, de nagyon figyelek, hogy a Beruum tartályt véletlenül se találjam el.
- Sugározzák fel a nagykövetet, a dokit és a tartályt, majd küldjék le a biztonsági osztagokat - kiáltottam a még mindig aktív kommjelvényembe.
- Vigyázzanak a tartályra. Nem találhatjuk el vagy mind a levegőbe repülünk - mondtam a társaimnak, majd vártam, hogy a tartály, és a nagykövet eltűnjenek Dr. Shuterland-el együtt, miközben folyamatosan lőttem az ellenségre.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 21.40.35 | Üzenet # 10
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kalózok nem ejtetek kárt a nagykövet épségében, de mielőtt át adták volna nekünk, még meg várták az anyagunkat. nem sokkal később a Thor lesugározta a tartályt, a túszejtők örömét lelték, utána ide lökték a nagy követet aki elkezdet futni felénk, a kalózok pedig támadást indítottak ellenünk.
~ Ó hogy a.... ~
Elő rántatom a Phaser pisztolyomat, és Próbáltam nem a tartály Környékére célozni, és fedezéket keresni.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2011-06-02, 21.47.35
 (HU)
 
James
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 21.51.25 | Üzenet # 11
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
"mi lesz ebből" - gondolom magamban magamban idegesen és az ujjaimat tördelem. Ekkor megjelenik a Beruum és a kalózok örömködnek. "hajj jajj" - sóhajtok de már érkezik is a nagykövet. Mikor odaér hozzám ráterítek egy meleg kabátot.
- Jól van?! - kérdezem tőle feszültem mivel a kalózok fegyvere hangzavart kelt a csendes és jéghideg tájon. Gyorsan fedezékbe próbálok húzódni a nővel. mert így bizony nem tudom megvizsgálni, a testemmel védem a nőt mikor elsugároznak vissza a Thor-ra.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 21.59.30 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ebben a pillanatban Jamest, a tartályt és a nagykövetet feltranszportálják a Thorra és két pillanattal később biztonságiak jelennek meg.

James: Folyt. köv: Thor

A lövöldözés folytatódik. Egy biztonságit szinte azonnal el is találnak.

Sorrend: Kapitány. Parancsnok- kapitány- Parancsnok- Szingularitás.
James: Gyengélkedő topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.05.02 | Üzenet # 13
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsom kiadása után azonnal felsugározták a tartályt, a nagykövetet és Dr. James Shuterland-et a U.S.S Thor-ra. Ezek után alig néhány pillanat múlva a kijelölt biztonságiak is megjelentek a helyszínen. A lövöldözés ezek után is folytatódott, és az egyik biztonsági tisztet szinte azonnal kilőtték.
- Sugározzák fel a sérültet - mondtam a jelvényembe, majd a katonáknak kiáltottam.
- Sortűzet nekik. Minden bele. Kábítsuk el Őket - adtam ki a parancsot, és löttem is tovább.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.11.17 | Üzenet # 14
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Lövöldözés kezdet Forró helyzete tölteni a nagy követet és a Tartályt Felsugározták épségben a hajónkra aztán leküldték a Kijelölt kommandósainkat és a biztonsági tisztjeinket az egyiket eltalálták, ekkor hirtelen a kapitány utasításba adta hogy a fegyvereinket állítsuk kábítóra.
Gyorsan át állítottam a fegyveremet és folyattam a tüzelést.


 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.13.16 | Üzenet # 15
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután minden emberem átállította a fegyverét kábítóra, elkiáltottam magam.
- Össztűz. Most - adtam ki a parancsot, és már lőttem is, remélve, hogy a többiek is velem együtt lőnek ugyanakkor.
~ Remélem, hogy sikerül kiiktatni őket. Jó lenne, ha minél előbb végeznénk ezen a bolygón ~ gondoltam.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Csütörtök, 2011-06-02, 22.14.22
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.18.13 | Üzenet # 16
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fegyver átállíttatási manőverem után Már elkezdtem egyre gyorsabban lőni megállás nélkül, ekkor eszembe jutott egy ötlet, a tenyeremet hozzá érintetem a Kommjelvényhez és a kapitánynak mondtam az ötletemet.
- Uram Kérjünk több fegyveres egységet az ellenség hátába -.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.21.03 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
De a parancs szólt hogy össztűz. Az összes kalóz a földre került kivéve egy. A vezetőjük. Ő elkezd futni.
Sorrend: Kapitány- Parancsnok- Szngularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.28.01 | Üzenet # 18
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsomra, hogy össztűzet nyissunk a katonák folyamatosan lőni kezdtek, minek hála az összes kalóz elkábítva került a földre.
~ Remek ~ gondoltam.
Ekkor vettem észre, hogy a vezetőjük talpon maradt és futni kezdett.
- A hülye fusson utánad - morogtam, és megszólaltam.
- U.S.S. Thor. Sugározza a kalózok vezetőjét a cellába. Olyan pajzsot húzzanak fel, amely egyirányú. Kívülről be lehet jutni, de belülről nem lehet kijutni. Küldjenek oda egy egységet, amely pheser-el kábítsa el a vezetőt - küldtem üzenetet a hajómnak, és vártam.
Közben válaszoltam Shepard javaslatára.
- Felesleges parancsnok - feleltem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.33.13 | Üzenet # 19
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A javaslatomat a kapitány elutasította.
~ meg kellet próbálni ~
De míg lőttem az a kérdés ismétlődött a fejembe,
~ Ezeknek meg minek kellhetek volna azok az ásványok amiket követeltek tőlünk?.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.39.49 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Feltranszprtáltok a hajóra (közben felsugározták a kalózt)
Sorrend: Parancsnok - kapitány ide aztán transzporter szoba.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.44.33 | Üzenet # 21
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
javában folyt a harc amikor arra lettem figyelmes hogy felsugároznak engem a hajóra,
~ Nem bírtak volna várni még? ~.
a Felsugárzás fénye már teljesen beborított.

// folytatás: U.S.S Thor - Transzpoter szoba //


 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.46.46 | Üzenet # 22
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan felsugároztak minket a U.S.S. Thor-ra, és velünk együtt a kalóz is felsugározódott a cellákba.
~ Kitűnő. A földi egységeket elintéztük. Jöhet a hajó ~ gondoltam.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Csütörtök, 2011-06-02, 22.48.56
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-01, 12.30.01 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
Visszatérés
==


Elő történet:
Idő: 2800 December
Helyszín: Bolarusi Csillagflotta kirendeltség


- Chris Oviedo. A Csillaflotta 2011-es törvénye alapján leváltom. További kérdésekkel és fellebbezésekkel Mich Mendelson admirálishoz fordulhat! - Érkezett a döntés.
Miután a kapitány megszegte az elsődleges irányelvet senki sem csodálkozott. A Csillagflotta soha nem volt, és soha nem is lett az a szervezet ahol a szabálykihágást könnyedén vették.

Az Enterprise-F legénysége időlegesen Nickholle Lowton lett.
- Sajnálom parancsnok. - Szólt oda a magas szőke nő az orrát lógató férfinak kifele menet az épületből. - ígérem vigyázni fogok a hajójára.
Az ígérettől nem lett jobb a kedve. Abban a pillanatban úgy érezte minden reménye elszállt.

(( Folytatása olvasható a Horizon 6 Csillagbázis 2es dokkolójában. ))

Hozzáadva (2014-01-01, 12.30.01)
---------------------------------------------
"A bosszú: Q"

Adam már látta hogy nagyon közel lehetnek. Szabad szemmel is lehetett látni a szigetet a vízpára mögül. A hegyek, az érintetlen zöld táj szépen kiemelkedett a kék vízből, és hintázva de egyre csak közeledett. 
Ekkor Adam - jó kapitány módjára - elővette a távcsövét hogy közelebbről megszemlélhesse a gyönyörű, paradicsomi szigetet. Azonban a távcsőbe belepillantva nem a szigetet hanem egy hatalmas fejet vélt látni mely oly ismerős volt valahonnan.. a kapitány megdöbbenve húzta vissza a fejét csak hogy meggyőződhessen róla hogy tényleg azt látta-e amit vagy csak a távcső torzított el valamit mikor egy csettintés után fehérség fogta őt körbe. 
Reflexesen behunyta a szemeit.. de mikor kinyitotta azokat egy jeges pusztaságba tért magához egyszáll kalóz öltözékben. 
A pusztaság közepén, vele szemben egy magas férfi állt vörös ruhában. Adam csak akkor ismerte fel azt hogy ez a személy nem lehet más mint Q, bár történelmi tudása ilyen téren nem volt valami sok az emberek történelmével kapcsolatban már ami azt illette.
Mégis, régen olvasott egy történetet Picard kapitánnyal kapcsolatban aki a Galaxy osztályú
Enterprise kapitánya volt. És a történet megragadt Cross kapitány fejében. (Főleg amikor a személyes beszámolót is olvasta a Q-létformáról. Azt kimondottan mulatságosnak tartotta.) 

Q teljesen olyan volt mint a képen, és most épp Adam-re meredt.
- Oh' mon capitaine hát így kell szórakozni?! Miért nem kérdez engem én tudom mi az igazi kikapcsolódás.. mit szól mondjuk ehhez?! - Csettintett ő eltűnt, mire hirtelen egy hatalmas kő közeledett Adam felé nagy sebességgel így Adam futásnak kényszerült. 

( Adam - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2014-01-05, 22.38.22 | Üzenet # 24
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jól látható volt a sziget, szóval már nem lehettünk meszze. Zöld volt a sok friss és érintetlen fűtől... Már elhittem egy pillanatra, hogy igazi... De rá kellett jönnöm, hogy csak hologram, ám ez nem zökkentett ki.
Elővetem ismét a távcsövet, s belekukucskáltam, ám magas hegyek helyett, csak egy francia orrot láttam... Valahogy nem stimmelt nekem ez a domborzat... Ismerős volt ez az orr, de nem tudtam mire vélni, hogy honnan ismernék egy ilyen orrot, így odébb vittem a távcsövet, így már az egés fejét láttam... Egyre ismerősebb volt a fickó, de reméltem hogy csak képzelődök, így elvettem szememtől a lencsékkel felpiszkált szennyvízcsövet, de már nem láthattam meg a tájat, mert egy vakító fényesség lepett el amit egy csettintés előzött meg... egy ismerős csettintés...

Szemem behunytam, mintha ez lenne a normál metódusa egy ilyen eseménynek, de mikor kinyitottam, nem a holofedélzetet, de még csak nem is egy szigetet vagy a fölém hajoló tisztjeim arcát láttam meg, hanem egy havas pusztaságot... Nem is ez volt a legrosszabb hanem, hogy még mindig kalóz jelmezben voltam...
Pillanatokkal később egy magas, vörös egyenruhás francia jelent meg a másik oldalon... Ekkor jöttem rá, hogy a domborzati zavar Q volt... Sose voltam jó töriből, s mióta Agros létemre fényderült, azóta nem is nagyon érdekelt a földi vagy federációs históriák gyülekezete, de azért emlékeztem egy történetre meg beszámolókra, s a feje, leírása.... Bárhol felismertem volna egy ilyen arcot, még ha csak olvastam volna, s nem láttam volna képen, akkor is...

Nem sokat tökölt... Benyőgte a már legendává vált francia beszólását, majd egy sziklát varázsolt oda, aminek a célja, az én eltaposásom volt...
Nem volt mit tenni, akármennyire nem volt kedvem hozzá, menekülnöm kellett... Biztos megmentett volna a lapulástól, de nem volt kedvem kipróbálni az érzést, így hát futottam ahogy csak tudtam...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-08, 13.50.13 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Adam futott úgy érezte hamarosan elfogy előtte az út.. a fák egyre csak sötétebbek lettek, és fekete felhők gyülekeztek felette. A hó ha lehet még jobban esni kezdett majd hirtelen mintha megmerevedett volna a kő az időben... Q egy csettintéssel elé került. 
- Jaj mon capitaine még ezt sem tudja igazán beleéléssel. Nem is értem miért ilyen unalmasak az emberek illetve Agros-ok azokkal a fene nagy csontpengékkel, és nagy erős karokkal. - Sóhajtozta. - Először egy dög unalmas holo program, de neeeeemmmm nem elég ez, most már a kövem elől sem képes igazán rémülten futni. - Csóválta meg a fejét. - Hagy gratuláljak! Maga elnyerte a legunalmasabb kapitány címet! - Azzal átadott Adamnek egy ajándékot. Egy jókora piros dobozt. - nyissa ki mon capitaine.  

(Adam - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2014-01-17, 18.12.44 | Üzenet # 26
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Futottam, s futottam... Ahogy csak a lábam bírta. Menet közben néha a hátam mögött siető kavicsot néztem, esetenként pedig a lábam alá is néztem, nehogy elessek. Egy idő után, azonban csak néztem volna, mivel az út elfogyott, s a puszta erdő talajon rohantam. Felnéztem, s az erdő ami körül vett, egyre sötétedett.. Ráadásul az időjárás is szórakozni kezdett. Fekete felhők jöttek házhoz, s ajándékba hoztak mégtöbb havat... Kezdett nagyon elegem lenni az egészből.. 
Egyik pillanatban csak azt vettem észre, hogy nem hallom a kavicsot görögni... Hátra néztem, s Q előtte állva, megállította azt...

-Ne csodálkozz, hogy nem vagyok berezelve... Kiszámítható vagy Q... Minden flotta kapitány ismeri már a kis játékaid.. -mondtam neki reménykedve, hogy érti mire célzok és eltűnik azzal a lendülettel, amivel jött, ám ezen vágyam, nem látszott teljesülni... Ajándékozósdit akart még játszani, s egy címet meg egy ajándékot adott... 
Furcsa arckifejezéssel mentem bele a játékba, hisz úgy se tehettem semmi egyebet... Elkezdtem kinyitni a dobozt rossz érzések közepette.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-01-17, 22.42.08 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem unatkozom, sőőt inkább az untat amit az emberek művelnek! - Folytatta Q aki félre biccentett fejjel bámulta a kapitányt a dobozával. - Ezért is kérem önt hogy legyen egy kicsit szórakoztatóbb. Akkor talán.. de csakis akkor lehet békén hagyom majd önöket. - 
Ekkor Adam kinyitotta a csomagot, amibe jól belenézett: először nagy fehérséget látott mely teljesen elvakította, majd egy boxkéz nyúlt ki és vágta pofán. 
Q elvigyorodott. 
- Nekem bejön és magának? - Kérdezte egy gonosz mosollyal az arcán. 

( Adam - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 21.12.43 | Üzenet # 28
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Inkább nem válaszoltam semmit Q kijelentésére... Főleg, hogy nem ingem, így nem is vettem magamra... Agros vagyok nem ember!!!
Mivel választásom nem volt, így belementem a játékba, s kinyitottam a dobozt. Mivel sejtettem, hogy valami röhejes, idétlen dolog lesz benne, mint mondjuk egy torta amit az arcomba vág, így becsuktam a szemem...

Torta végülis nem volt.. Először csodálkoztam, hogy semmi nem történt, majd a szemem kinyitottam, s egy nagy fehérség volt csak a doboz mélyén... Gondoltam rá, hogy ez csak valami rossz tréfa, és csak teszteli az idegeim, de akkor megjött az amire vártam, ám más formában. Egy box kesztyű vágott képen...
Felnéztem, s láttam ahogy Q vigyorog...
Eldobtam a dobozt, s ideges fejjel kiáltottam rá.
-QÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-02-05, 19.52.46 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó van nah kapitány, ez csak egy vicc volt. - Vigyorgott. - De mivel sikeresen elmosolyodtam ami már egy nagy szó nálam ezért letesztelek valamit magán! vagyis nem, várjunk... magukon! - Bólintott, aztán csettintett és mindketten eltűntek a felszínről. 

(Folytatása olvasható:

Uss L'espoir/Holofedélzet   )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bolarus (Bolygó)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: