Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Transzporter szobák. (Transzporterek.)
Transzporter szobák.
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 21.37.33 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Több transzporter szoba is található a hajón, amelyek segítségével, élőlényeket, vagy tárgyakat, felszereléseket, és szinte bármit le és fel lehet sugározni a hajóról/hajóra.

Hozzáadva (2011-06-01, 21.37.33)
---------------------------------------------
//Előzmények: U.S.S Thor - Parancsnoki Híd.//

A Hidat elhagyva a turbó liftbe szálltam, és miután két kollégám is megérkezett, elindítottam azt. Hamarosan a legközelebbi transzporter szobánál voltunk. A helyiségbe belépve a kezelő tiszt felé fordultam.
- Itt vannak a felszerelések? - kérdezem tőle, majd várok, ha igen mond elrakom a fegyvert, felveszem a meleg ruhát, és várok, hogy a többiek is elkészüljenek.

//Folytatás: Egyéb helyszínek - Bolarus//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szerda, 2011-06-01, 22.28.59
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 21.57.04 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
a paranoki hidat elhagyva kis út után megérkeztem a transzporterhez ahol egy kisebb csapat állt készenlétbe de még a kapitány tudni akarta hogy meg vannak e a szükséges felszerelések.
- Elméletileg minden a helyén van uram -.


 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 21.58.18 | Üzenet # 3
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az adatok készen voltak. Mindent elmondtam az egyik tisztnek akiben megbízom majd a csapatommal együtt elindultam a transzporter szobába.
- Minden kész van uram. - Mondtam.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.03.01 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
MIndannyian lementek a bolygóra:
Kapitány-parancsnok-doki- folyt köv: ===>> Bolarus topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 22.27.49 | Üzenet # 5
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az utolsó ellenőrzések véget, megkezdtük a lesugárzást a bolygóra, lehetőleg nem kell erőszakot alkalmazni de még kitudja

// folytatás Bolarus bolygó //


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.40.28 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ide materializálódtatok.
Sorrend:
Kapitány - parncsnok.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.56.17 | Üzenet # 7
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: Egyéb helyszínek - Bolarus//

A Bolarus bolygóról történő felsugárzás után a transzporter szobában találtam magam a platformon állva. Gyorsan leszálltam a platformról, és az ottani biztonságiakhoz lépem.
- Menjenek a cellákhoz és vigyázzanak a fogolyra - adtam ki a parancsot, majd Shepard-re néztem.
- Irány a Parancsnoki Híd. Intézzük el azt a hajót. Küldjük le a foglyokat a bolygóra és menjünk innen - mondtam, és már meg is indultam a Híd felé, miközben a kommjelvényemet megérintettem.
- Itt Gonsailes. Közeledünk a Hídra. Pajzsot fel. Fegyvereket készenlétbe. Ha a kalózhajó menekülni próbálna menjenek utána, amilyen sebességgel csak szükséges - adtam ki a parancsokat, majd kiléptem a folyosóra, és már léptem is be a turbóliftbe, majd kimondtam a Parancsnoki Híd szót mint úti cél meghatározást.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 23.08.25 | Üzenet # 8
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Néhány Másodperccel később a transportálás után a hajón találtam magamat a kapitánnyal és a kommandós illetve taktikai csapattal.
A kapitány utasításba adta a biztonságiaknak hogy menjenek le a cellákhoz, másik pillanatba felém fordította a tekintetét aztán nekem is feladatot adott még szerint. Menjek a parancsnoki hídra és álljak hadrendbe.
- Örömel! -
aztán futó lépésben elindultam a turbólifthez -.

// Folytatás: U.S.S Thor - Parancsnoki híd. //




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2011-06-02, 23.11.21
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.33.23 | Üzenet # 9
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda//

Az Irodát elhagyva végig mentem a Parancsnoki Hídon, majd beszálltam a turbóliftbe, és elindultam a transzporter szobák felé. A lift hamar megérkezett a kívánt helyszínre, így ki is szálltam belőle. Néhány folyosó és kanyar után beléptem a legközelebbi transzporter állomásra. Odabent egyetlen tiszt volt, aki a transzporterért volt felelős.
- Jó napot! Küldjön le a Központi Kommunikációs Hivatal előtti térre - adtam ki a parancsot, majd felálltam a transzporter platformra.
- Igen is, Uram - válaszolta a tiszt, és néhány gomb megnyomása után dematerializálódtam.

//Folytatás: Egyéb helyszínek - Föld bolygó//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.28.30 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes:
Megérkezel ide. elindulsz a híd felé. (Egy komment ide aztán híd)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.43.14 | Üzenet # 11
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: Egyéb helyszínek - Park.//

A felsugárzás után a transzporter platformon találtam magam. Az irányító tiszt üdvözölt.
- Uram.
- Hadnagy. További jó munkát - mondtam, majd biccentettem egyet és kiléptem transzporter szoba ajtaján.
~ Remélem minden rendben van ~ gondoltam.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Híd.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-09-17, 16.30.52 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kereszt tűzben


Blake Munro nem sokkal a L'espoir-ról a kissé romos Recon transzporterének dobogóján kötött ki.
Az üvegfelület repedt volt, csakúgy mint a világítás hajdani védőburka.
Felfegyverzett egyenruhások bolyongtak ki és be a folyosóról a transzporterszobába a félhomályban mígnem az egyik megtépett sánta férfi lépett oda elé.
- Üdvözlöm önöket a Recon fedélzetén! Noah Belsser parancsnok helyettes vagyok a hajó biztonsági tisztje. Sajnálom a körülményeket.. de ez van.. és sürget az időnk..
A Munro mögötti két biztonsági tiszt akiket a férfi magával hozott (összesen nyolcat) lopva egymásra néztek.
Belsser parancsnok odalépett a transzporter főnökhöz majd dobott egy karabélyt Blake-nek.
- Készen vannak?


( Blake - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2012-09-20, 12.28.04 | Üzenet # 13
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Le transzportáltunk a megfelelő helyre..bár nem tudtam hogy ez-e amegfelelő hely mert akkora füst volt hogy alig láttam el a szememig..beszívtam az irtó büdös szagot aztán pedig rá néztem a tisztre aki elkezdett beszélni nekem és nekem dobott egy karabélyt rögtön el is kaptam fél kézzel majd betöltöttem csőre..és rájuk néztem mi közben le léptem a transzporter dobógájáról..
-Blake Munro vagyok L'espoir elsőtisztje..mondják mi a szituációjuk?...hoztam magammal még pár biztonsági tisztet..feleltem az ijedt tiszteknek és arcoknak aztán pedig fel néztem egy percre mert elég romos volt felettem a mennyezet. Mennyi a sérültjük? kérdeztem érdeklődően.




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 18.22.13 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Blesser biccentett egyet üdvözlés gyanánt, bár már köszönt, majd megfordult és elindult az ajtó felé ami hol kinyílt hol pedig becsukódott.
- Kövessenek. - Sóhajtott, intett pár tisztjének és ezzel a folyosóra lépett. - Majd útközben elmagyarázom. - Tette gyorsan hozzá.


( Folytatása olvasható a Folyosók, turbóliftek c. topicban )

Hozzáadva (2012-10-19, 18.22.13)
---------------------------------------------

"Tükör, tükör"


Mikor Blake felsugárzott Nathaniel tanácsadónő és Alison Brundser főorvos várakozott a férfira.
" Ez a parancs épp most érkezett a császártól." - Szólt Nathaniel majd odanyújtotta Blake kezébe az adathordozót.
A kis eszközön az alábbi parancs volt olvasható:

Kövessék és kapják el élve vagy halva a lázadók csoportját az Iss Norwegian-on. Minden módszert bevethetnek.

Nathaniel mivel stratégiai tanácsadó volt azonnal meg is szólalt:
- Nemrég fogtuk be hogy a jelük 55/15.4-es koordnátákról érkezik. - Hadarta a nő. - Azt ajánlom uram hogy induljunk el arrafelé. Ott lehetnek a lázadók.

( Blake- Alison - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 21.42.19 | Üzenet # 15
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben rögtön induljanak el..és ne felejtsék el a harckészültséget sem..feleltem ahogy beléptem egy perccel elmúltan és bele ültem a székembe mi közben lehúztam egy kézi szkennert a felső részből ami csak a kapitányi engedéllyel lehet használni..szerettem megfigyelni a területet..nem mintha nem bíztam volna az embereimben de ez a 'kutyák háborúja'...itt senki sem bízhat senkiben sőt..ami azt illeti mindenkiben megbíztam de ha arra kerül a sor magamnak kell elintézni a dolgokat...a kezemet a székem karfájára tettem és gondolkodásba kezdtem...és vártam az isteni csapást ami elintézi a lázadókat akik úgy bújkálnak valószínüleg mint a férgek mára...de valakinek ezt is meg kellet tennie nem hiába a Birodalom az egy stabil dolog...muszáj elkapnunk ha nem akarunk szégyent hozzni rájuk...és a Birodalomra...



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
AlisonBrundser
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 15.22.58 | Üzenet # 16
Uss Rising főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alison már azon kezdett gondolkodni hogy miért kell ennyit várni a kapitányra vagy hogy miért van egy egész öltöző szekrény neki amikor amúgy is ápolatlan mikor megérkezett Munro.
A Recon főorvosa kihúzta magát, nem tisztelgett csupán hallgatta Nathanielt, majd a kapitányt és amikor végre valahára Nathaniel kikecmergett végül is, vonakodva ugyan de közelebb lépett Munro-hoz.
- Itt a heti orvosi-elhalálozási ráta. - Nyújtotta át a jelentését a férfinek.
~ Jaj de büdös. ~ Gondolta magában, ami az arcán csak enyhe fintorgásban nyilvánult meg.




" I'm a doctor not a engineering!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-01-28, 13.11.49 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Uram azt hiszem ehhez előbb a hídra kellene mennünk.." - Szólt közbe Nathaniel akinek szinte majdnem ugyan ugyan kifejezés ült meg az arcán mint a főorvosnak.
A nő várt pár percet míg a kapitány felkapott magára új gúnyát majd elindult a híd felé.


Folytatása olvasható: " Híd" topic.

Hozzáadva (2013-01-28, 13.11.49)
---------------------------------------------

"Villámháború"


Miután a Recon legénysége feltranszportált a kapitány eldönthette hogy megbezsélik még egyszer az egészet a tárgyalóba vagy azonnal indulnak a két hozzájuk csatlakozó hajókkal.
A Recon nemrég lett megjavítva és feltöltve. Minden készen állt, kérdés hogy a főtisztek is ugyan úgy.

( Balke - Genere - Jim - Belmore - Baird - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2013-01-28, 23.47.25 | Üzenet # 18
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is tudom..nem szerettem lőni,de ha egy ilyen jó nő vág a hátsómra mint az ezredes ...akkor már elgondolkodik rajta az ember hogy mit csináljon egy ilyen nővel..inkább nem mondtam semmit egészen amíg nem futottam vele össze megint egy pillanatra,de csak egy pillanatra....szalutáltam egyet és rá néztem ,és megpróbáltam erre válaszolni valami értelmeset..Azt majd meglátjuk hogy maga is hogy fogja kilőni a rosszfiúkat,ha én elviszem egy körre..vágtam be egy félmosolyt és vártam a transzportert..ahogy átjöttem a hajómra megint,körül néztem és leütöttem az egyik tiszt sapkáját a fejéről..Hol marad a tisztelgése? mondtam nyugodtan és lassan és vissza néztem az elsőtisztemre..nincs idő megint a megbeszélésre..kürtölje el a hajó összes emberének mi a helyzet..úgyis jól áll magára a kürt szó...bár inkább nagy arcút mondanák..mondtam félhangosan,és elindultam a híd felé..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"


Az üzenetet módosította BlakeMunro - Hétfő, 2013-01-28, 23.47.35
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Csütörtök, 2013-01-31, 15.06.21 | Üzenet # 19
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hé, látja a nagy embert? - Böktem meg vicceskedve az új fiú, Raynoldot. - Tudja, Rayni ez a Balke-kapitány mindenkit nagy pofájúnak állít be. Nos, úgy tűnik ma is elmarad a részletes eligazítás így ne lepődjön meg hogyha rögtönöznie kell majd. Nálunk ez már házi szokás. - Kacsintottam rá majd ledobbantottam a dobogóról és gyorsan követtem a többieket a híd felé.
- Megint mehetek abba a kis lyukba ami állítólag a gépészi panelom Baird. - Néztem a tiszt társamra. - Gondolom magának nagyon kényelmes a fene nagy taktikai panel.. nekem meg csak egy kényelmetlen kis sötét zug jutott... jellemző öregem.. jellemző.. Hé, új srác nehogy lemaradjon!


 (HU)
 
Jim
Dátum: Péntek, 2013-02-01, 16.23.48 | Üzenet # 20
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A bázison az eligazitás véget ért fel transzportáltak minket a hajóra.Aztán a híd felé menet el mondta a kapitány a mondantoját.A fő gépészünk pedig el kezte nekem mesélni röviden a tudni valókat hogy mire kell figyelnem meg ilyesmi.-Értem kösz a felvirágosítást figyelni fogok.Majd még mierőt szolt volna a kolléga hogy siesek el gondolkoztam azon hogy milyen csata várhatlánk ott.~Amit az állomáson mondot a kapitány azokról az új ellenségről kiváncsivá tesz hogy meguszuk-e ép börel ezt a küldetést még ha ez az új pisztoly is meg van akkor is kétséges na mindegy majd odáig is el jutunk.

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2013-02-02, 13.20.05 | Üzenet # 21
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felsugároztunk tehát vissza a hajóra.
Bár egy kissé frusztrált az hogy az admirális nem árult el szinte semmit sem az ellenségünkről valahogy sejtettem hogy a másik univerzumból érkezett Birodalmi tisztek lesznek azok.
A másik az volt hogy már meg sem lepődtem azon sem hogy megint lövöldöznünk kell majd.
- Szárazföldi akció ide vagy oda nekem ez akkor sem tetszik. - Motyogtam karba tett kezekkel miközben lemaradva követtem a többieket.
- Mi lenne ha egyszer az életben nem lőnénk. Lehet katonai hajó vagyunk de ha örökké remegni fog a komm panelom miközben fordítok rászerelek egy hatos fokú rengés csillapítót. - Sóhajtoztam, majd a kapitányra néztem aki újfenn leugratta valakinek a fejét.
" Úgy tűnik ő ebből űz sportot... de jó, remélem nem én leszek a következő."
Azzal inkább gyorsan a híd felé iramodtam még mielőtt észre vette volna Blake hogy őt bámulom...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Baird
Dátum: Szombat, 2013-02-02, 14.02.40 | Üzenet # 22
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Na még jó hogy befogtam most is ,legalább nem volt sneki aki kötözködhetene most velem..rá néztem Belmore-re aki úgy nézte a kapitányt,mint aki nem látott volna embert soha..megfogtam ennek örömére a nő hátsóját majd bunkón oda nyögtem egy dumát..De jó..bele esett a kapitány szakállába? ami olyan izzadt mint az én szőrzetem fürdés után? nevettem fel majd megböktem óvatosan..naaa..ha be akar illeszkedni akkor jobban kell ehhez idumulnia..na persze nem úgy értem hogy növesszél..tegeztem le a nőt rögtön majd megint megböktem..hé csak viccelek..
majd odasúgtam közel a fülébe..nekem nincs szőrzetem..jó mi?.. a kapitány állítólag még meg is szokta,fésülni ..nevettem el magamat majd követni kezdtem a nőt..azért nem vagyok akkora seggfej mint ahogy hinné bizony..mert akkor elég büdös lennék..he!..nevettem el magamat megint..


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-04, 21.28.48 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapat nem sokkal ezek után a Regulus rendszerbe került.
A Recon jól megbújt egy közeli aszteroida mező mögött így az ellenség nem szúrta őket ki - egyenlőre.
A kapitány és emberei egy kommandós osztag kíséretében nem sokkal később a Uss Spitfire nevezetű kompban találhatták magukat- a leszállóegységben - mely a volt Regulus kolónia felé igyekezett.

Folytatása olvasható: "uss Spitfire" c. topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Transzporter szobák. (Transzporterek.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: