Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Uss Victory (Egyes űrkomp)
Uss Victory
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 18.50.49 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( 11-es osztályú űrkomp))
A parkból szépen felszálló kompban helyet foglalhatnak a Uss Rising tisztjei. A komp elsuhan a Golden gate híd mellett is, és fokozatosan, egyenletesen emelkedik felfele.

Sorrend:

Gonsailes- Belmore-Shepard- James-Hope-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 19.07.21 | Üzenet # 2
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: Egyéb helyszínek - Föld bolygó.//

A Központi Kommunikációs Hivatalt elhagyva kiléptem a parkban. Már kora délelőtt volt. A nap erősen sütött. Egy pillanatra meg is lepődtem, hogy milyen világos van. Hamar megláttam a U.S.S. Victory névre hallgató kapitányi kompot. Gyors léptekkel haladtam az űrkomp felé, de figyeltem, hogy Ruby tudja tartani a tempót. Mikor oda léptem előre engedtem szerelmemet, majd beléptem Én is a gépbe.
- Induljunk - mondtam a pilótának, és helyet foglaltam az egyik székben.
Hamarosan a gép fel is szállt, és elindultunk a célpontunk felé. Elhaladtunk a Golden Gate híd mellett, majd az űr felé vettük az irányt.
- Hamarosan meglátjuk az űj hajónkat - jegyeztem meg.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 14.10.03 | Üzenet # 3
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp egyre csak feljebb és feljebb emelkedett mikor elérte a sztratoszférát. Jon-ra néztem aki megjegyezte hogy hamarosan meg fogjuk pillantani az új hajónkat is. "Vajon hogy fog kinézni? " - Kérdeztem magamban hisz még sohasem láttam Wells osztályú csillaghajót. Tudtam hogy most pár percig még ugyan az lesz látható, - a bolygó légköre- ami ugyan gyönyörű, és látványa felejthetetlen, de már láttam egy párszor. Visszaültem Jon mellé, megfogtam a kezét és gondolataimba estem.
- Vajon miért pont minket választottak? - Kérdeztem félhangosan. - Lehet azért, mert mindd tudják hogy mi vagyunk a legjobbak. - Vontam le végtére is a konzekvenciát, és elmosolyodtam. "Jobb mindig mindent a legpozitívabban felfogni" - Gondoltam magamban. Legszívesebben lehajtottam volna Jon térdére a fejemet, de visszafogtam magamat és ujbol kibámultam az ablakon.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 15.42.06 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: Föld bolygó.//

Megérkezve a Komphoz, a szépen lassan egyenként elhelyezkedtünk az utastérbe. Én én viszont a harmadiknak ültem a kompba és hanyatt dőlve vártam az indulást. Őszintén arra nem gondoltam volna hogy új hajót kapunk vagy csak véletlen szeren? na biztos ha ennek a bajénak vége egy napig a kabinomba leszek, azt se tudom mikor aludtam ki magam normálisan. De azonban kötelességemnek éreztem hogy a Horizont állomáson a vissza foglaló csapatainkkal együtt legyek, nem akarok a hídon ülni és várni mi lesz. Amint a hajóra érünk azonnal fogom mondani a kapitánynak hogy szeretnék én is csatlakozni.
- Remélem erősebb mint az elődje.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2011-06-28, 15.43.14
 (HU)
 
James
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 17.43.48 | Üzenet # 5
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Inkább nem reagáltam le Shepard mondatát. Számomra nem az volt a legfontosabb hogy mennyire erős a hajó fegyverzete- bár az is- hanem hogy mennyire felszerelt a gyengélkedő. Ez az egy érdekelt az egész hajóból. ~ Biztosan gyönyörű és minden hajónál modernebb a gyengélkedő. Szerencsés vagyok.. legalább ebben... ~ Ezzel a tudattal próbáltam elterelni a gondolataimat sok mindenről.... hogy a hajó képes visszamenni az időben, és hogy mennyi mindent lehetne megtenni és mennyi mindent nem az idő paradoxonok miatt. A földet néztem és csak egyre tudtam gondolni.~ Érjünk már oda... ~


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Hope
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 19.39.22 | Üzenet # 6
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem a kompa ami csak úgy emelkedett és emelkedett felfele. Kész öröm utazni ebben a csodában!!!
- Ez már igen!!! A legmodernebb kompjaink egyike! - Nézek körbe.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 19.52.03 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Victory egy kecseset ívelve elkanyarodik ekkor a Rising mellett balra, aztán a hajó egyenesen bedokkol a komphangárba.

((Szabad játék addig ameddig nem szólok közbe.))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 20.36.48 | Üzenet # 8
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp kilépett a Föld légköréből, és elindult a javító állomás felé. Haladás közben Ruby hangjára lettem figyelmes. A nő azon tűnődött, hogy miért minket választottak erre a hajóra, és végül arra jutott, mert mi vagyunk a legjobbak.
- Előfordulhat, hogy azért mert tényleg a legjobbak közé tartozunk. Sajnos nem tudom a tanács döntésének okát, de örülök neki - feleltem a nőnek.
Közben Shepard is megszólalt, hogy reméli jó erős a hajó.
- Garantálom, parancsnok, hogy ez a hajó az egyik legerősebb a flottában. A legfejlettebb technológiáink vannak bele építve. A hídon, majd megbizonyosodhat róla. Az első tiszt konzoljáról hozzáfér az hajó technikai adatbázisához - válaszoltam az első tisztemnek.
Ekkor a U.S.S. Victory megérkezett a U.S.S. Rising-hez. A hajó csodálatos volt. Kisebb volt mint az átlagos Csillagflotta hajók, de látszott rajta, hogy a legremekebbül elkészített hajó amit a Föderáció valaha alkotott. A komp elrepült a Rising mellett, és pedig alaposan megnéztem a csodálatos hajót.
- Íme a U.S.S. Rising - mondtam.
A U.S.S. Victory ezek után berepült a kompdokkba, és leszállt a kapitányi komp helyére. Az ajtók pedig kinyíltak. A hangárban még négy ugyanilyen komp foglalt helyet.
- Rendben. Lássunk munkához. RayonDeSoleil hadnagy, ön menjen a gépházba. Ismerkedjen meg az új munkahelyével. James, ön az Orvosi részlegben vegye fel a szolgálatot. Szerintem tetszeni fog az új környezet. Találni fog olyan új eszközöket, amelyek a Thor-on nem voltak meg. A többiek velem jönnek a Hídra. Elindulunk a Xindi Birodalom felé - adtam ki az utasításokat.
Ezek után Ruby-ra néztem.
- A fedélzeten sajnos visszább kell vennünk - mondtam, és lágyan megszorítottam a nő kezét, majd elengedtem azt. - De a megszólítás maradhat az eddigi - mosolyogtam szerelmemre.
Ezek után kiléptem a hangár ajtaján, társaimmal a sarkamban, és beléptem a közeli turbóliftbe. Amikor Ruby és Shepard is beszálltak megszólaltam.
- Parancsnoki Híd.
Ezzel az ajtók bezáródtak, és elindultunk.

//Folytatás: U.S.S. Rising > Parancsnoki Híd.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 21.21.26 | Üzenet # 9
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány meg nyugatot és bíz tata hogy ez a hajó maga a tökély és hogy nyugodtan beléphetek a hajó rendszereibe az első tiszti konzolól.
- Úgy lesz uram.
Néhány perces repülés és egy kanyar után meg pillantottuk a hajónkat, és hogy épen dokkolunk rajta.
Amint sikeresen megérkeztünk egyenként kiszálltunk a kompból és elindult mindenki a kijelölt helységékbe.
Időközben beléptünk a turbóliftbe ahogyan rögtön kiderült hang vezérlésű. Legalább meg lehet spórolni kicsi időt a gomb nyomással. Néhány másodperccel később a lift megérkezett a megfelelő emeletre amint kiléptünk rajta rögtön a parancsnoki hídon találtuk magunkat.

// Folytatás: U.S.S Rissing Parancsnoki híd //




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2011-06-28, 21.50.24
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 18.29.25 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Shepard- Gonsailes- Belmore :
Miután beléptetek, a komphangár kinyitódik, így felszállhattok a Xindus felé.

Sorrend:
Shepard- Gonsailes - Belmore- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 18.46.51 | Üzenet # 11
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény: U.S.S Rissing Komphangár//

Elhelyezkedtem a pilóta konzol mögött, meg vártam amíg a többiek elhelyezkednek amint ez meg történt, lezártam a komp ajtaját, láttam hogy a hangár kapu kinyílt, nekem csak annyi volt a dolgom hogy energiát adjak a kompnak és elinduljak vele, így is tettem szép fokozatosan energiát adtam, amint ki értem a a hangárból, teljes meghajtással száguldoztam a megadott koordináták felé.
~ Jó lenne minél hamarabb végezni, remélem nem bánják hogy teljes kapacitást adtam a motorokra.
- Ha így haladunk szerintem 10 perc altat ott leszünk.
Mondtam a mögöttem lévőknek, én meg kényelembe helyeztem magam és laza mozdulatokkal repkedtem.

//Folytatás: Egyéb helyszínek > Xindus.//




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2011-06-30, 19.58.34
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 18.52.21 | Üzenet # 12
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Rising > Komphangár.//

A kompba beszállva mindenki kényelembe helyezte, magát, majd elindultunk a bolygó felé. A hangárajtót kinyitották nekünk, így Shepard első tisztnek már csak ki kellett repülni, és gázt adnia. Amint elértük a világűrt a parancsnok maximális sebességre kapcsolt.
~ Nem lazsál az biztos ~ gondoltam.
Mikor megjegyezte, hogy tíz percen belül ott leszünk rá néztem és megszólaltam.
- Remek, parancsnok. De azért egy darabban tegyen le minket. Kár lenne egy ilyen jó járgányért - humorizáltam egy kicsit.
- Minden rendben van hátul - érdeklődtem Ruby-ra nézve.

//Folytatás: Egyéb helyszínek > Xindus.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Csütörtök, 2011-06-30, 19.57.03
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 19.40.09 | Üzenet # 13
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután beszálltunk a kompba kényelmesen leültem Jon háta mögé. Shepard parancsok láthatóan jól végezte a munkáját, aminek köszönhetően a komp gyorsan siklott az űr végtelen ócánján. " Hümm.. remélem minden renden lesz a leszállásunkkor." - Jegyeztem meg magamban, majd visszagondoltam arra amikor egyszer én tettem le egy kompot... elég balul sült el a dolog, épp viharba kerültünk, majdnem nekivezettem a kis járművet egy sziklának. Jon feltette a kérdést hogy minden rendben van-e.
- Hát persze. - Válaszoltam. - Minden a legnagyobb rendben van. - "csak a negatív gondolataimat kellene elhessegetni." - Gondoltam magamban.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 19.51.19 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp hamarosan meg is érkezik a Xindusra, és szép íveben kezdi meg a süllyedést a bolygó stratoszférájában.

(( Ide már ne írjatok.))
Folytatás a Xindus topicban.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 16.05.57 | Üzenet # 15
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Shepard parancsnok. Itt Gonsailes kapitány. Azonnal szálljon fel, és dokkoljon a Rising-en. A Xindi Flotta már gyülekezik a hajónk körül. Hamarosan indulunk. Mi transzporterrel megyünk fel a Rising-re - hangzott a kommjelvényedből Gonsailes kapitány üzenete és parancsa.


"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-07-02, 16.07.19
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 17.12.21 | Üzenet # 16
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mélyen elaludtam de sajnálatos módon nem tarthatott tovább mint 30 percig, egy rádió üzenetet kaptam a kapitánytól és utasított hogy induljak el nélkülük vissza a Rissingre, mert ők transzporterrel mennek.
~ Fene a lusta jó fajtátokat, alig van pár métere a komp... na lényegtelen, legalább kedvem szerint repkedhetek.
- Vettem, ásítva feleltem a kapitánynak.
Életet leheltem a járműbe, és felszálltam, ugyan olyan tempóval repesztetem vissza, ahogyan lejöttünk ide, remélem ezek a xindik már csatlakoztak.

// folytatás: U.S.S Rissing hangár//


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Uss Victory (Egyes űrkomp)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: