Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Zeus hajógyár (A hely ahol a uss Arcadia került felújításra)
Zeus hajógyár
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 18.43.56 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 18.54.12 | Üzenet # 2
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan végiggyalogoltam a helyi kantin felé úgy lettem egyre izgatottabb. Tudtam hogy találkozni fogok tisztjeimmel. A régi arcok, régi érzések kavargásának tömegvonzásába vagyok. A sárga és egyhangú folyosó után nyüzsgő életbe lépek a kantinba látva. Zene, zene és megannyi arc. A bárpulthoz lépek és italt kérek:
- Forró csokoládé. - A pultnál lévő nő bólint. Szeme látom hogy megakadt a kapitányi rangjelzésen. Nem szól csak önt. Odaadja és én elveszem. Forró, meleg érzés száguld végig a testemen ahogyan beleszagolok az italba. Régi érzelmek... Ahogyan ott várakozom békésen figyelgetem az embereket és iszom a kakaóm.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 22.15.15 | Üzenet # 3
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen belép a csillagbárba. A sok ember között kisé magányosan érzi magát a lány Vukáni mivoltja miatt. A csillagbár egy hatlamas és tágas hely volt sok emberrel és nagy ablakokkal. T'pellen okos szemei a kapitányt keresték... a barna hajú, magas, szép és erős Hedgett kapitány. Amikor megpillantotta a nőt a bárpultnál kakaót iszogatta ezt gondolta magában: "A kapitány valójában tényleg hasonlít a hajójára.. " - Ez után lassan közeledett felé. Mikor mellé lépett azt mímelte mintha nem ismerné.
- Elnézést. Nem látta valahol véletlenül Hedgett kapitányt?



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 12.10.09 | Üzenet # 4
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy már ott ült. Dorothy Dellyon. Az a nő akinek mindene odalett egyetlen robbanás miatt. Dora nem tett mást, csak azt amit álltalában. Jó szokásához híven egy sört iszogatott. Szolgálat ide- szolgálat oda őt bizony nem érdekelték a szabályok és etikettek. " Egy bárban nem lehet mást csinálni " - Gondolta magában. " Csak inni és táncolni... és inni..."
Dora belekortyolt a sörébe és elégedetten elmosolyodott. "Ez a sör pont olyan mint otthon" - Otthon alatt persze azt a csillaghajót értette ahol nevelkedett.. De az már rég volt és kivonták a forgalomból. " A régi időkre" - emelte magasra a második korsót is mikor észrevett egy hosszú hajú nőt a bárpult előtt. Kiürítette a korsóját és felállt. Megtörölte a sörtől habos száját a ruhája szárával és elindult. Ahogyan közeledett lépteit egyre lassabra szedte, de már félúton látta hogy ez bizony csakis Hedgett kapitány lehet. A kecses vállív, a fal fehér bőr, és mellette egy vulkáni. Amikor Dorothy meglátta hogy a kapitány ital gyanánt forró csokoládét szopogat ujból elmosolyodott.
- Ez jellemző! - Szólalt meg hangosan. - Itt mulatod az időt egy zöldvérű kobolddal ahelyett hogy valami finomabbat innál mint egy forró csokoládé! Ugye! Angol lány!



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 14.42.35 | Üzenet # 5
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elmosolyodtam mindkét barátomon és kicsit el is nevettem magamat rajtuk.
- jajj derég volt! T'Pelen, Dorothy! - Mosoly. - Már csak a doki hiányozna a mi kis klubbunkból! És hogy vagytok! - Ránézek a Vulkáni komoly arcára aztán Dorothyéra. - Már megint min töröd a pajkos fejedet Amerikai? - Kíváncsi voltam hogy hogyan reagálnak. ~ A legjobb legénység a világon ~ gondoltam magamban miközben megittam az egész forró csokoládémat.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 15.56.33 | Üzenet # 6
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy rákönyökölt az asztalra és úgy mosolyodott el. Willow Hedgett kapitány volt az a flottában akinek aranyból volt a szíve. Ha ez a nő nincs ő már valószínűleg lesüllyedt volna valamiféle bárlakóvá, és máson sem járna az esze csak az italokon... habár mostanában is gyakran megesik ez vele... Dorothy szeretett inni. Gyakran barátai- vagy éppen a mellette álló vulkáni - figyelmeztették arra hogy elég volt.
- Nem töröm semmin a fejemet kapitányom. - Nézett a fiatal nő a másik szemeibe. - Csupán azon gondolkodtam hogy mi vár majd ránk... új bolygók megismerése... a "fülesek" kolóniájának építgetése. De komolyan alig várom már!



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 16.28.09 | Üzenet # 7
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Zsebre tett kézzel léptem be a csillagbárba. Mögöttem halkan csukódott be az ajtó. Álmosító egy nap volt az már biztos. ~ Katasztrófa ez a sok ember..nem lehet tőlük megmozdulni ~ Gondoltam magamban majd csatlakoztam a kis társasághoz.
- Úgy tűnik az öreg doktorotokat már ki is akarjátok hagyni a közös mókából. - Mondtam egy kis mosollyal megtoldva a dolgot amire persze Willow azonnal reagált is ahogy vártam. Úgy ismertem őt mint a tenyeremet.



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.00.32 | Üzenet # 8
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Parancsnokom "füles" kolónia megszólalásán hangosan felkacagtam. Mindíg is mókás hölgynek ismertem őt. Épp meg szeretnék szólalni mikor a doktorom lép oda hozzám.
- Lara! - Felugrok és megölelem őt. - Oh hogy hiányoztatok nekem mindd!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.10.36 | Üzenet # 9
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Vulkáni értetlen és komoly arcán egy szemöldökfelvonás jelzi hogy nem érti hogy min nevetnek a többiek. ~ Emberek ~ gondolja magában ~ néha annyira illogikusak ~ Megvárja míg mindenki lecsendesedik majd így szól:
- Kapitány. Tehetek fel neked egy személyes kérdést? - Miközben várja a választ a kapitány arcát kémleli.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.26.07 | Üzenet # 10
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindd nagyot nevettünk kivéve természetesen a kedvenc kommunikációs tisztemet aki a szokásához hű "logikus" tekintettel méregetett engem. "Kapitány. Tehetek fel neked egy szeélyes kérdést?" - Kérdezte miközben még mindig az arcomat kémlelte. Meg is lepett hogy végre letegezett engem. Életében talán másodszorra. Visszaemlékeztem arra hogy amikor legelőször letegezett az egy véletlen folyamán volt, amikor kisgyerekeket mentettünk egy vírus elől Az Alpha kvadráns egy eldugott zugában. A doktor nagyon összezavarta őt így véletlenül letegezett. Karba fontoam a kezeimet a hasamnál és közben haloványan elmosolyodtam. ~ Azok a régi szép idők.. ~ gondoltam megint magamban és utána válaszoltam.
- Persze Miss T'pellen. - Direkt szólítottam így, tudtam hogy ezt a megszólítást jobban kedveli. - Mondjad csak.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.29.03 | Üzenet # 11
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'pellen sohasem szerette a várakoztatást így szinte azonnal lereagálta felettese engedélyét.
- Mikor indulunk megnézni a hajót? - mondta ki a szavakat a legkisebb érzelmet sem mutatva.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 22.34.37 | Üzenet # 12
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Őszintén szólva valami komolyabbra számítottam. Egyszerre nézek össze a doktorral. Egyszerre tör ki belőlünk a nevetés, csakúgy mint Dorothyból. Persze T'Pellen csak értetlenül néz hol rám hol Dorára hol larára mintha ez az egész egy amolyan direkt ellene személyre szabott összeesküvés lenne, vagy valami rossz népbetegség. Percekig csak ülök és nevetek majd így szólalok fulladozva.
- Persze.. mindjárt indulhatunk is... - Felálltam és megtöröltem a szemeimet a könnyektől. - Én komppal szeertnék körbemenni egy túrát ha nem gond legelőször. - Önelégülten elvigyorodtam mert a hajómra gondoltam.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 23.26.45 | Üzenet # 13
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A vulkáni semmit sem értett az emberek önfeledt hahotázásából.
- Elnézést - szólalt meg - de ez valamilyen járvány? - Kérdezte. AZon gondolkodott, hogy érdemes lenne-e elővennie a trikorderét vagy a naplóját. Csak azért hogy beleírhassa a következő jegyzetet: " Érhetelen számomra a nevetés fogalma."
De -mint mindent- úgy ezt is mélyen elmentette az agyába hogy aztán majd ha akad egy kis ideje lejegyzetelhesse magának. Tudta hogy ezek a feljegyzések mindig közelebb fogják vezetni őt ahoz hogy megismerje az emberi viselkedést. A kapitány komppal szeretnék menni" álítására pedig csak ennyit válaszolt.
- A hajógyár kompját fogjuk használni vagy a sajátunkat?



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 21.41.06 | Üzenet # 14
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Ezek a Vulkániak! ~ Gondoltam magamban és megcsóváltam a fejemet mikor T'Pellen kimondta a járvány szót. Valahogy sejtettem hogy erre fog kilyukadni. Majd, miután (jó szokásához hűen) kigondolkodta magát az emberi viselkedésen kérdésemre kérdéssel felelt:
- A hajógyár kompját fogjuk használni vagy a sajátunkat? - Mosolyogva barátom válára ütöttem és így feleltem:
- A szomszéd gyárét használjuk majd! - KOmolyan a szemébe néztem, de tudtam hogy a következő válasza egy ujabb kérdés lesz és pedig a "komolyan?" úgyhogy gyorsan hozzá is tettem:
- Csak vicceltem! - Szavaim közben vigyorogva néztem össze Dorothyvel. - A mienket használjuk, természetesen. - Hátrasimítottam a hajamat ami a szemembe lógott és folytattam. - Ha nem mondtam volna még én próbáltam ki azt legelőször és nagyon pöpec!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 22.00.07 | Üzenet # 15
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy annyit nevetett hogy érezte ahogyan belejajjdul a nevetőizma. Alig bírta abbahagyni a nevetést. A Vulkáni merev reakcióján egyszerűen nem is tudott mást tenni. Amikor viszont a kompról kezdett el Willow beszélni már jobban felkeltette ez az érdeklődését.
- Milyen komp? - Kérdezte. - Mikor láthatom? Mi a neve? - egyszerre sokmindent akart mondani, ez régi szokása volt. Ilyenkor hadart és egy kicsit dadogott is. Mulatságos látvány volt, többen fel is kapták rá a fejüket a csillagbárban.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 22.21.00 | Üzenet # 16
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kihúztam magamat és elmosolyodtam Dora dadogásán. Arra gondoltam hogy szegény azóta dadog amióta meghalt Jack ....
Ujból megcsóváltam a fejemet de aztán a kompra tereltem gondolataimat. Mennyire szép komp, és én hogy szeretem! Beképzelt mosoly húzódott végig a számon és így szóltam.
- A neve Frontier! - Ezzel megfordultam és otthagytam a kis társaságot. - Kösz a kakót! - Mondtam a pultosnak út közben és megálltam az ajtónál. A társaság - még T'Pellen is- olyan döbbenettel és meglepődöttséggel nézett rám amilyet csak ritkán látok rajtuk.
- Ugyan már, gyertek már! - Nevetem el magamat rajtuk. - Rosszul néztek ki így együtt! - Ezzel eltűnük és kilépek a folyosóra.

~ Folytatás: Arcadia topic:: Uss Frontier topik ~



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 23.59.18 | Üzenet # 17
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy elgondolkodott egy pillanatra azon hogy lehetséges hogy a hőn szeretett kapitányának forró kakaójában nem csak tej és csokoládé leledzett. Minden esetre egy váll vonással és egy mély sóhajtással követte a nőt a folyosóra. Őszintén szólva egyetlen szavát sem hitte el barátjának... "Mághogy a Frontier!" - gondolta magában. - "Nevettséges" - Folytatta gondolatmenetét miközben balra kanyarodott Willow után. A Uss Frontiere gondolt. Dorothy kedvenc űrkompja volt még a régi időkben. Azon a kompon tanította meg őt vezetni Lara. De egy szerencsétlenség miatt a komp túlmelegedett. Dora csak nézni tudta ahogyan az Arcadia egykori űrkompja millió darabra esik szét. És most megint előkerül ez a név... dora valami nagyon rosszat sejtett.

/ folytatása a Uss Frontieren/



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-12, 19.03.57 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Parancsok és tisztelet


Előtörténet:

A Daedalos.
Egy hajó mely a Zeus hajógyártól indult csakúgy mint az Arcadia.
A hajó a dokkban állt, és jelenlegi első tisztje, Lorien Choice az új kapitányra várakozott. A középkorú nő tudta hogy nem hozhatja már vissza az előző kapitányt, és soha nem fogja tudni ezt megtenni. Ugyanakkor abban is biztos volt a helyzete nehezebb lesz ezek után. A hajó és legénysége nemrégiben vesztette el Becker kapitányt és helyette egy Jack Sheprad névre hallgatót kaptak. De vajon milyen lesz ez a kapitány? És a legénység hogyan fog majd reagálni a döntéseire?


Történet:

Egy Szombati nap volt mikor Jack Shepard a Zeus hajógyárból szemügyre vehette a Daedalost.
- Szép hajó, nem igaz Jack? - Kérdezte Hutchinson admirális. - Milyen volt a kapitány avató fiam? Sajnálom hogy nem lehettem ott, pedig azt mondták kár kihagyni egy ilyen bulit, nah mindegy.. - Hadarta el a férfi. - Úgy hallottam hogy erre jár, így gondoltam el invitálom egy kis beszélgetésre. Van egy feladatom a maga számára. - Tette hozzá a férfi.


( Sorrend:: Shepard - Hutchinson - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-05-12, 21.26.42 | Üzenet # 19
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy szombati napon amikor a Zeus hajógyáron tartózkodtam végre saját szemeimmel szemügyre vehetem a hajómat, kicsit kisebb volt amire számítottam de amúgy sem a méret a lényeg gondoltam magamba
- Egész szép darab, remélem úgy is működik ahogy kinéz.
Jegyeztem meg.
Ezután be akart avatni a velem lévő férfi egy küldetésre ami kicsit hirtelen is jött.
- Persze bármiben segítek uram..
És kíváncsian vártam a részleteket.




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2012-05-12, 21.30.33
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 16.32.30 | Üzenet # 20
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális egész végig a férfi mellett gyalogolt.
Úgy tűnt hogy Shepard kapitány egyiránt izgatott és meglepett is az új küldetést illetően.
- Igen szép darab. - Jegyezte meg az idősödő férfi, majd egy adathordozót nyújtott át a Shepardnak. - Mondom, sajnálom hogy folyamatosan ilyenekkel bombázzuk magukat Csillagflotta tiszteket de ami muszáj az bizony muszáj fiam. Ezen az adathordozón a legénysége tagjainak a személyes anyagai vannak. - Szólt a férfi, közben intett hogy kövesse őt Shepard a tárgyaló terembe.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 16.43.34 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Zeus hajógyár tárgyaló terme egy viszonylag kis helyiség volt.
Habár poros volt belülről ugyan, mivel a hajógyárban dolgozók maximum tervezési vagy technikai megbeszélésekre szokták használni, de tele volt makettokkal a falakra szerelt fa szekrényében.
Hangulatos volt az már biztos.
Hutchinson admirális tett egy kört a fekete ovális alakú asztal körül miközben végighúzta a mutató ujját a poron.
- Háát, ez sem ma volt takarítva, az is biztos. - Sóhajtott fel. - Ezek a techikusok.. kér inni esetleg valamit jut eszembe? - Kérdezte kedvesen.


( Shepard - Hutchinson - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 19.56.57 | Üzenet # 22
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor végig szemléltük a hajót, az Admirális egy Adathordozót adott át nekem, mi pedig a legénység névsorát és adataikat.
- Köszönöm a hajón átolvasom őket,
Aztán nem tudom hogy miért de tudomásomra hozta hogy valamiért sajnálja hogy küldetésekre küldenek minket.
- Mindenek meg van az oka uram. tettem hozzá.
Ezek után Invitált engem a tárgyaló teremig, ahol rövid sétálás után meg is érkeztünk.
Kicsit megvoltam lepve mert a tárgyalótermek méretesek valamennyire de ez kicsit kisebb volt.
Az admirális megvizsgálta az asztalt és nem volt tőle nagyon elragadtatva amit meg tudok érteni, én se örülnék ha a hajómon piszok lenne.. ezután érdeklődött hogy innék e italt.
- igen engedelmével. Mosolygós arccal válaszoltam.


 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 18.41.47 | Üzenet # 23
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi elment, majd kis idő múlva vissza is érkezett egy pohár frissítőve.
- Remélem ez jó lesz. Azt mondják beszélgetéshez kivállo. - Mondta miközben oda adta Sheprad kapitánynak a poharat. - Saurián brandi. Anyám kedvence. - Majd belekortyolt egy kicsit, megkaparta a torkát és folytatta. - A Semleges zónáról lenne szó. Járt már a K7-es bázisnál, kapitány? - Kérdezte halkan.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 18.52.09 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben ezt megkérdezte egy adathordozót csúsztatott oda a férfihoz.
- Ezen különben rajta van minden. - Tette hozzá gyorsan, magyarázkodás gyanánt. - Sajnálom hogy újabb adathordozó, de végül is jobb mintha papírmasékat küldözgetnék magának azt hiszem.- Mosolyodott el halványan, majd figyelmesen követte a kapitány arcvonásait.

Az adathordozón a következő állt:

A Semleges zónában, a K-7-es Csillagbázis mellett van egy bolygó. A neve Montrel 2. Ezt a bolygót a Csillagflotta sokáig használta, és figyelmetlenségből vagy nem, de úgy hitte nincsenek rajta életformák. Semmilyen téren.
Tévedtek... Mélyen a föld alatt a szenzorokat gátló kristályok voltak, amik nem tették azt lehetővé hogy érzékelje bármely hajó vagy Csillagflotta eszköz is hogy tudhassák: van odalent élet.
Ezek a lények, az Unapák most, hogy teljességgel tudatába kerültek annak hogy a csillagflotta a bolygón egy bázist létesít azt kérik, sőt követelik a szervezetünktől hogy hagyjuk el a bázist. Ez azonban nem lehetséges, mivel ez egy nagyon fontos helye a flottának...

- Van kérdése esetleg, kapitány? - Kérdezte az admirális miközben Shepard arcát bámulta.

( Sheprad - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 07.10.49 | Üzenet # 25
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kérdésemnek megfelelően kaptam ajándékba még egy adathordozót.
Az admirális elkezdte magyarázni hogy most jobb nekünk a technológiával mint hagyományosan.
- Eben egyet értek.
Elkezdtem bele olvasgatni és igen érdekesnek találtam de majd mindent a maga ideién
~ Na látom a névsor olvasás mellet a küldetés leírást is olvasgathatom.
- Ha úgy érzi mindenről tájékoztatott akkor mennék is a dolgomra, és majd ha végeztem meghívnám egy italra rendben?
Mondtam mikor óvatosan leraktam az asztalra a poharat.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2012-05-20, 07.11.30
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 11.23.12 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben van. - Szólt meglepődve Hutchinson. - Akkor hát sok szerencsét fiam. - Felállt és megrázta a férfi kezét. - Remélem az útján minden rendben lesz mind a legénységgel mind pedig a lényekkel kik a bolygón várják. Vigyázzon a Daedalos-ra. Flottánk egyik szép darabja. - Majd tisztelgett a kapitány előtt, megvárta míg Shepard viszonyozza a gesztust és kiment.

Shepard kapitány követte őt a folyosón, majd hamarosan egy középkorú nőbe botlott.
- Shepard kapitány? - Kérdezte egy halovány félmosollyal. - Lorien Choice, szolgálatára. A Uss Daedalos elsőtiszte. Örömmel fogok maga alatt szolgálni. - Szólt a nő. A kompunk odakinn vár minket. Remélem készen áll uram, és minden rendben van.


Folytatása olvasható a "Uss Daedalos" c. főtopic Uss Vienna c. altopicjában.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2012-05-21, 21.07.57 | Üzenet # 27
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális már lényegébe mindent elmondott így itt volt az ideje a búcsúnak is. amint feláltam az
- Uram ha kell én magam állok a torpedók elé hogy megvédjem a hajómat, mosolyogtam mikor ezt mondtam.
Admirálissal kezet fogtam viszonoztam a tisztelgést és eljöttem.
A folyosón kifele menet belebotoltam egy nőbe mondani sem kell hogy meglepődtem, kiderült hogy az első tisztem.
- Üdv Lorien nos ezt örömmel hallom, nos ha már vár a komp akkor ne várakoztassuk, feleltem egy széles mosollyal.
- Induljunk Majd ha van kedve segíthetne nekem a legénység beazonosításával, mert nem árt ha tudom ki és mit csinál a hajómon.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-12-04, 20.37.08 | Üzenet # 28
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A határvidék


A Uss Daedalos a határvidékre indult.
A Föderációs- Romulán határvidék mostanában nem a legcsendesebbek közé tartozott, csakúgy mint a Descent 2-es csillagbázis.
Mivel egy nappal ezelőtt segélykérést adtak le e miatt a Csillagflotta minden közelben lévő hajóját a határ vidékhez rendelte.


Egy nappal az incidens előtt:

Nemere admirális végigsétált a folyosón.
A nő az étkezdében várta a Daedalos legénységét H'terragal és Utaill-el.
Shepard kapitány még nem ismerhette a két tisztjét, de hamarosan meg fogja. Az étkezdében nem csak ő volt jelen; hanem Blake Munro, Anna Helstrom és Denise Kirk, valamint Robert La'coss kapitányok, valamint pár legénységtagjuk... ez már arra engedett következtetni hogy taktikai megbeszélés lesz..

( Shepard - H'terag - Denise - Chris - Blake - Genere - Anna - Robert - Tim - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-12-04, 20.48.39 | Üzenet # 29
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát, egy szokványos járőrözés után üzenetet kaptam a csillag flottától, hogy sürgősen menjek a hajómmal a határvidékre, és kénytelen voltam ide jönni.
~ Remek már megint mit akarnak.. Mivel úgy is a közelben volt a hajóm hát elnéztem arra felé

Miután be dokkoltam a hajómmal. majd elindultam Az étkezdébe ahol az eligazítás lesz.
Amint beléptem, és köszöntem a többieknek.

-üdvözlök mindenkit!.

majd helyet foglaltam, és vártam hogy elkezdődjön végre. valahogy az az érzésem volt hogy most valami extrém bevetés lehet ha fél flottát ide rendelték.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2012-12-04, 20.52.02
 (HU)
 
Hterrag
Dátum: Szerda, 2012-12-05, 16.34.04 | Üzenet # 30
U.S.S Sao Paulo-N-Operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány...aki a kapitányunk lesz legalábbis,belépett a terembe ahol voltunk úgy tűnt hogy nagyon elhamarkodott személyiség mivel szinte meg említést sem tett arról hogy mi itt vagyunk és hogy új legénység tagjai vannak.Én csak a terem sötétebbik részén álltam és vártam a megfelelő pillanatot,mivel nem vett észre...miért is vett volna..sóhajtottam egy nagyot majd bele kezdtem..H'terrag Flottás tiszt jelentkezik szolgálatra...uram...mondtam suttogva ami megtörte a csöndet és közben próbáltam takargatni azt a szememet amelyik sérült volt .Nem szerettem ha elcsodálkoznak rajta..főleg hogy ha nem lenne beültetés a helyén nem is lenne...ahogy engem keresett egy percig a kapitány fel gyújtottam az egész helyen a világítást és nekidőlve a falnak hegyezgetni kezdtem a kézi tőrömet.

 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szerda, 2012-12-05, 21.21.17 | Üzenet # 31
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajómat valamilyen oknál fogva Zeus hajógyárba küldték, azt mondták fontos célból.
Én el nem tudtam képzelni hogy mi lehet annyira fontos a flottának, hogy odahivatják az Archert, de ha az admirális kéri, akkor az admirális kéri és valószínűleg nem véletlenül.
Mikor kiléptem a dokkolózsilipből először csak arra tudtam gondolni hogy vagy egy mentő akcióról lesz szó vagy még annál is rosszabbról.
Őszintén nem minden nap hivatják el az embert a Marsról a Zeuszig. Nem nagy táv de akkor is. Nem hiába a hely és a helyzet már magáért beszélt, hogy készüljek fel a lehető legrosszabbra.

Elindultam tehát a hosszú folyosón az étkezdében.
Habár tudtam hogy minden hajó gyárnak van egy tárgyalója, mi az étkezdébe lettünk eligazítva valamiért. Engem nem nagyon izgatott mert végtére is nem a hely volt a legfontosabb.
Egész végig halk voltam míg nem bekanyarodtunk a folyosón mely lejtett egy kicsit.
- Hogy érzi magát parancsnok? - Kérdeztem a férfitól. - Én nem tudom hogy maga hogy van vele de nekem itt nagyon bűzlik valami. Készüljön fel hogy megint megkapjuk majd a fekete levest. - Vettem egy nagy lélegzetet, majd megigazítottam a jelvényemet és beléptem a terembe ahhol már páran gyülekeztek.
Odabiccentettem a tisztek felé, majd megálltam a hatalmas, kör alakú ablaknál, nekidőltem annak a hátam mögé tettem a kezemet és vártam.
- Nagyon remélem hogy ez nem csak egy általános eligazítás lesz. - Szóltam miközben a nyakamban lógó medálommal kezdtem el játszani. - Csak mert soha nem tartottam lényegesnek azokat. Maga parancsnok?




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szerda, 2012-12-05, 22.09.09 | Üzenet # 32
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Követtem a felettesemet de nem voltam túl beszédes közben,ahogy befordultam az első sarkon arra gondoltam hogy "ember!...ha még egyszer láthatnám a Enterprise-F et mit nem adnák meg érte ",persze ki kellet gyorsan ábrándulnom hogy megint itt vagyok és még mindig parancsokat kell követnem,gyorsan kiábrándultam és rá néztem a kapitányra akit elkezdtem követni.
-hát tudja...kapitány..biztosan valami fontos lehet amiért ide hívtak különben nem kaptunk volna elsődleges vész jelzést és elsődleges prioritással..ez azért már szerintem jelent valamit..
Mondtam a kapitányomnak mi közben a nőt figyeltem ahogy be kukucskál oda ahová kell majd mennünk.
-Nőké az elsőbsség..uram..
Mondtam kissé viccesen és mutattam a kapitánynak az utat.
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szerda, 2012-12-05, 22.16.34 | Üzenet # 33
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Genere maga velem jön..Baird maga fenn marad a hajón és jelent ha valami van..már megint be akart volna szólni erre valamit Baird de gyorsan elhalgattattam.Jól van okostojás de akkor is a parancs az parancs marad a seggén mi pedig Generével meg nézzük mi is volt annyira fontos..le transzportáltunk a hajógyárra ahogy ezt kimondtam hiszen a transzporter állomásból mentünk és rögtön ott is voltunk,szokás szerint megvárattak minket.mit is várok...motyogtam magam elé..persze volt egy Romulán aki a világítással játszadozott ahogy megjött a kapitánya azt követően és előtte is ..kezdtem magam úgy érezni mintha egy állatkertben lettem volna..rá néztem a melletem lévő elsőtisztemre majd el is néztem abban a percben.-Genere..mennyi ideje várunk itt?..az üzenetben esetleg nem volt benne hogy hozzunk túl élő felszerelést is? ..kérdeztem meg folytonosan és ezzel párhuzamosan megtöröltem a pisztolyomat ami a zsebemből lógott ki....a francba...



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szerda, 2012-12-05, 22.40.11 | Üzenet # 34
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Hát a mai napom sem lesz nyugodt." - Ez volt az első gondolatom mikor lesugároztunk. Mondjuk igaz is miért is lett volna nyugodt, hisz eddig egy napom sem volt kimondottan nyugodtnak mondható a Reconon.
Lesugároztunk én meg a kapitány vállára csaptam egy akkorát hogy bevörösödött a tenyerem.
- Ott hagytuk végre őket! Addig legalább itt leülhetek! - Rikkantottam el magamat az idegesítően magas hangomon majd leültem az egyik székbe, a tarkóm mögé tettem a kezeimet és kinyujtóztam.
A kapitány ekkor érdeklődött hogy mennyi ideje dekkolunk ott.
- Hát.. - Kezdtem. - Egy fél órája biztos.. Muszáj csillogtatnia a lámpa kapcsolgató tehetségét?! - Fordultam idegesen a félszemű felé aki nem bírt magával. - Úgy tűnik a mély sárban ücsörgünk pár eltévedt sündisznóval... - Tettem hozzá.




Az üzenetet módosította TGenere - Szerda, 2012-12-05, 22.41.25
 (HU)
 
Anna
Dátum: Csütörtök, 2012-12-06, 18.25.13 | Üzenet # 35
Uss Sao Paulo kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 56
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
= Sao Paulo csillagidő 478930.72.
A hajómat és legénységét a Zeus hajógyárba rendelték általános eligazítás végett.
Úgy hiszem azonban hogy az elsődleges priorítás miatt nem "álatlános" dolgokról lesz szó, hanem valami egészen másról. Dalmatia Nerier parancsnokkal már megbeszéltem hogy ne terjessze azonnal a rossz híreket. Eleget élt már meg így is a legénység.
Hajónapló vége =

Bekanyarodtam és a parancsnokra néztem.
A nő komor volt, sötétbarna szemeivel a padlót bámulta. Nem szóltam én sem és ő sem hozzám egyetlen szót sem. Nem is véletlen. Mindketten elgyötörtek voltunk a munkától, és belefáradtunk már abba hogy elvesztettünk valakit. Dalmatia a férjét én a vőlegényemet. Habár mindketten találkoztunk már velük a Horizontos találkozón kérdéses volt hogy teljes egészében vissza tudjuk-e őket szerezni.
Beléptem az étkezdébe és megálltam az egyik asztal mellett.
- Kér egy italt parancsnok? - Kérdeztem halkan, majd elindúltam a replikátor felé.
- Üdv kapitányok. - Szóltam oda a többiek felé, hátra söpörtem a hajamat, rendeltem a replikátorból két kivi koktélt, vissza vittem Dalmatiának majd leültem és inni kezdtem.
- Ha gondolja admirális már kezdhetünk. Feltéve ha nem várunk mást is. - Tettem hozzá.


 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Csütörtök, 2012-12-06, 20.05.33 | Üzenet # 36
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megétkeztünk hát a tökéletes hajóm szinte halál pontosan be parkolt és megállt a hajógyár előtt.Fel keltem aszékemből kipattanva majd elindultam a transzporter szobához,ezt követően át jutottam a hajógyérhoz ahhol később pedig beléptem a terembe ahol tele volt hajó kapitánnyal és tisztettel az egész terület. Persze hogy mindenki fel figyelt,amikor beléptem szinte isteni megvilágítást adhattam le. Gyorsan be is mutatkoztam.
-Gyorsan be mutatkoznák! Lacoss kapitány vagyok és én is a tárgyalásra jöttem..vagy inkább a megbeszélésre jöttem..
Fogtam kezet az összes kapitánnyal egyenként majd beálltam a sorba.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Tim
Dátum: Csütörtök, 2012-12-06, 22.05.12 | Üzenet # 37
A U.S.S Constitution-D Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
* Miután beléptünk a hajó gyár legalsó szintjére úgy éreztem magamban hogy itt valami készül. Mármint Lacoss készül valamire. *
- Remélem elégedett hogy megint meg lettünk hívva egy életveszélyes küldetésre. * Szóltam oda neki dörmögve majd beléptem utána a nagy terembe ahhol már valamennyi kapitány meg ember gyűlt. Odaléptem Lacoss mellé és biccentettem köszönés gyanánt majd leültem valahova csak hogy ne kelljen már állnom ha úgy is azt teszem egyébként a nap huszon négy órájában. *


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-12-06, 22.14.06 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Üdvözlöm önöket. Mint tudják én Nemere admirális vagyok. - Köszöntötte a nő a tiszteket, majd odalépett egy üvegfalhoz ami egy térkép volt. Kis pontokkal voltak bejelölve rajta a Csillagflotta és a Romulán trségek, valamint a vörös pontok jelezték a frontvonalakat.
- Nos, szerintem térjünk a lényegre. - Kezdte el a nő. - Mint tudják vész jelzést fogtunk a Descent kettes bázisról. Ezért maguk és még tizen két hajó fog innen oda menni segítségképp. Nem lesz egyszerű ezt már most elmondom önöknek. A romulánok kétszeres túlerőben elsznek mint mi.. de... így is ez a legtöbb hajónk a közelben volt... a hadi terv amit mondok önöknek egyszerű lesz. Gyorsan támadjanak, villámcsapásokkal majd védekezzenek. A flotta vezetőjének és zászlóshajójának pedig Lacoss kapitányt jelölöm ki mivel neki van önök közül a legnagyobb rangja. Kérdésük van esetleg vagy hozzá fűzni valójuk? - Kérdezte a nő majd a tisztekre nézett.

( Shepard - H'terag - Denise - Chris - Blake - Genere - Anna - Robert - Tim - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-12-08, 18.24.04 | Üzenet # 39
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kifújtam magam, majd egy férfi lépet oda hozzám aki elvileg az új első tisztem elvileg.
- Majd a hajómon meg beszéljük, Most figyeljünk az Admirálisra.
Válaszoltam neki, és figyelmesen hallgattattam az admirális szavait, lényegében annyi volt hogy a Romulánok meg támadták a Descent kettes bázist, amiről riasztották a flottát, és nekünk kell oda menni vissza verni a Romulán erőket. Csak az volt a baj hogy ők többen vannak mind mi, szóval az is csoda számba megy ha tovább fogjuk bírni néhány percnél, de nem tudom hogy fog ez majd kinézni, de azért meg teszek minden tőlem telhetőt.

~ Na..... Ez lesz életem legelső nagy csatája....

Gondoltam magamba.




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2012-12-08, 18.51.41
 (HU)
 
Hterrag
Dátum: Szombat, 2012-12-08, 20.27.03 | Üzenet # 40
U.S.S Sao Paulo-N-Operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitányom nem mondott semmit úgy tűnt hogy fel sem foghatta hogy ki is vagyok valójában ezért inkább még egyszer bemutatkoztam hátha felfogja ki is vagyok valójában..
-H'etarrag elsőtiszt szolgálatra jelentkezik uram..az engedélyével csatlakoznák is ehhez a küldetéshez ha nem bánja..
Mondtam a kapitánynak mivel egy árva parancsot nem adott hogy mit tegyek vagy hogy mit csináljak ezekben a percekben és mivel nem volt kedvem kimenni a folyosóra ezért inkább én is leültem és végig hallgattam a tervet. De csak egyet tudtam mondani amikor meghallotam hogy ki vezeti a csapatokat.
-Ebből nem csata lesz hanem visszavonulás..
Nyílvánítottam ki véleményet karba tett kezekkel és lesújtó tekintettel mi közben takartam a rosszabik felemet.


 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2012-12-08, 20.52.59 | Üzenet # 41
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután leültem félig-meddig az ablakhoz és mindenki vagy majdnem mindenki megérkezett az admirális kezdett el beszélni.
" Sejtelmem sincs hogy miért pont Nemere tart eligazítást." - Gondoltam magamban miközben persze a nő minden szavára úgy figyeltem mintha aranyozott latínumot érnének. - " Az ilyen megbeszéléseket Mendelson szokta tartani." - Jegyeztem meg, aztán egy másodpercre elnéztem Chrisre.
A férfi szerencsére ugyan úgy oda figyelt a taktikai megbeszélésre mint én. Karba tettem a kezemet és bólintottam.
" A védekező pozíció tökéletes lesz." - Gondoltam magamban. - " A nagyobb hajók védik majd a kisebbeket persze megvan benne a rizikó hogy ha valami balul sül el akkor az egész hadműveletnek annyi, de hát miben nincs meg a rizikó, mint ahogy azt apám is mondta."

Mikor azonban eljutottunk oda hogy ki lesz majd a flotta "zászlóshajója" néztem egy nagyot.
Megfordultam és Lacossra meredtem akinek nem tudtam eldönteni soha hogy a szája-e a nagyobb vagy az egója, majd vissza fordultam az admirális felé.
" Hogy hogy lesz egy Contitution, egy lebegő múzeum a zászlós hajója az osztagnak, azt nem tudom.:" - Dühöngtem magamban. - " Fogadjunk majd hogy azt fogja hinni magáról hogy ő az isten-király aztán meg majd nekünk kell védeni a hátsó felét." - Vettem egy mély lélegzetet majd sóhajtottam hosszasan.
- Nincs.. más kérdés admirális... Ha jó lesz a taktikai vezetőnk.. - Néztem el Robert Lacoss felé. - Már pedig biztos vagyok benne hogy jó lesz... akkor nem lesz baj. - Tettem hozzá.
Nagyon reménykedtem benne hogy igazam is volt, és nem járt el a szám a hirtelen megadagolt bizalommal kapcsolatban amit Lacossnak adtam.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2012-12-09, 14.58.29 | Üzenet # 42
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem a teremben végig hallgattam amit mondtak de arra a következtetésre jutottam hogy jobb lett volna ha az én kapitányomra bízzák ezt az egészet,ezért fel is szólaltam kicsit erényesen..
-Már elnézést uraim..de a legerősebb hajó innen még mindig az Archer-D és logikusabb lenne Denise Kirk t választani vezetőnek,mert úgy érezem hogy mégis csak neki nagyobb stratégiai érzéke van nem úgy elnézést a célozgatásért,de nem úgy mint Lacossnak..mondtam ki hangosan..
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Kedd, 2012-12-11, 10.10.42 | Üzenet # 43
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én inkább leültem egy székre és utasítottam az első tisztemet hogy ő is tegye ezt.Le is ültünk én pedig fel tettem a lábamat egy másik székre szokásomhoz híven és rá gyújtottam egy szálra hiszen annyira nem érdekelt hogy Lacoss meg pár satnya beképzelt kapitány mondja el a véleményét erről-alról hogy inkább úgy tettem mint aki meg sem hallja. De amikor alról kezdtek el beszélni hogy Lacosst teszik be vezetőnek csak ennyit szóltam erre.
-Senkit sem érdekel hogy az én hajóm katonai hajó? igaz?...
Szóltam bele és bele túrtam a szakállamba .
...-A francba is....
-Vélemények Genere?..
Szóltam oda fél vállról a tisztnek és oda nyújtottam,neki egy szállal.
-Egy szállal?..




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szerda, 2012-12-12, 21.45.43 | Üzenet # 44
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Vajon ezek tényleg annyira fontosnak tartják hogy ki a vezetője a csapatnak vagy csak direkt ezt játszák. ~ Gondoltam magamban, bár úgy tűnt hogy a lehető legkomolyabban gondolják a dolgot nem is beszélve arról hogy a szőke hajú nő szavaira az első tisztje azonnal rávágta hogy Kirk lenne a megfelelő csapat játékos.
- Nem mindegy... - Motyogtam félhangosan miután leültem a kapitányom mellé, majd rákönyököltem az asztalra. - Szép asztal amúgy.. csak koszos. - Pöcköltem az asztal fekete üveg felületét majd vettem egy mély lélegzetet és a tenyeremmel rácsaptam egy keményet arra.
- Nem tűnik fel hogy a Recon hadi hajó? Nekünk kellene stratégiai tanácsokat nyomatnunk az embereknek vagy tévedek megint?! - Körbe néztem majd elvettem a felém nyújtott szállat. - Kösz főnök úr. - És rágyújtottam.


 (HU)
 
Anna
Dátum: Vasárnap, 2012-12-16, 19.55.56 | Üzenet # 45
Uss Sao Paulo kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 56
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végig hallgattam az admirálist majd a többieket is. Nem szóltam bele csak a mellettem álló Dalmatiára néztem, kihúztam magamat a hátam mögé tettem a kezeimet, majd érthetően és a lehető legnyugodtabb hang nemben beszélni kezdtem elég hangosan és érthetően de még nem ordítva ahhoz hogy mindenki rám figyeljen.
- Kedves uraim.- Kezdtem bele a mondatomban kimérten. - A Descent űrbázisról beszélünk amely még mindig a mi és csakis a mi felelősségünk. Ha rivalizálni szeretnének azt hiszem hogy nyugodtan megtehetik de ennek nem itt és nem most van az ideje. - Vártam egy kicsit a reakciókra de felidegesített arcok helyett egy csapatnyi érdeklődő tekintet vetült rám.
- Ha Lacoss kapitányt bízták meg azzal hogy vezessen minket én fejet hajtok az admirális előtt. Cserébe viszont elvárom a kapitány urtól hogymegfelelő logikai döntéseket hozzon mert itt most nem csak a saját életeink a tét hanem még azoké is akik a bázison tartózkodnak és jelen pillanatban is a Romulán fenyegetéssel néznek farkas szemet. - A Contitution kapitányára néztem komoly pillantással.
- Kapitány. Egy jó tanácsom lenne, egyetlen egy.... Azt kérem öntől hogy induljunk most míg nem késő... míg nem halnak meg annyian hogy már ne mentő csapat legyünk hanem vissza foglaló osztag... remélem megérti miről beszélek... köszönöm. - Ezzel nem is húztam tovább a történetet, megfordultam az ajtó felé, intettem a tiszteimnek hogy mehetünk majd félúton még vissza néztem Lacossra.
- Értesítsen majd kérem hogyha indulunk. - Szóltam.


 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Hétfő, 2012-12-17, 14.07.18 | Üzenet # 46
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólogattam és még jobban bólogatni kezdtem amikor engem választottak majd a kételkedők felé néztem fennségesen.
-Tudom..van már saját elképzelésem is a küldetéssel kapcsolatban..sőt..az én egyetlen tökéletes hajóm mindennre képes..képes vagyok minden küldetésre..nem kell félniük ...jó kezekben van a küldetés..haha!
Néztem rá a kezeimre és jó erősen megdörzsöltem őket.
-Hát igen.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Tim
Dátum: Hétfő, 2012-12-17, 20.49.31 | Üzenet # 47
A U.S.S Constitution-D Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
* Hát nem is kicsit lepődtem meg azon hogy a kapitányomat nevezték ki egy egész flottányi hajó taktikai "kormányzására", de úgy tűnt az admirális hajthatatlan így majdnem mindenki el is fogadta a lehetetlent; Lacosst meg az ő "nagyon tökéletes" hajóját.
Megfáradva hátra dőltem a székemben és vágtam egy kissé elgondolkodó képet. *
- Felőlem.... * Vontam meg a vállamat*
~ Ennél rosszabb már úgy sem lehet. ~


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-01-12, 20.56.17 | Üzenet # 48
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális kis hallgatás után ráütött az asztalra és beszélni kezdett.
A nő kissé feszültnek tűnt.
- Maguk felnőtt emberek mind a jelen lévők közt, úgy sejtem így megkérném önöket hogy legyenek szívesek elfogadni azt a tényt hogy Lacoss kapitány önök közül a legtapasztaltabb. Nem véletlenül van flotta kapitányi rangja. - Körbe nézett az összes kapitányon majd vett egy fáradt mély lélegzetet.
- Leléphetnek!


Folytatások olvashatóak:

Daedalos

Contitution

Archer

Recon

Hozzáadva (2013-01-12, 20.56.17)
---------------------------------------------

"Villámháború"


2802 Január 12-én a Recon legénységét a Zeus hajó gyárba küldték hogy Hutchinson admirális eligazítást tarthasson egy frontról, és hogy Munro kapitány megismerkedhessen új tisztjével.
A hajóra újabb katonai hadműveleti küldetés vár valószínűleg - minden akciójával és nehézségével együtt.

Az állomás régi módi falai és Nelson ezredes fogadta Blake Munro kapitányt.
A magas barna hajú nő jobbja mellett egy jó kiállású férfi állt: James Raynor.
- Üdvözlöm önt kapitány. - Köszöntötte a kapitányt az ezredes. - Bemutatom magának és a főtiszteknek Mr. James Raynor-t, új tisztjüket. Út közben megismerhetik őt de most induljunk el.. az admirális már vár minket. - Aztán miután befejezte a mondandóját azonnal el is indult a folyosón.


( Jim - Blake - Genere - Baird - Ruby - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szombat, 2013-01-12, 22.22.01 | Üzenet # 49
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Zeus állomásra hívatót Hutchinson admirális mert megérkezett a U.S.S. Recon a ahol szólgálni fogok. Megérkeztem az állomásra a hajó már be dokkolt. Nelson ezredes fogadta a kapitányt majd be mutatott engem röviden a kapitánynak és a főtiszteknek.
-Üdvözlőm kapitány mint ahogy az ezredes is emlitette a nevem James Raynor Kék Hold fény Progenitor vagyok a mostani rangom hadnagy és minden vágyam hogy ön alatt szolgálhasak. - Aztán el indultunk a tárgyalóba ahol az admirális már vár minket.




Az üzenetet módosította Jim - Szombat, 2013-01-12, 23.13.12
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Vasárnap, 2013-01-13, 21.10.39 | Üzenet # 50
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
2802 Január 12-e...kezdtem bele újból és újból a hajónaplómba...még mindig áll a harci státusz sok fronton..de ezek a dolgok amiket ezek a Querreriak hoznak,félelmetesebb és talán fejletebb is mit amit ideáig éltünk..nem tudom így a Flotta vagy bármely szövetségese meddig fogja bírni..ó de jó lenne ...mit nem adnák meg egy jó shoutgun-ért vagy egy jó nagy pohár sörért..sóhajtottam a mondatom végén aztán lekapcsoltam a naplómat..Komputer..mentse a személyes fáljok közé...engdeély kód..janus 1...

kifújtam a levegőmet és felkaptam a fejemet hogy az ezredes összehívást akar tartani,csipogni kezdett a kommkiszolgálóm..na csak ez hiányzott mára..fejtettem ki ordítva a végén a mondatomnak és fel vettem a pólómat..megtöröltem a szakállamat és meg igazítottam a hajamat..kimentem a kabinomból és szóltam pár tisztnek hogy intézzék el nekem hogy ne kelljen szólnom hogy merre megyek...persze felfogták az nélkül is a tisztjeim.....hiszen nem kellets oha beszámolnom merre megyek főleg ha ilyesmiről van szó..útközben össze találkoztam Genere elsőtiszttel is..de úgy tűnik neki is már beszámoltak a "partyról"..míj meglepő..Genere ...sóhajtottam a mondatomnak és ahogy a transzporter felé igyekeztem volna Baird is bepofátlankodott mellém a transzporterhez..BAIRD...máskor szóljon hogy maga is jön..

rá néztem ezek után az első tisztemre és sóhajtottam megint..Mondtam hogy ne szóljon ...maga meg a titok tartások..áhh..inkább tartanák kutyát..mondtam félhangosna aztán lematerolizálódtam a csapattal együttesen a Zeus hajógyárra..egy fiatal tiszt és egy aránylag fiatal nő fogadott bennünket..rá néztem a leendő Recon hadnagyára és megráztam a kezét majd tisztelgésbe vágtam magamat egy pillanatra..

Blake Munro a hajó kapitánya..csak hogy tudja fiam,itt katona fegyelem van..mivel ez egy katonai csillaghajó...jó hogy jött..lesz elég dolga..mi egy nap 8 órát dolgozzunk minimum de általában,többet szoktunk hiszen mindig van min dolgozzni..aki melletem átt az első tisztem Genere..és a örök nagyszájú Baird melletem.. ő a tacticai főtiszt..na de úgy tűnik gyors beilleszkedés és megismerkedése lesz a hajóvval..meg annak a legénységével..mert úgy tűnik az ezredes már előkészítette nekünk a "bulit" ..mondtam a férfinak majd követni kezdtem az ezredest."nagyszerű..."




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Zeus hajógyár (A hely ahol a uss Arcadia került felújításra)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: