Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Tudományos épület előcsarnoka
Tudományos épület előcsarnoka
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-12-28, 22.46.16 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Adam Cross ahogyan futott a csatatéren hirtelen a lepusztult tudományos épület nyitott előcsarnokában találta magát...
Közben egyre több Tükör univerzum beli tiszt is üldözte őt; Jack Stroggos. Mikor védekezni próbált egyikük letarolta őt a földre, de valaki lelőtte a támadót; Lily Xiiyon és Josh mendelson.
A két tiszt Valeriért a társukért indult de mikor észre vették a L'espoir kapitányát gondolták segítenek. ..

( Adam -Stroggos - Lily - Josh - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-12-28, 23.23.21 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kimásztam az ablakon, hogy kikerüljem valahogy a szűk térben való harcot... utáltam azt, így inkább a nyílt terepet választottam, de végül megint egy épületajtajában találtam magam...
-Mintha egy rossz filmet néznék... -gondoltam magamban, majd befutottam az épület előcsarnokába, a nyomomban egy rakás támadóval...
-Hogy az a.... -harsantam fel, mikor letámadtak és a földre kerültem... Pisztolyomat a támadó feltételezett helye felé irányítottam, de amint odanéztem, a fickó már füstölgő mellkassal rogyott össze, majd a lövés forrására irányult a figyelmem, ahol Lily Xiiyon-t és Josh Mendelson-t láttam meg... Gyorsan feltápászkodtam, majd odarohantam hozzájuk és fedezékbe bújtam, miközben a támadók felé lőttem.
-Na, végre valakik akik nem akarnak kinyírni... Örülök hogy itt vannak... -mondtam, majd fújtam egyet- Mi a fene folyik itt? -kérdeztem értetlenül...
-A konferencia miatt voltam a bolygón, mikor kitört ez a balhé és minden a feje tetejére állt...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2012-12-30, 17.07.27 | Üzenet # 3
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A francba! ütöttem rá az egyik Birodalmi tisztre aki melletem állt amikor nem sikerült lekapnom Adam Crosst a lövésemmel..erről csak maga tehet! ordítottam rá a Birodalmi tisztre,de amire megszólalhattam volna már kaptam egy ütést és egy lövést is ...a földre estem és mozgásképtelenné váltam.. a szemem előtt minden homályos kezdett lenni.és a fegyveremet pedig jó messzire ejtettem....épp azért nyúltam hogy el vegyem amikor fölém magaslott valaki..

 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2012-12-30, 20.31.00 | Üzenet # 4
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány beleegyezésével indultam el felderíteni Valerit az erdő felé.
Előre rohantam a jobb kezemben a pisztollyal a balban a kardommal, majd átugrottam egy nagy romot. és intettem magam Mendelson parancsnoknak hogy siessen.
- Erre! - Ordítottam el magamat majd vetődtem és nem is tudom csak olyan reflexesen berúgtam egy ajtót mert mintha valakit ki tudtam volna szúrni hogy berohant volna.
Úgy is volt mert Cross kapitány maga viaskodott egy marhával.
Na nem szórakoztam vele sokat megkopogtattam a fickó vállát, majd vágtam egy fejet és leütöttem a kard végével, majd belelőttem altatóval hogy Larsen kapitány legyen rám büszke.
Lenéztem láttam még mozog és a fegyveréért nyúl. Megcsóváltam a fejemet.
- Na na. Nem szabad. Csúnya fiú. - Majd belelőttem még egy altatót.
- Hát mi is a konferencia miatt voltunk itt de mikor ide értünk már ez az agybaj fogadott minket. Maga hogy van? - Kérdeztem tőle, majd oda dobtam a hátamról a mesterlövész puskámat a kapitánynak.
- egy társunkat keressük. Nem látta Kirköt? Alacsony szőke nő... valahol itt lehet.. a mély szenny közepén.. - Néztem széjjel komoran.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JoshMendelson
Dátum: Hétfő, 2012-12-31, 12.42.37 | Üzenet # 5
Horizon-6 Elsőtisztje és Főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az emberiség...
Ez az a tény amire nem tudok mit mondani..egy nagyobb harc kezdett ki alakulni..ez is csak azért van ,mert az emberek nem képesek egymással megbeszélni és közös tényezőre jutni..de mit is vároka z emberektől ..soha nem lesznek tökéletesek..gondoltam magamban és alrébb léptem az egyik lövész elől..és beugrottam azzal az erővvel az ablakon és épp egy majd hogy nem veszélyesnek számító támadót likvidált abban a percben Lily Xiiyon is ...oda léptem mellé és meg hallgattam azt amit mondott..úgy tűnt a nő túl van töltve adrenalinnal..így inkább felhúztam a szemöldökömet és rá néztem kissé lenézően..
Nem nem láttuk őket..de ami azt illeti..maga Lily Xiiyon a Horizon-6 taktikai főtisztje..besorolási rang 890056-ik Federációs tiszt. Úgy tűnik megsérült..
Húztam fel megint a szemöldökömet amikor le néztem a támadóra akia fegyveréhez akart volna kapni..
Lehet hogy az ellenségünk..de a maguk etiketje szerint nem hagyhatom meghalni..
Így megfogtam a férfit és beleszúrtam egy nagy adag statikus kiegészítőt.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-01-01, 15.45.21 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A következő pillanatban azonban ne hogy még beszélgetésre sem jutott idő, de másra sem;
Az ablakokat - már amelyik megmaradt egybe - Birodalmi katonák törték be de az ügy még nem maradt teljesen veszve;
Adam Cross, Lily és Josh még elmenekülhettek egyenesen az udvar felé.

Az épület udvara hatalmas volt, akár egy leszálló pálya... aki már járt itt az tudhatta hogy régen anyagok ki-és el szállítására alkalmazták de a mostani időkben már csak kert volt; gyönyörű növényekkel a hátsó részén egy hatalmas szoborral és a kertésznek a kis bungallójával.
A szobor egy női alakot ábrázolt a talpazatára olaszul csak ennyi volt írva;
" Gloria"
Miközben Lily, Adam és Josh egyre csak hátráltak egy kisebb komp szállt alá. Adam Azonnal felismerte azt; Quverreriria technológia.
A komp hátsó szárnyán egy magas, izmos Quverrriai parancsnok állt... Mikor a komp leszállt és az leugrott a rámpáról lassan , egy örökkévalóságnak tűnő ideig a magas idegen Adamre mutatott és semmi mást csak ennyit lehetett hallani szavaiból;
- Cross! - Majd megállt és embereivel, valamint pár fura állattal támadni kezdett a Csillagflotta csapatra.
- Ez az én kertem az enyém! - Kiáltotta el magát a kertész miközben a hatalmas Quverreriai az Agrosi kapitány felé tartott a fronton.


( Adam - Lily - Josh - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-01-04, 16.28.15 | Üzenet # 7
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát igen... Lily Xiiyon, mint mindig, most is elég hatásos módon vette kezelésbe az ellenséget. Na de amit ez a Mendelson csinált, kissé kiütötte nálam a biztosítékot... Ránk támadnak, s még megmenti... Lehet én kezdek egyre, az emberi vonásoktól távolodni, de nekem ez nem klappol...

-Hát... Élvezem a bemutatót harcművészetből és etikából, de... -fejeztem volna be a mondatot, mikor meghallottam, hogy körülvettek...
-Bukjanak le!!! -ordítottam, s a következő pillanatban, már az ablakok törmelékei kezdtek a nyakunkba záporozni....

-Innen húznunk kell, de gyorsan! -mondtam, miközben az egyetlen kijáratra mutattam.

Kifutottunk egyenesen az épület udvarára, ami egy rakodó terület volt régen, ám most már egy kertként üzemelt. Egy vén csotrogány is ott mászkált a kert végében, mintha semmi se történne, ám ekkor egy komp szállt le, amin egy elég furcsa kinézetű egyén állt... Egy ideig csak néztem, vajon mi lehet az, mikor a hajóra is vetettem egy gyors pillantást, és hát amit láttam, nem tetszett...
-Ez egy nyavalyás Quverreririai komp.... -ordítottam Lily és Josh felé- már csak ez hiányzott...
Amint leugrott a kompról, már mutatott is rám és a nevemet mondogatta...
-Ó hogy mindenki engem akar.... Ennyire szép lennék, ezekkel a karmokkal a karomon? -mondtam kínomban félhangosan, majd mikor felém kezdett futni, az üvöltöző kertészre néztem, majd Agros féle harci pózba helyezkedtem, hogy lehető legjobb helyzetben legyek az ütközetre...


Ez a mozdulat, szinte automatikusan jött... Lehet mégis jót tett a gén visszarendezés.. Legalább a csontjaimat biztosan nem tudja eltörni...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2013-01-07, 18.12.54 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felhúztam a szemöldököm Josh megjegyzésére hogy hagyjuk életbe a figurát meg hasonló jók.
- És ha ő gondolkodás nélkül lepuffant minket? - Kérdeztem a férfira nézve de kisvártatva lövöldözni kezdtek és be is törték sorra igazi kommandós teknikával az ablakokat.
gondolkodás nélkül fordultam mg és futni kezdtem a többiek után az udvar felé miközben olykor-olykor le-le adtam pár lövést.
~ Ezt nektek! Remélem egy örökkévalóságra megtanultátok hogy velem ne kezdjetek ki! ~ Ordítottam de csak gondolataimba majd berúgtam az ajtót és már kis is libbentem a többiekkel karöltve.
- Még jönnek itt is ám! - ordítottam rájuk és Adamre kaptam a fejemet aki őrült módon az ellenségre is vetette magát.
- A fene! - ordítottam el magamat és előre rohantam hogy védhessem a kapitányt.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JoshMendelson
Dátum: Kedd, 2013-01-08, 15.58.45 | Üzenet # 9
Horizon-6 Elsőtisztje és Főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Logikátlanság lenne ?
Ez volt az első kérdésem magamba amikor megláttam ami folyik itt..
A parancsnokhelyettes aki lassan elkezdett hasonlítani egy szamurájra ,úgy tűnt nagyon bele éli a szituációba magát..csak felhúztam a szemöldökömet minden egyes meg jegyzésére majd kisvárva,elindultam az ablakon keresztül a tacticai főtiszt után.. úgy tűnt amikor kiértem az ablakon és egy nagyobb kő mögé húzódtam be hogy Adam Cross kapitány valami ismerőst vélt fel fedezni,az ide igyekvő kompon..úgy tűnt..ellenséges idegenek..persze egy kisebb csata alakult ki amikor az ellenálló kertész lövöldözni kezdett értelmetlenül..úgy tűnt hogy a kertész ,nem adta fel..továbbra is azt hitte hogy talán valamit ér..Adam Cross teljesen beállt harci mozgásba,kicsit más fajok szimbolikus jelentésére emlékeztetett ez a jelenet..de úgy tűnt hogy nem könnyen adta meg magát a sok lövés után sem az a idegen aki közeledett felénk..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-01-10, 22.04.54 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Quverreriai parancsnok nem sokat habozott ezek után: egyenesen a kapitánynak ugrott leterítve őt egyetlen ütésével majd felé magasodott.
E közben az öreg és konok kertész hatalmas erővel futni kezdett egy öreg rakodó komphoz.
Ötlete nem volt rossz habár: elfoglalni a kompot és elmenni vele.
A kertész azonban nehézségekbe esett egyúttal: vagy két birodalmi és két Quverriai védte a kompot.
A kertész ordítani kezdett majd lelőtték: teste holtan csapódott a földre, szinte a közeledő Xiiyon parancsnokhelyettes lába elé....


( Adam - Lily - Josh - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2013-01-13, 20.46.42 | Üzenet # 11
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kicsit elszámoltam az ellenfelem erejét, ami miatt majdnem alulról kellett szagolnom az ibolyát, de az átlag humanoidokhoz képest, erősebb testfelépítésem és az ellenállóbb csontjaim, megvédtek a támadástól, bár egy pár pillanatra elszürkült minden.
Gyorsan felpattantam, miközben, lendületből kapott egy jobbost, amit egy a jobb kezemre támaszkodva kivitelezett rúgás követett, amitől a benga állatja kicsit hátrébb lökődött, bár sok sérülést nem láttam rajta. De legalább meglepődött... remélem.
Sose gondoltam, hogy ilyenek re képes vagyok... Bár igaz, azt se gondoltam, hogy ember se vagyok.
Pengéimet újból feltartva, álltam megint védelmi pózba, miközben figyeltem a kertész öngyilkos akcióját ami nem tarthatott tovább pár másodpercnél, de ez is egy örökkévalóságnak minősül, ha egy ember élete szűnik meg létezni ebben a világban.
Az öreg, pont Xiiyon parancsnokhelyettes előtt rogyott össze, ami elég sokkolóan hathat másokra, hát ha még harci helyzetben történik meg. Közbe láttam ahogy Mendelson parancsnok lövi egyfolytában, de annak semmi baja nem lett szinte.
-Hát... Rusnya egy lény vagy, ugye tudod? -hergeltem miközben kortáncot jártunk szinte az udvar közepén.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2013-01-13, 20.59.45 | Üzenet # 12
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután szépen előre rohantam a Qvuerriai lény úgy tolt arrébb mint boltban a paradicsomot mások: akkorát repültem hátra hogy le is taroltam pár fekete ruhás tisztet.
~ Még jó hogy kemény fából faragtak, úgy mint az őseimet. ~ Gondoltam magamban.
Felálltam lassan, majd a megdöbbent fekete birgádra néztem. Azzal ki is gáncsoltam az egyiket, majd a másikat megsebeztem a kardommal. Az földre hullt szóval jöhetett a másik.
- Túl könnyű! - Kiáltottam el magamat kerülve Mendelshon parancsnok tekintetét aki terminátorosdit játszott.
Viszont ez a kertész nagyon felidegesített. Nem tudom kinek képzelte magát talán katonának de odarohant ordítva mint egy veszett macska az ellenség karjai közé aztán elém esett holtan.
Nem kedveltem az öreget, sőt szenilis bolondnak tartottam de mikor ránéztem és láttam hogy meghalt az valahogy bosszút követelt.
Előre rohantam dühből, dobtam egy dobó csillagot az egyikbe, majd a másikat a kaddal taroltam le, a harmadikat pedig a kézimmel lőttem le a földre.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JoshMendelson
Dátum: Hétfő, 2013-01-14, 12.46.07 | Üzenet # 13
Horizon-6 Elsőtisztje és Főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem minden az erő..

Erősebbek és jóval nagyobb darabnak néztek ki egy átlag humanoidnál..de úgy tűnt hogy néhány erő feszítéssel le lehet őket győzni,csak nagyobb erő befektetés kell...a fegyvereim úgy tűnt elég hatástalannak bizonyult így több ezer kúltúra sajátosságának a közelharci technikájával élve,muszáj volt megtámadnom az egyik közelben lévő idegent..egész közel léptem hozzá majd egy hasba rúgást követően rá ugrottam a hátára úgy kezdtem el folytogatni a saját test súlyommal ,amikor pedig a súly hatására a földre került eltörtem a nyakát kíméletlenül..ahogy elnéztem így is elég sokan maradtak és elég erősek voltak..csak egy másodpercig tudtam ezen elgondolkozni mert már ért a következő ütés egy másik oldalról egy másik idegentől.. a földtől,legalább pár embernyit eshettem,úgy vágódtam neki az egyik oszlopnak..nem igazán tudtam fel kelleni ennek a hatására de teljesen észrevétlenül ért a támadás...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-01-14, 17.34.01 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lilynek hála a komp tiszta volt, így megnyílt a lehetőség arra hogy azt elköthessék és végre elmehessenek a helyről valamelyik csillaghajóra hogy segítséget kérjenek.
A Quverreriai parancsnok e közben egyre idegesebbe és idegesebbé vált.. beszélni nem beszélt nagyon de már szinte olyan dühből támadt a Lespoir kapitányának amit az állatok szoktak csinálni. Ösztönös düh... a legrosszabb ha ellenséggel szemben találod magadat...

Lily e közben már a kompban ült és jó lehetőség volt hogy elindulhasson- már csak Adam és Josh hiányzott az indulásból...


( Lily - Adam - Josh - Szingu)
MEGJEGYZÉS: Utolsó hozzászólások a "Regulus incidens' c. küldetésből




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2013-01-16, 21.50.39 | Üzenet # 15
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még jó hogy csak pár darab volt a rossz fiúkból így jöhetett a jól bevált takarítás.
Gyorsan kihúzkodtam a fiúkákategyenként a kompból majd beültem a pilóta részbe és nyomkodtam pár gombot.
- Úgy tűnik még működik. - Hadartam el félhangosan magamban majd hátra néztem és megpillantottam hogy a parancsnok a földön fekszik.
- nem hiszem el! - Rávágtam a panelra majd felálltam és kirohantam a kereszt tűzbe. Megragadtam a férfi karját és addig húztam még az benn nem volt akomp belsejébe majd Adamre néztem.
- iTT A NAGY LÉEHETŐSÉGE A FUTÁSRA URAM! - Meglengedtem a kezemet neki hogy jöjjen majd vártam rá pár pillanatig.
- pucoljunk már el innen a jó ..


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2013-01-17, 21.33.41 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hergelés bevált... A fickó csak futott felém.. Csak futott, futott és rohant, ahogy csak bírt. Mivel, minél hamarabb el akartam intézni, hogy már mehessünk, így nem terveztem nagy verekedés. Mindent feltettem 1 lapra.
Közeledett, egyre közelebb ért, ám én szemrebbenés nélkül álltam és vártam, a pengéimet előre tartva.
-Ha az utolsó pillanatban, sikerül egy jó rúgás bevinnem, akkor lerendezhetem az ügyet... -gondoltam magamba, miközben a szívem a 300-at verte... Ekkor, az egész világ elsötétült egy pillanatra, majd mikor visszatért a "fény", mintha minden sokkal, lassabban működne...
Láttam minden izom összehúzódását a bőrén, hallottam a lélegzet vételét és szívverését, és éreztem a dühöt ami egyenesen belőle áradt felém.
Ez volt az a pillanat, mikor tudtam, lassan elérkezik a Ressessar... Az "átlépés", ahogy nálunk hívják.
Amint a rusnya idegen odaért hozzám, én oldalt álltam, kicsit oldalra dőltem, lábam felé nyújtottam.... Épp az utolsó pillanatban... Amilyen erővel jött, olyan hirtelen esett össze a gyomorba kapott rúgástól, amit igazából Ő okozott magának, azzal, hogy rám támadt.
-Na.... Remélem elég volt... -böktem oda, miközben az az gondolat cikázott a fejemben, hogy itt meg is ölhetném.. Ám erre nem volt időm, mert menni kellett... Viszont más helyzetben, lehet megtettem volna....

Így tehát ott hagytam és rohantam a komp felé....
-Mehetünk! -kiáltottam, majd bemásztam a kompba és becsatoltam magam a legelső székbe...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JoshMendelson
Dátum: Péntek, 2013-01-18, 12.21.03 | Üzenet # 17
Horizon-6 Elsőtisztje és Főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
'Futni vagy ölni..'

Ezeket gondolva kezdtem el követni a többieket,és az egyik nagyobb támadót leütve menekültem a többiek után..nem tartottam túl jó elképzelésnek ugyan hogy elmenekülünk,és itt hagyunk embereket a bolygón..de egy felettébb való tiszt parancsaira hallgatok az pedig jelenleg Adam Cross kapitány volt..mint a rangja mint az ő elképzelése magaztosabb volt az enyémnél..nem tehettem más követni kezdtem őket,nem találtam logikusnak ugyan de nem volt más választásom..viszont amikor beléptem a kompba ..észre vettem hogy néhány rendszer ki van kötve,a fő komputerből..gyorsan oda mentem a ki kötött eszközökhöz és újból be üzemeltem őket hogy felszállásra készen legyünk..be álltam a kapitány és Xiiyon felé középen megállva,az elválasztók között és rájuk néztem..

Felszállunk hamarosan uram...csak a bekötés még pár percig eltarthat..amíg ezen gondolkoztam már pár ellenséges egység kaparászni kezdte a fegyvereivel a komp falát így kisebb rángódások keletkeztek belül..ezért megpróbáltam felgyorsítani az eseményeket,és mielőbb felszállni..
Készüljenek!..3....2.....1...az utolsó számnál minden be remegett és pár fegvyer súrlódását még mindig érezhető volt a komp oldalán...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-01-18, 12.30.42 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp lassan szállt fel, lassúságát a bele kapaszkodó Birodalmi tisztek valamint a Quverreriai katonák zavarták meg.
A Quverreriai parancsnok a földre került Adam Cross kapitány csele miatt, ezért kábán kiáltott valamit még a felszálló komp után.
Úgy tűnt sikerült elmenekülniük szerencsén... nem volt más választásuk...

Folytatása olvasható: Egyébb helyszínek/"Huge east erdőség" c. topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Tudományos épület előcsarnoka
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: