Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Folyosók (Folyosók a szintek között)
Folyosók
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 13.19.43 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Matt:
Elindulsz a folyosón és közben intézkedsz a biztonsági csapatokról. Amikor viszont a raktérhez érkezel észre veszed hogy az ajtó zárva van.

Hozzáadva (2011-04-24, 13.19.43)
---------------------------------------------
Lily Xiiyon:
A folyosóhoz érsz és meglátod ahogyan a fiatal parancsnok ott áll. Megpróbálsz neki segíteni.
<< Sorrend: Matt-Lily >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14.15.54 | Üzenet # 2
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Itt Larsen a biztonságiaknak. - Szólok bele unottan a kommsávba miközben visszafele sétálok a folyosón. - Verődjenek csoportba, és próbáljanak meg alakzatban ide vonszolódni! Köszönöm. Larsen kiszáll. - Kikapcsolom a kommsávot és be akarnák lépni a raktérbe mikor észre veszem hogy az nem akar kinyillni. - Ne ne, ne tedd ezt! - Kis szünet után ujból megszólalok. - Szezám tárulj! - Az ajtó buskomor szürkeségben vigyorog rám. Szinte vigyorog. Sóhajtok és kopogok. - Hello! - Kiabálom elnyujtva és félrebiccentett fejjel várom hogy valaki azt kinyissa mikor Lily érkezik be.


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14.17.05 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Ráütök a kommjelvényemre:-Itt Nubet kapitány beszél,azzonal küldjenek egy jól felfegyverzett osztagot a B-raktérbe,és Matt azzonal mejnen a csapattal és csak vész esetben használják a fegyvert ha elfajulnak az események.Kapcsolat vége. *

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 14.21.04 | Üzenet # 4
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
éppen akkor érkeztem oda. a parancsnok az ajtót verdeste kínjában és a kapitány is épp üzenetet küldött neki.
- a biztonságiaim már készen állnak. nyugalom parancsok. álljon félre.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.50.49 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok félre áll és a biztonságiak is bemennek ide.
<< Folyt. köv.: B raktér >>

Hozzáadva (2011-06-06, 19.50.49)
---------------------------------------------
Lily:
Nubettől nem tudtál elköszönni így lógó fejjel visszamész az irodádba.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 15.53.41 | Üzenet # 6
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sóhajtok és elindulok az irodámba vissza.
~ Ezért még kapni fog a fejére. ~ gondolom magamban.

Hozzáadva (2011-06-21, 15.53.41)
---------------------------------------------
Előzmények: Hangár

A folyosón gyorsan szedem a lábamat. ~Bárcsak barátok lehetnénk. ~ Gondolom magamban. ~ Az mindenkinek jobb lenne. ~
- Erre, erre! - Nézek rá. - Nehogy lemaradjon valamiről!


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 16.44.15 | Üzenet # 7
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kassus és a két centúrió követik Lilyt.Eközben Kassus kérdez:-Milyen fajta reaktoruk van?-Kérdezi Kassus.~Okos dolog lenne jól feltérképezni a helyet mert lehet sőt biztos hogy a Föderáció vissza akarja szerezni majd bár addig még sok idő fog eltelni.~Gondolja Kassus miközben követi Lilyt.


 (RS)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 17.13.30 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A legujabb fajta.. - Mondom és bekanyarodok balra. ~ Mégis mit képzel ez, honnan tudjam hogy miylen fajta, nem vagyok én gépész! Istenem miért nem Robin ment vele... ~ - sóhajtozom magamban.
Folytatása: Gépház


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 15.22.22 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


Nubet kapitány a folyosón settenkedik a kezében egy hatalmas karabéllyal, mikor megpillantja hogy több Romulán is falnak nyomja Lily Xiyyont és Matt Larsent. A nő elég rossz állapotban van....

Sorrend::
Nubet- Lily- Matt- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 15.32.26 | Üzenet # 10
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények:Kapitány kabinja
Ahogy lépkedek a folyósó sötét mezején szinte csak úgy elkap a mérgesség hogy meglátom útközben hogy több Romulán éppen a tisztjeimet próbálják a "sírba lőni". Így hát ahogy látom ezt a kissé sem túl voonzó dolgot elkezdek lopakodni a sötétben majd ahogy az elsőtisztem Matt is kap egy jól irányzott bal horgost oda dobok egy kisebb phasert az elsőtisztemnek és előre vetődök a karabéllyal a kezemben a padlón és két Romulánt a földre terítek majd a másikat egy pontos és jól irányzott fejlövést adok le rá és utánna rávetődök a maradék Romulánra és elvetődök egy fal mögé és onnan próbálok időt adni a tisztjeimnek a reagálásra.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.17.37 | Üzenet # 11
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Iszonyat fájdalmat éreztem a gyomromban... A Romulánok kivonszoltak a folyosóra és falnak támasztottak... lecsúszok a padlóra felkiáltva a fájdalomtól mikor valami történik... és a kapitány és Matt lövöldözni kezdenek...

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.26.14 | Üzenet # 12
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Legszívesebben sírni és dühöngeni tudnák egyszerre bár a síráshoz igencsak közelebb állok. Amikor meghallom hogy reccsen a bal karom már tudatában vagyok annak hogy az épp eltörött. A lüktető fájdalommal értelmetlenül ordibálva próbálok kitörni de mindhiába, ők csak szorítanak én pedig sodródom velük. Ők a falhoz nyomnak, én Lilyre nézek. A lány láthatóan rossz állapotban van, de én sem vagyok éppenséggel jól. ~ Trikóban és kockás nadrágban, törött bal karral, és a jobb szemem alatt lévő lila folttal fogok meghalni... szép.... ~ Nagy levegőt veszek és szembe nézek a végzetemmel: egy puska csövével. Vagyis szembe néznék mert ekkor a kapitány rohan be, hozzám dob egy phazert, én pedig oldalra gurulva lövöm le a két kegyetlenkedő Romulánt az ép jobb kezemmel. Azok sikítva esnek össze...


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.34.32 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulánok azonnal riadót fújnak - ennyit a halk lopakodásról- viszont még két a közelben lévő karbantartó tiszt kerül elő. Az alkalmon kapva kapva kezdenek el kézi tusába keveredni a Romulánokkal mikor beérkezik a Remán kommandós csapat is a hátsó elágazásból. A két karbantartó közül az egyik holtan esik össze. A másik Nubet kapitány mellé lép mikor egy Remán elsodorja azt és neki esik kézi tusával Nubetnek. Nubetre tartja a fegyverét és lőni akar de az épp kifogyott. Kis szünet után egy kis tört vesz elő a Remán, és azt Nubet combjába szúrja. A többiek-e közben ( a megmaradt egy karbantartóval együtt) a beérkezett őrséggel vannak elfoglalva.

Sorrend::
Nubet- Matt- Lily- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.43.19 | Üzenet # 14
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hátra esek a tőr hatása miatt és szinte a fájdalmat visszatartva veszek egy nagy levegőt és a jobb kezemmel szinte kitépem a lábamból a tőrt és a bal kezemmel amivel próbáltam védeni magamat félre rántom és a lendület alkalmából a jobb kezemben lévő tőrrel a Rémán kommandós hasába szúrom és utánna egy rögtönzött rúgással alrébb rúgom magamtól majd egy kissé elkezdek le lassulni a tőr hatása miatt és a fájdalomtól ami a lábamtól szinte az agyamig hatol. Próbálok közelebb menni a Rémánhoz aki a földre esett és ahogy odaérek hozzá egy kézzel magamhoz szorítom majd a tőrt kivéve a Rémán nyakát vágom el egy jól irányzott artériát elvágva.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 16.58.15 | Üzenet # 15
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A szirénák fülsiketítő hangja az agyamig hatol. Reflexesen próbálom védeni a moccanni sem tudó Lilyt aki csak tehetetlenül fekszik a földön. Iszonyatosan fáj és dagad a bal karom, de tartom magamat , és miközben legugolok a lányhoz balra és jobbra is tüzelni kezdek. Észre veszem ahogyan karbantartók kélnek a segítségünkre, de az egyiket azonnal le is lövik és a férfi holtan csuklik össze a padlón. Romulán kommandósok lépnek be, gyorsan hajolok oda az egyik halott Romulánhoz.
- Tessék! - Kiálltom a még életben lévő karbantartó felé és odadobom a kis Romulán diszpruktort neki. Az elkapja és én vissza hajolok Lilyhez. ~ Nagyon remélem hogy még ki fog tartani... ~ Gondolom magamban.
- OOh, kérlek Lily... - A fejem felett suhan el egy diszpruktor sugár, ezért gyorsan vissza fordulva lövök le két Remánt. - Így nem sokat tudok Lilyn segíteni... - Mondom idegesen és borzongva a hideg folyosótól a tűzpárbaj kellős közepén...
- Uram, jól van?! - Nézek most a férfira és már lőném is le a rá támadó Remánt, de ekkor észreveszem hogy már nem kell segítség.. a Remán holttan esett össze.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 17.07.47 | Üzenet # 16
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még hallom Matt rikoltozó hangját.... és a tűzharcot.... homályos minden... aztán elájultam.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 11.05.59 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulán kommandóból egyre kevesebb marad, míg végül semennyi sem. Holtan esik földre az összes... ám ekkor a folyosón az elágazások mindd bezáródnak elválasztó ajtókkal...és gáz kezd el terjengeni...

Sorrend::
Nubet- Matt- Nubet- Matt- Lily - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 12.00.41 | Üzenet # 18
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy a nem kicsi robaj után zajlott le mind az első tisztem mind engem is megviselt de tudtuk hogy közel a cél ,szinte a szemem sarkából láttam hogy Parancsnokhelyettes a földre hullik és szinte erőtlenül ott marad gyorsan kellet cselekedni ,a fájdalomtól kinem látva oda húzódok Lily-hez és jelzek egy intéssel az elsőtisztemnek hogy próbáljuk arréb vinni,de mire észbe kapnánk a harcokból és a támadásokból ki lábalva már azon kapjuk magunkat hogy valamiféle édeskés szagú érdekes gáz kezd beszivárogni a lezárodó elválsztó ajtók mögül. Nem volt időm túl sokat gondolkoznom a hirtelen hatalmas nagynak tűnő veszélynek,elvettem a Rémán tiszt distruptorát majd a kezemet amin az egyenruha volt az arcom elé tettem hogy felfogjak valamennyi gázt,majd közben kerestem hogy honnan jöhet a gáz hátha egy pontos lövéssel eltudnám az okozóját találni vagy esetleg amelyik eszköz képzzi ezt.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 21.35.03 | Üzenet # 19
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány nem válaszol a kérdésemre, de ezzel ellentétben Lilyhez lép, és közelebb húzza magához. ekkor eszmélek rá hogy az összes Remán tisztnek nyoma veszett: holtan heverésznek a padlón. Ez kis mosolyra húzza a meggyötört arcomat, ám ekkor az elválasztó ajtók sorra csukódnak be, és valami elég furcsa szagú gáz kezd el terjengeni az így mesterségesen keletkezett streil fehér teremben. Ha jó kedvemben lettem volna azt mondom hogy ez így olyan, mint egy elfuserált, B kategóriás orosi dráma- vagy kalandfilm- de mivel ez a valóság volt ezért cseppet sem tartottam szórakoztatónak vagy viccesnek. Ellentétben- nagyon elszomorodtam. Bal karomat a jobbal vonszoltam, élettelenül csöngött csak ott, és köhécselve a fájdalomtól összehúzott szájjal vonszoltam magamat a kapitány mellé. ahogyan ránéztem - és Lilyre- tudtam hogy nem sok esélyünk van kimenekülnünk innen. Hisz - márha logikusan végig gondoljuk a reménytelen , sőt már-már kilátástalan helyzetünket- észre vettem hogy sehol sincs kiút: mintha hangszigeteltek volna bennünk. Megpróbáltam kizárni Lily gondolatait de az csal nem sikerült.
- Nagyon meg van rémülve. - Mondtam hunyorogva, mert a gáz nagyon csípte a szememet. De nem adtam fel. A kapitány ekkor feláll és a fegyverével látom hogy céloz valahova. Én mellé lépek és félhangosan, fáradtan, rekedten így szólok.
- Gyorsan meg kell keresnünk a gáz kibocsátásának forrását vagy különbön mindd itt pusztulunk. - Mondtam és a kapitányra néztem.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 21.48.09 | Üzenet # 20
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint mellém lép az elsőtisztem látom rajta a megfáradás és a feszélyezetségből adódó fáradtság és nyomás hatását a szeme szinte rést hasogat az enyémben kezdem úgyérezni hogy mielőbb ki kell jutnunk innen ha nem akarok még egy ájult egyeddel itt maradni.
Ebből kifolyólag próbálok lehajolva keresni a füst forrását majd hirtelen engem is egy kisebb fajta ingadozás kezd elfogni szinte érzem ahogy szinte az egész testemen végig hatol az ereje de próbálok magamon erőt venni és talán a szerencse talán csak a összpontosítástól hirtelen szinte a szemem sarkából láttam az egyik füst okozóját egy tárgy volt körübelül 7 cm vastagságú és a falhoz volt csatolva lent elrejtve kissé a falhoz téve hogy az árnyék takarhassa,kihasználva az alkalmat megfogtam a phaser riflemet és egy jól irányzott lövéssel lyukat ütöttem a tárgyba ami ezáltal lekapcsolt és végre friss levegőhöz jutottunk.
-Matt..*fulladozva*Jól van?.*Közben látom ahogy ő is próbál levegőhöz jutni szinte ugyan azon a percen belül*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 22.09.24 | Üzenet # 21
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindketten fulladozni kezdünk a kellemetlen szagú gázoktól, már homályosan is kezdek el e miatt látni.... ~ O-o ez koránt sem jelent túl jót.. ~ Gondolom magamban miközben kezdek egy asztmás kutyához hasonlítani úgy köhögök. Nubet kapitány alól mintha kicsúszni kezdene a talaj: a férfi a kezével támaszkodik a falhoz. ~ Nem akarok így meghalni... egy szál boxerben... a Romulánok most biztosan jót röhöghetnek rajtam... Egy fulladozó betazoid kockás boxerben.. imádni való.. ~ Kínomban engedélyezek magamnak egy mosolyt, magamon vigyorgok miközben bekönnyezik a szemem a fájdalomtól, és tudom hogy már nem sokáig fogom bírni a megmérettetéseket. remeg a lábam, ám ekkor a kapitány gyorsan cselekszik, és mintha az események is felgyorsulnának: a férfi lő egyet, és se perc alatt a folyamat megfordul: az elhasznált, egészségtelen, bűzös, oxigén mentes levegő helyett friss, oxigén dús levegő árad be a szellőzőkön keresztül. De még mindig be vagyunk zárva... hatalmas levegőt veszek, szinte érzem ahogyan a sejtjeim velem együtt fellélegeznek.
- Szép volt... - Próbálom meg az ép kezemmel mutatni a kapitánynak mikor ő megkérdi hogy hogy vagyok. Megpróbálom vissza fojtani a könnyeimet és a fájdalommal küszködve így szólok:
- Ahhoz képest hogy ezek a szemetek ripityára törték a karomat, és többször gondoltam a halálra mind arra hogy hogyan tudunk innen majd kijutni egész jól uram! Mondhatok valamit uram... ?! - Nagy levegőt veszek, és Lilyhez vánszorogva leülök mellé, közben így szólok.
- Maga egy Isten! - Nézek a kapitányra.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 13.46.32 | Üzenet # 22
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy levegőt vettem amikor megéreztem és köhögtem is. Mindenem fáj és olyan kimerültnek éreztem magamat mint még soha. Nubet karjaiban voltam. ~ Lehet hogy már képzelődöm.. ~ Gondoltam magamban és lassan megérintettem Nubet arcát. A finom bőrét a kezemmel érezve valahogy tudtam hogy még nem haltam meg de közel lehettem ahhoz.
- Kapitány... - Suttogtam magam elé Nubetre hunyorogva. -Jól nézel ki.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 13.56.49 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A folyosó másik részéről is megindulnak ekkor az események. Leon parancsnok végigszáguld rajta és összetalálkozik a hajó főgépészével: Robin Relloway-el. A hadnagy láthatóan most szökött ki a kabinjából, csakúgy mint Leon. Mindketten pizsomában rohannak a Romulánok elől. Mindkettőjüknek lopott diszpruktor van a kezében. Ahogyan futnak végig trappolva a folyosón hátra felé lőnek az őket üldöző Romulán kommandóra. Ekkor megállnak, és észre veszik ha a Romulánok lezárták a folyosó szakaszt... a másik oldalról pedig hangok szűrődnek át...

(( Leon- Robin:: próbáljátok meg valahogy kinyitni az előttetek lévő elválasztó ajtót. ))

Sorrend::
Leon- Robin- Leon- Nubet- Matt- Lily- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 14.21.53 | Üzenet # 24
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Reménykedjünk benne, hogy a túloldalon a mieink zajonganak. - szóltam, majd Robin felé fordultam. A főgépész rendkívül mókásan festett pizsiben, örültem, hogy nem látom magamat abban a percben. ~Az eset emlékeztet arra, mikor a Viennát támadás érte, s a híd személyzete a holofedélzetről indult a hídra - fürdőruhában. A végén megérkezett a felmentősereg, és Williams admirálist egy szörfgatyában köszöntöttem... rendkívül kínos volt. De most koncertráljunk a mostani helyzetre~ gondoltam, majd megszólítottam Robint.
- Te jobban ismered az állomás szerkezetét mint én, de úgy emlékszem, hogy a panel mögött kell lennie egy manuális nyitókarnak...


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 14.47.52 | Üzenet # 25
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kabinomból a következő másodpercben már a folyosón futottam Leon Cochrane-nel. Mindketten pizsóban voltunk ami kis mosolyt csal az arcomra.
- Igen ott van a nyitó pontosan bal oldalon! - Válaszoltam és mutattam a panelra. Nagyon ideges voltam. - csak megérinted és kinyitódik! ~ Ha a Romik fel nem törték a kódjainkat.. ~ Tettem hozzá magamban. - Siess! Én addig fedezlek!



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 14.53.28 | Üzenet # 26
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólintottam, majd odaléptem a panelhoz. Megérintettem, de semmi nem történt.
- Azt hiszem felülírták a parancsainkat! -szóltam
~akkor jöjjön a drasztikusabb megoldás~ gondoltam, majd letéptem a panelt, és az elválasztóhoz tartozó hidraulikus emelő karját kezdtem el nagy erővel rángatni, biztos, ami biztos.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 15.01.10 | Üzenet # 27
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fájadlom ami a Rémán tőr által keletkezett a lábamba még mindig szinte az idegeimbe hatol egész mélyen ,majd arra eszmélek hogy az elsőtisztem szintén mellém esik le mint egy tehetetlen levél ami csak az útját keressi,hirtelen azonban amikor épp a sebemet próbálom befedni és elszorítani a letépett egyenruhám újjával egy csikorgó hangra leszek figyelmes ami az elválasztó ajtó mögül érkezett,erre azon nyomban reagáltam és szinte éreztem vagy legalábbis érezni mertem hogy ez az egyik tisztem lesz mindenesetre megpróbáltam a rosszab verzióra is készülni így hát a phaser karabéjomat előre tartottam és utánna a lehulló Matt elé áltam ezzel jelezve és Matt tudomására hagyva hogy védve van és lehetőleg ne mutasson túl nagy ellenállást . Viszont ahogy megláttam a parancsnokomat teljes egészébe szinte a őrület és a örülés határait simogattam ahogy odaléptem fel és felsegítettem magamat a földről,majd egy kissé fáradt hangon így szólok a Tudományos főtisztemhez:-Köszönöm Parancsnok.Vannak még tisztek? hozott még? Közben próbálom az érzelmeimet a háttérbe szorítani és közben megpróbálok nem az ablakra nézni ahol szinte az egész frontot belátni a hatalmas harc és a roncsok mezejében.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 15.36.21 | Üzenet # 28
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
csak fogom a sérült karomat és ritmusosan nagy levegőket veszek. ~ Így talán több ideig ki fogom tudni bírni, lehetőleg ájulás mentesen. ~ Gondolom magamban. Érzem ahogy elkezdek megremegni ujra meg ujra a fájdalom hullámoktól. A kapitányt, Lilyt és a számomra ismeretlen tisztet elnézve ők sincsenek jobb állapotba.
- Azért remélem még ma jön értünk valaki.... - Szólalok meg halkan. ~ Úgy várok itt a csodára mint a gyerekek a Mikulásra télen. ~ Gondolom magamba hunyorogva. ~ Ne ájulj el.. ne.. hallod Matt... ~ Kezdem magamnak mondogatni de már érzem hogy nem nagyon birom tartani magamat. Még egy-két perc és el fogok ájulni akkor pedig még az is lehet hogy kóma lesz a vége... ~ Miket hordok itt össze?!~ gondolom magamban.
- Abszuld nem vagyok normális.. - Vigyorodom el amikor meghallom hogy kinyitódik az ajtó. A kapitány gyorsan egy fegyvert ragad magához, de én egyszerűen már nem tudok mozogni.. iszonyatosan érzem magamat. Azt nem látom hogy ki lép be, de mikor jobban megnézem észre veszem hogy a tudományos tisztünk, és egy vörös hajcsomag az: RObin.
- Jajj ne.. - Mondom ki a legelső gondolatomat és hátra döntöm lassan a fejemet a kemény falhoz. - Ez maga a pokol!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 15.57.45 | Üzenet # 29
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem igazán voltam magamnál.. csak azt vettem észre hogy valakik beérkeznek... Nubet karjai közt feküdtem...

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 16.03.24 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Nubet:: eszeljetek ki egy tervet, vagy ahhoz hasonlót. A Romulánok mindenhol ott nyüzsögnek, kontrollizáltak mindent.
Leon:: Add Nubet tudomására hogy a Romulánok átírták a kódokat. ))

Sorrend::
Leon- Nubet- Matt- Leon- Robin- Nubet- Lily- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 16.06.58 | Üzenet # 31
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram, amint látja, Robin is velem van. Ezek a hegyesfülű furmányos ravasz gonosz eszelős áruló retkes aljas pokolfajzatok átírták a parancskódjainkat, ide is csak a manuális nyitóval tudtunk bejutni. Fogalmam sincs, hogy a terminálokat milyen szinten zárolhatták, lehetséges, hogy azokat is csak bizonyos kódokkal lehet biztonságosan használni. Önökkel mi történt, jól vannak?

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 16.16.12 | Üzenet # 32
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szinte egy kissé megáll bennem még a reggeli kávé adag is amikor meghallom a Parancsnokomat hogy mennyire elszánt és mindenre képes.Egy kissé hátrább állok és leülök a földre mert nem éppen a hajón érzem a lábam ,szinte a fájdalom csak úgy egy rést nyitott az agyamban és minden arra késztetett hogy még jobban elszorítsam a sebet de szinte a láng a szememben hajtott hogy itt a lehetőség most kell megragadnunk ezt mert nem lesz ilyen többé.Közben megpróbálok felállni majd odasimulok a falhoz aminek a hidegsége szinte át itatta az egyenruhámat és a bőrömet is.Majd egy kissé meredt hangnemmel válaszolok a Parancsnokom mondataira szinte úgy mintha semmi bajom sem lenne.
-Igen jól vagyunk,de Lily nem a legjobb álapotban van őt az orvosi szobába kénne vinni valahogy.Közben belenézek a Parancsnokom és az első tisztem szemébe hogy ez legyen jelenleg a legfontosabb.
-Matt! ön vigye Lily-t az orvosi szobába most azzonal induljon el,és ne használja a fő átkelőket.Vigyázzon magára és Lily-re is.
-Leon! velem jön a Jeffries csőn keresztül elmegyünk a Vezérlőbe vissza kell szerezznünk mindenképpen.
-Robin ön pedig menjen a gépházba és próbálja össze szednia gépész csapatát ez közvetlen parancs.*Ráteszem a kezem a nő vállára majd a szemébe nézek majd később vissza a tisztjeimre*-Ha egy társunkkal találkoznak akik esetleg elfogás alatt van előbb mérjék fel a terepet csak utánan kezdjenek neki a szabotáns ,kiszabadító hadműveleteknek.
Kérdés? körbenézek majd vezsek egy nagy levegőt ami szinte a tüdőmig lehatol egész mélyen.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 16.36.03 | Üzenet # 33
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
amint Leone megkérdi hogy jól vagyunk-e csak ennyit mondok.
- Jah.. jól vagyok... akkár egy fáradt falevél... - Nagy nehezen a falnak támaszkodva, szerencsétlenkedve felállok és a bal karomat erősen tarton. Felnyögök halkan a fájdalomtól. ~ És nagyi mindig azt mondja hogy puhány vagyok! ~ Gondolom magamban. ~ Méghogy puhány! ... Nevettséges! ha most látna biztosan csinálna nekem lekváros sütit... ezek után kell egy kis lekváros süti... ~ Ránézek a kapitányra amikor a férfi beszélni kezd és figyelmesen hallgatom őt. ~ Ez elég meredek tervnek hangzik.. ~ Gondolom magamban miközben homályos tekintetemet a többiek arcán járatom. ~ Szerintem ők is ezt gondolhatják. ~
" Van kérdés? ˇ- Érkezik utána a kapitány utolsó mondata.
- Nekem csak annyi.. - kezdek bele félhangosan és megygötörve. - Komolyan gondolja hogy majd én ciplejem Lilyt?! A félkarú rabló heh' ... - Szólalok meg a végén mintha be lennék csípve. ~ Úgy tűnik a fájdalom megrészegít engem. ~ Gondolom magamban.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 16.48.55 | Üzenet # 34
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram, ki tudná fejteni a tervét? Nem egészen értem, hogy tudnánk visszafoglalni a romulánoktól hemzsegő vezérlőt úgy, hogy nekem még fegyverem sincs.
Egy pillanatra kételkedni kezdtem a kapitány józan ítélőképességében, de rögtön rájöttem, hogy nem véletlen ő lett az állomásparancsnok. Egyébként sem volt jobb ötletem. Nubet nagyon gyengének tűnt, ahogy Matt és Lily is... Nem lettem volna a helyükben. Egy szomszédos folyosóról fézertűz hangja szűrődött át, az állomás néha kicsit meg-megrázkódott. Bizonyára valahol véletlenül kilőttek egy stabilizátort. Egyszerűen hihetetlennek tartottam, hogy a romulánok szinte gond nélkül átvették az irányítást az állomás felett, ennyire nem ismerhetik a rendszereinket valami itt nem stimmel.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 17.03.27 | Üzenet # 35
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak hallgattam amit mondtak miközben meg-megborzongtam. Egy rózsaszín pizsóban nem túl szívmelengető az élet!
- Én támohatom az ötletet uram! - tettem hozzá miközben feltettem a kezemet. - De nagyon aggódom önök miatt! nem néznek ki túl bíztatóan különösen Lily nem - megcsóváltam a fejemet. - És igaza van Leone-nek. A Romulánok nagyon könnyen átvették az irányítást....



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 17.13.09 | Üzenet # 36
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kissé furcsán nézek a tisztjeimre majd vissza és utánna elkezdem gyorsan szinte egy levegővel elmondani hogy mi is valójában a terv.
-A Terv a következő kifejtve:Én és Leon be megyünk a Vezérlőbe ,Leon eltereli a figyelmét az őröknek addig én aktiválom hangvezérléssel a kódjaimat,mert a Romulánoknak hamis kódokat adtam le így nem férhettek hozzá a bázis legtöbb rendszereihez majd utánna Robinnak kell átirányítani a legtöbb energiát a transzporterekbe és utánna ki transzportáljuk a jó madarakat az űrbe addig amíg ezt a kódommal levédem és automatikus bőr letapogatásra álítom a transzporter hogy bemérhesse a Romulánokat addig én és Leon próbáljuk tartani a Vezérlőt. Matt feladata pedig az lenne hogy le viszi Lily-t a gyengélkedőbe majd el altat nekem egy Romulánt ,csak hogy legyen egy foglyunk majd utánnunk jön és szerezz néhány embert és feljönn a Vezérlőbe ez Robinra is igaz ahogy kész az átálítás kódolja le és hozzon csapatokat a vezérlőterembe!-Közben el-el nézek és próbálok a Romulán distruptorok mezeéjből kihozni hogy vajon merre járhatnak a Romulánok és nincsenek-e elég közel.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 17.48.18 | Üzenet # 37
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben beszéltek én egyre csak ezt tudtam mondogatni:
- Matt segítsen már rajtam doktor....


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 17.53.47 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nincsen más választás, a tervnek be kell válnia.. Nubet, és Leone így hát a jeffries csövekben másznak tovább (( Nubet- Leone folyt. köv.:: Jeffries csövek, ide már ne írjatok! A Jeffries csövekhez csak utánam íríjatok. )) míg Robin, Matt és Lily a folyosón kell hogy előre induljanak.
Sorrend::
Robin- Matt- Lily- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 20.20.08 | Üzenet # 39
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nah jól van! - Mondom idegesen és felsegítettem Lilyt a földről. - Induljunk srácok! - matt arcátra legszívesebben egy hatalmas hidegvizes borogatást nyomtam volna. A bal szeme be volt dagadva, a karja eltörve. ~ Nem lessz ennek jó vége.. ~ Gondoltam magamba. A bal vállamra támaszkodva nagyon nehezen állt fel Lily. Elindultunk. A szabad kezemben a lopott diszpruktorommal.
~ Ennél jobbat sohase.. ! ~



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 20.59.45 | Üzenet # 40
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A pillanat elszáll és nekem meg mennem kell -akárhogy is- a gyengélkedő felé. Megpróbálok segíteni Lilyt cipelni, de bárhogy is próbálkozom legjövök a legjobb döntésemre ami eddig születhetett volna: először bizony magamon kellene segíteni. Olyan lassan érek oda Robinhoz mint még életemben sohasem. Az ép jobb kezemben a phazeremet szorongatnom mint holma relikviját, és lassan - akár egy lassított felvétel. - kinézek a fal mögül.
- Tiszta. - ~ Vagy legalább is annak tűnik. ~ Teszem hozzá gondolataimban majd előre megyek. nem vagyok az a tipikus akció hős... Sántikálva vonszolom végig rajta magamat és csak reménykedek abban hogy majd senki de senki nem fog elém vetülni, vagy a hátam mögé keveredni. Lassan lépkedek előre, de persze megpróbálom begyorsítani magamat- hiszen tudom hogy bármelyik pillanatban már ott lehetnek a nyakamban... ~ csak most ne jöjjenek, csak most ne jöjjenek.. ~ Gondolom magamban.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 21.43.22 | Üzenet # 41
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin cipelt miközben Matt lőre sietett körbe nézni hogy van -e ott valaki. alig voltam magamnál.. az életemért küzdöttem.. szó szerint. ~ lehet hogy még ma találkozok az elvesztett rokonaimmal... ~ Gondoltam halványan magamban.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 21.09.37 | Üzenet # 42
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor lövések csattannak el, mivel több Romulán is előkerült.. Sietnetek kell.... Az orvosi előtt haladtok el.

(( Matt- Lily:: folyt. köv.:: orvosi, ide már ne írjatok. ))
Robin tovább fut miközben Matt eltorlaszolja ott az ajtót.
Sorrend::
Robin- Szingu

Hozzáadva (2011-09-01, 21.09.37)
---------------------------------------------
Willow- Lara- T'Pellen::

Amint négyen végigsétáltok a folyosón hirtelen a holofedélzetről hangokat hallotok kiszűrődni.

Sorrend::
Willow- Lara- Willow- T'Pellen- Willow- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2011-09-03, 11.07.02 | Üzenet # 43
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ember akit közösen cipletünk végig a folyosón, szépen lassan sajnos nagyon nehéz volt. Óvatosan léptem, nehogy esetleg valami roncsdarabba belelépjek, vagy elessek egy hirtelen oda nem illő tárgyba. Szerencsére ez már nem a tizenkettes folyosó szakasz volt, így biztonságosabbnak bizonyult a közlekedés is. Amikor azonban elmentünk a holofedélzet előtt, hangokat hallottam kiszűrődni onnan. Egy férfi hangja volt az.
- Állj, állj! - Legyintettem hátra majd hallgatóztam egy pillanatig. A társaim értetlenül néztek rám, de még mielőtt a nagyszájú doktorom megszólalhatott volna így szóltam:
- Ti is halljátok? ... Valaki segítséget kér.. a holofedélzetről...



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 08.47.32 | Üzenet # 44
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki egyetlen egy pillanatra csak megállt, és kapitánya arcára koncentrált miközben fülelt.
- Én is hallok valamit. - Állapította meg ezúttal a legkisebb gúny nélkül.



- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 08.53.57 | Üzenet # 45
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután megbizonyosodást nyertem arról hogy nem halucináltam az agyam kerekei azonnal mozgásba lendültek. A barátaimra néztem miközben beszélni kezdtem. " Gyorsan kell cselekednünk hogyha még időben ki akarjuk őket hozni. " - Gondoltam magamban.
- Jó. Nagy baj lehet odabenn hogyha már segítséget kérnek. - Folytattam gondolataimat hangosan. - A következőt fogjuk tenni. T'Pellen, Doki! Ti ketten vigyétek vissza a beteget, és segítsetek rajta. Hogyha készen vagytok, gyertek ide vissza segíteni nekem. Én addig most szólok Dorothynak hogy kell a segítsége. - Miután láttam hogy mindketten megértették a feladatot bólintottam bíztatólag feléjük, és megérintettem a kis arany színű nyílhegy alakú kommunikációs jelvényemet.
- Willow Dorának! gyere azonnal a kettes holofedélzet elé! - Szóltam bele hangosan. - Nagyon jó lenne a segítséged, mert itt jelenleg egy krízis helyzet állt elő, legalább is szerintem. Hedgett kiszáll! - ~ Nagyon remélem hogy ez nem valami gyerekes tréfa az egyik Horizoni főtiszt részéről, mert ha igen, majd megkapják tőlem a kellő fejmosást." - Mondtam magamban, egyre jobban lüktető homlokkal.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 08.56.21 | Üzenet # 46
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- amint készen vagyunk, azonnal vissza fogunk térni. - Mondta T'Pelen. A Vulkáni teljesen logikusnak tartotta hogy segítsenek a rászorultakon miközben a sebesültet is ellássák. ~ elvégre ezért is vagyunk itt. ~ Gondolta . ~ A holoszoba rendszerei valószínűleg meghibásodhattak a bázis ostroma alatt, ami érthetővé tenné a helyzetet. ~


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 22.09.25 | Üzenet # 47
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pelen szemébe néztem és halványan bólintottam egyet.
- Rendben! Legyetek gyorsak, és érjetek vissza hamar. - Mondtam barátaimnak. ~ Nagyon remélem hogy hamar visszaérnek. Kell a segítségük. ~ Mondtam magamban. Idegesen közelebb léptem az ajtóhoz, és ököllel megkopogtattam jó hangosan. ~ Nem hinném hogy bárki is hallaná ezt de azért próba, szerencse. ~
- Hallanak engem?! - Kiáltottam. - Hedgett kapitány vagyok! A kollegáim hamarosan visszatérnek! Nem kell aggódniuk! Megpróbáljuk kihozni önöket!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-16, 16.27.33 | Üzenet # 48
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor kövek dobbanását, és kiáltásokat is hallotok odabenntről. valószínűleg nagy problémák lehetnek...
(( T'pellen és Lara folytatása olvasható a gyengélkedőn, addig ne írjatok oda ameddig én nem írok. ))

Sorrend::
willow- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Kedd, 2011-09-20, 16.26.41 | Üzenet # 49
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hosszan a társaim után néztem. ~ Remélem rendbe fog jönni a férfi. ~ Gondoltam magamban. Még azzal sem mertem eljátszani hogy esetleg kómába esett vagy rosszabbá válik az állapota... Megbíztam az embereimben mint ahogy mindig, tudtam hogy minden rendben lesz. Hirtelen dörömböléseket hallottam. Nem voltak ezek a hangok túlságosan hangosak vagy fülsiketítők, inkább halkaknak és tompának tűntek. Azonnal az ajtóra kaptam a fejemet. Arra a zárt, óriási és tömör csukott ajtóra.
- Már pedig én ki foglak téged nyitni, kerül amibe kerül. - Mondtam halkan az ajtónak szánva, bár tudtam hogy az nem fog vissza szólni nekem. Idegesen püfölni kezdtem a beragadt ajtót.
- NE AGGÓDJANAK HAMAROSAN KI FOGJUK NYITNI AZ AJTÓT! - harsogtam. ~ Ha itt lenne T'Pellen biztosan már megkaptam volna a kellő fejmosást a dolgaimért... "Az érzelmeim elualkodtak rajtam.." Vulkáni maszlag... ~ Gondoltam magamban és csak rendíthetetlenül tovább püföltem az ajtót.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-23, 13.54.09 | Üzenet # 50
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Willow addig-addig ütötte a megfelelő konzolt amíg az ajtó hirtelen ki nem nyitódott.

Sorrend::
Nubet- Leon - Willow- Nubet- Matt - Robin- Lily - Robin - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Folyosók (Folyosók a szintek között)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: