Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Folyosók (Folyosók a szintek között)
Folyosók
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-09-24, 12.39.25 | Üzenet # 51
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mintha az életemért küzdenék úgy jöttem ki a folyosóra a holofedélzetről,kissé fáradtan és pár új sebbel gazdagodva ültem le a folyosó ajtaja elé ,kissé ki is fújtam magamat és megpróbáltam minnél több erőt szerezni ...de amint kiléptem és megpihentem az első szó amit ki tudam mondani az csak az volt hogy Hedgett és a csapata akik erre jártak pont jó időben ki iktassák a panelt vagy maga a holofedélzeten lévő összes emittert ...ezt amint el is mondtam szinte hadarva próbáltam jobban kifújni magamat és arra gondolni hogy szerencsém volt hogy a legénységem összes tagja kiszabadult és szerencsésen megúszta ezt a szituációt ez is bizonyította hogy a legénységem minden helyzetben képes megállni önnmagát.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.14.01 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Bocs srácok de nem tudok tovább várni:: Az Arcadia és a Horizon egész legénysége az étkezdében folytatja.))

Hozzáadva (2012-02-26, 22.14.01)
---------------------------------------------
Larsen parancsnok a folyosón kelt át a gyengélkedő felé miközben összeírta a tiszteket egy adathordozóra.
Gyors munkát kellett végeznie hiszen egy napot sem várhattak s ezt ő is nagyon jól tudta.


(( Sorrend::
Matt- Lily- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.24.52 | Üzenet # 53
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyors léptekkel meneteltem a folyosón akár valami erősen elrontott katonai parádén miközben az adathordozóba belemerülve írtam a listámat.
~ Az a jó hogy nagyjából tudom hogy ki hol áll a folyosón mivel annyira érzem az értzelmi kibocsátásukat. ~ Gondoltam magamban majd Robinra villantottam egy újabb vigyort. ~ Talán, talán nekem is meg kéne tanulnom uralkodnom magamon amig lehet... Hamár a kapitánynak feltűnt hogy mit művelek... ~
Aztán gyorsan leírtam a listára a Robin Relloway és a Lily Xillyon nevet a magam és a kapitány neve mellé. A lista gyorsan karakterszáma erősen tendendálódott felfelé.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.34.02 | Üzenet # 54
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok mellett az ember olykor kicsinek hiszi magát. ez volt most is. sajnos az irodához vezető utat vele kellett elszenvednem.
- Matt maga mindíg ennyit beszél? - Kérdeztem félhangosan.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 21.51.35 | Üzenet # 55
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok valószínűleg már nyitotta volna is a száját mikor egy fiatal tiszt lépett oda hozzájuk:
- Elnézést, de Hutchinson admirális kéreti önöket az étkezdébe. - Mondta.


(( Matt- Lily folytatása következik az étkezdébe, addig ne írjatok oda amíg én nem írok. ))

Hozzáadva (2012-02-29, 21.51.35)
---------------------------------------------
Robin gyors léptekkel közeledett a vezérlő felé.
(( Sorrend::
Robin- Szingularitás))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 12.05.20 | Üzenet # 56
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyorsan végigszaladtam a folyosón mert látni akartam a L'espoirt ahogy elmegy és elviszi a parancsnokomat. - Azt hittem hogy én is velük mehetek. -
Aggódtam érte és sajnáltam hogy nem lehetek velük. Csak rá tudtam gondolni.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 15.29.49 | Üzenet # 57
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin hamarosan a turbóliftbe lépett és így a vezérlő felé közeledett.

(( Folytatása olvasható a vezérlő topicban. ))

Hozzáadva (2012-04-06, 15.29.49)
---------------------------------------------
==
Az Essex
==


Robin és Yemegez ahogyan kiléptek a folyosóra azonnal a vezérlőbe igyekeztek. Ott majd neki kezdhetnek a feladatuknak ami valószínűleg hosszú és unalmas lesz: átolvasni az Essex személyi anyagát.
Az összeset. A két tiszt egymás mellett lassan haladt miközben beszélgetni kezdtek.

(( Sorrend::
Robin- Yemegez - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 17.44.50 | Üzenet # 58
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- tudja amit az étkezdében csinált az szép volt. - mondtam miközben a folyosón sétáltunk. - és ha már itt tartunk szívesen adnék tanácsokat magának. ez a bázis nagyon nagy. egymaga nem fog tudni soha mit csinálni e miatt ezért jól kell tudnia együttműködnie az embereivel. Ezt soha ne feledje el. Az emberei és a csapata nélkül maga el van veszve. Figyeljen Colinsra ő hajlamos késni és lustálkodni a munkájával. Csak úgy mondom. a kapcsolatok itt sokkalta bonyolultabbak mint ahogyan várni fogja mivel nagyon sokan dolgozunk itt. meg kell tanulnia ezek között eligazodni majd.
~ remélem nem veszi tolakodásnak majd. ~ gondoltam



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 20.42.36 | Üzenet # 59
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
A folyosó egy hosszú útvesztő volt az eddigi szolgálati helyeimhez képest. Örültem neki hogy végre kiléphettünk egy kicsit az étkezde fojtogató melegéből. " Sosem árt a friss levegő. " - Gondoltam magamban. Robin mellett sétáltam lassan tartottam a tempót e közben. Úgy tűnt a főnök nem sietett nagyon, így én sem vettem túl gyorsra a figurát.

Szerettem ha valamivel még időben meg vagyunk de azt nem hogyha beszélgetés nélkül elrohanok. Nem voltam és nem is leszek az a típus soha.
- Remélem gyorsan készen leszünk azokkal az adatokkal. - Mondtam út közben. Ekkor Robin arról kezdett el beszélni hogy mennyire fontos a beilleszkedés és hogy el kell érnünk azt hogy tartsunk össze.

- Ez természetes. - Szólaltam meg végül is és bólintottam. - Látom abban egyet értünk hogy nagyon fontos a kapcsolat tartás a bázison szolgáló tisztekkel. Köszönöm hogy figyelmeztetett főnök. Be fogom tartani ahogyan csak tudom a tanácsát.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-04-24, 11.31.19 | Üzenet # 60
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már majdnem a liftnél jártak amikor egy férfi rohant el, fel lökve Robint és Yemegezt. A tisztek majdnem a földre estek, amikor észre vették hogy két biztonsági a fegyveres nyomában van. Pillanatokkal később érkezett az adás hogy kapják el valahogy az illetőt.

(( Yemegez- Robin folytatása olvasható a gyengélkedőn ))

Hozzáadva (2012-04-24, 11.31.19)
---------------------------------------------
==
"Visszatérés"
==

Robin gyorsan haladt előre a folyosón. Mivel ő vezette a lehető legbiztonságosabb helyre Oviedo parancsnokot azért nagyon aggódott hogy igaza is legyen ebben.
Már majdnem az egyik biztonságosabb Vendég kabinnál voltak amikor Oviedo parancsnok megállt az egyik nagyobb ablak előtt. Bámulni kezdte az űrt és a csatát, ami olyan volt akár valamiféle tüzijáték.. gyönyörű.
Azonnal felismerte a Risinget. Hallott már róla valahonnan. Ekkor az Enterprise-F az ablak elé suhant segítségére a hajóknak.


(( Sorrend:
Chris- Robin- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 12.45.42 | Üzenet # 61
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elgondoltam magamba hogy még egyszer talán láthatom e a hajómat amikro megálltunk egy hatalmas ablakán ahol megláttam újból a hajómat csata közben..annyira lenyűgözött hogy megálltam mindenben és az ablakra figyeltem..és csak azt tudtam mondani hogy ez gyönyörű..persze a hajómra mondtam de annyira lenyűgözött a hajóm mint még soha..tudtam hogy nem mehetek oda vissza és tudtam hogy soha többé nem fogom majd visszakapni..az utolsó lehetőségem volt arra hogy láthassam..
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 13.27.07 | Üzenet # 62
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
már épp a biztonságos zóna felé tartottunk amikor Oviedo parancsnok megállt. értetlenül néztem rá egy pillanatra aztán észre vettem hogy miért is nézi annyira a kilátást: Az Enterprise miatt.
a gyönyörá centuri osztályú hajó épp akkor suhant el az ablak előtt.
- Igen, tényleg gyönyörű. - szóltam halkan miközben az ablak üvegre tettem a bal kezemet majd a férfire néztem. - de most mennünk kell. Az egyik vendégkabin. az egyik legbiztonságosabb a horizonton. bízzon bennem úgy ismerem a helyet mint a tenyeremet. - szóltam és rákacsintottam.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-10-13, 21.56.08 | Üzenet # 63
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csata hamarosan befejeződött és a két tiszt megnyugodhatott. Habár egyiküknek sem esett bántódása mindketten tudták hogy hamarosan új kezdetek várnak majd rájuk... A Horizonton túl.

==
A "Visszatérés" c. küldetés lezárva, kitika hamarosan olvasható lesz a Kritikák topicban.
==
/Szabad játék, míg nincs új küldetés /

Hozzáadva (2012-10-13, 21.56.08)
---------------------------------------------
2869: Az egyenlőség a fajok közt ugyan olyan; ám aki félig ember az jobban meg van becsülve a Birodalomban
2870: Megépül az Iss Horizon 6 űrbázis, Nubet Throvson kapitány vezetésével
2879: Nubetet előléptetik; Larsent nevezik ki kapitánynak
2800: Larsen és Kirk ellentéte egyre csak éleződik


" Tükör tükör"


Jerry G. Thomas biztonsági főnök amikor végigfutott a folyosón úgy érezte elmegy az esze.
Matt Larsen kapitány megint hatalmi vitába keveredett valeri Kirk parancsnokkal, aminek hatására a két tiszt szervezkedésbe kezdett - először. Jerry tudta hogy ez amolyan fogvicsorgatás egymásra, de aztán a dolgok teljesen elfajultak és a két tiszt egymást kezdte el vadászni puskákkal.
Megálltak egymással szemben és egymásra tartották a fegyvereket.
A feszültség tapintható volt kettejük közt ráadásul túszuk is volt; az egyiknek Yemegez a másiknak Lily.


( Jerry - Vali - Matt - Lily - Yemegez - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2012-10-13, 23.41.09 | Üzenet # 64
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ez a nap se kezdődhetett jobban.Alig vettem fel a szolgálatot máris riasztást kaptam hogy Valeri Kirk és Larsen kapitány egymásra Vadásznak puskákkal,és két túszt ejtettek,gondoltam hogy ez a fogvicsorogtatás egyszer nagyon el fog fajulni.Jöjjenek azonnal utánam!ordítok a két emberemre és el kezdek rohanni a folyosókon és közben egyre terjedt bennem a düh,mikor lesz ennek vége?Oda érek a két delikvenshez akik puskákat tartottak egymásra.Na ebből elég puskákat el dobni!Ordítom,mi ütött magukba?a kapitányra nézek nos vagy el dobja a fegyvert vagy mehet ön is a fogdába mondom határozottan maga ugy is ott köt ki Kirk ezzel túl ment minden határon egy perced adok a döntésre aztán ki lövőm a fegyvert a kezükből nos innentől magukon múlik a dolog engem nem érdekel a maguk hatalmi harca hanem a rend a bázison és a túszok élete,Elő veszem a pahseremet,majd némán várok amíg az egy perc le nem telik...

 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 12.24.25 | Üzenet # 65
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valahogy mindig felidegelt az hogy a felettesem csak egy félember.
Ez mondjuk úgy hogy minden cselekedetében tisztán kivehető volt; ezért is terveztem meg hogy ki fogom egyszer még belezni.
A jó hír az volt hogy Larsen soha nem volt teljesen százas így még azt se nagyon vette volna észre hogyha letiltatom a belső rendszerekről őt, de e helyett inkább szervezkedésbe kezdtem.
Vártam, csak vártam azt a napot amikor majd átvehetem a parancsnokságot a bázison. Aztán egy nap már nem bírtam a várakozást így lecsaltam a "kapitányt" a folyosóra, majd nekilöktem a falnak és a szemeibe néztem. Gondoltam hogy a kis megjátszásos jelenetemet nem fogja bevenni, mert az érzelmeim elárulnak, de akkor is... meg kellett próbálnom.

Belenéztem a zöld szemeibe majd beszélni kezdtem.
- Tudod kapitány mindig is vágytam egy igazi kis romantikus kiruccanásra veled. - Szóltam oda halkan, miközben a hátam mögül elővettem a dobótőrömet az övemből. - Azt szeretem benned, Larsen hogy mindig új kihívásokat tartogat az a rút képed! - Bele akartam vágni az orrába ám ő gyorsabb volt mint azt hittem volna. Elnevettem magamat bár inkább magamon nevettem, majd egy hirtelen beállt érzelem mentes arcot vágva eldobtam a kést a földre, és a kézimhez nyúltam. A gond az volt hogy ő is.
- Nos ez padhelyzet ha jól látom, de ezen segíthetünk. - Szóltam oda egy gonosz félmosollyal, majd gyorsan a legközelebbit- Yemegezt húztam magamhoz.
- Egy idegen vére mit számít egy idegennek, nem igaz? - Kérdeztem és a Bajori férfi tarkójához nyomtam a kézimet. - Engedje el Lilyt vagy nem állok jót magamért! - Ordítottam magamat el már-már idegbajosan. - Nálunk a kapitányság családi tradíció Larsen maga ezt nem értheti! A nővérem is kapitány, én nekem is kijárna ennyi! DOBJA MÁR EL!! - Ekkor érkezett meg Jerry aki most is a protokollok embere volt.
Ránéztem egy gúnyos félvigyorral, még mindig magammal ráncibálva Yemegezt.
- Ugye nem gondolja komolyan hogy el fogom őt engedni Thomas?! Most hogy épp a győzelem szélén állok... hát nem látja hogy én jobb kapitány lennék mint ő?! Ha most az én pártomat válassza, higyje el jobban fog járni... tudja mit... garantálom hogy maga lehet a bázis közvetlen helyettese, alattam. Nah? Ehhez mit szól.. mi a.. "logikusabb" ?




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 16.32.50 | Üzenet # 66
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
2801 a kapitány személyes naplója.
Ezen a héten sem történt semmi. Átnéztem a bázis általános tartalék készletét, és arra jutotam hogy még megleszünk egy olyan bő fél évig. Továbbá nagyon örültem Mendelshon admirálisnak.. - Lekapcsoltam a kézi felvevőt amint végigsétáltam a végelláthatatlanul hosszúnak tűnő folyosón. - Jah nagyon..
" Az a fajankó majdnem feldobta a pacskert mert elszabadított egy mutáns lényt a kettesen." - Gondoltam magamban majd vigyorogni kezdtem. Valahol a hátam mögött "hűséges" parancsnokom jelent meg, és tisztában is voltam vele.
- Nah mi van parancsnok? Újabb zavarba ejtő vetélkedési rendezvényre készülünk? - Kérdeztem majd megfordultam és a nőre néztem aki csak közeledett felém..
- Hát ezt nem hiszem el.. - Suttogtam miközben hagytam hogy a falhoz nyomjanak. - Maga aztán nem adja fel a próbálkozást.. Azt hiszi be fogom venni hogy csak úgy le akar kapni a tíz körmömről.. Sajnálom de.. téved.. - Tettem hozzá, majd erősen félre toltam magamtól, és mikor megláttam hogy fegyvert fog rám viszonyoztam a szívességét.
- FEGYVER?! HAHA IGEN! - Nevettem el magamat őrülten. - Maga aztán tud élni! - Mikor fenyegetni kezdett csak vigyorogva megcsóváltam a fejemet. - Ne merészelje... - Majd egy hirtelen jött ötletből gyorsan túszul ejtettem Lilyt.
- NAH!! MOST MIT TESZ! THOMAS MÁR IDEJE VOLT HOGY MEGJELENJEN! - Elengedtem Lilyt, majd lelőttem altatóval Kirk-őt. Egy percig csak néztem magam elé majd elnevetem magamat, és elhajítottam a kézim.
- Vigyék a fogdába! .. De jól kezdődik ez a napom is!!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 16.35.50 | Üzenet # 67
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp a felettesemnek akartam volna jelenteni amikor a kapitány magával ragadott. Ez még jól is esett volna ha nem lettem volna épp férjnél.
~ Valahogy sejtettem hogy megint valami össznépi szemétkedés van ebben. ~ Gondoltam magamban unva hogy Matt és Kirk egymással acsarognak mint két idétlen kutya.
Nekidőltem a kapitánynak, élvezve minden egyes pillanatot, ami magamban tudtam hogy már-már megbocsájthatatlan no de én már csak ilyen voltam.
mikor elengedett a csípőre tettem a kezemet és elmosolyodtam.
- Most már elmehetek, kapitány? - Kérdeztem cinikus hanggal.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 19.31.29 | Üzenet # 68
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp mentem volna kifele a turbólift felé mikor egy lendülettel Valeri Kirk parancsnok elkapott.
" Nah az ilyenek miatt utálok élni." - Gondoltam magamban. Nem érdekelt hogy mit akar vagy hogy miért csinálja, csak azt akartam hogy hagyjon lógva de nagyon gyorsan mert ahogy szorongatott az nagyon nem tetszett.. mint ahogy az sem hogy rabszolgának néztek, vagy hogy Kirk úgy bánt velem mint egy állatkával.
Megpróbáltam kitörni a szorításából, de nem sikerült, továbbra is csak szorított a nő...
- Bárcsak sikerült volna a tavalyi merényletem. - Nyögtem fel kínomban. - Akkor legalább megszabadult volna a világ a maga fajtától! - Fogcsikorgatva próbáltam meg kitörni ujból majd a Deep Space Nine elleni merényletre gondoltam újból.
Sok szabadság harcos veszett akkor oda, és milyen kár hogy csak az első körgyűrűt sikerült felrobbantani mennyire kár...
No de legalább nem buktunk le, és Larsen még mindig azt hiszi hogy egy egyszerű gyülekezeti tag vagyok... mi tagadás az is tiltott dolog...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-15, 17.20.17 | Üzenet # 69
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ebben a pillanatban szólalt meg a kapitány intercommja, benne egy férfi hanggal:
" Uram. Bejövő adás érkezik az admirálistól!" - Mondta a férfi. Habár az üzenet tartalma igencsak rövid volt Larsen kapitánynak nem volt más választása mint a vezérlőbe iramodni; a tisztjeinek meg tennie a dolgát;

( Folytatása következik: "Vezérlő terem topic

" Fogda topic

Hozzáadva (2012-10-15, 17.20.17)
---------------------------------------------

" A védelem ára"


Loughman parancsnok- helyettesnek nem is kellett nagyon a vezérlőbe mennie mivel a Lancaster azonnal feléje közeledett.
" Larsen parancsnok eltűnt uram." - Jelentette a férfi. - " Jelentették hogy ma reggel nem jelentkezett szolgálatra, és amikor a kabinjában keresték akkor sem találták.... sajnálom uram de feltételeznünk kell hogy ő a következő áldozat.."
" És még valami." - Szólt közbe az alacsony nő, Lancaster helyettese. - " Larsen parancsnok is Betazoid, és az előző áldozat is az volt.." - Tette hozzá a nő.


( Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-10-18, 16.40.54 | Üzenet # 70
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hiába volt korán, hiába nem aludtam túl sokat olyan éber voltam mint még talán soha.
A folyosó közepéről láttam már hogy Lancaster közeledik felém, nem túl bíztató arckifejezéssel.
~ Ajj-jajj. ~ Gondoltam magamban. ~ Ezek szerint nem kicsit a gáz. ~
Erélyesen léptem a biztonsági tiszt mellé, majd folytattam a turbólift felé az utamat miközben hallgattam őket. A hallottaktól nem lettem nyugodtabb, sőt inkább sokkal nyugtalanabbá váltam.
- Tudtam, valahogy éreztem hogy a parancsnok bajban van. - Mondtam ökölbe szorított kezekkel miközben beléptünk a turbóliftbe.
- Ezek szerint valahol itt bújdolkolhat a gyilkos.. ha gyorsan cselekednénk még talán Larsen parancsnokot is meg tudnánk menteni. - Szóltam. - Mr. Lancaster... állítson össze egy csapatot. A legkihaltabb területet fogjuk átfésülni, a tizenkettes szintet... Nem lóghat meg előlünk.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-07, 22.27.17 | Üzenet # 71
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: " Tizenkettes folyosó"

Hozzáadva (2012-11-07, 22.27.17)
---------------------------------------------

" Tükör, tükör"


" A legrövidebb út a Risinghez az ezen a folyosón keresztül vezet! Szaporán emberek, szaporán!" - Kiáltottam hátra, miközben a hátam mögött futókra egyszer sem néztem rá... habár lehet egy egyszerű emberi lény nehezére esett volna magas sarkú csizmában futni, én ahhoz képest egész jól tettem ezt: semmiből sem állt számomra mint puszta egyensúlyozásból: és még arra sem kellett koncentrálnom.
Már majdnem a folyosó közepén járhattam a csapat humanoid létformával akik katonáknak állították magukat mikor két Birodalmi tiszt közeledett felém.
Megálltam a vörös riadó fényében, majd kihúztam magamat, szalutáltam egy igencsak figyelemreméltóan szabályosat a sorhajókapitány láttán.
- Uram kötelességemnek érzem jelenteni önnek, valamin a parancsnok úrnak hogy probléma léphetett fel valószínűsíthetően a bázis rendszereibe. - Jelentettem mereven. - Így a vörösriadó arra vonatkozik hogy egy csapat lázadó próbálja az időhajót eltulajdonítani.

( Lacoss - Tim - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 14.14.49 | Üzenet # 72
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár perc alatt oda is értünk a folyosóra ami a Risingre vezetne de úgy tűnt hogy nem vagyunk az elsők és az utolsók akik meg akarják nézni a hajót,úgy tűnt hogy behatolás történt a lázadók miatt úgy tűnt legalábbis azt mondta a 'vezérlő tiszt',aki helyre vezérelt megannyi biztonságit .

-Hát ez nem túl jó hír..azonnal álljanak készültségbe..és ön is parancsnok..

Válaszoltam és közben parancsot is adtam ezáltal a parancsnokomnak de valahogy nem tudtam hogy mire kellhet ez a hajó nekik ámbátor szimpatizállok a lázadókkal mégsem szoktam beleütni az orrom főleg egy ilyen veszélyes szituácóba,de persze nem tudták hogy én adtam meg évekkel ezelőtt a tervrajzokat oda egy rebellis kereskedőnek aki nagy terveket szőt de valahogy nem akartam eltaposni őket hiszen nekem igenis számított az emberségük és az hogy szeparánsok a Birodalomtól és nem követik a Birodalmat az utolsó élőig...emlékszem hogy régen a Birodalom még mielőtt nem egyesült volna még jó ötletnek tartotta mindenki hogy legyen egy egyesült Birodalom ami mindent visszaver támadásoktól és megvédi a civil lakosságot egy jobb jövő fényében. De az idők folyamán...egyen uralommá kezdett el fajulni,és több helyen is módosult a civilekkel való bánásmód..most már ott tartunk hogy minden civil aki nem tart be egy szabályt már rebellisnek számít...azaz feláldozható....mint mindegyik katona..



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-11-16, 21.23.09 | Üzenet # 73
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(?)

Bólintottam a férfi szavára, majd intettem az egységemnek hogy siessünk tovább.
Szerencsémre a transzporter terem egy karnyújtásnyira volt tőlem, így nem mondhattam elkésettnek a projectem azzal kapcsolatban, hogy leállítsam a rebellisek ádáz tervét.
La'Cosst viszont magára hagytam a folyosón, mit sem sejtve arról hogy hamarosan épp oda fognak transzportálni a Risingről megmaradtak.

Az alelnök úr ezzel egy időben érkezett Larsen csapatával a folyosóra ahol azonnali lövöldözés vette kezdetét.


( Nubet - Larsen - La'coss - Tim - Denise Szingu )

MEGJEGYZÉS: Utolsó hszk a "Tükör tükör" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2012-11-16, 21.31.53 | Üzenet # 74
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy nagy léptekkel katonásan követtek az embereim engem,egymás után léptünk be arra a folyosóra ahol egy kisebb tűzpárbaj kezdett el kialakulni.. a lázadók..suttogtam el magam elé majd egy lépést hátrább tettem és az egyik fal mögé simultam és egy kezemet kitéve öltem rutinosan a lázadókat ~
-Végezzenek az összessel..ne ejtsenek fogjokat..nem szükséges..
~Szóltam oda az egyik vezető egység fejének majd az egyik merész lázadó befutott a fedezékembe én pedig a nyakánál keresztül megfogtam majd a padlóra vetettem és utána pedig egy közeli lövést adtam le ami közvetlen átszakította az agyát..így bele is halt..csupa vér lett a padló de valahogy nem érdekelt..ezektől az áldáz lázadóktól nem lehet mozogni annyian voltak..viszont most már nem tudnak megállítani hiszen egy csatát sem vesztettem még el...és nem is fogok..motyogtam magam elé majd kiálltam a fedezékemből és egy pár lázadót lőttem agyon mi közben oldalazva menni kezdtem majd a hétsó zsebemből egy szinapszis gránátot dobtam oda a lázadókhoz akik megbénultak szinte egyszerre hiszen olyan mintha a harangból kapták volna a kínzást.. a lázadók eg yrésze ezért könnyen elpusztíthatóvá vált utasítottam a katonáimat hogy végezzék ki őket majd még egy kisebb részük a lázadóknak legalább 5-6 éves fegyverekkel próbáltak elkeseredtten visszatartani de én csak nyomultam előre és előre...nem álltam meg csak folytattam a kivégzésüket rutinosan...~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-11-17, 23.36.31 | Üzenet # 75
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az alelnök után szaladtam gyorsan, és ekkor vettem hogy nem egy de egy rahedli lázadó leselkedik ránk.
Elővettem a két kézimet, majd intettem a hátam mögött levőknek hogy előre indulhatnak. Soha nem szerettem a harcot, különösen az ilyet.. én voltam az a típus aki hátul marad és valljuk meg gyáván próbálja tenni a dolgokat, vagy menteni a menthetőt- vagy menteni az életét.
Nem érdekeltek a feláldozható katonai egységeink, de még talán az alelnök sem érdekelt volna aki teljesen átment egy gyilkoló gépbe.
Szerettem volna életben maradni, szerettem volna békésen éldegélni de úgy tűnt minden egyes dolog amivel kapcsolatba kerülök így végződik.. mint a legutolsó házasságom például..

Megbújtam a fal mögé, majd mikor onnan kikerültem lőni kezdtem.
Azonnal eltaláltam két lázadót de ezek csak nem akartak elfogyni.. volt is erre egy régi, találó Orosz közmondás " Annyian vannak mint az oroszok.. nah jah, de tényleg:" - Gondoltam magamban.
Mikor kilőttem még egy párat egy másodpercre behunytam a szememet, és megpróbáltam nem a többiek érzelmére gondolni. Ez nehéz volt, de nem is nagyon ment.. őszintén szólva kezdtem kissé kiégni.
- Ne ejtsenek foglyokat! - Kiáltattam el magamat egy sapkás katonának mikor újra tüzelni kezdtem.
~ egyszer már csak elfogynak ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Vasárnap, 2012-11-18, 12.30.10 | Üzenet # 76
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudtam mit tenni nem akartam megakadályozni a lázadókat a tervükben sem de nem akartam ellenségeskedni sem a Birodalmi katonákkal ezért inkább megpróbáltam semlegesen viselkedni persze az nem ment fel a bűneimről hogy több információt is kiadtam a Birodalomról,persze nem véletlenül nem akartam hogy leigázzák és elsöpörjék őket ezért mindig is megpróbáltam a kettő között lavírozni ..a Birodalom és a Lázadók között..persze valamikor nem mindig sikerült ez..de tudtam hogy egyszer majd választanom kell és tudtam azt is hogy abban a percben fogom majd feladni a Birodalomnál a létezésemet..


"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Tim
Dátum: Vasárnap, 2012-11-18, 18.36.55 | Üzenet # 77
A U.S.S Constitution-D Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
* Mikor bekanyarodtunk én és a kapitányom a folyosóra az első gondolatom az volt hogy nem akarok senkit se bántani.
Ez nem a mi harcunk volt, de őszintén nem is a lázadóké. Ha a politikai helyzet nem lett volna olyan zavaros akkor talán elkerülhették volna simán ezt a lövöldözést a diplomácia által de én semmiképp sem.
Katona voltam világ életemben aki parancsokat teljesít, parancsokat hajt végre. Nem hiába, azt kellett tennem akkor is így lőni kezdtem ahogy csak kifért a puska csövön remélve hogy egyetlen egy humanoid sem rohan majd bele a csőbe. *


 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szerda, 2012-11-21, 21.14.41 | Üzenet # 78
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A következő pillanatban lázadók hadai közeledtek felénk.
- Lehet hogy sokan vannak, de nem annyian mint mi! - Kiáltottam el magamat, majd ordítva rohantam előre a karabélyal és kezdtem el lőni a fejüket.
- Ezt nektek férgek, ezt! - Kiáltottam, majd csak tüzeltem és tüzeltem folyamatosan. Idegees voltam mert nem kedveltem a lázadókat és mert egy pasi sem akart letérdelni előttem.. ezért inkább azon voltam hogy minél ellőbb véget vegyünk ennek az egésznek és megkaphassam a bátorság kitűntetésemet.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 11.12.01 | Üzenet # 79
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor hirtelen megremegett azonban a folyosó, amitől a bázis óvó összetétele megremegett.
Az iss Rising hatalmas robbanással esett kismillió darabra, amit az ablakon világosan lehetett is látni.. a Birodalom gyönyörű hajója hamar vált csupán eggyé a történelem egyik lapjával.

- A "Tükör, tükör" c. küldetés lezárva -

Hozzáadva (2013-04-28, 11.12.01)
---------------------------------------------

" Codename: Alpha"


Jerry és Lily a folyosón álltak két különböző álláson. 
Az admirálisok titkos megbeszélése már javában folyt és csend volt addig a pontig. Senki nem akart bejönni, az ajtók zárva voltak és teljesen hangszigeteltek. Minden a legnagyobb rendben ment... egy darabig..
Majd hirtelen minden megremegett mintha egy robbanás történt volna valahonnan belülről. A bázis szinte összes szintje megremegett, és a vészvilágítás lépett hirtelen érvénybe; sötét volt. 

( Jerry - Lily - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2013-05-01, 00.28.55 | Üzenet # 80
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A konferencia el kezdődött nekem ki kellett mennem a teremből mert ezek a dolgok nem tartoztak rám...A tárgyalások már egy ildeje folyt már és minden rendben ment.Nagyot sóhajtottam mert untam hogy itt kellett állni de ezt nem mutattam ki mert nekem ez ugyanolyan fontos feladat volt mint a többi,senki se akart be menni az ajtón.Lilyre nézek szeretem a dolgos napokat de úgy érzem ez a nap hosszú lesz mondom halkan a nőnek.Majd hirtelen meg rázkódott az egész bázis majdnem találkoztam az ajtóval a világítás el ment és a vész világítás fényei aktíválódtak.Úristen mi volt ez?gyorsan ki nyitom a tárgyaló ajtaját és be megyek mindenki jól van?van sérült?kérdezek mindenkit.De úgy tűnt mindenki jól volt.Ki megyek a tárgyalóból,Lily jól vagy?kérdezem tőle de ő is rendben volt.Rá ütök a kommjelvényemre Jerry G Thomas a biztonságiaknak mi történt?majd meg várom a választ.Lily ki kell derítenünk mi történt ha nem gond ide hívok pár biztonsági tisztet hogy ne legyen gond amig meg nem tudjuk mi történt,nem szeretnék a hatáskörödet át lépni.Meg jött a válasz is rendben amint tudnak küldjenek egy pár biztonsági tisztet Jerry vége.Remélem nem egy gyilkos mászkál a sötétben hogy meg ölje a vendégeinket mondom még Lilynek.

 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2013-05-18, 21.18.26 | Üzenet # 81
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A másik ajtónál álltam. 
~ Jesszus, még jó hogy nincsenek messze egymástól ezek az átkozott ajtók.. ~ Gondoltam magamban. Unalmamban majd' meghaltam, legszívesebben beszélgettem volna a helyettesemmel, de órák után sem tudtam nagyon megszólalni, nem akartam zavarni senki sem. Magamhoz szokatlanul nem szólaltam meg. Azon gondolkodtam hogy mikor hagyják abba és hogy Nubet miért a Valeri-csitrit választotta mikor Thomas megszólalt hogy szereti a dolgos napokat....
- Én is szeretem a dolgos napokat, de nem a lábzsibbasztóan unalmasakat, Thomas! - Böktem oda neki kicsit flegma hanggal. Untam, untam nagyon hogy ott kell állni és szerettem volna pörögni. 
De valahogy úgy tűnt a következőkben hogy imáim meghallgatást nyertek, mert megremegett a folyosó.. olyan szinten hogy majdnem elestem és rá kellett támaszkodnom a válaszfalra. 
Thomasnak nem esett akkora baja mint nekem akinek megfájdult a karja. 
~ Vulkániak.. ~ Gondoltam. Mire ezt végigmondtam magamban Jerry már olyan sok mindent rendezett pár pec alatt hogy meg sem tudtam szólalni. 
- Jól van hadnagy.. - Szóltam oda meglepett arccal, és kicsit kigúvadt szemekkel. 
Mielőtt elindultunk volna felkapcsoltam a lámpámat a karomon, majd lassan neki vágtunk a sötét folyosónak. 
- Remélem mindenki jól van a tárgyalóban. - Szóltam halkan, suttogva a sötétben majd folytattam. - Induljunk el a vezérlő felé. Van egy olyan érzésem hogy ők talán tudják a választ. - Tettem hozzá.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-07-30, 18.08.22 | Üzenet # 82
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily és Jerry lassan indultak volna el mikor a kapitány és Nubet lépett ki a tárgyalóból. 
A kapitány fiatal arca idegesnek tűnt, az admirálisé csak a szokott volt, mint akinek minden napra jut valami furcsaság. 
Larsen kapitány elképzelése szerint a fegyver raktárba van gyülekezés így elindultak arrafelé. 
A vörös jelzőfények miatti készültségben nem lehetett látni tiszteket, mindenki tudta a dolgát úgy tűnt így a biztonsági tiszteken kívül senki nem tarkította kívételesen a folyosót. 
Ahogy előre indultak viszont hirtelen az egyik kanyarban Ian, és Yemegez ütközött nekik. 
A Horizon tudományos tisztje egy kisebb harci arzenált pakolt magával, ijedtében a gépész pedig inkább unottnak tűnt mintsem ijedtnek: azt hitte hogy a hirtelen beállt energia- fluktuáció az elosztó egység hibája így a forrasztó pisztolyon kívül más nem is volt vele csak a gépészi ládája. 

( Yemegez - Ian - Matt - Nubet - Jerry - Lily - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szerda, 2013-07-31, 17.33.35 | Üzenet # 83
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ A mai nap sem lesz kevésbé fárasztó mint az előző. ~ Gondoltam magamban miközben előre indultam a szerelő ládámmal a kezemben. 
Miután leértünk kis mászkálás után a liftaknából a folyosóra a mellettem álló felettesemre néztem. 
- Ian, nem hinném hogy szükségünk lesz ennyi fegyverre. - Szóltam oda neki komótosan. Úgy éreztem már hogy egy ütés van a fejemen, úgy le voltam lassulva a fáradtságtól. 
Követni kezdtem Mr. Loughmant, de ő elég kacskaringósan indult neki a folyosónak. Még jó hogy alig voltak előtte, biztos nekik ment volna. Minden sarokba benézett mert azt gyanította hogy valami láthatatlan ellenség bujkál ott. 
- Soha nem fogunk oda jutni. - Sóhajtottam. De éreztem hogy lassan és biztosan azért mozgunk csak nem épp oda ahova én szerettem volna hogy mozogjunk. 
Megálltam, és fáradtságomban inkább a parancsnok-helyettest néztem, aki kommandósdit játszott. 
- Ian.. a kapitány a fegyver raktárt javasolta. Én szerintem pedig nem oda kellene mennünk. - Mondtam neki mély hanggal. Elnéztem, aztán követtem továbbra is.
- Hallja... Ian.. ha ez gépészeti probléma, már pedig biztos vagyok benne hogy az, akkor pedig mielőbb valamelyik szerviz járatot kellene igénybe vennünk... legalább. - Néztem a férfira, de nem volt tulzottan nagy reakció..
Mehettem tovább. 
Kanyarodtunk, és én nekiütköztem valakinek. Kissé megijedtem, de ránéztem, és láttam hogy Jerry az. 
- Végre egy pár ismerős arc. - Szólaltam fel elsőnek megkönyebbülve. - Már Mr. Loughman belém ültette a rossz érzést, hogy valakik vannak itt. De biztosan állíthatom hogy ez egy műszaki hiba. Kapitány nekünk a gépházban a helyünk, majd utána az ötös fedélzeten. - Hadartam el.


 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szombat, 2013-08-10, 20.06.21 | Üzenet # 84
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy határoztam ahogy az a nagy könyvben meg volt írva: előre mentem Yemegezzel.
Más hát hogy is mondjam nem volt se esélyem se beleszólásom az egészbe. Bár nem szerettem volna lemenni de parancsba adták..
Félve tettem meg az első lépéseket lefele aztán mikor megláttam az első készenléti fegyvereket vettem onnan párat.
- Lehet sokan lesznek..mármint az ellenség! - Hadartam el ezért előszedtem a karabélyomat és előre indultam. Igazából nem is az enyém volt, dehát jobb volt mint a semmi!
Ahogy viszont minden lyukba bekukkantottam és közben hallgattam a Bajori unott hangját ránéztem. 
- Jó, tudom nem vagyok Rambó!- Mondtam azzal majdnem lelőttem  Nubetéket. - Jajj, Nubet! Miért nem szóltatok?! - Töröltem meg a homlokomat mert leizzadtam jócskán a bujócskába.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2013-08-17, 20.05.59 | Üzenet # 85
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy kijöttünk a tárgyalóból és megpillantottam a két biztonsági tisztemet, Lilyt és Jerryt szinte éreztem hogy leesik egy kő a szívemről. Még az erős vészvilágításban láttam őket így magabiztosan jöttünk oda hozzájuk Nubettal. 
- Hallották a nyilvánvalót. - Mondtam Lily-re nézve. - Nem tudhattjuk hogy mivel állunk szemben de mindenképp meg akarom tudni azt.. amivel állunk szemben... nah tudom hogy ez most nem volt túl értelmes mondat.. - Hadartam el majd elmosolyodtam mert kissé zavarba jöttem az admirálisra nézve. Vissza tereltem a gondolataim hogy legyek már egy kicsit komolyabb, így megszorítottam a fegyverem:
- Előre megyek. Maguk ketten fedezzenek minket hátulról mert lehet hogy veszélyes lesz a dolog. - Kezdek fáradni. - Ezt a megállapítást magamban mondtam. 
Előre mentem a folyosón, és lassan mozogtam. Ideges voltam a miatt hogy mi vár ránk. Tényleg az ismeretlenség érzése volt az egész ami végig vonult rajtam, tényleg. 
Bármi is vagy bárki is szívta az energiát azt el kellett kapnunk. És mint a bázis felelős kapitánya az én vállamat nyomta az összes felelősség. 
Benéztem az egyik sarokba, de nem állt ott senki. 
- lehet mégis csak egy műszaki hiba lenne? Maga mit gondol admirális? - Kérdeztem Nubetet ezúttal nem is tudom miért hivatalos formában és komolyan. 
Majd tovább mentünk. A folyosó kezdett sötétedni, és jómagam jobb szerettem volna azért mondjuk többet látni vajmi kevéssel is ha lehetett volna. Előre tartottam a karomat melyen az elemlámpám volt, és így világítottam. Úgy már jobb volt, sokkal többet ki lehetett venni abból hogy hova is közeledünk. 
Hátra néztem Lily-re és Jerry-re de nem jelezték azt hogy gond lenne így folytattam utamat előre lassan. Körbe néztem: de látszólag senki nem állt sehol így léptem és Ian majdnem rám hozta a frászt. 
- JAH CSAK MAGUK! - Kiáltottam el magas hanggal, bár jobban szerettem volna ha leplezni tudtam volna azt hogy megijedtem. 
Nem tudtam. Mert mindenkinek éreztem az érzelmi skáláját, így nem csoda hogy nem tudtam elrejteni a sajátom. 
- Jól vannak? - Kérdeztem. - Mi a helyzet odafenn? - A kérdésemre kérdést kaptam válasznak: hogy Yemegez szerint nem az ötösre kellene mennünk hanem a gépészeti részleghez. Remek...  Leeresztettem a fegyveremet. 
- kívánság lista ötért... - Mondtam ki hangosan. És ha igaza van? Egy percre azért elgondolkodtam, majd folytattam.
- jó! Yemegezzel megy Lily. De jelentsenek tizenöt percenként. Mi folytattjuk az utunkat lefelé.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2013-08-18, 12.35.22 | Üzenet # 86
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy kiléptünk a tárgyalóból,kissé megfogott az érzés hogy  akár nagyobb gondok is keletkezhetnek abból a  hibából már ami be következett egyszer,rá néztem  a mellettem kilépő kapitányra ,majd  vissza  a  többiekre  akik szinte  kiugrottak  a sarokból amikor kiléptünk,persze  hogy megijedt  Larsen kapitány...mondjuk mit is vártam,ő volt az egyetlen olyan élő lény ezen a bázison aki képes még egy  teljesen átlagos  embertől is  megijedni  akiről tudja  hogy az alatta lévő tisztje pedig.
Ian pedig nem látszódott sem idegennek,sem pedig megszállónak persze én csak  összeráncoltam a szemöldökömet és  rá  néztem  Ian-ra .

-Úgy tűnik hogy  a  kapitány  egy nagy  "habcsók" embernek nézett.

Mondtam kissé viccesen  Ian-nek majd  oda fordultam a  kapitányhoz.

-Remélem azért ,nem felejtette  el hogy  Ian nem egy  "T-rex".

Szóltam oda  rá kacsintva   a  kapitányra viccesen ,majd  sóhajtottam egyet.

-Na jó..úgy ahogy  a  kapitány is  mondta..mi megyünk tovább lefelé..uraim?!

Szólottam oda  a tiszteknek majd  elindultunk Larsen úrral  lefelé továbbra is.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2013-08-19, 01.32.05 | Üzenet # 87
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mielőtt elindultunk volna Yemegez és Ian bukkant fel.Iannél egy rakás fegyver volt.Elindultunk a folyosón a tárgyalóhoz értünk a tárgyaló ajtaja pont akkor nyílt ki.Nubet és Matt lépet ki rajta.A kapitány ketté osztott minket.A kapitányék mentek előre én voltam a hátvéd elő vettem a phaseremet majd bólintottam egyet Lily felé majd elindultam a kapitányék után.

 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2013-08-20, 16.03.12 | Üzenet # 88
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már rég elindultunk volna ha a kapitányék nem kerültek volna elő a tárgyalóból. 
Megfordultam a kezemben a fegyveremmel, majd leeresztettem.
- kapitány! Még szerencse hogy nem indultunk el, Thomas. - Szóltam oda a helyettesemnek. 
~ Bár már majdnem azon voltunk. ~ Gondoltam magamban. ~ Nem értem hogy miért nem gondoltam arra hogy ki is jöhetnek.. nah mindegy. ~ 
Megálltam majd hallgattuk hol a kapitányt, hol az admirális. Aztán végül is elindultunk, Iannek meg majdnem nekiment Matt. 
Meg sem kérdeztem hogy jól van-e, mert tudtam hogy csak megijedt. Majdnem elnevettem magam, de sikerült komolyra állítanom vissza az arcizmaim. 
Folytattuk tehát utunkat a fegyverraktár fele.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-09-03, 19.20.11 | Üzenet # 89
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily és Yemegez biccentettek és a két tiszt a gépház fele folytatta az útját. 
( Lily, Yemegez folytatása olvasható: "Gépház" )

A kapitány, az admirális és a többiek szép lassan közelítették meg a fegyver raktárat mely ezen szinten volt. 
Mivel a vészvilágítás azonban kevéssé mutatta útjukat nehezen közlekedtek, és lassan. Jerry, és Ian mentek előre bár Ian olyan lassan hogy néha biztatni kellett őt hogy nem lesz baj. 
A fegyver raktár ajtaja zárva volt, és azt csak vészesetekben lehetett felnyitni magasabb rangú biztonsági tiszteknek. 
Erre a tekintetre Jerry lépett oda a panelhez, és pöcögte be a kódokat. Az ajtó kinyitódott, a kapitány pedig fegyvereket osztott szét. 
Ekkor érkezett az adás hogy a jel immár a négyes szintről érkezik, vagyis mozgásban van valahogy. 
A kapitány biccentett. Meghallgatta az admirális reakcióját, aztán tovább indultak. 

( Matt - Jerry - Ian - Nubet - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2013-09-12, 16.05.45 | Üzenet # 90
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Tudja meglepő de soha nem készültem katonának. - Vallottam be Thomas hadnagynak menet közben. Lassan mozogtunk, főleg Ian miatt aki minta megállt volna időben és térben mert nem volt hajlandó ennél az elátkozott sebességnél többet tenni.
- Ian!  Mehetnénk egy kicsit, csak egy kicsit gyorsabban kérem?! - Kérdeztem tőle feszülten pattogó hanggal. 
- Vajon mi lehet benn, vajon mi lehet benn, tényleg tudni akarom! - Az ötös szintre vonatkozott az aggodalmam. Menet közben folytattam is:
- Talán egy szabotőr, vagy egy új idegen faj, de ha igen akkor hogy jutott be és..és miért? - Talán össze-vissza beszéltem de tudni akartam a helyzet valódi mivoltját- Bolyongunk a folyosón a fegyver raktár fele, és minek? 
Senki nem tudta igazán.. - Lehet csak egy hamis tűzriadó és akkor fütyülni fogok rá de jelenleg.. ÁHÁ! Megvan!- Megálltam és rámutattam a fegyver raktárra. 
- Kelekótyaságomban majdnem elfelejtettem hogy miért is vagyunk itt. - Hadartam el. - Jerry kérlek, kinyitnád nekünk? - Megálltam az ajtó előtt, megigazítottam az egyenruhámat aztán berohantam és vettem pár fegyvert amit osztogatni kezdtem. 
- Minél nagyobb annál jobb! - Osztogattam. Vettem magamnak valami hatalmas karabélyt, bár utáltam lődözni és hasonlók. 
- Az igazakat megvallva használni úgy sem fogom de jobb félni mint megijdeni, vonatkozik az ellenségre már ha egyátalán van ilyen. Esetleg van valami parancsod vagy frenomenális ötleted, admirális mert azt szerény személyem szívesen hallaná. - Fordultam Nubet fele.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-09-14, 21.55.35 | Üzenet # 91
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Némán lépkedem amikor meg szólal a kapitány "tudja sohavnem készültem katonának hadnagy".Mondja nekem a kapitány.Semmi gond  uram ne szabadkozzon.Ian nagyon lassan ment előre már már lassan kezdet monotonnak tűnni az egész menet a fegyver raktárhoz...Az ötödik szintre mentünk engem is érdekelt hogy mi volt ott.Érdekes uram amióta itt vagyok nem történt még ilyesmi,ez nekem nem tűnik meghibásodásnak.Szabotázs az lehetséges de hamarosan kiderül ha oda érünk hamar.Annyira a kapitányra figyeltem hogy majdnem el mentünk a fegyver raktár mellett,a kapitány meg áll az ajtó előtt és rámutat."kérlek nyisd ki nekünk".Mondja a kapitány.Mivel biztonsági riadó is volt csak én tudtam kinyitni az ajtót.Az ajtót pár másodperc alatt kinyitottak és el kezdődött a fegyver osztás én is kaptam egy nagyobb fegyvert jobb ha van nálunk némi extra tűz erő.Miután ez meg történt lassan folytattuk az utunkat.

 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2013-09-26, 20.32.19 | Üzenet # 92
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Először tényleg úgy akartam előre menni mintha én lettem volna maga Rámbó de nem vagyok katona. Inamba szállt a bátorságom. lassan mentem előre de csakis azért mert óvatos voltam!
Hátra is néztem azért meg előre is és még a sarokba is benéztem mint az Élien filmekben.
- Tiszta! - Ordítottam el magamat.
~ Biztos megértik.. biztos.. ~ Gondoltam magamban minden egyes sarok fordulatnál ámbár a kapitány nem tűnt boldognak.
- Ne kiabáljon uram bárki meghallhatja magát.. minket.. - Suttogtam homlokráncolva de inkább le is maradtam így Nubethez kerültem.
- Ne aggódj, én leszek a szupport. Védelek. - Szóltam neki oda oldalazva és majdnem el is estem. - Egyszer én is lehetek szupport nem, heh?




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "


Az üzenetet módosította IanLoughman - Csütörtök, 2013-09-26, 20.33.30
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2013-10-05, 16.48.15 | Üzenet # 93
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ian megint előadta  magát, a  bázis kapitánya pedig kérdezte   a véleményemet....meglepően egyszerű volt a  válaszom..

-Le megyünk megnézzük ami szükséges,de  előbb fel vesszük a fegyvereket kell 2  ember akik hát védek lesznek és  kell egy ember aki velem jön.

Mondtam majd be töltöttem a  kompressziós  karabéjomat.

-Ez  a legjobb ötlet.Nincs más választásunk.

Szóltam katonásan oda  majd  egy  mellényt vettem fel amin  a cipzárját húztam fel az államig ,majd meg igazítottam magamon.És vissza néztem Ian-ra.

-Nyugi Ian..nem lesz gond..

Nyomtam a kezébe egy  ugyan olyan  energia  passzivitású mellényt minta mi az enyém volt.

-Elvileg a  mellény megvéd...ha  esetleg valami balul sül el.

Szóltam oda  a  tudományos főtisztnek majd  rá kacsintottam.

-Nem kell izgulnia..nem lesz baj..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2014-12-09, 22.06.26 | Üzenet # 94
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

"A Négyes szint" c. topicban

Hozzáadva (2014-12-09, 22.06.26)
---------------------------------------------

" Béke ünnep"   


A Horizon hat csillagbázison a főtiszti kar és legénység kis pihenőt vett ki ugyanis aznap a Békét ünnepelték. Habár a háború közepén ez egy igencsak érdekes dolognak számíthatott, majdnem mindenki tudta hogy csak a hagyomány miatt tartják be. A Béke ünnepe tulajdonképp a Klingon- Föderációs fegyverletételt ünnepelte. Az egyik kolónián volt ezt szokás betartani, nem az egész flottában, de Larsen kapitány úgy érezte muszáj megragadniuk minden alkalmat a lazulásra.   
Jerry G. Thomas miatt is akit hivatalosan ekkor léptettek elő, valamint még pár tiszt miatt, akiket az admirális ezen ünnep keretei között akart bátorság medállal kitüntetni.   

==

Preem Mulo nemrég érkezett a Horizon hat csillagbázisra. 
A férfi tulajdonképp csak azért nézett körbe, majd az Enterprise-F főtiszti kara csatlakozott az ünnepséghez.
Ez Preem-nek remek alkalmat nyújtott arra hogy fényképezhessen, hisz a szintek-folyosók és termek ki voltak díszítve, különböző kultúrák jellegzetes elemeivel. 
Preem így lassan előre haladva hol a folyosót, hol a díszítést, hol az űrt fotózta az ablakból mikor a turbóliftből épp egy szőke nő lépett ki. A nő úgy tűnt nem vette észre Preem-et és nekiment a doktornak. 
Niko Throvson parancsnok, ennek hatására majdnem ráesett a doktorra, szerencséjére a mögötte lévő James Benson fogta őt meg. 
Mivel mindhárman eredetileg az étkezdébe indultak, ezért lassan elindultak arra felé. 

( Preem- Niko- James- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
PreemMulo
Dátum: Szerda, 2014-12-10, 19.12.45 | Üzenet # 95
Enterprise-F-Alhadnagy/Főorvos
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 19
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Először jöttem a Horizon 6 csillagbázisra. Egyszerűen lenyűgözött ez a hely. Gondoltam csinálok néhány képet, ami jól mutat majd a kultúrákról készített fényképgyűjteményemben. Lassan haladva a folyosón lévő összes jellegzetes kulturális díszítő elemről sikerült felvételeket készítenem. Lenyűgözött a környezet amibe csöppentem. Miközben néhány fotót készítettem az űrről az ablaknál, a turbóliftből hirtelen kilépő hölgy elsodort, de szerencsére nem lett belőle nagy baleset. Rá akartam szólni, hogy miért nem figyelt, de aztán észrevettem hogy nagyon sietnek valami miatt az ebédlőbe, így hát én is elindultam arrafelé.

 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Szerda, 2014-12-10, 22.40.53 | Üzenet # 96
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elnevettem magam James-en a liftben aztán mosolyogva kiléptem akár egy buta tinédzser és elég szerencsétlenül belebotlottam egy tisztbe. Még mielőtt egyenesen rázuhantam volna, James  fogta meg a karomat és húzott vissza egyenes testtartásba. 
~ Hogy lehetek ilyen figyelmetlen? ~ Gondoltam magamban elég szégyenkezve. 
- Khöm... elnézést. - Szólaltam meg félhangosan.- Remélem nem lett nagyobb baja. - Majd végignéztem rajta, mert reméltem tényleg nem lett baja.- Épp az étkezdébe megyünk, ön nem jön velünk? Pár embert előléptetnek meg ilyenek. Az ilyesmik jó bulik szoktak lenni. - Tanácsoltam neki, mert láttam a gépet a kezében amivel fotókat csinált, és úgy gondoltam, az étkezdében érdekesebb dolgok is vannak.
Azzal óvatosan kikerültem és egy sóhajtással tovább mentem a folyosón.
- Kicsit fel vagyok pörögve, látszik rajtam... Kösz hogy megfogtál James.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
JamesBenson
Dátum: Péntek, 2014-12-12, 20.41.43 | Üzenet # 97
U.S.S. Beloiannisz-Orvosi főtiszt
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 5
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kicsit sem tartottam viccesnek Niko nevetését, mert nem értettem mi lehet mégis olyan mulatságos ám akaratlanul is elnevettem magamat rajta.
- Most mi? Mi olyan vicces ezen? Egyszerű nyelvtan.- Félig csípőre tettem a kezemet miközben megérkeztünk a szintre.
Niko előre ment mint ahogyan szokott még mindig nevetve. Egy pillanat múlva én is követtem őt.
- Jó, nevess csak.- Mosolyogtam.- De hangsúlyozom ez még mindig csak egy nyelvtani hiba volt, méghozzá a te részedről.- A "te" szót ahogyan tudtam ki is hangsúlyoztam. Aztán reflexből hátra húztam a fiatal nőt, mert majdnem ráesett egy ismeretlen  tiszt társra.
 Miután a parancsnok elmondta amit szeretett volna, én csak halkan, figyelmesen hallgattam majd biccentettem. 
- Üdv, kollega.- Köszöntem illedelmesen, aztán elindultam Niko mellett az étkezde felé.
- Szerencséd van hogy tízszer jobbak a reflexeim, nélkülem ráestél volna.- Mondtam neki egy őszinte félmosollyal.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2015-01-19, 14.14.25 | Üzenet # 98
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

Étkezde c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Folyosók (Folyosók a szintek között)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: