Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gépház (("gép terem"))
Gépház
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.34.30 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.39.49 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet kapitány és a fegyveres tisztek ide érkeznek le.
Nubet:
A gépterem ajtaja zárva van.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.44.11 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek a velem szemben lévő tiszttel majd egyszerre elkezdjük szétolvasztani az ajtót és utánna amikor szétolvasztottuk az ajtót ,bejutunk a gépház főtermébe ahol meglátjuk a lényeket akik a gépházba vannak és én intek a velem lévő tisztekkel hogy rendeződjenek formációba,ahogy elhelyezkedtek beállítom a kompressziós fegyveremet altató fokozatra és tüzelek majd a többi tisztem is szinte egyszerre külön féle helyekről altató töltettel.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.56.41 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet:
A világítás nem a legjobb és már-már sötét is van. Idegesen nézel balra és jobbra mikor valaki a váladra teszi a kezét. Mikor hátra nézel látod hogy Lily az.

Lily:
Jöttél segíteni az embereiddel a kapitánynak. Kérdezd meg hogy miben tudnál.

<< Sorrend: Nubet- Lily-Nubet-Lily- Szingularitás >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 16.10.45 | Üzenet # 5
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jó hogy itt vagy Lily...kell a segítséged állísd át a fegyveredet kábító fokozatra,nem szeretném ha valakinek baja esne valami oknál fogva,végülis még semmit sem tudnk erről a fajról és az ők kúltúrájukról.Te vezeted az Alpha csapatot akik jobb irányból támadnak.Én megyek a Béta csapattal hátulról bekerítjük a behatolókat és megbénitjuk őket.Már 4-5-öt elintéztünk már csak pár maroknyi lehet.*Suttogom egész közelről Lily-nek akinek érzem a megnyugtató és finom illatú parfümjét ami át itattja az egész gyönyörű testét ,pár percig meredten a nő szemében nézek majd újra a munkára figyelek és eliondulok a csapattal a kompressziós fegyverrel a kezemben*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 16.20.44 | Üzenet # 6
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- jól van - suttogtam és bólintottam. a kezemben a hatalmas fegyverrel intek négy srácnak. - Alpha csapat! - suttogom. - utánam. - Óvatosan lépkedtem a gépteremben mikor megláttam a lényt. a sötétben nézett rám. meghúztam a ravaszt de ekkor érkezett még egy. bukfenceztem és lőtem. ekkor érkezett még kettő.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 16.24.17 | Üzenet # 7
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor meglátom hogy gondban van Lily,egyből intek az emberemnek hogy segítsen be a csapatának és én hirtelen meglátok mind-e közben egy lényt a gépház felső szintjén amely éppen egy vezetéket húz ki a falból nagy iramban én szinte egyből le lövöm altatóval a lényt és ettől a lény leesik az alsó szintre majd ,látom hogy egy csapat lény fut hozzám ezért én visszafutok egy panel mögé és azt felhasználva mint egy bunkert onnan lövök ki.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 16.29.22 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nagyobb fegyveremet már teljesen elhasználtam.. elővettem a két phazeremet aztán tüzeltem ujra meg ujra... a kapitány a panel mögött volt... egy kábult lényt átugrova rohantam inam szakadtából Nubethez és puszta a phazeremmel fejbe vágtam az egyik lényt a másikat pedig lelőttem a két phazerrel. ez után Nubethez léptem.
- Jól vagy?.. - Kérdeztem tőle.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-04-25, 10.04.36 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek Lily-re,igen köszönöm de megkell tisztítani a többi részt még a gépházba,lehetőleg altatót használjon mindenki hogy adoktor eltudja őket különíteni hogy ne okozzanak több kárt a bázisban vagy esetleg a legénységben.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-04-25, 10.18.32 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet és Lily ekkor körbenéznek: jobban megnézve a pislákoló fényekben már nincsen is több lény.
Lily:
Összeszámolva összesen 12 lény van a gépházban. Ezeket vidd be a gyengélkedőbe. ( A gyengélkedőbe addig ne írj míg én nem írok.)

Nubet:
A gépházban nagy a rendetlenség. Tegyél rendet parancsokkal!

<< SOrrend: Nubet
Lily: Folyt. köv. Gyengélkedő >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-04-25, 14.14.38 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Körbe nézek és észlelem hogy nem sok lény maradt,össze számolom a lényeket akiket elkábítottunk és utánna összehívom a gépházban lévő tiszteket.*-Szeretném ha helyre pofozznák a gépházat ,lehetőleg minnél előbb és helyre állítanának az energia ellátást is. Lily! te vidd a lényeket a gyengélkedőbe mielőbb és segédkezz a parancsnoknak mindenben amiben csak tudsz. Jólvan ,én segítek a gépházban a javítási munkálatokban és felmérjük a károkat a gépészekkel,addig mindenkit arra kérek hogy aki beszámítható az jőjjön le segédkezni a gépházba .*Mindenki bólint és utánna segítek a főgépésznek pár hegesztésben és amiben csak tudok*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-04-29, 14.03.35 | Üzenet # 12
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Hegesztek majd szerelek és közben segítek amiben tudok és közben azt nézem hogy hol tudok segédkezni*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-04-29, 21.27.32 | Üzenet # 13
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- 12 lény! - Nubetre néztem.- beviszem őket a gyengélkedőre...- elmentem.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-04-30, 10.43.50 | Üzenet # 14
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Rá nézek Lily-re majd a gépészekre tekintek*:-Jólvan.Ahogy befejezték a munkálatokat itt a gépházba azzonal értesítsenek engem! Addig ha keressnek én az irodámba megtalálható leszek. Végeztem!*Kilépek a gépházból egyenesen a saját irodám felé indulok*

(Folyt köv)------------------------)Nubet Kapitány irodája


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Kedd, 2011-05-24, 11.57.08 | Üzenet # 15
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek és csak a szokásos diagnosztikai elemzéseket futtatom le.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-05-25, 12.31.27 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin:
A gépházban vagy. Minden megy a maga medrében. Mikor szólnak hogy kell egy mászaki csapat a 2es zsiliphez.. valami szokatlan történt. Azonnal oda siettsz.
<< Robin ==>> Előbb gépház aztán 2es zsilip >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (ES)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-05-25, 16.38.49 | Üzenet # 17
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gépházban vagyok és éppen a szokásos diagnosztikát végzem amikor megszólal a kommunikátor hogy azonnal egy műszaki csapattal induljak fel a 2es zsiliphez. Már nagyon izgatott vagyok.. vajon mi romolhatott el pont ott pont ekkor valami? Hiszen ma találkozik a kapitány a Bajori küldötséggel.. Megrázom a fejemet, megigazítom a hajkoronámat és türelmetlenül intek a csapatomnak...
Aztán felkapom a gépészeti dobozomat és már induluk is.
valahogy nagyon rosz előérzésem van az egésszel kapcsolatban.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 13.41.54 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin:
A gépteremben vagy. Minden rednszer zöld. Ezt közöld a vezérlővel is.

Hozzáadva (2011-06-16, 13.41.54)
---------------------------------------------
Matt:
Leérkezel a gépházba ahol elég sok Romulán tart túszol több gépész? Közöttük Robint is.

Sorrend:
Matt-Szingularitás-Matt-Robin-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 14.18.23 | Üzenet # 19
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Legszívesebben tombolnák dühömben, de helyette csak szúrós pillantásokat vetek a főleg biztonságiakból álló csapatra akik a gépház előtt vároknak rám. Mindegyikük kezében hatalmas karabély, és küldönféle becélzós fegyverek vannak. Az én bal kezemben csak egy sima kézi fegyver van. Megállok előttük és halkan, szinte suttogva de jól érthetően kezdek el beszélni.
- Be kell jutnunk oda. - Rámutatok a bejáratra és megmutatom neki a phazeremet. - Állítsák őket altatóra.. ~ Nem akarom bevetni a Delta sugárzást ~ Gondolom magamban. ~ nagyon nincsen kedvem legyilkolni azokat a Romulánokat. Ha elkábítanánk őket és mindet bezárnánk az sokkal jobb lenne... nekik is és az én lelki világomnak is. ~ Folytatom tovább gondolatmenetemet é nagy levegőt veszek. Beállok az ajtó elé, már-már a falhoz simulva és a bal kezemmel feltarom a fegyveremet. A jobb kezemmel elkezdek számolni miközben csak hangokat formázva mondom ki a szavakat:
- 3...2...1...- Kinyitom a hatalmas elválasztó ajtót ami a gépházba vezet és előre lépek, utánam természetesen a csapat biztonsági és szanitéc. Balra és jobbra nézek, zöld szemeim a gépészeket keresik. Nem kell sokáig keresgélnem mert ekkor megpillantom a gépészeket egy tömegbe a tágas terem bal oldalán raboskodva, megkötözve egy gúlában. Egyesek esztméletlenek, másokon meg sérüléseket látok. A düh és a harag kettős - az én esetemben elég robbanékon- elegye kavarog fel bennem, melynek hatására -amolyan felnak a falnak takita gyanánt- előre rohanok a foglyul ejtettekhez amire egy Romulán csapat állja az utamat. Reflex szerűen ordítom el magamat a csapat felé.
- Hátra! - És tapasztalatlanságomból kifolyólag azonnal beugrok egy méretes panel mögé. ~ Ez jó lesz.. ~ gondolom magamban ~ Ez nagyon jó lesz... ~ - Fedezékem mögül kikukucskálok és egy pillantást vetek Robinra aki szemmel láthatólag jól van csak éppen nagyon ideges. Visszahúzódok és a biztonsági csapatra nézek. ~ Remélem nem várják hogy majd én fogok csinálni mindent ~ Gondolom magamban ~ Orvos vagyok, nem biztonsági tiszt.. főleg hogy nekem semmi de aztán semmi katonai tapasztalatom nincsen~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 16.01.51 | Üzenet # 20
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnokot meglátva a remény jutott eszembe legelőször. Annyira megörültem neki de sajnos mozogni nem tudtam.. a kezeimet nem tudtam mozgatni, a lábamat sem az egész testem egy merev kötélcsomóvá vált. ~ Csak szabadulnák ki egyszer! Megtanítanám őket táncolni! ~ Ideeskedtem.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 16.18.01 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulánok még nem tüzelnek.
- Jöjjön elő a Föderációs kutyák vezetője! - Ordítja a férfi. - A túszokért cserébe most mondom el a feltételeket!

Sorrend:

Matt-Robin-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 18.02.01 | Üzenet # 22
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Azt hiszem hogy a "Föderációs kutyák vezetőjét" keresik... Nem tudja valaki hogy közülünk ki lehet az? - Suttogom el a rejtekhelyen mögül és közben kérdő arccal nézek jobbra és balra a fiatal biztonsági tisztekre. - Nem?! - folytatom és hangosan sóhajtok. - Gondoltam. - Elteszem egy laza mozdulattal a kézi fegyveremet és felállok. Fejem lassan bukkan ki a panel mögül, akár egy cápa uszonya a habokból. Mindkét kezemet a fejem fölé teszem.
- Jól van... Mint látják nincsen nálam fegyver.. Én vagyok a "kutyák vezére"... - Megpróbálok nyugodtnak és lazának tettetni magamat, de nagyon feltűnő az hogy nem vagyok semelyik sem az említettek közül.
- Hallgatom a feltételeiket. - ~ remélem nem valami extrém ötletet akarnak megvalósítani. ~ gondolom magamban.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 18.29.05 | Üzenet # 23
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor megpillantottam Matt-et ahogyan előbukkan a panel mögül minden reményem elszállt. Az a béna, szerencsétlenkedő fej valahogy nem tudott meggyőzni. ~ Könyörgöm csak most az egyszer találjon ki valamit.. ~ gondoltam magamban.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 18.57.43 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulánok ekkor gondolkodás nélkül lelövik a parancsnokot.
Robin: Te sikeresen kiszabadulsz ekkor és lelövöd a Romulánokat, a biztonságiak segítenek ebben.

Sorrend:
Matt-Robin-Matt- Robin-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 19.50.58 | Üzenet # 25
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robinra nézek és biccentek. ~ Nem lesz baj. ~ Mondom magamban majd a Romulánokra nézek és várom a feltételeket. Az előttem lévő Romulán elmosolyodik. Résnyire szűkítem a szemeimet, nem tudom megérteni hogy mit akar ezzel. Csend van, és a kínos csendekben a bal kezem lassan az oldalomon lévő fegyverre vándorol. ~ Nem tudom hogy mit akarnak ezzel de ha csak meg akarnak váratni, hát várassanak. Türelmem az van, ebben jó vagyok. ~ Gondolom magamban. Ekkor az idő mintha felgyorsulna körülöttem. A Romulán közelebb lép, előránja a fegyverét és tüzel. Fájdalmat érzek, és oda kapok. Önkéntelenül is a földre zuhanok. Ha akrnék sem tudnék most mozogni olyan erős fájdalmat érzek. Alig kapok levegőt, köhögök de ami ezek után történik azt mindd hallom. A biztonságiak végre tüzelni kezdenek. De a Romulánok is. ~ Ez aztán szép volt Matt, gratulálok... ~ gondolom magamban a földön szenvedve. Próbálom tartani a magamat de tudom hogy a sérülésem bizony elég súlyos lehet.. ~ Lehet meg kéne műtenem magmat? ~ Gonodolom magamba, magamban viccelődve de ez nem segít.. alig kapok levegőt..


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 20.44.52 | Üzenet # 26
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Eloldoztam magamat és futottam is Matthez akit a szemem láttára lőttek le. A fézer tüzek kereszteződésében nagy nehezn kecmergek oda. A férfi szemmel láthatólag alig kapott levegőt.
- Parancsnok! - Megcsóváltam a fejemet. - Jól van, tartson ki! - A kommjelvényemre ütöttem:
- Relloway a gyengélkedőnek! Küldejenek ide valakit a parancsnok nagyon súlyosan megsérült! A gépházban vagyunk! - Magamhoz öleltem őt, és hallottam hogy milyen nehezen veszi a levegőt. - Mindjárt itt lesznek. - Mondtam neki miközben tartottam őt.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 21.01.21 | Üzenet # 27
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kínomban elmosolyodok ahogyan ott tart engem és a szemeibe nézek.
- Igen... próbálkozom... - Kattogva veszek levegőt, az egész olyan mint egy rémálomban. - Heh'.... nem.... hittem volna... hogy egyszer azért fogok meghalni mert... nem kapok levegőt... Mondtam már hogy.. szépek a szemei hadnagy? .... Ezek a szemek... - Felköhögtem mert túl kevés volt a levegő. - Ha nem jönnek... És elvesztem az eszméletemet... lélegeztessen míg nem jönnek... ezt komolyan mondtam.. - Mondom ki a szavakat erőltetetten és halkan. Aztán már csak próbálkozom levegőt venni ujra meg ujra... annyira lassan tellnek a pillanatok. Homályosan még látom Robin arcát.. aztán csak zuhanok a sötétségbe...



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 21.11.25 | Üzenet # 28
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tartottam őt és a szemeit néztem.
- Hé.. - Mondtam neki, és valamiért ösztönösen letegeztem. - Nem fogsz meghalni... ne beszélj ilyeneket.... - Elmosolyodott de ez a mosoly fáradt és fájdalommal teli volt. - Ne aludj el.. - Erre már nem válaszolt csak nézett engem. - Matt... - Megsimogattam az arcát. Ekkor behunyta a szemeit és már nem volt magánál. Tartottam őt és idegesen néztem. Kicsit rázni kezdtem.
- Parancsnok a kapitány nagyon mérges lesz! - Kiáltottam rá, de nem reagált. Dühösen megcsóváltam a fejemet és nagy levegőt vettem. lélegeztetni kezdtem őt. ~ Nem fog a karjaim közt meghalni, nehogy azt hidje hogy kiérdemli ezt a luxust tőlem! ~



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 21.30.56 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkeznek az orvosi csapatok és eliszik a parancsnokot a gyengélkedőbe.
Robin-Matt: Folyt. köv: gyengélkedő. Robin:
Írj ide egy kommentet, értesítsd a hidat hogy a parancsnok nagyon súlyosan megsérült.
(+ komm a hídra)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 21.38.15 | Üzenet # 30
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folyamatosan lélegeztetni valakit eléggé megterhelő. Mikor megpillantottam hogy egy orvosi csapat érkezik be egy fél kő esett le a szívemről.
- Gyorsan! Gyorsan! leállt a légzése! - Rögtön a kapitányra gondolok. Nagy levegőt veszek és értesítem is őt a kellemetlen helyzetről. ~ csak meg ne halljon..~ Ekkor jöttem is rá hogy mennyire kedvelem a férfit. Néha igaz kellemetlen volt, sőt mi több bunkó, de igazán hiányolnám ha meghalna... valamiért azt éreztem hogy szükségem van rá, de még nem jöttem rá hogy miért. hangosan beszélni kezdtem a kommsávba. Nem bírtam visszafogni a hangomban lévő szomorúságot.
- Uram... a Rmulánokat sikerült kirúgnunk a gépházból.. Larsen parancsnok viszont nagyon súlyosan megsérült...



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 14.32.32 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Értetem,sajnálattal hallom hogy megsérült Matt,tegyen meg mindent amit csak lehet az ő érdekében,vigye egy orvosi csapattal Matt-et a gyengélkedőre most,és jó lenne ha a pajzzra tudna még némi energiát kicsikarni.
Kapcsolat vége. - Szól Nubet kapitány a kommban.
(Indulj a gyneguszra. )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 15.14.12 | Üzenet # 32
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor véget ért az adás sóhajtottam egy nagyot és megpróbáltam segíteni a cipelóbrigádnak az ájullt parancsnokot a gyengélkedőre vinni. Csak reménykedtem abba hogy nem halt meg.
Folyt: gyengélkedő



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 17.14.57 | Üzenet # 33
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek ide és hátranézek Kassusra.
- Itt is lennénk. A gépház! Mint láthattja valahol bal oldalon van az energia mátrix, és jobb oldalon vannak a többi eszközök és műszerek.. -Azt sem tudom hogy mi hol van.. tényleg nem értek hozzá...


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 20.02.11 | Üzenet # 34
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Hmm érdekes tényleg csúcsmodren a bázis generátora.Egyébként több érdekes dolog is van:Ez nagyon robbanékony anyaggal működik ezért gondolom ez a bázis eggyik leggyengébb része.~Gondolta Kassus.-Ide tudná hozni nekem a főgépészüket?Szeretnék vele beszéni a generátortól nagyon érdekes.-Mondta Kassus.~Mivan ez a kapitányka egy biztonságival szűrja ki a szemem?Nevetséges!~Gondolta Kassus.


 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 22.06.28 | Üzenet # 35
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily:
Szólj fel kommunikátoron hogy Robin azonnal érkezzen le.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 13.33.02 | Üzenet # 36
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ránézek a Romulánra és ráncolom a homlokomat. ~ Az erőszakos formáját nekije. ~Gondolom magamban. ~ Nem elég neki hogy én itt vagyok most még Robin is kell ...~
- Ahogy óhajtja. - Mondom ki nyugodt hanglejtésben a szavakat majd a kommjelvényemre ütök:
- Xiiyon Relloway-nek! Azonnal jelentkezzen a gépházban. - Lekapcsolom az adást és folytatom
- Kis türelem. A főgépészünk hamarosan itt lesz. ~ Már rohan is.. ~ - Gondolom magamban. Kezd elegem lenni a Romulán ugráltatásból.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 13.39.05 | Üzenet # 37
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan beléptem a szeretett gépházamban pillantásom rögtön a megannyi centúrión és a gépház közepén ácsorgó Kassuson akadt meg. Lily mellé léptem és egy percig szavak nélkül néztünk egymás szemébe. ~ Vajon mit akar ez a Romulán tőlem? ~ Kérdeztem magamban.
- Tessék, itt vagyok. - Mondtam Kassus felé nézve. - Mit szeretne.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 16.27.39 | Üzenet # 38
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Az érdekelne milyen típusú a hajójuk energiagenerátora altípusra is lennék kiváncsi továbbá a pontos adataira remélem nem akar átverni, bár nem sikerülne mert én annnak idején megtanultam a gépészet alapjait a Csillag Flotta Akadimián, de ezt a típust nem ismerem.-Mondta Kassus nyugodtan.~Na erre mit fognak reagálni? szerintem elkezdenek oribálni meg makacsoskodni de sebaj ők bányják nem én.Továbbá a gyorsaság érdekében kell csak a főgépész az embereim is ki tudnák deríteni milyen fajta de minek is strapálnám őket a föderációsokat is lehet ugráltatni nem is mernek visszaszólni.Félnek és ez nagyon helyes tőlem kell félni mert az ellenfeleimel és a lázadókkal kiméletlen vagyok.~Gondolta Kassus.A arcáról semmi nem volt leolvasható csak az hogy szereti ugráltatni a föderációs tiszteket.


 (RS)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 19.05.44 | Üzenet # 39
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A legmodernebb természetesen. - Feleltem. - Ez egy fontos bázisa a Föderációnak. - Húztam ki magamat büszkén. - Tizes típusú generátor, és ez az első generációs ha tudni akarja a kimenetünk: 12 150 000 tera watt. - Mondtam ki és elmosolyodtam. Mindig is büszkeséggel telített el a bázis.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 22.32.43 | Üzenet # 40
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Szép,szép érdekes konstrukció ez prototípus vagy már tömeggyártott generátor?Továbbá mobiis-e?Mindegy a gépészeknek csak gratuláni tudok szép munka bárcsak a dilpomaták is ilyen jók lennének.-Mondta Kassus miközben az eggyik konzolt tanulmányozta.aztán megszólat:-Kódot kér megkérdezném mi az?-Mondta Kassus.~Ez a hajó legszebb része fantasztikus a konstrukció kár hogy a föderációs emberek készítették kár értük.~Gondolta Kassus.


 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-24, 14.29.14 | Üzenet # 41
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Szabad játékmenet.)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-06-24, 19.28.43 | Üzenet # 42
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem mobilis, és igen prototípus. - Válaszolo. ~ Arra vagyok kíváncsi hogy mennyi kérdése lesz vajon még? ~ Kérdezem magamban.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Péntek, 2011-06-24, 20.03.59 | Üzenet # 43
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Rendben de még mindig nem mondta el az adat kódot!ne nézzén hülyének azt nem szeretem!Azonnal adja meg a kódot.-Mondja Kassus már egy kicsit idegesen.~Mikor fogják fel hogy nem vagyunk bolondok?Nevetséges de hogy a generátor prototípus felvet néhény hibát továbbá nem mobilis ezért a bázison helyben kellet összeszerelni nem is olyan különleges ez.~Gondolta Kassus.


 (RS)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-06-24, 21.06.53 | Üzenet # 44
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyot sóhajtottam és Kassusra néztem.
- Most már végre elmehetek? - Kérdeztem vontatottan, ráncolt homlokkal. ~ Kezd ideges lenni, de nem baj Robin had húzza csak az időt. ~ - Tudja más dolgom is van.. - Tettem hozzá és karba tett kézzel néztem a dühöngő Rimulánt a falhoz dőlve.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-06-24, 21.14.04 | Üzenet # 45
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fogalmam sem volt arról hogy mi a csudának kellhet a Romulánnak a kód.
- Ha ennyire szeretné elmondhatom de ehhez csak és kizárólag én értek, nem hinném hogy az ön Romulán harcosai nagyon tudnának kezelni ezt... sajnálom, ezzel nem akartam megsérteni csak egyszerűen így van..- Mondtam és rápöcögtem egy gyorsan az egyik farzsebemből előszedett adathordozóra a kódot: NAGY KUTYA 66777777 OMEGA 5
Majd átadtam a Romulán kezébe.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 19.32.02 | Üzenet # 46
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután Robin átadta az adathordozót és kassus bepötyögte azt Lilyhez fordult:-Nem nem mehet még lázadást szervez tudom hogy maga a biztonsági főtiszt és jól tudom a rendszer hiszen én is biztonsági főtiszt voltam az Enterprise-J-n.A biztonsági főtisztnek nagyobb a szava a legénységnél mint a kapitánynak de vannak kivételek.-Mondta Kassus kimérten majd a konzol felé fordult.~Igen igazam volt ez nem az aminek gondoltam de attól még nagyon jó.Továbbá örülhet a biztonsági főtiszt hogy nem lőttem le nem tanult ez fegyelmet egyszerűen szánalmas.~Gondolta Kassus miközben a generátort tanulmányozta.


 (RS)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 19.47.28 | Üzenet # 47
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Milféle lázadás?! - Hökkenek meg majd hozzá teszem. - Maga teljesen megőrült?! Ez a bázis úgy körbe van véve hogy megmukkanni sem tudunk, mi értelme lenne lázadást szervezni?!.. Maga paranojjásabb mint gondoltam! - Néztem cinikusan a férfira miközben az önelégült fejjel a panelokat nézte.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 20.35.52 | Üzenet # 48
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Na jól van maga azt hiszi bolond vagyok?Centúriók fegyver élesíteni!Még egy ilyen és lelövetem!Nem kapná meg azt az elismerést hogy személyesen lőjem le! -Mondta Kassus vigyorogva.Miközben a centúriók fegyvert szegeznek a lányra.-Na most is olyan nagy az arca?Tudom hogy le akar lőni de amint megpróbálná halott.-Mondta röhögve és tovább kutatta a kompjútert.~Igen ezt már tudom.Egyébként a föderációs tiszteknek nagy az arcuk.~Gondolta Kassus majd Robinhoz fordut:-Van még valami megnézésre érdemleges része a gépháznak?-Kérdezte.


 (RS)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 23.34.33 | Üzenet # 49
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel nem is volt nálam fegyver és az embereim is elég távol voltak tőlem csak enyit tudtam mondani a fogaim között kimondva:
- Maga vagy megbuggyant vagy tényleg őrült... - Semit nem értettem ~ Ez a fickó nem normális. ~ Gondoltam magamban. ~ Honnan veszi hogy lenne merszem ennyi Romulán ellen terveket kieszelni? Öngyilkosság lenne, taktikailag teljesen előnytelen... A legénység megvédése az elsődleges feladatom nem még nagyobb galibát okozni.. látszik hogy ezeknek a Romulánoknak a paranojja az élete. ~ -


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 10.10.36 | Üzenet # 50
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Magának is!-Mondta Lilynek majd megint Robinhoz fordult:-Nos akkor hol van még érdemleges része a gépháznak?-Kérdezte.~Hmm ez a biztonsági tiszt sík hülye.~Gondolta Kassus.


 (RS)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gépház (("gép terem"))
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: