Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Orvosi iroda (A főorvos szentélye)
Orvosi iroda
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-05-19, 14.50.22 | Üzenet # 1
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Berontok és gépiesen elkezdek írni:

Főorvos jelentése:
A lények még mindig az ÉN orvosi irodámban vannak nagyon kemény karantén alatt... ami azt illeti két biztonsági tiszt őrzi őket ami főleg a biztonsági főnök merő hibája de ebbe ne menjünk bele mert most ÉN ebszélek! Illetve írok....
Szóval a lények állapota kielégítő. Miközben megpróbáltam velük komunikálni azonban érdekes dologra lettem figyelmes: A lények pszichikus úton komunikálnak. nem túl intelligens életformák de azért legalább annyira inteligensek mint mondjuk a Földön a fehér farkas volt régen. Falkába verődve élnek és nagyon nagy an tőlélési ösztönük. A Romulánok mikor az űrben utaztak találtak egy párat. A lények a hajójukon élve éltek békésen és szelíden mikornem a hajó valamiért elemeire hullott a világűr mély óceánján. De a lények ezt is túlélték. És hogy hogyan? Roppant egyszerű! Roppant egyszerű! Jó, lehet hogy másnak nem lenne annyira egyszerű vagy logikus de nekemaz! A lények hibernálódott állapotban voltak a hajón sodróva a végtelen szeleken mikor véletlen ide kerültek és itt a lényeg!!!!!
A történet további részét kedves kapitány már-már ismeri. És igen! A kirakós darabja megvannak mindegyik!
Jelentés vége.

- Önelégült arccal állok fel és a kapitány irodájába indulok a kis adathordozóval a kezembe.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-09-24, 10.53.57 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A Védelem ára"



A Bajor felett folyó csata már kezdett a végéhez közeledni. A Uss Thunderstorm-ról még nem érkeztek hírek, csak annyi hogy igyekeznek vissza.
E közben a súlyosabban károsodott, sebesült hajók legénységei a Horizon csillagbázisnál szálltak meg, nyaldosták a sebeiket.
A bázison maradt két főtisztnek: Matt Larsen és Ian Loughman parancsnokoknak annyi munkája akadt mint még talán soha; miközben álmukban sem gondolhatták hogy az ellenség a bázisra szökött.

Egy Hétfői nap volt, kicsit sem unalmas.
A bázis parancsnoka épp az orvosi szoba irodájában nézte át a jelentéseket a legsúlyosabb betegek és égési sérültek állapotának javulásáról. Larsen parancsnok ami azt illeti már vagy négy napja csupán két órákat aludt így nem csoda ha el volt csigázva valamelyest.
A következő pillanatban azonban egy fiatal nővér esett be az ajtón.
- Doktor, ne haragudjon ha zavarom önt de a Uss Bartimore legénysége érkezett meg és súlyos sebesültjeik vannak! - Hadarta a szőkeség.
Matt persze sejtette hogy nem lesz a gyengélkedőn egy fikarcnyi hely sem, így valószínűleg majd az étkezdét kell átalakítani gyorsan, amíg lehet.

( Matt - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2012-09-26, 16.50.06 | Üzenet # 3
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az a Hétfői nap nem elég hogy nagyon nagyon zavaros és izé... idegesítő volt már-már, de meglehetősen leterhelő és lehangoló is számomra.
NOS, ez általában nem szokott letompítani de a nővérek orvosi jelentéseit olvasgatva a klubbhelyiségemben ( Ami amúgy az irodám) eléggé hogy is mondjam.. kezdett néha lefele menni az "árbócom"... Zavaros vizeken.. Amikor kinyitódott az ajtó akkor jöttem rá azonban hogy koránt sem a tengeren vagyok...
Gyorsan felálltam az egyenruhám nadrág részére döntve ezzel a lépésemmel az összes kávét...
- Ejó! - Néztem le a padlóra gyorsan majd vissza a vigyorgó nővérre. - Máris indulok! - Felkaptam a halomnyi jelentést és futólépésbe kapcsoltam.
A folyosón futottam mikor ráütöttem a jelvényemre:
- Larsen a...aaa.... izéknek... Illetékeseknek! - szóltam bele zavarosan és hadarva út közben nagy sebességgel a turbólift felé közelítve. - A betegeket akik újonnal érkeztek vigyék a kantinba mert csak ott van hely! Vége! - A turbólift csukódott volna mikor beugrottam melléjük gyorsan.
- Köszi. - Mosolyodtam el.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-02, 22.09.07 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A turbólift hamarosan el is indult a parancsnokkal az étkezde felé, ahol a körülmények egy pillanatra sem voltak jónak mondhatóak.
De ez még csak a nap kezdete volt...


Folytatása olvasható az " Étkezde" c. topicban.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Orvosi iroda (A főorvos szentélye)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: