Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 2es dokkolózsilip (2- es zsilip)
2es dokkolózsilip
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2011-07-30, 15.39.46 | Üzenet # 51
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan kiléptem a kompból azonnal körbenéztem a folyosón: Mindenhol belső dulakodástól meggyötört falak, romos átjárók... ~ Szó mi szó ez a bázis is látott már szebb napokat. ~ Gondolom magamban és a kilépő embereim felé fordulok. a vörös hajó gépészem éppen a barna hajú főorvosommal társalog, utóbbi nekem háttal áll természetesen. T'pelen éppen rám néz, kérdő arccal, a csapat egyetlen férfi tagja pedig bámészkodik... Nagyot sóhajtok ahogyan végigmérem őket.
- Szépek vagytok... - Mondom és megemelem a hangomat hogy az egész csapat rám figyeljen:
- Jól elvagytok?! - Miután mindenki abba hagyja a beszélgetést, és rám figyel folytatom a méltatlankodásom. - Olyanok vagytok mint egy nagy csapat álltalános iskolás... - Megcsóválom a fejemet és karba teszem a kezeimet. - Mendelson admirális volt szíves velem közölni hogy hova van szükség emberekre a javításokhoz. - Mondom és a nadrágom bal farzsebéből előkapom az adathordozómat, ami magába rejt mindent. elkezdem olvasni, de abban a pillanatban látom hogy Dorothy éppen megszólalna.
- Te csak ne szólj semmit! - Ripakodok rá miután ő egy "Jól van nah' " - Val abbahagyja amit akart volna mondani, és úgy tesz egészen kívételesen mint a többiek: Abbahagyja a beszédet és csendesen figyel rám.
- Ezt már szeretem. - Mondom, majd miután gyorsan átfutom az admirális irományát vissza teszem a nadrágom farzsebébe az adathordozót és beszélni kezdek:
- Jonny induljon Dorothyval a gépházba, rátok ott lesz szüksége most az embereknek. - Kezdem el határozottan. - Lara induljon T'pellennel a gyengélkedőbe, álítólag elég sok sebesült van.... és vannak közöttük Romulánok is, azokat is ugyan úgy el kell látni ne feledjétek.... És mielőtt megszólalnál doki... Én a 12 es folyosóra indulok segíteni. - Félmosoly jelenik meg az arcomon. ~ Mint a régi szép időkben, kedét koromban. ~ Gondolom magamban.
- Kérdés? - Kérdezem és a tisztekre nézek, csípőre tett kézzel.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 19.49.43 | Üzenet # 52
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bár még nem ismertem se a kapitányt olyan jól mint a többi tiszt ,se a legénységet mégis olyan mintha már régóta ismertem volna őket olyan mintha Hedgett kapitányt mindig is láttam volna valahol csak nem ugrott be valahogy az emlékezetem szinte le blokkolt amikor megláttam a kapitányt.
Ahogy kiosztotta a kapitány a teendőket később elindultam váll vetve az Arcadia fő gépésszével aki ről hirhedt hogy nagyon tehetséges a szakmájába és a hátsó fele sem hagy maga után rossz szavakat.
Így hát elindultam vele együtt kissé néha megpróbáltam útközben leállítani néhány dologról és utánna kiderült hogy szinte minden dologról amit eszeünk vagy iszunk a jó formájában is egyező.
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 21.01.01 | Üzenet # 53
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a kapitány világosan megmondta hogy Dorothynak az új fiúval kell dolgoznia a lány mosolyogva indult el a férfival. Nagyon szimpatikus volt neki, és szép szemei is voltak. Dorothy végig mosolyogva ment a folyosón Johnny mellett. A mai napon igazán jól érezte magát.


-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 21.21.58 | Üzenet # 54
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen felhúzta a jobb szemöldökét és kihúzta magát.
- ahogy akarja kapitány. - Válaszolta a parancsra habér tudta hogy ez nem kérés vagy kérdés volt. Szó nélkül megfordult és elindult a doktrot követve.
- remélem tudja hogy merre megyünk. - jegyezte meg.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 15.20.06 | Üzenet # 55
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól van Willow ahogyan akarod.. - Mondta a doki. - . már megint ezzel a Vulkáni kobolddal kell mennem.. - Mormogta magában.


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 17.31.50 | Üzenet # 56
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Jonny induljon Dorothyval a gépházba, Lara induljon T'pellennel a gyengélkedőbe, te indulj a 12 es folyosóra segétkezni. Ide már ne írjatok, az említett topicokba csak akkor írhatok ha én írtam. ))

Hozzáadva (2011-08-07, 17.31.50)
---------------------------------------------
Smith, Stroggos és Arms ide lépnek be.

Sorrend::
Arms- Smith- Stroggos- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 15.27.48 | Üzenet # 57
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Le transzportálok a hajóról pont a kettes dokkolózsilpibe. És amint már leérkeztem ,éreztem ahogy a transzporter újra felépítette a sejtrendszeremet ,soha nem szerettem a transzportert mindig is viszakosztam lemenni vele bárhova is de most muszály volt főleg hogy a kapitány parancsba adta így hát leérkeztem és utánna körbenéztem ezen a hatalmas dokkolóban akkora volt a hely hogy belefért volna 10-20 komp esetleg pár kisebb vadász hajó is. A felépítése a bázisnak lenyűgözött.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 15.36.14 | Üzenet # 58
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány letranszportált a két tisztjével együtt. A tekintete rögtön megakadt a parancsnoka arcán. A nő sápadt arca kérdőre húzódott most.
- Jól van, parancsnok? - Kérdezte érzelem mentes hangon, a bázis nagycságáról most teljesen megfeledkezve. ~ Nem örülnék neki ha bármily baja is esne szegély parancsnokomnakl. ~ Gondolta magában, és zöld szemei a férfit kérdőn méregették.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 16.24.53 | Üzenet # 59
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lejövök majd felállok és közben a fegyveremet igazgatom az övemen és utána odalépek közelebb a kapitányhoz majd így beszélek ő hozzája.
-Hello.Uram..akarom mondani hogy lehet majd a tárgyalásra kell és szükséges pár biztonsági is majd amit a bázistól kölcsönöznénk.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 18.46.10 | Üzenet # 60
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend:: (( Utána már a tárgyalóban fogom folytatni.))

Smith- Stroggos- Arms- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2011-08-11, 21.10.16 | Üzenet # 61
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mr. Stroggos! - reagálja gyorsan le a nő a tisztje fegyvermániásságát. - Kérem, ne beszéljen folyton a fegyverekről... ez nem egy háborús konferencia lesz ez egy diplomáciai megbeszélés. - Teszi hozzá.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 16.50.53 | Üzenet # 62
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ki ?hozzám beszél uram? Rendben de azért a mini fegyveremet hozhatom igaz? ledobom a tíz fegyveremet és utánna előveszem a késemet és a minifegyveremet amit az oldal zsebembe tárolok.
Maradhat?


 (HU)
 
Arms
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 16.53.06 | Üzenet # 63
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek a férfira majd a nőre..kissé lesújtó tekintetett vágok Stroggos-ra is...
Egyértelmű nem ? hadnagy?...fegyverek nem kellenek ez egy diplomáciai küldetés szó se lehet fegyverről mert végül még ellenséges támadásnak minősítik úgyis tudjuk hogy milyen paranoiások a Romulánok,az életük a paranoia maga pedig fegyvert akar behozni?
egyértelmű hogy nem kell.
Viszsanézek a kapitányra majd a fegyver eltevő Stroggosra.
Mehetünk kapitány?


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-09-06, 20.22.17 | Üzenet # 64
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután ezt kitárgyaltátok a tárgyalóba mentek.

Folytatása olvasható a tárgyaló topicban.

Hozzáadva (2011-09-06, 20.22.17)
---------------------------------------------
Grauder és Destrin ide lépnek ki az árkompból. Mendelshon admirális már várja is őket.

Sorrend::
garuder- Destrin- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-09-06, 20.43.08 | Üzenet # 65
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Átlépünk a Horizon 6 légterébe. Frissebb mint a miénk hisz itt jobb a szellőzés.
Szép állomás ez. Meglátom Mendelson Admirálist és köszönök neki.
-Újra élőben!-mondom a férfinak- Üdvözlöm Admirális...



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Kedd, 2011-09-06, 20.54.57 | Üzenet # 66
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Destrin azonnal a kapitány társa után lépett ki a kompból és körül a tekintett, hogy felmérje mennyit változatot az állomás mióta utoljára még hadnagyként járt itt. A szeme azonnal megakadt egy férfin aki már beszédbe is elegyedet egykori kapitányával, de csak ezután tűnt fel neki az admirálisi rang jelzés a nyakán.
- Üdvözlöm! Bizonyára ön Mendelson admirális, akiről már annyit hallottam. K'Ren Destrin kapitány vagyok a U.S.S. Stonebridge újdonsült kapitánya.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-09-06, 22.33.07 | Üzenet # 67
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Üdv K'ren! - Vágta hátba a magas férfi az egykori gépészt. - Szólíthatom így? - Mosolyodott el, aztán nagy levegőt vett. - ÁÁh, látom a hír ragályos! Igen ! Ön kapitány! De a hivatalos " kapitányi ütés" ahogyan viccesen én szoktam mindig mondani, nos, az az étkezdében lesz. - E közben Blanchard kapitányra pillantott. - Igen, ujból élőben! Mien volt az útja idáig? - kérdezte a férfitól szórakozottan.
A beszélgetés közben két tiszt az Arcadiáról, Dorothy Dellyon és Jonny Stenson lépnek oda. Dorothy még azt hiszi hogy destrin a Wortex főgépésze így odalép hozzá hogy megvitassa a Wortex kompjúter-rendszer kérdését.


Sorrend::

Grauder- Stenson- Destrin- Dorothy- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 15.57.53 | Üzenet # 68
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Admirális üdvözli az Újdonsült Kapitányt, aki igen izgatottan beszél férfival. Tényleg nagyon várja.
Ezután az Admirális felém fordul és....
-Milyen? Tropa a hajónk!-mondom a fáradtságtól kissé ingerülten-Nem volt elég hogy a csatában lezúzták a hajót fizikailag, de még software-esen is roncs lett. Remélem azért rendbe lehet hozni, nincs kedvem temetőbe küldeni...



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 13.26.43 | Üzenet # 69
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint belépek a főgépészel együtt a dokkolózsilpibe meglátom Fréderic kapitányt azaz a Vortex kapitányát és az újdonsült kapitányt is Destrin kapitányt is..
Rögtön odalépek majd bemutatkozok nekik és kezet rázok velük.
Üdvözlöm önöket uraim,a Vortex kompjúter rendszere nem sokára elkészül amint neki látunk a hiba detetkálásához nyugodjon meg Frédéric kapitány mielőbb kész lesz a hajója . Hátba ütöm óvatosan a kapitányt.
Addig foglalják el magukat de előbb szükségünk lenne pár technikai információra a hajóval kapcsolatban hogy jobban tudjunk tevénykedni.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 17.47.21 | Üzenet # 70
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután az admirálissal kezet fogott az egykori főgépész a U.S.S. Arcadia tudományos főtisztje és a főgépésze is felbukkant a zsilipben a semmiből.
- Kellemes napot önöknek is! - szólt a Destrin jövevényeknek, majd fordult vissza az egykori kapitányához - Nyugodjon meg Blanchard kapitány biztos vagyok benne, hogy a Vortex-et nem most látta utoljára az űrt szelni - fejezte be egy mosollyal az arcán a mondatát.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 21.21.34 | Üzenet # 71
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fiatal nő gyors léptekkel követte a tudományos tisztet, akinek a szája szinte be nem állt. Így hát a nő kénytelen volt óvatosan félre lökni az előtte álló Stensont, és így a Wortex kapitánya elé kerülhetett végre.
- ÖKHM! - Köhhintett feltűnően egyet. - Elnézést kapitány, Dorothy Dellyon vagyok, az Arcadia főgépésze! Mint ahogyan a tudományos tisztünk is említette az előbb - Nézett a szeme sarkából a mellette álló férfira. - mi fogjuk megjavítani a hajója kompjúter rendszereét. Ha nem találunk szükséges alkatrészeket, arról azonnal értesíteni fogjuk önt, és a hajója elvontatásra kerül majd a Zeus hajógyárba. De előbb ha nem bánna mi próbálnánk meg életet lehelni a "kicsike hatalmas hátsójába" már ha nem bánja a gépészi szóvilágot. - Mosolyodott el a mondata végén Dorothy azzal a jellegzetes félmosolyával. Ezt persze nem gúnynak használta, akkor szokott ilyenek mondani egy hajóra hogyha az a fajta típus nagyon is tetszett neki.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 21.31.06 | Üzenet # 72
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Grauder- Destrin- Dorothy- Stenson- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Szombat, 2011-09-10, 20.37.36 | Üzenet # 73
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hírtelen az Arcadia Tudományos Főtisztje és Főgépésze lép ellő a semmiből.
Kissé nekünk esve kedik el mondani a dolgokat én meg csak bólogatni meg pár szót kinyőgni tudok.
-Rendben! De remélem a teljes komputer rendszer cseréje nem lesz túl nagy feladat.-mondom kissé gonosz vigyorral...-főleg hogy 3 komputer mag van, 3 különálló részben...



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Vasárnap, 2011-09-11, 12.40.01 | Üzenet # 74
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Destrin, csak nézi, hogy egykori feletesse, hogy elbeszélget a tisztekkel majd nagy nehezen megszólal:
- Javaslom a hármas szekcióban kezdjék, mert ott a legnagyobb kár és az a legfontosabb része is a komputer hálózatnak - majd szomorúan folytatta hangja - Ahogy végeztem a kárfelmérést, úgy saccoltam, hogy hetekig, de akár hónapokig is eltarthat a javítás.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Kedd, 2011-09-13, 15.46.17 | Üzenet # 75
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Lehet hogy fiatal vagyok, de volt már dolgom hasonló típusú hajókkal. Nyugalom. - Mondta a fiatal gépész. ~ Ezek komolyan azt hiszik hogy öt éves kisgyerek vagyok? ~ Gondoltam magamban. ~ Különben is mi a fenének trécselgetek én velük, látják hogy dolgom van az ég szerelmére... ~
- És most ha nincsen más uraim - Nézett gyorsan végig a két tiszten. - ne is haragudjanak de mennem kell, vár rám a három kompjúter mag meg a többi nyalánkság.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-11-09, 13.31.44 | Üzenet # 76
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(8 Bocs Stenson..))

- Kérem, kövessenek. - Mondta az admirális és ezzel elindult a folyosón az étkezde felé.

Folytatása olvasható az étkezdében.

Hozzáadva (2011-09-19, 18.50.27)
---------------------------------------------
( Dorothy és Stenson a transzporter szobába folytatják. )

Hozzáadva (2011-11-09, 13.31.44)
---------------------------------------------


A Delegáció


Korán reggel volt. Egész pontosan 9:00.
De Nubet kapitány már 8:00- kor fenn volt. A parancsot Mendelshon admirálistól közvetlen kapta.
Egyértelmű volt: Fogadni a Kardassziai delegációt. A Kardassziaiak mostanában kételkednek a Föderációban, ezért fontos hogy az itt töltött heteket (két hetet) biztonságban, és kényelemben töltsék. Mendelshon szerint talán ezekben az időkben dől el az, hogy hova is állnak igazán. A Csillagflotta veszélyes időket él... Minden szövetségesre szüksége van a szövetségnek. De vajon mi lesz ha a Kardassziaiak kilépnek?
Nubet kapitánynak, és legénységének nagy teher nehezedett a vállára.

Ahogy ő és elsőtisztje - Larsen parancsnok - várták a dokkolózsilipből érkező Kardassziaiakat a feszültség érezhetően nőtt a két tiszt között.
Egyikük sem aludt már napok óta. Nubet kapitány a feszültségtől - bár kifejezetten jót tett neki a Uss Archer csillaghajó, és Denise Kirkkel együtt töltött kiruccanása - Larsen parancsnokot a gyengélkedőben tölött órák száma.
Különös módon a gyengélkedő rendszerei az utóbbi időszakban folyamatosan elromlottak, így a parancsnok hol azokat javítgatta Robinnal, hol a betegeket ápolta - magánidőre szinte alig futotta neki.


( Sorrend: Nubet- Matt- Robin- Lily - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-11-09, 19.40.13 | Üzenet # 77
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint már hosszúideje várakoztam adokk zsilipbe hogy végre megérkezzenek a Cardassiak,közben esően egyfolytába próbáltam Larsen parancsnok és a neki megírt szöveget bele biflázni,mi közben körbe-körbe mentem kissé idegesen talán de nagyon fontos volt a Föderáció-nak hogy megtartsák az egyensúlyt a Cardassiai és a Föderáció között a béke és aharmóniát amit már évek óta nem igazán tudták le amoritizálni a Cardassiaiak ,de úgy tűnt hogy az a társadalom csak erre épített az elmúlt időkben ,így minden erőmmel azon voltam hogy megtartsam az egyik fontos határvidéki szövetségesinket akiknek a harcok terén sok mindent köszönhetünk,és persze sok negatívum is fűzik a tiszteket hozzájuk de muszály békét és egyensúlyt teremteni és megtartani azt a két nép között. Mi közben ezen gondolkoztam meg igazítottam az egyenruhámat ,le poroltam majd az első tisztem felé fordultam akinek tükrözőött az idegesség és a zavartság az arcán,megütögettem a férfi vállát barátságosan majd visszafordultam és vártam a megérkező delagációt.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2011-11-09, 21.25.24 | Üzenet # 78
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan ott várakoztunk már egy ideje a Cardassiai küldöttségre kezdett görcsbe rándulni a gyomrom. Nem elég hogy nem aludtam már vagy két hete / vagy inkább két éve? Nem nagyon emlékeztem rá / még ezek is....
~ Nem tudom meddig kell még itt várnom...~ Türelmetlenkedtem magamban. A türelem soha-de soha nem volt az erősségem.
A kapitány mellé léptem aztán ő megütögette óvatosan, csakúgy barátilag a karomat.
- Jó. Tudom tudom nem lesz baj. - Sóhajtottam fel.
~ Mindíg is utáltam a Cardassiaiakat, és soha de soha nem is lesznek a kedvenceim...~
Ugrottam egyet-kettőt egy helyben és megpróbáltam felpörgetni magamat. Olyan álmos voltam. ~ Biztosan úgy nézek most ki mint egy vizi hulla. ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-11-13, 21.57.39 | Üzenet # 79
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin megállt Lily mögött. Épp azon gondolkodott hogy minden rendben van-e a biztonságtechinkai berendezésekkel amikor Larsen megint hisztizni kezdett.
~ Utálom amikor ezt csinálja! ~ gondolta magában aztán odalépett Matthez és ráütött ő is egy hatalmas nagyot a vállára.
- Nyugi parancsnok! Minden rendben lesz! - Mondta.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 09.13.53 | Üzenet # 80
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Arra lennék egyszer kíváncsi hogy a Cardassiaiak mikor lesznek pontosak! - Mondtam bosszankodva miközben csípőre tettem a kezeimet és nubet mellé léptem. - Minden rendben? - Kérdeztem tőle. - Feszültnek tűnsz... amúgy nyugodj meg! Minden biztonsági csapat készenlétben van, csak egy csettintés, és mi bárkit bármikor kihozunk legyen az te vagy a drágalátos parancsnok aki látom nem képes lehiggadni.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 18.25.12 | Üzenet # 81
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor kiléptek a Kardassziaiak a felnyíló dokkoló zsilip mögül. Ábrázatuk már most elégedetlen, a föld felé néznek vezetőjük Gul Namar lép Nubet elé, és a kezét nyújtja.
- Üdvözlöm önt kapitány, Gul Namar vagyok! - Szól a Kardassziai és kezet ráz a férfivel.


( Postolási sorrend:
Nubet- Lily- Matt- Robin- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 19.15.33 | Üzenet # 82
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elő léptem kihúzva magamat és közben próbáltam minnél méltányososabban kiállni hiszen a Föderációt képviselem ezen a megbeszéléséen ami nagyon fontos főleg a mostanában egyre jobban elsorvadó Cardassziai vonalak miatt is fontos lenne,közelebb léptem a Cardassziai vezetőhöz majd kezet ráztam vele, a férfi tapinthatóan kicsit sme volt ideges inkább csak fölényesen nézett körül és szinte a bázis világítása megvillágította a Cardassziai vezetőt.
-Én Nubet Throvson vagyok ~mondtam mi közben megráztam a kezét barátságosan majd újból rá néztem~
-És ők a tisztjeim, Matt Larsen elsőtisztem és mentorom,Robin Relloway főgépésze a bázisnak minden technikai kérdésükre választ tud adni~mondtam kihúzva magamat hátra tett kezekkel majd oda fordultam Lily-hez ~
-És ő pedig a biztonsági taktikai főtisztje a bázisnak Lily Xiiyon. Ne aggódjanak csak néha harap de akkor keményen~mondtam kissé félre érthetően és rá kacsintottam a nőre~
-Szóval mindent összefoglalva üdvözlöm önöket a Horizon-6 csillagbázison.A Föderáció bástyáján.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-11-24, 17.52.54 | Üzenet # 83
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
{ Amikor megpillantottam a Kardassziaiakat, különösen a vezetőjüket, ezt a Namar nevű alakot majdnem dobtam egy hátast. Elég ijesztő volt: girbe-gurba tüske szerű izé bigyók lógtak ki a fejéből. Hátraléptem két lépést még mielőtt bemutatkoztam volna, megköszürültem a torkomat aztán beszélni kezdtem. }
- Igen-igen! Üdvözöljük önöket itt, nálunk! Larsen parancsnok vagyok, doktor Larsen a szolgálatukra. Teljesen és mindenkoron. { Legszívesebben hazafutottam volna a kabinomba, de nem tehettem. Kínos lett volna elég kínos bizony. Szóval csak álltam és bárgyú arccal vigyorogtam ott. Se kézfogás, se semmi csak ennyi. }



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-11-25, 00.17.50 | Üzenet # 84
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin felhúzta a szemöldökét.
- Relloway. - Mutatkozott be röviden. - Üdvözlöm önöket a Horizon Hatos űrbázison! Ha bármilyen műszaki kérdésük vagy esetleg gondjuk akadna, amire ígérem, nem lesz példa forduljanak hozzám. - Mondta majd Larsen vállára helyezte a bal kezét és a férfi fülébe súgta:
- Nyugi.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-11-25, 00.24.30 | Üzenet # 85
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor az én nevemet említi egy illantást vetek Nubetre. A férfi kihúzza magát és elvigyorodik. Ilyenkor azt hiszem hogy meg tudnám csókolni. Haptákba vágom magamat, belefjok a sípomba de csak egész halkan majd kisterpeszbe állok.
Utálom ezt csinálni de ez egy régi hajóskapitányos dolog volt amire Nubet kért meg. Szóval én csak teszem amit tennem kell. Mind mindíg. Látom a Cardassiaiak tekintetén hogy nem kedvelik a sípot de nem nagyon érdekel a pillantásuk.
- Xiiyon parancsnokhelyettes vagyok. Ne ilyedjenek meg ez csupán egy régi Földi szokás volt nem más. - Biccentek feléjük kissé katonásan. Nem tehetek róla mindíg is katonság voltam de talán ezt a Cardassiaiak kedvelni fogják bennem.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.10.42 | Üzenet # 86
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor Adam Cross kapitány kilépett elsőként azt vette észre hogy nagy a sürgés-forgás.
A Horizon hat ebben az időben- csakúgy mint a legtöbb űrbázis - egy olyan hely volt ahhol az élet soha nem áll meg; és mindig van munka.
A rendszerek karbantartása egy ekkora központi bástyának szükséges és az itteni férfiak és nőktől még a három műszak sem állt távol.
Cross kapitány egy pillanatnyi lélegzetvételnyi szünet után hirtelen arra lett figyelmes hogy az elgyötört arcú Hutchinson admirális lép oda hozzá, és a kezét nyújtja.


(( Sorrend::
Adam- Hutchinson- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.17.48 | Üzenet # 87
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Izgatottan de mégis félve léptem át azt az ajtót, mert ha átlépek, véglegesen elkezdődik a küldetésem. Nagy levegőt vettem és kinyottam az ajtóm, majd magabiztos mozdulatokkal átlendültem a küszöb felett és már ott is voltam, a Horizon 6 űrállomáson. Sürgés-forgás mindenhol. Körülnéztem a szemeimmel majd egy idős férfi lépett oda hozzám kéznyujtással.

-Üdvözlöm Admirális. -mondom mivel elsőre a rangjelzése üti meg a szemem.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.26.20 | Üzenet # 88
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirlis magabiztosan egy erős, férfias kézfogással üdvözölte a parancsnokot.
- Üdvözlöm kapitány! Hallottam hogy miféle küldetést kapnak és... nézze. sajnálom hogy ilyen gyorsan kell majd levezetünk a ceremóniát. - Miközben beszélt megfordult majd elindult lassan a folyosón. - Általában új tiszteket, különösen főtiszteket nem így, nem ilyen gyors ütemben szoktam átadni. Minimum egy nap kellene a ceremónia előkészítéséhez. Hisz én is csak most érkeztem! Gondolhatja. Azt sem tudom hogy hol van itt az étkezde nem hogy beszédet tartsak! De sajnos tudom. tudom hogy nincsen más választásom!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.31.55 | Üzenet # 89
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben HUtchinson admirális és Cross kapitány óvatosan próbáltak menni az emberekkel tömött folyosón egy fiatal tiszt lép oda hozzájuk.

((Sorrend::
Adam- Jerry-Hutchinson-Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.47.02 | Üzenet # 90
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végighallgattam az Admirálist majd elindultunk a folysón.

Hírtelen valaki odalépett. Fiatal volt. Kíváncsian vártam hogy mitörténik és csak néztem amint mindenki csúnyán néz ránk mert a tömött folyosó közepén álltunk meg.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.32.04 | Üzenet # 91
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fel tartom a kezem Vulcanni köszöntésre.Eredményes életet Adam kapitány.Majd rá mosolygok.
Majd meg pillantom Hutchinson admirálist.Uram de régen nem láttam hogy van?


 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.41.00 | Üzenet # 92
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális ugyan úgy köszönt Jerrynek majd elmosolyodott.
- Jó hogy látom fiam! Én jól vagyok köszönöm, és maga? Oh igen, Adam Cross kapitány, Jerry G. Thomas. Aki hamarosan hadnagy lesz. - Büszkén kihúzta magát mikor kimondta a szavakat.




Az üzenetet módosította Hutchinson - Vasárnap, 2012-02-26, 22.41.55
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.45.14 | Üzenet # 93
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan a turbólifthez értek, ami a hatalmas folyosó legvégén helyezkedett el.

(( Sorrend::
Adam- Jerry- Hutchinson- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.48.32 | Üzenet # 94
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hadnagy! -bólintottam és mutattam azt a Vulcan-i kéz jelet.
Lassan elindultunk a lifthez. Már előre izgultam hogy mi történhetett az Archer-el. Vajon egyben találjuk meg vagy elpusztult? Vajon élve találjuk a legénységet vagy elpusztul? Ezek a kérdések kavarogtak fejemben és nem hagytak nyugodni.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 23.01.42 | Üzenet # 95
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönőm uram, bár még nem tudtam hogy elő léptetnek.
- Admirálisom mi történt hogy ennyi hajó van itt?- Kérdeztem az admirálist.


 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 23.07.24 | Üzenet # 96
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben már fél lábbal a liftnél jártak az admirális nagy lélegzetett vett.
- A fele azért van itt mert csak megszáll, a fele muníció miatt de Cross kapitány más miatt van itt. Remélem nem bánják ha most lemegyünk az étkezdébe és ön Cross megkapja az új tisztjeit fiam, maga pedig Jerry fiam megkapja a kitűntetést, méghozzá tőlem. Kérem uraim, kövessenek. Az étkezdébe ígérem minden le fog tisztázódni.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 21.49.16 | Üzenet # 97
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
E közben immáron a turbóliftbe folytatódott a beszélgetés ami hamar levezette a csillagflotta tiszteket a hatalmas űrbázis étkezdéjébe.

(( Adam- Jery- HUtchinson== >> Folytatása olvasható az étkezdébe, várjátok meg amíg előbb írok én, légyszi. )

Hozzáadva (2012-02-29, 21.49.16)
---------------------------------------------
A nyolc főtiszt, és nem mellesleg az a többi ami a L'espoirra igyekezett gyors léptekkel ment végig az immár kevésbé emberekkel megrakott folyosón.
Mindenki izgatott volt, és a küldetésről - ha nem úgy másról folyt a téma.


(( Sorrend::
Adam- Jerry- Blake - Matt- James- Belmore- Nubet- Lily- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 22.03.07 | Üzenet # 98
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy minimális idő elteltével, elértünk a Dokkolózsiliphez. Az Ajtó már nyutva állt, de megálltam a folyosó közepén, végignéztem a kis hadseregen, majd előre engedtem őket. Jobb seretek utolsónak belépni. Így láthatom az emebrek reakcióit egy olyan hajó láttán amelyhez fogható, szó szerint nincs a flottában.

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 22.53.10 | Üzenet # 99
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Be lépek az ajtón és meg latom a. USS Reményt oda fordulok Adam kapitányhoz.Le nyűgöző hajó uram.
Majd megyek tovább mert nézelődni nincs idő mert a küldetés fontosabb.


 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 16.26.10 | Üzenet # 100
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odaléptem közelebb az ablakhoz ahol lehetett látni a hajót ahol fogok szolgálni,felhúztam a bal szemöldökömet és odaléptem a kapitányhoz.Remek hajó.Mondtam mi közben meg ütögettem a vállát.Remélem van rajta elég fegyver is,nem szeretném ha útközben lelőnének minket vagy esetleg szétbarmolna minket pár Romulán.Mondtam és közben láttam ahogy a kapitány fáradt arccal próbál válaszolni de mihelyst kimondott volna bármit is követtem a többi tisztet hiszen nem hiába de lemaradni utálok,egyszer még egy Orosz küldetésemen,kint a hóba eltévedtem negyven ember mellet de szerencsére megtaláltam a ki utat mint mindig motyogtam az orrom alatt.



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 2es dokkolózsilip (2- es zsilip)
Keresés: