Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 2es dokkolózsilip (2- es zsilip)
2es dokkolózsilip
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-05-25, 12.29.19 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány:
A parancsnokkal együtt a 2es zsilip előtt álltok mikor egy bomba robban nem messze tőletek.

Parancsnok:
A kapitány mellett állsz mikor ez megtörténik.

Alice:
Te is velük vagy

Lily:
Miután a bomba berobban te azonnal odarontasz a biztonságiakkal és segítesz.

<< Sorrend: Nubet- Larsen- Alice- Lily- Robin >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-05-26, 11.10.10 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azzonal hátra vetődök és a Parancsnokot próbálom menteni a robbanás elől amikor mindketten hátar esünk és a robbanás szinte az egész szintet magával ragadja. Megpróbálok felállni de ebben a percben amikor bekövetkezett a dolog aligha tudtam lábra állni,romok és füst szaga csapott meg amikor kinyitottam a szememet egy ismerős alak ált velem szemben,Lily volt az akinek az arca mindig ugyan olyan szép volt mint mindig,kissé az ilyedtségtől és a sokktól nem tudva megpróbáltam beszélni de alíg jutott ki még a levegő is a torkomon a izzó és irritáló levegőtől ami akkor volt a 2-es dokkzsilipben.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2011-05-26, 11.40.34 | Üzenet # 3
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Aznap arra gondoltam hogy mennyire jó lesz találkozni a Bajoriakkal... állítólag jó homeopátiás kezeléseik vannak, érdekelt -volna- az hogy hogyan használják ezt és hogy miket használnak fel mindehez.
A folyosón sétálva próbáltam magamat kontrollizálni - hogy ne beszéljek annyit- és közben magamban már le is játszottam ahogyan a saját betegeimen tesztelem a gyógymódokat. Megálltunk a fényes korridoron. Karbatett kézzel várakoztam. A kapitányra néztem. Éreztem a feszültséget ahogyan azon kattog az agya hogy milyen szavakkal köszöntse őket. Ekkor halk kattanást hallottam... ~ Nem, biztosan csak képzelődök ~ gondoltam magamba. Karba tettem a kezeimet és a dokollózsilip ajtajára néztem. Az lassan gördült el előttem és ekkor.....
Hangos durranás, reccsegés és robaly, egy fényjelenség vakított el... A földre kerültem, éreztem ahogyan millió üvegszilánk csapódik a bal karomba a többi üvegszilánktól a kapitány védett meg.
Kinyitom a szememet és a tönkrement lámpák pislákolásában, a homályba kémlelek bele. Előttem a kapitány elgyötört arca van.
- Uram.. jól van.. - Kérdem halkan. - .. majd én segítek.. orvos vagyok... - De hiába mondom ki ezeket iszonyat fájdalmat érzek a karomba... ekkor érkeznek a biztonságiak és a gépészeti tisztek is.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (ES)
 
AliceCleist
Dátum: Csütörtök, 2011-05-26, 15.25.01 | Üzenet # 4
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
* A folyosón lévő bomba robban Alice a földre kerül ájultan. *


".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (ES)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-05-26, 22.17.40 | Üzenet # 5
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Abban a pillanatban mikor megtörténik a robbanás a biztonsági irodámban érzékelem hogy baj van... berohanok a folyosó végéről és meglátom hogy mi történt.. Nubethez lépek.
- Az orvosi csapatok már úton vannak.. te hogy vagy? - segítek neki felállni de még így is túl bizonytalan....


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 12.58.34 | Üzenet # 6
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végigrohanok a folyosón.
- A szentségit mi a fene történt itt? - kérdezem homlokráncolva a füsttől és Lily mellé lépek miközben intek a helyettesemnek hogy tegye a dolgát.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 13.05.15 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily: Segíts a sebesülteket a gyengélkedőbe vinni.

Nubet: Súlyosan megsérültek a bordáid, némelyik el is repedt. Mivel nem találjátok a küldöttség vezetőjét Darath Newort bízd meg Lilyt hogy miután lesegített mindenkit a gyengélkedőből keresse meg a Bajori nőt.

Matt: A bal karodra estél ami súlyosan megsérült.

Alice: A gyengélkedőbe visznek, eszméletlen vagy.

Robin: a csapataiddal a szerelési feladatok rátok várnak.

<< Sorrend: Lily- Nubet- Lily- Matt - Lily- Alice- Lily Robin >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (SE)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 13.38.49 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Segítek Nubetnek felállni közben intek a tisztjeimnek hogy a parancsnoknak és a Bajoriaknak is segítsenek. Összenzéek Robinnal de ő is tudja a dolgát.
- Jól van. - Mondom Nubetnek. - Minden rendben lesz. Közben lassan indulok vele a folyosón.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 13.47.12 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
ALig kapok levegőt és közben próbálok Lily-re támaszkodni ,köszönöm parancsnokhelyettes!. Tud valamit hogy Darath Newort-tartózkodási helyéről? tudja fontos lenne mert a Bajori-küldöttség vezetője. Nézzen utánna ,és ha tlaál valamit szóljon én el kocogok innentől egyedül is az orvosiba,köszönöm. *Feltápászkodok és megpróbálok egyedül elindulni az orvosihoz,szinte fél erővel is ,de a jelenlegi célom az orvosi szoba lebeg a szemem előtt.*

Folyt köv az én szemszögemből:Orvosi/gyengélkedő


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 13.59.19 | Üzenet # 10
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólintok aztán a többiekre nézek.
- CSAPAT! - A biztonsági csapat egy emberként fordul felém. - Mindenki keresse Darath Newor! Ez parancs! Ő az eslődleges és a legfontosabb. Ha valaki valamit talál azonnal jeletse. A romok között kutatunk legelsőnek! Oszolj! - hangosan összecsapom a tenyeremet majd a csapat oszol is. A parancsnok mellett elmenve ránézek a férfire.
- Kell segítség? Jól van?


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 14.19.05 | Üzenet # 11
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megcsóválom a fejemet és megpróbálom nem kimutatni a fájdalmat amit érzek a karomban. Lassan felállok és szorongatom az ép karommal a másikat.
- Nincs nagyobb baj... lemegyek a betegeimhez.. - Mondom ki a szavakat erőltetten a tőlem leg nem megszokotabb szűkszavúsággal és elindulok támolyogva a folyosón. - Már biztosan várnak rám a betegeim.. ohh.. igen... sok jó beteg kis helyen is elfér, tudja.. - Megveregetem Lily vállát és a turbóliftbe lépek.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 19.00.59 | Üzenet # 12
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megcsóválom a fejemet és Alicre nézek aki még mindig ájult.
- Hé, Relaberson! Vigye a tudományos tisztünket a gyengélkedőbe!
"Igenis"- mondja a nő.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Péntek, 2011-05-27, 19.08.51 | Üzenet # 13
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*még mindig ájult*


".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 13.06.49 | Üzenet # 14
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Utánanézek a tisztnek aki elviszi a tudományos tisztet aztán a főgépészünkre nézek.
- Önnek kell segítség?


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 13.16.34 | Üzenet # 15
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
épp a hegesztéseke javításában ügyködtem amikor megszólított..
- Nem köszönöm. - Mondtam ki a szavakat. - Elleszek én itt a fiúkkal.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 13.53.10 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily:
Ekkor szólal meg az egyik embered: találtak Bajori maradványokat.. nagyon nem szép látvány ez most.... lehet sükséged lenne egy tudományos tisztre. Szólj le a gyengélkedőre hogyha jobban van Alice jöjjön ide és ellenőrizze le azt hogy ki is volt, lehetett az illető.

Robin:
Kezdjétek el a nagyobb javítási munkálatokat.

<< Sorrend: Lily- Robin- Alice (A kommon) >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 14.51.55 | Üzenet # 17
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
elindulok és a trikordert a kezembe véve nézelődök amikor az egyik tisztem megszólal előlről:
- találtunk valamit! - RObertson közlegény mellé lépek és a földre nézek ahova mutat a férfi. Elszörnyedek a látványtól és összeráncolom a homlokomat.
- takaja le azonnal... Xilyon a gyengélkedőnek. Ha jól van Alice idejöhetne.. találtunk vala.. mit...


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 15.03.35 | Üzenet # 18
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előveszem a hegesztő felszerelésemet és nekiállok a nehezebb munkáknak. A belső károsodások elég ilyesztőek.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.03.33 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok a kapitány és ALice belépnek ide.
Lily: Tájékoztasd őket a helyzetről.
Robin- Legalább 2 napos munka vár még rád. Ezt jeletsd a kapitánynak.
Nubet: Adj parancsokat a tisztjeidnek, vizsgáltasd meg a földön talált maradványokat.
Matt: Azonosítsd a maradványokat: Jöjj rá hogy ezek a maradványok a Bajori küldöttség hiányzó tagjainak a maradványai és a BAjori küldöttség elnökéé is.
Alice: te segítesz ebben neki.
<< Sorrend: Nubet- Robin- Nubet- Lily- Nubet- Matt- Alice- Matt- Nubet >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 14.09.06 | Üzenet # 20
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Belépek majd körbe nézek*-Hogy állnak a vizsgálatok?. Szeretném ha a helyet egy orvosi csapat átkutatná és ki is tisztítaná és Alice megvizsgálná a robbanás ,illetve a pokolgép erejét illetve a fajtáját mindent tudni akarok az esetről mielőtt felvenném a kapcsolatot a küldöttek szüleivel,és munkatársaival.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 14.52.05 | Üzenet # 21
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odalépek a kapitány elé. Kicsit zavartan közlöm:
- .... uram.. legalább két napos munka vár ránk, nem beszélve a takarításról... bárki is tette ezt.. egy elmebeteg őrült lehetett...



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.22.51 | Üzenet # 22
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm a véleményét kedves Robin,de én a tények embere vagyok. Ön a mászaki főtiszt és öna z egyik legjobb a Flottában szeretném ha kiderítené hogy mégis milyen robbanófejről volt szó sé mégis megkkora volt a robbanás ereje és bizonyosdjon meg arról is hogy tudnak-e még ilyet elrejteni észrevétlenül,és kalbirálja át a belső szenzorokat és tudjon meg minnél többet sőt ,ellenőriztessen minden adatot minden fálj és minden be és ki utazó kompot/hajót hátah valamelyiken van még ilyen nem akarok több ilyet értette?.*Amikor látom hogy bólint a tisztem utánna oda fordulok Lily-hez majd neki is elkezdem mondani a parancsot*-Lily! öné a legnagyobb teher a bázison,önnek kell mindent és mindenkit le ellőnriznie,ellenőrizze az összes biztonsági naplót is és hogy ki ment be és ki a bázisról és kitűnhetet gyanúsnak.Szóval munkára.Jelentést kérek minden elért eredményükről.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 17.51.35 | Üzenet # 23
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
biccentek és sóhajtok.
- csak természetes... de uram.. uram van itt valami amit látniuk kell. ~ Nem vagyok egy gyenge idegzetű, de ha ezt a kapitány meglátja biztos elszörnyed. ~ Gondolom magamban. Kemény természetem van de ez még nekem is sok. Ha arra gondolok hogy a legkeményebb tisztjeim is rosszul lettek.
A kapitány érdeklődve néz rám. Látom szép arcán hogy összeráncolja a homlokát. Megfogom a kezét és mélyen belenézek a szemeibe.
- légy kemény.... - Ezzel arrébb lépek és a hátam mögött lévő látvány a szeme elé tárul. A Bajori küldöttség.. vagyis ami megmaradt belőlük.... ~ Nagyon remélem hogy ez tényleg nem a küldöttség elnökének a maradványa....~
- Ezeket a... darabokat találtuk - Mondom csendben Nubet arcát kémlelve. - ... ezeket.. mikor a küldöttség többi tagja után kutattunk.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 18.07.16 | Üzenet # 24
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értem,mondom kissé lehangoltan,akkor keressen tovább hátha vannak még túl élők ezen a szinten és ahol még beütött a robbanás ereje és hatása. ÉS szeretném ha minden hullát ha annak nevezhető be azonosítanának,mert a küldöttség szülei és családtagjai szeretnek biztosra menni ha temetésről van szó....*Egy kicsit lehajtom a fejem*-És ami azt illeti így sem fognak repdesni az örömtől ha meghallják hogy mi történt,szóval mindent és minden darabot ellenőrizzenek és szeretném ha az összes tiszt a megfelelő helyén lenne nem pedig ide-oda menne mint ahogy láttam a gyengélkedőben is ezt sajnálatosan. Szóval,szerintem ez egy nagyon fontos dolog szeretném ha minden tiszt a helyén lenne és dolgozzna keményen azt szeretném ha minnél előbb elkapnánk az okozóját és vétkezzne a bűneiért ,remélhetőleg nem a mi kezünk alatt hanem a Bajori bűn és aggreszió elhárítóba. Minden eetre számítsanak arra hogyha elmondom a Bajoriaknak hogy mi történt itt hogy küldhetnek felül vizsgálókat és egyébb,katonai egységeket is szeretném a teljes együtt működést a Bázis legénysége és a Bajori milicinoalisták érdekében.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 21.25.40 | Üzenet # 25
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram, ha megengedi... - Gyászosan lépek a maradványokhoz és szkennerem őket a trikorderemmel. Miközben ezt teszem leguggolok hogy közelebbről is szemügyre vehessen őket. Nem nyujtanak szép látványt de én mindegyre csak arra tudok gondolni hogy ezek élő személyek voltak.
- Hogy tehette ezt valaki? - Kérdezem szinte suttogva. - Személyek voltak.. élő személyek... volt szivük, agyuk, gondolkodtak, éreztek...- Szemeim gyorsan olvassák az adatokat a trikorderről. Modulárom a trikordert és másik csatornára kapcsolva állapítom meg a végleges megállapítást. Lecsukom a trikordert. ~ Bárcsak ne ezt kellene hogy mondjam ~- gondolom magamban. A maradványokra nézek és így szólok:
- Sajnálom... nagyon sajnálom... - Felállok és még egy ideig csak nézek magam elé lehajtott fejjel. A hajam a szemembe lóg. Nagy levegőt veszek miközben összenyomom a trikordert a kezembe a dühtől, és a felháborodottságtól amit érzek. A kapitány szemébe nézve közlöm a végleges megállapításomat:
- Minden más eshetőséget kizártam de sajnos azt kell mondanom... a maradványok az eltűnt Bajori személyeké... valószínűleg a robbanás pillanatában azonnal meg is haltak.. nem éreztek fájdalmat..



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 14.55.57 | Üzenet # 26
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Sóhajt aztán a parancsnok vállára tesz a kezét.*
Igen... igaza van.. *mondja majd még egyszer megnézi a trikorderrel a maradványokat*
Sajnos nem tévedett a parancsnok. *A kapitányra néz*
Uram ha megengedi akkor nekilátok a lekutatni hogy milyen típusú lehetett a bomba. Ebből sokmindent megtudhatunk.... *mondja*



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 15.50.58 | Üzenet # 27
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Feltűnően sóhajtok és a kapitányra nézek, majd Alicere.
- Köszönöm hogy próbál segíteni, de azt hiszem hogy már elsőre is meg tudtam állapítani egyes egyedül a tényeket. - Hátrasimítom a hajamat és kihúzom magamat csakhogy magasabbanak tűnjek mint Alice. ~ Ez a nő még a sírba fog vinni... ~ Gondolom magamba. A beállt hatás szünetet nem bírva szólalok meg.
- Nah, én akkor most hogyha nem bánja senki sem összepakolok és megpróbálok segétkezni habár orvos vagyok nem takarító... - A kommjelvényemre csapok. - Larsen a gyengélkedőnek! Valaki szóljon Crusadel főápolónak hogy pakoljon össze, és hogy hozzon ide egy komplett sterilizáló táskát, valamint egy fekete dobozt és fájdalom csillapítót a karomnak... Larsen kiszáll. - Még egyszer Alicere nézek és magamban arra gondolok hogy a tudományos tisztünk kételkedik a szakértelmemben.. remek! Már más nem is hiányzott csak egy okoskodó tudós palánta aki azt hiszi hogy nem értek a saját munkámhoz! Még várok egy kicsit hogy a kapitány megszólaljon.. már alig várom hogy távolabb kerülhessek Alicetől...



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 18.47.31 | Üzenet # 28
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jólvan!*csapom össze a kezemet*-Akkor munkára és mindenre térjenek ki én felfogom venni a kapcsolatot a szüleikkel illetve akivel tudom,minden nyomot kutassanak át és tudjanak meg minnél többet,szeretném ahogy említettem ha jönnek Bajori laboránsok vagy orvosok.*Majd ez után odalépek a tiszteimhez és én is megpróbálok segíteni a kutatásokban egy tricorder segítségével amit a kezemben tartottam és közben a másik kezemmel a fejemről az izzadtságot töröltem le*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 19.11.03 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet:
Hirtelen szólal meg ekkor kommon keresztül egy fiatal férfi hangja:
- Itt a vezérlő. Uram a Bajori konzol keresi önt kommon.

Alice:
ahogy kutatsz a romok között találsz egy nagy fekete dobozt: Az lehetett a bomba.. vidd a tudományos laborba és kezd szétszerelni. Szólj Lilynek és Robinnak hogy találtál valamit.

Matt:
Tisztítsd ki a terepet a maradványoktól az orvosi csapat segítségével.

Lily:
Alice szól hogy talált egy fekete dobozt ami valószínűleg egy bomba lehetett. Indulj vele a tudományos laborba és segíts neki a munkálatokba. Biztonsági főtiszt vagy, így értesz a fegyverekhez és a bombákhoz is....

Robin:
Alice szól hogy talált valamit de téged jelenleg a javítási munkálatok kötnek le.

<< Sorrend: Nubet- Matt- Alice- Lily- Robin ide egy kör aztán én majd folytatom >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 21.27.52 | Üzenet # 30
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Kissé lejátszódik még az életem is előttem amikor meghallotam a komm bejövő adását majd azután újból ez az érzés kezdett felettem uralkodni amikor a "konzol"kersett engem,hogy vajon mit tudok ezzel kapcsolatban nekik mondani,majd kissé össze szedem magam és utánan határozattan belemondon vissza a kommegységbe a választ*Értetem.És köszönöm Kapcsolja az irodámba.

Folytatása az én szemszögemből:Kapitányi iroda


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 11.43.51 | Üzenet # 31
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A távolodó kapitány után nézek a szemem sarkából. ~ Meg is lepődnék ha egyszer unatkoznom kellene ezen a bázison... és még hogy az űrbázisok unalmasak... hahh' ~ gondolom magamban mire egy fiatal tiszt szólal meg a hátam mögött:
- Elnézést doktor, de mi a parancs? - Azonnal megpördülök a saját tengelyem körül és idegesen szólalok meg, miközben a szívemhez kapok a jobb kezemmel.
- Halálra ijesztett! Muszáj mindig ezt csinálniuk?! - Már szólalna is meg mikor folytatom. - Legközelebb kezdje úgy hogy doktor bácsi itt vagyunk vagy - magas hangon golytatom - vagy: "hé Doktor!" - Nagy levegőt veszek és a saját hangomon folytatom. - De neeeem maga nem hogy ezt tenné meg, hanem a frászt hozza az emberre! Egyátalán tudja maga hogy milyen stresszhelyzetben vagyok a robbanás után!! Nem beszélve azokról a lényekről amik a multkor érkeztek be! Azóta még a saját árnyékomtól is megijedek és tudja hogy mennyire?! Tudja?! Nah de mindegy is mert maga jön és nem hogy kedves lenne ápoló létére, neeeeeemmm, hanem megijeszt.- Beszéd közben mutogatok a pislákoló lámpák fényében és hadarok is. - Az álltalános statisztikák szerint nap mint nap minimum 1 ember meghal szívrohamba és tudja hogy miért? Neeemm.. houmph' megint ordibálok...- Elgondolkodom és közelebb lépek a férfihez. - És az emberek félnek.... Félnek és nem ordibálnak.... - Visszahúzom a kezemet amivel mutogatok, szó nélkül elveszem a fájdalom csillapítót a kezéből és beadom magamnak. A férfi csak néz rám csendesen.
- Jobb? - Balra nézek aztán jobbra és még mindig a saját viselkedésemen fontolgatom, miközben érzem a férfi meglepődöttségét a fejemben. Egy pillanatra behunyom a szememet: ~kék... kék aura.. mit is jelent a kék aura? ~ tanakodom magamban. Kinyitom a szememet és közelebb lépek a férfihoz.
- Igen. Köszönöm. - Mondom halkabban. - Szóval.... fel kéne sepregetnünk... tudom.. tudom mit gondol de első a munka aztán a pihenés.. - Gyorsan , megprödülök a másik irányba és nekilátok a segétkezésnek.
- Hé! - SZólok oda munka közben Robinnak. - Örülnék neki ha nem csak vakoskodnánk mint a vakondok.. - Egy pillanatig csámcsogó hangot adok ki, imitálva ezzel a vakondokat, célozva a pislákoló lámpákra majd folytatom a munkám.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD


Az üzenetet módosította MattLarsen - Kedd, 2011-05-31, 11.51.15
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 16.35.16 | Üzenet # 32
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Nézi nézi a romokat. Hirtelen a sok használhatatlan vacak közül kiemel egy fekete dobozt*
Áh, ez lehet a bomba! *mondja és elrikkantja magát* Nézzék! Nézzék! Megtaláltam a pokolgépet!! Nézzék! Relloway és Xilyon! Segítsenek!
// folyt: tudományos labor



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 17.11.32 | Üzenet # 33
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Clesitre nézek és odalépek hozzá. ~ Vajon mit találhatott? ~ kérdezem magamban. Közben a doktorra nézek és odaszólok neki.
- Nagyon fel van pörögve ma doki. Ezek után szerintem ráférne magára egy komplett lehiggadás.- Cleisthez érek. - oké, segíthetek... - Megfogom a fekete doboznak kinéző -állítólag bombát és becipelem azt a tudományos laborba. Jó nagy súlya van..lassan mozgok vele.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 17.22.15 | Üzenet # 34
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- sajnos most nem érek rá Alice! - legyintek és a lámpát javítom még mielőtt a doki átmenne vakondba. - Abbahagyná a nyamvadt csámcsogást ember! Kiborít vele! - Sóhajtok és az összes lámpa egyszerre kapcsolódik fel ebben a pillanatban. - készen van - A doktor úgy néz rám akár egy hálás kisgyerek. - Ah, menjem már.... - Tovább folytatom a munkámat. Mindig a gépészekre marad a dolgok neheze. Mindig. Örjöngő marha lehetett aki felrobbantott itt valamit.. micsoda ötletek.. micsoda ötletek...


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 20.31.02 | Üzenet # 35
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Doktor:
Indulj azonnal a gyengélkedőre. Itt végeztetek a csapatoddal.


Robin:
Egyedül maradtál a folyosón. Továbbra is a munkád a következő: meg kell javítani a sérült rendszereket.


Sorrend:
Matt- Robin




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 21.31.08 | Üzenet # 36
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Körbemegyek az embereim mellett és figyeem munkájukat. ~ figyelő szemeim elől senki sem menekül! ~ gondolom magamban.. miközben sétálgatok a csípőmre teszem a kezemet.
- A szemek, a szemek figyelnek.. - Suttogom el nekik fenyegetően. - Rossz munka rossz megjegyzést érdemel.. jó! - Mutatok Crusadel ápoló munkájára mert ő már kész van. - Rossz! - Mutatok a másik ápolóra. - Maga itt marad rossz kislány! - Óvatosan a fejére ütök a trikorderemmel és elnevetem magamat. - Imádom azt mondani hogy rossz kislány haha.... - összecsapom a kezeimet. - Nah itt végeztünk is, azt hiszem mehetünk. - Oda dobom a trikorderemet az egyik ápolónak az elkapja és szúrós szemekkel néz rám.
- A rossz kislány is kövessen ha készen van! Hah' megint kimondtam.. rossz kislány.. - Vigyorogva megyek el Robin munka állomása előtt. - Jó munkát.. vöröske.
// folyt. köv.: gyengélkedő topic //



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 11.50.20 | Üzenet # 37
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hegesztő eszközzel kezdem el összeforrasztani a belső szekezeti károsodásokat. Sok a repedés, hol nagyobbak hol kisebbek a falon. Én a legnagyobb, leghoszabbal kezdem. Megállok egy pillanatra összefogom hajamat, felveszek egy hegesztőszemüveget és úgy folytatom tovább. - örülnék neki ha hamar a kabinomba kerülhetnék ma már végre - gondolom magamban.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.01.25 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin:
Továbbra is a feladatod a javítás.


Hozzáadva (2011-06-04, 21.36.39)
---------------------------------------------
(Utolsó hozzászólás a jelenlegi küldetéshez)

Hozzáadva (2011-06-07, 18.01.25)
---------------------------------------------
A dokkolózsilipet már felújjították.
Nubet: ide lépsz ki. Lily fogad téged és Larsen parancsnok.

Sorrend:
Nubet-Lily-Nubet-Matt-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 09.37.02 | Üzenet # 39
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények:-Trinias

Kilépek a komp ajtaja mögül hátamon egy táskával és üdvözlöm Matt-et és Lily-t ,egy forró kézfogással és utánna átdaom a cuccaimat Matt-nek .-Köszönöm hogy fogadtak. Matt kérem vigye a cuccaimat az irodámba,Lily hívja össze a főtiszteket lesz mit megbeszélni a tárgyaló terembe minnél hamarabb,az idő az pénz.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 18.15.11 | Üzenet # 40
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odarohanok hozzá és megvárom hogy elmondja a szokásos "kapitány vagyok és szeretem a munkám" dumát aztán mikor befejezte és Matt elvette Nubettől a táskáját fogom, szorosan átölelem, a fülée suttogom.
- Hát, te aztán jól eltűntél megint! - Behunyom a szememet és egy hosszú forró csokot adok neki. ~ Ezt már régóta megérdemelte ~ gondolom magamban.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 18.28.45 | Üzenet # 41
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé zavart leszek a csók hatására,de gyorsan magamhoz térek mert a küldetés tüze csak úgy a szemem előtt lebeg,ebből kifolyólag kissé meredten és kissé sem udvarisan megkérdem:-Hogy állnak a főbb rendszerekkel? remélem minden a helyén van mert egy nagyon fontos és veszélyes ügy van készülőben,minden főtisztet hivasson be ön Lily a tárgyalóba,Matt ön is jön miután a táskámat bevitte.
Ez után szinte elviharzok és egyenesen a tárgyaló felé veszem az irányt,közben a turbóliftben átgondolom hogy kicsit sem voltam udvarias de ezt kell tennie egy kapitánynak,nem szabad elpuhulnia,és különben is ahogy mindig is az Admirálisok a Flottában mondták:-Az érzelem gyengeség.

Folytatása:-Tárgyaló


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 22.52.53 | Üzenet # 42
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mát persze! - Megfogom a kapitány hátitáskáját. ~ Anyit pakolt ebbe a szatyorba mint egy évre ment volna el. ~ - Gondolom közben magamba és szerencsétlenkedve elkezdem vnszolni a cuccost.
- Hát... mit tett ebbe a cuccosba uram?! - Kérdem és érzem ahogyan megremegnek az inaim. Remegő lábakkal igyekezem a folyosón végig. ~ Olyan jó hogy azt hiszi hogy én vagyok az inasa... ~ gondolom magamban idegesen.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 10.54.11 | Üzenet # 43
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet- Matt- Lily: Folyt. köv.: Tárgyaló topic (várjátok meg míg én írok oda először )

Hozzáadva (2011-06-13, 10.54.11)
---------------------------------------------
Lily:
Amikor beérsz látod hogy nagy a tömeg és a rendetlenség, próbálj meg rendet tenni a tisztjeid segítségével.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (ES)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 11.17.21 | Üzenet # 44
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megállok a folyosó végénél és így szólok.
- Sok tömeget láttam már, de ilyet még nem.... - felállok egy magasabb helyre ahonnan mindenki lát és hangosan így szólok.
- Figyeljenek ide emberek nyugodjanak meg! Mindenkit időben el fogunk tudni menekíteni de ehhez idő kell! Nyugodalom! Most pedig előszőr a családosok induljanak el a kompokkal! ~ remélem lesz elég komp ~ mondtam magamban.
- A többiek mehetnek majd utánuk!


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 22.16.18 | Üzenet # 45
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tömegben Matt közeledik távolról.
Sorrend:
Matt- Lily-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 22.38.25 | Üzenet # 46
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tömegben szerencsétlenkedek végig közben hangosan kiabálva beszélek Lily felé közeledve.
- Ez naggyon jó naggyon de naggyon jó! Jönni fog egy hajó aki elvisz mindenkit! Még lehet minket is vagy nem de. vagy nem? Miért beszélek össze vissza mikor jajj azt hiszem meg lettünk mentve! - Lily nyakába ugrok aztán hirtelen elengedem őt és komolyan magam elé nézek. - Vagy nem.... még sem... De! Egy szónak is száz a vége! - Vigyorodok el. - Nem fogjuk megnyerni ... de meg fogjuk nyerni! - Ezzel megfordulok és az embereket kezdem el bámulni.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 17.29.36 | Üzenet # 47
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor meglátom Larsent és elkezd beszélni marhaságokat nem szólok semmit sem csak mosolygok akár egy elmeháborodottra. ~ csak lenne már ennek vége ~ gondolom magamban.
- Szerencsére egyre kevesebb ember van már.. de ez még csak a kezdet. - Mondom ki hangosan a gondolataimat.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 17.41.23 | Üzenet # 48
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenkit kitelepítettetek.
Lily:
Szólj fel hogy mindenki ki van telepítve, aztán induljatok a hídra.
Sorrend:
Lily-Matt-Szingularitás Aztán híd mindkettőtöknek.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 17.45.41 | Üzenet # 49
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kommjelvényemre ütök és így szólok mikor észre veszem hogy az utolsó ember is ki van telepítve. ~ nah végre ~ Sóhajtok fel.
- Uram itt Lily! Mindenki ki van telepítve! -Szólok bele majd intek hogy menjünk a hídra.
Folytatűás: Híd


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-07-29, 22.02.29 | Üzenet # 50
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Arcadia legénysége beérkezik ekkor.

((Willow:: Igazítsd el őket::
Jonny induljon Dorothyval a gépházba, Lara induljon T'pellennel a gyengélkedőbe, te indulj a 12 es folyosóra segétkezni. ))

Sorrend::
Willow- Jonny-Dora- T'pellen-Lara- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 2es dokkolózsilip (2- es zsilip)
Keresés: