Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 12-es folyosó (A 12- es folyosó nagyjából a bázis felénél helyezkedik el.)
12-es folyosó
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-07-24, 15.39.06 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A 12- es folyosó nagyjából a bázis magasságának a felénél helyezkedik el. Ez a leghosszabb és a legszélesebb folyosója is az űrbázisnak.

Amikor Leone, és Nubet kimásznak a liftaknából észre veszik hogy a folyosón sötét van. Csak néhány lámpa pislákol elvétve itt-ott. Amikor az ablakhoz értek, és kibámultok azon észre veszitek hogy a csata megállt és néhány hajó közelebb érkezett a bázishoz.
Azt is észreveszitek hogy a bázis tüzelni kezdte a Föderációs hajókat.

Sorrend::
Leon- Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Vasárnap, 2011-07-24, 17.46.05 | Üzenet # 2
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram, igyekeznünk kell, elkezdték lőni a föderációs hajókat! Még a végén elpusztítják a bázist és mi is ittmaradunk! Hahó, kapitány, hall engem? - szólongatom parancsnokomat, ugyanis úgy látom kissé elbambult. - Erre kell mennünk, ezen a szinten végre én is ismerős vagyok. Reméljük, mire cselekednünk kell, Robin felülírja a parancskódokat, hogy dolgozni tudjunk, különben elég nehéz dolgunk lesz. - jegyeztem meg, miközben közepesen gyors léptekkel elindultunk a tartalék-vezérlő felé. Egy kissé úgy éreztem, minden egyenesbe jön... Reménykedtem benne, hogy nem kell csalódnom.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-07-24, 18.21.44 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megrázom a fejem és közben próbálok a parancsnokra figyelni de szinte három Leon parancsnok van a szemem előtt így nehéz volt a beszéd és a tájékozódás is a tisztemmel,közben próbáltam a sebemet még jobban lefedni de nem igazán sikerült ennek hatása miatt és a jó kora vérfertőzés vagy inkább vér hiány miatt a tájékozódásom szinte a nullát súrolta így,megpróbáltam egyensúlyozni mi közben követtem a parancsnokot de szinte semmi haszna nem volt a padlón találtam magam de szerencsére Leon segített felállni a jég hideg padlóról amin mostmár az arcom véres lenyomata is helyet talált.
-Köszönöm Mr.Leon.
*Elmosolyodok egy percre majd egy kisebb vér gomolyagott eresztek a földre*
-Úgy tűnik ez nem az én napom.
-Igen tudom... a bázis...le kéne állítani az automizált Romulánok által instalált dolgokat...ezt csak a gépházból vagy a Vezérlőből lehet leállítani..
-Viszont van egy tervem.. a Vezérlőt helyettesítő hely amit mondtam már nincs messze onnan letudja állítani hagyon itt engem én fedezem önt. Csinálja ez parancs.
*Közben látoma hogy szinte csak úgy özönlenek ki a Rémán rohamosztagosok az egyik ajtó mögül amit egy erőtér fedett de már nem sokáig...*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 13.23.07 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leon elkezdi felül írni a protokollokat miközben Remán alakulatok özönlenek be. Nubet védekezni kezd.

(( Utolsó hsz a küldihez.))

Sorrend::
Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 13.30.02 | Üzenet # 5
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint meglátom hogy özönlennek befelé a Rémánok és elhelyezkednek,megemelem a fájó végtagjaimat és szinte minden erőmmel megpróbálok fedezéket keresni amit sikeresen is megtaláltam az egyik átvezető generátor mellet ami jó fedezéket nyújtott de nem tökéletesett...mind-e közben szinte berázkódik a bázis ahogy lövöldözik szinte esze-veszettül a különféle fegyverekkel a mi hajóinkra..valószínűsíthettem hogy Leon mielőbb ki kapcsolja a fegyvereket mert nem szeretnék a pokol tüzében ragadni.
Mi közben gondolkozok a generátor mögött ,közben a Rémán elit osztagosok sorozzák meg a búvó helyemet ahol vagyok hihetetlenül vágytam rá hogy végre elkotródjanak innen a bázisomról így egy kissé talán afeszültség és az idegesség határait feszegetve kinéztem jobbra és a kompressziós karabéjommal le lövök egy Rémánt aki a földre esett le mint egy száraz levél ami leesik az őszi fáról.
Mind-e közben próbálok megbújni a sok distruptor lövés elől és mindenképpen megpróbálok Leonnak időt adni,ahogy és amennyit csak tudok....


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 19.07.28 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Leon azt hittem nyaralni vagy azért nem is írtam.. írj egy utcsó hszt kérlek..)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 20.26.35 | Üzenet # 7
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Őrült gyorsasággal próbáltam kezdeni valamit az állomás rendszereivel, több-kevesebb sikerrel. A fegyverzetet kikapcsolni természetesen nem tudtam, azonban elindítottam rajta egy teljes diagnosztikát, ez nem leállítható és legalább 14 óráig tart, míg végigfut. ~a kapitány azt szeretné, hogy valahogy kisugározzuk az idegeneket az űrbe... ha ezt megteszem, nem leszek jobb náluk...~gondoltam. Valamit viszont tennem kellett, tiszttársaim élete veszélyben forgott. A tömeggyilkosság helyett megnyitottam egy kódolt csatornát a föderációs hajók felé, amiben közöltem, hogy az állomáson megpróbálok altatógázzal elkábítani MINDENKIT, tehát a személyzetet is, aminek hatása egyéntől függően kb. 4-5 óra. Az akciónak nincs garantált sikere, de számítsanak alvó emberekre. Ezután különféle protokollok megkerülésével megkíséreltem az altatást, és reménykedtem, hogy Nubet kapitány épségben van, és a gáz hatni fog. Mivel a gáz hirtelen altat, elővigyázatosan egy konzol mögé feküdtem, biztonságba. Nagyon úgy tűnik, hogy erősen bíztam a sikerben, ugyanis kezemmel még párnát is csináltam a fejem alá... Rég nem aludtam.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 17.32.59 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Epizód: Az árnyak homályában/ Második fejezet vége. ))

Hozzáadva (2011-08-04, 17.32.59)
---------------------------------------------
Willow belép a 12-es folyosóra. Amikor belép, szinte azonnal észreveszi hogy a folyosó ormos, több helyen is be van omolva, és egy torpedót próbálnak a tisztek éppen kitépni valahogyan a falból.. a gond csak az hogy a torpedó még aktív.

Sorrend::
Willow- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 20.16.14 | Üzenet # 9
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan beléptem a folyosóra észrevettem hogy minden romos, és füstös. A látvány felért egy katasztrófához. A valamikor szép, standard folyosó most járhatatlanná vált, forróság és párás levegő tombolt. ez valószínűleg a rendszerek meghibásodásától történhetett, és a renszerekkel együtt a környezet szabályzók is elromolhattak. Nagy levegőt vettem és előre léptek a föst-ködben. A bal kezemet a szájam elé tettem és köhögni kezdtem. Tüdőmet felkaparta a levegő érdes, nedves, büdös és meleg lehellete. Átléptem egy pár romot, és ekkor észre vettem hogy egy tiszt áll előttem. Megérintettem a vállát a jobb kezemmel.
- Hedgett kapitány, és maga?! - Kérdeztem miközben megpróbáltam túlköhögni a hátom mögül érkező zajokat amik a javítási munkákból eredtek, no meg a saját köhöésemet. ~ Ennél roszabb immáron nem is lehetne ez a helyzet. ~ Gondoltam magamban miközben a tiszt kék szemeibe fúrtam az én barna szemeim pillantását kérdő arccal, és megtöröltem a gyöngyöző homlokomat a tiszti egyenruhám bal oldalával.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 13.29.00 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rezor kadet! - Feleli a férfi. - A Romulánok kilőttek itt egy plazma vezetéket! A fél folyosót le kellett zárnunk. Ami azt illeti az egészet le kellene de egy tiszt ittragadt a romok alatt, és nem tudjuk kiszedni! Elég súlyos az állapota sajnos!

Sorrend::
Hedgett- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 14.39.32 | Üzenet # 11
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor ezeket kimondja a férfi kezd bennem felgyülemleni az adrenalin. ~ Nem hiszem el! ~ Gondoltam magamban. ~ Egy-két Romulán, és máris ez lesz a vége! ezek olyanok mint a kártevők! ~ Nem győzöm visszafogni magamat, és a mérgemet csak úgy tudom visszatartani hogy ökölbe szorítom a bal kezemet. Az egyész folyosó plazma szagban úszik most már egészen biztosan érzem ezt, nem csak a füstöt. Köhögök, és megpróbálom vissza tartani ezt de be kell hogy valljam nem sok eséllyel.
- Jó, mutassa azt az embert! - Kiabálok a férfinak. - Hol van, hadd lássam háthogyha tudok rajta segíteni! - Még jobban köhögök a mondat kimondása közben, és észre vehetően be is rekedek. Szemeim a rámokat pásztázzák, háthogyha megpillantom az említett férfifit valahol; kell lennie egy kikandikáló kéznek vagy esetleg egy lában; bármily olyan jelnek ami szerint itt van vagy lehet valaki.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 11.00.30 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor a kapitány fiatal szeme megakadt egy kikandikáló lábon: Meg van az ember; akit valahogy ki kellene menteni.

Sorrend::
Willow- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 17.46.33 | Üzenet # 13
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak néztem, és néztem a romokat és közben erősen koncentráltam a rájuk. Sehol- senki. Mikor már azt hittem, azt gondoltam hogy csak a szemem káprázik, a szemem sarkából észre vettem egy kezet-és egy lábat is! És a kéz ujjai mozogtak...
- Ott van! - Kiáltottam fel. Szívem nagyot dobbant. ~ Nem veszíthetjük el ezt a tisztet! ~ Gondoltam magamban. ~ Semmiképpen sem! ~
Gyorsan odarohantam a romokhoz, és egymás után, roham tempóban dobáltam le az ájultról a roncsokat. Hátrapillantottam a hátam mögött álló bámészkodóra a vállam felett:
- MIRE vár még?! SEGÍTSEN MÁR! - Kiáltottam rá, mire végre az megindult, és elkezdett pakolni. ~ Nah végre ~ Gondoltam magamban.
- Több kéz, többet tud pakolni, zászlós. - Mosolyodtam rá a férfire.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 11.04.44 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elkezditek lepakolni a roncsokat a bentragadt tisztről, aki még él azok alatt. Mikor ezt megtettétek, kihúzzátok a tisztet azok alól és próbáltok segíteni neki.

Willow:
Küldj jelzést a doktorodnak hogy van itt egy tiszt aki segítségre szorul.


Sorrend::
Willow- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 11.49.56 | Üzenet # 15
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben egymás után dobáltuk le a nehéz fém törmelékeket, és romokat a bent ragadt tisztről egyre jobban magába kerített az idegesség. ~ Ha nem sietünk jobban, még a végén meghal... ~ Gondoltam magamban. A szívem egyre hevesebben dobogott. Már csupán egyetlen egy nagyobb darab volt rajta: egy fém tető.
- Jól van, álljon félre. - Néztem a segítőmre, majd hátrébb álltam én is egy lépéssel, és mire az illető megkérdezhette volna hogy mire gondolok, egy óvatos - és pontos - phazer lövéssel kettéválasztottam a fém tetőt. Az két darabra hullva esett két oldalra. A tiszt - így már- tehát megszabadult szerencsésen az összes törmeléktől. azonnal odarohantam hozzá, és legugoltam mellé. Óvatosan a nyaki ütőerére tettem két ujjamat. Tapintható volt az egyenletes, de gyenge pulzus. A férfi nem volt magánál.
- Még él. - Néztem föl a zászlósra. - De azonnal hívnunk kell orvost, nem várhatunk. - Tettem hozzá, majd ráütöttem az intercomm jelvényemre.
- Hedgett Stormnak! doki van itt egy súlyosan sebesült tiszt, most találtam őt meg a tizenkettes folyosón! - Szóltam bele az intercommban. - Ide tudnál jönni?... A tiszt állapota válságos.. - Néztem le az ájult férfira.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 16.11.08 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Persze, máris indulok Willow! - Szól vissza az intercommon Lara, majd az adás lekapcsol.
Pillanatokkal később már a folyosóra is érkezik T'pellen és az említett doktor is.


Sorrend::

Lara- Willow- T'Pellen- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Csütörtök, 2011-08-25, 22.49.10 | Üzenet # 17
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Itt vagyunk! - Szól a doktor miután befut a folyosóra. A beteg mellé lép, és megméri a pulzusát. - Azonnal el kell őt szállítanunk. - Mondja.


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2011-08-26, 15.05.53 | Üzenet # 18
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután lekapcsolt az adás másodpercekkel később már a folyosón is volt a doktor, és T'pellen. Nagyon megörültem nekik. Halovány mosollyal köszöntöttem két barátomat, majd amikor Lara a tisztről kérdezett, ránéztem a férfira és pillantásom elhomályosodott.
- Igen.. szerintem haldoklik... - Mikor saját magam gondolatait hangosan mghallottam gyorsan felálltam, és T'pellenre néztem. " Egy Vulkáni, háromszor erősebb mint egy ember." - Gondoltam magamban.
- Gyere T'Pellen, emeljük fel ezt a szegény fickót.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Péntek, 2011-08-26, 15.17.13 | Üzenet # 19
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
a Vulkáni a guggolásból gyorsan felállt, majd segített megemelni a tisztet, és együtt a gyengélkedő felé kezdték el cipelni őt Willow-val.


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-11, 21.47.51 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elkezditek a beteget a folyosókon keresztül a legközelebbi turbólift felé vonszolni.

(( Folytatása:
Folyosók topic; addig oda ne írjatok amig nem szólok. ))

Hozzáadva (2012-10-11, 21.47.51)
---------------------------------------------

" A Védelem ára"


Larsen parancsnok tudta hogy a tizenkettes szinten még azokban a percekben is fontos újjítási munkálatok folynak. Bárki is hívta a bázis főorvosát azonban jó okkal tehette mindezt.

A tizenkettes folyosó azokban a pillanatokban csak az út feléig volt járható.
Mindenhol vagy sötét volt, vagy pislákolt a fény... a kései órák miatt pedig szinte senki nem tartózkodott a folyosón. Vagy mégis.........?


( Matt - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2012-10-12, 16.50.34 | Üzenet # 21
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan végig mentem a folyosón magamban azon gondolkodtam hogy vajon most "megin kinek gurulhatott el a gyógyszere".
A Horizon egy hatalmas bázis volt, megterhelő volt a parancsnoki tisztjének lenni, de igyekeztem mindent a lehető legjobban végezni és őszintén szólva már alig vártam hogy visszatérjen Nubet, Lily, Jerry és a többiek.
Nélkülük ez a bázis nem volt a régi, és ezt nem csak én éreztem így. (Legalább is szerintem)
Lassan sétáltam végig a romos folyosón, a pislákoló fények között... úgy éreztem mintha valami rossz B kategóriás horror filmbe kerültem volna.
Mély levegőt vettem az áporodott légkörből, majd tovább léptem.. már-már kényszeríteni kellett magamat utóbbira.
- Hahó! - Szólaltam meg hangosan. - Ha van itt valaki azt ajánlom most dugja elő magát, mert nem érek rá nagyon a játszadozásra! - Ordítottam bele a sötétbe.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-12, 16.54.55 | Üzenet # 22
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A folyosó csendes maradt.
A parancsnok azt hihette hogy senki és semmi nem tartózkodik immár rajta, így nagy valószínűséggel épp visszafele is készülődött mikor azonban valami- vagy valami megmozdult az árnyak között; és leütötte a férfit aki ettől azonnal el is ájult.


( Matt - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2012-10-12, 20.04.45 | Üzenet # 23
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel sötét volt, és kellemetlen a folyosó ezért úgy éreztem hogy előbb vagy utóbb de mennem kellene mihamarább.
Megálltam, mivel elég fura hangokat véltem hallani. Magamban épp arra gondoltam hogy lehet hogy egerek vannak a bázison?
De a megérzéseim azt sugallták hogy ez az egér, bizony nem egér, hanem valami egészen más... emberi tudattal rendelkezhet, intelligenst lehet.. és a sötétben mozog...

Abban a percben azt éreznem hogy mennem kellene, és most, azonnal.
Megfordultam és futni... akartam volna, ám egy erős puffanást éreztem a tarkómon ekkor.
Tompa fájdalom lepte el a tudatomat, majd behunytam a szememet és minden elsötétedett...



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-12, 21.30.39 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a parancsnok elájult nem tudhatta hogy Gemic hova viszi őt.
A Kardassziai tudós új prédát talált magának a kísérletezéshez.. boldogan elvigyorodott miközben magával rángatta elkábított "tulajdonát".


'Másnap'

Larsen parancsnok éles fájdalomra ébredt.
Ki volt kötözve egy műtő asztalhoz.. nem tudott mozogni, és egy infúziós cső állt ki a karjából, ami valami furcsa szert fecskendezett a vérébe.
Gemic szemében őrült fénnyel lépett oda az épp magához térőhöz.
- Szép napot parancsnok őr! - Mosolyodott el gonoszan a Kardasziai.

( Matt - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-10-13, 23.11.26 | Üzenet # 25
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Túl homályos volt minden miután leütöttek... hosszan aludtam, így nem nagyon voltam magamnál amikor igen akkor is gyorsan visszaaludtam pár pillanat után...
Haloványan egy erős tudatot éreztem, egy inteligens egyént akinek komoly és ártó céljai voltak.. tudtam hogy amit gondol az rossz és hogy bármire is készül annak azonnal véget kellene vetni... mégsem tudtam tenni ellene semmit.. nem tudtam felkelni, hiába akartam, nem bírtam megmozdulni.. egyszerűen tehetetlen voltam, és ki voltam szolgáltatva egy betege elme kedvének.

Aztán egyszer csak - hosszú idő múlva - minden kezdett kitisztulni előttem.
A hangok értelmetlensége értelmet nyert, a velem egy légtérben lévő tudatot még jobban éreztem és mikor kinyitottam a szememet éles, kínzó fájdalom száguldott át az agyamon.
Habár csak haloványan láttam a Kardassziai tudóst, tudtam hogy valamit kísérletezik, méghozzá rajtam. Felnyögtem amikor megpróbáltam megmozdulni, majd a gyors köszöntés után én szólaltam meg elég erőtlenül.
- Ki a fészkes fene maga?



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-15, 17.05.47 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gemic közelebb lépett áldozatához.
" Gemic Natla. A Kardassziai orvostudomány egyik legkiemelkedőbbje parancsnok." - Mosolygott a férfi. - " És maga? Oh, tudom ne mondja. Maga gondolom a bázis főorvosa. Nem igaz, Larsen parancsnok?" - Kérdezte szemeivel a parancsnok karjába illesztett csöveket tanulmányozva. - " Kitűnő, kitűnő... hamarosan végre letesztelhetem magán, és ha igazam lesz mi nagyon jól fogjuk majd tudni alkalmazni a saját céljainkra a foglyainkat." - Vallotta be a Kardassziai. - " Ez most egy kicsit fájni fog, ne haragudjon.. de tudja a fejlődés kínokkal jár." - Majd nagyobbra növelte a szérum beviteli arányát. - " Így ni.." - Larsen parancsnok éles fájdalmat érzett a fejébe ennek eredményeképpen.
" Tudja mindig is csodáltam magukat telepatákat.." - Nézett közelről a Kardassziai a Betazedire. - " Én csak segíteni akarok.. fel akarom erősíteni azt ami magában amúgy is megvan." - Mosolygott a férfi.


( Matt - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2012-10-15, 17.34.25 | Üzenet # 27
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel nem tudtam megmozdulni ezért csupán egy erőltetett vigyort ejtettem meg mikor ujdonsült "barátom" bemutatkozott.
- Örvendek... esetleg azzal is tisztában van, hogy választhatná a másik utat is? - Kérdeztem halkan, majd kis, de kontrollizált félelemmel a szememben figyeltem hogy mit tesz a Kardassziai.
- Észre fogják venni hogy nem jövök orvosolni... és akkor tudja hogy mi lesz? - Megálltam a mondatomban mikor ő közölte hogy fájni fog amit csinál.
- Ugyan, ne leplezze magát az álszentség lenne... maga élvezi ezt. - Behunytam a szememet ahogyan éreztem hogy a fura anyag keresztül halad a vénámon miközben éles, lüktető fájdalmat éreztem a fejemben.
Kinyitottam a szememet és haloványan elmosolyodtam, gúnyosan, kissé lenézően.
- Maga nem tudós... maga szánalmas.. a tudósok vagy jó orvosok nem okoznak fájdalmat...



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-18, 22.30.06 | Üzenet # 28
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok előtt homályossá vált a világ; a Kardassziai tudós halk dudorászását még hallotta valahol a távolból.. valami éles tárgy hatolt az amúgy is remegő karjába.. a fájdalmok hullámokba gyötörték.. mikor behunyta a szemeit minden tudatot erősebbnek érzett; mintha ezernyi gondolatmenet száguldott volna át az agyán, mintha szinte kivétel nélkül érezte volna mindegyik embernek a gondolatát az eszeveszett kínok között mikor hirtelen egyszeribe megérezte Ian-ét... megpróbált neki mondani valamit.. közölni valamit.. Aztán minden elsötétedett körülötte...

A következő pillanatban hangos csattanást hallott; kicsapódott az ajtó. Gemic az egyik orvosi panel alá bújt mert csillagflotta ruhások lövöldözni kezdtek a férfira, akinek nem sok esélye maradt ellenük..
A parancsnok nm tudott mit tenni... és az anyag még mindig a vénáiba csordogált.

( Ian - Matt - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 21.59.57 | Üzenet # 29
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor mentünk lefele a turbólifttel úgy éreztem hogy igazam van.. és ráadásul mindenben.. volt valami, nem is tudom egy elég fura impulzus hogy minél előbb érek a 12-es szint hatos kabinjához azt annál jobban teszem azt.
Gyorsan kiléptünk a liftből, majd elindultunk egyenesen. vak sötét volt, még annyit sem láttam mint egy vakondok.
A kommandósok már épp szétszóródni készülődtek amikor csak ennyit szóltam:
- Nem nem nem... kövessenek.. - Lehet Lancaster meg a többiek totál dilisnek néztek de szinte száz százalékig biztos voltam abban hogy nem őrültem meg..valamiért, valahogy úgy követtem a hatos kabinhoz vezető jeleket mint molylepke az éjszakai fényt.

Aztán mikor megérkeztünk a hatoshoz csak ennyit mondtam:
- Én nem tudom de.. de most már betörhetik.. úgy hiszem úgy sem fogjuk megúszni egy kis tűzharc nélkül.. - Hebegtem habogtam. Nem voltam biztos abba hogy amit mondok annak tényleg van-e valami értelme, de meg kellett erről is bizonyosodnom.
Éreztem ahogyan a biztonságiak összenéznek a hátam mögött, hiszem ki vagyok én csak egy kis tudományos tiszt..
De még ez sem érdekelt.. Behunytam a szemeimet és elszámoltam hangosan háromig mintha értenék mindenhez.
- 1...2..3..! - Erre felhekkelték az ajtót, majd nagy durranással léptek be rajta és lövöldözésbe kezdtek valami Cardassziai ellen.
Gyorsan beugrottam a fedezékbe a kézimmel de célpontot nem nagyon láttam mert túlságosan is lesokkolt az ahogyan Matt kinézett.
Megpróbáltam az irányába kúszni mert gyűlöltem azt látni hogy a barátom és felettesem fájdalmakban szenved.
- Fedezzen. - Súgtam oda már amennyire tudtam Lancasternek majd elindúltam Matt irányába. Szerencsére sikerült is őt elérnem, és mikor ott voltam megszorítottam a kezét.
- Itt vagyunk és megmentünk! Tarts ki! - Hadartam el, majd lebuktam mert úgy tűnt a Kardassziai még mindig nem adta fel a túlerő elleni küzdelmet.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 16.34.05 | Üzenet # 30
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ott kikötve úgy éreztem lasacskánt hogy a megterhelést egész biztosan nem fogom hosszú távon bírni.
Minden annyira homályossá vált, és furcsa volt.. a világ keringett körülöttem, már remegtem a fájdalomtól...
Nem tudom hány perc telhetett el, de behunytam a szememet és legszívesebben felkiáltottam volna, de nem tettem meg.. csak sodródtam a végtelen lüktető fájdalommal, miközben különféle érzelmi státuszok mentek át rajtam, mintha egyfajta érzelem közvetítő antennává váltam volna... És nem tudtam őket kizárni..
- Elég.. elég.. - Kezdtem el szinte automata hangon mondogatni.. más nem is nagyon jött ki a számból, csak azt akartam hogy legyen ennek a rémálomnak vége.. egy könnycsepp gurult le az arcomról mikor harmadszorra mondtam ki a szót, de Gemic úgy tűnt nem reagálta le mert változás nem állt be.
- Kérem... - Majd lehajtottam a fejemet, és hirtelen sötétbe borult minden...

Arra gondoltam hogy valaki segíthetne rajtam, hogy nem akarok meghalni, hogy még élni akarok.. és hogy nem egy érzelem nélküli eszköz vagyok..
Azonban még mielőtt végleg eltörött volna a mécsesem egy puffanást hallottam valahonnan a távolból.. de nem volt erőm kinyitni a szememet...
Mikor aztán végre ezt megtettem Ian állt velem szemben, és a gondolataiból éreztem hogy segíteni akar nekem.
- Köszönöm parancsnok.. helyettes.. - Böktem ki, majd vissza csukódott a szemem, és vártam hogy mi lesz... hogy mikor fog mindennek vége lenni és minden visszazuhanni a normális kerékvágásba..
- Ennél még a tripla műszak is jobb.. - Suttogtam egy erőltetett halovány félmosollyal.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 18.08.40 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gemic még megpróbált védekezni pár pillanatig, ám az egyik biztonsági tiszt meglőtte a lábánál.
A férfi a földre esett így a terve kudarcba fulladt mondhatni véglegesen is...
Azonban ahogyan megbilincselték egész végig arra gondolt hogy talán ez mégsem igaz ebben a formában: talán a kis tesztjének lesznek még mellékhatásai a parancsnokban.


Megjegyzés: Utolsó hsz-k " A Védelem ára" c. küldetéshez
( Ian - Matt - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-10-25, 17.18.07 | Üzenet # 32
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Meg van"- Hallottam a hátam mögül.
- Végre..! - Sóhajtottam fel, majd hátra néztem csak hogy az a Kardassziai tényleg megnyugodott-e. Szerencsére igazam volt, így leeresztettem a phazer pisztolyomat és egy legyintéssel jeleztem a biztonsági osztagnak hogy vihetik a pasast valamelyik börtöncella végébe.
- Remélem ez sem kerül elő egyhamar. - Motyogtam magam elé, majd lehajtottam a fejemet a földet bambulva pár percig elgondolkodva azon hogy vajon mi lesz a Kardival.
~ Remélem soha nem kerül elő egy börtönből sem.. ~ Tettem hozzá a gondolataimhoz.

Miután kiegyenesedtem azonban eszembe jutott a felettesem állapota ami már akkor aggasztott amikor először megláttam azon a vas ágyon- vagy állványon lógni.
Megfordultam Matt felé, aki az ájulás küszöbéről nézett vissza rám. Tekintetében tisztán kivehető volt a fájdalom, és a kimerültség.
Bár orvos nem voltam tudtam hogy ezek egyike sem jó, nemhogy a keverékük.
Gyors léptekkel ott teremtem a parancsnok előtt majd elkiáltottam magamat.
- Segítsenek leszedni innen! - Nekikezdtem Larsen leszedegetésének...
- Most már vége.. minden a legnagyobb rendben lesz. - Szóltam oda neki, a lehető legnyugtatóbb hangon.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 17.34.43 | Üzenet # 33
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokat értettem abból hogy mi folyik körülöttem... Gemic talán elájulhatott, mivel egy villanást hallottam aztán meg egy puffanást.
Már csak résnyire tudtam nyitva tartani a szememet az események közben és a fájdalom egyre kínzóbbá és kínzóbbá vált.
- K.. kösz.. - Nyögtem ki egészen halkan miközben leszedtek az állványról. - Most... már.. elájulhatok? - Kérdeztem egy nagyon nagyon halovány mosollyal, majd mindezek után behunytam a szememet és hagytam hogy megtörténjen az a bizonyos "képszakadás"... már igazából vártam is...



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 17.52.28 | Üzenet # 34
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A " Védelem ára" c. küldetés lezárva. -

Hozzáadva (2013-05-20, 17.52.28)
---------------------------------------------

" Élet és halál"


Valeri Kirk ahogy végigsétált a folyosón szinte érezte hogy el fog késni a megbeszélésből melyet Larsen kapitány tartott.
Habár nem sokkal ezelőtt aludt egy jót Nubet kabinjában, a nő azonban akármennyire is sietett hirtelen megszédült, majd elájult...a világ elsötétedett körülötte és ő míg ájult volt két lehetőséget látott csak: az életet vagy a halált.   

Grov Resist és Ian Loughman nagy sebességgel haladtak épp - bár kissé lemaradva Valeri mögött - amikor megpillantották az ájult nőt. 
A helyzetet indultak volna ők is megbeszélni a tárgyalóba, ahogy Kirk parancsnok is... azonban a parancsnok haldoklott Ian trikordere szerint így el kellett mindenképpen halasztani a megbeszélést....
Grov értesítette a kapitányt, majd a két férfi cipelni kezdete a nőt a gyengélkedőre. 

( Vali - Grov - Ian - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szerda, 2013-05-22, 08.59.41 | Üzenet # 35
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is tudom mennyi ideig aludhattam, talán órákig is. Matt fiatal hangjára ébredtem, hogy tanácskozást fúj össze, siessünk. 
Felálltam, bár tántorogva, a falnak nekitámaszkodva előre indultam. Olyan ingatag lábakon álltam mint egy részeg matróz. 
~ Szinte hihetetlen.. ~ Dühöngtem magamban. ~ Még az soha nem fordult elő velem hogy ennyit aludtam volna szolgálat közben.. mi az ördög történt velem?! ~ 
Megráztam a fejemet, és kiléptem a folyosóra. Azt nem tudom hogy nézhettem ki, de van egy olyan érzésem hogy egy vizihulla szebb volt. 
A turbóliftbe belépve, hirtelen eszementségből - vagy csak puszta fáradtságból - a tizenkettes szintre navigáltam, majd ott kiléptem. 
Körbe néztem, megszédültem.. de akármennyire is szerettem volna nem elesni a földre zuhantam.. és olyan gyorsan és váratlanul ragadott magával a sötétség hogy még csak esélyem sem volt szólni valakinek arról hogy baj van. 
Abban a pillanatban esett le: a betegségem az okozója ennek is.. ami bennem szunnyadt de eddig még kordában tudtuk tartani..
az utolsó gondolatom is ez volt nah meg hogy két lehetőségem maradt csak: 
az élet vagy a halál.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Péntek, 2013-05-24, 18.49.25 | Üzenet # 36
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp Iannel beszélgettem egy nagyon fontos ügyben ami ,pár fontos  technikai kérdést vetett fel majd  közben próbáltam el magyarázni Iannek hogy mennyire fontos az hogy meg kétszerezzük, a védelmet és  a gépészek számát is  a  bázison,természetesen nagyon sok civil volt még így is  a  bázison és  egyre többen jöttek de  így is  valahogy szükségesnek éreztem beszélni arról hogy karban tudjuk tartani az egész bázis területét és  ehhez elég nagy tábor gépészre  lesz szükség.
Ahogy ezen tanácskoztam  iannel elmélyülten,arra kaptam fel a  fejemet hogy  valami elég érdekes  dolog történt a  szemünk előtt amíg beszéltünk..
Úgy tűnt Valeri elájult,gyorsan  elsikerült kapnunk időben  a fiatal hölgyet mert úgy tűnt hogy  elég nagy  problémája lehetett...rögtön az orvosiba kellet hogy vigyük..mertem remélni hogy  a nőnek valami ,kisebb baja  lett csak.


 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Hétfő, 2013-05-27, 16.14.04 | Üzenet # 37
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hát igen, igazad van. - Válaszoltam Grovnak elgondolkodva mikor ő arról kezdett el beszélni hogy több tiszt kellene, meg a nagyobb biztonsági erőforrásokat át kellene csoportosítani a civilek védelme érdekében. - Nem megvalósíthatatlan, bár egész biztos vagyok abban hogy több ember kellene egy ekkora bázisra. - Tettem hozzá hadarva.- Talán a kapitánynak kellene javaslatot tenni, elvégre még azt sem döntötte el hogy ki legyen az elsőtiszt... most nem azért. Csak tudod, eszembe jutott..- Magamban persze gondolkodtam még pár lehetséges alternatíván, de Grov ekkor futni kezdett.
Én rendesen le voltam maradva soha nem voltam nagy futó bajnok, de végül is nehézkesen értem oda. Valeri elájult. Soha nem láttam még ilyen rossz állapotban a nőt.
- Itt Loughmann. Kirk parancsnok elájult! Egy orvosi csapatot kérek most! - kiáltottam idegesen a kommba.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-06-04, 21.41.08 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A két férfi megfogta VAlerit és gyors iramban a gyengélkedő felé cipelték őt mivel a nő kómába esett és haldoklott. Talán csak percei lehettek hátra, bár ezt még egyikük sem tudhatta... az idő egyre csak fogyott...

Folytatása olvasható:
"Gyengélkedő" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 12-es folyosó (A 12- es folyosó nagyjából a bázis felénél helyezkedik el.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: