Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Holofedélzet (Holofedélzet a 13-as folyosón)
Holofedélzet
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-07-26, 12.59.06 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban

A legénység tagjai már olyan egy óra környékén itt gyülekeznek. A bázis még felújítás alatt van, sokak segítenek ebben de mivel a főtiszti kar nagy része meg van sérülve ezért a flotta orvosai pihenésre intették őket.
Legelőször Leon parancsnok érkezik ide. A tisztnek még mindig fáj a lába, de bicegve érkezik a holofedélzet előtti folyosóra. Kis szünet után Nubet is megérkezik akinek egy hatalmas kötés van a lábán. Larsen doktor látta el a sebét. A doktor közismert volt a homeopátiás kezeléseiről és mint mindig úgy most is azt alakalmazta a bázis tisztjein- és magán is.

Sorrend::
Leon- Nubet- Lily-Matt-Robin - SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-07-29, 20.55.42 | Üzenet # 2
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lábam még mindig fájt a bekapott találattól, de elég lelkesen várakoztam a holofedélzet előtt. A bázist sikeresen visszafoglalták, és tömeggyilkossá sem váltam. Pár ember valószínűleg gyengének tart, de nem gondolnak bele, hogy a romulán tiszteknek bizony lehet családjuk, és ha megöltem volna őket, akkor ártatlan civileknek is fájdalmat okozok vele. Empatikus képességeim nélkül is észrevehető volt, hogy az egyik ideiglenesen itt javító gépész, Marley hadnagy milyen megvetéssel teljesítette a parancsaim... A flottatisztek élete nehéz, és a rendfokozatok emelkedésével egyre csak nehezedik... Pár perc elmélkedés után Throvson kapitányt láttam közeledni a folyosón, a sérült lába 2x akkora volt, mint általában. Neki is nehézkes volt a járása, őt is megviselte a csata. A kapitány mellém lépett, így köszöntöttem:
- Jó napot, kapitány. - ezután szótlanul álltam, kíváncsi voltam, hogy reagál.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-07-29, 21.08.59 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csata során sok mindent és mindenkit megviselt,kitudja hány férfit és nőt vesztettünk el a csatában,hány od adó lélek vesztette az életét a Föderációért és a Romulán Birodalomért a háborúba,tudatosult bennem hogy vissza foglaltuk a bázist de lehet hogy ez csak egy új terv része amit a Romulánok tervelhetnek ki ellenünk és lehet paranoiás volt a gondolkodás módom amikor épp bicegtem a fájó lábammal de valahogy nem hagyott a gondolat el hogy még lehetnek visszavágók mindkettő részen,mind a Flotta mind a Birodalom visszavághat előbb vagy utóbb ha nem vezetnek semmire a tárgyalások muszáj lesz alkalmazkodni ehez az állapothoz amit senki sem kedvel...egy kissé megtürten de törve ugyan nem odaléptem a parancsnokom mellé akinek a fején lábán és még valószínűsíthetem sok helyen sebek hegye volt,kissé büszke voltam rá hogy végülis nem a parancsomat követte hanem a saját feje után ment,ez is bizonyítja hogy Leon parancsnok igazi elvetemült Flotta tiszt és mindig az első volt neki a Flotta elvei és nem pedig a háború és az öldöklés.Egy kissé amikor rendeztem pár másodperc alatt a gondolataimat megköszörülöm a torkom és így szólok:
- Üdvözlöm Leon parancsnok mondom és közben be programozzok egy gyönyörű tájat amit inkább a computerre bíztam több millió variáció közüli random választás szerint.
-Összehívtam a legénységet pár órája tudja ...ráfért egy kis pihenés magára is.(Egy kisé oldalra nézek és utánna vissza az ajtó elé)
-Tudja..nehéz ezt kimondanom..de mint ember büszke vagyok önre...(Közben magamba gondolom hogy nem szabad gyengének bizonyulnom ezért mellőztem mint a kapitánya is kifejezést.)
*Majd közelebb lépek a parancsnokomhoz és megütögetem a vállát és belépünk együtt a holo szobába*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-07-30, 16.19.34 | Üzenet # 4
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csata után a doktor felturbózott de a furcsa szereitől elég fáradt voltam... Lassan léptem Leon, és Nubet mögé. Nagyon örültem hogy a kapitány jól van. Megöleltem őt és mélyen a szemeibe néztem.
- Örülök hogy jól vagy. - Elmosolyodtam és megsimogattam a jobb kezemmel a szép arcát, majd Cochrane parancsnokra vándorolt a tekintetem.
- Lily Xiiyion parancsnokhelyettes, biztonsági főtiszt. Szolgálatára. - Mosolyodtam el és a szemébe néztem, a kezemet nyújtottam felé.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 17.15.44 | Üzenet # 5
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan végigmeneteltem azonap a folyosón arra gondoltam hogy mekkora marhaság volt mindenkit bio móddal kezelni, meg angolnákkal dehát sohasem voltam a gyógyszerek híve. A törött bal karom így most lifegve rámkötve volt. Mozgatni nem tudtam de legalább nem fájt úgy mint az előtt amikor ránklőttek és csak úgy hemzsegtek itt a Romulánok.... ~ Hát, mostanra már mindd kiköltözött szebb helyekre.. ~ Gondoltam magamban és már a folyosó végéről észrevettem Nubet kapitány jellegzetes alakját. Mikor odakecmeregtem a kis gyölekező társasághoz így szóltam.
- Bocsánat a késésért, beragadt a lift félúton! - Mondom és szórakozottan a hátam mögé mutatok. - Tudja uram nem, nah nem a rágóktól ragadt be heh' hanem azért mert javítják úgyhogy maradt a lépcső, úgy értem létra és...és... Áh! Új tiszt! Hello új tiszt Matt vagyok! - A kezemet nyújton vigyorogva. - Imádom az új tiszteket!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 19.35.16 | Üzenet # 6
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Immár pizsu nékül lépek a többiekhez.
- Üdv. - mosolygok rájuk majd játékosan oldalba vágom Larsent.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 12.16.47 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A legénység beszélgetés közben belép a holofedélzetbe. Egy gyönyörű erdő képe tárul a szemük elé, tele fával és élettel. A Bajorra emlékezteti ez egyeseket, másik inkább a Német fekete erdő képét vélik felfedezni benne. A levegő friss, a hőmérséklet pedig olyan 25-26 fokos. Nubet kapitány jónak találja ha keresnek egy tisztást ezért előre megy. Miközben a kis társaság lassan elkezd barangolni az erdőben kellemes beszélgetés alakul ki a tagok között.

Sorrend:.
Leon- Matt- Leon- Nubet- Lily - Robin- Leon- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 16.07.34 | Üzenet # 8
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó napot, Matt! A nevem Leon Cochrane... És már találkoztunk . De azért még egyszer örülök, hogy megismerhetem, parancsnok. Áh, ez az erdő olyan, mint a Betazedi Byokor erdő. Sok időt töltöttem ott kiskoromban.
A doktor emlékezetkiesése kicsit meglepett, tekintve, hogy ő látott el engem is. ~No de sebaj, most kapcsolódjunk ki, amíg idegen emberek javítják az állomást, helyettünk. Ajánlom nekik, hogy a laboromba ne merje senki betenni a lábát ~ gondoltam, miközben beljebb haladtam az erdőben.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 20.33.32 | Üzenet # 9
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
HIrtelen bevillámlik hogy már egyszer találkoztunk. miközben elkezdek csetleni botlani -akár egy tinédzser- az erdőben a gazokban.. meg a többiben.
A férfira néztem és hangosan kiáltottam fel:
- JAH TÉNYLEG! Eszembe jutott. Bocs, ne haragudjon tudja egy kicsit szétszórt vagyok. - Mosolyodtam el. Ekkor valami nagyon ismerőset -még ennél is ismerősebbet - vélek felfedezni a férfin.
- Maga Betazoid? - Kérdezem tőle majd egy fél lépéssel közelebb lépek hozzá. - Maga tényleg az! Én csak félig vagyok az de, hát de jó hogy már ketten vagyunk! - Elvigyorodtam és úgy folytattam tovább. - Hát, tudja hogy menyire de mennyire nehéz volt egyedül Betazoidnak lennem ezen a helyen a sok emberkével! De ne aggódjon majd hamar hozzászokik. - Folytattam és közben egy hatalmas fatestet ugrottam át. ~ Uhh remélem nem néz engem túl dinkának.. ~ Gondoltam magamban.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Leon
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 21.31.20 | Üzenet # 10
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ami azt illeti, magam is csak félig vagyok betazoid. De ketten együtt kiteszünk egy betazoidot, és egy embert! - mondtam a dokinak, közben elvigyorodtam. Úgy tartottam, lesz ami lesz, majd megpróbáltam telepatikusan kommunikálni Mattel. Nagyon régóta nem csináltam ilyet, így nem voltam biztos a sikerben.
- Az édesanyám a Betazed tizenharmadik házából származik. A béke és védelem háza. Legalábbis ezt jelentette a házba tartozás hozzávetőlegesen 7 nemzedékkel ezelőtt, amikor a Byokor erdő a családom birtoka volt. Az idő múlásával persze változtak a szokások, ahogy ezt maga is bizonyára tudja, s az erdő az államé lett. Ettől függetlenül gyermekkoromban anyám sokszor elvitt oda, minden szegletét megismertem a helynek. Mióta beiratkoztam az akadémiára, nem voltam otthon... De ez a hely, ez a holoszimulált hely nagyon emlékeztet az erdőre. Tudja, doktor, ez az állomás már sohasem lesz olyan, mint régebben. Ahova egyszer a halál, és a pusztítás betette a lábát, onnan sosem lehet kiírtani... Csodálkozom rajta, hogy nem rendelték el az egész legénység számára, hogy keressenek fel egy tanácsadót. Szörnyű dolgokat éltünk át mindnyájan. Gondolom szörnyű dolgokat látott a gyengélkedőn...


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-08-02, 13.05.04 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint belépett és az elsőtisztem a parancsnokom mellé lépett ,nem tudom miért vagy hogy lehetséges de szinte egy hullám hosszon voltak kissé meglepett az első tisztem komolysága is pedig ő nem igazán a komolyság mestere,ezért ahogy ezt megláttam kissé elmosolyodtam és örültem magamban hogy az új tiszt Leon parancsnok akivel már a Horizon-6 előtt is szolgáltam,főként az akadémiás években milyen gyorsan képes beilleszkedni a legénység körében,és örültem hogy a legénység minden tagja is befogadta őt,örültem magamban hogy ilyen nagyszerű tisztettel lett gazdagabb a Horizon-6 legénysége ,Leon nagyon értékes tag volt a számomra sokat hallotam róla és a tetteiről a Flotta jelentéseiben mindig is szinte csak dícsérő levelek hegye volt benne,és csatolt dícsérő és szolgálati jelentések hegye,majd egy kissé vissza emlékszem arra is mi közben látom a gyönyörű erdőt hogy a legénységem minden tagja a legszörnyűbb dolgot élte át talán ami történhetett velük ,remélten örültem annak hogy végre ki pihenheti magát a legénység és nem kell nekik a munkára figyelniük és végre egy kicsit ki kapcsolódhatnak talán ez a legjobb alkalom arra hogy mindenkit megismerhessek jobban.Majd ahogy odalépek Lily mellé megcsap szinte az a gondolat hoyg a támadások előtt kissé sem voltam vele túl kedves ,ezért megpróbáltam kissé nem túl idegesítően és rámászósan viselkedni ő vele, a támadás előtt kissé idegesített is szinte belsőleg feszegetett az a tény hogy Lily-t legutoljára szinte csak úgy idegesen ki küldtem a kabinomból mintha nem is lett volna semmi közöttünk pedig igenis szeretem Lily-t de szinte soha nem voltam képes ezt elmondani neki talán a félés átka ez sajnos az emberek 90%-a aki kapitány nem túl hatékony ha a szerelmük velük van ebből kifolyólag is küldhettem el abban a percben Lily-t a harcok előtt ,de azóta párszor megbántam a dolgot és átgondoltam a halál és az élet között néha úgy éreztem hogy csak ő maradt az életemből amit szétrombolt a karierrem....
-Üdvözlöm Lily*Lépek közelebb*
-Zavarhatom?
-Remélem nem gond ha ide jövök,nagyon...jól áll önöm ma az egyenruha* mondom kissé erőltetetten talán de valahogy éreztem hogy kötelező ezeket a szavakat mondanom ha nem akarok elveszíteni egy jó barátot..*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2011-08-03, 12.08.12 | Üzenet # 12
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan bementünk a kapitány szinte azonnal odalépett mellém és megdicsérte az egyenruhámat. Nem azon lepődtem meg hogy ezt tette hanem azon hogy magzott és úgy viselkedett mintha semi nem történt volna közöttünk. Ezért megsértődtem és csak ennyit mondtam:
- Kösz... - ezzel inkább Robin mellé léptem, hogy Nubet észheztérjen.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-08-03, 12.17.50 | Üzenet # 13
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy gyönyörű erdő tárul a szemem elé. előre megyek, Majdnem Nubettel egy tempóban haladunk. Óvatosan lépegetek az avarba hogy nehogy elessek. Még szerencse hogy trikóba jöttem ugyanis elég jó az idő... A parancsnok és Larsen úgy tűnik jól megértik egymást úgyhogy nem szólok bele... Amúgy sem vagyok a szavak embere. Ekkor Lily mellém lép, Nubet meg lemarad... ~ Akor egy nagy családban. ~ Gondolom magamban.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szerda, 2011-08-03, 21.36.33 | Üzenet # 14
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy Nubet lemaradt Lilytől szinte kézzel tapinthatóan érzékeltem egy érzelmi hullámot. Biztos voltam benne, hogy a doki is ugyanígy van vele. Csak meglepődve egymásra néztünk, s mentünk tovább befelé. Most nem volt kedvem beszélni, a holoszimulált táj beszélt helyettem is.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 13.33.11 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis csapat egyre csak közeledik a Nubet által kifundált célponthoz: egy tisztáshoz. Piknikre készülődtek amikor a nap hirtelen a felhők mögé került és esni kezdett az eső...

Sorrend:.
Leon- Nubet- Matt- Robin- leon- Lily- Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 16.36.08 | Üzenet # 16
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elkezdtem megérezni a fejem tetején koppanó esőcseppeket, majd menten vigyorogni kezdtemt:
- Eső! Meg fogunk ázni! Már vagy 20 éve nem áztam meg! - kiáltotta, majd táncikálni kezdtem a tisztáson az esőben, mint egy kisgyerek. Általában a bolygókon élő civilek nem szeretik az esőt, de valakinek, aki már évek óta csillaghajókon és csillagbázisokon él, az eső egy igazán jó dolog. Felszegtem a fejem, és hagytam hogy a holoeső a számba essen, azután összepiszkoltam a kezemet mert megérintettem az immár sáros talajt:
- Nézzék! Sár! - szóltam, majd rájöttem, hogy mindenki hülyének néz.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 17.03.27 | Üzenet # 17
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy mostmár kissé magányosan sétálok lemaradva a többiektől,úgy érzem hogy végre megtaláltam a tisztást amit láthatóan gyönyörűen befedett a napsugár de ahogy elindultam nagy léptekkel feléje mintha az ördög is ellenünk dolgozott volna elkezdett esni az eső ami nem hiszem hogy bevolt programozva a Holoszimulációba ,kissé letargikusan odasétálok az egyik fához ami a panelt rejtette és megpróbálok változtatni az időjáráson....mind-e közben látom ahogy a főtisztjeim szerencsére nem váltottak ki letargiába mint én hanem, élvezték a jég hideg nagy szemű eső cseppek csepegését ami egyenesen a tisztjeim fejére esett,szinte az esők csak úgy felszántották az egész területet és az én általam kiszemelt "piknik",területet is...ahogy elkezdett esni az eső az én fejemen is elkezdett csepegni én is megéreztem ahogy lefojik az arcomon és a testemen végig a jég hideg víz . A hajam szinte teljesen szétborzolódott,és kissé sem ideges hangon szinte mintha egy tea mellet ülnénk megszólalok:
-Menjenek be valami fedett területbe,amíg beállítom az időjárást a szimulációban*Ahogy kimondom ezeket a szavakat Lily egy vödör vizet a fejemre locsolt egy üveg segítségével amit piknikre hozott,erősen meglepett arcott vágtam de nem igazán lepődtem meg ezen ,hiszen most Lily eléggé mérges volt rám ámbátor pedig megkockáztattam a beszélgetést is vele előzőleg de nem hiszem hogy jó ötlet volt,közben szinte az egész területen végig lehetet érezni a friss jég hideg eső víz illatát és szinte felfrissítő hatását*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 16.38.08 | Üzenet # 18
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen egymásra néztünk Leonnal. Mindketten tudtuk, és éreztük az erős érzelmi kilengéseket. Megcsóváltam a fejemet és már szólaltam is volna meg amikor amikor Leon úgy kezdett el örülni a fejünkre zóduló esővíznek, meg a mocskos sárnak mint egy öt éves gyerek. örömében én is soztozva ugrottam csak egyet, és megpróbáltam a kezemmel elkapni az esőcseppeket. Mikor észbekaptam hogy lemaradtam a többiektől gyorsan futásnak erdetem.
- VÁRJATOK MEG!! - Ordítottam.
" Mondd meg nekik hogy várjanak meg! " - Mondtam a fejembe beszélve Leonnak. - " Áhhh ezek úgy futnak előre akár egy csapat bivaly a hajtáson Olaszországban a Földön!! Egyszer jártam ott, szép hely.."



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 19.38.20 | Üzenet # 19
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robin leghátul sétált a többiek után. Lassan ment és engedte hogy a kellemes tavaszi szellő a hajába bele-bele kapjon. Óvatosan Matt és Chockren parancsnokok közé lépett ekkor, és lágyan rámosolyodott a két férfira. Direkt úgy ment hogy még véletlenül se veszítse őket szem elől. Robin élvezte a nap kellenes ragyogását az arcán és már-már behunyta a szemeit mikor a napot felhők takarták el. A gépész megdöbbent. Megállt és percekig csak az eget bámulta miközben az eső könyörtelenül szórni kezdte rá a hideg vizet. A nőn csupán egy trikó volt, így kirázta a hideg, fal fehér arca most még az átlagosnál is sápatabbá vált. Behunyta a szemét és a fenébe kívánta az időt, nem is vette észre ahogyan leon élvezkedik az esőben vagy Matt ugrál mint egy ötéves. Ha ezeket a deviáns viselkedéseket észre vette volna valószínűleg figyelmezteti a kettő közül legalább egyet- ő már csak ilyen természet volt. De most nem tett semmit. És hogy miért? Gépészi elméje azon elmélkedett hogy hogyan lehettséges az hogy esik az eső. ~ Nem értem! ~ Gondolta magában. ~ Akárhogy is meg akarnám érteni, nem tudom felfogni... ~ Tette hozzá a gondolataiban. ~ Ha egyszer azt állítottam be hogy süssön a nap, akkor miért esik? ~ efféle gondolatok gyötörték ott. És ő scak állt ott... lemaradva a többiektől egyre hátrább és hátrább kerülve, a hidegben, az esőben behunyt szemmel a kétségek mezejébe veszve.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 20.50.09 | Üzenet # 20
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen megláttam az értetlenkedő Robint. Szemmel láthatólag ő nem kifejezetten díjazta az esőt. Úgy gondoltam, egy kis csipkelődéssel oldom a hanglatot:
- Hé főnök! Jó színben van ma! Akár egy jegesmedve-bocs! - szóltam oda neki, majd nevetni kezdtem - Mondja, Robin, szereti maga a zenét? Itt az állomáson az egyik bárban egy rockzenekar olyan szövegű dalokat játszik.... A rangomra esküszöm, még maga is belevörösödne! - ismét ránevettem a gépésznőre, aki főként tátogott, mert nem jutott eszébe semmi amivel vissza tudott volna vágni. Inkább kiöltöttem rá a nyelvemet, cigánykerekeztem egyet és kacsintottam. Ezután a holoeget kémleltem, gondtalanul. Az agyam szokatlanul kikapcsolt, évek óta nem viselkedtem így, de úgy tűnt, a többiek is szórakoztatónak találták.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 12.46.18 | Üzenet # 21
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem bírtam Nubetot így kallódva látni. A cigánykerekező kollegán jót nevettem, átléptem mellette és Nubethez léptem. oldalbavágtam a férfit.
- Nah szia megint! - vigyorodtam rá remélve hogy észhez tért.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 13.01.10 | Üzenet # 22
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy az eső rám esett éreztem hogy átfed a hideg víz,és rá meredtem Lily-re amint hátbaverten mellém lépett egy kissé sem nőiesen úyg ahogy megszokhattam tőle,lehet hogy csak megint gúnyolódni akart így hát megelőztem én vele őt egy kissé nem oda illő stílussal mondva neki.
-Remélem jól szórakozik...
Közben látom hogy a panel nem válaszol amire be ütöttem a kódjaimat és belecsaptam egyet kissé okvetlenül és még mindig nem válaszolt a komputer a parancsaimra,ebből kifolyólag úgy éreztem hogy valami talán elromolhatott az eszközbe és így szólok Lily-nek fel emelt hangon.
-Szóljon Robin-nak hogy nézze meg ezt,és szeretném ha átfésülné a terepet itt a holofedélzeten lehet hoyg valaki szórakozik velünk vigye Leon-t. Kérek 2 óra múlva jelentést erről.
Közben pedig szinte lehet érezni ahogy Lily adrenalin szintje csak úgy meglódul ahogy én elutasítóan viselkedtem vele és még el is küldtem Leonnal,és még egy lapáttal is rátettem a tűzre amikor elkezdtem vele gúnyolódni jól ismert hogy a biztonsági főtisztem több nagyobb rangú tisztet is megfosztott a férfiaságától amikor elkezdett vele gúnyolódni így hát nem remélhettem én sem jobbat és inkább csak visszanéztem a panelomra és tovább próbáltam rajta a parancskódjaimat.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 13.20.20 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tovább mentek de Robin nagyon lemaradt, Leon pedig észre vett egy gyönyörű málna bokrot így ő megint csak egy másik helyre keveredett. Lily és Nubet együtt mennek. Matt szintén lemaradt a saját maga lenagyobb örömére.

Robin:
Ahogyan megpróbálsz a többiek után menni észre veszed hogy igencsak eltévedtél az erdőben... nem tudod hol vagy, ismeretlen ösvényen lépdesel a sűrű kihalt erdő közepén.

Leon:
A málna bokor igencsak csábító, gyönyörű és nagy.. azonban olyan szinten lemaradtál hogy mire észbe kapsz nem tudod hogy hol vannak a többiek. Viszont azt is észre veszed hogy vaalki figyel titeket.

Matt:
Nagyon lemaradtál, mert lelassultál sajnos. Ugyan akkor mikor tovább mész hirtelen megbotlassz a saját lábadban és beleesel egy gödörbe.

Nubet és Lily::
Előre mentek, leültök a fűbe amikor észre veszitek hogy lemaradtak a többiek és ami azt illeti teljesen el is tűntek. Sajnos kommunikátort egyikőtök sem hozott magával...

Sorrend::
Leon- Robin- Nubet- Lily- Matt- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Daniels
Dátum: Szerda, 2011-08-10, 17.03.42 | Üzenet # 24
Freestyle mesélő
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leon:-Ahogy látod hogy egy csodálatos hivogató málna bokor meredezik feléd érzed hogy valaki a bokorból szinte csak úgy kiszúrja hogy mit csinálsz vagy hogy mit akarsz tenni


"A jövőt és a múltat nem lehet megváltoztatni csak javítani rajta"
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 21.20.24 | Üzenet # 25
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hé! Ban ot vaaaafiii? - próbáltam megszólalni, de a finom málnácskák eltömték a hang útját. Viszonylag nyugodt voltam, hisz mindenkit ismertem aki itt volt, ha pedig programozott holoszereplő, a biztonsági protokollok miatt nem árthatott nekem.
- Hahó! Matt? Nubet? Lily? Robin? Valaki? - senki sem válaszolt, és nem láttam tisztán hogy valóban áll -e ott valaki, mindenesetre úgy döntöttem, megkeresem inkább a csapatot. Visszatértem egy ösvényre, és lábnyomokat kezdtem követni.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 15.02.24 | Üzenet # 26
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindultam előre de iszonyatosan lemaradtam. ~ Fenébe! ~ Gondoltam magamban. ~ Nem hiszem el, nem hiszem el hogyan tévedettem el??!! ~ Idegesen csapom a lábamat és próbálok meg a többiek nyomára bukkani. ~ Különös.. igazából csak lehet hogy centikre állok tőlük, és egy karnyújtásnyira vanank... áh, techinka!! ~


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 15.21.03 | Üzenet # 27
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szinte a hátam mögé sem figyelve megyek előre . Közben szinte megcsap az esővel járó szél is amit az acrom és Lily arca is megérzet,de szerencsére már kezdett jobb ideő lenni vagy csak úgy tűnhetett nekem de kezdtem érezni hogy talán nagyobb gond is lehet a holofedélzettel mint ahogy gondolnánk,nem pedig csak egy egyszerű csatolási hiba vagy hasonló.
Ahogy mentem és csak mentem előre inkább a lábam elé néztem szinte oda sem figyeltem hogy vajon mi lehet vagy kik lehetnek a hátam mögött ,később eg ypillantásra megáltam amikor kezdett fájni a lábam a megtett út miatt és a lábam sérülésétől amit még a bázis vissza szerzéskor szereztem egy ksiebb támadáskor egy Rémán fegyver által .
Leültem egy kőre ami nem volt vizes mert egész védett volt az esők ellen mivel egy fa alatt helyezkedett el északi irányban,száraznak tűnt és szinte mint a gyerek úgy huzattam oda a lábamat és ültem rá,szinte már jó is kisülhetet volna a helyzetből amikor megláttam hogy csak lemaradva Lily-t látom és a többiek tova vesztek,kissé elkezdette furdalni az agyamat az a gondolat hogy lehetséges hogy egy Rémán vagy egy Romulán aki még itt maradhatot szabotálja a holofedélzetet,de mivel átggondoltam a helyzetet és rá eszméltem hogy többszörösen is azóta át lett vizsgálva a bázis arra következtettem hogy nem lehetséges hogy egy Rémán vagy egy Romulán lehet a fedélzeten,a szenzorok és az egyébb berendezések ki mutatták volna ha lett volna és az valószínüleg a többi Romulán,Rémán közé került volna a cellába vagy elvéterre került volna hogy kiállítsák őket a hadbíróságon.
Amint megláttam hogy Lily közeledik felém és ő látta hogy nagyban elgondolkozok pár dolgon,szorítottam neki helyet a kőn és próbáltam kissé érzelmi befolyás nélkül szólni hozzá:
-Lily! te is észre vetted hogy a holofedélzet teljesen megőrült? valószínüsíthetem hogy a többi tisztünk is valahol lemardhatot és a holo fedélztet pedig állandóan manipulálja a környezetet,szerintem vagy félre programozás lehetséges vagy nem tudok másra gondolni és csak az a lehetőség állhat fent hogy valamiféle computer vírus vagy hiba okozta véletlenszerű állandó váltakozással járó beli holo hiba.
-Mit szól erről? kérdem és közben felhúzom a szemöldökömet és utánna vissza nézek a kő előtti részre közvetlenül előttem.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 21.03.32 | Üzenet # 28
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odavánszorgom lassan a kapitányhoz és leülök mellé. Már azt hittem hogy ugyan olyan komoly lesz, és biztosan megint magázódni fogunk amikor letegez. ~ Már ez is valami, ennek is örülnöm kell...~ Gondolom magamban. Egyre jobban kezdek fázni és kezd elegem lenni ebből a hülyeségből.
- Mi lenne ha kikapcsolnánk? - Kérdezem idegesen, mintha meg sem hallottam volna az összes többi kérdését.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2011-08-15, 18.28.53 | Üzenet # 29
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előre mentem, de nagyon lekötött a gyönyörű táj felmérése. Mindenhol gyönyörű virágok, és fű a zuhogó esőben. Mikor felnéztem már le is maradtam. ~ Már csak ez hiányzott. ~ Gondoltam magamban. Idegesen kerestem őket. Mindig is utáltam ha lemaradok. Különösösen ha egy holofedélzeten tévedek el... ~ Nevetséges, hogy lehetek ennyire béna.. ~ Gondoltam magamban. gyorsabban kezdtem el venni a lépteimet. Egyre jobban feszengtem. ~ O-o, ez nem valami túl bíztató.. ilyenkor mindig bepánikolok...~ Megpróbáltam lehiggadni amikor hirtelen nagyot estem egy gödörba. Nagy fájdalmat éreztem a térdembe és halkany fel is nyögtem.
- A fenébe.. a fenébe! - ~ valaki.. segítség.. ~ - Próbáltam elérni a parancsnokot a betaziod képességeimmel. - valaki.. segítség.. azt hiszem nem tudok felállni..



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-16, 13.43.39 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leon:
Mikor hátra nézel észre veszed hogy egy Hirogen harcos áll ott, mosolyog és rádtartja a fegyverét.
- Fuss préda! - Mondja. Futásnak indulsz a sűrű erdőben, miközben meghallod Matt-et ahogyan a fejedben "beszél" és segítséget kér.

Robin:
Miközben az erdőben sétálsz hirtelen sötét ruhás alakok kerítenek körbe: akárhova is nézel be vagy kerítve. Az alakok kezében kard van.. és csak közelednek és közelednek feléd.

Nubet-Lily:
Ahogyan beszélgettek és felálltok, elindultok megkeresni a többieket: Megpillantjátok Robint és a sok "szamuráj" szerű alakot akik azonnal nektek és a bekerített Robinnak támadnak.

Sorrend::
Leon- Matt- Nubet- Lily- Robin- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2011-08-16, 18.52.33 | Üzenet # 31
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Jaj de ronda vagy!~ gondoltam, mikor megláttam a harcost, azonban úgy tűnt nem tréfál. Mégha - elvileg - a holofedélzeten halálos sebet nem is kaphatunk, nem szerettem volna, hogy lelőjön, így futni kezdtem. Közelebb érhettem a doktorhoz, ugyanis éreztem a mentális segélykiáltásait, tehát felé vettem az irányt. Próbáltam kövekre, s fatörzsekre lépni, hogy ne maradjanak utánam lábnyomok. Egy jó 10 perces futás után megtaláltam a doktort egy gödörbe esve. Igazából picit még viccesnek is találtam.
- Jól van, doki? -kérdeztem, majd kihúztam a gödörből a tiszttársamat - Van egy kis probléma. Egy Hirogén harcos üldöz egy bazi nagy puskával. Azt hiszem valahogy bele kéne csalni ebbe a gödörbe, egyedül biztos nem tud kimászni. - javasoltam a parancsnoknak.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 12.36.05 | Üzenet # 32
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy ott szenvedek a gödörben a fájós bal lábammal hirtelen azt hallom hogy valaki közeledik. ~ Jajj de jó már épp ideje volt, komolyan azt hittem hogy itt fogok megöregedni... ~ Gondoltam magamban. Mikor felnézek, látom, hogy Cochrane parancsnok az. Az arca elég vörös, a szája kissé málnás, ahogyan az egyernruhája - különösen a nadrága is- , a haja pedig össze- vissza és szilárd. A telepatikus képességem álltal, érzem hogy majdnem nevet rajtam, de aztán sikeresen visszafogja magát, és nem nevet hanem azt kérdi hogy vagyok. A kezét nyujtja a kérdése közben, én pedig nagy nehezen kimászok. Érzem ahogy a bokám lüktet, a fejem lüktet, úgyhogy inkább nagy szenvedéseimnek hála, elterülök a füvön mint egy béka és nagy levegőket véve így válaszolok, miközben a jobb kezemmel a bal bokámra mutatok.
- Fááájjj!! - Többet nem is sikerül mondanom. A fájdalomtól álltalában vagy nagyon felpörgök vagy nagyon leblokkolok.. hát, most ebben a pillanatban az utóbbi jött be.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 12.53.34 | Üzenet # 33
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy megyek lassan de biztosan,érzem ahogy az eső is el áll és érezni a levegőben lévő friss levegőt ahogy áramol végig a tüdőmben szinte úgy érzem magam mintha nem is egy holografikus megjelenítés között mászkálnák hanem ténylgesen igazi helyen lennék.
Ahogy megyek tovább érzem mintha figyelnének mintha,valami lenne az egyik ki taposott ösvényen,amint jelzek Lily-nek hogy van egy kis probléme egész halkan csak mutatok neki de mivel a Flottában tanult jel beszédet alkalmaztam egyből fel figyelt rá és megértette,az ösvény mellé kuporodunk be ketten és mindketten érezzük hogy valami nincs a helyén..jeleztem neki hogy kövessena hogy megbizonyosodtam róla hogy nincs semmi majd jelzek neki.
Ahogy elkezdtem lassan menni a reccsenések egyre hangosabbak kezdenek lenni ,valaki járhat itt ez már biztosnak éreztem hogy valami ténylegesen nincs rendbe,próbáltam reménykedni hogy talán csak a csapatunk tagjai de ahogy besétáltam egy elég érdekes szamurájnak öltözött embernek a csapdájába amitől fejen kezdtem el lógni érdekessé tette a kérdést.
Lily rögtön reagált amint érezte hogy nincs válassz és már vagy tíz kerek perce nem jöttem vissza,ki ugrott az ösvény rész mellől és le akart szedni de mire észbe kapott már körülötte voltak az érdekesen kinéző szamurájok be kerítve őt...amint az előbb megpróbálkozott Lily a leszedésemmel sikerrel járta de nekem nem volt túlságosan is szerencsés a helyzetem mivel amint ki kötözte a lábamat ami fenn akadt egyből előre a sáros nem túl tiszta földre estem az arcommal előre így harcképtelen voltam egy időre...
próbáltam magamon erőt venni mind-e közben és minden erőmet össze szedve fel álltam és megtöröltem az acromat majd kissé fel emelt hangon szólok a biztonsági tisztemhez.
-Remélem hogy van terved hogy győzz le ennyi Holo szamurájt mert iszonyú sokan vannak és csak felén tartanak ~Mondom cinikusan és közben egy fa darabot fel veszek a földről hogy azzal védekezzek ha támadni akarnának akik elkaptak az előbbiekben..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 13.58.23 | Üzenet # 34
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már éppen rimánkodni kezdtem volna hogy unatkozom, és ennek megkoronázásául még vizes is lettem, mikor Nubet megállt előttem, majd egész hirtelenségből köddé vált.
- Nubet.. Nubet?! - Hangokat hallottam ekkor, és mikor megpillantottam őt fejjel lefele lógni majdhogynem elnevettem magamat. gyorsan kiszabadítottam őt. - Jól vagy? - Kérdeztem tőle. - Hogyan sikerült belerohannod egyenesen egy csapdába? - Ő nem felet, scak állt és meredten nézett valamit. A mosoly lefagyott az arcomról, mert tudtam hogy mikor ezt csinálja van valami baj.
- Most mi van miért állsz... - Léptem mellé, és kiszúrtam a sok szamuráj szerű embert. - meg... - Gyorsan megfogtam Nubet karját, és elhúztam út a hátam mögé. előkaptam a zsebemben lévő kis késeimet.
- Persze hogy van! - Néztem rá. - Egyben vagy amúgy? - Cseppet megijedtem mikor őr eltűnt, de még szerencse hogy időben kapcsoltam. - nem tetszik ez nekem... most vagy Relloway nagyon beteg, vagy tényleg valami nagyon elromlott.. akkor van csak igazi gáz... - Suttogtam el a mondatom végét. - Mindig maradj a hátam mögött. - Mondtam, majd hangosabban megszólaltam. - 你是誰和你想在這裡?( Nǐ shì shuí hé nǐ xiǎng zài zhèlǐ? = Kik vagytok és mit akartok itt? = ) - Látom hogy Nubet semmit sem értett ebből de én elmosolyodom egy kicsit. - Lehet hogy ők sem fogtak ebből fel semmit.. nyugi...


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "



Az üzenetet módosította LilyXiiyon - Hétfő, 2011-08-22, 14.58.43
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Hétfő, 2011-08-22, 14.12.00 | Üzenet # 35
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
séta közben megpillantom Nubetet és Lilyt akik velem szemben vannak, ám ekor bekerítenek furcsa szamuráj szerű alakok.
- Nah már scak ez hiányzott, más nem .. soha jobbat.. - Mondom és hátra lépek.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-28, 11.00.09 | Üzenet # 36
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leon-Matt:
Miközben megpróbáljátok a doktort valahogy talpra állítani, Leon az őt végén kiszúrja a szamurájokat, és Matt megpillantja a Hirogen harcost leon háta mögött.


Sorrend::
Leon-Matt-Lily-Nubet- Robin- Szingularitás

Hozzáadva (2011-08-28, 11.00.09)
---------------------------------------------
(( Bocs Leon de én már nem tudok tovább várni.. Matt folytatja. ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 20.35.02 | Üzenet # 37
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor felálltam úgy éreztem magamat mint a pokolban: fájt a bal karom, a jobb lábam, sántikáltam és körübelül minden másodpercben más grimaszt sikerült művelnem a fájdalomnak köszönhetően.
Mikor aztán egyszer csak úgy hirtelen, feltűnően és egészen véletlenül megálltunk a parancsnok úrra néztem.
- Vajon hol lehetnek a kapitányék? - Kérdeztem tőle. Ő rámnézett, és hirtelen a hátam mögé mutogatott. Mivel valami esztméletlenül furcsa arcot ötlött miközben artikulált, de hangot nem adott ki a meglepődöttségtől a homlokomat ráncolva vigyorodtam el.
- Ugye csak viccel? - Kérdeztem tőle. Amikor azonban továbbra is fojtatta a hápogást megpillantottam az ő háta mögött egy a semmiből előkerült Hirogen harcost.
A háta mögé kezdtem el mutogatni.
- Ott.. OTT OTT !!! - Tátogtam de csak halk szavak jöttek ki a torkomból az ijedtség hatására.
~ Eléggé bizarr látvány lehetünk hogy itt mutogatunk egymás háta mögé szavak nélkül, miközben egymással szembe állunk. ~ Gondoltam magamban, majd elmosolyodtam és abbahagytam a mutogatást.
- Hát.. nincs más... FUSSUNK! - Elkezdtem futni majd gyorsan meg is álltam a szamurájok miatt. Mikor visszafordultam és futni próbáltam azonban a Hirogenbe ütköztem bele.
- Nem, nem nem jó ötlet! - Leon hátának vetettem az én hátamat. - Esetleg, egészen véletlenül, van valami ötlete, parancsnok! Mert mintha nagy bajba keveredtünk volna!!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-08-30, 21.01.38 | Üzenet # 38
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyiket úgy megrúgom hogy íveset repül hátra. Mikor a másik Nubetre tör, sajnos nem tudok ott lenni. Ugyanis engem még kettő foglal le. Amikor megpillantom a közelgő fiúkat, meg Robint, azt remélem hogy ők is kitalálnak majd valamit. Ám mikor a hirogen is előkerül az már hab csak a tortán. Nubetre nézek aki épp leüti az egyik szamurályt.
- Valahogy ki kelelne mennünk a holofedélzetről! - Kiáltottam neki, majd lebuktam épp egy jól irányzott ütés elől, aztán kigáncsoltam az illetőt aki hangosat nyög mikor a földre kerül.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2011-08-31, 21.38.09 | Üzenet # 39
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyik szamuráj aki nekem támadott jó kora ütést érezhetett amit a bal kezemmel adtam neki a nyakára ,ez a jó öreg Kirk féle Gorn elleni technika volt ,sokan ismerték de úgy tűnik ezek a holo szimulációból kilépett törpök nem ismerték.
-Úgy tűnik szűkül a körük ezeknek a szamuráj izéknek...mondtam hátra ordítva Lily-nek aki épp egy szamuráj kezét csavarta ki és egy másik Szamurájt gáncsolt ki és egy haramdiknak csafarta ki az élete utolsó darabját is.
-Úgy tűnik jönnek a barátaik is!
Ahogy ezt kimondtam tíz vagy több szamuráj kezdett el ütelgelni engem és Lily-t de mind ketten keményen vissza támadtunk.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-08-31, 22.08.48 | Üzenet # 40
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor belekeveredtem ebbe az ütlegelős dologba őszintén szólva nagyon ideges lettem. Matt és a parancsnok csak álltak ott mint két tojósgalamb, és nem tettek semmit sem miközben nubet meg Lily aprították a szimulált majom parádét. Úgy éreztem magamat akár egy farsangi maszkabálon. ~ Föderáció vs szamurájok..." Gondoltam magamban. ~ Nevetséges. ~
Én megragadtam rögtönzésből a földről két fadarabot, és azokkal védekeztem.
- Kompjúter! - Szólaltam meg márt már nagyon elegem volt. - Ajtót!



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-09-01, 19.48.00 | Üzenet # 41
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor a holofedélzet ajtaja megjelent Robin háta mögött, de az amikor a tiszt oda rohant nem nyitódott ki.

Robin:
Nekiállsz bármily eszközzel kinyitni, de ez nem tűnik célra vezetőnek.

Nubet:
Meghallod hogy valakik épp arra sétálnak a folyosón, segítségért kiáltasz hozzájuk.

Matt:
Tanakodni kezdesz a többiekkel hogy hogyan is nyithatnád ki az ajtót.


Sorrend::
Robin- Leon- Nubet- Matt- Nubet- Lily- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Péntek, 2011-09-02, 19.46.16 | Üzenet # 42
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ajtó, kijárat! - Mikor eilndulok azonban feléje, az zárva marad. Gyorsan a hátam mögé kapom a fejemet: a kapitány és a többiek mindig a szamurájokkal küzdenek. ~ Jajj ne ~ Gondolom magamnak. ~ Ennek nem lesz jó vége.. valami nagy gáz van.. ~
- AJTÓT MOST! - Mivel ha hangosabban beszélek akkor sem nyitódik gondolkodzni kezdek és feltépem a konzolt ami aj ajtóra van szerelve. Elkezdem felülírni a kódokat és közben magamban imádkozom hogy ez a taktika beváljon.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 21.31.48 | Üzenet # 43
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(... NUBET Jön...)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-09-09, 21.53.15 | Üzenet # 44
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mi közben harcolok egy szamurájal épp a kezéből rúgtam ki egy éles eszközt és még eg yrúgással a földre kényszerítettem mi közben szinte egy kis csengést hallotam a fülem sarkából szerencsére a fülem elég érzékeny volt a fülem kiskorom óta így szinte minden zajt ki tudtam szűrni sé könnyeben ment a zaj és a hang elkülönítése is még az akadémián ezáltal.
Amint meghallotam a hangot egyből próbálom keresni azt és próbálok viszsa jelezni néhány kő dobálással és ordítással hátha meghallanak valamit vagy legalább annyira veszik a lapot hogy elég régóta fut már ez a program és esetleg le állítják,sőt mi több egy esetleges inteligens tiszt lenne előttünk így legalább tudnánk hogy mit tegyünk és nem kénne harcolni a holografikus terentmények elől akik nem igazán túl gyengének bizonyultak főleg ahogy elnézem a biztonsági protokoll is ki lehetet kapcsolva a holfedélzet egész területén hiszen amikor az egyik szamurájal vívott harcomban az egyik felhasított egy jó nagy darabot a kezemből így kissé furcsának tűnt hogy fáj és vérzik is ugyan úgy mint egy normális sérülés,attól függetlenül hogy a kések,kardok és az egyébb eszközök dobócsillagok ha úgy vesszük itt se lennének azok is okozhatnak halálos sérüléseket ami nem túl szerencsés lenne főleg a főtiszti kar közül mindegyiket a barátomnak tartottam így akár az életemet is attam volna értük...csak sajnos pár esetbe még ez is kevésnek bizonyulhat...
Csak azt próbáltam magamban megfogni amibe tudtam kapaszkodni az pedig a remény volt és a megbízás a túlélő ösztöneinkbe és a kiképzésünkbe.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-09-18, 19.26.33 | Üzenet # 45
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az események gyorsan pörögtek fel és egyszerre három dolgot művelni egy időben - szenvedni, futni és védekezni - nem tudtam de meg sem próbáltam ami a legszomorúbb az egészben. Csak csapkodtam össze vissza a kezeimmel miközben követtem Robynt. Megálltam mellette és füleltem. Éreztem hogy van valaki odakinn aki segítene nekünk.
- Hallanak engem?! - szóltam bele a kommunikátromba. - Larsen parancsnok vagyok! Benntragadtunk a holofedélzeten esetleg megpróbálnának minket valahogyan kivinni innen?! - kérdeztem amilyen hangosan csak tudtam ugyanis a gonosz szamurájok fölöttébb idegesítőek és hangosak voltak.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-09-19, 14.10.15 | Üzenet # 46
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Próbáltam mindenemmel jelezni hogy itt vagyok én és a csapatom is de igazából csak mertem remélni hogy meg is hallja valaki amit mondok,vagy teszek ez érdekében,nem volt túl sok esély arra hogy valaki meghallja de szerencsére ahogy próbáltam érzékelni a külső dolgokat a holofedélzeten kívül ,szerencsémre szerencsénk volt és úgy hallatszódott hogy talán valaki ránk talált persze ez nem azt jelentette hogy száz százalékosan most azzonal ki is mentenek minket de legalább tudnak valakinek szólni ez ügyben hogy valaki tudjon rajtunk segíteni vagy megpróbáljon valaki agyalni ezen a helyzeten.
A helyzetünk ímmáron szerencsésnek vetett fordulatott hozott,mostmár csak azt kellet tenni amit mondanak hiszen ha erre kiterveznek valamit azt kellet tennünk viszont most az egyszer az előny nálunk volt és a lehetőség adott volt a kezükbe vettük az irányítást amennyire lehetségesnek mondható volt és mutattam még a taktikai éveimben szerzett taktikákat mutattni a kezemmel Lily-nek aki mindent megértett hiszen ő is taktikai tiszt volt így egyértelmű volt hogy válasz késés nem következtethetet be ezáltal.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2011-09-22, 15.00.54 | Üzenet # 47
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan egymás után hullottak a Szamurájok eszembe jutott hogy honnan voltak olyan ismerősök.
- Ezek a rohadékok az én tréning probramomból jöttek! Robyn mintha a kompjúter megőrült volna! - Idegeskedtem.
Már-már a kimerülés határát feszegettem.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-04-13, 14.11.15 | Üzenet # 48
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szerencsére ekkor az ajtó kinyitódik, és nagy nehezen kivonul mindenki a folyosóra.

Folytatása:
Folyosó

Hozzáadva (2013-04-13, 14.11.15)
---------------------------------------------

" Élet és halál"


Hajó/bázis: Horizon hat  
Idő: 2802 tavasz 

Valeri Kirk ahogy végigsétált a folyosón szinte érezte hogy el fog késni a megbeszélésből melyet Larsen kapitány tartott. A nő azonban akármennyire is sietett hirtelen megszédült, majd elájult...a világ elsötétedett körülötte és ő míg ájult volt két lehetőséget látott csak: az életet vagy a halált.  

3 órával ezelőtt: 

Jerry G. Thomas rúgott. 
A férfi az őt tanító Lily Xiiyont próbálta utánozni, Lily ugyanis egy régi Kínai harcművészetet tanított épp neki és Valerinek. Lily köztudottan mestere volt több harcművészetnek, és mivel már régóta ígérte hogy tanít Jerrynek és Valerinek így nem esett nehezére a dolog.
Még ideje is volt hogy tanítson így ráérősen mutatta meg a rúgás technikát ami Valerinek jobban ment mint Jerrynek, de Jerry viszont a kéz technikában volt jobb. 

( Lily - Jerry - Vali - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2013-04-13, 21.54.22 | Üzenet # 49
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry egész ügyesen kezdett neki a dolognak bár aggódtam egy kicsit.
Habár ügyesen bemelegítettünk még azért szerezhetett könnyen ő és Valeri is húzódásokat ha nem figyelnek eléggé oda a mozdulatokra. Már egy jó ideje csináltuk a rúgásokat, a felső és az alsó rúgást is, és most kíváncsi voltam hogy hogy megy nekik. 
Vettem egy mély lélegzetet, majd rájuk néztem. Ők előttem álltak. Tudtam hogy melyiküknek megy jobban ez, vagy épp az ezért érthetően Jerryvel kezdtem aki a kéz technikában és a védekezésben volt jobb ismereteim szerint. Büszke voltam rájuk hogy már egész jól haladtak a karate általános megismerésében-alap lépéseiben.. bár még sokat kellett tanulniuk az biztos. 
- Jó... Most azt fogjuk csinálni hogy ti ketten egyszerre megtámadtok engem. - Mondtam, majd védekező állásba álltam. Szerencse hogy nem volt rajtam egyenruha csak egy trikó, és egy tréning nadrág valamint mezitláb voltam. 
Ha egyenruha lett volna rajtam már biztos hogy túlmelegedtem volna. 
- Akkor kezdhetjük? - Kérdeztem tőlük egy mosollyal.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2013-04-16, 00.43.34 | Üzenet # 50
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily kereset meg azzal hogy szertne egy pár mozdulatot tanítani nekem a tradíciónális Kínai harcművészetéből.Engem ez mindig is érdekelt ez és beszéltünk róla hogy majd egyszer tanítani fog de eddig nem volt idő rá.De most végre volt idő rá nagyon örültem amikor szólt Lily hogy a holo fedélzeten találkozunk ötperc múlva.Belépek a holo Fedélzetre.De mielőtt neki kezdtünk volna be kellett melegítenünk.A bemelegítés után kezdődött a tanítás.Lily meg mutatott egy rúgást amit meg próbáltam le utánozni de nem nagyon sikerült.Aztán jött a kéz technika és a védekezés ami nekem meg lépően nagyon jól ment,de Valerinek nem annyitra.Majd Lily azt mondta támadjuk meg egyszerre valerivel.Zavarba jövök mert én nem szeretek nőkre támadni mert én nagyon szeretem és tisztelem őket.Csak halkan meg jegyzem hogy ez nem fog jól esni nekem mondom Lilynek,majd amikor kérdezi hogy készen állunk én csak bólintani tudok.

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Holofedélzet (Holofedélzet a 13-as folyosón)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: