Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Holofedélzet (Holofedélzet a 13-as folyosón)
Holofedélzet
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 15.16.07 | Üzenet # 51
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt jobb dolgom szóval a többiekkel, Jerryvel és Lilyvel tartottam. 
Bár őszintén szólva Lilyt soha nem kedveltem annyira... főleg amióta Nubettel voltam. Azóta Lily mintha megfigyelt volna, irigykedő szempárja ott figyelt engem minden másodpercben ha kettőnket együtt látott. Engem pedig egyenesen zavart a dolog nem is kicsit hanem nagyon. Úgy éreztem hogy ennek nem lesz jó vége ha továbbra is ezt a politikát folytattja velem a nő, de ha harc kell neki akkor legyen harc! 
Idegesen rúgdostam ahogyan csak bírtam mivel ő kérte, és Isten a tanúja rá hogy olyan jól rúgtam mint ahogy ő kérte- talán még jobban is. 
- Jó mi? - Kérdeztem tőle egy mosollyal. - Majd a kéz technikát is el lesem Jerrytől aztán majd lesz mit néznie! - Kiáltottam oda neki. 
Aztán szövegelni kezdett arról hogy ki a jobb ebben meg ki a jobb abban... meg hogy támadjuk őt meg egyszerre. 
És még sajnálni is kellett volna? Na azt már nem! Lehet Jerrynek nem volt ínyére hogy majd Lilyt kell levívni de én egy másodpercre sem késlekedtem. 
Nekitámadtam a nőnek, de inkább letámadtam nem is nekitámadtam; ráugrottam leestünk a földre majd ott folytattam: behúztam neki...felálltam majd rúgtam és rúgtam őt ahogy bírtam... Jerry meg teljesen leblokkolt.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 10.13.12 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri és Lily verekedni kezdett egymással miközben Jerry próbálta őket leállítani. 
Azonban egyik nő vérmesebb volt mint a másik, és erőszakosabb is. És normális esetben is egy súlycsoportba tartoztak volna, csakhogy Valeri ekkor hirtelen elég rosszul lett.. hányingere lett és szédült is..
A nő leült, abbahagyta a veszekedést... mély lélegzeteket vett.. 
Ekkor érkezett be az adás: 
" Biztonsági osztagot a csillagbárba! A Kardassziaiak bárverekedést indítottak a Klingonokkal Ockell kiszáll. " 

( Lily - Jerry - Vali - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 14.59.22 | Üzenet # 53
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ugyan már Thomas. Ez csak egy kis gyakorlat! - Kezdtem bele leengedett kezekkel, teljesen biztonság nélkül de mégcsak nem is számítottam arra hogy valaki rámtámad. 
Kirk a nyakamba ugrott, és leestem a szivacsra és még mielőtt fel tudtam volna szólalni ő folytatta az ütlegelésem. 
Gyorsan egy vetődéssel elugrottam előle. 
- MAGA IDEGBETEG! - Kiáltottam rá idegesen, aztán megtéptem a ruháját, majd egy gánccsal a földre küldtem, és rúgtam. Majd megint rúgtam , aztán megfogtam a ruháját és elhajítottam jó messzire. 
Még mielőtt fel tudott volna állni gyorsan odafutottam hozzá, lefogtam ahogy csak tudtam olyan erővel, két kézzel mint a kutyákat a tarkójánál. 
- Elvette előlem! A férfit akit szerettem! - Ordítottam majd odakentem a földre mert láttam hogy kezd egyre csak sápadni.
Azért nem akartam őt megölni bármennyire is utáltam. Nagy nehezen felállt a szerencsétlen, láttam rajta hogy támolyog is de annak a balfék hadnagynak is épp most kellett beleszólnia.
- Vettem. Megyünk. - Lekapcsoltam az adást és mély lélegzeteket véve Valerire néztem. - Jól van? Ne hívjunk egy orvost? - Kérdeztem.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2013-04-29, 23.30.19 | Üzenet # 54
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Ugyan már Thomas ez csak egy kis  gyakorlat "Mondja nekem Lily mosolyogva.De mielőtt meg mozdultam volna Valeri rá támadt Lilyre.És a pokol el szabadult...A két nő egymásnak esett rendesen.A két nő el kezdte ütni,rúgni és tépni egymást.És én csak leblokkolva néztem az eseményeket,hölgyeim azonnal hagyják abba!de mintha meg se hallottak voln engem gyepálták magukat tovább..Majd Lily került Valeri fölé...Majd meg szólalt a komm mennünk kellett mert verekedés volt.Mikor magamhoz tértem az események hatása alól én is szóltam a kommba itt Jerry hamarosan ott leszünk vége.Computer szimulació állj.Ahogy észre vettem Valeri nem volt valami jó bőrben a gyepálás után.De aggódni nem volt időm mert szólított a kötelesség...

 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2013-04-30, 18.45.02 | Üzenet # 55
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nevetségesen viselkedett. Mint valami nagydarab fennkölt szamuráj.
Nem is erőlködtem így tovább, fogtam megrúgtam de ő gyorsabb és gyakorlottabb is volt mint én. A földön voltam, védekeztem ahogy tudtam ő meg leidegbetegezett.
- Beszélhetnénk arról hogy ki az te kis csitri!!! - Ordítottam vissza, és lehúztam őt is a földre. Nagyot puffant, ám sajnos gyorsan talpra állt.
" A fenébe is hogy ennyire jó és gyors harcos. " - Gondoltam magamban bosszúsan az idegességtől felfűtötten. Lehet még az arcom is elvörösödött. A magán életemhez szerintem semmi köze nincsen ennek a mitugrász kis szamurájnak. 
Hozzá vágtam hozzá egy szivacs cafatot mert nem tudtam már mást, majd úgy éreztem hogy teljesen kikészültem..
Forgott körülöttem a világ, hányingerem lett... gyorsan felálltam, leültem és a szám elé tettem a kezemet. 
- Menyjenek! - Szóltam félhangosan hessegető mozdulatokat téve, hogy már menyjenek, ne az én bénázásom legyen a téma..




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-05-10, 09.10.27 | Üzenet # 56
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri folytatása olvasható: "Nubet kabinja" c. topicban

Többiek folytatása olvasható: "Csillagbár" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Holofedélzet (Holofedélzet a 13-as folyosón)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: