Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Híd
Nubet
Dátum: Kedd, 2010-03-02, 16.14.12 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
(ez a híd)

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 15.01.41 | Üzenet # 1201
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor nagy csend következik be... és hirtelen adás érkezik a j'peth nevű Romulán hajóról.
- Itt a Romulán zászlóshajó a J'Peth. Szeretnék diplomáciai tárgyalást kezdeni önökkel.

Sorrend::
smith- Arms- Smith- Szingu- Xaliv- Stroggos- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2011-07-29, 19.35.03 | Üzenet # 1202
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Itt az Enterprise-J a csillagflotta zászlóshajója! - Szólt a kapitány érzelem mentes hangon és közelebb lépett a főkivetítőhöz. Furcsának találta hogy a Romulánok végül is a diplomácia mellett maradtak de ezzel együtt ezt nagyon is helyeselte. Nagy levegőt vett tehát- mivel tudatában volt ennek hogy ez nem lesz egyszerű, és folytatta a mondanivalóját.
- Határozzák meg kérem hogy mikor és hol kívánják a megbeszéléseket lebonyolítani. - E közben lassan felállt a székéből is csípőre tette a kezeit.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 11.44.23 | Üzenet # 1203
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány úgy tűnik hogy bevállt a diplomácia a Flotta közölte hogy nem támadják a hajóinkat és az összes Romulán hajó parancsra vár a másik féltől,és készek a diplomácia lebonyolítására.
Közben a középső lenyíló panelon,ami a kapitányi szék és az elsőtiszti szék között található azon nézem az eseményeket.


 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 11.59.21 | Üzenet # 1204
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány a híd közepére sétált. Nyugodt arca mostmár gondtalanná vált, vonásai megnyugodtak. Magas testalkatát kihúzta miközben nagy levegőt vett, és így szólt:
- Rendben. Közöljék a flottával hogy a Horizon űrbázison fogom a tárgyalást lebonyolítani és hogy Mendelson admirálist is szívesen várom...- Mikor ezt befejezte a nő leült a székébe és gondolataiba merült.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 12.03.02 | Üzenet # 1205
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tehát a tárgyalás a Horizon hat űrbázison lesz... Xaliv- Stroggos- írjatok egy utolsó hszt a küldetéshez.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 17.34.45 | Üzenet # 1206
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy éppen visszaültem a székembe miközben majdnem kidőltem a legutolsó lövés után, a kemény támadások után szinte egy kissé kezdett jól esni hogy béke tárgyalás lesz nem pedig hadjárat a Romulánok ellen.
Így hát vissza ültem a székembe majd betápláltam az út koordinátákat a panelomba ami úgy csillogot mint még soha és amíg elindultunk fél impulzussal megpróbáltam fentről megjavítani a hibás rendszereket.



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (ES)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 17.37.18 | Üzenet # 1207
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Meghallom hogy a kapitány a csata végét mondja és közben az admirális is már-már a végét közölte velünk és hogy tárgyalásba kezdtünk a Romulán Birodalommal nem igazán tört le és jobban kezdtem el örülni hogy végre a mi javunkra dönthetnek csak a Romulánok ,mivel mi vagyunk túl erőben és innen nincs vissza út..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 20.22.59 | Üzenet # 1208
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajó ezek után megkezdi a dokkolási szekvenciát, és a kapitány eldönti hogy ki mehet és ki maradhat a hajón-hajóról.

Sorrend::
Smith- Arms- Xaliv- Stroggos- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 16.06.43 | Üzenet # 1209
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány egy ideig csak maga elé nézett. felejthetetlen élménynek gondolta a dokkolást. Indulásuk óta sosem dokkoltak még be sehova sem. ~ Szia csillagbázis. ~ Gondolta magában. A bázis egyre csak közeledett és közeledett, végül aztán bedokkolt zökkénésmentesen. Smith megfordult. Magas alakja kitűnt a hatalmas sík képernyő elől. A nő csípőre tett kézzel pillantott elsőtisztje sima arcára, zöld szemei belefúrták magukat a férfi szemébe.
- Parancsnok! - Mondta végül is ki nem túl hangosan, de jól artikulálva. - a tárgyalásokra maga, és Mr. Stroggos jön velem. Maga kell hogyha más szemszögből akarom tisztán látni a helyzetet, és Mr. Stroggos kell hogyha megfelelő stratégiai álláspontot akarok. - A kapitány nem gondolta hogy stroggos oda illő lenne a tárgyalásra de logikusnak tartotta hogy egy taktikai tiszt is ott legyen közöttük. ~ Ez egy fontos megbeszélés lesz. ~ Gondolta magában. ~ Muszály helyesen cselekednünk a jó, a béke és a diplomácia érdekében. ~



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 16.54.59 | Üzenet # 1210
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány a bedokkolás megkkezdődött.Közben nézem a kiegészítő panelt és navigálom vele a fúvókákat.
Kapitány szerintem logikus lenne ha één maradnák a hajón mert a szabályzatban benne van hogy magával kell vinni tiszteket de a hajó se maradhat üresen.
Uram,még valami szeretném ha addig pár javítást elkezdhetnénk a hajón a biztonság kedvéért.
Köszönöm
Utánna pásztázom a szememmel Smith acrát ami ugyan olyan meredt szinte teljesen érzelem mentes volt mint mindig ,egy kissé sem látszódott rajta hogy félig ember csak az járt a fejemben hogy képes elviselni azt a sok érzelem skálát.Hiszen félig ember is és a Vulkániak nem mindig képesek ennyi érzelmet elviselni.


 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 16.58.22 | Üzenet # 1211
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem a kapitányra és az elsőtisztemre majd elindultam a gépházba automatikusan hogy kijavítsam a lenti problémákat mielőbb.Közben pedig lassan jártam hogy még a beültetésem segítségével azért felfoghassak mindent amit látok vagy hallok a távolba.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 17.03.13 | Üzenet # 1212
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odanézek amit mondott a kapitány feléje.
Igenis!
Értettem.
Gondoltam magamban hogy ez egy jó alkalom hogy végre végett vethessek a Romulánoknak .De azért nem igazán bíztam abban hogy a kapitány képes elintézni a szituációt de azért egy cseppet bíztam abba hogy a kapitány eltudja simítani az ügyet.talán mondtam magam elé.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 17.25.00 | Üzenet # 1213
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Arms, és Stroggos nem ellenkezhetett: A kapitány parancsát muszáj volt teljesíteni ha akarták ha nem.

(( Arms- Smith- Stroggos- Folyt. köv.:: Horizon hat állomás/ kettes dokkolózsilip. Ide már ne írjatok, ott folytassátok de csak utánam.))

Xaliv a hídon maradsz: átfuttathatod a rendszereket, vagy csak leülhetsz kényelmesen a kapitány székébe és kémlelheted a többieket.

Sorrend::
Xaliv- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 18.10.10 | Üzenet # 1214
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Vissza ülök a kapitány székében.És közben érzem ahogy a véremben csak úgy lüktett a jó érzete annak hogy most a kapitány székébe ülhetek. És én adhatok parancsot.
Hátradőlök és közben figyelek mindenre és mindenkire.



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 18.37.07 | Üzenet # 1215
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram, kér egy kis kávét? - Szól oda viccelődve az egyik tiszt.

sorrend::
Xaliv- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 18.39.54 | Üzenet # 1216
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek a fiatal tisztre aki mint teremetre mint agyilag nem túl sok lehetet így hát nem igazán vettem fel a viccelődő humorát és én inkább így szólok neki ugyan azon az érdes hangon amin szoktam . Nem,közben elővettem egy biocellát és magamba nyomtam hogy feltöltsön energiával. ÉS ön kér egy kis BIOCELLÁT? kérdem tőle majd rá meredek.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 18.48.37 | Üzenet # 1217
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- N.. nem, köszönöm! - szól a fiatal tiszt. - V- van valami parancsa? - Kérdi visszakozva.

sorrend::
Xalic- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 19.03.48 | Üzenet # 1218
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá meredek a fiatal tisztre aki úgy megijedt hogy szinte a csontozata is beremegett .Ez után érdes hangon szólalok vissza,Igen szeretném ha elkezdenének a javításokat a hajón és minden rendszert megpróbálnának javításra állítani és bírni is.Közben még mindig a tisztet figyelem főként a reakció idejét.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 21.05.18 | Üzenet # 1219
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram! - MOndja a fiatal tiszt és gyorsan nekilát a javításoknak mielőtt késő lenne.

Sorrend::
Xaliv- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 21.09.44 | Üzenet # 1220
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Erősen nézem a tisztet hogy vajon elindul-e már vagy még mindig tétovázik-e hogy mit kezdjen a szerencsétlen önnmagával. Felettéb különös mondom a szokásos érdes hangomon. Felettéb érdekes!.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 22.05.07 | Üzenet # 1221
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tiszt gyorsan elindul szerelni amint rájön hogy az Omar őt méregeti. Lehajol egy panel alá és nekiáll javítani.
Sorrend::
Xaliv- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Hétfő, 2011-08-08, 22.16.46 | Üzenet # 1222
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá meredek még mindig az egész testemmel szinte odafordulok a tiszt felé és nézem hosszan majd kommentálom a szerelés módját is.Maga nem tud szerelni,nem jól kötötte be az elsődleges funkciókat,ön a másodlagos rendszerekhez kötötte őket.Mondom az érdes hangomon túl még érdesebben.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 21.18.29 | Üzenet # 1223
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- I-igen uram, teljesen igaza van uram, nekilátok a javítási munkálatoknak. - Mondja a tiszt idegesen és nekilát gyorsabban javítani.

((Szabad játékmenet míg nem írok.))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Szerda, 2011-08-17, 15.19.54 | Üzenet # 1224
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még mindig a tiszt javítási technikáját nézem ami nem túl hatékonynak bizonyult így hát kissé,felébresztettem a tisztet hogy figyeljen ide a szokásos érdes hangomon.
Mr.Uratrson! az ön javítási technikája vetekszik egy Omar sár rablóéjával...
Szeretném ha gyorsabban dolgozna nem pedig meditálna és a saját érzelmeit maga elé vetve közlekedne.



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 10.52.26 | Üzenet # 1225
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó , jó uram én szerelek! - Mondta a fiatal tiszt, és ezzel inkáébb gyorsan befeküdt egy szellőző aknába javítani- ki tudja hogy mit. -

Sorrend::
Xaliv- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 13.14.39 | Üzenet # 1226
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ordítok rá rekedtes hangon felsőbb teljesen a tisztre vissza.Magát!
Szereljen nekem nagyon gyorsan vagy én teszem ki az Omar 2re de mindgyárt!



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 16.13.55 | Üzenet # 1227
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
=====================

J'pell


Az Enterprise valahol a B'mok szektorban járt. A hatalmas hajótest kecsesen repült éppen egy mutara netula mellett mikor adás érkezett Hutchinson admirálistól.
Az adás egyszerűen értelmezhető volt:
egy Romulán, J'pell nevü nő fontos információkat akar átadni a csillagflottának. Mivel a nő sikeresen felvette a kapcsolatot a csillagflottával, és megkapta a menedék jogot életbe vágó hogy sikeresen megmenekítse őt az Enterprise.
A nő a közelben lévő Klingon aknamezőben rejtőzködhet.
Miután az adásnak vége szakadt a hídon lévők tekintete egyszerre Smith kapitányra szegeződtek.

(( Sorrend::
Smith - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 11.50.34 | Üzenet # 1228
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány szokásához híven a hídon épp felvette a reggeli műszakot. Egy Vulkáni fűszeres teát iszogatott mikor adás érkezett; egyenesen a csillagflottától.
- A képernyőre. - Mondta halkan de azért elég jól érthetően. Amikor a képernyőn megjelent az admirális arca Ashley letette maga mellé a teát, és felvonta a szemöldökét.
- A Csillagflotta általában nem azért szokott felkeresni hogy megkérdezze hogy vagyok. Szóval, uram csak egészen nyugodtan közölje a szándékát. - Ekkor az admirális beszélni kezdett. A kapitány világosan értette a parancsot, és miközben hallgatta a férfit kihúzta magát a székében, a jobb lábát levette a balról, kezet háromszög alakba tette.
A férfi mondatai végén azonban felállt. Magas alakja a híd közepén állt már.
- Ne aggódjon uram. Az Enterprise hamarosan ott lesz. Kapcsolat vége. - Majd vissza fordult a tisztjeihez és beszélni kezdett. - Kormány irány a B'mok szektor teljes fokozat. Mikor belépünk azonban a szektorban kapcsoljon fél inpulzusra. Állítsák a szkennereket a maximálisra. Ha jól tudom a Romulánok képesek az álcázásra és a Klingonok is. És mivel ez így van akár a keresett személy, akár egy ellenséges vonal csendben várakozva, kanibálok módjára várhatnak ránk. A sárga riadó készültséget szeretném látni. - Miközben beszélt újból helyet foglalt a kényelmes csillagflotta székben, aztán befejezve a mondatai és parancsai áradatát a mellette helyet foglaló parancsnokra nézett.
- Kérdése van esetleg parancsnok?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 16.38.57 | Üzenet # 1229
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
((
Sorrend::
Arms- Smith-Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 16.44.16 | Üzenet # 1230
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem a kapitányomra és oda léptem a kapitányom mellé mérhetően tisztes távba a székéhez.-Egy dolog lenne kapitány a Romulánok és Klingonok álcázó technikája,lenyűgöző ámbátor merem kijelenteni hogy vannak hiányosságaik még az álcázásban is,ha megtudnánk hogy hol vannak elég lenne egy pontos lövés a megbénításukra viszont ha nem találjuk el őket a fegyvereik akár a kétszeresei is lehetnek a Csillagflotta fegyverek hatóerejének,ajánlom hogy a térséget állandó szken alá vessük és állandó vörös riadó maradjon,ezen felül ajánlanám még egy transzporter gátlók felszerelését a hajóra megakadályozva az esetleges pajzs gyengülések esetén a transzport kísérletek megakadályozása képpen.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-03-02, 17.01.26 | Üzenet # 1231
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nő zöld szemei figyelemmel kísérték a fiatal parancsnok mondatait és mikor ő befejezte a nő letette a lábait, és kihúzta még jobban magát a székében. Nyugodt arckifejezése olyanná tette őt amilyenek akár a szobrok a Vulkáni kolostorokban. Bólintott. Nem sok dologban értett egyet Hidgonnal de ebben az egyben igen.
- Én maradok a sárga riadónál parancsnok, de a transzporter gátlók helyes megoldás. Azonnal kezdjen is neki a telepítésének hogyha kérhetem. - Szól hidegen de kiegyensúlyozott hangon. - Az előzetes jelentéseket olvasva van miért aggódnunk a Romulánokkal kapcsolatban. Ez a faj az idők folyamán több energiát vetett be a fegyverek és katonai erők telepítésébe mint diplomáciába. Eme lehetőségek mérlegén jobb lesz hogyha úgy taktikázunk majd mint őt.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-03-12, 14.45.01 | Üzenet # 1232
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Kilépünk a szubtérből! - Szólt Mcenziera hadnagy. - 10..9..8..7..6..5.4..3..2.1 - Az Enterprise hatalmas hajóteste kecsesen érkezett meg a rendszer hatodik bolygója mögött.
- Szkenneljük a rendszert uram. Eddig semmi... De a gravitációs akna zóna 6 percen belül látó távba ér. - Jelentette a középkorú tiszt.
Nagy volt a csend, ami közel sem jelenthetett jót. Xaliv a gépészeti panelnél ült. Mindenki hallgatott egy darabig. Talán csak várakoztak, de az is lehetett hogy ez volt a vihar előtti csend.
- 4 perc a látó távig.


(( Sorrend::
Smith- Arms- Stroggos - Xaliv - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2012-03-12, 15.35.39 | Üzenet # 1233
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Vulkáni kapitány egy darabig összetett kezekkel várt. Hallgatta a csendet, és próbált gondolkodni. Túl sok ember állta őt körül így gondolatai csapongani kezdetek.
Mivel úgy érezte hogy tisztjei feszengeni kezdtek, vett egy mély lélegzetet és beszélni kezdett.
- Lassítsunk le. Amint látótávba értünk, tegye ki a Klingon akna zónát a képernyőre. Háromnegyed impulzus, maradjunk biztos távolságba. Szépen lassan. Mikor már ott leszünk álljon meg 30 kilóméternyire, aztán szkennelje a térséget. - A kapitány a beszédje után kihúzta magát és a képernyőt kezdte el nézni.
" Vajon hol bujkálhat?" - Kérdezte magában. - " Ha Romulán lennék hova bújnék?" - Kis szünet után egy újabb kérdést tett fel.
- Aszteroida zóna nincsen a közelben?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2012-03-13, 17.31.45 | Üzenet # 1234
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végig hallgattam a kapitányt és amit kérdezett,furcsa tekintetett vágtam a kapitány arcára és közben jól megnéztem azt a helyet amerre éppenséggel nézett Smith kapitány,jól láthatóan nagy gondok lehetnek a kapitány vállán hiszen nem csak a Romulánok de még lehetséges hogy más faj is közre játszik egy olyan ellenséges akciónak ami nem csak mi ellenünk épülhetet hanem a Flotta hadászata ellen is,kis gondolkodás után rögtön válaszoltam is a kapitánynak odalépve a kapitány mellé kihúzva magamat és hátra téve a kezemet egy pillanatra rá néztem a kapitányra is mi előtt az egyik tiszt közölte nekem hogy szekennelték a térséget.
Kapitány,szkenneltük a térséget érzékeltünk kettő aszteroida zónát a közelben egyiknek csak a törmeléke meghaladja a két trilliárdot,úgy tűnik valami fegyverkezési pontnak vagy tesztelő helynek tűnik ez a térség.


 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2012-03-13, 17.36.51 | Üzenet # 1235
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Láttam a szemem sarkából hogy a kapitány épp gondolkozva el illant a helyéről,természetesen a parancsnok válaszolt is a kapitány válaszára így nem láttam esélyt arra hogy megszólaljak na persze azért volt egy hozzáfűznivalóm,természetesen megnéztem előtte a szken adatokat alaposabban és ahogy hallotam Arms parancsnok épp arról kezdett el beszélni hogy a szken adatok alapján kijelenthetjük hogy fegyverkezési pont lehet,vagy lehetet ez a hely.Alaposan megnéztem az adatokat majd odaszóltam a két felettesemnek akik épp az űrt nézték,mint két régi hajós kapitány.
-Amit kijelez a szken ,az lehet akár torpedók okozta törmelék zóna is ,de lehetséges hogy igaza van a parancsnoknak közelebb kell menünk ahoz hogy jobban tudjuk felmérni és ki tudjuk szűrni a térségből a zavaró tényezőket.


 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Kedd, 2012-03-13, 17.41.44 | Üzenet # 1236
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp a gépházban lettem volna amire meghallotam a kapitány hangját a kom egységből hogy sürgősen fel kellene menni a hídra..magamban elmondtam pár Omar jelzőt nem ide illően de ahogy elindultam a turbólift felé már bele nyugodtam hogy úgy tűnik hogy még mindig az Omar sár rablókat kell rá állítani a szerelésekre,nem pedig a saját kezemet kell használni.Be értem a hídra éreztem ahogy kong a fejem a napi műszaktól de valahogy már megszoktam hogy itt nem létezik bio cella szünet,tovább mentem a hídon és megpillantottam a kapitányt és az elsőtisztet is.Tovább lépkedtem szinte hangtalanul és elfoglaltam a helyemet a hídon a gépészi panel közelében.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 14.51.43 | Üzenet # 1237
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A legénység tagjai feszült és fegyelmezett csendben hallgatta a kapitány minden szavát. A keresett Romulán nő, J'pell azonban még nem került elő. Vajon hol lehető? Vajon miért egy Klingon akna zónában bujkál? Lehet hogy ez egy csapda? E féle gondolatok keringhettek épp a tagok fejében mikor Stroogos hadnagy hirtelen vett észre a kijelzőn valamit.
Érdekes jellemző volt... de egy biztos. Egészen halk hullám, egy vékony frekvencia sáv valahol az Alpha mezőben. Egy kommunikációs sáv töredéke, Romulán jellemzőkkel. Lehetséges hogy J'pell egyik adása?
A térség minden esetre még mindig csendes volt ám veszélyekkel teli....

(( Sorrend::
Jack - Smith - Xaliv- Arms - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szerda, 2012-03-14, 19.40.19 | Üzenet # 1238
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Újból átfutattam egy nagyobb vizsgálatot a rendszereken de ahogy átnéztem őket egyszerűen rá jöttem hogy a rendszereknek nincsen bajuk inkább másban láttam a problémát,egyre gyanakvóbb kezdtem el lenni hiszen a kapitány is úgy hitte hog ybiztosra vette hogy valahol itt bújkálhatnak,az akit el akarunk kapni.Vettem egy mély lélegzetet és rá néztem a panelra újból,ahogy közeledtünk mindkét részhez ,szinte a képernyőn teljesen kivehető volt a zóna is,hirtelen fura jelzéseket érzékeltem angyon haloványan de csak pár másodperc erejéig.Gyorsan cselekedtem és rögtön rögzítettem a fura és gyenge adást rá néztem a kapitányra felnézve a paneltól és megszólaltam..kapitány úgy hiszem találtam valami fontosat..mondtam el misztikusan...úgy hiszem hogy találtam egy szignált ami valószínüleg a keresett személytől származik..de nagyon gyenge a szignál kapitány..

 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 12.20.16 | Üzenet # 1239
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány kihúzta magát a székében, és csendben várakozott. Jó szokása volt ez a test tartás amikor azt érezte hogy valamit tennie kéne, de egész egyszerűen nem tudta- még- hogy mit. Tudta hogy a várakozás még eltarthat akár órákig is, de ő tudott várni. A képernyőt nézte zöld szemeivel rezzenéstelen arccal.
" J'Pell lehetséges hogy átver minket. " - Állapította meg magában. - " Minden esetre érdemes lesz kivárni a dolgok végét mielőtt levonom a konzekvenciát. Nem ítélhetünk el valakit csak a származása miatt és habár volt már dolgom ezek előtt is Romulánokkal a sok éves tapasztalataim nem adnak arra okot hogy csakis rájuk hallgassak. Az érzékek sokkal fontosabbak minden tapasztalatnál. A megérzés, igen, azok jobban segítenek az ismeretlen tájékozódásában. "
Ezekkel a gondolatokkal a fejében ült a hídon, és észre sem vette hogy tisztjei mennyire figyelemre méltóan dolgoznak. A csendet ekkor Jack Stroggos hadnagy mély hangja törte meg.
A kapitány elnézett a válla felett a férfira. Ha ember lett volna biztosan elmosolyodik rá.

- Van egy Földi mondás Mr. Stroggos. - Szólt a magas nő miközben felállt. - A türelem rózsát terem. - Miután befejezte megállapítását tett egy lélegzet vételnyi szünetet majd folytatta. - Nem tudja esetleg valahogy bemérni a kommunikációs sáv forrását, vagy felerősíteni a jelet? - Kérdezte, aztán főgépészéhez fordult. - Mr. Xaliv? Ön nem tudná felerősíteni a jelet? Kitisztítani az adást?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 15.54.59 | Üzenet # 1240
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Van erre egy Omar mondás is ..folytattam a mondatomat..aki túl sokat vár ne várjon sem jót.Ezt még egy régi OMar mester mondta az Omar 1 en...folytattam volna de a kapitány láthatóan belezsólt a mondatomba..megköszörültem a rekedtes hangomat még jobban hogy hallható legyen és rá néztem egyenesen a szemébe a félig Vulkáni szemébe..igenis...ahogy próbáltam efl erősíteni a jelet több energiát rá adva sikerült helyre állítanom a jelzést jobb minőségüre..kapitány! kezdtem bele a mondatomba rekedtes hangon..sikerült efl erősítenem de sajnos csak 78% ra sikerült hiszen a műszereink ennyire képesek..mondtam a mondatomat lassan és szótagolva..azthiszem hogy be is tudom adni ha kívánja..


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 16.03.40 | Üzenet # 1241
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány láthatóan türelmes és magabiztos volt mint mindig úgy tűnt most még jobban tudott hallgatni talán a Vulkáni részekre talán még lokikusabb is volt mint szokott,kihúztam magamat és pár percig csak hallgattam ahogy beszélget Smith kapitány a főtisztekkel, a fények amik a hídon voltak Ashley haját teljesen megcsillogtatta,a kapitány magabiztosan továbbra is ott állt türelmesen nagyon furcsa volt hogy a kapitány ilyen türelmes volt ezen a napon közelebb léptem hozzá és rá tettem a vállára a kezemet egy perc elejéig.-Úgy tűnik tenap volt ideje eleget meditálni,mosolyogtam a nőre de csak egy pillanatig de ahogy válaszoni tudott volna már Xaliv főgépész meg is szólalt hogy fel tudja erősíteni a jelet.El vettem gyorsan a kezemet a kapitány válláról és rá néztem a főgépészre.-Akkor adja be az adást Mr.Xaliv ,nekünk a 78% is tökéletes.Mondtam nyugodtan rá nézve a kapitányra olykor.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 18.22.20 | Üzenet # 1242
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főképernyőn a csendet végre egy hang törte meg. Habár kép nem volt, és az adás recsegett-ropogott azt lehetett hallani hogy egy női hang beszél.
- Itt J'pell hallanak..- Mondta a Romulán. - Adom önöknek a koordinátáimat. Egy titkos frekvencián fogom önöknek átküldeni... s- ennek... itt kezd egyre .. -ültebbé - lni.. a .. zet... - Az adás le is kapcsolt.

- A koordináták sikeresen megérkeztek kapitány. - Mondta a kommunikációs tiszt. - 44/56- zero.
Még mielőtt Smith kapitány kimondhatta volna a következő parancsát a férfi azonnal hozzá is tette:
- Kapitány, ezek a koordináták az egyik ércekkel teli pakolt aszteroida zónába vezetnek, és.. ahhoz át kell majd haladnunk sajnos az akna mezőn is... Nem lesz könnyű. - Tette hozzá.


Sorrend::
Smith - Arms - Smith - Albert - Xaliv - Stroggos - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2012-04-17, 12.27.34 | Üzenet # 1243
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre megérkezett az adás a Romulán hajótól. Smith kapitány képes lett volna még várakozni pár percet, de tisztában volt vele hogy J'Pell számára minden egyes perc veszélyt jelenthet. A vékony nő szavak nélkül hallgatta meg a Romulán beszédét majd a hadnagya közbe szólását.
- Köszönöm az észrevételét. - Szólalt meg érzelem mentes hangon majd megigazította az egyenruháját. - Vörös riadó és harci készültség. - Szavai akár a jeges zuhany törték meg a feszültséget.

Megigazította az egyenruháját, majd hátra simította egyenes szálú fekete haját és a képernyőre nézett.
- 3/4 impulzus. - Adta ki a parancsait. - Mr. Stroggos! Amint elég közelségbe érünk valamelyik aknának azonnal lője ki. Parancsnok addig folyamatosan szkennelje a térséget.... Bemegyünk!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2012-04-17, 17.20.22 | Üzenet # 1244
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mint a hideg nyugati szél úgy hallatszódott a szavai a kapitánynak rögtön reagálni kezdett minden tiszt ahogy meghallota a parancsait amiket némi Vulkáni hidegséggel ötvözve fejezett ki.Az összes tiszt rögtön tette a dolgát de valahogy nem ahgyott nyugodva hogy az akna mező hosszúságából számolva akár nagyobb és több rétegű is lehet az a sugár rétege amibe belevezetjük a hajót akár a legénységet is kockára téve gyorsan felkaptam a fejemet és a kapitányra néztem.A szken adatok szerint három rétegből áll az akna mező kapitány,szerintem távolról talán egy célzott fézer vagy talán valami tachion sugár hatástalanítani tudná szépen lassan.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 15.16.11 | Üzenet # 1245
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány összefűzte a kezeit maga előtt majd bólintott, érdekes módon hosszú haja nem gubancolódott össze ettől.
- Jó meglátás. Mr. Xaliv. - Szólt nyugodt, kiegyensúlyozott hanggal. - Ön képes lenne generálni egy olyan sugarat ami időlegesen vagy véglegesen meg tudná állítani az akna mező működését? - Kérdezte a nő.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 15.57.56 | Üzenet # 1246
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy tűnt hogy lassan az időből ki fogyunk ,ezért próbáltam úgy manőverezni hogy lassan de biztosan véletlenül se menjünk bele akna zónába próbáltam a hajó hátsó felét jobban oda tartani az akna zónának vész esetre ha mégis valamiféle láncreakció keletkezne akkor tudjunk reagálni és védekezni a hátsó felével a hajónak mivel ez volt a hajó legkeményebb pontja.Ahogy viszont felettéb közel kerültünk úgy éreztem hogy a kapitánynak muszáj szólnom.
-Kapitány ennél közelebb nem tudok menni,ha közelebb megyünk lehet hoyg a burkolat megsérülhet az akna zóna miatt ami előttünk van.

Mondtam mi közben próbáltam nyugodt lenni de mivel annyi akna volt a közelbe mint életembe soha nem láttam,csak szimulátoros kiképézésen ezért úgy gondoltam hogy ideje váltani valami ötlettel.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 16.03.38 | Üzenet # 1247
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A manőverező meghajtás lekapcsolt mert túl közel értünk valószínüleg az akna zónához,úgy tűnt hogy csak egyfajta megoldás létezhet a hatástalanításra mondtam egyre hangsoabban..ha talán egy fajta deflector hullám defrektálásával meg rezgethetjük az egész akna zónát ami során kikapcsolnak az aknák,viszont ahoz hogy ezt megtudjam csinálni ötször annyi energia kell a deflectorba mint ami most van.Mondtam egyre jobba rekedtes hangomon majd próbáltam megnézni az energia készleteinket. Úgy tűnik hogy csak egy helyről tudjuk ezt az energia magot kivonni,még pedig a pajzsoktól tudjuk csak elvenni viszont akkor le csökken 20 % ra a pajzs polaritása.Mondtam a kapitánynak mi közben tovább próbáltam vizsgálni az akna zóna fel állítását.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 16.09.33 | Üzenet # 1248
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Természetesen ahogy megálltunk Xaliv újabb trükközést ajánlott mivel én a fegyverek embere voltam ezért én is fel ajánlottam a kapitánynak egy alternatívát.
-Uram úgy hiszem egyszerűbb lenne torpedó sorozattal vagy egy egyszerűbb fézer sugárral le tarolni az egész mezőt de ahhoz minimum egy impulzusnyi távolságot kell hagyni a hajó és a robbanás távolsága között. Úgy hiszem ki vitelezhetőbb mint a pajzs energia elszívás,ha esetleg valami támadás ér minket akár egy energia hullám vagy bármi más akkor szükség lesz a pajzsra mert ,a burkolatunk nem elég ahhoz hogy kibírjon egy teljes körű taktikai fegyver arzenált. Jegyeztem meg mi közben a panelomtól pár centire állva néztem rá a magas kapitányra aki épp fontolgatni látszott az ajánlatokat.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-06-20, 14.19.51 | Üzenet # 1249
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Inaktivitás miatt sajnos befejezem a küldetést; kritika hamarosan olvasható a kritikák c. topicba amit nem tudok belinkelni az ucoz szétesett kezelőfelülete miatt. )

" Utánpótlás"

Az Enterprise mikor megérkezett a Horizon hat csillagbázishoz azonnal beállt a harmincöt fős flotta elé. Körülötte az Achilles, a Carat és a Archangel csillaghajók helyezkedtek el- álltak be a sorba.
( Achilles - Carat Celestial típusú hajók, Archangel Soveregin-X osztályú)

A kapitány abban a percben a csillagbázison kapott eligazítást Mendelshon admirálistól, de az elsőtiszt teljesen tudatában volt annak hogy bármikor indulhatnak.

( Arms - Stroggos- Xaliv - szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2012-06-22, 15.01.17 | Üzenet # 1250
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Az előző küldetésből rájöttem hogyha egy rossz van akkor követi a többi is azt és így halmozódnak egymásra a gond hegyek.Ahogy kiléptem a kabinomból rögtön a híd felé vettem az irányt kicsit büszke voltam a kapitányra amiért az előző küldetésben áldozatok nélkül oldotta meg a küldetést. Smith kapitány mint mindig most is nagyon jó szívű volt,de valahogy a Vulkáni cinizmusa és ridegsége valahogy mindig arra késztetett hogy ne eredjek vele túlságosa nagy beszélgetésekbe. Nagyon jó kapitány volt ,nem hiába ő lett ennek a zászlóshajónak a kapitánya,úgy éreztem hogy ő aza ki mindent megtesz a legénységért.Ahogy a gondolataimaba merengve sétáltam út közben pár ismerős segéd tisztttel összetalálkozva léptem be a hídra,ahogy beléptem tisztek halmai támadtak meg jelentéssel el fogadtam őket majd amikor a kapitány is belépett a hídra tisztelgésbe vágtam magam majd jelentettem azt hogy Mendelson vár minket eligazítás terén,természetesen a pontos időt és dátumot is közöltem a kapitánnyal mert szerette a pontosságot)

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Keresés: