Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Híd
Nubet
Dátum: Kedd, 2010-03-02, 16.14.12 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
(ez a híd)

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2013-05-10, 19.04.09 | Üzenet # 1351
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rezentelen arccal merengtem magamban,pont azon hogy lehet egy-két nap szabadságot ki kéne,vennem de aztán gyorsan mintha fel keltettek volna úgy tértem ki a gondolataimból,rá néztem a kapitányra majd vissza aztán pedig amikor össze állította a csapatot a kapitány akik a transzporter állomáshoz mennek egyből arra gondoltam,hogy akár nagyobb fokozatú védelemet is fel állíthatnék de az sem lenne biztonságos ilyenkor,hiszen bármit be hozhatnak magukkal és így nem nagyon tudhatjuk milyen fegyvereket vagy épp bombákat hoznak majd magukkal.
Rá néztem a kapitányra majd sóhajtottam egyet és bólintottam.

-Igen uram. Viszont meg lehet hogy,közelharcban mi fogjuk a kevesebbet húzni ha ,ezen múlik mivel erősebb a fizikumjuk.

Mondtam a nőnek mi közben próbáltam,nem a nő gyönyörű tekintetét figyelni.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 17.29.26 | Üzenet # 1352
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Xaliv és Albert a hídon maradtak... 
A két tiszt csendesen figyelte a Quverreriai hajót mely egyenlőre nem volt fenyegető  a látványán kívül. 
A renszerek stand-by-on voltak, és mivel nem volt mit tenni Xaliv megint csak vissza ment a gépházba. 

(Xaliv - Albert- Szingularitás)

Többiek folytatása olvasható: Transzporter-szoba c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Hétfő, 2013-06-03, 15.53.25 | Üzenet # 1353
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mocskos..sár rabló..mondogattam magamban amikor   rá néztem Hevtor,pilótára aki nézett ki a  fejéből percekig aztán pedig le ültem  a székbe  a  kapitányi székbe  ,és  hátra dőltem benne.Inkább maradjak  a hídon mint hogy Albert kezébe adjam a  hajót mondtam magamban de  ígyis-vagy  úgyis  egyetlen egy dolog maradt az pedig az volt hogy le kell hogy menjek  a gépházba. Hogy az a mocskos...mondtam magam elé halkan ,és fel álltam ezzel együttesen.Ahogy fel álltam szinte szemben állt  az ellenségesnek tűnő hajó..rá néztem a képernyőn keresztül majd odaléptem Albert-hez.

-Most maga.....maga lesz  a kapitány helyettes amíg le kell mennem a  gépházban..

Maga  sár rabló..mondtam már ezeket a szavakat magamban aztán elindultam a  gépház felé.



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Hétfő, 2013-06-03, 15.58.26 | Üzenet # 1354
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány el ment és még jó páran..én maradtam ..és  Xaliv..az Omar több percig csak  háborgott még mindig  a szimulációs "baleset",miatt de én úgy tettem mint aki meg sem hallja  percekig csak ültünk ,és  vártunk..vártunk hogy  most mi lesz hiszen az ellenségesnek tűnő hajó,eléggé félelmetes mérete miatt és  kinézete miatt nem túl szivélyesnek tűnt.Már majd nem ,mondtam volna  Xaliv-nak aki most a  helyettes kapitány volt hogy  csinálunk egy  szkent de  erre fel állt és  el ment a  gépházba  én csak bólintottam aztán pedig el foglaltam ,azt a  széket ami előbb utóbb engem illetne meg.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2014-03-27, 21.47.05 | Üzenet # 1355
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Invázió

Arms Hidgon a flottára várt az Enterprise-al. 
Tudta hogy bármelyik pillanatban megkaphatja arra a parancsot hogy a Föld renszerbe induljon. A rendszerek egyik része megsérült, a másik részük azonban rendben volt, úgy mint a fegyver rendszereké is. A hajó folyamatos javítás alatt állt. 
Ekkor érkeztek be a jelentések, és Hutchinson admirális adása: indulhatnak.
A parancsnok elkezdhetett aggódni; nem tudhatta mi történt kapitányával akit otthagytak, vagy mi várhat rájuk ha megérkeznek. 

Néhány perc múlva a hajó és a flotta kiléptek a szuptérből. 
Ami fogadta őket az a totális rombolás volt. Amerre elláttak, szinte mindenhol roncs darabok úsztak az űrben. Pár hajó még tartotta magát, de Arms a két kezén meg tudta volna számolni hogy mennyi. 
A flotta védelmi pozicióba állt ahogy közeledtek az ellenséges egységek felé. Mindenki a parancsnok utasításait várta.

(Arms - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2014-03-28, 18.57.54 | Üzenet # 1356
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise-J épp  a legtöbb javítási munkálaton túl volt így  egész jól siklot  az űrben..viszont néhány rendszer  még mindig eléggé meg volt tépázva és  a  legtöbb szenzor sem működött normálisan..de  a  legtöbb rendszer stabilnak tűnt..ahogy várakoztunk a  szabad űrben,úgy tűnt hogy hamarosan megérkezik a  flotta amivel fogunk majd  támadni..remélhetőleg most már  nagyobb szerencsével..de  harcolni kellet..

-Jelentést..

Szólaltam fel amikor hirtelen minden csillaghajó egyszerre lépett ki  a szuptérből,aztán az admirális szólt bele  a kommba hogy indulni kell..

-Indulás..kövessük a  flottát és rendeződjünk..

Ahogy ezt kimondtam a  hajó el is indult majd  ahogy ki értünk a  megfelelő koordinátákra  ,úgy tűnt hogy az ellenséges flotta is  össze rendeződött. 

-Itt Arms Hidgon a  flottának..korrdinátáljuk  a flottát kitérő manőverekkel ...betha-alpha 5  manőver....

Mondtam  a kommba   a mi flottánknak majd  vártunk a "mennydörgésre.."


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2014-04-08, 11.43.44 | Üzenet # 1357
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise lassan indult el, tartva a normális sebességet, a háta mögött a flotta legjavával. 
A Querreriai flotta javában tombolt; a Föld égett, a csillagflotta bázisa pedig súlyos károkat szenvedett.

Ekkor vált ki az Alpha alakzat a flotta hajói közül.
Hidgon parancsokat adott, majd megkezdődött a valódi támadás. Mintha egy rajba mászott volna bele az Enterprise. Egyszerre kezdtek el a hatalmas űrhajóra tüzelni.
- Pajzs hetven százalékon, de még kitart. - Jelezte az egyik zászlós.
- Uram körbefogtak minket!

( Arms - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2014-04-08, 18.08.57 | Üzenet # 1358
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kitérő manőver!

Ordítottam el magamat de  akkor már  késő volt mert a legtöbb ,ellenséges hajó már  lőnni kezdett ránk és  a többi hajóink akik próbálták le szedni rólunk őket azokat is tüzelni kezdték..nem voltunk valami túl jó helyzetben ,már most el vesztettünk elég sok hajót és  nem igazán gyengült meg  az ellenséges flotta sem..

-Pajzsokba  a pót energiát! az összes Quantum neurális torpedót kilőni! Tűz!

Tovább szóltam egyre hangosabban de  nem láttam értelmét ,inkább szerettem volna inkább visszavonulni mert nagyon sokan voltak...mi pedig kevésen és   a hajóink gyengék voltak..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2014-07-10, 17.04.05 | Üzenet # 1359
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Arms megpróbált segélykérő adást küldeni, de a jelet valami blokkolta méghozzá a Csillagflotta akadémia épületéből.
A flotta ketté szakadt, a Destryt súlyos károkat szenvedett és az Enterprise-t is találat érte.
A pajzsok leváltak, úgy tűnt a Föld már végképp a Querreriaiaké lesz.
Ám a legreménytelenebb helyzetben, mikor az Enterprise-t körbevette egyszerre három nagyobb hajó mégis csak történt valami.
A zavaró jel megszűnt, a Destryt-t le tudta adni a segélykérést. Öt perc kellett még.
Öt perc a front legnehezebb részén. Az Enterprise hídján lévők csak a parancsnok döntéseiben bízhattak.
A három Querreriai hajó még mindig az Enterprise-ra volt tapadva, a pajzsok minimális szinten üzemeltek, és nem működött a görbületi meghajtó sem.
- Négy perc és érkezik a segítség! ... Három! - Adta Arms tudtára a dolgokat Setherrel. - Uram a Querreriai zászlós hajó a főképernyőn!

Mindenki a főképernyőre szegezte a tekintetét; ám azon szerencsére nem a Quemin, hanem egy másik monstrum jelent meg.
Az Alaska- egy kisebb, Defiant osztályú hajó- azonnal megtámadta, de mivel az sérült volt így az ellenség ripityára szaggatta.
E közben a percek egyre csak teltek, és Arms-nek és hajójának még mindig ki kellett tartani.

- Két perc!

(Arms -  Szingularitás)

= MEGJEGYZÉS: UTOLSÓ HSZ EHHEZ A KÜLDETÉSHEZ =




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2014-07-15, 19.13.32 | Üzenet # 1360
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Soha nem gondoltam hogy egyszer pont így lesz vége--gondoltam magamban ,de ekkor pont az utolsó percben a hajó elé vágott pár,kisebb hajó is..

-kitérő manőver!

Ordítottam el magamat majd a hajó egy hatalmasat rántott magán mivel ,a Albert szinte reflexből el rántotta a hajót az ellelnséges front mögül.

-Ütköző pályára! vissza a fő támadási területre!

Szóltam a többi tisztnek mivel nem akartam úgy itt hagyni mindent,hogy semmi sem marad mögöttünk.

-pót energiát át irányítani az összes rendszerbe!most nem szabad hátrálnunk..

Tudtam hogy esélytelen az ellenség fő hajója ellen harcolni de nem akartam föl adni..most nem..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2015-07-19, 15.19.08 | Üzenet # 1361
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise megállíthatatlanul ütköző pályára állt a querreriai hajóval.
A hídon néma csend lett,  talán csak pár zászlós fohászát lehetett hallani. Arms belekapaszkodott a székébe miközben a főképernyőn lévő monstrum egyre csak közelebb és közelebb került és nagyobb lett.
Aztán hirtelen megtörtént.. minden megremegett. A képernyő megrepedt, tisztek estek le  a földre és panelek égtek ki.
A főképernyő berobbant, darabjai ezer felé estek széjjel, valakinek a karjába, másoknak a gyomrába fúródva.
Arms kiesett a székéből a földre. Még halkan hallotta mielőtt elájult volna:
" Uram segítség érezik! A flotta... uram hall minket... parancsnok...Fölénybe kerültük.."

A kommunikációs blokád feloldódott, és e miatt a flotta végre megtudta hogy segítségre szorul a Föld. Az űr csataterében hamarosan fölénybe került a csillagflotta, mely a Querreriai irányító hajó vesztével zárult.
Akik a Földön voltak ezt csak órák múlva tudhatták meg, mivel azonnal nem jött helyre semmi.
A megmaradt Querreriai haderők kivonultak, azonban a Holdon még Luna city elfoglalva maradt.

A Querreriaiak kivonultak, bár nem éppen könnyedén. A Föld majdnem elbukott, de szerencséjükre pár hős megmentette azt akikre joggal lehettek büszkék ezek után.

= Az "Invázió" című  küldetés sikeresen lezárva. =
Folytatása hamarosan.


Hozzáadva (2015-07-19, 15.19.08)
---------------------------------------------
" Felemelkedés és bukás"


A Szövetség és a hozzá csatlakozott erők összefognak közösen hogy végső csapást mérjenek a Querreriaiak anyabolygójára, hogy ezzel véget vessenek az intergalaktikus háborúnak mely már több mint 2 éve dúl a galaxisban.
Hutchinson admirális, A Uss Atheos-szal, és a  zászlóshajóval az Enterprise-J vezetésével elindul az első és a második hadtest csillagidő 480546.78 kor hogy véghez vigyék azt, amit eddig mind lehetetlennek hittek.

( A küldetést én és Mozgató fogjuk vezetni felváltva, a küldetés közösen én és Mozgató találtuk ki és fogalmaztuk meg )

Az Enterprise a flottát vezetve indult el a Querreriai anyabolygó felé.
Napok óta közeledtek a bolygó felé, és minden nappal érezték hogy egy kicsit közelebb kerülnek a végzetükhöz. Mindenki tudta hogy a háborúnak - így vagy úgy- de hamarosan vége lesz... és erre a napra még sokáig fognak emlékezni. Már ha túlélik majd...
Az utóbbi napokban a hírszerzés elcsendesedett.
A legutolsó esemény beszámolók szerint a határmenti állásokat, és kisebb Querreriai bolygókat az egyesült Voin- és Csillagflotta katonai egységek (A Defence force ) valamint a Klingon Defence force stb.. ( az egyesült szövetségi csapatok) lerohantak és sikeresen dektiváltak, nagy veszteség árán..

A hajón az általános riadókészültség volt élesítve. Minden főtiszt egy kis ideig a hídon tartózkodott.
A kapitány rövid beszédet tartott a tiszteknek arról hogy mi lesz a terv: az első, és a második hadtest két különféle helyről közelítette meg a bolygót.
A Uss Enterprise J volt az Alpha raj vezetője. A feladat az volt hogy törjék át a bolygó védelmi vonalát, melyet a flotta hírszerzés még nem tudott eddig felderíteni.
A helyzet e miatt nem volt egyszerű. Smith és a flotta egyenlőre nem tudták mire számítsanak... de bárhogyan is nyerniük kellett.
A beszéd után Stroggos közölte hogy 20 perc múlva odaérnek. Szinte tapintani lehetett a feszültséget a tisztek között.

( Smith - Stroggos - Arms- Gene- Xarless- Xaliv- Albert- Szingularitás) *

* Maximum 4 napot tudok várni egy emberre. Ha az illető nem ír az adott körből kimarad. Ha esetleg valami problémája van ( nincs net közelbe, dolgozik stb azt légyszives jelezze privátba )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2015-07-20, 17.07.54 | Üzenet # 1362
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hajónapló Csillagidő 480546.78.

A Csillagflotta megbízott hogy vezessem az Alpha egységet a végső ütközetben amit tervezünk ebben a háborúban. Három napja közeledünk a Querreriai anyabolygó felé....
Jelenleg most minden csendes.. még.. ismeretlen területen evezünk. 
A hírszerzés megszüntette pár napja az adásait és a központban is csak halovány gondolatok hadai keveregnek. 
Logikusnak tartom az Enterprise jelenlétét, bár körübelül csak 2. 6 százalékot látok a túlélésünkre. A hajó legénységét senki nem tudná most így előre felkészíteni az elkövetkezendő órákra, habár megkapták az előzetes eligazítást. 
Ami engem illet én talán vártam még volna ezzel az akcióval. Bár az is igaz hogy apám mindig azt mondta : aki mer az nyer.. 
Emberi énem visszafordulna. De egy gyáva zászlóshajóval elbukna a flotta. Erősnek kell lennem. 

Hajónapló vége.

Befejezte a mondani valóját. 
Kontyba fűzte a fekete haját majd vetett még egy pillantást a kabinjában a tükörképére.
Több napja nem aludt, viszont annyit meditált amennyit csak ideje engedte. Gondolatai- fáradtsága ellenére is- összeszedettek voltak és kiegyensúlyozottak. 
Mind mindig úgy most is, Ashley tudta hogy mit akar. Tudta hogy be akarja fejezni a Querreriaiakkal való több éves csatározást. 
A nő megigazította az egyenruhájának felsőjét, majd kilépett a folyosóra. Percek múlva a hídon volt. 
Zöld szemei már hozzá voltak szokva a vörösriadó egyébként zavaró villogásához. Megállt a főképernyő előtt, karjait hátra fűzte és egy pillanatra végignézett az ott tartózkodókon. 
Aztán vett egy mély lélegzetet, és leült a kapitányi székbe.
Mikor Terrel hadnagy belépett és a turbólift ajtaja sejtelmes suhogással csukódott be mögötte megszólalt, miközben megérintette a belső intercommot. Hangjában nem tükröződött semmilyen érzelem. 

- Kis figyelmet kérnék. Itt a kapitány beszél. Tudom hogy feszültek és kimerültek a több napi utazás miatt, de mi mind tudjuk hogy mire vállalkoztunk. Az Enterprise a remény, és a vezéregysége az Alpha egységnek. Nekünk kell a legszilárdabbnak lennünk ebben a súlyos krízishelyzetben, és nekünk kell majd a legtovább kitartani is. Nem tagadom, karrierem során találkoztam már veszélyes helyzetekkel, és éltem már túl olyat is hogy az ellenség technikai fölényben volt. Ami viszont most fog ránk várni, az eddig példátlan. Még számomra is. A Földön, az ókorban mikor még az emberek háborúkat indítottak más népcsoportok ellen volt egy hódító nép, a Rómaiak. De..elbuktak...Szóval minden népcsoportnak van egy felemelkedése és egy bukása. Én soha nem kívántam a Querreriaiak bukását. De ebben a háborúban valakinek vesztenie kell. És azok nem mi leszünk. - Az elsőtisztjére pillantott és egy pillanatra meg sem szólalt, majd összeszedte magát és mégis:
- Sok szerencsét mindannyiunknak. - Aztán lekapcsolta a belső kommot, és felállt.

- Az Alpha egység mely mi vagyunk előre fog menni. Amikor nem számítanak majd ránk akkor viszont a Betha lecsap rájuk és körbe szorítjuk őket. - Folytatta a mondandóját ezt már csak a főtiszti karnak intézve. 
- A tervnek működnie kell. A flotta ezerszer átgondolta ezt... bár megvallom a logika másként gondolná amire ma készülünk..de szeretnék ezúttal optimista lenni... Odaérünk és előbb deaktiváljuk a védelmi egységeket. Sikerülnie kell az akciónak. - Oldalra pillantott ekkor Jack Stroggosra aki gyorsan jelentette hogy kevesebb mint húsz perc múlva odaérnek. 
- Köszönöm Mr. Stroggos. - Visszaült a székébe, kezét az ölébe ejtette és a képernyőre meredt. 
- Minden szekció legyen teljes készenlétbe. 

" Megkezdődött a visszaszámlálás " - Gondolta magában.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2015-07-26, 07.49.43 | Üzenet # 1363
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem csak zászlóshajó voltunk,hanem nehéz csatahajó is..figyelembe kellet vennem,hogy minket fognak először megtámadni ha kiérünk ,az utolsó frontra..mivel az előzőkből is  több rendszer megsérült,így nem tehettem úgy mintha  semmit sem tudnák arról hogy mire képesek  a Querreriak..erősebbek,okosabbak ,többen vannak és valamelyik hajójuk gyorsabb is  az átlagnál..választani kellet,előre mit kell majd csinálni ellenük..mert ha  nem választok akkor,út közben kell kihalászni a taktikákat..ezért ,előre készítettem legalább 65,7-tizedes pontossággal a  taktikai kalkulációjukat..ezzel az volt a gond,hogy nem mindig lehet kiszámolni mire mit fognak reagálni..de megpróbáltam..legalábbis,védekező taktikát mindenképpen be építettem a rendszerekbe...az utolsó ,kiugró panelt is visszaforrasztottam a hídon a helyére amikor éppen jelzett  a kalkulátor hogy kész de  ezzel együttesen  a kapitány is belépett  a hídra..gyorsan fel álltam,és  egy jelentést nyomtam a kezébe amikor azt elfogadta  beszédbe kezdett...arról beszélt hogy működnie kell  a tervnek,én hittem a kapitánynak de abban nem hogy élve is megúszhatjuk hiszen annyian vesztek már oda ,és a  Querrriak sem ülnek a babérjaikon..biztos hogy ők is felkészültek.. a kapitány,majdhogynem be fejezte  a  mondanivalóját amikor be jelzett ,a  komputer hogy 20 percre  vagyunk távol csak a céltól..

-Kapitány kevesebb mint 20 percre vagyunk , a  cél koordinátáig..fegyverek és  taktikai rendszerek maximálison..


 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2015-07-28, 17.34.43 | Üzenet # 1364
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nehéz napjaink voltak,az elmúlt időkben többé kevésbé csak arra tudtam gondolni hogy mi lesz  a legénységgel és  mi elsz mind azokkal,akik az életüket képesek adni egy  ilyen harcban..igen,igaza volt előző nap a  kapitánynak amikor zat mondta hogy az érzelmeim a legénységgel kapcsolatban,túlzott de  nem láttam arra esélyt hogy  károk nélkül képesek leszünk túl jutni az ellenséges szakaszokon. Soha nem voltam ,katona sem hadászati tiszt de  Csillagflotta tiszt vagyok amit teszek azt a  Federationiért teszem ,nem pedig azért mert parancsot kapok ...

Az elmúlt napokban megpróbáltam,arra gondolni hogy valahogy  a  pajzsot talán fel lehetne túrbózni elemeztem a Querreriak két rétegű pajzsait nehéz őket áttörni és  meg gyengíteni is hasonlóképpen mint a Vothoké,de még sem ugyan az...ekkor , a kapitány belépett  a hídra....én pedig ,mellé álltam  a hídon..

-Kapitány figyelmeztetnem kell hogy   a túlélési esélyeink ,frontálisan csökken persze hallgatok a taktikai tudására ,de  a Querreriak fölényben vannak viszont be vannak szorítva így  nagyon segítség nem érkezhet hozzájuk.

Szóltam , a  kapitányhoz és  utána Stroggos mondanivalója után fordultam.

-Köszönjük Mr.Stroggos,állítsa  a fegyvereket torpedó lövéskor spread szórásra.


 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Csütörtök, 2015-08-06, 18.47.00 | Üzenet # 1365
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A híd hátsó felében ültem. Szigorúan meg volt igazítva az egyenruhám, és katonásan viselkedtem kívételesen. A gyengélkedőbe kellett mennem de még bevártam a kapitányt és a beszédét. Megfordultam a forgószékben és minden figyelmemet a nőre szegeztem. Jópár csatát már megértem, így aggodalmaim voltak ezzel az egésszel kapcsolatban. Vagy nyerünk vagy vesztünk de utóbbi esetben az életünkkel játszottunk volna egyértelműen. Nem voltam nagyon képben egyenlőre azzal hogy mit is tudhat a hírszerzés csak azt tudtam amit Smith kapitány az előzetes információk alapján elmondott nekünk. 
Felálltam mikor indultunk és intettem a parancsnokék felé:
- A gyengélkedőben leszek. - Bíztató pillantást vetettem a többiekre nézve,  és a turbólift felé átismételtem magamban a Querreriai biológiát.


 (HU)
 
Xarless
Dátum: Péntek, 2015-08-14, 09.18.12 | Üzenet # 1366
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én értettem meg  a legjobban azt a  fajt ahonnét jöttem ami  a részesem volt..tudtam hogy talán,soha nem érthetnek meg most mit érzek de  leginkább most a másik oldalon harcoltam volna,ha tehettem volna de nem így történt mert együttérzést éreztem a  Csillagflotta részéről...és  tudtam hogy le kell állniuk,még akkor is  ha   a helyzet mást diktál...a  fajom volt, a társaim voltak odaát még ha  azt mondom hogy  miket tettek velem akkor is azok voltak..de tettem a parancsot és  tettem amire kértek...néha  a békének ára van,még a véres is  az útja akkor is  azt az utat kell választanunk..gondoltam magamban ,majd rá készültem arra ami jöhet..
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Hétfő, 2015-08-17, 16.27.53 | Üzenet # 1367
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy éreztem magamat mint egy  sárlakó.. a gépház készen állt ,de nekem még időm sem volt egy kis biomoddingra..de még bio cella utánpótlásra sem..nagyokat sóhajtottam  a maszkom alatt,hallatszódott is hogy  kezdem elveszíteni a gyorsaságomat..

-Kapitány készen van....a  bio massza...akarom mondani a hajó magja ..és a  hajó is uram..

Reszelős  hangon folytatta Xaliv és  ,ki vett a zsebébőle gy bio cellát amit magába nyomott..



{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Péntek, 2015-10-02, 10.20.33 | Üzenet # 1368
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Minden az útján volt ,azt hiszem és  már csak indulni kellet volna . Amikor elindultunk ,a  kapitány adta  ki a parancsot mi pedig meredten hallgattuk. Meg igazítottam a fejemen lévő szemüveget ami holografikusan ,mutatta a  lehetséges kitérő manőverek varriációját aztán pedig,hátra dőltem a székbe és megfordultam vele  a kapitány felé.

-Minden készen áll kapitány már csak a parancs kell és  "repülünk."

Nézett vissza a  kijelzője Albert aztán várt a  parancsra.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2015-10-16, 14.44.39 | Üzenet # 1369
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután kilépett a flotta a görbületiből a Querreriaiak azonnal össztüzet eresztettek, s minden védelmi egységük egyszerre tombolt. 
Az Enterprise megremegett, és egyenlőre könnyebb károkat szenvedtek de a pajzs állapota folyamatosan romlott. A pozíciót azonban, egyenlőre még tartaniuk kellett a Gamma behatolási pontog, vagyis még több mint tíz percig. 
Smith kapitánynak mérlegelnie kellett hogy tartja-e az alakzatot vagy bontja-e azt s a percek kínosan peregtek le előttük.. 
Albert kitérő manővere hatásos volt, de ha továbbra is ilyen ütemben tartják az ellentámadásokat a raj szétszakadhat..
Smith kapitány pillanatok alatt megvitatta a helyzetet elsőtisztjével s döntött.. 

Közben Throvson admirális is megérkezett így az ellencsapásokat könnyebben tudták oszlatni, legalább is úgy nézett ki a helyzet. A csatatér kezdett megoszlani, a Uss Impeg elemeire hullott...

( Smith- Arms- Smith- Albert- Xarless- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2015-11-15, 17.52.46 | Üzenet # 1370
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley Smith olyan volt akár egy szikla.
A kapitány nő komoran fogta a széke karfáját s néha meg-meg remegett mikor a hajó kiért a csatamezőbe. Az ellenség ellenállása nagy volt s nem kegyelmeztek senkinek sem. Érthető volt ugyanakkor hogy védekezni akarnak a Csillagflotta csapatai ellen... mégsem futamodhatott meg a flotta. Abban a helyzetben már biztos nem.
A zászlóshajó több találatot is kapott de a pajzs egész jól felfogta ezeket; miközben folyamatosan csökkent.
Smith ekkor kezdett aggódni. Rezzenéstelen arcán persze ezt nem lehetett észrevenni egyenlőre. Kissé előrébb dőlt s egyenlőre nem adott ki nagyobb parancsokat.
- Tartjuk a tervet. Alakzatot rögzíts. Dőlésfok négy null null kettő.- Mondta ki, jól érthetően a szavakat.  AEgyenlőre a helyzet a kapitány szerint még nem volt menthetetlen. Még mindig úgy érezte hogy olyan ötven százaléknyi esélyük van megnyerni a frontot s ezzel a háborút. De az esélyek pillantról pillanatra csökkentek..
Nem volt messze már a Gamma behatolási pont.. már csak hat perc volt hátra.. KÖzben pár hajó a bal oldalon komolyabb károkat kapott s a másik flotta még nem érkezett meg mindig.
- Alpha kitérőmanőver! - Ash most már felállt. Úgy érezte hogy a megfagy a vér az ereiben. Előrébb lépett s a remegések közt belekapaszkodott a kormányosi székbe.
Nagyon sokan voltak.. túl sokan is.. talán a legénység félelméből is akkorra már kezdett rá is ragadni valami. De keménynek kellett maradnia mint a kősziklának s éppen ezért arca még mindig kifejezéstelen maradt.
Throvson admirális hamarosan megérkezik.. bízott ebben..
- Parancsnok.. - Válla felett a férfira nézett aki most közvetlen a kapitányi szék mellett foglalt helyet. Megfordult s leült melléje.
- Mérlegeltem s úgy érzem nem sok időnk van ezt eldönteni. Így közölnöm kell önnel hogy úgy határoztam tartjuk a terv szerint az alakzatot. Magának mi erről a véleménye? - A kérdés feltevése közben rá sem nézett a férfira.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2015-12-03, 17.31.37 | Üzenet # 1371
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kitérő manőver alpha 4 !

Ordította el magát Arms és  ekkor  ki esett a székéből egy lökődés miatt amit egy  torpedó becsapódása,.okozott majd  feltápászkodott vissza és   a véres fejéhez kapott majd rá nézett Smithre aki egész végig ki sem lengett *

-Kapitány! nagyon sokan vannak! ajánlom az állandó tűz mellet külön szeparálni a kisebb egységeket  a nagyobbaktól!

Ekkor  a pajzs ,több lövést is elszenvedett de még bírta  a hajó kissé sem volt kedvemben,itt meghalni de a  Querreriak nagyon erősek voltak és masszív védelmi hálózatuk volt.


 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2015-12-15, 20.06.00 | Üzenet # 1372
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lökések miatt a kapitány nem esett ki az ülőhelyéről, köszönhetően a rettentő jó egyensúlyozó képességének. Ezzel ellentétben azonban pár tiszt - beleértve az elsőtisztjét is- kishijján fejjel előree stek a padlóra. A kapitány hátra simított egy kósza hajszállat a szeméből, majd megérintette a karfán lévő intercommot:
- Orvosi egységeket a hídra! - Aztán az elsőtisztjéhez fordult s zöld szemeiben azonnal észre lehetett venni az aggodalmat, holott sápadt arca szinte semmilyen érzelmet nem mutatott. 
- Igaza van Mr Hidgon. - Előre fordult a főképernyő felé. 

- Nyisson egy adást.. Smith a flottának! Kisebb egységekre bomlunk. A hajótol balra léévő egységek leszakadnak, és a vadászokra tapadnak. Próbálják meg leszedni őket mindenképpen. Szükségünk lesz a fedezésre. Sok szerencsét, Smith kiszáll.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Csütörtök, 2015-12-31, 16.48.31 | Üzenet # 1373
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Albert fel vette  a szemüvegét úgy repült be és  próbálta  kivédeni manőverezve  a  különfajta fegyvereket..el nevette magát amikor el találták..

-Azt hittem ez soha nem fog bekövetkezni..

A következő még keményebben találta már el így le fejelte  a panelt amitől betört a szemüvege  amit le kellet vennie.. a támadás  sokasága miatt állandóan változtatnia kellet a menőverező meghajtások gyakoriságát ami elég nehézkessé tette  a hajó irányzékát.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Xarless
Dátum: Csütörtök, 2015-12-31, 16.51.58 | Üzenet # 1374
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Adás nyitva kapitány,de  úgy tűnik hogy zavarják a Querreriai fegyverek intereferenciával a kommunikációt..így csak rövidebb üzeneteket tudunk küldeni ..

Szóltam figyelmeztetően a kapitánynak ,amire megrázkódott a hajó.

-Úgy tűnik,hogy  a Querreriak pajzsain több helyen is vannak gyenge pontok a fegyverek hatása miatt de még így sem az igazi..ajánlom hogy tachion mezőt generáljunk az elűső fézerek töltésében és azt lőjük rájuk..ez le lassíthatja egy ideig őket így nyílt célpontokká vállhat  a kisebb hajójik..

Ajánlottam fel  ,hátha  valamir efel tudja majd használni a kapitány.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2016-03-31, 19.13.23 | Üzenet # 1375
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise sikeresen kilőtt két nagyobb hajót, de a pajzs egyre csak csökkent.
A zászlóshajó kitérő manőverbe fogott, élesen jobbra kapta az orrt a kormányos ám ekkorra már a flotta teljesen szétesett.
Az alakzatot nem bírták tartani, némelyik hajó elsodródott más irányban, valamelyik csak sérülten lebegett egyhelyben.
Ekkor azonban a szinte semmiből feltűnő Beloiannisz nekisurlódott a Kreat hajójának majd szórt topedókkal tüzet nyitott, csakúgy ahogyan a Royal is. 
A Querreriai zászlóshajó megremegett, és súlyos károkat szenvedett. A flotta tovább folytatta volna abban a percben a tüzelést de az ellenség megadta magát. 
Úgy tűnt a csata amilyen lassan indult, olyan gyorsan ért véget. Hamarosan megannyi üzenet vagy épp segélykérés futott be az intercommon. 
És talán mindezzel egy új korszak hajnala is. Bár sok veszteség és kín érte a flottát, de mindezen veszteségek most végre értelmet nyertek. 

A "Felemelkedés és bukás " című küldetésnek vége.

Hozzáadva (2016-03-31, 19.13.23)
---------------------------------------------

" Béke-front és átrendeződés "
 

A kapitány és a főtiszti kar a kis megbeszélés után visszatért a hídra. Egyenlőre nyugodtság volt. Azonban amikor megérkeztek a szektorba a bolygó automatikus védelmi-ágyú rendszere fogadta őket, nem kevés zajt keltve a statikus csendben. 
A kapitány kitérőmanővert javasolt, így az Enterprise balra dőlt, s néha-néha megremegett a pár találaton amik ettől függetlenül szétporladtak a hatalmas pajzson. 
A parancsnok javaslatára egy deaktiváló-sugarat lőttek az ágyú központi irányítására, így ki tudták kapcsolni azokat sértetlenül. 
A hajó ezek után megállt egyhelybe, s Smith megpróbált kapcsolatba lépni a kolonistákkal: hiába. 
A kapitány hamarosan intett, egy felderítő csapat miatt, a többi tiszt viszont a hídon maradt. Bármi is történt v agy történik odalenn, tudták hogy ki kell deríteni. 
Mégha e miatt több hétre az egykori Fehér zónában is kell maradniuk. 

( Smith - John- Matt- Anthony - Gene- Joey- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2016-04-09, 18.44.03 | Üzenet # 1376
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután mindenki tudta a küldetés lényegét, értékét és fontosságát a kapitány megkért mindenkit hogy folytassa a munkáját, majd kiment a hídra. 
A nőnek volt egy olyan érzése hogy a legénység új tagjainak még kicsit szokatlan a már majdnem katonás mentalitása, de ez abban a pillanatban nem érdekelte.
Nem akarta sürgetni a dolgokat, mert Ash úgy gondolta hogy előbb-utóbb mindegyikük majd belejön a munkába s megszokják az Enterprise-on való létet. 
Parancsnokára pillantott aki leült a helyére, ő maga pedig megállt a főképernyővel szemben s szokás szerint háta mögé tette a kezeit. 
Kis ideig nyugodtság uralkodott el a hídon. Szinte semmit nem lehetett hallani, csak a műszerek halk búgását. 

Ekkor azonban megérkeztek a bolygórendszer fele s minden egyszeribe megremegett: valamilyen automatikus védelmi rendszer kezdte meg a támadást ellenük. 
Smith egyensúlya egy pillanatra megingott, így majdnem előre esett. 
- Kitérő manőver Epsilon egy! Vörös riadó! - emelte fel a hangját a nő parancsadás közben, azzal megfordult s leült a helyettese mellé. 
- Erre nem számítottam.- Mondta ki a szavakat érzelem mentes arccal.- Még nem állították át valószínűleg a védekező rendszerüket. - Gyorsan valamiféle információért kezdett kutakodni a karfa-panelen, hátha az majd segít leállítani a rendszereket mert őszintén szólva Smith nem tartotta valószínűnek hogy majd válaszolnának is hogyha mondjuk üzenetet küldenének nekik. 
Kissé tanácstalan volt, ugyanabban a pillanatban de nem mutatta ezt ki és nem is akarta. Az Enterprise pajzsai egyenlőre elég jól bírták azt hogy tüzeltek rájuk. 
A parancsnokra pillantott, s zöld szemei a férfi szemein álltak meg: 
- Javaslat? - Kérdezte csendben. Szerencsére a férfinak volt ötlete, s a nő csöndesen és türelmesen hallgatta őt végig. Aztán előre nézett és gondolkodás nélkül rávágta: 
- Hallották a parancsnokot! Csinálják! - Majd várt. Mereven, egyenes test tartásban ült a székben... a remegés abbamaradt, s a parancsnok tippje szerint az ágyú rendszer aktivitása alább maradt majdmegszűnt. 
- Köszönöm a tippet parancsnok... - Pillantott a férfira. Felállt, megigazította magán az egyenruhát. 
- Kapcsoljanak egy adást a kolóniának! - Folytatta. Miután megkapta a visszajelzést, hogy beszélhet mereven a képernyőre nézett, és megszólalt:
- Itt Ashley Smith a Uss Enterprise csillaghajóról, a Föderációs kolóniának. Hallottuk hogy mi a helyzet odalenn s igyekeztünk idejönni hogy segíthessünk a megoldásban, kérem, válaszoljanak. - Karba tett kezekkel várta a választ, de semmi reakció nem volt. 
Egy kis ideig várt, majd a zászlóshoz fordult és intett hogy kapcsolják le.
- Ismételjék meg még párszor az adást, hátha rossz a vevőjük. - Folytatta érzelem mentesen, majd előre indult a rámpán a lift felé miközben parancsokat adott ki: 
- Viszont én nem várom meg míg válaszolnak. Logikátlan dolog lenne, s így is ugyanarra a gondolatra lyukadnánk ki: le kell mennünk...Maradjunk körpályán. Mr Coulson, és Skylark, valamint a doktor velem jönnek.  Mr Jaimison öné a híd!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JohnCoulson
Dátum: Hétfő, 2016-04-11, 17.26.03 | Üzenet # 1377
Enterprise-Elsőtiszt/Őrnagy
Csoport: Őrnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudtunk,kapcsolatba lépni a kolonistákkal...jegyeztem meg magamban..ez nem jó jel..sőt ami azt illeti jobb az elő vigyázatosság..a  kapitány rögtön csapatot akart oda levinni ,de  én azért kifejtettem  a véleményemet a kapitánynak.

-Kapitány...a  véleményemet kérdezte én pedig mondom..az a helyzet hogy nem ajánlom hogy le menjünk..de ahogy látom hajthatatlan..szóval...akkor ajánlom hogy  inkább vigyünk egy taktikai osztagot vagy egy  csapásmérő osztagot a küldetésre..ki tudja ki vár majd ránk..tudja eleget láttam ,az előző hajón amiről jöttem hogy tudjam mondani önnek hogy meglepetések mindig jöhetnek..ezért kellünk..mi a  katonaság így  a védelme érdekében erősen ,ajánlom figyelmébe hogy engedélyezze  a katonai osztagot akit lehoznék pluszban.

Vártam a véleményét mi közben követtem őt.Majd  megint csak félre néztem amikor ellenkezni kezdett az osztag miatt.

-Úgy hiszem hogy  jobb lenne ,fel fegyverzetten oda menni..tudom hogy talán paranoia de  úgy ítélem meg hogy  jobb lenne...minél többen vagyunk annál nagyobb  a veszély ráta ...kivéve ha azt fegyveresek teszik..nem hsizem hogy ez egy átlagos  járkálás lesz....

Vártam a választ mi közben , magamban el is dönntöttem volna de valahogy Smith ,még talán meg is értette de  úgy éreztem néha mintha vetélkedni akarna azzal hogy nem hoz katonákat  a küldetésre..

-Elhiszem hogy megtudja magát védeni...de ezért vagyunk mi ..hogy védjünk..jól jöhetnek még  a  srácok a küldetésen..uram..




Az üzenetet módosította JohnCoulson - Hétfő, 2016-04-11, 17.29.19
 (HU)
 
MattSkylark
Dátum: Kedd, 2016-04-19, 22.21.37 | Üzenet # 1378
Enterprise-J--Taktikai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 0
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A megbeszélés után a hídra mentünk.Meg érkeztünk a szektorba,de abban a pillanatban ránk lőtt a bolygó védelmi ágyui.Előbb aktiváltam a pajzsot mint ahogy a kapitány kiadta a vörös riadót.Így kárt nem tett a hajóban a becsapódó lövedék.- Nagyon nem tetszik ez nekem mondom ki hangosan.A parancsnoknak volt egy terve így sikerült egy deaktiváló sugárral ki kapcsolni az ágyúkat.Miután megbizonyosodttam hogy nem fenyeget minket veszély ki kapcsoltam a pajzsot.A kapitány a felderítő csapatba sorolt engem is így örültem hogy bizonyithatok,de mielőtt indulhatunk volna egy kis vita kerekedett...Oda fordulok Johnhoz.
- Elnézést uram hogy közbe szólók de a Csillagflotta szabályzata szerint a kapitány védelméért az elsőtiszt felel mondom érzelem mentes hangon.Én szerintem a kapitány elég tapasztalt ahhoz hogy megtudja védeni magát.De igazat adok önnek abban hogy tényleg nem tudhatjuk mi van oda lent.Lehet hogy nem vagyok katona csak egy mezei taktikai tiszt de mindent megteszek mindenki védelméért.Fejezem be a mondandómat.Majd vártam,a döntés megszületett indultunk.
- Igen is mondom a kapitánynak.Rá ütök a kommjelvényemre és bele szólók.
- Matt Skylark a biztonságiaknak két tiszt jelentkezzen fézerrel a transzporternél végeztem.
És elindultunk a transzporterhez és a két tiszt ott várt minket...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2016-07-08, 21.57.59 | Üzenet # 1379
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
===
*

Miután a kapitány és a kiválasztott tisztek lementek, Tony és Joey maradtak a hídon.
A két tiszt kis idő után beszélgetésbe elegyedtek, s figyeltek. Joey a meghibásodott kolónia körüli ágyukat elemezte amik majdnem mindenre lőttek.
Arra gondolt hogy vagy egy komppal vagy pedig valahogyan manuálisan feltörve lehetne őket jobban beszabályozni.
A gondolat nem volt rossz, de Tony szinte azonnal korrigálta a mondandót.
Szinte érezni lehetett hogy a két tiszt jól meglesz.

( Joey- Tony- Szingularitás)
* MEGJEGYZÉS:  Többiek folytatása olvasható: " Triton kolónia" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Keresés: