Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Híd
Nubet
Dátum: Kedd, 2010-03-02, 16.14.12 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
(ez a híd)

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2012-11-06, 18.09.45 | Üzenet # 1301
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptünk a kapitánnyal együtt a hídra egyszerre és megvártam míg leül a kapitány és én pedig megálltam mellete egy teljes körű jelentéssel amit út közben sikerült megírnom ,ahogy kiosztotta a parancsokat a kapitány rögtön mindenki tette amit tennie kell.De mégis az Agros zóna? gondoltam magamban nem egy kicsit veszélyes de a kapitány mindig tudja mit csinál így nem volt sok beleszólásom hová megyünk de nem repdestem az örömtől hogy veszély zónába megyünk de tudtam hogy a kapitány megtesz mindent a legénység védelme érdekében ha arra kerül a sor.

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2012-11-06, 18.11.51 | Üzenet # 1302
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már megint ez az ugrálás!..ordítottam fel amikor a kapitány kiosztotta a parancsokat..persze megcsinálom ha nincs más de akkor is!....nem erre vagyok kiképezve hanem arra hogy szolgálhassam a Birodalmat..hörkentem fel de persze azért oda álltam a panelomhoz és megpróbáltam az összes fegyvert maximálisra felhúzni..hátha ér valamit...felkiáltással..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-07, 22.39.59 | Üzenet # 1303
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajó legénysége szinte egyszerre lendült mozgásba: a kormányos betáplálta a koordinátát, Stroggos végre méltóztatott beállni a taktikához, a többiek pedig mind a posztjukra indultak.
Az Enterprise-J nagy sebességgel közeledett a pontra ahhol legutoljára látták a Uss Serpentine-t eltűnni a semmiben...
" Még négy perc." - Jelentette szinte hadarva a kormányos.


( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2012-11-08, 20.25.33 | Üzenet # 1304
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley nem reagálta le -ami azt illeti - sehogyan sem Stroggos duzzogását.
" Ha Stroggos lenne olyan inteligens igazán felfghatná, hogy nem véletlen osztok ki mindenkinek értelmes parancsokat." - Gondolta magában a nő valamint még ezt is hozzá tette megannyi kiegészítéséhez önmagának: " No de mit is várhatnék el tőle.. javíthatatlan."
Miután ezt megvitatta magával parancsnokára nézett akiben mindenhol és minden helyzetben megbízott.
Hideg kezét a férfi kezére tette, miközben másikkal átvette a jelentést.
- Köszönöm. - Mondtam halkan egy félmosollyal, mert örült annak hogy vele lehet a férfi, örült annak hogy van még olyan személy a hajón aki szerethető.
Miközben bal lábát a jobbra tette olvasni kezdte a jelentést, és mikor nem figyelt oda Arms a férfira vette néha-néha a zöld szemei pillantását.
" Nagyon jóképű" - Állapította meg.
- Köszönöm. - Reagálta közben egy gyors mondattal a kormányos szóbeli jelentését. - Sárga riadó, készültség. - Tette hozzá határozottan.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 11.54.38 | Üzenet # 1305
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igenis kapitány!.Mormultam fel a sárga riadó parancsra hiszen minden parancsa a kapitánynak nekem szent szó volt ,nagyon kedveltem a kapitányt mindazért amit tett idáig és amiért mindig is kiállt mellettem az elmút időkben ..sokat köszönhetek neki és még köszönhetek is neki a jövőben úgy hiszem...ő volt az egyetlen olyan Birodalmi tiszt akiben annyira megbíztam mint senki másban.De szerintem ez egyértelmű volt már abból ha rá néztem a kapitányra valahányszor.

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 11.56.49 | Üzenet # 1306
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon jó mosmár én vagyok a gonosz is..jegyeztem meg félhangosan de követtem a kapitány parancsait..nem úgy mintha lett volna sok választási lehetőségem legszívesebben kinyírtam volna a kapitányt az első kanyarnál de sajnos nem tehettem ,még...de hamarosan megteszem ahogy lesz rá alkalmam mondtam az egyik közelemben lévő szászlósnak,hiszen az biztosan nem mondaná el a felettesének hiszen ha lemondaná tudná hogy tőlem kapná meg a "visszafizetést."

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 21.46.01 | Üzenet # 1307
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A legénység a sárga riadó fényei közt figyelte a képernyőt, vagy a munka állomásukat.. minden készen állt a lehető legrosszabbra mikor az Enterprise kilépett a szubtérből.
Smith kapitány és parancsnoka még talán olyat láthattak amit még eddig soha: az Iss Serpentine egyik fele egy fekete lyukból lógott ki; miközben a másik felét elnyelte a fekete lyuk..
Maga az Enterprise nagy szerencsére nem "taposott" bele a fekete lyuk egyébként hatalmas vonó erejének, de nem sokkal távolabb léptek ki a szubtérből; pár kilóméter és meg lett volna a veszély...
" Életjelek öt, az alsóbb szintekről foghatóak, viszont nem tudjuk őket áthozni a torzulások miatt!" - Jelentette gyorsan az egyik tiszt hátulról hangosan, mivel az Enterprise műszerei folyamatosan jelentettek a helyzetről.


(Smith - Arms - Smith - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2012-11-10, 22.57.16 | Üzenet # 1308
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley egy pillanatra hátra pillantott Stroggosra, mintha valami fülsértőt hallott volna, majd arra gondolt hogy még ezt is figyelmen kívül hagyja a férfitól így nem reagálta le sehogyan sem annak mérhetetlenül irritáló szavait.
A nő vett egy mély lélegzetet, majd a mellette ülő Hidgon parancsnokra nézett, és óvatosan szinte alig észrevehetően megfogta annak kezét. Haloványan rá mosolyodott, majd pillantása vissza vándorolt a parancsnok tengerkék szemeiről a képernyőre.
Ashley valahogy - mintha ez egy hetedik érzéke lett volna - megérezte hogy baj közeledik.. valami nem volt rendjében a levegőben.

Nem sokkal később az Enterprise lelassított, majd mintha a hajó egyfajta bumeráng lett volna kilépett a szubtérből.
Smith kapitány zöld szemei tágra nyílva vették észre a jelenséget ugyanabban a pillanatban ami előttük zajlódott éppen: egy fekete lyuk, majdhogynem beszippantotta a serpentinet de kishiján az Enterpriset is..
Ashley erős fogással belekapaszkodott a kapitányi szék karfájába hogy valahogy csillapíthassa a kilengést, majd hátra pillantott a háta mögött állókra- ülőkre.
- Teljes hátra menet! Ne legyünk még non szkenn távba, de bőven legyünk benne még a biztonságos távba! Ne veszítsék szem elől a Serpentinet, nagy veszteség lenne! - Folytatta kimért hangján. - Folyamatos szkennt és jelentést kérek mindenről! Körübelül még hány perc a fekete lyuk összeomlásig? Ki tudjuk valahogy transzportálni őket mondjuk egy csont beméréssel? - Tette fel a kérdéseket miközben hol első tisztjére, hol Stroggosra hol a tudományos konzolnál állókon járatta mindig éber tekintetét.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2012-11-12, 17.11.59 | Üzenet # 1309
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tudtam hogy probléma fog adódni amikor megpillantottuk a másik hajót ami elég nagy bajban volt..gyorsan átváltott a szemem a melletem lévő panelra és rögtön valami megsoldást próbáltam keresni mindez közben szinte észrevehetetlenül tartottam a kapitány kezét az enyémben és közben próbáltam a feladatomra koncetrálni de nem soke sély volt rá hogy valakit is kitudunk szedni abból a 'konzervből'.Kapitány nem szeretném bajba sodorni a legénység életét de ha közelebb mennénk több lehetőségünk nyílna ha a deflector hatóerejét rákapcsolnánk hogy megtudjuk tartani hogy még ne omoljon össze .Konstatáltam hangosan még szerencse hogy tudomány szakon végeztem..jegyeztem meg magamban és közben próbáltam több kiutat keresni a bajból..

 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2012-11-12, 20.16.57 | Üzenet # 1310
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley zöld szemei ide-oda siklottak egyik tisztjétől a másikig.
A nő számára - a legtöbb ember felfogásával ellenben - nem az volt a szempont hogy az emberek munka eszközök, hanem hogy mindegyik egytől egyik ugyan olyan fontos.
Épp ezért is, nem lett volna kedvében bármelyikük életét is kockáztatni egy tucatnyi ismeretlen ember kedvéért.
Talán önzőségnek, vagy kicsit igazságtalanságnak tűnhetett mások szemében, de Ash mindig is ilyen volt; soha nem azt figyelte hogy ismeretleneknek mi a fontos elsődlegesen, hanem hogy az embereinek mik a fontosak, csak utána nézte a többiek kívánságait.
Lehet kegyetlen volt, de minden esetre logikus.

Abban a helyzetben sem történ ez Ashley fejében másképp;
habár a parancsnok ötlete jónak tűnt, és a nő szinte mindenki másnál jobban megbízott a férfiben abban a pillanatban mégis valami visszatartotta attól hogy közelebb vigye az Enterprise hatalmas hajótestét ahhoz a fekete lyukhoz.
Nem, nem gyávaság volt, csak egyfajta óvatossági ösztön. Ashley vett egy mély lélegzetet és parancsnokára nézett, miközben várakozott a tudományos konzolnál álló férfitól valamiféle gyors válaszra.
- Köszönöm parancsnok. Ha nem sikerül az amit kigondoltam a maga "B" tervét fogjuk alkalmazni. - Szólt komolyan egy megbúvó mosollyal az arcán ami abban a pillanatban talán nyugtató lehetett.
Ugyanis Smith kapitány mindig is pozitív személyiség volt, és bizakodó: tudta hogy jobb ha előbb kimenti a sérülteket és ottragadtakat a Serpentineről mint soha; és azt is hogy meg fogja menteni őket.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2012-11-13, 16.40.23 | Üzenet # 1311
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány sajnálom hogy ezt kell mondanom de gyorsan kell cselekednünk ha nem akarjuk elveszteni a hajót és a másik hajó legénységét is..nem akartam hogy két légy helyett egyet sem üssünk..hiszen ha már idáig eljöttünk akkor már valami eredménnyel jőjjünk el innen...mondtam ki a szavaimat hangosan és próbáltam bemérni az embereket a transzporterrel de alig-alig volt ez lehetséges hiszen elég nevetséges kijelentés az hogy át tudjuk őket hozni pedig ezt kellet tenni nem volt más lehetőségünk..nem bíztam ugyan a kapitányban de ez talán nem alapozz arra hogy nem sikerülhet áthozni és megmenteni a sajátjainkat..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-11-17, 23.21.29 | Üzenet # 1312
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel úgy tűnt az "A" terv nem sikerült, így hát maradt Smith kapitány és parancsnokának a "B" terve... de sietniük kellett hisz talán már csak perceik lehettek hátra..
Ha akartak valamit is tenni, ha nem akartak üres kezekkel visszakullogni a Birodalom főhadiszállására akkor mindenképpen döntenie kellett az Enterprise kapitányának ott helyben...

( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2012-11-18, 18.26.45 | Üzenet # 1313
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley a másodperc töredéke alatt felfogta, hogyha sokáig vár valószínűleg mr. Stroggosnak lesz igaza. És semmit sem utált annyira mintha Stroggosnak van igaza.
A nő vett egy lélegzetvételnyi szünetet miközben előre dőlt egy kicsit, aztán megszólalt:
- Előre. Egynegyed impulzus... - Szólt komor hangnemben, miközben pillantásával folyamatosan a főképernyőt nézte.
Az Enterprise hajóteste lassan közeledett a Serpentine-hez. AZ egész helyzet kimondottan vésztjosló volt. Ashley belekapaszkodott a széke karfájába és a kezdeti nyugodtsága immáron teljesen eltűnt róla.
A nő homlokát ráncolva figyelte a főképernyőt, miközben minden másodpercben matematikai számításokat végzett a fejében.
Mikor aztán az Enterprise már körübelűl egy perce mehetett elkiáltotta magát:
- Állj! Minden meghajtó, állj! Teljes készültség, manőverező gondolákkal hátra! Mr. Stroggos transzportálja őket! - Fordult a férfi felé.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2012-11-19, 16.41.51 | Üzenet # 1314
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mr.Stroggos és az ötletei nem voltam az az ember aki nagyon szereti a Birodalmat és a fő alattvalóit akik protekció útján kerültek ide ,de meg be kellet hogy valjam hogy most az egyszer igaza volt teljesen Stroggosnak abba amit mondott..én csak bólintottam amikor a kapitány segélykérően várta hogy megerősítsem hogy igaza van-e Stroggosnak..szerencsére úgy tűnt hogy Stroggos sem menthetetlen súgtam oda a kapitánynak majd beprogramoztam az automata manőverező meghjatást hogy amikor transzportálunk pont elinduljunk teljes "gőzzel" hátra.

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2012-11-19, 16.55.05 | Üzenet # 1315
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mintha lenne más választásom mormogtam magam elé mi közben beprogramoztam a transzportert és közben próbáltam minnél több embert bemérni,nem akartam én lenni a Birodalom nagy fejese vagy a nagy megmentője de mégis csak emberi életekről volt szó,és ez már nem egy szó ahhoz hogy megtegyem a papír szakítást ennél a pontnál ,ahhoz hogy most az egyszer ne az ösztönömre halgassak hogy a kapitány parancsait ne halgassam meg és a származására ítélkezve ne számoljak a következményekkel,szóval tettem amit tennem kellet megpróbáltam micro szenzorokkal egyenként bemérni őket kézileg olyan volt mint egy rossz lövész próba de amennyit csak tudtam bemérni azt bemértem kézzel és egyből transzportáltam is őket de közben megpróbáltam a többieket pedig gépi beméréssel követtem le és metarilizáltam.. a többit pedig az egyik melletem álló segéd tisztre bíztam.Reméltem hogy nem hiába van minden fáradozás..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-21, 21.24.21 | Üzenet # 1316
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise erősen remegni kezdett mikor megállt a fekete lyuk előtt.
A hajó még épp hogy abban a helyzetben volt hogy ne szakadjon ketté, de ne szippantsa magába.
A híd úgy remegett hogy aki állva maradt az egész biztosan el is esett azonban Stroggos terve sikeredni látszódott: az emberek egyenként, lassan de biztosan érkeztek át a Serpentineről.
Az összes meg is volt tíz percen belül ekkor azonban az Enterprise erősen megremegett, és vészesen közeledni kezdett a lyuk felé...


( Smith - Arms - Smith - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2012-11-25, 18.53.06 | Üzenet # 1317
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány mereven tartotta magát az erős hullámok alatt is.
Nem tartotta túl biztonságosnak a jelenlegi helyzetet és valahogy kezdte kapargatni a gondolat belülről hogy egyre inkább a háta közepére kívánná a Serpentinet meg az egész legénységét, de amit megígért azt be is fogja tartani még ha csak magának ígérte akkor is.
Ashley makacsan nézett farkas szemet a fekete lyukkal, majd mikor az Enterprise csikorogva megállt felkiáltott.
- Mr. Stroggos! - Megfordult, a férfire nézett zöld szemei szinte szikrákat vetettek a magas taktikai tisztre aki végre- valahára biccentett hogy meg vannak.

Abban a pillanatban a hatalmas hajótest lassan kezdett előre indulni teljesen magától; teljesen ugyan úgy mint annak idején valószínűleg a Serpentine is.
- HÁTRA MENET! - Ashley nem szokott kiabálni de akkor bizony azt tette. - Pótenergiát minden meghajtónak! MIRE VÁRNAK MÁR!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2012-11-29, 17.41.29 | Üzenet # 1318
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pótenergia átállítva viszont el kell vonnunk az energia nagy részét ha nem akarunk visszahúzodni a feketelyukhoz ami a tömegvonzás miatt egyre közelebb fog minket húzni és végül összeroppant minket ha ,nem távolodunk el időben viszont ahhoz kell energia és több relét is túl kell terhelnünk.Mondtam mi közben egyre jobban próbáltam a manőverező meghajtást hátrább húzni parancssorokkal de úgy tűnt hogy ez nem vezet semmire ha nem vonunk el több energiát.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2012-11-29, 17.49.45 | Üzenet # 1319
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashely az első tisztjére nézett, majd megfogta annak a kezét.
Valahogy érezte hogy a hajó meg fog menekülni, és hogy minden rendben lesz, azonban nem bírta elnézni ahogyan a férfi halálra izgatja magát.
A nő zöld szemeit a férfi kékjébe fúrta majd csak ennyit mondott;
- Nyugalom parancsnok, minden rendben lesz. 55.5%- alék hogy sértetlenül kiérünk ebből a szituációból. - Mondta a nő a lehető legnyugodtabb hangnemben.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Csütörtök, 2012-11-29, 18.14.26 | Üzenet # 1320
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mintha lenne más választásom!..ordítottam fel amikor áthoztam az összes embert a hajóra és a parancsra reagáltam amire rögtön kellet is választ adnom.Nem mellesleg és nem nagyon szeretem ezt csinálni de a fegyverektől eltudnánk 20 % energiát szedni akkor lenne energiánk szerintem hogy vissza tudjunk fordulni..időben..mondtam ki a szavaimat mi közben persze arra gondoltam hogy ez akár egy jó alkalom is lehetne arra hogy a kapitányi széket megkaphassam de mégsem akartam olyan ember lenni aki a Birodalom érdekében és az előretörés érdekében megöli a saját kapitányát persze azért belegondolni jó volt...

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-11-29, 20.03.17 | Üzenet # 1321
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise egy darabig állt.
A hajó nem tudott egészen egyszerűen se előre se hátra menni, nem ingott ki de meg sem moccant. A hídon idegtépő csend és feszültség köszöntött be, de pár pillanattal később ennek az érzésnek a hangulata a dupla szorosára emelkedett.
A fekete lyuk kezdett összeomlani. A jelenség magával ragadó és félelmetes volt egyszerre, de egy cseppet sem megnyugtató.
Mikor végleg megszünt a járat az olyan volt mint egy mély lélegzet vétel a csönd előtt.
Majd egy remegés sorozat futott végig a hajón, és az utolsó pillanatban mintha kiköpte volna a járat a hajót.
Az Enterprise hátra sodródott, de szerencsére nem károsodott meg nagyon; túlélték. Úgy ahogy a megmenekítettek is.
A Birodalom és valószínűleg az admirális büszke lesz rájuk.

( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )

MEGJEGYZÉS: Utolsó hszk a "Tükör, tükör" c. küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2012-11-29, 22.50.06 | Üzenet # 1322
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley egy percre azt hitte minden elveszett.
Pedig a nő általában optimista típus volt, bár az is lehetséges hogy Stroggos pesszimizmusa kivetült valahogy őrá is.
Minden esetre az Enterprise - valamiért - megállt. Smith vett egy mély lélegzetet majd összefonta maga előtt az ujait és már felkészült a legrosszabbra. Előre dőlt és tágra nyilt pupillákkal figyelte az eseményeket.
Mert - habár a Vulkáni nőnek nem annyira intenzívek voltak az érzelmei mint egy embernek - Ashley azokban a percekben majdnem azt hitte hogy meg fog halni, hogy ő és a hajója és mindenki aki rajta van úgy fog majd járni mint a Serpentine legénysége.
Abban az esetben azonban szerencsére tévedett.

Azonban a félig Vulkáni nő valamelyest érezte hogy ezzel még nem lesz ennek vége.
És a megérzései igazat is mondtak; az Enterprisetr egy hullám csapta meg amire az egész hajó hátra sodródott.
Ash behunyta a szemét mert olyan érzése volt mintha légnyomásba keveredett volna.
Kínzó érzés volt az ahogyan belepaszirozódik a székbe de mikor elmúlt megnyugodott.
Tudta hogy bizonyára vannak károsodások, de ezek elenyészőek ahhoz képest hogy életben maradtak.
- K.. kár jelentést. - Mondta ki halkan miután kinyitotta a szemei, és megrázta egy kicsit a fejét.
Vége van. Megmentették a Serpentinet, és még ők is megmaradtak.. az biztos hogy lesz majd mit megírnia a Birodalmi hírszerzésnek.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2012-11-30, 20.03.45 | Üzenet # 1323
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy szerencsénk volt hogy végtére túl éltük de tudtam hogy ezt csak a kapitánynak köszönhetjük és annak hogy Stroggos végtére nem vesztette el ateljes önkontrollját ami persze neki láthatóan nehéz volt hiszen olyan volt mint aki csak úgy vágyakozik a kapitány székére és rangjára,szinte kihegyezte a fogát is rá láthatóan ..de soha nem érdekeltek a hatalmi harcok ezért most is próbáltam kikerülni ezt mint mindig..persze nagy károk keletkeztek a hajón bár a túléléshez ez szükséges volt ha túl akartuk élni.Én csak kifújtam a levegőt magamból és rá néztem a kapitányra.Úgy tűnik hogy még sem lettük pite alap a piskótába...szóltam halkan oda a kapitánynak mi közben megfogtam a nő kezét óvatosan..

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2012-11-30, 20.09.07 | Üzenet # 1324
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mondtam hogy igazam van..mondtam az utolsó szavamat elharapódzva mivel nem hittem volna valójában hogy sikerül de szerencsére most az egyszer nem volt igazam,pedig általában és az esetek nagy részében az van.Rácsaptam a szolgálati panelomra ,majd kiléptem mellőle és a halál félelmemet levetkőzve megpróbáltam megnézni a panelom kiégett relijét...remélem hogy nem hiába volt mind ez a csetepaté..nyílvánítottam ki a gondolataimat a kapitány felé ..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-11-30, 20.28.27 | Üzenet # 1325
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A "Tükör, tükör" c. küldetés lezárva -



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Mozgató
Dátum: Vasárnap, 2013-01-20, 12.24.46 | Üzenet # 1326
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Az identitás-
(2 fejezet)

Smith kapitány döntése alapján , a tisztek összekészültek és percek alatt letranszportáltak a bolygóra..ugyan a materolizálás elég nehezen ment,de késztetést nem érezve mindenki úgy érezte hogy vissza felé az út nem lesz túl kerekteljes..főleg hogy Xaliv jelentette hogy a transzporterek nem működnek visszafelé csak akkor ha átkonfigurálja és az bele telhet több időbe is...
Addig Smith kapitány elkezdhetett nézelődni a bolygón,de egyenlőre úgy tűnt hogy minden rendben van...de valahogy úgy érezte a kapitány hogy még sem,minden van a rendjén.. a közelében egy ház volt ami az egyik fő vezető kolonista nevén volt..mellete pár egyenruha és pár karabéj is oldalra volt dobva...meglehetősne érdekessnek tűnt...már csak az volt a kérdés hogy vajon ki élhette túl? vagy egyentalán mi történhetett hogy nem tért vissza senki a bolygóról?..ahogy ezen elgondolkodott Smith kapitány a kissé sem bizarr látképtől,pár lépést tett a házhoz a latyakban ami alattuk volt... a latyak valami sár lehetet..de nem tőúl szivélyes szaga volt...és az állaga is fura volt..

----
---
E- közben, a hajón maradt tisztekre munka várt...még mindig nem működtek a szenzorok és még mindig néhány kisebb rendszer nem üzemelt..readásul a legutolsó transzporter jel után megszűnt az átvitel ,a legutolsó transzporter átvívő fejben is..így felhozni a csapatot vész esetben csak komppal tudták...kezdett egyre furcsább arcot vetni a küldetés...

Sorrend:Arms-Xaliv-Hevtor


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2013-01-21, 12.55.17 | Üzenet # 1327
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány nem rég ment le a bolygóra,de már most elromlottak a transzporter alap pillérei..értesítenem kellet a kapitányt a fejleményekről,de a kommunikációs sáv is nagyon ingadozó volt..rá néztem ,Xaliv-ra aki épp most lépett be a hídra és kiadtam pár parancsot neki..
Mr.Xaliv.. a transzportereket nem tudja átszinkronizálni hogy az intereferenciát kikerülve tudjunk feltranszportálni,az embereinket? kérdeztem tág szemekkel ,és át tértem a másik problémára is.
Mr .Xaliv,hogy áll a szenzorok beüzemelésével? szükségünk lesz rá ha a kapitányt huzamos ideig figyelni akarjuk..szóltam oda a főgépésznek nyugodtan majd Hevtor-ra néztem..Mr.Hevtor..maradjon bolygó közeli pályán .


 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Hétfő, 2013-01-21, 13.29.04 | Üzenet # 1328
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az elsőtiszt ,felkéretett a hídra nagy garral..fel is mentem,és közben egyfolytába csak szídni tudtam az új Omar tisztet..Hogy az a büdös Omar anyját..hogy nem képes..aztán elhallgattam amikor az első tisztet megláttam a hídon,és figyelmet követelő mondatokat intézett hozzám..megpróbáltam meg 'Omarosítani magam ' ,abban a helyzetben és gyorsan válaszolni is kezdtem a szokásos rekedtes hangomon..Igen..uram..nem uram..sajnos.nem uram..nem tudtuk még mindig megcsinálni a transzportert sem,se az érzékelőket sem..uram...de dolgozzunk rajta uram..válaszoltam lassan...


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Vasárnap, 2013-03-10, 10.53.18 | Üzenet # 1329
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány le  ment a  bolygóra és még jó sokan ,nem mondom de azt nem értettem hogy  miért nem hoztak magukkal több fegyvert nem voltam egy nagy fegyver szaki de,képes voltam a  hibát észre venni a  hálózatban főleg ha  egy olyan furcsaságot veszünk észre  mint ez a  bolygó ,no persze  nem szóltam erről senkinek sem mert még talán jól jöhet egy-egy hulla  a kísérletemhez jól jönne  a bolygóról vagy talán a felderítő csapat  marékjából..persze nem jegyeztem ezt meg senkinek sem .. nem akartam problémákat főleg olyat ,hogy talán az én egyetlen rangjelzésemet feketítené be ez az egész. Ezért inkább ültem továbbra is  a  full kényelmes székemben,és   a parancsot teljesítettem egy  gonosz félvigyorral mi közben a  napszemüvegemet megigazítottam. Igen ..uram....válaszoltam két szóval.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-04-10, 12.55.04 | Üzenet # 1330
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"White-line" 


Időpont: 2802 Április 8 

Az Enterprise egy Quverreriai zászlós hajóval találkozik a "Fehér- határ" térségbe, mely egy kihelyezett fegyvermentes zóna. A két fél egyenlőre fegyverszüneti tárgyalásokról akart megbeszélést tartani, melynek sikere jelentheti egy kezdeti lépést egy új korszak felé. 

Az Enterpriseon jelenleg az éjszakai műszak utolsó órái dúltak. 
A hajó a Fehér-zóna nevezetű határhoz igyekezett, és még három óra volt hátra míg oda érkeznek. A hídon csend honolt. Jack Stroggos a kapitányi székben ült és a jelentését irogatta. Laza egy műszaknak tűnt az aznapi. Mivel minden rendszer száz százalékosan üzemelt, és se Arms Hidgon parancsnok, se a kapitány, se Xarless parancsnok-helyettes nem tartózkodott híd fedélzetén kipróbálhatta a kapitányi széket... egy darabig.
Stroggos élvezte ezt. Hátra dőlt, képzeletében parancsokat osztott ki, mikor Xarless Parancsnok-helyettes lépett be a turbóliftből.  
Habár a férfi nem volt éjszakai-műszakos, most nem tudott aludni. Mégis csak a fajáról lesz szó, ezt ő is tudta.. és izgatott volt épp ezért. 
A főképernyőn jelenleg a csillagok áradata volt csak, más semmi... a hajó a subtérben utazott. Stroggos átadta a helyét, majd jelentette hogy minden rendszer zöld (száz százalékosan üzemel). 

( Xarless - Stroggos - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Xarless
Dátum: Péntek, 2013-04-12, 20.05.28 | Üzenet # 1331
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Újabb műszak ,volt  a mai napon is..és újabb,agymenések..kezdve  attól fogva hogy egy zászlós,nekem jött a liftbe és annyit sem mondott ,hogy bocsi vagy esetleg hogy bocsánat..persze már megszoktam ,hogy mindenki úgy kezelt mint egy utolsó kutyát  de  azért próbáltam magamat megszerettetni ....persze  soha nem fogok,tudni beilleszkedni normálisan mert még  a cadetok is  úgy megnéznek,mintha  mesztelenül mászkálnák  a folyosókon..de  azért próbálom,inkább viccnek visszafogni,ezt az egész témát..hiszen eléggé fájt  a fejem,egész nap..egész végig arra gondoltam hogy  ,találkozok most azokkal akiktől az egyik felem származik,az a  felem aminek köszönhetem a legtöbb szenvdésemet,de persze egyben néha ez jó is..jobb ,szaglás,erősebb ütések jobb stamina és még sorolhatnám ,de  ugyan minket ha ez semmit sem ér,ha nincs  egy családja  vagy épp egy  normális otthona annak aki,talán meg is érdemli..én nem akartam semmi mást ,csak egy otthont ..és talán megtaláltam most  az Enterprise-J-ben..talán nem..de  soha nem akartam fel adni a reményt,hogy egyszer talán befogadnak..ahogy épp ezeken gondolkoztam,beléptem a hídra  ahol Stroggos  kapitányosidt játszott ami enyhén szólva,röhejes volt..sőt ami azt illeti több mint röhejes volt..majd nem én is el nevettem magamat,de  nem tettem így inkább csak egy laza mozdulattam megivcceltem, a hadnagyot..ahogy mellé álltam mutattam egy kéz mozdulatot ...

-Ó nagy kapitányom...erre kelljen fel   a nemes székéből..esetleg ne hozzak teát is?

Mondtam viccesen és egy kicsit gonoszan,mi közben Stroggos egyentalán nem gondolta viccesnek az egészet ezért inkább ,megembereltem magam és  helyet foglaltam..

-Valami újdonság?

Kérdeztem mi közben rá néztem a zavarban lévő hadnagyra..
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2013-04-12, 20.11.04 | Üzenet # 1332
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy lélek sem volt   a hídon..gondoltam végre csak kipróbálhatom ,én is  a széket..ezért leültem  a  kapitány székében..ami fél kényelmes volt,hiszen eléggé nyomta  a hátamat a táblája de egész felsőbbrendűnek éreztem ,magam mi közben ott ültem ..úgy éreztem mintha mindenek felett álltam..ahogy ott ültem,el merengtem azon hogy mennyire ,jó lehet kapitánynak lenni..rögtön parancsokat adtam ki...de csak félhangosan hiszen gyerekkoromban és imádtam kapitányosdit játszani..kicsit el nevettem magamat de  vicces volt..addig amíg be nem jött   a másodtiszt..majd nem..azt hittem,hogy  csak képzelődök hiszen eléggé beégtem ,főleg két parancsolgatás  között az épp üres széknek..ahogy belépett és  hozzám jött először fel akartam állni,gyors iramban de  úgy tűnt hogy azt akarja hogy itt maradjak? nem csak  szórakozott velem..nagyon jó..ez aztán tényleg nagyon jó..morogtam magamban ..majd fel kelltem,gyorsan   a kapitány székéből és  át mentem a saját panelomhoz majd jelentettem Xarless parancsnokhelyettesnek..

-minden rendszer zöld uram..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-04-18, 19.18.01 | Üzenet # 1333
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnokhelyettes és a hadnagy szóváltására Jonere zászlós majdnem elnevette magát. A nő alig bírta vissza fogni a hahotázását, de végtére is a paneljére pillantott ami villogni kezdett. 
- Uram. Épp átléptük a Fehér-zóna határát. - Jelentette, majd elnyomta egy nyeléssel a továbbiakat és folytatta. - Esetleg ne szóljunk Smith kapitánynak? - Kérdezte, zöld szemeivel a férfiakat pásztázva. 
Miután Xarless jelentette a kapitánynak az intercommon a helyzetet azonban az Enterprise kilépett a szuptérből. 
Egy hatalmas hajó keveredett eléjük nem sokkal miután átkeltek a Fehér zónán. A híd sárga riadójának fényeiben Stroggos jelentette hogy a hajó Querrarieai fejlesztés, és pontosítva a hírszerzés adatai szerint egy Si dias típus. 
Adás nem érkezett, a két hajó egyenlőre csak farkas szemet nézett egymással. 

( Stroggos - Xarless - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Csütörtök, 2013-04-18, 19.40.42 | Üzenet # 1334
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kisebb habozás után,elnevette magát a zászlós..én pedig,teljesen vörös arccal és  ide-oda nézéssel,próbáltam nem idegesnek látszódni..de  akkor is..nagyon jó hogy  a másodtiszt,példa mutatása  az egeket veri..sóhajtottam egyet majd,neki dőltem a panelom melletti kis részbe és  rá néztem a panelomra pont akkor akartam jelenteni,de  a zászlós meg előzött..elég gyorsan..

-Xarless másodtiszt..azt hiszem ezt látnia kell..

Mondtam a férfinek,mi közben  a képernyőre dobtam    a  nagy darab masszív hajót ami elénk tárulkozott..nem tűnt valami..diplomata hajónak..

-Uram..ez lenne a...?...diplomata  hajójuk?

Kérdeztem úgy mint egy  lassított felvétel,majd nyeltem egy nagyot és  próbáltam szekenellni a fegyver rendszereit amik elég össze tettek voltak  a komputer számára is..

-Jobb ha távol maradunk uram és inkább nézzük őket.. a pajzsuk áthatolhatatlan ..és  a fegyvereik nagyom erősek uram..


 (HU)
 
Xarless
Dátum: Csütörtök, 2013-04-18, 19.48.20 | Üzenet # 1335
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Stroggos megint csak nem vette a viccet..szokás szerint,mit is várok tőle..teljesen be volt állva attól hogy,megint elő adja a kapitányosdit..de akkor is több mint vicces volt az esemény..az már kevésbbé ,amit utána láttam akkor úgy tűnt hogy amikor kiértünk a fehér zóna határai közé..biccentettem a zászlósnak majd , a kapitányi széken lévő kommunikátort nyomtam meg amit pár percre Stroggos torpedó állás kilövőnek használt a képzeletében..még mindig rám jött a röhögő görcs ,de inkább nem szóltam semmit sem..rögtön jelentenem kellet a kapitánynak..

-Uram..azt hiszem megérkeztünk..

Mondtam még vigyorogva ,de amikor hátra fordultam Stroggos szavaira rögtön ,el tűnt a mosoly az arcomról..a hajó amit láttam hatalmas volt...olyan volt ahogy a Enterprise-J mellé kerekedett ,mintha be akarta volna szívni..félelmetes volt..mindig is féltem tőlük..attól hogy egyszer megtalálnak és megöletnek..ilyen hajókkal...de egy részem pedig mindig is ezt szerette volna ,látni az egyik "otthonomat"..az egyik "világomat"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-04-26, 21.08.35 | Üzenet # 1336
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor jelent meg a kapitány teljesen Vulkáni hagyományokhoz illő ruhában: rózsaszínes földig érő selyem ruhában, papucsban. Látszott rajta hogy nem arra számított hogy ilyen gyorsan a Fehér-zónába érnek. A nő érzelem mentes arca viszont nem azt tükrözte hogy zavarja őt a sok szempár akik most őt vették reflektor fényben. 
A hídon azonnal átadta a helyét Xarless, csakúgy mint az előbb Stroggos őneki. A Vlukáni nő legelső pillantása a főképernyőre szegeződött ahol tisztán lehetett látni a hatalmas ellenséges hajót. A sárga riadó fényein keresztül is fenyegetőnek és hatalmasnak tartotta. Stroggos meg is jegyezte hogy nem tartja túl diplomáciai küldöttségnek. Nem annak tűnt. Határozottan nem. 
A kapitány parancsaira vártak miközben Arms váltott néhány szót vele miután leüllt mellé halkan. Neki sem tetszett a csata hajó mely ha akarta volna pár másodperc alatt porrá és hamuvá változtathatta volna őket. 

( Smith - Xarless - Stroggos - Smith - Arms - Smith - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 18.33.43 | Üzenet # 1337
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok zavarodottsága ellenére Smith nyugodt volt. 
Mire a hídra érkezett a sárga riadó jelzés teljes egészében világított, és figyelmeztetőleg
adta hírül hogy veszély van kilátásban de azért még nincs harci készültség. Amilyen volt a csengő
jelzése az iskolásoknak, olyan volt a sárga riadó jelzése a Csillagflotta tiszteknek. 
A kapitány nő gyorsan, szaporán ám hangtalanul lépett be a hdíra, hosszú ruhája a földet érte. 
Leült a kapitányi székbe, szokáshoz híven a bal lábát a obbra tette, majd egyik kezét a szék karfájára helyezte
másikat pedig az ölébe. A főképernyőn egy Quverreriai Sidias cirkáló volt, ami nem ktéség hogy ha akarta volna
könnydén semmisíthette volna meg az ő zászlós hajóját akármennyire nagy és fejlett is volt. Ez a faj mellyel
jelenleg a Föderáció hadban állt több évezreddel volt fejlettebb mint ők; sokkal jobban fel voltak készülve
olyan esetekre amikor tüzelni kell. Smith ezzel teljesen tisztában volt, ezért is próbált meg mint mindig a 
lehető legdiplomatikusabban eljárni. 
- Kapcsoljanak egy adást.- Szólt halkan, ám komolyan aztán felállt. - Itt Ashley Smith kapitány a Bolygók Egyesült
Szövetségének Enterprise nevű csillaghajójáról. Eljöttünk ahogy kérték, a megegyezés szerint a Fehér zónába hogy megköthessük
az ideiglenes béke szerződést vagy fegyver szünetet. Kérem válaszoljanak. - Majd várt. 
Ha kellett akár órákig.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Xarless
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 18.51.26 | Üzenet # 1338
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nem tűnnek valami beszédesnek ...

Szóltam lazán  a kapitányhoz,mi közben  a kapitány  egy adás kapcsolást követően próbált beszélni az idegen hajóhoz..úgy tűnt nem válaszoltak,lehetséges hogy   a Querreriak ,nem is akarnának válaszolni? kérdeztem magamban majd  vártam, a választ,mi közben próbáltam oda mentem,az esemény  közben  a tudományos  konzolhoz ahogy oda léptem  a panelomba kapaszkodtam erősen,úgy mentem   a felső tudományos panelhoz ami,alrébb volt  az átlag szintkülönbségtől.El kezdtem szkenelni  a Querreriai hajót,de  úgy tűnt hogy  nem élesítették a fegyverük sőt inkább várakoztam...De vajon miért?! vagy inkább kérdem miért nem válaszolnak az adásunkra? kérdeztem magamban mi közben ,tettem a dolgomat csendesen tovább.
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szombat, 2013-04-27, 18.54.23 | Üzenet # 1339
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Panelomra támaszkodva  ,álltam el a panelomtól amikor  a kapitány adást nyitott az ellenségesnek tűnő hajó felé.

-De uram!?..lehet veszélyesek...nem kénne fel vonni  a pajzs rendszereket?!

Kérdeztem meg a  kapitányt mi közben  a kezem már  a pajzs rendszerek aktiválásán volt,hogy  bármikor tudjam aktiválni ha szükség lenne rá..egy kis idő múltán,viszont kiderült hogy lehetséges hogy még sem ellenségesek mivel nem élesítették a fegyvereiket..ezért inkább maradtam készültségben,de  nem is figyelmeztettem a kapitányt hanem inkább vártam  a további eseményekre.


 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 14.41.52 | Üzenet # 1340
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem mr. Xarless. Valóban. - Válaszolta a Vulkáni majd hátra sem nézve adta ki a parancsot. - Ismételjék az adást amit küldtem minden frekvencián. Smith ezek után csendbe maradt, és még a taktikai tisztje szavai is csak egy körübelül egy perces mondatra tudták őt vissza hozni a jelenbe, gondolataiból: 
- A sárga riadó épp elég lesz Mr. Stroggos. Ha jól tudom a pajzs már sárga riadónál fenn, van de előzetes kalkulációim alapján így is úgy is szétlőhetnek minket ha akarnának, köszönöm. - Válaszolva hadarva de ugyan akkor kimérten. 
A nő magában pedig aggódott. Lehetséges hogy ő épp most vitte bele a hajóját egy ellenséges csapdába, épp az előbb a nélkül hogy tudta vagy hogy felkészült volna rá. Smith feszült csendben várakozott arra hogy esetleg majd válaszol-e a Quverreriai hajó az adásra. 
Mert jó lett volna ha megteszi, a békéhez vezető első lépés lett volna.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2013-05-06, 21.36.42 | Üzenet # 1341
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hmm..uram ez érdekes..

Fejtettem ki a véleményemet  a kapitánynak mi közben vártuk az adást  a másik hajótól.

-Érdekesnek tartom hogy egy  ekkora hajót küldtek diplomáciai megbeszélésre  de felejtsük el  hogy ez  a faj rendkívül erős,és  rendkívül aggresszív is uram. Ajánlom figyelmébe,azt a lehetőséget hogy  várjunk mihejst  támadni szeretnénk,mivel ez egy  elég fontos tárgyalásnak bizonyulhat uram.

Jegyeztem meg a  kapitánynak  nézve   a képernyőt meredten ,és  alrébb néztem olykor-olykor,pásztázva szinte  a  főtisztek arcát  ami a  feszültségtől szinte kipirosodott mindenütt.


 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2013-05-07, 16.17.01 | Üzenet # 1342
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány türelmesen várakozott a válaszra ami valahogy érezte hogy órákig is eltarthat. 
- Csak türelem Mr. Stroggos. - Tette hozzá a taktikai főtisztjéhez intézett mondatához a szavakat, bár ezt magának is mondta főleg. 
Smith kapitány ugyanis legbelül utálta a várakozást, de ha muszáj volt - és márpedig muszáj volt - megtetette amit kellett. 
A jobb lábát a balra tette, a bal kezét pedig a karfára helyezte. A mellette éppen leülő parancsnokra pillantott és szavaira egy biccentéssel válaszolt. 
- Nos, valóban Hidgon parancsnok. A türelem rózsát terem. Nem szeretnék indokolatlanul támadni. - Vallotta be, azzal folytatta. - Nem vallana rám, és... nem is lenne logikus. - Fejtette ki.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-05-07, 17.57.56 | Üzenet # 1343
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
3 órával később....

Jack Stroggos már azt hitte örökké így fognak állni. 
Egymással szemben a Fehér zónában... a semmit tevésbe szinte kezdett bele őrülni.
Xaliv és Albert is a helyükre érkeztek- Albert reménykedő pillantásokat vetett a Quverreriai hajóra a napszemüvege mögül..
És a panelok mögött Xaliv már egy órája nyomkodta a teljes diagnosztikát- rejtély volt miért- ám ekkor hirtelen Arms Hidgon parancsnok szólalt meg: adás érkezett egyenesen a Quverreriai hajóról. Smith kapitány kapcsoltatta a főképernyőre abban a pillanatban hisz ez volt tulajdonképp az a pillanat amit várt. 
Xarless izgatott volt, de nem igazán szólt semmit egyenlőre. Nem tudhatta hogy mi az üzenet vagy hogy a tartalma egyátalán a a diplomáciai megbeszélésre vonatkozott-e.  
Arms felolvasta az üzenetet, mivel hogy az írott volt, nem hallható:
" ÁTMEGYÜNK A HAJÓJUKRA. A MEGBESZÉLÉST OTT TARTJUK. VÁRJANAK A TRANSZPORTER SZOBÁBBAN."
Az üzenet ennyi volt. Smith kapitány természetesen ezek után szinte azonnal a turbóliftbe igyekezett, de előtte megkérdezte Xarlesst hogy ez most jót, vagy rosszat jelenthet számukra hisz gyakorlatilag semmit nem tudhattak erről a fajról.

( Arms - Smith - Xarless - Smith - Xaliv - Albert - Smith - Stroggos - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2013-05-07, 20.58.04 | Üzenet # 1344
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokat tudtunk a diplomácia terén erről a fajról,így nem tudhattuk hogy vajon hogy fognak reagálni egy diplomáciai megbeszélésre,persze legalább meg volt a szándék mindkét félnek így azzal nem volt probléma.Mertem remélni,hogy a mostanában állandóan ellenségeskedő faj nem fog most is egy csapdát fel állítani a számunkra,mivel ennek a lehetősége igen nagy ezért előfordulhat akár ez is. Ahogy megláttam,azt hogy üzenetet küldenek egyértelműen ki vehető volt amit írtak és az is hogy ,tulajdonképp egy megbeszélést akarnak velük és hogy úgy tűnt elemezhették a kommunikációnkat.Lehetséges vagy a hajónkat szkennelték vagy épp a harcok által sikerült nekik valahogy elsajátítani ezt.

-" ÁTMEGYÜNK A HAJÓJUKRA. A MEGBESZÉLÉST OTT TARTJUK. VÁRJANAK A TRANSZPORTER SZOBÁBBAN."

Mondtam ugyan ezeket a szavakat halkan a kapitánynak mi közben,fel néztem a kapitányra.

-Uram,úgy tűnik hamarosan le fognak transzportálni.


 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2013-05-08, 18.00.44 | Üzenet # 1345
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány legalább annyira rosszul tűrte a várakozást mint a taktikai tisztje, de sokkal nyugodtabb volt. 
Háromszög alakba tette össze a kezeit, majd mereven a képernyőt nézte. 
- Soha nem bánja az üres órákat Mr. Stroggos. - Mondta halkan a férfinak címezve, úgy hogy rá sem nézett arra. - Később vissza fogja őket sírni. - Tette hozzá. 
Hosszú ideig várakoztak, és bár a kapitány idő érzéke nem mindig volt a legjobb, ő is tudta a nélkül hogy ránézett volna a kompjúterre hogy már órák is eltelhettek. 
Idő közben Albert Hevtor, és a főgépésze Xaliv is felértek a hídra. A kormányosát elnézve, már meg se lepődött a napszemüveg láttán, azonban szavak nélkül - csakúgy mint majdnem minden nap - most sem bírta ki: 
- Ennyi süt a nap, látja parancsnok? - Kérdezte enyhe cinikussággal a hangjában, nem mintha Albert ezt felfogta volna. 
A kapitány vett egy mély lélegzetet, aztán vissza süppedt gondolataiba. Kormányosáról, a parancsnokára terelte tekintetét aki úgy tűnt képes volt várni. Smithnek még arra sem jutott ideje hogy átvegye a Vulkáni hagyományos ruháját, de nem akart ezért vissza menni a kabinjába. Bármelyik pillanatban üzenhettek a Quverreriaiak, és ez a megbeszélés fontosabb volt még a megjelenésénél is.
A vállán hordozta a felelősséget, mely nem volt kicsi; az egész háború további kimenetele.. hogy lesz-e egy kis fegyver szünet vagy nem.. hogy képesek vajon az értelmes beszédre vagy nem?
A csönd azonban ölni tudott volna olykor mely a hídra terült, bár a kapitány egy szóval sem mondta hogy nem lehet beszélgetni.

Ekkor szólalt meg Hidgon parancsnok hogy írásos üzenetet kaptak; hogy át fognak sugározni a hajóra.
Smith kapitány leengedte a kezeit maga mellé melyeket már hosszú órák óta mereven tartott, és a férfira nézett.
" Máris?" - Kérdezte magában, de ezúttal nem a cinikusság szólalt meg belőle. Őszintén szólva a kapitány napokra számított.
- Válaszoljon nekik hogy szívesen fogadjuk őket. - Szólt a nő csengő hangján, majd felállt, megigazította az egyenruháját és a turbólift felé indult.
- Parancsnok, Xarless, Xaliv, Stroggos maguk velem jönnek. Mr. Hevtor öné a híd! - Szólt szépen artikulálva de gyorsan, majd belépett a turbóliftbe, és ott várta a tisztjeit.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Xarless
Dátum: Szerda, 2013-05-08, 20.40.49 | Üzenet # 1346
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindig is  azt hittem hogy minimum 5-6 óráig ,szoktak gondolkozni azon hogy hol legyen a megbeszélés hiszen ez egy fajta szokás  a  fajomnál..de  úgy tűnt hogy még sem,vagy épp valami  harci stratégiát eszeltek volna ki?
Bármi előfordulhat..persze ez attól függ hogy,mit is eszeltek ki vajon és  hogy  megkockáztatják-e  a  harcot vagy  csak megpróbálják mind ezt a  diplomáciába bele csenni..választhatnak..hiszen az övéjük a  döntés,minden esetre  akármit választanak vagy békésen vagy  harciasan bele fogják tenni a harcok jelentőségét és  biztos voltam abban is hogy,többször is hangsúlyozni fogják mennyire,felsőbbrendűek..

Pár perc  elteltével ahogy meg is kaptuk  a választ, a kapitány rögtön fel pattan a  székéből majd,hívott engem is  hogy kövessem a  csapatot hogy  mindenki egy helyen legyen és  senki se maradjon le. Mi közben követtem  a kapitányékat azért megpróbáltam őket be avatni néhány alap szokásukba ...elsőnek a  köszönésükbe  ami inkább egy kartól-karig terjedő fogást jelent a számukra.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2013-05-09, 09.57.28 | Üzenet # 1347
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Transzporter szoba! - Szólt a nő, majd hátát neki vetette a lift falának.
Ash a turbólift falának dőlt majd Xarless-re nézett. 
Nem érzett semmilyen előitéletet a férfival kapcsolatban, egész egyszerűen csak figyelte őt. A férfi azt mutatta hogy a Quverreriaiak hogyan szoktak köszönni. 
Smith előre nyújtotta a kezét, miközben csillogó fekete haja előre zuhant majd erősen megfogta Xarless karját. 
- Valahogy így? - Kérdezte miközben felvonta a bal szemöldökét és rezzenéstelen arccal a férfi tekintetébe fúrta a sajátját. - Nos, Mr. Xarless, ez nagyon érdekes. - Mondta komolyan miközben tudta hogy hamarosan le fognak érkezni.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Csütörtök, 2013-05-09, 20.14.39 | Üzenet # 1348
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ültem mi után feljöttem Albert holoszoba incidense után..gondolkoztam mi az Omar rablásom lehetett ez de nem jöttem rá nagyon hogy mi lehetett az..nem nagyon tudtam mert nem is tudhattam..ezért inkább megpróbáltam,diagnosztikákat futattni  a  rendszereken..amiknek a nagy része működött   és  a legtöbb része pedig alvó állapotba volt amik lényegtelen voltak..ültem és  csak ültem amíg hirtelen Smith kapitány nem mondta,hogy  el mennek   a Querreriai  hajóra ..válaszom egy rövid bólintás  volt mert nem tudtam mit tenni..


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Csütörtök, 2013-05-09, 20.20.20 | Üzenet # 1349
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon érdekes volt mert majdnem egy  áttörést csináltam meg amikor,hirtelen   a kapitány hivatott fel minket a  hídra..rögtön navigálni kezdtem de  csak ide-oda  suhantam  a hajóvval mert nem nagyon kellet mennem sehová sem...
hirtelen,arra kaptam fel a fejem hogy  smith kapitány meg néhány tiszt el mennek a transzporterhez,bele egyezésemet  a napszemüvegem levételével jeleztem..ahogy ez megtörtént rögtön,ki is mentek a  hídról  a kapitányék én pedig bele ültem a  megérdemelt székembe..


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2013-05-10, 14.35.24 | Üzenet # 1350
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith nem értette hogy Xaliv miért döntött magától, és miért maradt a hídon de arra gondolt hogy ha így jónak látja az Omar a dolgot akkor nem is firtatja, hagy maradjon.
A nő még pár pillanatig gondolkodott ezen majd vissza tette a karját maga mellé és Stroggosra nézett.
Jack Stroggos, a taktikai tisztje vagy két fejjel volt magasabb mint ő és mint mindig úgy most is komoly arccal meredt maga elé- mintha gondolkodott volna most is valamin.
- Most nem lesz taktikai veszély. - Mondta a kapitány. - De ha még is, nem árt felkészülnie a hirtelen összecsapásokra. - Szólt a nő rezzenéstelen arccal.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Keresés: