Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Parancsnoki Híd
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.36.59 | Üzenet # 51
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy férfi lépet be még mi szerint a hajó első tisztje, már ideje volt hogy megjöjjön mert egy tapasztaltabb ember most igazán jól jön, így hát viszonoztam a bemutatkozást.
- Üdvözlöm uram a nevem Jack Shepard én vagyok a hajó taktikai Parancsnoka.
Közben felálltam a székből és átadtam az első tisztnek a helyet illetve beszámoltam a felettesemnek a jelenlegi helyzetről.
- Uram a kapitány a földre ment a Kommunikációs központba de a kapitány utasítására, felkészítési parancsot adtam, mert lehet hogy a hajóra hamarosan szükség lehet, akárcsak a kapitány én is úgy érzem hogy valami nincs itt rendjén.
A beszámoló végeztével ki egyenesedve ás hátra kulcsot kezekkel vártam az első tiszt utasításait.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-06-06, 19.45.14
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.51.37 | Üzenet # 52
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright szemügyre vette a kapitányi széket, majd felsóhajtott, és beleült. Hallott aggasztó híreket, mi szerint a romulánok mozgolódnak, Wright úgy érezte, hogy a klingon kiképzés által belé oltott ösztönök felpezsdítik a vérét.
- Hallottam a dologról - válaszolta Wright, majd Jackre nézett. - Sőt a híreket is hallotam arról, hogy a Romulánok akarnak valamit a föderációtól. Kétségbe vannak esve, de a haldokló Ecset Ördög képes a legnagyobbat karmolni. Ezt még a nagyapám mondta nekem. De ha jönnek a hegyesfülüek, na akkor az egy jó nap lehet a halálra.
Majd odaszólt Sheppardnak.
- Készenléti módot fenntartani.
Wright nem akadt fent azon, hogy klingon közmondásokat használt. Büszke volt arra az örökségre, amit a nevelőszüleitől kapott, még ezekben a háborús időkben is. Remélte egyszer béke lesz az emberek és a klingonok között




Az üzenetet módosította riddick222 - Hétfő, 2011-06-06, 19.58.29
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.14.17 | Üzenet # 53
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az első tiszt helyet foglalt, és közölte hogy olvasta a jelentést, illetve hogy a hajó maradjon készenléti állapotban
- Igen is uram -.
Én meg oda fordultam a többiekhez és megismételtem az első tiszt parancsát.
- Készenlét!.
Aztán oda léptem a taktikai pulthoz és elkezdtem a szükséges beállításokat.
~ csak jöjjön vissza már a kapitány és tegyük a dolgunkat végre.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-06-06, 20.18.31
 (HU)
 
James
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.23.07 | Üzenet # 54
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odalépek az ujdonsült elsőtiszthez és kezet fogok vele.
- James Shuterland vagyok. A hajó orvosa. Remélem nincs semmi baja! Mert a gyengélkedőm mindig szívesen fogadja. - Viccelődöm.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.59.25 | Üzenet # 55
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright:
Igazíts el mindenkit. Álljanak készenlétben a munka állomásokon, beszélgess el egy kicsit velük előtte.

Sorrend:
Wright-Shepard-Wright-Shepard- Doktor- Wright-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 21.06.28 | Üzenet # 56
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright már épp válaszolt volna, amikor a hajó főorvosa James Sutherland odalépett hozzá, majd kezet fogott vele.
- Joshua Wright - mutatkozott, be majd elvigyorodott, amikor a doki megjegyezte, hogy a gyengélkedő készen áll. - Hát jelenleg nincs semmi bajom, de ha elkapok valami egzotikus betegséget, akkor igérem elsőként szólok. De csak egy feltételel, ha rólam nevezi el. - Majd visszaült a székébe.
- Sheppard az érzékelőket a maximumra. Tapogassa le a környező űrt. Doki maga pedig menjen a gyengélkedőbe és ellenőrizze a műszereit, és álljon készen létbe.
Majd odaszólt a kormányosnak, egy fiatal denobulán tisztnek..
- Szeretnék egy kört tenni az állomás körül. Felderítés.


 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 21.19.23 | Üzenet # 57
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben a beállításokon dolgoztam arra lettem figyelmes hogy az első tiszt utasított hogy végezek egy szimpla letapogatást lehetőleg legérzékenyebb módon.
- Máris.
Az érzékelőt a lehetőleg a legérzékenyebbre állítottam és elkezdtem a föld körüli szektorok letapogatását.
- Szkennelés folyamatban, jelzek ha van valami uram.
Figyelmesen szemügyre vettem a monitort, és reménykedtem hogy a föderációs hajókon kívül nem fog más megjelenni, de a biztonság kedvéért, még finomítottam az érzékelő érzékenységét.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-06-06, 21.23.20
 (HU)
 
Daniels
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 21.20.23 | Üzenet # 58
Freestyle mesélő
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fiatal tiszt gyorsan reagál,és a szenzorok segítségével felderít.

-3 izotonányi irridiumot találtam a bázis feldolgozó részében,4-izomer részecske modulátort és jelentem hogy az állomás rendben van és minden rendszere épp.Ezenfelül megjegyezném hogy túlságosan is nagy értékű a duránium,ami alra utalhat hogy valamiféle kereskedelmet folytathatnak rajta. Közben belép még 3 tiszt,1 alacsony 160 cm magas vörös hajú nő aki félig Vulcani és félig ember-hadnagyi posztban,1 Bolian férfi,1 Földi nő 170 cm magas szőke hajú fiatal. Be ülnek(beállnak) a posztjukra,és elkezdik a műszakot közben pedig átküldik a szken adatokat a fő komputernek.

Sorrend:-Joshua(A szenzor adatok még kijeleztek valamiféle energia ugrást a szuuptérben de a fiatal Denobulán nő nem mondta,neked kénne szólni és felmérni a helyzetet)
-James:-Ellenőrzöd az orvosit mert az előbb kaptál sűrgős jelet hogy van két sebesült mert kiégett egy all egység.
-Shepard:-Le ellenőrzöd a fegyver rendszereket és a szken adatokat ,segítesz az elsőtisztnek mindenben.



"A jövőt és a múltat nem lehet megváltoztatni csak javítani rajta"
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 16.06.10 | Üzenet # 59
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright elgondolkodva hallgatja a fiatal tiszt jelentését, miközben a műszakba tartozó tisztek belépnek a hídra. A tiszt hátrapillant, majd visszatér a szeme a kijelző ernyőhöz.
A parancsnok hátradőlt a székében. A testtartása feszültséget tükrözött. Érezte, hogy van valami gond.
Majd végignézte a főkomputeren lévő adatokat, mikor a tekintete megakadt valamin. Egy energiaugrás a szubtérben.
~Gyanús.~
- Hadnagy, a szkennerek érzékeltek valami energiajelet a szubtérből. - Lehet, hogy egy hajó lépett be a rendszerbe. Wright pillanatok múlva felállt. - Hívja a Főparancsokságott. - Szólt oda a kormányosnak. - Lehet, hogy egy álcázott hajó lépett be a rendszerbe. Sheppard keressen hajókat, ionnyomot bármit. Amint talált valamit, legyen sárga riadó.




Az üzenetet módosította riddick222 - Kedd, 2011-06-07, 16.12.34
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.27.58 | Üzenet # 60
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Shepard:
Nem találsz ilyen nyomot. Nincsenek álcázott hajók a környéken. Ez lehetetlenség, különösen a Föld körl ahol megannyi védelmi egység van.

Wright:
Mikor ezt meghallod megnyugszor ekkor érkezik be a kapitány.

Kapitány:
Hívj össze egy tanácskozást a tárgyalóba.

Sorrend: Shepard- Wright-Kapitány-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.09.57 | Üzenet # 61
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szkenneltem a térséget de semmit nem jelzet pár perces kísérlet után semmit sem találtam.
~Ez furcsa hogy na Szkenner nem talál semmit pláne a föderáció székhelyén, No mind egy én meg próbáltam.
- Uram Semmi eddig minden tiszta.
De azért még folytattam a kutatást hát ha véletlenül még is pityegne a műszer.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2011-06-07, 18.11.10
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.18.08 | Üzenet # 62
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Semmi.
Wright előredőlt, majd megvakarta az állát.
Semmi.
Egy szubtéri jel után, egy álcázott hajó sem volt a rendszerbe, akkor mi okozhatta. Elterelés lett volna?
Új Romulán álcázó technológia?
Talán a Földet akarják megtámadni, és ezzel tesztelik a védelmüket?
- Vegye be a hajónaplóba, hogy egy különös szubtéri jelet érzékeltünk.
Aztán odaszólt a tudományos poszton lévő bóliánhoz.
- Próbálja meg kielemezni.
Ekkor lépett be a kapitány. Wright felállt, és tisztelgett.
- Uram, ezennel átadom önnek a helyét. A szenzorok a szubtérben egy energiajelet érzékeltek. Arra gyanakodtam, hogy talán egy hajó lépett ki a Naprendszerbe.


 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.52.56 | Üzenet # 63
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//

A Parancsnoki Hídra a turbólifttel érkeztem meg. Az első tiszt, aki időközben felkerült a hajóra, úgy tűnik, már meg is kezdte a munkáját. Hamarosan jelentette, hogy egy furcsa energiajelet észleltek, de nem találták meg az okát, az elmélet szerint egy hajó lépett ki a görbületből.
- Üdvözlöm, Parancsnok. Jó végre itt látni - feleltem. - Sajnos nincs időnk utána nézni. Azonnal indulnunk kell a Horizon 6 űrállomás felé - mondtam, majd a kormányoshoz fordultam.
- Kapcsoljon 9.9-es fokozatra. Útirány a Horizon 6 űrállomás - adtam ki a parancsot, majd a Wright-hoz, és Shepard-höz fordultam.
- Öt perc múlva megbeszélés a tárgyalóban - utasítottam a tiszteket, majd elindultam a turbólift felé.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Tárgyaló.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 19.44.49 | Üzenet # 64
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Induljatok a tárgyalóba!
(Írjatok egyet ide aztán a tárgyalóba. Addig ne írjatok a tárgyalóba még én nem írtam.)
Sorrend:
Wright-Shepard-James

(kapitány: Tárgyaló)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 15.07.20 | Üzenet # 65
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Érthetetlen módon a műszer szerint nincs ellenséges hajó a szektorban, de mégis észleltük a görbület energiáit, egy rövid ideig, de a forrást azt nem tudjuk azonosítani
~ Hát ez kész én minden meg próbáltam.
Aztán a kapitány elrendelte a megbeszélést és mindenki a tárgyaló terem felé vette az utat, és én is.

// Folytatás: U.S.S Thor Tárgyaló//


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 18.11.24 | Üzenet # 66
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány, Wright és Shepard ide lépnek be miután kiléptek a tárgyalóból. (előzmények: Tárgyaló topic)

Gonsailes: Indulj a Zeus hajógyárhoz!

Sorrend:
Gonsailes- shepard-Wrigh -Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (ES)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 11.39.10 | Üzenet # 67
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Néhány folyosó és egy turbólift után beléptem a Hídra. Megvártam amíg minden emberem megérkezik, és a szolgálatos tisztek is figyelnek, majd megszólaltam.
- Rossz híreket kell közölnöm. A Romulán Csillagbirodalom a Föderáció ellen akar fordulni. Első célpontjuk a Horizon 6 űrállomás. A mi és a flotta többi hajójának feladat lesz megvédeni az állomást - mondtam el tömören a mondandómat.
- Most induljunk a Zeus hajógyár felé. Maximális utazósebességgel. Minél előbb oda akarok érni, fel akarom szerelni a hajót, és indulni akarok a Horizon 6 felé - adtam, ki az utasításokat, majd Shepard felé fordultam.
- Ellenőrizze le a taktikai rendszereket. 100%-os működést akarok látni. Ha nincs meg a Zeus-on megoldják, de addigra minden adatot tudni akarok - mondtam, majd leültem a székembe, és vártam, hogy megérkezzünk a Zeus-hoz.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 14.06.59 | Üzenet # 68
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- 30 perc a zeusig uram! - Szól a kormáyosod.

Gonsailes:
Indulj az irodádba és mondj addig egy hajónaplót. ( Írj ide + írj az irodádba, de előbb én írok oda)

Hozzáadva (2011-06-11, 13.11.44)
---------------------------------------------
(add át a hidat Wrightnak addig)

Hozzáadva (2011-06-11, 14.06.59)
---------------------------------------------
Shepard:
Ha felértél a hídra a kapitány azt fogja mondani hogy mondd el a gépházba a jelenlegi szituációt is értesítsd az embereidet. Ezért majd indulj le a gépházba de előbb írj ide egy hszt.
sorrend: Gonsailes-Shepard-Wrigh




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 14.27.17 | Üzenet # 69
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenki tudta a dolgát. Úgy tűnt minden rendben fog menni. A kormányos jelezte, hogy harminc perc van még a Zeus hajógyárig, így úgy döntöttem, hogy kicsit pihenek az irodámban.
- A Parancsnoki Irodába leszek - mondtam, majd Wright felé fordultam.
Ekkor érkezett be Shepard akihez szintén oda fordultam.
- Menjen a gépházba, és vázolja a helyzetet az ottaniaknak - adtam ki a parancsot.
- Magáé a Híd - mondtam Wright-ra nézve, majd felálltam a székemből, és bementem az Irodámban.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-06-11, 14.49.12
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 14.57.07 | Üzenet # 70
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
be leléptem a parancsnoki hídra de azonnal a kapitány utasított hogy látogassam meg a gépházat és mondjam el a jelenlegi helyzetet
- rendben.
Sarkon fordultam és az utat a gépház felé vettem.

// Folytatás: U.S.S Thor gépház //


 (HU)
 
riddick222
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 16.23.36 | Üzenet # 71
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright a távolodó Sheppard után nézett, majd ő is elfoglalta a helyét a kapitányi székben, ahogy Gonsailes parancsolta. Övé a hajó jelenleg, övé minden felelősség.
Megmarkolta a karfát, majd nagyot szippantott a levegőből, és a képernyőt kezdte el figyelni, amin csak a szubtér örvénylése látszott.
A parancsnok hátradőlt a székbe.
Egy potenciális csata felé tartottak. Lassan olyanná vállik a Foderáció mint a klingonok, egyre erősebb hajókat építenek, melyek már lassan nem felderítők, hanem hadihajók.
Felsóhajtott...
Ha a Romulánok tárgyalnának, akkor nem lenne ez.
És ha nem lenne a Föderáció hülye elsődleges irányelve, akkor bizony nem lenne ez az ütközet.
Wright dobolni kezdett ujjaival a térdén.
- Megvizsgálta már a szubtér jelet, amit a Föld közelében észleltünk? - kérdezte a tudomány tisztöl. Egy jó ideje foglalkoztatta, nem nem mehetett el felette.
Ha nem a válasz, akkor bizony most neki kezdenek.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 19.08.11 | Üzenet # 72
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen, megvizsgáltuk, Klingon eredetű volt. - Szól az egyik tiszt.

Hozzáadva (2011-06-11, 19.08.11)
---------------------------------------------
Wright:
Megérkeztetek a zeushoz, értesítsd a kapitányt.
(Egy komment ide+ a kapitány irodájába a komm, de csak akkor ha azt én beírom )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Vasárnap, 2011-06-12, 12.08.10 | Üzenet # 73
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright megdörzsölte az állát.
A klingonok.
Egy klingonoktól származó szubtéri jel a Föld közelében, ez nagyon furcsa volt. És pont egy várható romulán támadás előtt.
- Elemezze tovább, mitől származhatott. Minden lehetséges adatot megakarok kapni a jelről - mondta a Bóliának. Ekkor a denobulán kormányos szólt, hogy megérkeztek a Zeus hajógyárhoz.
Wright felállt a székből, majd elindult a kapitányi iroda felé.
Majd becsöngettet.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 12.05.45 | Üzenet # 74
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Bocsi de be kell gyorsítani a dolgokat.)

Gonsailes-wright: A hídon vagytok. Megérkeztetek a Zeushoz. a javítások, ujjítások folyamatban vannak.

Sorrend: Gonsailes-Wright




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 12.36.31 | Üzenet # 75
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//

Miután megtudtam, hogy megérkeztünk a Zeus-hoz kiléptem a Hídra, és a székembe ültem. Miután beálltunk a dokkba, a munkások megkezdték a tovább fejlesztéseket, és az esetleges javításokat. Az adatok szerint a fegyver rendszer pheser sorait növelik meg kettővel, így a hajó tűzereje jóval nagyobb lesz.
~ Remélem, hogy elégek lesznek az újítások ahhoz, hogy sikert érjünk el.
Miközben vártuk, hogy befejezzék a módosításokat, odafordultam Wright-hoz.
- Amint elhagyhatjuk a dokkot görbületbe lépünk, és maximális sebességgel a Horizon 6 felé indulunk. Minél előbb oda kell érnünk - mondtam, majd vártam, hogy indulhassunk végre.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 13.41.54 | Üzenet # 76
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen is uram - válaszolta Wright, majd előrenézett, és megvakarta a tarkóját. - Még szoknom kell ezt a parancsokoskodást. Az Atlanticán a gépészeten voltam, hát ott valahogy nehezebb volt minden. A sok technoblabla meg ilyenek, nem tudom én sokkal jobban szeretek akcióban részt venni.
Majd itt volt az idő, hogy felhozza a kapitánynak a klingon jel ügyét.
- Azonosították a Föld közelében érzékelt jelet. Klingon eredetű volt, véleményem szerint küldjünk a főparancsnokságra egy üzenetet erről, mert ez biztos nem véletlen...
Majd várta a kapitány válaszát.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 13.57.06 | Üzenet # 77
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram a javítások és ujjítások hamarosan készen lesznek! - Szólal meg közben egy tiszt.
Gonsailes:
Reagáld le Wrightot meg a tisztet is.

Sorrend:
Gonsailes-Wright




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 19.01.38 | Üzenet # 78
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright parancsnok nyugtázta az utasításaimat, majd elmondta, hogy azonosították az ismeretlen jelet amelyet a Föld közelében érzékeltek a hajó szenzorai. Mikor meghallottam, hogy Klingon jelről van szó azonnal felpattantam a székemből, és a férfi elé léptem.
- Ez biztos parancsnok? Száz százalék, hogy Klingon eredetű jel volt? - néztem a férfi szemébe és vártam a válaszát.
Ekkor hallottam meg, hogy hamarosan készek a javítások és a fejlesztések.
- Köszönöm - feleltem a jelentő tisztnek, majd újra Wright-ra néztem.
- Nyisson egy kódolt csatornát Mendelson admirálishoz. Azonnal. És tegye a főképernyőre - adtam ki a parancsot a kommunikációs tisztnek.
~ A fenébe. Miért pont a Klingon-ok. Nem hiszem el ~ mondtam magamban.
Nem mutattam ki a legénység előtt, hogy ideges vagyok. De Wright láthatta, hogy nagyon nem örülök ennek a hírnek.
Ezek után vártam, hogy kapcsolják nekem az admirálist.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 19.16.27 | Üzenet # 79
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram a javítások készen Mendeslon admirális a képernyőn!
Sorrend?:
Gonsailes-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 21.41.36 | Üzenet # 80
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan a tisztek jelentetté, hogy a javítások készen vannak, és Mendelson admirális is a képernyőn van.
- Induljunk azonnal a Horizon 6 felé. Maximális sebesség. - adtam ki a parancsot, majd felálltam és a képernyőhöz sétáltam.
- Üdvözlöm, Uram. Az érzékelőink egy jelet azonosítottak a Föld közelében. Az elemzések szerint a jel Klingon eredetű volt. Van egy olyan érzésem admirális, hogy a Klingon-ok készülnek valamire. Javaslom, hogy az admiralitás minél előbb járjon az ügy után. Jobb az óvatosság ebben a helyzetben, Uram - mondtam, majd vártam mit válaszol.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 21.44.11 | Üzenet # 81
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram! - Szólalt meg a hadnagy legelől és a Thor hatalmas hajóteste már száguldott is a Horizon hat űrbázis felé. Az admirális e közben beszélni kezdett:
- Üdvözlöm Gonsailes kapitány! Köszönöm hogy értesített, máris utána járok pár dolognak. Önök hol tartanak a hajó felturbózásában? -Kérdezi az öreg férfi teljesen izgatottan.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 21.51.06 | Üzenet # 82
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tisztem nyugtázta a paracsokat, és már útnak is indultunk a Horizon 6 űrbázis irányába. Mégpedig maximális sebességgel, amellyel a legtöbb esélyünk volt az időben való odaérésre. Közben Mendelson elmondta, hogy utána néz a dolgoknak, illetve a hajó helyzetéről érdeklődött.
- A U.S.S. Thor harcra készen úton van a Horizon 6 felé. Két újabb pheser sort tettek a hajóra amely jóval megnövelte a tűzerőnket. Reméljük, hogy elég lesz a Romulánok ellen. A többi hajónk helyzete mi, Uram? És a Romulán hajók merre járnak? - érdeklődtem, majd a tisztemhez fordultam.
- Mennyi idő amíg a Horizon 6-hoz érünk? - kérdeztem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 21.53.29 | Üzenet # 83
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- 2 óra 30 perc. - Szól a fiatal férfi.
- A Romulán hajókkal elvesztettük a kapcsolatot... a felderítőkkel egyszerűen megszakadt a kapcsolat egy olyan másfél órával ezelőtt. A többi hajó is úton van már, értesüléseim szerint az Enterprise-J már ott is van. A bázison a kitelepítés folyamatban. Elég döcögősen mennek a dolgok... Remélem időben oda fognak érni.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 21.58.12 | Üzenet # 84
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar megkaptam az útidő válaszát, és egy biccentéssel köszöntem meg a tisztnek. Mendelson elmondta, hogy a felderítőkkel megszakadt a kapcsolat. Nem tudunk semmit a Romulánokat illető helyzetről. Az admirális elmondta, hogy az Enterprise J már megérkezett a helyszínre, a többi hajó közeledik, és a kitelepítések is haladnak.
- Igyekszünk, Uram. De már így is 9.99-es fokozattal megyünk. Nem tudunk többet kisajtolni a hajtóművekből. Amint oda értünk jelentkezem, Uram. Esetleg van még valami információja? - kérdeztem, majd vártam türelmesen a válaszra.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 22.03.49 | Üzenet # 85
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem sok. - Sóhajt a férfi. - De egyet elmondhatok önnek. Ne aggódjon mert én is ott leszek a csatában! kemény veterán vagyok, ha a Romulánok háborút akarnak hát én védeni fogok és nem is akárhogyan!



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 22.08.23 | Üzenet # 86
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális elmondta, hogy nincs más infója, de azt is tudatta, hogy Ő is részt vesz a csatában, és hogy nem is akármilyen módon fog a Romuláno ellen harcolni.
- Kíváncsivá tett, Uram - feleltem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-13, 22.12.56 | Üzenet # 87
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Én a második hullámmal érkezek majd. A Vulkáni barátaink létrehoztak egy project hajót amelyet én kormányozhatok majd! - A férfi ezt olyan büszkén meséli mint aki megkapta a születésnapi ajándékát.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 14.59.05 | Üzenet # 88
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mendelson admirális elmondta, hogy a második hullámban egy Vulkáni projekt hajót fog irányítani a Romulánok ellen. A férfin láttam, hogy nagyon örül a dolognak.
- Értem, Uram. Örülök, hogy a Vulkániak hajlandóak segíteni nekünk. Tudni lehet, hogy az Ő részükről pontosan hány hajó várható a csatába - érdeklődtem a felettesemtől.
- Van valami hír a Xindi-kről? Ha nem sikerült őket elérni, akkor a csata után, engedélyt kérek meglátogatni a Xindi-ket. Van egy olyan érzésem, Uram, hogy a jövőben belőlük válhatnak a legnagyobb szövetségeseink. Feltéve, ha Ön engedélyt ad, majd egy személyes tárgyalásra a Xindi nagytanáccsal - mondtam el az ötletem az admirálisnak.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 15.10.40 | Üzenet # 89
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó ötlet kapitány, jó ötlet. Még semmit sem tudok biztosan, de azonnal jelzem ha tudok valamit. A Xindik eléggé elzárkóztak, így valószínűleg ha elbuktuk a Horizont ha nem önöknek kell majd beszélni velük.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 15.40.49 | Üzenet # 90
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mendelson admirális elmondta, hogy egyenlőre nem tud semmi biztosat, arról, hogy mennyire lesznek segítőkészek a Vulkániak.
~ Remélem, hogy segítenek. Minden hajó számít ~ gondoltam.
Az admirális elmagyarázta, hogy ha elbukjuk ezt a csatát, ha nem valószínűleg mindenképpen nekünk kell a Xindi-kkel beszélnünk.
- Értem, Uram. Legyünk pozitívak admirális. Nyertünk már veszélyesebb ellenfelekkel szemben is mint a Romulánok. Ezt a csatát is megnyerjük - mondtam. - Ami a Xindi-ket illeti. Ránk bízhatja Őket, Uram - válaszoltam.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 16.16.12 | Üzenet # 91
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönöm. - Szól az admirális. - Találkozunk a csatában. Adás vége.
- Uram megérkeztünk a Horizon hat csillagbázisra. - Szól a hadnagy.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 16.36.46 | Üzenet # 92
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális megköszönte az ajánlatomat, majd elbúcsúzott, és megszakította az adást.
~ Nem is olyan rossz. Egész jó fej ez a Mendelson - gondoltam, majd leültem a székembe.
Ekkor a kormányosom jelentette, hogy megérkeztünk a Horizon 6 csillagbázishoz.
~ Remek ~ jegyeztem meg magamban.
- Köszönöm. Hívja a Csillagbázist, és jelentse, hogy itt vagyunk, és nyisson csatornát. Ha a bázissal végeztem, kapcsolja nekem az Enterprise J-t - adtam ki az utasításokat
- Szkenneljük az egész körzetet. Extra érzékeny vizsgálat. Azt is tudni akarom, ha egy kétcentis meteorit jelenik meg a közelben - hangzott el a parancs a számból.
Ezek után pedig vártam, hogy a kommcsatorna megnyíljon.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Kedd, 2011-06-14, 16.43.47
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 17.27.07 | Üzenet # 93
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram! csatorna nyitva uram, beszélhet a Horizonnal.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 17.33.44 | Üzenet # 94
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint a csatorna megnyílt mély levegőt vettem, majd megszólaltam.
- Horizon 6 űrállomás. Throvson kapitány. Itt a U.S.S. Thor. Jelentem, hogy megérkeztünk. A hajó felújítása megtörtént. Reméljük a módosításokkal eléggé megnöveltük a Thor esélyeit. Van esetleg bármilyen feladata a számunkra? - érdeklődtem, majd vártam, hogy a kolléga mit felel.
Eközben felálltam a székemből, és figyeltem, hogy mikorra kapok valamilyen választ. Főleg, hogy minél előbb lépnünk kellett, hameg akartuk lepni a Romulánokat.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 17.56.50 | Üzenet # 95
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
sorrend:
Szingularitás- Gonsailes- Szingularitás- Gonsailes- Wright- Shepard- Singularitás

Hozzáadva (2011-06-14, 17.56.50)
---------------------------------------------
Üdvözlöm önöket ! -Szól Nubet-

Köszönjük a segítségüket.A bázis szenzorjai furcsa ion sugárzásokat jeleztek de mindig eltűnnek,valószínüleg valamiféle energia torzulás lehet a háttérben,lehetséges hogy egy rejtőzködő Romulán hajó lehet hogy felmérik a fegyvereinket és a taktikánkat,szeretném ha az önök hosszú távú szenzorjaival vizsgálnának meg,a térséget mert a Horizon-6 szenzor hatótávolságából kiesett ez a dolog,szeretném ha megvizsgálnának. Közben kissé lassan olalra néz.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 18.11.35 | Üzenet # 96
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan a kapcsolat ténylegesen megnyílt, és Throvson kapitány válaszolt az üzenetemre. A kolléga elmondta, hogy egy furcsa ion jelet kéne megvizsgálnunk, mert a Horizon 6 szenzor hatótávolgásán kívülre esik, és nem tudják ellenőrizni rendesen, mert az érzékelők nem tudják normálisan bemérni.
- Értettem. Máris megvizsgáljuk a jelet - feleltem, majd kommunikációs tiszthez fordultam.
- Ha végzett a térség ellenőrzésével, akkor nézzen utána a Throvson kapitány által említett jelnek. Maximális érzékenységre állítsa a szenzorokat. Amint lehet tudni akarom mi van ott - adtam ki az utasítást, majd újra a képernyő felé fordultam.
Közben láttam, hogy a kollégám is félre nézett.
- Kapitány. Az ellenőrzést megkezdtük. Hamarosan megtudjuk mi van ott. Esetleg tehetünk még önökért valamit, vagy jelentkezzünk az Enterprise J-nél? - érdeklődtem a munkatársamtól.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 18.22.38 | Üzenet # 97
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet: Köszönjük a segítségüket. Az Enterprise-J adja meg a formációt a hajók beállításába,szeretném mielőtt ezt ekelzdenének kivizsgálnának a jelet amiről beszéltem mielőbb,lehetséges hogy esetleg információkat tudnak meg a harc előtt a Romulánok és azt nem engedhetjük meg.Köszönjük a segítséget és ahogy megtudták hogy mi is a jel okozója valójában értesítsenek .

Kapcsolat vége. - Az adás lekapcsol.

Kapitány:
Indulj el a hajóval keresni a környező jelet.

Wright:
A konzolnál szkenneled a térséget, hirtelen meglátod az űrhajót.

Shepard:
Elemzed, ez ugyan az a jel ami a Földnél is volt, de most már tisztán látod. A szenzorokat direkt zavarták meg. Ez egy Talon típusú hajó. (gyenge pajzs+fegyverzet. felderítő hajó) Értesítsd a kapitányt!




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-14, 18.44.36 | Üzenet # 98
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Throvson kapitány elmondta, hogy az Enterprise J fogja megadni a hajók formációját, de előbb kérte, hogy ellenőrizzük le neki a jelet. Jobb volt félni mint megijedni Akárcsak Én a kolléga sem akarta, hogy bármi információ is a Romulánok kezére jusson.
- Máris indulunk és megnézzük - feleltem. Ezek után a kapcsolat megszakadt, én pedig a kormányoshoz fordultam.
- Hadnagy. Induljunk a jel felderítésére. Teljes impulzussal előre - adtam ki a parancsot, majd kommunikációs tiszthez fordultam.
- Nyissa meg a csatornát az Enterprise J-re. Beszélni szeretnék Smith kapitánnyal - utasítottam a hadnagyot.
Ezek után Wright és Shepard felé fordultam.
- Van valami új információjuk a mostani és a Földnél érzékelt jelekről? - néztem kérdőn a két tisztre.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 16.30.01 | Üzenet # 99
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Bocsi de nem várhatok, új sorrend! )

- Uram! - Szólal meg a hadnagy legelől, izgatott hangon:
- A Romulán flotta a képernyőn! Több mint ötven hajó uram! Látótávban! - A következő pillanatban a Romulán hajók képe a képernyőn láthatóvá válik. Smith kapitány adása villámgyorsan terjed az összes hajón:
- Itt Smith kapitány az Enterprise kapitánya. Vegyék fel a formációt. Elsődleges paancs: védjék meg a bázist minden áron... Sok szerencsét. Smith kiszáll! - A Vulkáni nő arca nagyon zavartnak tűnik, és idegesnek is. Pedig ha ő ideges akkor már baj készülődik... A Romukánok nem támadnak. Fenyegetően néznek előre.

Sorrend: Gonsailes- Shepard-Wright-James ( Komm a gyenguszról) - Hope ( Komm a gépházból) - Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 16.44.27 | Üzenet # 100
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A U.S.S. Thor a megadott irány felé suhant.
~ Kíváncsi vagyok mit találunk ott ~ gondoltam.
Ekkor a kormányos megszólalt, és jelentette, hogy a Romulán flotta előttünk van, több mint ötven hajóval felszerelkezve.
~ Fenébe ~ mérgelődtem magamban.
Közben a képernyőn is megláttam a Romulán haderőt. Nem sokkal később Smith kapitány jelentkezett be minden hajóra, és a formáció felvételét utasította, illetve elmondta, hogy a Horizon 6-ot meg kell védeni minden áron.
- Teljes fordulat. Pajzsokat fel. Phesereket élesíteni. Töltsenek be két kvantumtorpedót, tíz photontorpedót és két qwantum neurális torpedót. Qwantum Neurális torpedók kilövése csak az Én parancsomra, illetve, ha Én nem tudok parancsot adni, akkor Wright kapitány, vagy Shepard parancsnok utasítására - adtam ki a parancsokat.
- Kormányos. Irány a U.S.S. Vortex mellé. Ha oda ért forduljon szembe az ellenséggel - utasítottam a tisztet.
Ezek után leültem a székembe, és aktiváltam a személyes vezérlőpultot a szék karfáján. Így nyomon tudtam követni a hajó állapotát, és ha szükséges volt, a fegyverrendszereket is irányítani tudtam innen.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Keresés: