Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Parancsnoki Híd
Mozgató
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 17.51.13 | Üzenet # 101
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közben a Romulán hajók össze gyülekeztek pont a Horizon-6 felett és mind a Horizon-6 pajzsrendszereit próbálják elintézni.



"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 17.56.59 | Üzenet # 102
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény: U.S.S Thor Gépház//

A gépházban tartottam egy rövid és tömör eligazítást, majd ezek után visszatértem a Parancsnoki Hídra és munkához láttam. Elkezdtem a térség szkennelését, de nem jutottam a végére, mert a Romulán flotta jelent meg előttünk, és a hajókat készültsébre állították. A kapitány kiadta az utasításokat a fegyverrendszerek élesítésére, és a torpedók betöltésére, melyeket gyorsan el is végeztem.
Ezek után a U.S.S. Vortex mellé indultunk. Időközben felbukkantak a Romulánok és elkezdték lőni a Horizont állomást.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-15, 18.00.01
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 18.10.06 | Üzenet # 103
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó nap ez a halálra uram - mondta Wright.
Látta a romulán hajókat, ahogy a disztruptoraikkal tesztelik a Horizont 6 pajzsait. Jól tudta, hogy most mit csinálna egy klingon. Átteleportálna a hajóra, a kezében egy blak'hetel és aztán végezne az összes hegyesfülüvel.
Ekkor meghallotta, hogy milyen tervel állt elő az Enterprise kapitánya. Így pillanatok alatt lemorzsolják a flottájukat.
- Uram, ha állunk, akkor pillanatok alatt fémforgácsot csinálnak belőlünk a romulánok. Az igazi harcos mindig mozgásban marad. Zavart kell keltenünk köztük, ők arra számítanak, hogy nem vagyunk mozgékonyak. Javasolni szeretném, hogy repüljünk közéjük, és úgy tüzeljünk. Régi klingon taktika, ezt hívják Kor manővernek. - A nagybátyja Q'tior sokat mesélt Korról, és a taktikájáról. - Sokat harcolt a romulánok ellen.


 (HU)
 
Hope
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 18.16.49 | Üzenet # 104
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram itt a gépház! Minden rendszer rendben egyenlőre.. Adás vége!
 (HU)
 
Mozgató
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 18.24.38 | Üzenet # 105
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közben valamit észre vesz Shepard,szinte át lőnek a Föderációs hajók pajzsán,valahogy megtudhaták a pajzsrendszereink frekvencia kódját,közben egy lövés találja el a hajót és a taktikai panel melleti panel kiég és a vele dolgozó tisztek mind,tova repülnek szétégve.
(Shepard mondd el az észrevételedet most ez a legfontosabb!)
Sorrend:Shepard,kapitány,főgépész, Wright


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 19.03.39 | Üzenet # 106
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az érzékelőkön észre vettem néhány hajót.
Kapitány újabb ellenséges hajók...
szinte meg se érkeztek de már egyből ránk lőttek de érdekes módon első találatra át lőtték a pajzsainkat.
- Kapitány az ellenség könnyedén át törnek a pajzsainkon.
néhány másod perccel később, újabb találatot kaptunk
~ Mi van a pajzzsal?!
Arra lettem figyelmes hogy a közelemben lévő pultok berobbantak, és az ott dolgozó tisztek megégve hanyatt repültek.
Én eközben a legtöbb találatot érő pajzs részt próbáltam erősíteni.
A tenyeremet a kommjelvényemhez érintettem, és hívtam az orvost.
- Dr. Shuterland azonnal jöjjön a parancsnoki hídra sérült tisztjeink vannak!
aztán oda szóltam néhány embernek
- Oltsák el a tüzet!.
Már kapkodva próbáltam korrigálni a pajzsot de az energia szint szinte megzuhant hogy mennyire azt nem tudom meg mondani de még kitart egy ideig.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-15, 19.10.44
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 19.10.40 | Üzenet # 107
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A helyzet egyre durvult a Romulán flotta keményen kezdett lőni minket. Ahogy a képernyőn láttam a pajzsaink nem jelentenek nekik akadályokat.
~ Mi a fene van itt. Valaki kiadta a kódjainkat ~ gondoltam.
Ekkor Sheppard jelentette, hogy a mi pajzsaink se ártanak nekik.
- Értettem, parancsnok. Modulálja a pajzsfrekvenciákat. Amennyire tudja módosítsa a pajzs konfigurációt. Azt akarom, hogy ne tudjanak átlőni az erőtéren. Azonnal - utasítottam a tisztet.
- Pheser-ekkel tűz a legközelebbi hajóra. Photontorpedókkal tűz. Folyamatos manőverezés. Ne engedjük, hogy bemérjenek.
Ekkor hallottam meg Wright javaslatát a Kor taktikáról.
- Csinálja parancsnok. Hadnagy. Adja át a helyét - mondtam az első tisztnek, majd a kormányosnak.
Közben a felrobbant konzolok is még jobban égtek.
- Oltsák már el azt a tűzet. Hol van már az orvosi egység - mondtam.
Ha Wright leült oda szólok.
- Intézzük el ezeket a mocskokat. Csinálja a manővereit parancsnok - mondtam az első tisztnek.
Majd a kommjelvényemhez nyúltam:
- Gépház. Erősítsék a pajzsokat. Dolgozzanak össze Shepard parancsnokkal. Kapcsolják össze a hídon és a gépházban lévő konzolokat - küldtem az üzenetet.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szerda, 2011-06-15, 19.21.02
 (HU)
 
Hope
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 19.50.59 | Üzenet # 108
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Próbálkozunk uram, de idelent elég forró a helyzet! Minden tőlem tellhetőt megteszek! Adás vége!
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 20.02.57 | Üzenet # 109
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes kapitány átadta neki a vezérlést.. Wright megropogtatta a nyakát, majd oda szólt a kormányosnak.
Előrevezette a Thort, majd odaszólt a taktika tisztnek. - Maga lőjön fézerekkel az első három hajóra, - majd ha ez megtörtént, hátat fordít a romulánoknak, és berepül az állomás mögé, ahol fotontorpedókkal való tűzelésre ad parancsot.
Remélte, hogy a védőflotta összes hajója ezt csinálja.
- Plussz javaslom, hogy a flotta összes hajója repüljön közvetlenül a romulánok mögé, így nem tudják, hogy velünk foglalkozzanak. És közel a hajóikhoz, így nem tudják, hogy hova tüzeljenek, hogy ne találják el a sajátjaikat. Tudják mint a Jedi Visszatérben.
Majd odafordult Gonsaileshez:
- A klingonok imádják. Luke Skywalkert hatalmas harcosnak tarják...




Az üzenetet módosította riddick222 - Szerda, 2011-06-15, 20.10.07
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 20.11.40 | Üzenet # 110
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A rázkódások közepén James fut be és segít az ápolókkal a tiszteken. A Romulánok még mindig tüzelnek s a flotta szétszéledt. Ekkor egy adás érkezik be a uss Arcadiáról:
- Itt Willow Hedgett kapitány a uss Arcadiáról! Segítséget kérek ismétlem segítséget kérek! Hall valaki engem?! A Romulán hajók körbezártak! Minden Föderációs hajónak itt az Arcadia! Segítséget kérek! - A nő arca poros, koszos, a panelok a háttérben égnek a hajó erősen rázkódik és az adás szakadozik:
Sorrend:
Gonsailes-James-Sorak- Gonsailes- Wright-Shepard-James - Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 20.21.59 | Üzenet # 111
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan megkaptam a főgépész válaszát, hogy dolgoznak az ügyön.
- Rendben. Hozzanak ki mindent amit tudnak ebből a hajóból - küldtem üzentet.
Ezek után Wright leült a kormányos pulthoz és már irányította is a hajót. Megkerültük az állomást, közben pheser-ekkel és photontorpedókkal tüzeltünk az ellenségre.
- A Föderációs flottának. Próbáljanak a Romulánok közelében maradni, hogy ne tudják olyan könnyen kikerülni a saját lövéseiket - mondtam a hálózatos kommrendszer segítségével az összes hajónak.
Wright ekkor a jedi lovagokról kezdett dumálni.
- Legalább a klingonok is szeretnek valamit tőlünk - feleltem.
Ekkor látom meg, hogy Dr. Shuterland megérkezik.
- Lásson munkához doki.
Ebben a pillanatban rádióadás érkezik a U.S.S. Archadia-tól, és segélykérést kér.
- Irány az Archadia. Folyamatosan lőjünk a körülötte lévő hajókra. Élesítsenek két qwantum neurális torpedót, és lőjék ki a legközelebbi romulán hajóra azokat - adtam ki a parancsokat



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2011-06-15, 20.50.13 | Üzenet # 112
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor beérkezek a hídra mindenki nyüzsög, és a panelok is égnek. Idegesen hajolok oda a sérült tisztekhez és elkezdem az égési sérüléseik kezelését miközben a másik két emberem is dolgozni kezd. " Jó, nem olyan súlyos. " - Konstatálom magamban miközben tudom hogy fal fehér vagyok. "Ha ennek vége, lehet hogy átkéretem magamat valami orvosi hajóra.. " - gondolom magamban.


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 19.36.13 | Üzenet # 113
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Bocsi mindenki de új sorrend! )

Gonsailes:
Előlről egy shimitar típusú hajóval néztek farkas szemet hirtelen miközben a hátatok mögött két csatacirkáló bukkan elő és teljes erőből tüzeli kezdenek. Ekkor érkezik a Mendelson admirális álltal beígért segítség is, 2 hatalmas vulkáni project hajóval + 18 Föderációs csillaghajóval azokon kívül. A java Prometheus, Excalibur, Galaxy-X felújjított változatokból áll.

Sorrend:
Gonsailes-Szingularitás-Gonsailes- James- Szingularitás- Wright- Shepard- Sorak- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 20.06.10 | Üzenet # 114
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elég csúnyára fordult a helyzet. Ahogy az Archadia felé haladtunk elénk került egy skimitar osztályú hajó, és hirtelen a hátunk mögött is megjelent két csatacirkáló. Mind a három teljes erőből tüzelni kezdett ránk.
- Pajzsokat maximumra. Viszonozzák a tűzet. Torpedókat kilőni - adtam ki a parancsokat.
Ekkor jelent meg Mendelson admirális egy kisebb flottával. Két volkáni projekt hajó és tizennyolc Föderáció hajó jelent meg. A legtöbbjük elég erős hajók voltak, így remélhetőleg megnövelik, majd az esélyeinket.
- Végre - mondtam, mikor megláttam a hajókat.
Ezek után újabb parancsokat adtam.
- Vegyék célba a szemben lévő hajót. Teljes szórás minden fegyverrel, két kvantumtorpedót, tíz photontorpedót, és két qwantum neurális torpedót kilőni rá - utasítottam az tisztjeimet.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 20.12.47 | Üzenet # 115
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tisztjeid munkába lendülnek, ám ekkor egy hatalmas robbanás hallatszódik. elég fülsiketítő és félelmetes is. Több tiszt sokkolódik ki a hátolsó paneloknál. A Skimitar típusú hajó egyre erősebben tüzelni kezd és szemmel láthatóan közelebb is jön a képernyőn egyre nagyobb és nagyobb lesz.... Ekkor az előtted lévő képernyő kiszakad a helyéről és több tiszt az űrben talállja magát. Szerencsére az aoutomatikus lezáró rendszer lezárja egy erőtérrel a léket, de kapitány légnyomást kap és kómába esik.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 20.19.25 | Üzenet # 116
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint a tisztek munkához láttak egy robbanás fülsiketítő zaja hallatszik, és a hátul dolgozók közül többen sokkot kapnak.
- A fenébe - mondtam.
Eközben a Skimitar osztályú hajó még inkább rákezd a lövések leadására, és hamarosan a hajó közelebb is jön a U.S.S. Thor-hoz.
- Kapcsoljanak hátra menetbe - kiáltottam el magam, de már késő volt.
Ekkor az előttem lévő képernyő felszakad, és megnyílik a hajótest az űr felé. Csak azt látom, hogy az embereim kirepülnek, majd mikor lezár az automatikus biztonsági pajzs összeestem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Csütörtök, 2011-06-16, 21.05.13 | Üzenet # 117
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor megrázkódik a hajó és fölsiketítő hanggal reccsen egyet legszívesebben felsikítanék pánikomban, de mire felesztmélnék a képernyő vágódik ki a nyilt űrbe... gyorsan megmarkolom az egyik panelt... tisztek kiáltozásait hallom. behunyom a szememt és markolom a panelt. "csak ki ne essek" - gondolom magamban, habár szívesen találkoznék a túlvilágon a feleségemmel. Mikor visszazökken a gravitáció a normálisba Gonsailes kapitány a földön van, és nincsen magánál. Odarohanok hozzá és mégnézem a pulzusát.
- még él, de súlyos az állapota.. kómában van.... Segítsenek levinni őt a gyengélkedőre!

Folyt:. gyengélkedő



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 17.01.05 | Üzenet # 118
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
James: Indulj le a gyneguszra.
Folyt. köv.: gynegélkedő
A rangidős tiszt átveszi a hídat:
Sorrend:
Wright- Shepard- Sorak- Szingularitás

Hozzáadva (2011-06-17, 17.01.05)
---------------------------------------------
( Uj kör....)
Mindezek cselekményekkel után nem sokkal Shepard közli:
- Kapitány! Kapitány!! Több mint 80 Romulán hadihajó lép ki a szubtárből, és még jönnek! egyre többen lesznek! Ezekkel nem fogunk tudni elbírni! - Ebben a pillanatban bejövő adás érkezik a flottától:
- Itt Mednelson admirális minden közelben lévő Föderációs csillaghajónak! Visszavonulás! Ismétlem visszavonulás! Minden Föderációs hajó vonuljon vissza a Földhöz! - Az adás ezzel lekapcsol.
Sorrend:
Sheppard-Bart-Wright-Szingularitás
(utolsó hsz a jelenlegi küldihez)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 10.07.09 | Üzenet # 119
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már Kritikus szinten állt a hajónk védelme, és nem tudtam tenni ellene akárhogy is igyekeztem. Egyik pillanatba a hajónk a kora találatot kapor hogy a képernyő berobbant és a társaim elkezdtek kirepülni a nyíláson,
én szerencsére meg tudtam tartani magam egy kis ideig de az is elég volt mert a védő mező aktiválódót. aztán már elkezdtem az alapvető javaslatot mondani a felettesemnek.
- Uram Evakuálnunk kell a hajót!.
Mire oda néztem láttam hogy kapitány eszméletlen.
~ Remek.
Elkezdtem keresni az első tisztet de ekkora káoszban és füstben alig lehetett látni valamit. De végül sikerült meg pillantanom a felettesemet így oda mentem hozzá és elmondtam tömören a helyzetet.
- Uram a pajzsaink totálisan károsak már csak egy vékony burok van a hajó és a vég között, úgy vélem itt az ideje evakuálnunk kell a hajót.




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2011-06-18, 10.07.40
 (HU)
 
Bart
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 12.52.05 | Üzenet # 120
U.S.S. Thor Harcászati/tudományos főtisztje
Csoport: Letiltottak listája
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Remek, a hajó romokban. És logikátlan döntések ezrei hajtódnak végre.~ mértem fel a helyzetet.
- Parancsnok (Wright), a Piccard manőver. - mondtam, és a taktikai főtiszt (Sheppard) felé fordultam.
- Az az egyetlen esélyünk. Görbületre váltunk, de szinte azonnal ki is lépünk, így egyszerre két helyen leszünk folyamat. - mondtam a rövid összefoglalását, a manővernek.
- Meg kell szervezni a flotta többi hajója is tegye ezt. Az ellenség túlerejével szemben esélytelenek vagyunk. Ha evakuálunk, elfognak mindenkit. Ez az egyetlen logikus lépés. - mondtam



Shor'ak parancsnok
U.S.S. Thor
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 14.15.22 | Üzenet # 121
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A romulánok csak támadnak, és támadnak. Az űr megtelt sérült hajók roncsaival, robbanások. Az ellenséges hajók egyre jobban előrenyomultak, és a legújabb hírek szerint még 80-an harcimadár közeleg.
Ezt a csatát elvesztették.
A hajó romokba. Wright látta, hogy azok a tisztek, akikkel még pár órája beszélgetett most égett hullák vagy az űrben sodródó jéghideg testek.
Szerencsére Sho'rak a hajó fél ember-fél vulkáni tudományos tisztje adott egy jó ötletet.
- Picard manőver - mondta a hajón lévő tiszteknek a parancsnok. - Tegyenek úgy, üzenjenek a többi hajónak. Mi a Simicart támadjuk.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 14.18.28 | Üzenet # 122
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Olvassatok! Vissza kell vonulni! Itt és most!)

Sorrend:
Wright-Bart- Shepard- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 16.17.21 | Üzenet # 123
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright nem hitte el, hogy végig kell néznie, ahogy a Romulánok elfoglalják a Horizont 6-ot. Vesztettek, felsóhajt, majd megvakarja a tarkóját. Itt már semmit sem tehetnek, ebből háború lesz egész biztos.
A Thor súlyos sérüléseket szenvedett, amelyeket csak is egy csillagbázison lehet kijavítani.
Felsóhajtott, majd megvakarta a bal kezét.
- Jó, kövessük a visszavonuló hajókat. A Horizont 6 elveszett.
Majd még egy újabb pillantást vetett az elfoglalt bázisra.
- Térváltás...
Utasította a kormányost.


 (HU)
 
Bart
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 17.54.04 | Üzenet # 124
U.S.S. Thor Harcászati/tudományos főtisztje
Csoport: Letiltottak listája
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ A franc egye meg. Kontárok, inkompetens marhák. ~ mérgelődtem magamban, és szúrós pillantást vetettem a parancsnokra, és az elveszett bázisra.
~ A csillagflotta elévült s haldoklik. Ennyi lenne? Már a Romulánokkal se bírunk? ~ mérgelődtem tovább magamban, majd öklömmel erős csapást mértem a tudományos állomásra.
- Parancsnok. Illogikus itt hagyni egy föderációs bázist. Minden csillagflottás adat és védők ott van az adatbázisban. Valamit tennünk kell. - mondtam, rezzenéstelen vulkáni arccal.
- Vagy fel kell készülnünk, hogy a B-kvadráns legkeményebb, és második legintelligensebb faja igen komolyan jelen lesz, az alfa kvadránsban, és a Föld is bajba kerül.



Shor'ak parancsnok
U.S.S. Thor
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 00.39.32 | Üzenet # 125
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A helyzet szó szerint kezdet forró lenni nem csak a Lángoló berendezésekre gondoltam hanem a kint lévő hajóink is fogyatkoznak, ekkor egy férfi lépet oda hozzánk és elmondta hogy az evakuációs tervem badarság. Bár abban igaza volt hogy a menekülő kompjainkat lelőnék de.
Végül a rangidős tiszt egyet értet vele én meg tettem a dolgomat mármint oda rohantam a taktikai Pulthoz, és a látvány nem volt szép, súlyos energia veszteséget szenvedtünk, valamiről el kell vonnom az energiát hogy a hajtóműveket feltöltsem.
- Uram át irányítok energiát a görbületi meghajtóra!. a fegyverektől.
és elkezdtem a folyamatot.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2011-06-19, 00.41.44
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 11.57.04 | Üzenet # 126
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindultatok a Föld felé.
- Uram körübelül 2 nap a sérült műszerekkel az út. - Mondja az egyik tiszt.

Sorrend: Wright-bart-Sheppard-Szingularitás (Jelentést kéne írni)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 12.35.23 | Üzenet # 127
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright visszaült a helyére, majd beletúrt a hajába.
- Félig szétlőtt hajóval szinte semmi esélyünk nincs a romulánok ellen - mondta az ember-vulkán hibridnek. - De majd visszatérünk egy erősebb flottával, és visszafoglaljuk az egész szektort. Ezt megigérhettem.
A parancsnokban ekkor tudatosult, hogy övé a hajó. Ő került a parancsnoki lánc legfelsőbb szintjére, tudta, hogy most mi jön...
Visszamegy a Földre és jelentést kell tenni az admirálisnak.
És két nap az út.
- Sho'rak a csata előtt a Föld közelében egy klingon eredetű energiajelet érzékeltünk. A későbbiekben kiderült, hogy ez egy Talon osztályú hajó. Könnyű felderítő. Gyors, de a fegyverzete és a pajzsai gyengék.
Wright magában ordítani tudott volna. Klingonok nevelték fel, sokat köszönhetett nekik, erre lehet, hogy ellenük kell majd harcolnia...
- Lehet, hogy tudtak a készülő romulán támadásról, és hamarosan támadást kezdenek a Föld ellen. Erről értesítenünk kell a vezérkar. Mindennél fontosabb.
Ha ez igaz, akkor a Föderáció nehéz órák elé nézz.


 (HU)
 
Bart
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 13.10.39 | Üzenet # 128
U.S.S. Thor Harcászati/tudományos főtisztje
Csoport: Letiltottak listája
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Esélyek? Miről beszél ez az ember?~
- A Romulán, az egész Galaxis egyik legveszélyesebb faja. És soha nem adják fel, inkább meghalnak. - mondom a parancsnoknak, aki újabb képtelen teóriákkal áll elő?
- Klingon és Romulám egység? Parancsnok, ennek az esélye igen kicsi. A Klingonok Romulán gyűlöletét, csak a Romulánok Klingonok iránti gyűlölete múlja felül. A visszavonulás, gyáva lépés volt. Logikus, de gyáva. Kiszolgáltattuk a teljes Föderációt. A bázis megsemmisítése lett volna Logikus lépés, akár a hajó feláldozása árán. Mert, több milliárd élőlény sorsa fontosabb, mint pár ezeré. - mondtam, majd a parancsnoknak sikerült feltennie a pontot az "I"-re.
- Akkor utasítsa a kommunikációs tisztet, hogy küldjön szubtér üzenetet a Földre, a Flotta admiralitásra. - feleltem a felettesemnek.
~ A parancsnoknál, aki rossz döntéseket hozz, még rosszabb a parancsnok, aki nem hoz döntéseket.
- Parancsnok, menjünk a legközelebbi mélyűri állomásra, végezzünk hármasszintű diagnosztikát, és javításokat, és derítsük ki, mi volt ez az egész. Tényleg a Romulánok állnak-e mögötte. Ha visszamegyünk a Földre, csak még jobban kiszolgáltatjuk a Konföderációt. Parancsnok. - sziszegtem az utoló szót a fogaim között.
- És a legjobb lenne a Klingonoknál kutakodni, esetlegesen együtt dolgozni velük.



Shor'ak parancsnok
U.S.S. Thor


Az üzenetet módosította Bart - Vasárnap, 2011-06-19, 15.08.15
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 14.42.27 | Üzenet # 129
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Adás érkezik a csillagflottától uram! - Szól ekkor az egyik tiszt.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 15.00.33 | Üzenet # 130
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wright elgondolkodva hallgatja Sho'rak szavait, majd megdörzsöli az állát, és felnézz a plafonra.
Ha van célod, akkor legyen merszed végigvinni.
Csengtek fülébe nevelőapja szavai.
Majd ránézett a vulkánira, aki elmondta, hogy mit kell tenni.
- A Föderáció védelmére esküdtünk fel. - A kommunikációs tiszt felé fordult, amikor az azt mondta, hogy a Csillagflottától üzenetet kaptak. - Kapcsolja.
Amikor már beszélhetett, előrelépett és megszólalt.
- A csata előtt érzékeltünk egy klingon szubtér jelet a Föld közelében, amely egy Talon osztályú felderítő hajótól származott. Tudom, hogy a parancs az, hogy térjünk vissza a Földre, de mi nem tesszük azt. A Föderáció védelmére esküdtünk fel, a híd személyzete, akár csak maguk ott a Földön. Ha a klingonok is támadást terveznek, azt ki kell derítenünk. Ha ezt árulásként fogják fel akkor tegyék... De egy bizonyos James Tiberius Kirk is a helyembe a klingon űr felé venné az irányt. Sok sikert...
A kommunikációs tiszt felé fordult:
- Bontsa a kapcsolatot.
Körbefordult a hídon:
- A sebesülteket rakják kompokra, és vegyék az utat a legközelebbi föderációs bázis felé, aki menni akar az most szóljon. Aki tiltakozik, nyugodtan tiltakozhat, bekerül a hajónaplóba.
Ha ezek megtörténtek, akkor kiadja a parancsot a kormányosnak:
- Warp. Irány a klingon űr.


 (HU)
 
Bart
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 15.06.34 | Üzenet # 131
U.S.S. Thor Harcászati/tudományos főtisztje
Csoport: Letiltottak listája
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnok végre csinált valamit, bár inkább tűnt egy öntömjénező marhaságnak amiket mondott, szentimentalista felfogással, de lényegtelen miért, helyes útra tévedtünk.
- Vettem Parancsnok. - mondtam az elsőtisztnek.
- Shor'ak parancsnok mindenkinek. - nyitottam meg a komcsatornát s szólaltam meg.
- A hajó komoly sérüléseket szenvedett, de feladatunk van. Aki el akarja hagyni a hajót, annak 10 perce van ezt megtenni egy komppal. Aki marad, az jön velünk a Klingon űrbe kideríteni, mit tartogat a jövő a föderáció számára. Ne feledjék "A többség érdeke, a kevesek előtt." Több milliárd élet múlik rajtunk. - zártam a komcsatornát.



Shor'ak parancsnok
U.S.S. Thor
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 14.00.18 | Üzenet # 132
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( MOST ÁLJ ÉS MIDNENKI A TÁRSALGÓBA!)

Hozzáadva (2011-06-22, 14.00.18)
---------------------------------------------
A Uss Thor megérkezett a javító depot-ba. Mendelson admirálistól érkezett a javítások alatt egy adás. Az adást lementették egy adathordozóra ami a jelenlegi rangidős tiszt olvashat csak el.
Küldetés




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 19.53.02 | Üzenet # 133
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szörnyű Tudni hogy az ellenség szét kapta a flottánkat, és vissza vonulást kellet végre hajtani a földre, a hajó totál káros a kapitányunk eszméletlen. ennél már nem is lehetne rosszabb.
Ha a hajónk már úgyis javítás alatt van, így úgy döntöttem hogy meglátogatom a gépházat hát ha tudok ott tenni valami hasznosat. De persze jelentenem kell az első tisztnek az ideiglenes távozásomat a hídról.
- Uram lemegyek a gépházba mert jelenleg ott tudnám hasznosítani magamat és kiveszem a részemet a javításokban.
Elindultam a turbóliftekhez a gépház felé.
~ Bahh remélem a földön lévő mérnökök elő állnak valami új fegyverrel mert már csak idő kérdése és a föld ostrom alatt lesz.

// Folytatás: U.S.S Thor gépház. //


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 22.16.59 | Üzenet # 134
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Kereszt tűzben"


Mikor Blake Munro és Blesser parancsnokok felértek a hídra szinte azonnal szemtanúi lehettek annak hogy a hídon mindenki meghalt: viszont több Kardassziai is mesterkedik épp a konzolokkal.
Amikor viszont a Kardassziai tisztek szembe néztek az épp felérkező csillagflotta tisztekkel azonnal össztüzet nyitottak Blakere és társaikra.

( Blake - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 14.29.22 | Üzenet # 135
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rögtön fedezékbe menekültem és csak ordítani tudtam úgy ahogy egy katonához méltó volt.
-'Szemetek'!!! ordítottam el magamat ezt értettük a Kardassziakra mert háború idején mindig így becéztük a Kardassziai légiósokat a fronton.Elővettem egy bénító gránátot majd eldobtam mi közben fél kézzel tüzeltem tovább.
-TŰZ VAN A HÁZBAN!ordítottam el magamat és eldobtam a gránátot az ellenség közepébe mi közben egyfolytába lőttem ahogy csak tudtam,lövés közben szinte már az izzadtság minden mértéke szétoszlott a testemen .




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"


Az üzenetet módosította BlakeMunro - Péntek, 2012-10-05, 14.36.55
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 16.40.25 | Üzenet # 136
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gránát - talán - nem a legjobb megoldás volt egy Kardassziaiakkal tele rakott, mivel a hídon álltak azok.
A kis robbanó eszköz előbb végig gurult a kapitányi szék alatt,majd felrobbant.
Hatására a kapitányi szék félre repült, a tucat Kardassziai közül négy azonnal meghalt a többi pedig megsérült. Egy csapásra csend borult a hídra; csak a kisülő panelok maradék sercegését lehetett hallani.
- Szép volt! - Szólt vigyorogva a hajó biztonsági tisztje.

Abban a pillanatban a Recont - ami amúgy sem volt működőképesnek mondható - mintha egy csapásra kimerevítették volna.

Szingularitások egyszerre záródtak be amitől erős elektromágneses zavar keletkezett az űrben; a közelükben lévő hajók egyszerűen megmerevedtek
A Querrarieai hajók elmentek de előtte egyfajta bio töltetet dobtak le ami vírust terjesztett de nem ölt meg mindenkit, csak megfertőzött a Bajor fővárosára, az Agrosi hajók pedig követték a Querrarieai.
Az űr csendes maradt, tele roncsokkal, segélykérő hajókkal és a háború utáni károkkal: talán már csak az utómunka maradt hátra és egy mély lélegzet: a közelgő viharé.


Utolsó hszk a "Kereszt tűzben" c. küldetéshez

( Blake - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 16.18.50 | Üzenet # 137
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyors cselekvés és sok tapintható lélek volt ebben a percben ahogy nagy nehezen vissza tartottuk az idegeneket ..de pár perc múlva inkább a hajó kapitányért és a mások felelőségéért kellet magamat bevetni..pár tisztet hátra vágtam hogy meg meneküljenek a robbanástól ami keletkezet egy robbanószerkezettől ami berepült..úgy tűnt hogy az idegenek vagy meghaltak vagy eltűntek ..de már csak egy valami hiányzott a teljes képből az pedig az volt hogy ideglenesen foglalkozzak a hajóval..hiszen nem az enyém volt de mivel a kapitány elég keményen megsérült így nekem kellet egyengetni a dolgokat..de mielőtt neki foghatunk volna..vész jelző adásokat adtam le ..hogy valaki megtalálja a hajót..gondoltam hogy ez az első lépés a kezdet és a véghez is...



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 20.10.34 | Üzenet # 138
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A "Kereszt tűzben" c. küldetés lezárva.

Hozzáadva (2012-10-21, 20.10.34)
---------------------------------------------

" Tükör tükör"


Nathaniel és Blake több tiszt kíséretében a hídra érkeztek, és a hajó megkezdhette üldözését
a Norwegiannak. Azonban Blake nem tudhatta hogy a jel amit üldöznek koránt sem valós, sőt
mi több egy csapda.
" Két perc és ott vagyunk." - Jelentette Nathaniel stratégiai tanácsadónő. - " Uram e közben
talán elmesélhetné hogy mi történt az első tisztünkkel.." - Nézett rá a férfira.
Ebben a percben lépett ki a Soveregin osztályú hajó a szubtérből, azonban talán nem a legmegszokottabb módon:
Az egész hajó remegni kezdett.
" Uram egy roncs zónába vezettek a jelek!" - Kiáltotta a kormányos.
" Egy csapda.." - Motyogta Nathaniel.

( Blake - Alisha - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 20.22.01 | Üzenet # 139
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy csapda igen..de milyen érdekes csapda...feleltem a tisztnek aki megszólalt majd a székembe leülve konstatáltam mi közben beletúrtam a hosszú szakállamban és próbáltam gondolkozni hogy vajon mire is lehetne ezt az ellenkező módjára állítani hogy nekünk kedvezzen a szituáció..rá néztem a jelen lévő tisztekre majd vissza néztem és magam elé kezdtem el beszélni félhangosan..'Vadász vagy üldözött...'-már csak ezt kell eldöntenünk..hm...hümmögtem hangosan majd rá néztem a tudományos tisztre egy pillantással.Szken teljes kiterjedéssel..azt kérek most...pajzsokat le..nincs rá szükségünk most még..irányítson vész energiát a pajzs emitterekre..hogyha ránk támadnak egyből felhúzzuk őket majd rögtön visszavágunk..akár hol is álcázzák magukat rajtuk kapunk..ez már csak az idő kérdése és a győzelem a mienk lesz..szorítottam össze a kesztyűs kezemet ökölbe magam elé tartva majd rá néztem az egyik türelmetlenkedő tisztemre.Nyugodjon meg..hisz tudja...'kemény munka rózsát teremt'



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
AlisonBrundser
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 19.41.53 | Üzenet # 140
Uss Rising főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is tudom miért követtem a kapitányt a hídra, de ha már megtettem karba tettem a kezeimet és nekidőltem a falnak.
Pár percig szavak nélkül néztem Munro-t ahogyan a legújabb diadalmi beszédjét fűszerezi, de magamban megállapítottam hogy nem elég hogy mindenből diadalmat csinál, még valami Klingon-i mentalitással is rendelkezik...
- Ha ezen túl vagyunk Blake, megjegyezném hogy jó lenne ha valahogy kikecmeregnénk ebből a zónából... - Pár percig újfenn csendbe maradtam, majd nagy nehezen hozzá tettem:
- Orvos vagyok nem stratégiai zseni, és ez csak egy javaslat volt. - Mosolyodtam el halványan, aztán kilöktem a zászlóst a tudományos konzol elől, és helyet foglaltam.




" I'm a doctor not a engineering!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 20.01.58 | Üzenet # 141
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hídon beállt ideiglenes kis csöndet egy fiatal női hang törte meg:
" Uram.. kapitány! Megtaláltam a plazma nyomok eredeti helyét! " - Szólt a nő feszült hangnemben. - " Koordináták 994/003." - Jelentette.


( Blake - Aisha - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2012-11-01, 12.24.23 | Üzenet # 142
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mereven rá néztem a hátam mögött tébáláboló fő orvosra aztán pedig vissza néztem a képernyőre...recsaptam a karfámra és fel álltam ..Szkent kérek..teljest..minden egyes pontról akarom tudni hogy mi -micsoda..mert ha nem tudom...olyan leszek mint a 'vad aki csak keresi a prédáját'..és nekem viszont a préda kell nem akarok én a helyébe lépni hiszen ez így van rendjén...mondtam félhangosan és közben beletúrtam a szakálamba és visszaültem a székembe és kihúztam magamat benne...még jó hogy ...akartam volna mondani valami mást is de abban a percben jelentettek nekem..'lassú munka földet teremt'..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
AlisonBrundser
Dátum: Szombat, 2012-11-03, 11.16.27 | Üzenet # 143
Uss Rising főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól van, jól van. - Feleltem megvonva a vállamat a kapitány következő annakdótájára. - Nekem mindegy csakhogy ez nyilván való hogy ők még mindig ott vannak, mi meg még mindig itt és ha csak itt ácsorgunk és szkennelgetünk azzal nem fogunk elérni semmit, legfeljebb beszerezhetünk néhány bujdosó lázadót, de szerintem még azt se.. nem mintha megint csak számítana a véleményem. - Könyököltem rá a panelra.



" I'm a doctor not a engineering!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-07, 23.19.29 | Üzenet # 144
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ebben a pillanatban a híd megremegett, és egy torpedó csapódott a Recon oldalába.
A hajó nem károsodott szerencsére, csupán enyhén, így miután pár ember előre esett a székből Blake a főképernyőn valószínűleg Bairdék legnagyobb támogatójukkal egy Bird of prey-el néztek szembe.
A Ragadozó madár lehet ötször kisebb, de annyiszor gyorsabb is volt valamint illegális technológiákkal volt felfejlesztve... a lázadók egyik támogatója J'alpackh tábornok ült benne.


( Blake - Alison - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2012-11-08, 17.19.44 | Üzenet # 145
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A biztos pont az űr ahol vagyunk..keltem ki magamból amikor az egyik tiszt kezdett arról magyarázni hogy miért nem megyünk már...amire viszont tudtam volna normális kúltúrált választ adni egy torpedó hasogatta fel a hajó falát mint a mennydörgés az égből úgy csapódott be a torpedó a hajótestbe..jegeztem meg magamban de tudtam hogy ez csak a lázadók egy álnok támadása lehet ezért kellet nekünk lenni a ragadozónak annak aki levadássza a prédát kegyetlenül mint a puszta árnyéka amikor az emberre szegül.Torpedókat élesítsék és kapcsolják be az álcázó rendszerünket de azzonal! mondtam hangosan és ahogy eltűnt a hajónk vártam a pillanatot amikor szemtől szembe adhatom meg azt amire mindenki vágyott.



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
AlisonBrundser
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 20.20.27 | Üzenet # 146
Uss Rising főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben megvontam a vállamat kis hiján lefejeltem az előttem levő műszert falt.
- Az Istenit kapitány nem evszi észre hogy csak úgy szórja az a Klingon fenevad ránk a torpedókat?! - Hördültem fel, majd felsikkantottam mikor majdnem kiestem a székemből. - Inkább lemegyek a gyengélkedőre! Itt nem lehet aludni!




" I'm a doctor not a engineering!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 22.21.26 | Üzenet # 147
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Recon a flotta talán egyik legjobban felfegyverzett hajója volt, szóval egy Ragadozó madár talán meg se kottyant neki.
A hajó erős össztüzet indított a Klingonok ellen, akik szinte másodpercek alatt porladtak el az űrben kismillió darabra szakadva.
A remegések abbamaradtak a Soveregin osztályú hajón, miközben a főképernyőn akár valamiféle tüzi játék egy gyors fényefekt után el is tűnt a madár a semmibe.

( Blake - Alison - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2012-11-15, 20.38.17 | Üzenet # 148
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lenni vagy nem lenni...szokták mondani a becsületes harcok után...mondtam és afőképernyőhöz fel állva néztem meg közelebbről a képernyőt.'Ha harcolsz úgy veted meg magad ahogy tudod smint tudja úgy előz be minket',ahogy befejeztem az idézetemet megfordultam mint mindenek őre a sarkon és mielőtt beléptem volna a kapitányi irodámban még valamit mondtam.-Ha valakinek jelentés evan az jelente vagy különben végzek vele...szóltam ordítva és beültem a kapitányi irodámban hogy megirhassam a győzelmünket.



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
AlisonBrundser
Dátum: Vasárnap, 2012-11-25, 22.05.14 | Üzenet # 149
Uss Rising főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 10
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Örültem hogy végre abba hagyta az idegesítő annekdótáit majd ráütöttem a tudományos főtiszt vállára és ásítottam egyet.
- nah azt hiszem ez jó nap a halálra! - SZóltam a férfihoz. - Én azonban most iszom valamit nem tudom maga hogy van vele! - Kacsintottam rá majd megfordultam és a következő pillanatban már indultam is a turbólifthez el a gyengélkedő felé.




" I'm a doctor not a engineering!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-11-25, 23.12.32 | Üzenet # 150
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Habár a Klingon hajó ripityára robbant az Iss Recon még nem tudhatta hogy mi történt a hajó parancsnokával, Tom Generével és az Iss Rising-gal.
A Birodalom látott már szebb napokat is de új nap is fog virradni rájuk előbb vagy utóbb; ha jobb lesz ha rosszabb.

Blake - Alison - Agent

MEGJEGYZÉS: Utolsó kommentek a "Tükör,tükör" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Keresés: