Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Uss Spitfire
Uss Spitfire
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-04, 21.28.28 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Villámháború"


A Uss Recon legénysége bekötötte magát.
Felszíni ugrás. Nem a legegyszerűbb de nem is a legkönnyebb az ugrások közül, nem is beszélve arról hogyha rossz pillanatban nyitod ki az ernyőd akkor könnyedén pórul is járhatsz.. a cél egy magasabb hegyorom volt, mert a Quverrriai és a Birodalmi erők nem könnyen fognak el ott senkit, és ráadásul még közel is van az ellenséges erőkhöz.
E közben az ezredes egységei is közeledtek már egy másik koordinátára...
És Blake.-éknek sietniük kellett ha valamit is tenni akartak még mielőtt a kompot ki nem szúrják...

( Blake - Genere - Jim - Belmore - Baird - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Kedd, 2013-02-05, 18.52.01 | Üzenet # 2
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már két napja nem fürödtem de nem is borotválkoztam meg,annyira készültem erre a küldetésre hogy szinte az ereimben éreztem a harc dübörgését..ahogy ott áltam a kompba átvilágította a hajamat és a szakállamat is a hatalmas fény ami a komp oldaló lámpájából keletkezet fényt adta le a hajamon keresztül...rá néztem az első tisztemre és fel vettem a légvédő szemüvegemet és a hosszú ugráshoz tartozó,ruhát fel vettem magamra ami teljesen testhez álló volt oylan volt mint a régi vízi merülésekhez való ruha....még a fekete színe és a teljesen latex felülete is arra emlékeztetet..az elsőtisztem megint pofázni kezdet így egy egyszerű 'kus' szóval befogattam a száját szerencsére..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Kedd, 2013-02-05, 19.18.19 | Üzenet # 3
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány olyan büdös volt mint egy négy napos paraszt de próbáltam nem tudomást venni a kínról.
Felálltam mikor már tudtam hogy a légkör felé közeledünk és megigazítottam a ruhámat. Épp Baird lépett mellém így nem volt meglepő hogy nem bírtam ki szavak nélkül.
A szám elé tartottam a bal kezemet a jobbal pedig befogtam az orromat.
- Blake Munyró vagyok. Egy csöves! - De megkaptam a kusst szal csak sóhajtottam és halkan hozzá tettem:
- Nem. - Majd vártam a "végítélet napját".


 (HU)
 
Jim
Dátum: Kedd, 2013-02-05, 19.50.29 | Üzenet # 4
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közeledtünk a bolygó légköréhez és közben erősen éreztük a kapitány erős szagát amit én is alig birtam el viselni.Elővetem és megzéztem a pisztolyomat hogy még meg van-e minden cucom hozá majd fel áltam. Közben a kapitány le kezelte a többieket akik nem birtak magukal. Majd fel készültünk a kiszálásra amint el jön az ideje.



Az üzenetet módosította Jim - Kedd, 2013-02-05, 19.52.49
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2013-02-05, 22.10.10 | Üzenet # 5
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Először Baird ostobasága a fenekekkel, aztán meg Blake szaga.. komolyan már csak egy pirospacsi csata hiányzott volna és akkor üdvözölhettem volna magamat a nulladikban.
- Mintha agyilag visszafejlődtem volna. - Mondtam félhangosan szinte magamban motyogba majd kínomban inkább magamra toltam a világoskék szkafandert.
- Mikor megyünk?! - Kérdeztem idegesen.



" Second star to the right and straight on till morning.:"


Az üzenetet módosította Belmore - Kedd, 2013-02-05, 22.11.24
 (HU)
 
Baird
Dátum: Szerda, 2013-02-06, 18.15.43 | Üzenet # 6
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy jó ideje már a Spitfire ben voltunk a kapitány szaga különséképp nem érdekelt de nem is hagyhattam megszólalás nélkül sem..egy mű mosolyt vetettem be a kapitány nézete után majd homlok ráncolva néztem rá Belmore-re és sóhajtotam egyet az után hogy minek gondol minket Belmore..
Már bocs de nem azért mondom de ha talán nem mindig a Jon-odra gondolnál és megtanulnál együttélni a hajó többi emberével akkor talán nem lenne ilyen bajod..
Mondtam most az egyszer komolyan és rá néztem , a kapitányomra utána.
Én készen állok uram még ha ez a pár ember agyilag nem is...
Válaszoltam a kapitánynak majd betöltöttem a fegyveremet amit vissza tettem a tartójába.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-11, 17.33.29 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp egyre csak süllyedt lefele majd hirtelen a csöndben kinyitódott a rámpa.
Ekkor már mindenkin rajta volt a szkafander, és a légnyomás a tiszteket a falhoz préselte. Kegyetlen volt, mégis el kellett viselniük mivel katonák voltak.
- Háromra mehetnek uram! - Kiáltott hátra a kompot vezető sisakos andóriai hadnagy. - Felkészülni! 5..4..3..2...1! - A tisztek hirtelen a tartó kapcsból lefele kezdtek el szánkázni.
Az ellen-erők hatására szinte érezhették a szívük dobogását a torkukba, és azt ahogy belepréselődnek a szkafander ruhába.
A gyorsaság kegyetlen volt... és minden másodperc fontos... Amint zuhanni kezdtek a csillagok hírtelen eltűntek, ők pedig a felhőket látták maguk előtt.
A csöndben mely beállt egy női hang szólalt meg az éterből Blake Munro kommunikátorján keresztül, mely bele volt építve a szkafanderje belsejébe.
" Itt Nelson ezredes. Mi már lenn vagyunk. Maguk hol vannak? Vége." - Az adás elhallgatott, és Blake szemei előtt megjelent egy kontinens, majd egy sziklás hegység... Nelson ezredesék előbb érkeztek, de ez nem változtatott azon hogy időben kellett kinyitniuk az ernyőt ha nem akartak palacsintává lapulni...
" Itt a Spitfire. Az ideális ejtő-távig egy perc." - Szólalt meg mindenkinek a fülében az Andóriai hadnagy, Kozenij hangja. - " 54 másodperc... 53..." - Mély csönd volt, majd hirtelen:
" MOST!"


( Blake - Genere - Jim - Belmore - Baird - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2013-02-14, 22.49.34 | Üzenet # 8
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Vártam már végre hogy kiugorhassak már nagyon éreztem, Baird egyre jobban idegesít és Belmore egyre jobban felbasz. 
Ahogy ránéztem az elsőtisztemre átvilágította a szakállamat a fény és a hajamat is, felvettem a sisakomat de még előtte a napszemüvegemet is, nehogy valami beleütközzön a szemembe. 
Felszívtam a friss levegőt mikor kinyílt a rámpa, vettem egy mély lélegzetet és kiugrottam a mélybe elsőként. 
Ahogy estünk le Baird megint csak pofázni akart, csak azt mondtam rá hogy fogja be de szerencsére még időben befogta mikor Belmore háttal beleütközött.
Az elsőtisztem pedig úgy örömködött mint egy kis ... gyerek aki most ugrott ki valaha először is, én pedig teljesen ránéztem esés közben és amikor már ideje volt hogy kinyissam az ejtőernyőmet kinyitottam.
Aztán pedig ráordítottam az elsőtisztemre hogy tegye ugyan ezt, mert ő csak repült tovább mint egy hülye galamb.




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Csütörtök, 2013-02-14, 23.43.04 | Üzenet # 9
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jimre néztem lesujtólag de nem szóltam egyetlen árva szűzlány könnyet sem csak egyszerűen tudtam hogy mi fog következni és nem voltam túl boldog.
Föleg hogy ki kell majd ugranunk és úgy fogunk majd lefele száguldani mint..
- Hé Baird! Úgy fogunk lefele szállingózni mint a gólyafos a levegőben! - Néztem rá aki bámult mint borjú az újkapura, majd megütögettem a hátát úgy hogy jó erősen.
A fejemre húztam a szkafandert és máris mentünk lefele.
Éreztem hogy hamarosan ki fog vinni a húzat és mindenem fájt ahogy lefele iramodtunk egyre gyorsabban.

- MINDJÁRT LEN VAGYUNK!! DE MIKOR?!! MIKOR?! - ordítottam torkom szakadtából. nagyon féltem remegett mindenem és lüktetett a fejem a gravitációs fájdalomtól.
A kapitány üvöltött mint aki beteg, én nem hallottam és tovább száguldottam.
- JUHUU!!!




Az üzenetet módosította TGenere - Csütörtök, 2013-02-14, 23.44.27
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szombat, 2013-02-16, 15.33.53 | Üzenet # 10
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenki felkészült az ugrásra mielőtt még ki ugrótak volna meg beszélték egymásközöt a dolgokat és akinek nem kell beszélnie arraa lá parancsolt a Kapítány.Fel vettem a szkafandert mar mindent elő készitetem az ugráshoz.-Én készen állok ferőlem indulhatunk. Mondtam majd nemsokra lá mondta a pilota hogy indulhatunk ki ugródtam a többiek után és elégé el kezdet fájni a fejem az erős gravitációtól de ígyekeztem inkább a feladatla koncentrálni és hogy mikor kell kinyitni az ernyőt.

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-02-17, 16.24.21 | Üzenet # 11
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Meghallgattam elég figyelmesen Baird-et majd behúztam neki lendületből. 
- Ha még egyszer a szádra veszed John-t még nagyobbat kapsz ezt jól jegyezd meg! - Szóltam oda neki idegesen, majd felvettem a fejemre a vörös színű szkafanderemet és vártam hogy mikor ugorhatunk már végre ki. 
Elegem volt Baird-ből meg a hülyeségeiből és abban a pillanatban legszívesebben még egyet lekevertem volna neki, de mivel felnőtt emberként akartam viselkedni ezért tudtam hogy jobban teszem ha a küldetésre koncentrálok, nem pedig reménytelen eseteket gyepálok... különben sem kedveltem ütni másokat de ha egyszer ez most jól esett..

Távolabb húzódtam Bairdtől, és magamban arra gondoltam hogy nem tudhatja hogy én miken mentem keresztül, hogy elrabolták a boldogságomat előlem és hogy még mindig ezt az igazságtalanságot próbálom feldolgozni az ő segítsége nélkül.
Aztán hátra pillantottam a vállam felett az Andóriai kormányosra és hirtelen felkenyődtem a plafonra a nyitódó rámpa miatt.
Előre néztem, alattunk pedig a bolygóra mely onnan elég nagynak tűnt. Egy percre a félelem érzése fogott körbe de aztán magamban mondogattam: nem fogok félni.. nem fogok félni, bebizonyítom ennek a nagyra nőtt tuskónak hogy nem félek semmitől. - Gondoltam magamban.

Ahogy azonban elkezdtünk lefele szánkázni már koránt sem így éreztem...
Olyan gyorsan mentünk lefele hogy nagyon megijedtem, hirtelen életemben talán először azt éreztem hogy elszáll a kontroll és sikkantottam is egyet..
Úgy éreztem magamat mint egy tompa kő aki nem tud mit tenni a gravitáció erői ellen, majd mikor meghallottam hogy nyissam ki az ernyőmet megnyomtam a megfelelő gombot..onnantól már kellemesebb volt...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-18, 15.04.06 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:
"Regulus kolónia/ Huge east erdőség "  c. topicban.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Uss Spitfire
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: