Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Parancsnoki Híd
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-16, 17.57.37 | Üzenet # 51
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Bocsi skacok, új kör.))

Ebben a pillanatban lép be a hídra a főtiszti kar legújabb tagja. Albert is, mi közben a hídon lévő tisztek egymás után válaszolnak a feltett kérdésekre vagy teszik a megadott parancsokat.

Sorrend::
Albert- Gonsailes- Albert- Shepard- Belmore- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Vasárnap, 2011-07-17, 10.28.44 | Üzenet # 52
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy belépek a hídra,körülnézek végig a hídon ahol tömérdek tisztek ijedt arcával szembesültem de valahogy Albert tudta hogy ez a háború okozta feszültség ami még kialakulóban van a harcok előtti mezőnyben.Később amikor látom hogy mindenki bele temetkezett a munkájába odaléptem a kapitányhoz aki az elsőtisztje mellet állt éppen jobbra és a kapitány felé nyújtom a kezemet barátilag.-Albert Hevtor Pilóta/Hadnagy/Operációs tiszt uram. Aktív szolgálatra jelentekezem ha jóváhagyja.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-07-17, 19.16.48 | Üzenet # 53
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy tűnt, hogy a legénységem bár ijedt, végzi a dolgát. Hamarosan egy tiszt lépett be a Parancsnoki Hídra. Miután körül nézett odalépett hozzám, kezét nyújtotta nekem, és bemutatkozott, majd aktív szolgálatra jelentkezett.
- Üdvözlöm a U.S.S. Rising-en, hadnagy. Jonathan Gonsailes kapitány vagyok. Jelentkezés elfogadva - üdvözöltem Én is a tisztet, majd az opreációs posztnál ülő hadnagyra néztem.
- Hunsker hadnagy. Adja át a helyét a kollégának - adtam parancsot a tisztnek.
- Foglaljon helyet és lásson munkához - adtam ki az utasításokat, majd a pultomhoz lépetem, és aktiváltam a belső kommunikációs rendszert.
- Figyelem! Itt Gonsailes kapitány. Kérem mindenki készüljön fel az érkezésre. Hamarosan kilépünk a görbületből a Horizon 6 túloldalán. Megvárjuk amíg a harcok elkezdődnek, majd mi is beszállunk. Mindannyian tudjuk, hogy az előző ütközet nem sikerült valami jól. De most erősebbek vagyunk mint valaha. Bízzunk benne, hogy most sikerrel járunk. Mindenkitől a legjobb munkát várom. Köszönöm. Gonsailes vége - mondtam és a hajón mindenhol hallani lehetett az üzenetemet.
Ezek után leültem a pultom mögé, és a kormányoshoz fordultam.
- Hadnagy. Amint koordinátákhoz értünk, lépjen ki a görbületből.
Ezek után Ruby felé néztem.
- Kérlek nyiss csatornát a mögöttünk évő Xindi flottához - néztem arra az emberre aki mindennél többet jelentett nekem, majd vártam, hogy a csatorna megnyíljon.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Vasárnap, 2011-07-17, 19.20.27 | Üzenet # 54
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uram a hajó kilépett a szuptérből.Albert Közli a kapitánnyal rezzeneés mentesen és utánna visszanéz a paneljére ami úgy csillogot mint az első hajón ahol szolgált,bár az csak Excelsior osztályú csillaghajó volt de jó volt rajta szolgálni gondolta Albert.-Uram.Ha megengedi átvezérelném ide az operációs munkát is mert innen könnyeben lehet irányítani a dolgok ki menetelét.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 17.33.01 | Üzenet # 55
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már csak néhány perc lehetett hátra amíg megérkezünk az állomásra.
~ Már ideje lenne lassan.~
Ezután a kapitány jelentette a legénységnek hogy készüljünk fel a csatára, ami azt jelentette hogy a terv szerint mi csatlakozunk utoljára a flottából a lövöldözéshez.
~ A legfeljebb hajót nem előre kell küldeni teljesen logikus hátha addig szét kapják a flottánkat mire odaérünk.
Addig én is felkészültem mindent beállítást elvégeztem előre már csak a parancsokat kellet kiadni.
~ Na hamarosan meg tudom hogy bírja a találatokat ez a gigantikus Fém doboz.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 17.42.24 | Üzenet # 56
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A megjegyzéseket és a savanyú arcokat látva csak ennyit tudtam hozzá tenni a dolgok jelenlegi állásához.
- Csatorna nyitva Jon, beszélhetsz. - Jól hangsúlyozva mondtam ki a szavakat és megpróbáltam a nemtetszésemről csakis a legkisebb jelt adni a legénység legújabb tagjával kapcsolatban. Nem nagyon volt szimpatikus az illető - ami azt illeti semennyire sem- s amúgy sem voltam éppen a legjobb hangulatomban. A szívem a torkomban dobogott......



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 17.47.24 | Üzenet # 57
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A beszélgetés közben a Uss Rising is megérkezik a Horizon hat hoz. A távolban látszódik hogy a két flotta már egymásnak esett. A csata nemrég kezdődhetett el.

Sorrend::
Gonsailes- Szingu - Gonsailes- Albert- Shepard- Belmore- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 18.05.44 | Üzenet # 58
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan figyelte az események állását. Ruby hamarosan csatornát nyitott neki, így a kapitány beszélni kezdett.
- Xindi hajók. Itt Gonsailes. A jelemre lépjenek görbületbe, és a Romulánok háta mögött lépjenek ki belőle. Két Vízi hajó álljon be mellénk. Mi hárman együtt támadunk. A többiek kettesével szóródjanak szét, és intézzenek támadást a legközelebbi hajókra. Gonsailes vége - küldte el az üzenetet a kapitány, majd legújabb kollégájuk felé fordult.
~ Hogy mi van? Látom ő nem tud valami sokat a hajóról ~ gondolta Jony, majd megszólalt:
- Hadnagy. Maga éppen az operációs konzolnál ül. Úgyhogy nem kell semmit sehova átirányítani. Javaslom ha vége a csatának nézze át a hajó adatait - válaszolta a kapitány, majd a főképernyőre nézett.
Azon a taktikai adatok látszódtak éppen. A két flotta egymásnak esett.
- Itt az idő. Kormányos. Lépjen görbületbe. Irány a Romulán flotta felénk lévő oldala - adta ki a parancsot, majd a taktikai tiszthez fordult.
- Pajzsokat fel. Pheser-ekkel tűz amint kiléptünk a görbületből. A célpont a legközelebbi Romulán hajó - utasította a tisztet.
Ezek után csatornát nyitott a Xindi flottához.
- Lépjenek görbületbe amint mi is megtettük - küldte el az üzenetet, majd bólintott a kormányosnak, hogy aktiválja a görbületi meghajtást.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Hétfő, 2011-07-18, 18.09.14
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 18.24.25 | Üzenet # 59
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A képernyőn világosan látható hogy a távolban a két flotta már javában egymásnak esett....


Miközben a Xindik az említett alakzatba rendeződnek, és a Rising is közeledik a Romulán flotta hátsó részéhez adás érkezik vissza az egyik Xindi vízi hajóról.

- Értettük! - Vízhangzik a terem a víziek dallamos hangjától. - Mikor önök görbületibe lépnek, mi ugyan ezt tesszük. Adás vége! - Az adás lekapcsol, és pillanatokon belül a Risinggal együtt az összes Xindi hajó is görbületibe lép.
- Közeledünk... - Szól a kormányos. - 5...4...3...2....- Az egyet már csak elharapva mondja ki a férfi mikor a hajó - és kísérői - kilépnek a szubtréből a nyüzsgő Romulán hajók háta mögé.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 22.21.16 | Üzenet # 60
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan folyamatosan a képernyőn látható eseményeket figyelte. A két flotta egymásnak esett és a csata megkezdődött. Hamarosan a Xindik egyik hajója jelentkezett be. És jelentette, hogy értették a parancsokat. A flotta két Vízi hajója a Rising mellé manőverezett, míg a többi kettesével állt fel, majd a föderációs hajó belépett a görbületbe. Nem sokkal később pedig a kormányos már vissza is számolt, és a U.S.S. Rising a Xindi flottával együtt megérkezett a Romulán hadiflotta háta mögé.
- Pajzsokat maximumra. Minden pheser-el tüzelni. Photon torpedókat kilőni. Célpont a legközelebbi Romulán hajó - adta ki a parancsokat a kapitány, majd leült a székébe, és a konzoljára hozta az adatokat, majd a két Rising-el tartó Xindi hajó felé küldött üzenetet.
- Egyszerre egy célpontra menjünk. Kivéve, ha többen támadnak minket. Lőjék azt a hajót, amit mi - küldte el az üzenetet.
- Lőjenek ki két qwantum torpedót - mondta a kapitány.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 12.45.05 | Üzenet # 61
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uram! kissé megemelt hangon fordulok a kapitányhoz oldalra tekintve és közben próbálom a hajót normál térben mozgatni úgy hogy közben kitérjek a különféle torpedók phaserek és distruptorok áradatából.-Uram!.Az egyik Xindi hajót nagy kár érte valószínűsíthető hogy az kapta az össztüzet a Romulánok felöli részből.Segítséget kérnek.Majd ahogy kimondtam ezeket a szavakat kissé felindult állapotban egy találat éri a hajót de szerencsére nem túl nagy kárt szenved a hajó a pajzsok miatt.-Uram! van egy tervem! ha az egyik dokkoló zsilpiet át alakítanánk hogy a Xindiknek is jó legyen akkor át tudnánk hozzni a túl élőket viszont ehez gyorsan kell cselekedni.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 18.50.35 | Üzenet # 62
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Bocs Shepard! Belmore jön! ))



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 20.54.12 | Üzenet # 63
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajónk megremegett ahogyan folyamatosan kaptuk a torpedó esőt a nyakunkba. Ujra meg ujra csak azt éreztem hogy remeg alattunk a talaj, és hogy Albert jelentget a Xindi hajókról. Mindenki szinte egyetlen emberként nézett a kapitányra, az én Jon-omra aki most csendesen gondolkodott a továbbiakon. A Romulánok a képernyőn nagyon sokan voltak, és nem akármilyen hajókkal rendelkeztek. A fülembe nyomtam az egyik kommunikációs egységet és megpróbáltam lehallgatni az adásokat. " Ha tudnánk legalább a terveik egy kis részét, már előnyben lennénk." - gondoltam magamban, de még azért nem temettem a Föderációs egységeket. Tudtam hogy van remény, hisz velünk van a Borg és erre a kisebb hátsó frontra senki sem számított - még a romulánok sem. Valószínűleg jól megleptük őket. Mikor ALbert azonban a Xindi hajó segítségéről kezd beszélni felhúztam a jobb szemöldökömet akár egy vulkáni és úgy tettem a következő mondatot a beszélgetéshez:
- Köhöm! - Köszörültem meg a torkomat. - A Xindi hajó valóban segítséget kér. - Tettem hozzá. - Egy vízi hajó az. - " remélem albert nem akarja elvenni a munkámat. " - Gondoltam magamban. - "Mostanában amúgy is olyan hírek terjengenek a flottában hogy nem lesz többé szükség a munkámra.." - megcsóváltam a fejemet, és a bal kezemet a fülemben lévő kis eszközre helyezve néztem a kapitányra.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-07-20, 21.47.04 | Üzenet # 64
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Xindi hajó ripityára robban mielőtt még bárki mondhatna bármit azonban a Romulán hajókat sikerült meglepni:: Most a hátsó térfelen lévő hajóik mindd megfordulnak: és nyílegyenesen a Rising -és a Xindi flotta- felé igyekeznek. Öt Romulán hajó kezdi el tüzelni csak a Risingot. Kör alakzatban vannak: teljesen bekerítették a hajót.

Sorrend::
Gosnailes- Belmore- Shepard- Albert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 09.33.37 | Üzenet # 65
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan folyamatosan a legénység hangjait hallotta. A jelentések csak záporoztak rá. A hajó károkat szenvedett, de nem vészeseket. Egy Xindi hajó azonban azonnali segítséget kér. Mikor az új operációs tiszt ezt jelentette, és Ruby megköszörülte a torkát, Jon már tudta, hogy a nőnek nem tetszik Hevtor hadnagy túlbuzgósága.
- Vettem. Irány a Xindi hajó - ekkor azonban a Xindi Vízi hajó felrobbant. - Parancs visszavonva - mondta a kapitány.
Ekkor a Romulán flotta a Rising által vezetett hajók felé fordult, és öt hajó csak a Rising-et vette célba, körkörös alakzatot alkotva támadták az időhajót.
~ Már csak ez hiányzott ~ gondolta a kapitány.
- Ám legyen, ha ezt akarják. Lőjenek ki egy-egy qwantum neurális torpedót az öt támadó hajóra, és tűzdeljék meg az összes pheser tűzerejével, plusz küldjenek még három-három qwantum torpedót is. Adjunk nekik egy finom koktélt. Tűz - adta ki a tűzparancsot a kapitány, majd várta, hogy mi történik.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 19.24.46 | Üzenet # 66
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már sajnos ekkorra nem tudtunk mit tenni: a vízi hajó darabjai szanaszét repültek az űrbe. egyes darabok belefúródtak másik hajókba, mások nem... a nagy képernyőn nem sokat lehetett látni hisz mindenki bőszen egymást tüzelte. " ha ezt elmesélem a bentieknek, feltéve ha túlélem nem is fogják elhinni hogy miket láttam... vagy lehet hogy ez is csak egy titkos adat lesz valamelyik admirális szekrényébe.. úgy érzem nem ártana ide néha egy újságíró aki a lényeget mindig szépen megfogalmazva leírja..." - Gondoltam magamban. legszívesebben eltakartam volna a bal kezemmel a szememet de nem tehettem, mivel rangidős tisztként kötelességem volt példát mutatni. Így csupán egyet tehettem: komoly arccal a munkámra koncentráltam és csakis arra: a penlemet néztem. És megpróbáltam nem a képernyőt kémlelni.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-07-22, 20.33.46 | Üzenet # 67
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Bocs Shep Albert jön))



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 15.28.51 | Üzenet # 68
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uram azt hiszem hogy további Romulán hajók jöttek elő az álcázásból,vész kitérő manővert hajtok végre.A hajók pontosan 5 hajó uram..és mindegyik típus Schimitar típusú uram.
Közben az egyik hajót megssemisítjük és az egyik darabja melletünk száguld el.
Ez közel volt uram,már csak 4 hajó és még ...elég sok...konstatálja Albert és közben szinte az arcán csak úgy a letaglózás vehető észre a hajók számán.


"This is war; survival is your responsibility... "



Az üzenetet módosította AlbertHevtor - Szombat, 2011-07-23, 15.29.11
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 14.33.53 | Üzenet # 69
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csata tejesen leáll.... ekkor adás érkezik be az Enterprise-J ről::
- A csatának vége. Diplomáciát kezdünk a Romulánokkal. Minden hajó induljon vissza a FÖldre. Adás vége. - Az adás lekapcsol. Mindennek egy szempillantás alatt vége...

Sorrend::
Gonsailes- Belmore- Shepard- Gonsailes- Albert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-07-26, 11.21.35 | Üzenet # 70
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Romulán hajók közül egy megsemmisül, ahogy az operációs tiszt jelentette. Jonathan várta a következő lépésüket a Romulánoknak, azonban ekkor az Enterprise J küldött üzenetet a Rising-nek, és utasította a hajókat, hogy térjenek vissza a Földhöz, mert a csatának vége, és diplomáciai tárgyalásokat kezd a Föderáció a Romulán Birodalommal. Gyorsan Belmore-hoz fordultam.
- Nyiss csatornát az Enterprise J-nek, majd a Xindi flottának - adtam ki a parancsot.
Ezek után a többi tisztemhez kezdtem beszélni..
- Támadást befejezni. Fegyvereket készenléti állapotba, pajzsok maradjanak maximum - adtam ki az utasításokat, majd vártam.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2011-07-26, 13.11.56 | Üzenet # 71
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy pillanatra - miután az a Romulán hajó hatalmasat robbanva esett szét- azt hittem hogy a csata folytatódik tovább és tovább. Hiszen annyian hemzsegtek ott, és olyan erősnek tűntek.. de úgy tűnik hogy ez már számukra bizony soknak bizonyult. A képernyőre néztem: szerte csak ahova látni lehetett roncsokat véltem felfedezni: Romulán, vulkáni és csillagflotta hajók roncsait. " Még az a szerencse hogy nekünk nem lett komolyabb gondunk, és nem sérült meg közülünk senki sem." - Gondoltam magamban. Éppen a képernyőről Jonra tekintettem mikor ő hozzám szólt: " - Nyiss csatornát az Enterprise J-nek, majd a Xindi flottának. " Egy bólintással jeleztem neki hogy rendben van, és tökéletesen megértettem a parancsot.
- Csatorna nyitva az Enterprise felé! - Szóltam miután lazán megérintettem a kissé bemelegedett panelomon két gombot egymás után.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 20.21.37 | Üzenet # 72
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hosszú csata volt és egyik xindi hajó beadta a kulcsot, mi szerencsére alig szenvedtünk kárt, de részemről annak örülök hogy a legénység tagjai közül egyik se vesztette életét, de mi is elbántuk az egyik ellenséges hajóval jó tudni hogy a fegyvereink most áttörnek a pajzsaikon, nem volt valami hosszú az ütközet mert alig telhetett el egy óra de végül nyertünk.

 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-07-27, 20.35.01 | Üzenet # 73
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan türelmesen várta Ruby jelzését. Mikor a nő szólt, hogy beszélhet, Gonsailes előrébb lépett a képernyő felé.
- Enterprise J. Itt Gonsailes kapitány a U.S.S. Rising-ről. Értettük a parancsot és a Xindi flottával útnak indulunk a Földre - küldte a választ, majd a kormányos felé fordult.
- Nyolcas fokozat a jelemre, hadnagy - adta ki a parancsot, ezek után pedig az operációs tisztre nézett.
- Hevtor hadnagy. Kérem készítsen a hajóról egy teljes diagnosztikát. Mindent tudni akarok, hogy mi a helyzet a rendszerekkel, áramkörökkel, mindennel - adta ki az utasítást, majd Shepard-re nézett.
- Első tiszt. Kérem minden főtiszttől szedjen be jelentést, a csata alatt történtekről. Amíg ezzel nem végzett nincs más munkája - mondta kapitány a tisztnek, majd a Xindi hajók felé nyitott csatornán beszélni kezdett.
- Itt Gonsailes. Lépjenek nyolcas fokozatba. Útirány a Föld. A csatának vége. A Romulánok tárgyalni akarnak. Kövessék a Rising-et az Földig - küldte el az üzenetet, majd a kormányosra nézett.
- Indulás, Woskerson hadnagy - hangzott el Jonathan szájából az indulási parancs.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-28, 15.30.57 | Üzenet # 74
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram! - szól Woskerson hadnagy, és a hajó elindul a Föld felé. - 2 óra és ott leszünk. - szól a tiszt mikor hirtelen ujfent megrázkódik valami. Mindenkii azt hiszi hirtelen hogy rosszalkodik egy-egy, valamilyen berendezés de tévednek: valami tüzeli a hajót.
- Egy gömbépítő hajó támadott ránk! - szól az egyik tiszt. Ekkor a hajó elsuhan a hatalmas RIsing mellett és teret vált - de nem a térben hanem az időben.
- Visszamennek az időben! - Szól idegesen a tiszt.

Sorrend::
Gonsailes- Shepard- Belmore- Albert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-07-28, 20.57.50 | Üzenet # 75
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan az kormányos jelentette, hogy két óra múlva a Földnél lesz a Rising, azonban mielőtt görbületbe léphettekk volna a hajó megrázódott.
- Jelentés - mondta a kapitány.
Ekkor derült fény rá, hogy megtámadták az időhajót. Egy gömbépítő hajó volt, ahogy az egyik tiszt jelentette. Majd hirtelen elhaladtak a Rising mellet, és teret váltottak. De mint kiderült a tiszt jelentéséből, nem a térben utaznak, hanem az időben.
- A fenébe - morogta a kapitány, és felállt a székéből.
- Shepard. Idő nyomkövetés. Tudni akarom hova mennek, és mikorra. Azonnal - Jonathan-on most először látszott mióta az új hajón van, hogy ideges, mégpedig nagyon, de ezt csak azok tudhatták akik ismerték a kapitányt. Így Ruby-nak rögtön feltűnhetett, hogy párja nagyon aggódik.
- Ruby. Küldj üzenetet Mendelson admirálisnak. A Gömbépítők idő szabotázsra készülnek. Utánuk megyünk - adta ki az utasítást Jon.
Ezek után a pultjához sétált és megnyomta a kihangosítót.
- Figyelem. Itt Gonsailes kapitány. Idő ugrást hajtunk végre. Készüljenek fel. Gonsailes vége - küldte a kapitány az üzenetet a hajója minden részére.
Ezek után a kormányos felé fordult:
- Woskerson. Amint megvannak az idő koordináták, időugrást végrehajtani - adta ki a parancsot a kapitány.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Csütörtök, 2011-07-28, 20.58.15
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-07-30, 03.16.16 | Üzenet # 76
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épen egyengettük a csata utáni kisebb bajokat amikor a hajó hirtelen bele remegett valamitől.
- Hogy a...
Arra lettem figyelmes hogy a kapitány utasítást adott, még pedig arra hogy indítsak egy nyomkövetést a hajó ellen.
- Azonnal.
amíg vártam hogy a gép kidobja az eredményeket.
~ Na ezúttal se mehetek piheni ugye? mindig van valami.~ Gondoltam magamban.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2011-07-30, 15.54.26 | Üzenet # 77
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éppen elnyújtóztam volna kényelmesen a székemben mikor erősen rázkódni kezdett a hajó. Belekapaszkodtam a karfába reflexesen is, tudtam hogy ez nem jelenthet jót. " Mi történik?!" - Gondoltam magamban.- "Nem értem, hiszen az előbb jelentették be hogy a csatának vége..." - Gondoltam magamban. Értetlenkedésemben a képernyőt figyeltem, amin egy Gömbépítő hajó jelent meg. Még csak most tudatosult bennem hogy ez valóban egy Gömbépítő hajó. Még azelőtt sohasem láttam a transzdimenzionális lények hajóját, csupán olvastam róluk a történelem könyvekben. A hajójuk látványától egyszerre rázott ki a hideg és tört előlem belőle a lenyűgöződöttség érzése. Csak bámultam a képernyőt, tétlenül figyelve az eseményeket. A hajó még belénk lőtt, aztán furcsa mód eltűnt.. mintha valami járatba tűnt volna el.... Jon rögtön ideges lett. Látszódott rajta hogy nincsen minden rendben rajta...
- Jon? - Kérdeztem tőle halkan, mire ő szinte hadarva is parancsokat osztott.... " Ruby. Küldj üzenetet Mendelson admirálisnak. A Gömbépítők idő szabotázsra készülnek. Utánuk megyünk" - Mondta. Nagyon ideges lettem. A gyomrom a torkomban volt és éreztem hogy a szívem hatalmasokat ver..." Ennek már a fele sem tréfa." - Gondoltam magamban.
- Máris! - Tettem hozzá és gyorsan írni kezdtem az admirálisnak. Perceken belül közöltem vele:
- Üzenet elküldve. - Megfordultam a székemben és Jonra néztem kérdő arccal. - Hogyan tudnak ezek az időben utazni? - Kérdeztem.



" Second star to the right and straight on till morning.:"


Az üzenetet módosította Belmore - Szombat, 2011-07-30, 15.54.52
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 13.38.22 | Üzenet # 78
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uram a koordináták betáplálva és belépünk az időszférába.3,2,1-Közben érzem ahogy szinte átsuhannunk valamin ami szinte a gén szerkezetemet is átalakítja ,amikor ránézek a kinti űrbe nem az űrt látom hanem a kékes zöld színű cső alakú alagút szerű rendszert amin áthalad a hajó,kissé érdekesnek találtam ezt a dolgot kezdtem magam úgy érezni hogy szükségem lenne erre a techonlógiára is...

"This is war; survival is your responsibility... "



Az üzenetet módosította AlbertHevtor - Vasárnap, 2011-07-31, 13.40.27
 (ES)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 20.52.12 | Üzenet # 79
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajó belép az idő örvénybe.
- Uram 5 perc amíg odaérünk. - Szól az egyik hadnagy hátulról. A hajó most nem rázkódik, mindenki egyre feszültebbé kezd válni ahogyan a Rising közeledik a célpontjához.

Sorrend::
Gosnailes- Albert- belmore- Shepard- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-07-31, 22.03.27 | Üzenet # 80
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan várta hogy mi fog történni. Shepard azonnal nyugtázta a parancsokat, míg Ruby elküldte az üzenetet Mendelson-nak. Hamarosan nem Shepard hanem Hevtor szólalt meg, és jelentette, hogy időutazást megkezdték.
~ Honnan küldték a tisztet? Mintha valami túlzott munkavágyban szenvedne ~ töprengett a kapitány, majd felé fordult.
- Köszönöm, hadnagy. Ha ennek a küldetésnek vége, kérem keressen fel az irodámban - mondta tömören Gonsailes.
Ezek után az időcsatorna megnyílt, és a Rising megkezdte az utat. Az egyik hadnagy Jonathan háta mögött jelentette, hogy öt perc az út a időbeli célkoordinátáig. Mikor hátra nézett az beszélőt az időkonzolnál látta meg.
- Köszönöm, hadnagy - felelte a kapitány, majd leült a székébe.
- Ha oda értünk álcázzák a hajót. Téridőbeli álcázást kérek, senki nem vehet észre minket. Amint ezzel megvoltak szkenneljék a térséget. Tudni akarom mi a helyzet, és hogy pontosan hova kerültünk, mik a körülmények - kérte a híd legénységét a kapitány.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Vasárnap, 2011-07-31, 22.04.36
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Hétfő, 2011-08-01, 17.45.11 | Üzenet # 81
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány szeméből szinte ki lehetet venni hogy mit érezhet kissé feszéjezetten kezdtem magam érezzni az új legénységben és megpróbáltam alkalmazkodni a körülményhez is ,de mint mindenki tudta hogy tapasztalt tiszt vagyok így megtudok ezel a gonddal is bírkózni,majd ez után amint kiléptünk az időhullámból egyből átváltok manőverező hajtóműre hogy nehogy túl gyorsan közlekedjünk a térben és az időben,majd jelentem a kapitánynak kimért hangon mint mindig az eseményeket.
-Uram kiléptünk az időből és a térből ,a célpont már elég közel lehet gondolom magamban és közben a panelomat figyelem meredten és arra gondolok abban a percben amikor jobbra elnézek és a panelom manőverező hajtóművek gombjára mered a tekintetem hogy vajon hogy lehetne szólni az időn kívül a titkos szekciónak hogy hol vagyok jelenleg..


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2011-08-02, 23.06.56 | Üzenet # 82
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajó gyorsan haladt így hát az én félelmeim egyre jobban kezdtek felerősödni. Nem akartam hogy valami baja essen bárkinek is. hisz sohasem bíztam az időutazásban, így hát most sem bíztam ebben a dologban. Egyre gyorsabban vert a szívem. " Lesz ami lesz, az én kapitányom úgyis tudja a dolgát. " - Gondoltam magamban vakon megbízva Jonba.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 16.15.16 | Üzenet # 83
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát a hajót jól megdobálta a lövedék mikor ránk lőttek de már vége. mert beléptünk az idő örvénybe vagy mibe, a normál szkennerek megőrültek mert öröké más más eredményt dobot ki ami nem csoda volt biztos voltam benne a létrejött és az elpusztult csillagok miatt van, de szerencsére a téridő érzékelőnek semmi baja nem volt mert tisztán láttam az ellenséges hajót,
~ Ezek mikorra mennek vissza? az ősrobbanás idejébe? vagy hova sietnek ezek ennyire?
reménykedtem hogy megállnak és végezhetünk velük.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 16.42.06 | Üzenet # 84
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkora az ellenséges hajó hirtelen kilép a szubtérből. Azt még nem látni hogy mikorra, az biztos hogy a nyít űr közepén vagytok. Shepard szkenneli a térséget és azonnal rájön hogy ARcher kapitányék idejébe ugrott vissza a hajó, pontosan, a 22. század elejére, 2150-re.

Sorrend::
Gonsailes- Shepard- Belmore- Albert- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 16.49.04 | Üzenet # 85
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan Hevtor jelentette, hogy kiléptek az idő járatból, és megérkeztek a normál térbe.
~ Remek ~ gondolta Gonsailes, majd a kormányoshoz fordult.
- Woskerson hadnagy. Lassan haladjunk előre - mondta, majd a Hevtor felé fordult. - Téridő álcázást aktiválni - adta ki a parancsokat, majd Shepard-re nézett.
- Parancsnok. Jelentést. Hol vagyunk és mikor? - kérdezte az első tisztjét, majd várta, hogy mi fog történni.
Eközben leült a pultja mellé, és felhozta az idővonal adatait a főképernyőre.
- Rendben. Az idővonal már jelez. Az adatok kimutatják, hogy törés történt a 29. században, vagyis akkor amikor mi eljöttünk. Most már csak azt kell meghatároznunk, hogy mikorra érkeztünk, és rá kell jönnünk, hogy a Gömbépítők mire készülnek - magyarázott a kapitány.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 17.24.40 | Üzenet # 86
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kiléptünk az idő örvényből a szkennerek vissza álltak normál üzemsódba, az idő szkennernek kellet kis idő amíg kidobja az adatokat de ez meg is történt nem tartott tovább 10 másodpercnél, uram a gép szerint mi most pontosan, a 22 század elejére érkeztünk az az 2150-re, és még nem kaptunk fogadási bizottságot.
Kis poénnal zártam a jelentést.
Közben a normál szkennerrel végig pásztáztam a térséget hátha találok valami érdekeset, de ahogy néztem nem nagyon van semmi, aminek örültem volna és nem nagyon vágyna arra a kapitány hogy csodáljanak egy tökéletesen új hajót föderációs hajót az itteniek, de ezzel már fölöslegesen fájt a fejem mert már felhúztuk az álcázást.
- Uram úgy vélem hogy értesíteni kellene az itteni föderációt hogy feltudjanak készülni az ellenség fogadására.
~ Remélem a kapitány helyesen dönt mert ha gömbépítő hajó egy hajónkat is meg semmisíti akkor befolyásolhatja az általunk ismert jelent.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2011-08-04, 17.28.03
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 15.34.01 | Üzenet # 87
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Rising kilépett az idő örvényből. Meglepődtem azon hogy semmi sem remegett, minden olyan simán ment mintha csupán a normáltérbe váltottunk volna 7-es fokozatról. " Valahogy másképpen gondoltam ezt." - Gondoltam magamban és a képernyőt kémleltem ahol a csillagok ugyan olyanok voltak mint a mi időnkben. A képernyő villódzása azonnal abbamardt ahogyan visszatértünk a normál térbe. Shepard közölte hogy 2150-ben vagyunk. " Hogyan lehetünk mi itt hogyha még meg sem születtünk. " - Gondoltam magamban, majd Shepard szólalt meg hogy szerinte értesíteni kellene mindenkit. Azonnal rákaptam a fejemet.
- Ne! - Szóltam a férfi felé. - Mi van hogyha ezzel szólunk majd bele az idő folyamába! - Ez után Jonra néztem és kimondtam a véleményemet. - Kapitány, szerintem ez egy rossz ötlet!



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 17.12.39 | Üzenet # 88
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
2150ben jártunk szerettem ezt az időt főleg Archer kapitány miatt,valószínűsíthettem hogy csak nem szaladunk össze velük mert az elég sokat befolyásolná a most ismert idősíkot,tudtam hogy működik az álcázás is ami a hajón van és megvéd minket de valahogy azért egyfajta belső feszültség ült rajtam.
Visszanézek a kapitányra majd Shepardra majd Belmorre.
Inkább nem szóltam bele a szituációba nem akartam túl sok gondot okozni ezáltal magamnak így hát inkább vártam a további utasításokat és közben egyenesen a finoman csillogó panelomra meredtem rá.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 19.41.56 | Üzenet # 89
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gömbépítő hajó belép a szubtérbe, teret vált és maximális sebességre kapcsol.

Sorrend::
Gonsailes- belmore- Shepard- Albert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 19.53.05 | Üzenet # 90
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Shepard jelentéséből Gonsailes megtudta, hogy 2150-re érkeztek. Jonathan rögtön tudta, hogy hatalmas bajban vannak.
- Ez nagyon nem jó. Ha a feltevéseim igazak, akkor a Gömbépítők megakarják akadályozni a Xindik-kel történő béke egyezményt, és el akarják érni, hogy a Föld megsemmisüljön, és a Föderáció sose jöjjön létre - mondta a kapitány aggodalmas tekintettel.
Amikor az első tisztje azt mondta, hogy értesítsék az itteni Föderációt a döbbenet ült ki az arcára. Ruby megelőzte, és letorkolta a tisztet, hogy az valósággal katasztrófához vezetne, ha tudnának róluk.
- Ahogy a hadnagy mondta. Az hatalmas törést jelentene az időben, ha beállítanánk. Ami pedig a Föderációt illeti. Az még itt meg sem született. Ki volt a történelem tanára. El kéne beszélgetnem vele. A Föderáció még egy darabig nem alakul meg - mondta Gonsailes kapitány.
Ekkor a gömbépítő hajó görbületbe lépett, és maximális sebességre kapcsolt.
- A fenébe. Elindultak. Hevtor hadnagy. Határozza meg az lehetséges útvonalukat. Woskerson. Kövessük őket, maximális sebesség. Álca maradjon fent - adta ki sorra a parancsokat.
- Shepard. Belmore hadnaggyal keressék ki az NX-01 Enterprise görbületi jelzését, és keressék meg az szkennerekkel hogy hol van - adta ki a parancsot Shepard-nek, majd Ruby-hoz fordult.
- Kérlek, siessetek. Az Emberiség és a Föderáció sorsa múlhat ezen - mondta barátnőjéenk.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2011-08-06, 18.01.18 | Üzenet # 91
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólintottam. teljesen tisztában voltam a helyzet mienségével. " Úgy tűnik mégsem volt minden olyan zökkenőmentes mint ahogyan az a történelemkönyvekben le van írva... " - Gondoltam magamban és idegesen a munkámhoz láttam. Nem volt kedvem éppen a Föld pusztulását végignézni. de egyet Jon nem gondolt végig: nem biztos hogy az egykori legendás Archer kapitány éppen a béketárgyalásokat folytattja a xindikkel.... " Mintha valamit megemlített volna a kapitány a feljegyzéseiben a Gömbépítőkről.. vagy lehet hogy már keverem a történelmi szálakat.. pedig történelemből mindig is ötös voltam.. furcsa.." - Tettem hozzá gondolataimban és nagyot sóhajtottam.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2011-08-09, 00.46.13 | Üzenet # 92
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány parancsára re állítottam az érzékelőket és elkezdtem végig pásztázni a közelben lévő rendszerekben és már csak vártam hogy kibökje a gép hol van az adott objektum.
- keresés elindítva pár perc és mondom hol vannak.
~ Sosem lesz vége a napnak?
Közben néztem a normál érzékelőket mert más elfoglaltságot nem tudtam kitalálni jelenleg a hajó keresése mellet.
~ Majd át ismétlem a történetet a holofedérzeten, feltéve ha eljutok valaha odáig.


 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Kedd, 2011-08-09, 13.40.21 | Üzenet # 93
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az álcázás amit valószínűsíthetek még mindig fedte a hajót így reméltem hogy nem vesz észre minket semmi és senki sem,így hát a panelomat néztem meredten és vártam a kapitány további utasításait közben pedig hosszan elgondolkoztam hogy vajon mennyi dolgot változtathatnánk meg ebben az időben de mennyivel is változtathatnánk meg a jelenlegi idősíkot is és lehet hogy végül szétesne az időfolyam ami nem lenne túl jó,se túl tanácsos sem. Ahogy gondolkoztam közbenlegesen éreztem ahogy a kapitány és az első tiszt figyelme csak is azt próbálja pásztázni hogy mit tehetnénk ebben a helyzetben,közben pedig a képernyőn még mindig látszódik olykor-olykor az idő kisiklásból származó kisebb ion mezők közötti átfedés ahogy az egyik időből a másikba váltott át szinte.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-08-10, 15.08.59 | Üzenet # 94
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor a Rising kilépett a szubtérből követve a Gömbépítő hajót. A főképernyőn rögtön megpillantjátok az Enterprise Nx-01 nevezetű hajót, ami egy a Gömbépítők által létrehozott térformáló gömböt próbálja épp hatástalanítani a deflektortányérja segítségével. A Gömbépítő hajó, amit ti követtetek, álcázva van, így az Enterprise gyenge szenzorai nem láthatják. a hajó fölé manőverezik...
- Uram, a Gömbépítők több transzdimenzionális lényt sugároztak az Enterprisera, akik tönkre akarják tenni a hajó rendszereit!

Sorrend::
Gonsailes- Shepard- Belmore- Albert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-08-10, 16.41.25 | Üzenet # 95
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan várta az eredményeket, de hamarosan már ki is léptek az görbületből. A gömbépítő hajó az NX-01 Enterprise felé haladt, amely éppen egy térformáló gömböt próbált hatástalanítani.
- A fenébe. Elszámoltam magam. Már a térformáló gömböket iktatják ki - morogta a kapitány.
A gömbépítő hajó álcázva volt, így az Enterprise nem láthatta őket, ahogy a Rising-et sem. Ekkor az egyik tiszt jelentette Gonsailes-nek, hogy a gömbépítők transzdimenzionális lényeket küldtek át az Enterprise-ra.
- Azt a mocskos.... - mérgelődött Gonsailes, majd Hevtor felé fordult.
- Hadnagy. Azonnal sugározzunk át egy öt másodperccel a teleportálás után robbanó qwantum neurális torpedót. A célpont a Gömbépítő hajó gépháza. Átküldés, amint kész. Ne várjon a jelemre. Gyerünk - adta ki a parancsot a kapitány, majd várta mi történik.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-08-13, 21.23.40 | Üzenet # 96
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alig érkeztünk meg de már a gömpépítúk szabotálják a védet hajót, a kapitány azt parancsolta hogy a gépházukba robbanó fejeket én meg kapkodni kezdtem a konzol után mit tudnék csinálni, de inkább vártam a nekem eső parancsokra.



Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2011-08-13, 21.23.54
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2011-08-15, 19.24.40 | Üzenet # 97
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jon! - Kiáltottam fel idegesen mikor meghallottam hogy a férfi mire készül. - Az a hajó nagyon közel van az Enterprisehoz! - szóltam, miközben megpróbáltam lehiggadni. - Hogyha felrobban, az alatta lévő hajó a lökéshullám közelében lesz, még a végén baja is eshet. - "Lehet hogy neki van igaza, de muszáj volt ezt a feltevést gyorsan megkérdezni, még mielőtt valami nagyobb baj történne az amúgyis kritikus szituációban." - Gondoltam magamban, és óvatosan az ajkamba haraptam.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 12.56.30 | Üzenet # 98
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Vártam a további parancsnokat és közben próbáltam nem arra gondolni hogy mi történhetne ha valami gondot okozznánk a múltba az okozhatna akár egy elég nagy kilengést az időben ami akár háborúkhoz vagy teljesen átírhatná az időket és a jelenleg ismert idősíkot.
Egy elmélet szerint egyszerre akár végtelen számú idősík is létezhet és ha egyet átírnak az egész összedől mint egy dominó sor és mindegyik sorban esik össze egymás után és végül elnyeli a puszta semmiség egybe foglalva...


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-28, 15.59.29 | Üzenet # 99
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Gonsailes- Belmore- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-08-28, 16.19.32 | Üzenet # 100
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mielőtt a bomba átsugárzása megtörtént volna a kapitány Ruby hangját hallotta meg, ahogy aggodalmaskodik.
~ Okos nő ~ gondolta a kapitány.
- Nyugalom, Ruby. Mindent előre kigondoltam. A két hajó közé manőverezünk a robbanás előtt, így a lökéshullám minket és a pajzsunkat találja el, nem pedig az Enterprise-t - válaszolta Gonsailes szerelmének, majd a kormányos felé fordult.
- Woskerson. Irány a két hajó közé - adta ki a manőverre a parancsot.
- Hevtor hadnagy. Amint a két hajó között vagyunk küldje át a torpedót - hangzott a parancs.
A kapitány ezek után türelmesen várta, hogy mi történik.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Keresés: