Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Eligazító terem » A Múlt sötét titka (L'espoir és bárki aki jelentkezik)
A Múlt sötét titka
Adam
Dátum: Szombat, 2011-11-12, 23.20.03 | Üzenet # 1
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban


Cím: A Múlt sötét titka
Beállítások: L'espoir (Adam) és bárki aki jelentkezne
Minimum mondatok száma: Min. 3

Kezdet: Csillagflotta Parancsnokság, Föld

Bevezetés:
Egy csodaszép Kedd reggel volt a L'espoir-on. Egy újabb nap indult a frissen felfedezett származásommal. Épp felkelem, hogy igyak egy kávét és egyek valami finomat. Amint elkészültem elindultam a híd felé. Sok jó emberrel találkoztam útközben, Simons-al, Edwardson-al és jó pár fő tiszttel is. Csak hogy nem maradjon ki, benéztem az ebédlőbe is. Köszöntem a Dokinak, aki épp reggelizett. Kinéztem gyorsan az ablakon hogy a nap végéig, utoljára láthassam a világegyetem szépségét valódi pompájába, ne pedig egy képernyőn keresztül. Erőt vettem magamon és tovább indultam. Elég meleg volt a hajón, de nem izgatott, majd szólok a gépészeknek, ha a hídon leszek. Semmit se sejtettem abból, hogy mi fog ma történni.
Felértem a hídra, odamentem a kormányoshoz és egyeztettem vele a mai útvonalat mivel épp egy új naprendszer mentünk megvizsgálni, amikor, egy adást kaptunk. Az adás, minden federációs hajónak szólt.
"-Segítség, segítség. Valami előjött belőle! Ez hatalmas! Segítsenek! Segítség! Van ott valaki? Seg....." Az adás elhallgatott. hírtelen újabb felbukkanó és eltűnő vészjelzések futottak be. Fél órán keresztül értetlenkedve álltunk. Nyugalom volt. Ám ekkor adást kaptunk a Parancsnokságtól, a Pluto bázist megtámadták. Egy idegen és hatalmas erő, amelyhez eddig csak hasonlót se látott az emberiség. Hatalmas, egymásra és a Plutóra tüzelő hajók jelentek meg egy villanást követve. Senki se élte túl a Poison állomáson. A hajók egyre csak folytatják a tüzelést, de nem mozdulnak a bolygó mellől. Úgy látszik, nem minket akarnak támadni, csak egymással vannak elfoglalva. De akkor hogy kerültek ide? Elindultunk hát a föld felé.

A feldata, kideríteni, kik és honnan jöttek. És hogy miért harcolnak.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
-Destrin-
Dátum: Vasárnap, 2011-11-13, 09.51.02 | Üzenet # 2
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentkezem!!! bolian


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2011-11-13, 13.41.54 | Üzenet # 3
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
D. Kirk jelentkezne erre a küldetésre, persze csak ha lehet. bolian biggrin



"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-11-13, 14.54.39 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Természetesen lehet XD

Akkor meg is írom mindjárt a kezdést :D

De azért nyitva áll az ajtó a további érdeklődőknek :D

Hozzáadva (2011-11-13, 14.54.39)
---------------------------------------------
Start


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Eligazító terem » A Múlt sötét titka (L'espoir és bárki aki jelentkezik)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: