Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Transzporter szoba
Transzporter szoba
Lloyd
Dátum: Hétfő, 2013-04-22, 20.09.13 | Üzenet # 1
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Transzporter szoba -
 

A transzporter szoba. Itt két műszakos váltásban négy zászlós dolgozik, feladatuk a tisztek fel illetve le sugárzása. 



" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-05-16, 22.09.14 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Árnyak, árnyékok közt"
 

Lloyd kapitány, Randy, Iris, Alex és Clayton épp egy átlagos felderítő küldetésről tértek vissza. 
A küldetésen egy letűnt civilizáció romjait tanulmányozták, egy a Flotta hatáskörétől eső, Béta-qwadráns beli bolygón.
Clayton-nál voltak azok a tárgyak amiket találtak, és érdemesnek tartották további vizsgálat céljából felhozni. 
Mihelyst materializálódott a csapat a dobogón, Lloyd kapitány parancsba adta Randy-nek hogy induljon Alex-el és Iris-szel a hídra, és hogy további parancsig még itt maradnak bolygó körüli pályán. 
Claytonnak azt mondta hogy vigye a tudományos laborba a leleteket, ő maga pedig jelentést megy leadni az irodájába az admirálisnak. 

Úgy tűnt minden a normális kerékvágásba megy: egyenlőre. 

( Lloyd - Randy - Clayton - Iris - Alex - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lloyd
Dátum: Csütörtök, 2014-05-22, 20.55.09 | Üzenet # 3
U.S.S.Endeavour Kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 3
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kék fényből hirtelen már a hajóra kerültünk. 
- Hát, sokáig hiányozni fog a bolygó. - Említettem meg materializálódásunk után Mr. Harrisnek. - Talán még ezt is beleírom a hajó naplóba. - " Poénkodtam el" a helyzetet. Levettem ez után a fejemről az Endevour-ös baseball-sapkám, és lefutottam a dobogót és a transzporter vezérlőt elválasztó lépcsőn.
Megpaskoltam ott a "főnök" vállát, és a többiekre pillantottam.
- Szép munka volt. - Elmosolyodtam féloldalasan beszéd közbe, végig néztem a tisztjeimen akikre egytől egyig büszke voltam. - Mr. Harris, Mis Jainek és Alex.- Pillantottam rájuk. -   Induljanak a hídra, tartsák a hajót továbbra is körpályán. További parancsig még itt maradunk. Szeretnék még itt tölteni több időt. Én addig beszélek az admirálissal. Mr. Ford vigye a tudományos laborba azokat amiket talált. Mindenkitől kérek egy jelentést három órára. Leléphetnek! - Megvártam a reakcióikat, aztán elmentek.
Én vettem egy mély lélegzetet, aztán elindultam az irodámba.
- Elidőztem volna azon a bolygón... - Szóltam oda a "főnöknek" merengve.- De majd talán máskor..


" A Sors rendez, sodor, leginkább embereket az életedbe anélkül, hogy azt kérned kellene. Hagyd, hogy tegye a dolgát, mert így még mindig okozhat meglepetéseket - és hidd el, imádni fogod."
 (HU)
 
RandyHarris
Dátum: Kedd, 2014-06-10, 10.41.49 | Üzenet # 4
U.S.S.Endeavour-Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az "átlagos" szó úgy tűnt  a kapitánynak általában mindig abban teljesül ki ha örömét látja abban hogy egy  75%-os  élet-halál felderítő akción részt vesz.Persze nem hibáztattam ezért,mert ő is  csak felfedező mint a  legtöbben..én szerettem azt tenni amiért itt vagyok..de néha azért,jó volt egy kis shooting range is..szerettem ezt a  hajót és azt is hogy  , a  kapitány  megpróbált  mindig a  leglogikusabban hozzá állni a helyzethez..ahogy materolizálódtunk csak az járt  a fejemben hogy még lett volna mit  felderíteni..de  az időnk is limitált volt..ahogy megérkeztünk, a  karabélyomat a hátamra  tettem ami a kezemben volt és  meg igazítottam  a katonai baseball sapkámat a  fejemen majd  a kapitányra néztem..

-Igenis kapitány..a  hajót pályán fogjuk tartani ne izguljon..

Szóltam  nyugodt hangon majd  megfogtam  Iris kezét..

-Menjünk Iris..azt hiszem hogy  , a  kapitány ki osztotta  a szokásost..

Mosolyodtam el majd  adtam egy  kisebb nem feltűnő puszit a  nő arcára  majd  beléptem vele együtt a  turbóliftbe  de  ezt amint megtettem volna  még Alex utoljára betuszkolódott rajta..

-Szia...mi a  helyzet?..tetszett  a bolygó?

Kérdeztem tőle de úgy tűnt hogy megint morgós kedvében volt..


 (HU)
 
ClaytonMFord
Dátum: Csütörtök, 2014-07-03, 20.55.08 | Üzenet # 5
U.S.S.Endeavour/Helyettes taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A bolygó ahol voltunk gyönyörű volt kék ég a letűnt civilzáció épületei pedig elég érdekesek voltak számomra találtam is egypár érdekes tárgyat amik elég érdekesek voltak és a rendeltetésük nem volt ismert számunkra ezért parancsot kaptam a kapitánytól hogy tegyem el őket mert magunkal visszük további analizálás céljából.A tárgyakat elraktam a tárolóba ami nálam volt.Sajnos az időnk kevés volt ezért vissza kellett térnünk az Endevourra.Miután a  hajón materializálodtunk a kapitány kiosztotta a parancsait...Nekem a tudományos laborba kellett vinnem a talált tárgyakat.
- Igen uram máris viszem a tárgyakat a tudományos laborba mondom nyugtázva a parancsot.
- Iris,Alex,Randy jó munkát!később találkozunk.Köszönök el a tiszt társaimtól és már indultam is a tudományos laborba.


 (HU)
 
IrisJainek
Dátum: Szombat, 2014-08-16, 15.22.51 | Üzenet # 6
U.S.S.Endeavour Tudományos főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 19
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó munkát! - Biccentettem Clayton felé egy mosollyal.
Nemrég tértünk vissza egy felderítő küldetésről, és tele voltam energiával. Még egyszer átpillantottam Lloyd kapitányra, miközben Randy kezét szorongatva az ajtó felé indultunk. Alex is velünk jött aki már megint olyan sértődött volt mint akinek nem jutott elég krumpliföld.
Beszálltunk a turbóliftbe, én a hátamat  neki vetettem annak fém lapjának.
- Huh,  maradtam még volna! .. Tudom a kapitánynál megint beütött a munkamánia.. De..Egyszerűen gyönyörű volt! A kék ég, meg a virágok! - Megpusziltam Randy kezét,miközben tekintetem a letört hangulatú Alex-re vándorolt.
Felnéztem, megpöcköltem az orrát.
- Mi a helyzet nagyfiú? Megint beütöttek  hormonok? - Kérdeztem mosolyogva tőle, bár nem azt vártam tőle hogy fel is vegye a poént... helyette szokás szerint olyan arcot vágott mint aki citromba harapott.
- Jól van, jól van, maradj csak a régi komor, "én vagyok a citromba harapott srác". -  Karba tettem a kezemet, és csücsörítettem mintha én lennék Alex.
- Én  vagyok a sértődött medve. - Kezdtem bele a hangja utánzásába.


 (HU)
 
AlexHarris
Dátum: Szerda, 2014-08-27, 17.04.53 | Üzenet # 7
U.S.S.Endeavour-Zászlós
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 17
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nemrég tértünk vissza az egyik felderítő küldetésről amire személy szerint el sem mentem volna Iris és Randy miatt. Iris, a nő akiért mindent megtettem volna mást szeretett nem engem, engem mindenki leginkább csak gyereknek kezelt. Éppen ezért meg sem közelítettem őket, egész végig inkább a kapitány mellett maradtam. Még az is jobb választásnak tűnt minthogy hallgassam azt ahogy Iris mással flörtölget. Éreztem hogy előbb-utóbb ki fogok borulni, biztos voltam benne hogy valamikor ki fogok tálalni nekik, mert ezt nem fogom sokáig bírni. Nem gondoltam másképp amikor felsugároztunk, akkor sem. 
Hallgatagon bólintottam, megpaskoltam barátságosan Clayton karját. Beléptem a liftbe, és inkább megálltam a sötét sarokba, hallgatagon és magamban azt gondoltam hogy bárcsak nem is léteznék.
Iris rögtön poénkodni kezdett és úgy tűnt idősebb énem sem akart leszokni az apa szerepről,úgyhogy egy amolyan bánom is én képpel rájuk néztem, pontosabban inkább Irisre mikor az már vagy másodszorra próbált poénkodni csakhogy nem volt vicces, és nem voltam poénos kedvembe sem.
- Jah, vicces. Nagyon tetszett a bolygó. Vicces volt hogy folyton azt kellett néznem hogy smároltok.- Mondtam oda egykedvűen. Ekkor kinyitott a lift én meg kiszálltam.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-09-24, 20.34.16 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Clayton és Alex folytatása

Randy és Iris folytatása

Lloyd kapitány folytatása




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Transzporter szoba
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: