Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Föld bolygó
Smith
Dátum: Szerda, 2010-07-14, 13.05.17 | Üzenet # 1
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban




Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2010-07-14, 13.07.08 | Üzenet # 2
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány materializálódik a parancsnokság előterében és bemegy a főépületbe beszélni Hullson admirálissal.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2010-07-14, 14.59.26 | Üzenet # 3
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután beszélt Hulson admirálissal és immár a kezében van a küldetési anyag boldogan lép ki a parkba. megáll ott a réten és nézi a boldog akadémistákat. Rájuk mosolyodik, és észrevétlenül elindul egy komp felé. Szeretne most komppal menni az Enterprisera. De úgy hogy ő vezeti. nagyon boldog. Út közben úgydönt hogy átmegy egy kis patak feletti hídon, köszön a kertésznek és betér harapni valamit a Kapitány étterembe.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2010-07-14, 18.02.28 | Üzenet # 4
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány mivel magkapta az új kapitányi Jach-tot ezért azzal indul vissza az Enterprisera. Természetesen ő vezeti azt.

{{Folyt. Köv: Enterprise}}



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 15.41.23 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitányok itt fognak találkozni egymással, pontosabban a kommunikációs épület előtt:

Legelőször Grauder és Gonsailes és Smith, Archer érkeznek:
Grauder-Smith- Grauder- Smith- Gonailes-Grauder-Smith-Archer-Gonsailes-Smith-Grauder-Szingularitás

Grauder:
Amikor letranszportáltál ide még nem látsz sehol senkit. Nagyon meleg van és süt a nap is. Leülsz így hát a gyönyörű parkosított rész egyik padjára és vársz.

Smith:
éSzre veszed Graudert és beszédbe elegyedsz vele miközben egyre többen lesztek.

Archer:
Ugyan ez.

Gonsailes:
Letranszportálsz és szinte azonnal Graudert pillantod meg. Sejted hogy is Mendelson admirálissal fog találkozni csakúgy mint te tehát beszélgetésbe elegyedsz vele.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 15.52.36 | Üzenet # 6
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Materializálódok.
-Hmmm... Sehol senki és még ez a rettentő hőség! Hol lehetnek vajon.
-Áhh de szép park. Leülök, majd csak észrevesznek vagy én őket.
Leülök és gyönyörködök.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.37.47 | Üzenet # 7
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány materializálódott. Azonnal ismerős volt neki a táj, megannyiszor járt már itt eddigi élete folyamán. ~ Nagyon szép ~ gondolta magában és beszívta a forró béke illatát. Aztán észrevett egy magányos kapitányt. Tudta hogy ő is mint saját maga a tárgyalásra érkezett. Lassan odasétált a férfihoz. megállt előtte. Magas, vékony árnyéka árnyékot vetett a férfira.
- Üdvözlöm önt kapitány. Ashely Smith kapitány vagyok. Ön is a tárgyalásra jött?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.02.26 | Üzenet # 8
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gyönyörködés közben odajön egy személy aki minden bizonnyal kapitány.
-Gyűlünk?-gondolom magamban.
A kapitány köszön így én is köszönök.
-Üdv. Frédéric Blanchard. Öhhmm... Igen.
-Gondolom ön is!



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.37.35 | Üzenet # 9
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány felvonta kicsit kérdőn a jobb szemöldökét és feltette a következő kérdést.
- Igen, én is Mendelson admirális hívására jöttem ide... Hol vannak a többiek? Azt nem tudja megmondani? - Körbe nézett de csak zászlósokat és különféle embereket látott elhaladni a háta mögött. Ekkor valaki letranszportált.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.16.15 | Üzenet # 10
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Még csak én vagyok itt!
Hirtelen valaki megjelent egy transzporter sugárral.
-Na, a válasz megjött.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.16.19 | Üzenet # 11
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//

A transzportálás végeztével a Központi Kommunikációs Hivatal előtti hatalmas parkban találtam magam. A park pontosan olyan volt mikor utoljára láttam. Semmit sem változott.
~ Kitűnő. Úgy tűnik itt se gyakori a változás ~ gondoltam.
Ekkor szemet szúrt egy férfi és egy nő. Mindkettőjük egyenruháján a kapitányi rangjelzést láttam meg.
~ Remek. Ketten már megvannak ~ mondtam magamban, és elindultam a két munkatársam felé, mikor oda értem megszólaltam:
- Kellemes napot! Jonathan Gonsailes kapitány vagyok a U.S.S. Thor parancsnoka. Gondolom önöket is Mendelson admirális hivatta ide egy megbeszélésre. Esetleg tudnak valamit amit Én nem. Nekem csak annyit mondott, hogy nagyon komoly és fontos ügyről van szó - üdvözöltem a két kapitányt, bemutatkoztam, majd érdeklődtem.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.14.17 | Üzenet # 12
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odalépett hozzánk egy férfi, ő is kapitány volt.
-hmmm. már 3-an vagyunk. megérte várni!-gondoltam magamban.
-Üdv. Frédéric Blanchard, A U.S.S. Vortex Kapitánya.-közbe kezetfogok Gonsailes kapitánnyal.
-Eddig semmit se tudunk. Engem mendelson Admirális épp a gyengélkedőn kapott el. Nekem is csak annyit mondott, hogy fontos ügy.-magyarázom neki.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.19.59 | Üzenet # 13
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ashley Smith kapitány vagyok! - Köszöntötte a nő Gonsailes kapitányt. Egy pillanatig habozott hogy kézfogással vagy szalutálással üdvözölje-e a férfit de aztán egy kemény kézfogás lett a vége. Megállt a két férfi között és így szólt.
- Én sem tudok többet uraim mint maguk. A Flotta nagyon titkolódzik mostanság ami hogy is mondjam.. köhm, cseppet sem logikus. - Ekkor transzporter hangja csörrent meg ujból. Ash kifinomult hallása ezer közül is meg tudta állapítani ezt a tipikus ranszporter-hangot.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.28.45 | Üzenet # 14
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Letranszportálok madj körbenézek és meglátom a kapitányokat és közben körbenézek és látom hogy a hely (park)-ugyanúgy néz ki mint mielőtt itt hagytam az akadémiát,emlékszem rá hogy az akadémia pár méterre van a parktól így hát ismerős volt a környezet számomra. Ez után odalépek a kapitányokhoz és kezet rázok mindegyik hajó kapitányával,önök szerint is valami nagy lehet készülőben? a Flotta nem szokott csak úgy ide rángatni minket.


"The captain is here"
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.33.46 | Üzenet # 15
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mind a két kollégámmal kezet fogtam, és vártam, hogy mit válaszolnak. De sajnos egyikük sem tudott semmit mondani a dologról.
~ Remek. Ez egyre jobban bűzlik ~ gondoltam.
- Értem. Furcsa. A Flotta nem szokott így titkolózni. Valami nagy dolog van készülőben - feleltem a kollégáimnak.
Ekkor egy újabb kapitány teleportált le.
~ Gyülekezünk-gyülekezünk ~ töprengtem.
Mikor a kapitány oda jött, és kezet fogott viszonoztam azt.
- Üdvözlöm! Jonathan Gonsailes kapitány vagyok - mutatkoztam be.
- Egyet értek. Sajnos mi sem tudunk többet - feletem az újonnan érkezettnek.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 20.39.27 | Üzenet # 16
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány Archerre nézett. Rögtön tudta hogy ő az. Egyszer hallott róla egy amolyan legendát az Omega csillagködben élőktől.
- Hosszú és eredményes életet Archer kapitány! - Szólt a nő és Vulkáni szalutál. ~ Lesz még alkalmam eleget köszönni a mianp ~ gondolta magában.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 09.11.38 | Üzenet # 17
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Üdvözöltem az újonnan érkezett kapitányt.
-Üddvözlöm Kapitány. A nevem Frédéric Blanchard, a USS Vortex kapitánya.
-Látom ön sem tud többet íz ügyről. Gyanús-Gyanús. Valami készül, rosszat érzek ebben az ügyben.
-Sajnos én sem tudok semmit.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 13.06.01 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor megérkezik Hedgett, Oviedo, és Nubet kapitányok is. Mendelson admirális is megérkezik.
- Üdvözlöm önöket! - Mondja az öreg férfi. - Mendelson admirális vagyok. és most kérem. Kövessenek engem. A férfi egy hatalmas tárgyaló terembe vezet titeket. Az asztalokra ki van írva hogy ki hova ül.


Az ülési sorrendek: Grauder mellett ül Smith, Smith mellett Nubet, Nubet mellett Hedgett, Hedgett mellett Gonsailes, Gonsailes melett Archer. Archer mellett Oviedo.

- Örülök hogy itt a flotta krémje. - Szólal meg az dmirális miután leültetek. Bárcsak jobb híreim lehetnének. De ezek sajnos kedves hölgyeim és uram a legroszab hírek amiket valaha is hallottam edigi életem folyamán. Olvassák először el a hírszerzési adatokat:
Mindannyian kaptok egy-egy kis adahordozót amin a kövzetkező adatok olvashatóak:

Hírszerzési adatok: csak közvetlen admiralitás engedélyével lehet elolvasni: Nem tovább adni!
A sziuáció kirobbantója:
Romulán csillagbirodalom

Ok:
Föderációs hírszerzési információk:
A Romulán anyabolygó haldokik. A segítség mégsem érkezik senkitől sem. A Föderációs tanács tanakodik pedig fontos lenne mindenfajta segétkezés. A vulkániak még várni akarnak. A Romulán szenátus azonban nem tud várni, a helyzet kritikus. Úgy határoznak ezért hogy katonai lépéshez folyamodnak ; ha elfoglalják a Horizon hat űrbázist és kényszerítik a tiszteket segítséget kaphatnának, továbbá információkhoz jutnának. Terveik szerint ott nem állnának meg; Több területet akarnak és nyersanyagot mivel bányáik is haldokolnak.
Elképzelésük szerint a Romulus egy Föderációs összeesküvés áldozata lett. A Romulán szenátus két pártra bomlott: egy amely támogattja a jelenlegi praetort és kettő akik nem. A rOmulánok másik nagy problémája a Rémán kérdés. Nézőpontjukról az egyetlen megoldást a Föderáció teljes leigázása jelentheti. A Romulánok 40 hajót indítottak a Horizon hat csillagbázis felé. Érkezésük bizonytalan időben várható.
A hírszerzés még minimum 20 hajót jósol a Romulánok erősítési frontvonalába. Típusuk valószínűleg a Romulán hadi gépezet legerősebbje.
A front a Horizon hat űrbázis felett fog összecsapni. A helyzet kritikus. A Vulkáni hírszerzés szerint a Flotta túlélési esélye közel 15%-os.

Kis idő után mendelson szólal meg.
- Szóval ez a jelenlegi helyzet.. egyenlőre van valami hozzáfűzni valójuk?- KÖrbenéz és vár.

Sorrend: Nubet-Gonsailes- Smith- Grauder- Hedgett - Oviedo - Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 13.18.14 | Üzenet # 19
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felteszem a kezem és kissé úgyérzem magam a teremben mint valami diák az akadémián.
-Nekem lenne uram,elnézést de miből számították ki a statisztikát hogy atúl élési lehetőség 15 %-os?. Az lehetséges hogy a Romulánoknak lehetnek új fajta hajójik de a Flotta is ugyanúgy tudja a gyengepontjaikat,főleg az álcázásnál lévő késleltetet energia áthidalásnál keletkezett időköz amikor nincs pajzsuk,a distruptorjaik fejlettek de a mi hajójink burkolata és pajzsa is lehet oylan erős mint az övéké. Szóval szerintem a százalék hamis viszont,mielőtt megszólalna(közben kissé próbálok az Admirálishoz és a többi kapitány felé is fordulni,szememben volt a remény és ezzel próbáltam legalább a remény legkissebét is adni a kapitány társaim felé),Tudom hogy sokan vannak erősek,de nekünk van egy bázisunk a Horizon-6. Tudom nem vígasz de túl élt megannyi Dominium és Gamma kvadránsi támadást már,túlfogjuk élni a háborút és mit sem ér ilyen helyzetben a százalékok hangja,most együtt működés kell és egy terv,egy terv ami visszatudja verni a támadást gyökerestül. A Horizon-6 minden hajót képes megjavítani és dokkoltatni vész esetére,viszont szeretném ha egy taktikát terveznénk,szeretném ha a Horizon-6 pajzsrendszere kapná a legtöbb lövést mivel jelenleg a bázis a legjobb bástya egy támadás esetén,szeretném ha önök eldöntenének egymás közt az én bevonásommal együtt hogy ki hol támad . Használhatnánk az új Qwantum neurális torpedókat,tudom még csak teszt fázisban van de pár hajón már felvannak szerelve,szeretném ha a bázisra és a hajókra is telepítenénk mielőbb őket,még jól jöhetnek egy ilyen radikális háború kezelésére. Köszönöm.(vissza ülök a helyemre és kissé az érzelmi állapotomon és a beszéd stílusomból kifolyólag érezhető lett a cselekvés és a késztetés minden tisztben)


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 14.07.46 | Üzenet # 20
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan még három kapitány érkezik, és Mendelson admirális is befut. Az Admirális üdvözöl minket, majd egy nagyobb tárgyalóba vezeti a csapatot. Hamar megtaláltam a helyem, és leültem Hedgett és Archer kapitányok közé, ahol a nevemet olvastam. Az admirális elmondta, hogy nagyon rossz hírei vannak, majd elolvastatta velünk az adathordozón lévő adatokat. Miközben olvastam az információkat, egyre jobban kezdett az aggodalom úrrá lenni rajtam, de a több éves tapasztalatnak hála, sikerül elnyomnom azt. Miután mindenki végig olvasta a szöveget, Mendelson megkérdezte van e bármi véleményünk. Megvártam míg Nubet kapitány elmondta a maga mondandóját, majd Én is jelentkeztem, és elkezdtem beszélni.
- Nos, hölgyeim és uraim. A helyzet valóban nagyon súlyos, és ahogy a kolléga mondta, mindent meg kell tennünk, hogy ne legyen katasztrófa a vége ennek a küldetésnek. A torpedók esetével egyet értek. A Qwantum neurális torpedókkal eléggé nőnek az esélyeink a sikerre. Tudtommal, csak az Enterprise J és a U.S.S. Thor, készletei között található meg ilyen típusú torpedó. Bár tudom, hogy a kapitányok többsége nem akarja még, hogy a hajóján ilyen fegyver legyen, sajnos úgy gondolom, hogy nincs más választásunk. Maximum a háború után a kapitányok kérvényezhetnék a leszerelésüket a hajóikról. De nem ez a lényeg. Taktika szempontjából javaslom, hogy a hajók kettesével álljanak fel. Mondjuk a U.S.S Thor és a U.S.S. Wortex egy elég jó páros lenne. Tűzerőben körülbelül megegyeznek egymással, így elég jól össze lehetne hangolni a két, vagyis szétválasztott módban négy hajót. A hajók szerintem egy a Horizon 6 körüli védőfalat kéne alkossanak. Amely kinézete a hajók számától is függne. Kinézet alatt arra gondolok, hogy háromszög, négyszög, ötszög, vagy nagyobb alakzatot zárjanak be - mondtam el a gondolataim, majd vettem egy mély levegőt és folytattam.
- Ezen kívül szerintem néhány hajót elrejthetnénk a bolygó illetve annak holdja vagy holdjai mögött, amelyek, ha a Romulán flotta megérkezne, akkor hátba kapnák az ellenséges hajókat. Egyenlőre ennyi - mondtam.
- Admirális. Egy kérdésem lenne. Körülbelül hány baráti hajóra számíthatunk? A szövetségeseink mennyire támogatnak minket - érdeklődtem, majd vártam.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Kedd, 2011-06-07, 14.12.41
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 14.42.10 | Üzenet # 21
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány figyelmesen végighallgatta társait majd jelentkezés nélkül megszólalt.
- A helyzet súlyossága végett mindenképpen segítséget kell kérnünk a Vulkáni tanácstól. - Hangja akaratlanul is feszült volt. - Továbba javaslom a Vésztervek felállítását is. Az "A" terv az úgynevezett "Tűzfal" formáció lenne amit Gonsailes kapitány javasolt. A Horizon hatot mindenképpen meg kell védenünk. Ha a Romulánok beveszik az "erődünket" akkor ott nem állnak meg. Semmiképp nem bukhatunk el. Az elbukás nem elfogadott. A Flottának továbbá fel kell állítania egy Második zászlósrajt vésztartalék gyanánt. - A nő volt elsőtisztjére nézett. Örömmel látta hogy jó kapitány vált belőle. Majd az admirálisra nézett vissza. - A Horizon hatról a "civileket" mindenképp evakuálni kell. Ez akár egy hétbe is beletellhet.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 15.05.14 | Üzenet # 22
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Figyelmesen de kissé aggódva olvasom el az adathordozót. Ezután meghalgatom a társaimat és így szólok.
-Igen, a MVAM (Multi Vektoros Támadó Manőver) jó ötlet. Lévén hogy 3 antianyag reaktora van a hajónak így 3 ugyanolyan erős hajót kapunk belőle. Én szívesen látnám a Qwantum Neurális torpedókat a hajómon, vagyis harc közben, a hajóimon.
-Nah most jól megmondtam!-gondolom, próbálok viccelődni magamban aggódásom enyhítésére.
-Javasolnám a régi de még menthető, kiörgedett hajók hadrendbe állítását kompjuter vezérléssel.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 15.16.27 | Üzenet # 23
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Legutoljára érkezni a transzporterrel nem olyan mókás. ~ Gondolom magamban, viszont előnyöm volt mivel azonnal kiszúrtam a kommunikációs főépület álló "kapitány csapatot". Így hát követve Mendelson admirálist egy tágas és elég viszhangos tárgyalóba értem.
Nubet és Gonsailes kapitányok között foglalok helyet amikor már ott vagyok. ~ Itt valami nagyon fontos dologról lesz szó. ~ Gondolom magamban és feszengve kezdem el olvasni az admirálistól kapott adathordozót. ~ Remek! ~ Gondolom magamban. ~ Hírszerzés..rég rossz ~ Tovább olvasom. Legszívesebben felkiáltanék ebben a pillanatban dühömben. ~ Romulánok! Tudhattam volna! A helyett hogy békével oldottak volna meg mindent most a mi területünk kell ~ Leteszem az adathordozót az asztalra és jelentkezek. Mikor szót kapok felállok, kihúzom magamat és bezsélni kezdek.
- Uram az Arcadia teljesen felújjított hajó. Én elsőnek ígényelném azokat a torpedókat a jelenlegi szituáció veszélyessége miatt! - Megcsóválom a fejemet. - Továbbá rávilágítanék a tényre hogy a Vulkániak - még mindig- nagyon alul értékelik a Csillagflotta erejét. Ha kell mi is le tudunk csapni. De a legfőbb célunk -szerintem- az hogy minél hamarább békét köthessünk a Romulánokkal. A hajóikat nem teljesen megsemmisíteni kéne hanem csak megbénítani őket. Ha ez megtörtént akkor valószínűleg vissza fognak vonulni aminek végkonklúziójaként megkezddhetnének - a béke érdekében - az első diplomáciai beszélgetések. Mi egy békés szervezet vagyunk. Nem katonai szervezet.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 16.30.03 | Üzenet # 24
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé zavartan hallgatom társaim szavát majd én is hozzá szólok az ügyhöz kissé kérdő és nem túl szívélyes hangon.

-Az egy tény hogy a diplomácia az első de mrs.Willow! ön nem gondolja hogy arosszab időkre is gondolni kell? mi van ha a Romulánoknak is van valami hasonló fyegverük? honnan tudja nincsenek -e kémek a Föderáció szívében akik csak erre a percre várnak?.Túl sok dolog van ami nem nyugtalanít-e helyzetben,kihasználhatják ezt a helyzetet a Klingonok is mert bázisaik elég közel vannak. De minden esetre most a bázis védelme és a Romulán hullám elpusztítására kell koncentrálnunk!. Esetleg ha feltudnánk fegyverezni az összes hajót ezzel a torpedóval talán valami fölényt tudnánk kovácsolni...de nem hiszem hogy csoda fegyver... a Föderáció egy békés szervezet és nincs elég hadviselésünk erre..régen erre voltak a szövetségben Klingonok....de így nehezebb a dolog én javaslom az új szövetségesünk a Borgok bevetését..
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 16.41.17 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Milyen új szövettségről beszél?! - Kérdi az admirális idegesen. - A Borg még nem a szövetségesünk! A terveink között van a velük kezdeményezett diplomácia de ők még nem a szövetségeseink és ha így is lenne, nem várhattjuk hogy majd az egyik szövettségesünk csakúgy megvéd minket! nekünk kell talpra állnunk, saját magunknak! A régi hajók bevetése a legjobb ötlet. Az első zászlóraj a maguk hajóiból fog állni! Blanchard kapitány! Ha ígényeli a fegyvereket induljon el a Zeus hajógyárhoz, és ön is Hedgett kapitány! Smith kapitány lesz, Az Enterprise-J-vel a Flotta élén, ő fogja a stratégiai manővereket kitalálni. Ha szeretne még valaki fejlesztéseket kérni induljon a Zeus hajógyárhoz. Smith kapitány induljon a Horizonhoz, NUbet kapitány maga is. Ha készen vannak a fejlesztések azonnal induljanak a Horizon hathoz és vegyék fel a formációt minnél előbb. A kérdése a válasz Gonsailes kapitány, a flottának van gy tucatnyinál valamivel több, harmincnégy-negyven hajója amit jelenleg össze tudunk szedni innen-onnan. Megpróbálom felvenni a kontaktust az Andóriai gárdával és a Vulkáni szenátussal hátha ők is tudnak segédkezdni ami az utánpótlást illeti.
Ha nincs más kérés vagy kérdés a tárgyalást berekesztem.

Sorrend: Gonsailes-Szingularitás- David- Szingulaitás- Nubet-Szingularitás-Smith-Szingularitás-Ovied-Szingularitás-Grauder-Szingularitás-Hedgett-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.04.16 | Üzenet # 26
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A többiek is jó néhány javaslatot tettek. Blanchard kapitány a régi hajók bevetését javasolta. Hedgett kapitány a diplomáciát is felhozta.
~ Hogy akarunk tárgyalni, miközben a Romulánok el akarnak pusztítani minket ~ gondoltam, de nem fűztem hozzá semmit. Közben Oveido kapitány a Klingonokra is felhívta a figyelmet, és hogy ők voltak eddig a hadi segédlet.
Illetve a Borg is szóba került, mint lehetséges szövetséges. Vagyis a kapitány már mostani szövetségeseknek nevezte őket, mire Mendelson admirális rendesen kiosztotta.
Ezek után az admirális elmondta az utasításait, mire felálltam, és felé fordultam. Illetve azt is megtudtam miből áll a flottánk.
- Értettem, Uram! Akkor, ha engedélyezi, máris felsugárzok a hajóra, és megkezdem a felkészülést, illetve útnak indulunk a Horizon 6 irányába - mondtam az admirálisnak, és vártam, hogy mit felel.
De közbe eszembe jutott valami.
- Uram! Mi a helyzet a Xindi-kel? Talán ők is tudnának segíteni. Nincsenek a legközelebb, de ha ez a helyzet rosszabbodik, akkor a jövőben még szükségünk lehet rájuk. Szerintem azok után amiket a múltban tettünk értük, szívesen segítenének, hogy a Föderáció fennmaradhasson. Ha a Romulánok legyőzik a Föderációt akkor a Xindi-k is bajba kerülhetnek - mondtam el a gondolataimat.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Kedd, 2011-06-07, 17.05.48
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.10.05 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igaza van Gonsailes kapitány. - Bólint az admirális. - Velük is majd fel fogom venni a kapcsolatot. - Bólint. - Jó szelet önnek, és kérem ha odaértek a bázishoz azonnal értesítsenek engem is. Az ön feladata továbbá hogy beavassa a tisztjeit a Romulán fronttal kapcsolatban a legkevesebb pánik nélkül. - Ezzel kezet fog veled te pedig kilépsz a parkba.
~ Gonsailes kapitány: Folyt. köv: Park ~




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.32.30 | Üzenet # 28
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
És én ha közbe szólhatnék. A Föderáció évek óta csak a békéért dolgozott hogy a galaxisban béke és egyensúlyt teremtsünk./közben járok körbe-körbe/-de ha támadnak....akkor muszály lesz vissza támadnunk vagy különben a mi vesztünket okozza..a Föderáció....a Föderáció ez a szó jelentia békét és a harmóniát nem a hadviselést...nem kell elpusztítani reményeim szerint a Romulánokat vagy bármelyik ellenségünket hogy új békét teremtsünk,nem kell a másik fajt porba alázni hogy nekünk jó létünk legyen a galaxisban. Mi vagyunk a Föderáció,a mi döntésünk fog észázadokra,évezredekre szólni. Minden döntésünk egy lánc ,egy lánc ami soha nem fog végett érni,úgy kell meghozni a döntésünket minden csata előtt. Én mindezek mellet kihangsúlyozottan támogatnám,ha használnánk inkább először más taktikát. Ötlet mindig lehet de megvalósítás mindig nehéz. Ebből következtetve arra gondoltam hogy egy hatalmas pajzsszerű falat húzhatnánk fel különféle nergia mezők segítségével különféle helyekre,hogy először azokon jussanak át. Régen használta a Flotta őket és alkalmazta is bolygó pajzsként ,ugyanúgy alkalmazható az űrben is a dolog. Szeretném ajánlani. /leül/


"The captain is here"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.36.42 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Egy egy jó ötletnek kapitány de sajnos az energiát nem hiszem hogy előtudnánk teremteni ami ehhez szükséges. Minden esetre még megfontolom...- Gondolkodik el az admirális. - Nos, hogyha nincs más induljon el a Horizon hatos űrbázis felé vagy ha szeretne javítást a Zeus hajógyár felé. Tájékoztassa a legénységet a jelenlegi helyzetről. Leléphet. - kezet fog veled.

David: Folyt. köv.: Park topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.49.40 | Üzenet # 30
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Kissé összehúzom a szemöldökömet és ráncolom a homlokomat*-Nem rossz ötlet és megvalósítható is,a régi bolygó pajzsokhoz sem kellet túl sok energia,körübelül annyi energiát fogyasztottak mint egy régi típusú Danubia komp fő magja. Bár nem sokat véd és nem vagyok a híve annak hogy addig várunk amíg" kilövik alólunk a széket".*Körbenézek és látom a kapitányok és az Admirális szűkös és ieges tekintetét az adrelanin-t csak úgy érezni lehetet a levegőben mindenki próbált a legjobb tudása legjavából összehozni valamit,de úgyéreztem magamban hogy a Romulánok már megtették ugyan ezt de ők már hónapokkal ezelőtt felkészültek ,így gondoltam rá hogy felkénne készülnünk egy tényleges rossz verzióra is,ezért felemelem a hangom úgy hogy mindenki hallja a teremben a mondanivalómat és közben éreztem ahogy rámnéz az öszes kapitány és az admirális tekintette kezdett kissé feszélyező is lenni,és persze a kapitány társaimé is mert szinte tudtam mindegyiknek hogy mijárhat az agyában minegyik kapitányt jól ismertem már különféle diplomáciai,harci és egyébb szimulációk,küldetések,és akadémiáról is egyaránt így hát a gondolataim járta után átggondolva amit mondok megszólalok*-Szerintem meglephetjük a Romulánokat olyannal amire nem is számíthatnak,de veszélyes lesz de beválhat hiszem hogyha beszervezzük a többi szövetségesinket,az lendíthet rajtunk,szerintem átkénne kalibrálni új frekvenciára az összes Föderációs hajó pajzsrrendszereit és fegyverreit,tudom nincsen rá időnk de muszály lesz ha megakarjuk őket lepni,a Romulánok ismerik az összes fő és all rendszereinket jól tudják a Föderációs pajzsfrekevnicákat is,ez nagyon nagy probléma mert pajzsok nélkül nem tudnk mit csinálni viszont így lesz előnyünk.A fegyver módosítás azért szükséges hogy a pajzsaik ne tudjanak felkészülni,a lövésekre ajánlom hogy a phasereket állandóan növekvő frekvenciára illetve hatásfokra állítsuk hogy ne tudjon a pajzsuk reagálni. Ez nem csoda recept de bevállhat.Köszönöm hogy meghallgattak és mindent megtesz a Horizon-6 a Föderáció védelme érdekében.*Körbe nézek még egyszer és közben lenézek a földre és leülök a székembe vissza közben érzem ahogy feszélyezz az Admirális szinte a levegőben lehet érezni*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 17.58.56 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális nagyot sóhajt.
- Nubet az ön dolga lesz felszerelni a pajzsot. Most menjen és induljon a Horizon hatra. Ha bármi kell küldje át a zeus hajógyárnak. -kezet fog veled. - Tájékoztassa majd a tisztjeit is. Leléphet.

Nubet: Folyt. köv.: park




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.05.27 | Üzenet # 32
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány körbenézett társain és sóhajtott. A feszültség csakúgy remegett a levegőbe. ~ Ez nagyon rizokós lesz. Vulkáni társaim nem hiába jósoltak ekkora esélyeket nekünk ~ gondolta magában aztán odalépett az admirálishoz.
- AZ ENterprise máris indul a Horizonhoz. Ne aggódjon admirális. Megvédjük a bázist. Megígérem. - Mondta magabiztosan miközben belenézett a férfi szemébe. A mondatban viszont egyátalán nem volt biztos.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 18.09.27 | Üzenet # 33
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Tudom. - Mondja az admirális miközben kezet fogsz vele. - De én attól tartok hogy ez nagyon kemény lesz.. a zivatar mely ránk vár. - megcsóválja a fejét. - nem lesz egy könnyű falat.... Kérem tájékoztassa a tisztjeit. Most minden az első zászlósrajon fog mulni... leléphet!

Smith:
Park topic. (ide ne írj csak akkor írj a park topicba ha én is írtam )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 19.33.42 | Üzenet # 34
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise meg fogja tenni a tőle tellhetőt admirális. A hajó tt lesz készenlétben lesz. A Zeus hajógyárbamegyünk mert úgy értzem hogy szükségeltetni fog a hajómra új tirpedó mert kelleni fog a veszély miatt. Most pedig indulok és értesítem a tisztjeimet.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 19.34.21 | Üzenet # 35
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönöm kapitány. - Mondja az admirális.
Chris: Folyt. köv.: Park (csak ha beírtam oda )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 19.49.10 | Üzenet # 36
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Admirális! Amit tudunk megteszünk. 3 hajó 1 helyett! Csak lesz belőle valami. Lassan elindulunk akkor a Zeus felé. Amúgyis kéne egy pár új csere fegyver.
Kezetfogok az Admirálissal és elindulok kifelé.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 20.02.03 | Üzenet # 37
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Viszlát kapitány. Találkozunk a csatában. ha minden igaz én is ott leszek a második zászlósrajban. - Mondja az admirális.

Grauder:
Folyt. köv.: Park topic. (Addig ne írj oda míg én nem írok. Ide ne írj hszt.)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2011-06-08, 10.56.10 | Üzenet # 38
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végighallgatok mindenkit aztán észreveszem hogy a tárgyaló teljesen kiürült. Csak én vagyok a helyiségben. Én és az admirális. Felállok és kezet fogok a férfival. Miközben ezt megteszem beszélni kezdek határozott hangon.
- Az Arcadia ott lesz uram. Ha kell életünket áldozzuk a flotta érdekében. - Ezzel megfordulok és az ajtó felé igyekezek lassan. Kihúzom magamat és kilépek a parkba.
~ Biztos vagyok benne hogy minden rendben lesz. egészen biztos vagyok benne. Az Arcadia elég erős és elég jó hajó ahhoz hogy kibírja ezt. Nem lesz könnyű. De nem hiszek a Vulkániak százalékainak. A Vulkániak még mindig alábecsülnek minket embereket. Itt a bizonyítás ideje. Lehet hogy a hajóm a leggyengébb a flottában, és őszintén szólva még az is felér egy csodával hogy bekerült az első zászóajjba, de azt hiszem a legénységem rászolgált erre. Mindd kiérdemeltük hogy itt lehessünk, és nem véletlenül. Ha a legénységemre gondolok mind kiválló tisztek. A csatán sok minden fog mulni, és sok minden el fog dőlni. ~



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 12.04.37 | Üzenet # 39
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenki kivonult a tárgyalóból. A helyiség elsötétedett. Az admirális a gondolataival magára maradt.

Willow:
Indulj a parkba. (Addig ne írj oda amig én nem írtam, ide ne írj több hszt.)

Hozzáadva (2011-06-18, 10.46.43)
---------------------------------------------
Frank:
A Flottaparancsnokság parkjában sétálsz. Állítólag itt fogsz találkozni hamarosan Tarson admirálissal. Ekkor vetődik melléd Halluoz kapitány. A fiatal férfi rögtön így kezdi:
- Kapitány mondja hallotta, álítólag a Flotta elvesztette a Horizon hat űrbázis! ez hallatlan!


Hozzáadva (2011-06-19, 12.04.37)
---------------------------------------------
Chris, Grauder , Smith kapitányok és Wright parancsnok ide sugároznak le. Mikor találkoznak utána beszélgetésbe kezdenek.
Sorrend:
Chris-Smith-Grauder -Smith-Chris- Frank - Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 14.59.56 | Üzenet # 40
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzménye:-Enterprise-F hídja
Átranszportálok majd körbenézek és ezsembe jut hogy újra itt vagyok visszaemlkészem az előző megbeszélésre,és egyre jobban megerősödik bennem az a vágy hogy felszólaljak erősebb hangnembe a bázis védése érdekében.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 18.22.27 | Üzenet # 41
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány letranszportált és körbenézett. A hatalmas kommunikációs épület előtte terült el. Felnézett rá és csak bámulta. Zöld szemei az épület ragyogó ablakait nézte, ahogyan visszapattant róluk a nap fénye, ahogyan a szél suhogása megsimogatta a falakat finom, halk hangot kelltve ezzel a levegőben.
- Bámulatos. - Mondta a nő egy kis áhítattal a hangjában aztán észrevette Chris Oviedo kapitányt. - Kapitány. - Mondta és odalépett a férfihez. - Micsoda imádni való idő van ma. Nem gondolja? - Mondta mindezt teljesen érzelem mentesen.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 13.08.58 | Üzenet # 42
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Letranszportálok de kissé akadozik a rendszera sérülések következtében, szerencsére helyre áll.
-A fene, remélem sürgősen megjavítják!-morgok magamban.
Hirtelen elint a gyönyör, hogy megint itt lehetek. Elindulok és meglátom Smith és Oviedo kapitányt.
-Áh, örülök hogy újra találkozunk! Szép az idő, nemde? Véletlenül nem tudják, miféle megbeszélés vár ránk?-kérdezem őket izgatottan.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 13.39.45 | Üzenet # 43
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Üdvözlöm kapitány. Hosszú és eredményes életet. - Szólt a kapitány, és a Vulkáni szalutálás jelét mutatta. - Ez valószínűleg egy taktikai megbeszélés lesz. -Magyarázta. - A Horizon hatot logikusnak tartom visszavenni. - Folytatta kimért hangon. - Elvégre az űrbázis sohasem szolgálta a Romulánok érdekeit. És valóban a megállapítás helyes. az idő gyönyörű. Furcsa... - Egy pillanatra elgondolkodott ahogyan a vidáman mászkáló ifjakat nézte. - ... gyönyörű az idő, és mégis sötét órát írunk. Micsoda furcsa hasonlat. Nem gondolja kapitány? - Miközben beszélt felhúzta a jobb szemöldökét és a háta mögött összekulcsolta a kezeit.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Chris
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 13.52.10 | Üzenet # 44
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Körbenézek majd megpillatnom a kapitány társaimat és odalépek. Háború nemde? mondom hosszan és közben érzem ahogy szúr a nap sugara.Megkénne mondani a Flottának hogy itt az ideje viszsavágni! mondom kissé sem szívélyes hangsúlyban.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 20.27.39 | Üzenet # 45
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezik Mendelson admirális, mellette Data kapitánnyal.
- Üdvözlöm önöket Ahley, Frédéric, Chris, kapitányok. - Az admirális köztudottan szerette letegezni a kapitányokat de ma valahogy túlzottan is bizakodónak tűnt -és egyben kissé gondterheltnek is- Ő itt Data kapitány, de szerintem már mindannyian hallottak róla. - Mosolyodik el majd folytatja :
- Data kapitány lesz a hadi flotta vezetője. Sajnos ott tartunk hogy a hadi flottát is be kell már vetnünk... - Megcsóválja a fejét. - Idáig süllyedtünk.... Tudom, tudom hogy mit gondolnak de a csillagflotta kénytelen volt bevetni hadiflottát is. Smith kapitány. - Fordul oda a nőhöz. - Ön vezeti majd még mindig az első zászlósrajt. - Nagy levegőt vesz. - Nehezebb idők várnak ránk mint ahogyan gondoltam... az előbb találkoztam össze épp Hedgett és Cross kapitányokkal, nekik is mondtam.... Minden esetre Itt vannak a küldetéseik. - Mondja és oda ad egy-egy adathordozót mindenkinek amin a küldetéseitek olvashatóak. - Olvassák át ezeket... egyik sem lesz túl egyszerű sajnos... Blanchard kapitány az ön feladata lesz tárgyalni a Klingonnokkal hátha tudnak majd valamiféle segítséget nyujtani a bázis visszafoglalásában. Oviedo kapitány önnek jutottak a Vulkániak...Smith kapitány sajnos az Enterprisenak maradt a Borg.. tudom hogy nehéznek gondolja a feladatot de bízzon bennem.. a hírszerzés szerint a Borg az utóbbi években sokkal nyugodtabbá vált... Szerintem menni fog. A Klingonokkal azonban vigyázzon Blanchard kapitány, mert állítólag forronganak... nem szívesen húznék ujjat egy Klinonnal a csata előtt állítólag még a fogukat is kihegyezik... kérdés? - Kérdezi és szétnéz a kapitányokra.
Sorrend:
Grauder- Smith- Chris - Szingularitás - Data




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 10.02.06 | Üzenet # 46
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megérkezik Mendelson Admirális, köszön és belekezd a küldetésünk ismertetésébe. Nekünk a Klingonok jutottak.
-A Klingonok, Uram segíts!-gondolom magamban mivel fiatalkoromban egy Klingon ki akart rabolni az utcán, de végül csak annyit mondok-
-Értettem mindent Uram, nincs kérdésem!-mondom kissé katonásan



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Daniels
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 10.23.31 | Üzenet # 47
Freestyle mesélő
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mandelson Admirális kisé rednhagyóan de a megszokotnál jobban fel emeli a hangját:
-A Klingonok még okozhatnak meglepetést minden szempontból,de minden esetre a küldetés ismert szerintem,egyebek felett ön Blanchard kapitány muszály lesz valahogy meg győznie őket a segítség fejében.Ezek felett szeretném,ha néhány szót kitanulna Klingonul,mert jobb szeretik a Klingon nyelvet haszálni és így nem érzik becstelennek.
(Még egy hsz-ide Grauder, aztán Smith és utánna folytatódik a sorrend tovább)



"A jövőt és a múltat nem lehet megváltoztatni csak javítani rajta"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 12.01.00 | Üzenet # 48
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen Uram! Majd átnézem az adatbázist!-válaszolok az Admirálisnak.


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 12.14.54 | Üzenet # 49
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( uj kör bocsio srácok! )

Grauder: Indulj vissza a hajódra., tarts egy tárgyalást tájékoztasd a többieket a helyzetről. (ide már ne írj, a hajódon folytasd szabad játékmenetben.)

Chris:
Indulj a hajódra, értesítsd Dest is. (ide már ne írj több hszt.)

Smith:
írjd ide aztán folytatom. Sorrend: Smith- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 17.05.43 | Üzenet # 50
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány gyorsan átfutotta a küldetést. Visszagondolt egy régi ismerősére. Ő is Borg volt, de nem az a szokványos fajta. ~ Talán barátságosak lesznek.. talán belátták hogy teljesen logikátlan egymással viaskodni. ~ Gondolta magában.
- Nincs kérdésem uram. - Válaszolta a nő, miközben észrevette hogy már csupán csak ő, az admirális és Data kapitány maradtak az előhelyiségben.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Keresés: