Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Föld bolygó
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 17.10.28 | Üzenet # 51
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Örülök neki! - Válaszolta az admirális. - És van még valami amit szeretnék magával megbeszélni. - Mondja az admirális. A kezedbe ad egy adathordozót amin egy kitüntetésről van szó. - Ön mától ön sorhajó kapitány. Gratulálok! - Rád néz mosolyogva.
Sorrend:
Smith-Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 17.33.05 | Üzenet # 52
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány nem tudta visszatartani a meglepődöttséget az arcán. Elvette az admirálistól kapott kitüntetést és a csillogó medalliont egy pillanatig csak nézni tudta. Majd a végén a zavarát és a meglepődöttségét hátra hagyva csak ennyit tudott mondani:
- Köszönöm uram.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-21, 18.08.15 | Üzenet # 53
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális megveregeti a válladat.
- Már rászolgált. - Mondja. - Induljon a Borg űrbe, és ne feledje. Mindenképpen békét akarunk.

Smith: Ide még egy komment utána folyt. köv.: Park topic.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 13.46.40 | Üzenet # 54
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány bólintott.
- Értettem, és köszönöm uram. - Kezet fogott a férfival, majd a mellette álló Data kapitányt nézte. - Majd találkozunk a fronton. - Mondta ki komolyan a szavakat. Egészen biztos volt benne hogy legközelebb már csak a fronton fognak találkozni. Lassan fordult meg és a flotta épülete előtti parkban sétált még egy kicsit. Tudta hogy kemény munka áll előtte, de azt is hogy a flottának most nagyobb szüksége van rá mint eddig bármikor. Egy pillanatig megállt. Kiélvezte a béke és a nyugalom, a természet utolsó pillanatait aztán ráütött a kommjelvényére és röviden azt kérte hogy sugározzák fel.
Folytatása: Transzporter szoba



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 17.43.17 | Üzenet # 55
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Data kapitány. - Fordul a megmaradt egy szem kapitány felé a férfi. - Szeretném hogyha a hajója készen állna. És hogyha ki tudnának agyalni odafenn különféle stratégiákat az még jobb lenne. - Lassan elindul veled beszéd közben a park felé, és ki is léptek oda. - A kombinált stratégiák, tudja azok a kedvenceim. - Folytatja a férfi miközben kiléptek a napos parkba.

Folytatása: Park topic


Hozzáadva (2011-06-26, 17.43.17)
---------------------------------------------
A kommunikációs épület előtt gyülekezik a Uss Rising legénysége.

Szabad játékmenet amig nem szólok.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 17.51.51 | Üzenet # 56
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: Egyéb helyszínek > Orvosi szárny.//

Az orvosi részleget elhagyva szépen lassan haladtam a kommunikációs központ felé. Útközben azon gondolkoztam, hogy vajon milyen lesz az új hajóra kerülni, és hogy a legénységemből hány tisztet helyeztek át. Jól tudtam, hogy a hajón szolgálhatók létszáma jóval kisebb mint a U.S.S. Thor esetében. Azt tudtam, hogy a főtisztjeimet áthelyezték, de a többiekről nem nagyon tudtam sokat. Mikor megérkeztem a Központi Kommunikációs Hivatal előtti parkba helyet foglaltam, és nézelődve figyeltem a környéket. Szerettem itt üldögélni Ez a hely mindig megnyugtatott.
~ Remélem hamar ideér mindenki. Jó lenne gyorsan elindulni a Xindi Birodalom felé ~ töprengtem a növényeket nézegetve.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 18.41.56 | Üzenet # 57
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Aznap épp a központi kommunikációs hivatalban volt egy kis dolgom. Egy régi barátommal volt találkozóm. A nap sütött, de még elég korán volt... olyan reggel hét és nyolc óra környéke...Az időjárás pompás volt! Ezer felé szórta a nap az égető sugarait, olyan meleg volt mint a Vulkánon délben. Beléptem a köszponi kommunikációs hivatal előcsarnokában: csend, és hűvös fogadott. "Tudom hogy a flotta szereti a klimatizált helyiségeket, de nyáron én jobban szeretem a forróságot. ha nyár legyen forróság én azt mondom!" - Gondoltam magamban. A barátom már ott várt. Az elő csarnokban állt, kezében egy adathordozóval.
- Jó reggelt! - Köszöntem neki hangosan.
- Szia! - Köszönt vissza a magas férfi. Elmosolyodtam és szemébe néztem, de pillantásom lefele vándorolt: a kezében egy adathordozót szorongatott.
- Ugye nem ezért hívtál ide? - Kérdeztem érdeklődve. Tudtam hogy Mich a Flotta elég hivatalos részlegében dolgozik, így mindenről tudnia kell. Csípőre tettem a jobb kezemet a ballal pedig hátra simítottam a hajamat.
- Mi ez a "papír"? - kérdeztem. Érdekelt a dolog de attól tartottam hogy valamelyik nagyszájú admirális panaszkodik a fordításaimra. Mich csak ennyit válaszolt:
- Nézd meg!
- Jól van.. - Elvettem a kezéből a jég hideg adathordozót és azonnal bele is olvastam abba. "A flotta elfogadja a jelentkezésemet, és ettől a naptól kezdve a uss Risingre osztanak be kommunikációs főtsiztként" - A szívem majd kiugrott a helyéről. Az utolsó mondatot már hangosan olvastam fel:
- .... a legénységi megbeszélés ma lesz a kommunikációs épület előtt nyolc órakor. Mich! Mennyi az idő?
- Nyolc... - Válaszolta miután a feje felett lógó antik óra másolatra nézett.
- jujj! - Kiáltottam és gyorsan kirohantam az épületből.
- Mi jujj?! - kérdezte értetlenkedve Mich, de én nem törődtem vele. A hajam lobogott a szélben miközben futottam. Egyenruha -szokás szerint- nem is volt rajtam csak egy egyszerű fehér póló, és farmer szoknya. Lerohantam a lépcsősoron és ekkor egy ismerőst láttam meg a lépcső alján üldögélve. A növényeket nézegette.
- Jon!! - Lefutottam hozzá, ő felállt és már akart is volna valamit mondani, de én szorosan magamhoz öleltem őt. Nagyon-nagyon megörültem neki a szívem olyan gyorsan vert mintha nem öt percet hanem egy órát futottam volna.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 19.05.09 | Üzenet # 58
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben ott üldögéltem a padon és nézelődtem azon gondolkoztam, hogy vajon mikor térek újra haza. A Xindi Birodalom a U.S.S. Rising hajtóműveivel nem volt messze, de ki tudja, hogy utána merre küldenek. Ráadásul, ha a Romulánok tovább erősödnek az is lehet, hogy folyamatosak lesznek a harcok. Ilyen gondolatok jártak a fejemben, miközben a nagy sugarai egyre erősebben sütöttek. Hirtelen futó léptek zajára lettem figyelmes. Mikor felnéztem és megláttam ki szalad felém, azt hittem elakad a lélegzetem a megdöbbenéstől. Ruby volt az. Az a nő akiért az életemet is oda adtam volna. Gyorsan felálltam, de megszólalni már nem tudtam, ugyanis a nő a nyakamba ugrott, és olyan erősen szorított ahogyan csak tudott. Ahogy átkaroltam a Ruby derekát megrohantak az érzések. Azóta nem volt ilyen mióta utoljára öleltem életem szerelmét. Miután egy kis levegőhöz jutottam megszólaltam.
- Istenem! De hiányoztál. De hogy-hogy itt vagy. Mindegy. Nem számít. Az a lényeg, hogy itt vagy. Szeretlek - mondtam, majd gyengéd csókot adtam szerelmem ajkára.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 19.19.16 | Üzenet # 59
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy pillanatra behunytam a szememet, élveztem a csókot és simogattam Jon hátát. Ez után viszonyoztam azt , és hosszan vissza csókoltam őt is. Enyhe forróság futott végig rajtam de nem a nap sugarai miatt. Aztán kinyitottam a szemeimet, belenéztem az ő szemébe és csak ennyit mondtam:
- Én is szeretlek téged! - "Nah szerintem ha megtudja hogy mit keresek itt, úgy meg fog döbbenni hogy még az álla is leesik! Bár lehet nem fog annak örülni hogy folyamatosan a nyakán lógok, de ki tudja. Bármi meglehet.... Jont ismerve először azt fogja mondani hogy érdekes... aztán meg: jajj de örülök! " - Elmosolyodtam és még egyszer magamhoz húztam őt. Alig akartam elengedni a férfit.
- Annyira boldog vagyok hogy újra látlak! Először nem is akartam elhinni hogy te te vagy! Akarom mondani sok mindenki beszélt olyanokat hogy meg fogsz halni... - Visszagondoltam az elmúlt két hétre. Folyamatosan csak azt hallgattam hogy Jon meg fog halni. De tudtam hogy ő olyan erős hogy nem fog és hogy nem adja fel! Tudtam hogy ő lenne az az ember aki a végsőkig kihúzná egy helyen hogyha kell.
- Hallottam rólad sok mindent... - Suttogtam el miközben egyre erősebben szorítottam. - Nagyon megijedtem.... aggódtam érted, minden nap csak te rád gondoltam.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 20.03.12 | Üzenet # 60
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény U.S.S Thor gépház//

Egy kis zaj, és fény, bizsergés kíséretében megérkeztem a megadott koordinátákra, a kezembe lévő adat hordozóval együtt, amint teljesen leértem elkezdtem. át tekinteni a szükséges, de miközben lépkedtem előre a kapitányt láttam ott egy tisztel.
~ Ma már fel is épült de gyors volt.
És ahogy láttam egy másik tisztel beszélget, épen készültem volna oda de ahogy láttam igen jól elvannak egymással, nem akartam zavarni őket, igyekeztem nem valami feltűnő lenni kerestem magamnak egy helyet ahova leülhetek és elkezdtem böngészni az adathordozót.


 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 20.36.58 | Üzenet # 61
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby viszonozta a csókot. Sokáig voltunk egybe forrva, folyamatosan öleltük egymást, még miközben beszéltünk akkor is. Ruby elmondta, hogy miket hallotta az utóbbi két hétben, és hogy mindenki azt hitte meghalok. A tekintetem egy kicsit elkomorodott, de odahajoltam szerelmem füléhez, és belesúgtam.
- Nem megyek sehova. Több kell egy kómánál, hogy engem elrángasson mellőled - mondtam halkan. Még jobban megöleltem a nőt, olyan boldog voltam, hogy ott van velem, sose akartam több elengedni a közelemből.
- Te is rengeteget jártál a fejemben mióta utoljára láttalak. Napjában többször is gondoltam rád. Nagyon boldog vagyok, hogy itt vagy. Örülten hiányoztál - mondtam, majd még jobban átkaroltam Ruby-t.
- Bárcsak velem maradhatnál - jegyeztem meg, tudtam, hogy hamarosan újra búcsúznom kell tőle, és minden percet ki akartam élvezni amit szerelmemmel töltöttem.
Ekkor transzporter aktivitást láttam meg a szemem sarkából. Mikor oda néztem éppen egy padhoz sétáló tisztet láttam meg. Mikor jobban megnéztem akkor ismertem fel benne a taktikai főtisztemet.
- Úgy tűnik gyűlik a legénység - jegyeztem meg, majd egyik kezemmel elengedtem Ruby vállát, de a másik kezem hátulról átkaroltam a derekát.
Nem állt szándékomban elengedni, ameddig nem volt muszáj. Ezek után intettem Shepard felé.
- Jöjjön ide, parancsnok - mondtam, majd Ruby-ra néztem.
- Ó, Jack Shepard a hajóm Taktikai Főtisztje - mutattam be távolról a kollégámat, majd vártam, hogy oda jöjjön.
- Shepard. Mit tud a többiekről - érdeklődtem a parancsnoktól.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Vasárnap, 2011-06-26, 20.39.17
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 20.52.16 | Üzenet # 62
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Annyira élveztem Jon érintését, nem akartam hogy elengedjen, de ekkor egy leendő kollega lépett oda mellénk. " Nah, ő vajon milyen tiszt lehet? " - Kérdeztem magamban miközben Jon bemutatta a férfit, én végigmértem őt. Egy magas barna hajú barna szemű fiatal embert láttam.
- Üdvözlöm mr. Shepard! - A kezemet nyújtottam, és közben a gondolataimba merültem. " Most kellene elárulni hogy Gonsailes kapitány a legjobb kommunikációs tisztet fogta ki, amíg még megtehetem! "
- Ruby Belmore hadnagy vagyok, a Uss Rising kommunikációs tisztje! - Miközben kezet ráztam Shepard-al a szemem sarkából Jon reakcióját figyeltem. Aztán vissza fordultam a férfi felé és vártam a reakciót vigyorogva.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 21.09.07 | Üzenet # 63
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby bemutatkozott Shepard-nek. Miközben kezet nyújtott a taktikai tisztemnek, és bemutatkozott megemlítette, hogy hol és mit dolgozik. Mikor meghallottam, hogy a U.S.S. Rising-en lesz kommunikációs főtiszt megdermedtem. Ruby vigyorogva nézett rám.
- Ez hihetetlen. Gondolom saját magad intézted az ügyet - mosolyogtam vissza a nőre.
- Érdekes útjaink lesznek az biztos. Tudhattam volna, hogy nem véletlenül vagy itt. Örülök, hogy most nem kell elengedjelek - mondtam a nő szemébe nézve, és megsimogattam a derekát.
A szívemben félelem és boldogság egyvelege keveredett. Tudtam, hogy csodálatos napok elé nézek, hála annak, hogy Ruby végre velem lesz, de azt is tudtam, hogy nem lesz könnyű parancsnokként viselkednem vele. Igaz, kapitányként láttam már furcsa dolgokat. Ezt is meg fogom tudni oldani.
- Üdv a legénység tagjai között, drágám - mondtam a nőnek.
~ Őrület, hogy mire képes, hogy elérje amit akar ~ gondoltam vigyorogva, majd a zsebembe nyúltam, és kitapogattam benne az apró gyűrűt.
- Remélem hamarosan mindenki megérezik. Jó lenne sietni. Minél előbb oda kell érnünk a Xindi-khez - jegyeztem meg.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Vasárnap, 2011-06-26, 21.09.45
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 21.24.18 | Üzenet # 64
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az orvosi szárnyból kis beszélgetés kezdődött, így nagyon lemaradtam. Gyors léptekkel, szinte futva értem a kommunikációs épület elé. Biccentettem Shepard felé köszönés gyanánt, aztán megpillantottam a kapitányt egy ismeretlen tiszttel. Láthatóan ismerték már egymást, és vonzódtak egymáshoz. Én megismerem ezt.... ~ Milyen szépek együtt....~ Gondoltam magamban, és megpróbáltam palástolni az irigységemet.
- Üdv. - Köszöntem a kapitány és a nő felé.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 21.41.41 | Üzenet # 65
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jon örült nekem, és annyira kedvesen üdvözölt hogy legszívesebben még egy csókot nyomtam volna az ajkára, de ekkor megérkezett még egy tiszt. Egy magas szőke hajú férfi. Az egyenruhájáról ítélve orvos. "Üdv." - köszönt. Nem tűnt túl bőbeszédűnek.... Irigykedő pillantásokat vetett ránk. Én nem törődve ezzel kezemet nyújtottam a férfi felé.
- Üdvözlöm! Ruby Belmore vagyok, a hajón fogok én is szolgálni csakúgy mint ön! látom orvos! Be kell hogy valljam egy kicsit félek az orvosoktól, de ahogy magát elnézem maga biztosan nem fogja a durva módszereket használni! - Próbálok meg viccelődni. "csak tudnám hogy miért ilyen komor és irígykedő ez a fickó" - Gondolom magamban. - "Jobban kedvelem a mosolygós embereket."- Vissza léptem ezek után Jon-hoz és nem bírtam uralkodni magamon, csókot nyomtam az arcára.
- Köszönöm a szívélyes fogadtatást drágám... azt hittem hogy nem fogsz ennyire örülni. - Mosolyogtam.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 21.57.35 | Üzenet # 66
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parkban állva szépen lassan kezdett az-az érzésem támadni, hogy lassan kifutunk az időből, ha nem kerül elő mindenki. Mendelson meg keresztbe lenyel amiért nem értünk oda időben. Szerencsére, úgy tűnt, hogy az égiek meghallgattak, ugyanis James futott be éppen. Szó szerint befutott. Már azt hittem, hogy maratonra készül, mire odaért.
- James. Jó újra látni magát - köszöntöttem én is a férfit.
Mikor Ruby bemutatkozott, és elmondta, hogy fél az orvosoktól, amely nekem természetesen nem volt újdonság a nőre néztem.
- Tőle nem kell. Megmentette az életemet - mondtam nyugtatás képen
Ruby elmondta, hogy nagyon boldog amiért örülök, hogy Ő is a legénység tagja lesz. Miután a nő csókot nyomott az arcomra egy boldog mosoly kűldtem felé, és viszonoztam a csókocskát, majd megszólaltam:
- Miért ne örülnék. Végre több időt együtt tölthetünk. Ez az új helyzet szerintem nagyon is jó hatással lesz ránk - mondtam, de az utolsó mondatot olyan halkan, hogy csak Ruby halja.
- Na még egy emberre várunk, aztán irány a tárgyaló - jegyeztem meg, majd megfogtam szerelmem kezét, és így vártam tovább.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Hope
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 23.22.48 | Üzenet # 67
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor leérkezek a transzporter nyalábbal.
- Bocsánat a késésért. Ne tudja meg uram hogy mik történnek most a Thorron! Elégé romos minden!
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 23.33.48 | Üzenet # 68
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezik meg Mendelson admirális is. Az öreg férfi nagyon fáradtan csoszog végig a köves úton. Odalép Gonsailes kapitány mellé, és a vállára teszi a kezét. Mintha nehezen venné a levegőt is...
- Áh, a fene, elnézést a késésért Gonsailes kapitány. - Szól. - Tudja a korral jár... menjünk be.... - Az admirális elindul a kommunikációs épületbe. Egy hatalmas, hűvös tárgyaló helyiséget választ, és ide invitálja a gyűlésre érkezett tiszteket. A visszhangos tárgyaló közepén egy hosszú fa asztal helyezkedik el. Amikor mindenki leül a beszédet Mendelson kezdi meg.
- Nem mindenki tudja, de most így legalább mindenkinek képes vagyok itt helyben elmondani a sajnálatos tényt. A Uss Thor a jelentések, és a kedves főgépész jelentése szerint is, annyira legyengült hogy felújítása kemény napokat venne igénybe, és jelenleg a Föderációnak azonnali segítség kell. Ezért a tanács úgy határozott hogy hivatalosan a tegnapi, gyakorlatilag a mai naptól Gonsailes kapitány- E közben az említett személyre néz. - és teljes legénysége - folytatja. - a uss Rising fedélzetére lett beosztva. Továbbá Mr. Shepardot - Néz a férfire a név említése pillanatában. - parancsnokká léptetjük elő a sajnálatos veszteségek miatt amiket a hajó főtiszti kara ért. - Ez után ujból a kapitányra néz. - A küldetésük az lesz hogy induljanak el a Xindi térségben és próbáljanak meg segítséget kérni a Xindiktől a Horizon hatos űrbázis visszafoglalása érdekében. Vannak kérdések? - Kérdezi, körbenéz majd vár.

Sorrend::
Gonsailes- Belmore- James- Shepard- Hope -Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 10.05.05 | Üzenet # 69
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan a főgépészem is megérkezett, és elnézést kért a késésért, megmagyarázta, hogy káosz van a hajón és ezért késett.
- Semmi gond, hadnagy - feleltem.
Ekkor futott be Mendelson is, aki az öregségére fogta, hogy késett.
- Miről beszél, Uram. Ön még fitt és fiatal - mondtam.
Ezek után elindultunk a központi épület felé. A kezemmel az egész út alatt nem engedtem el Ruby kezét. Mikor a hideg tárgyalóba értünk és leültünk a fa asztal köré az admirális beszélni kezdett. A férfi elmondta, hogy a U.S.S. Thor súlyos károkat szenvedett, és a javítása túl sokáig tartana, amire nincs idő, mert a Föderációnak azonnal munkához kell látnia segítségszerzése terén. Kijelentette, hogy a U.S.S. Rising lesz az új hajónk, és, hogy Jack Shepard parancsnok lesz az új első tisztünk.
- Gratulálok, első tiszt - mondtam Shepard-re nézve.
Mikor Mendelson megkérdezte, hogy van e kérdésünk a mellettem ülő Ruby-ra néztem, majd megszólaltam.
- Nekem nincs, Uram. A küldetés világos. Ne aggódjon. Mire kell itt leszünk a Xindi-kkel - feleltem, de még nem álltam fel, megvártam hátha valakinek van kérdése.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 14.27.50 | Üzenet # 70
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a hajó főgépésze is megérkezett, együtt indultunk az összegyűlt kis csapattal a hideg tárgyalóba. Lassan sétáltunk, és út közben Jon végig fogta a kezemet. Nem bírtam megállni hogy ne mosolyogjak. Hisz annyira boldog voltam most, hogy tudtam hogy hosszú ideig Jon-nal leszek. Amikor beléptünk a terembe azonnal helyet is foglaltam Jon mellett az egyik kényelmes székbe. Rátettem a fa asztalra a kezemet. Mindenki csendesen hallgatta az admirális mély hangját. Hogyha nem mesélt volna fontos dolgokról valószínűleg egy nyugtató háttér zajnak fogtam volna fel beszédét annyira halkan mondta ki a szavakat, de ez nem egy esti mese volt. komoly dolgokat említett meg. A mondani valójának első felét azonban tudtam. Sokan rebesgették a kommunikációs épületben hogy a Uss Thor nagyon súlyos károkat szenvedett, és hogy a flotta a leszerelését tervezi. Ennek persze a fele- nagy valószínűséggel- mese volt, pletyka és mende-monda, de a legénység tényleg egy új hajót kapott. A Risinget. Fogalmam sem volt róla hogy milyen típusú hajó lehet az, vagy hogy mire képes. De jelen pillanatban, ez egyátalán nem is érdekelt. Az admirális ez után kitért a mondani valójának a másik felére: A Xindikre. " A legendás Xindi faj!" - gondoltam magamban.- " Annyi ideje voltak csendben, ideje volt már megkezdeni velük ujból a tárgyalásokat, benézni hozzájuk.... " - Mindig is szerettem volna úgy is találkozni egy Xindivel.
- Van kérdés? - Kérdezte utoljára az admirális. Összenéztünk Jon-nal, majd gyorsan hozzátettem:
- Nekem nincsen. - Ezek után már csak a többiek válaszára vártunk.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 15.24.28 | Üzenet # 71
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végighallgattam az admirális mondani valóját, aztán a végén megszólaltam.
- Nincs kérdés admirális.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 16.21.51 | Üzenet # 72
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor leérkeztem a bolygóra azonnal kerestem magamnak egy helyet ahol helyet tudtam foglalni, és tanulmányozni az adathordozót de félpercbe sem telt mikor a kapitány léptet hozzám a női kíséretével aki bemutatkozott.
kezemet nyújtottam és illedelmesen bemutatkoztam.b
Jack Shepard taktikai parancsnok. örülök a találkozásnak. A kapitányt egészen egy darabban láttam.
- Hát uram úgy tűnik rendbe jött. Ami néhány társunkról sajnos nem mindenható.
egyre csak gyarapodtak körénk a Thor legénységének tagjaival mikor hirtelen meg halljuk az Admirális hangját. és közölte hogy a hajó amin jelenleg szolgálok az teljesen tönkre ment a javítása több napot is igénybe vessz. De amin meg lepődtem az volt amikor azt mondta hogy elő vagyok léptetve
~ Okéé....
Ezután az Admirális lehetőséget adott hogy kérdezünk tőle, ha már senki sem tudott én éltem azért a lehetőséggel.
- Admirális A Csillagflota hogyan tervezi a Horizont állomás vissza foglalását ha a Romulánok le lövik könnyedén a hajóinkat?
De még az is megdöbbentet hogy engem és a kapitányt át helyeztek egy másik hajóra ami nemrégiben készült el.
- Köszönöm kapitány. nem igazán értem miért de örülök neki. Mosollyal a végén fejezetembe a mondandómat.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-06-27, 16.27.46
 (HU)
 
Hope
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 18.19.30 | Üzenet # 73
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Halgattam az admirálist. A mondatai sorba követték egymást a küldetéssel kapcsolatban. Mikor a végére ért és befejezte én is megszólaltam.
- Nincs kérdés az én részemről. se.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 18.40.15 | Üzenet # 74
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól van. - Szól az admirális. - A tárgyalásnak vége. - Feláll és Gonsailes kapitányhoz lép. Kezet fog a kapitánnyal miközben beszél.
- Jó szelet kapitány! Ha készen vannak találkozunk a Föld melletti Kettes javító állomásnál. A Rising Egyes űrkompja a parkban várakozik magukra. Elég feltűnő lesz.

(( Ide még egy hsz, aztán a Rising Egyes űrkompjába is. ))

Sorrend:
Gonsailes- Shepard- Belmore- james- Hope




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-06-27, 19.02.13 | Üzenet # 75
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány elköszönt. Én felálltam és viszonoztam a kézfogását, majd elmondta, hogy a U.S.S. Rising első kompja a parkban vár minket, és hogy találkozunk a kettes javító állomáson.
- Köszönjük, Uram. Akkor ott találkozunk - mondtam, majd a tisztjeim felé fordultam.
- Rendben, hölgyeim és uraim. Irány az űrkomp - adtam ki a parancsot, majd Ruby kezét fogva kiléptem a helyiségből és elindultam kifelé a park irányába.

//Folytatás: U.S.S. Victory.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 13.35.03 | Üzenet # 76
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát a Kinevezésem meg történt az eligazítás is meg volt, a kapitányunk utasítást adott hogy menjünk a Victory komphoz.
Én hátul maradtam. mert jobban körbe akartam tekinteni a helyiséget, mert végül is nem igen sűrűn vagyok itt.
~ Szép hely meg minden de a hajónk is amire most fognak át helyezni remélem sokkal erősebb lesz mint az elődje. Ezt majd ha lesz kis nyugtom át tekintem, kikapcsoltam az adathordozót mert eddig nem tudtam egy sort se elolvasni belőle. Már kezdtük lassan ki érkezni a hatalmas helyiségből, és a távolban meg pillantatom a Victory-t

//Folytatás: U.S.S. Victory.//


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 14.03.25 | Üzenet # 77
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután az admirális minden fontosat elmondott felálltam a székből. Az igazat megvallva amúgy sem találtam épp túl kényelmesnek a széket. Mendelson elbúcsúzott, majd mindenki megindult kifelé. Jon-ra néztem. Az arca nem tűnt gondterhesnek, sőt inkább izgatott volt. "Mindig is tudtam hogy kedveli a Xindiket." - Gondoltam magamban. - " Nem hiába olyan izgatott." - Megfogta a kezemet, és kimentünk a hideg tárgyaló teremből a kellemesen meleg parkba. Odakinn még mindig alig lézengett pár fiatal tiszt, túl korán volt. A szél bele-bele kapott a hajamban ahogy végigmentünk. És ekkor megpillantottam a Victoryt. Kétség kívül az volt. Egy elég nagy űrkomp a park közepén: túl feltűnő. Még a vak is rögtön kiszúrta volna. Mindig is szerettem kompokkal utazni, és most hogy itt volt mellettem Jon tudtam hogy egész biztosan biztonságban vagyok. Beszálltam a kompba, Jon szólt hogy indulhatunk mikor már mindenki benn volt. Az ajtó hangtalanul csukódott be a hátunk mögött, és emelkedni kezdtünk. Rögtön kinéztem az ablakon. "Ezt a látványt soha nem hagynám ki." - Mondtam magamban. Ahogy emelkedtünk az odalent lévő tárgyak, és emberek egyre kisebbekké, és kisebbekké váltak. A komp elsuhant a Golden Gate híd alatt is... és mi csak emelkedtünk és emelkedtünk....

Folytatása olvasható a Uss Victoryn.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 17.06.29 | Üzenet # 78
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végighallgattuk az admirális beszédét, aztán felálltam, mint mindannyian. Elköszönt tőlünk a férfi és kezet rázott Gonsailes kapitánnyal. A legénység tagjai megindultak a kijárat felé. A Uss Victory nevű űrkomp odakinn a parkban várakozott miránk. Egy elég modern űrkomp volt, nem gyakran lát az ember-e féle szépséget.
~ Gyönyörű ~ Gondoltam magamban, aztán követve a kapitányt, Belmore hadnagyot és Shepard parancsnokot én is beléptem a kompba.

Folyt:: Uss Victory



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Hope
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 19.37.09 | Üzenet # 79
A U.S.S. Rising főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon kíváncsi vagyok az új hajóra. A Thort nagyon nehéz volt megjavítani vagyis próbálkozni vele. Azt hiszem a Risinggal most jön majd el az én időm!!!
Ekkor megpillantom a kompunkat a parkban.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 15.19.06 | Üzenet # 80
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Robert Lacoss és David Archer kapitányok egyszerre sugároznak ide le.

sorrend::
Robert- David- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 10.45.17 | Üzenet # 81
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Le transzportálok a hajóm fedélzetéről majd érzem ahogy újra össze rak szinte minden testrészemet a transzporter.
Ahogy teljes mértékben is lejöttem,körbe néztem éreztem ahogy jó érzés fog meg ,valahogy mindig is szerettem a Földön lenni ,megnyugtató volt a számomra.
Közben éreztem ahogy az első napsugár megvilágítja a bőrömet érzem ahogy szinte el ragad a jó érzés ami árad a Földből.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 12.01.15 | Üzenet # 82
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Le transzportálok az Atlantikáról egyenesen a Földre ahogy meg érkezek rögtön meglátom LaCoss kapitányt is aki éppen elvan foglalva..
-Üdvözlöm én a U.S.S Atlantika kapitánya vagyok,a nevem David Archer kapitány.
Sokat hallotam már önről.



"The captain is here"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-08-20, 12.12.07 | Üzenet # 83
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor Mendelson admirális érkezik oda hozzátok. A magas férfi kihúzza magát, és előbb Archer, majd Lacoss kapitányt üdvözli.
- Áh, nah végre. A híres kapitányok! - Mosolyodik el miközben kezet fog veletek. - David és Robert. Én Mendelson admirális vagyok, mint ahogyan ezt tudják. Köszönöm hogy eljöttek... kérem, kövessenek.. - A férfi elindul a kommunikációs épület belsejébe, és ti követitek őt. - Kérem foglaljanak helyet. - Int a férfi. - Kávét, vagy teát esetleg?


Sorrend::
Robert- David- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.07.35 | Üzenet # 84
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Kihúzzom magamat és szalutálok*
-Én kérek egy teát és egy kávét is köszönöm két négercsókkal ha kérhetem és egy jó nagy adag pástétommal.
Leülök elégedetten és utánna hátradőlök a székemben és utánna néztem mélyen a szemébe a caet szemébe akinek szólt Mendelson az ital és az étel miatt.
Szép cadet.... Mandelson nem gondolja?.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.12.43 | Üzenet # 85
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beülök az egyik székbe kissé meg igazítom az egyenruhámat ülést követően majd rá nézek az admirálisra.Köszönöm én nem kérek semmit sem meghagyom eme örömeket és élvezeteket Lacoss kapitánynak. Miről is lenne szó kedves admirális?


"The captain is here"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.18.47 | Üzenet # 86
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- De, az szép kadét! - Bólint az admirális miközben már ki is hozzák az ételt meg az italt LaCoss kapitánynak. Ez után a kadetok kimennek, az admirális pedig beszélni kezd.
- Nos, ami azt illeti az egyik obszervatúriumunkról lenne szó a Cardassia- Föderációs térség határánál. - Folytatta a férfi. - A kutató csoportunk egy titkos projecten dolgozott ott.... - Mendelson rátámaszkodott az asztalra miközben beszélt, és most érdeklődve nézett a két kapitányra.
- Hallott valaki a " Starspeed alpha" projectről? - kérdezte.


Sorrend::
David- Robert- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.30.28 | Üzenet # 87
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felhúzom ajobb szemöldökömet és megpróbálok kényelmesen ülni a széken ami roppant kényelmetlen volt.
Nem uram én személy szerint még nem hallotam róla még a Flotta adatbázisban sem.



"The captain is here"
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.33.07 | Üzenet # 88
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá nézek szemléletesen David Archer kapitányra majd majdnem elfog a nevetés ,közben próbálom le nyelni az italt amit rendeltem és az ételt le tuszkolni magamban jó alkalom volt az evésre és apihenésre de sajnos megint a küldetések miatt hivatott engem le ide az öreg ~gondolom magamban.
-Jól van..érdekesen hallatszik..mi is ez a cucc? ~kérdezem flegmán~



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.46.14 | Üzenet # 89
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Teli szájjal soha ne beszéljen Robert, én mondom most itt magának. - Mondta Mendelson . - Nem csodálom hogy nem hallottak róla, a project szuper titkos. Csak a kémelhárításunk tudhatott a dologról... de ennek most már úgy tűnik úgy is mindegy.... - Az admirális egy pillanatra elhalkult, majd folytatta. - A " Starspeed alpha" nevezetű projectet Ana Telser tudós kezdeményezte, még a múlt évben. Telser megépített egy obszervatúriumot nem messze egy fekete lyuktól, és egy törpe csillagtól. Úgy tudta kivédeni azt hogy tönkre menjen a bázis, hogy pontosan kiszámította a két veszélyes terészeti jelenség gravitációs nulláját. vagyis megtalálta azt a pontot, ami még nem veszélyes és már nem veszélyes. Egyedinek számít a bázis a maga nemében. Egy aszteroidára épült, brilliáns forma tervezés. A kutatónk ezért számos elismerést is kapott. A " Starspeed alpha" project lényege az volt, hogy kitágítsuk amit a sebesség maximalitásról tudunk. Kilenc egész kilenc kilenc tized... Az a sok kilences! Telser a törpecsillag energiáját akarta belesűrűsíteni egy hajtóműbe, hogy lehetséges legyen a végtelen sebesség. A fekete lyuk pedig természetes csillapító mezőt generált volna, így létre jöhetett volna elméletben a végtelen sebesség, határokkal.

Sorrend:.
Robert- david- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.56.35 | Üzenet # 90
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Majdnem ki köpöm az ételt amikor meghallom az admirálist hogy említett egy tudóst..egy tudóst aki az akadémián fiatal koromban azzal kisérletezett hogy lehetne végtelen energiát elő állítani nagy versengésben volt velem ezért utáljuk is egymást és imádjuk is egymást...
Uram..elnézést ha szólalhatnák fel...végülis ehez mi közöm van uram?..és az a nő egy ideg gyenge világhatalom mániás fikacnyi tudással rendelkező egyed..nem hiszem hogy jó lenne pont vele beszélgetni ezekről...
Közben vissza gondoltam a nőre és azokra a hetekre amikor milyen jó volt a nővel....



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.01.12 | Üzenet # 91
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szerintem érdemes ki vizsgálni az esetett végülis nagyon jót tenne mindennek ha megismerhetnénk ezta technikát.
Sok mindent tanulhatnák belőle és a Federáció is egyaránt.



"The captain is here"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.07.02 | Üzenet # 92
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen.. igen.. - Mondta az admirális. - Jó lett volna. - Tette hozzá, és megpróbált nem tudomást venni LaCoss megjegyzéséről. - Az obeszrvatóriummal megszakadt a kapcsolat már egy olyan két hete. Mikor először nem válaszoltak oda küldtem az elhárítást. Mikor az elhárítás eltűnt, hát utánuk küldtem hogy úgy mondjam egy elit csoportot is... De ők is elküldtek.. és mivel maguk ketten pont kéznél vannak ezért: Most magukat kettőjüket küldöm az obszervatórium eltűnésével kapcsolatban. Feladatuk egyszerű: nézzenek körbe, derítsék ki mi történt ott, és ha lehet, élve hozzá vissza a tudósunkat. Kérdés? - Nézett az admirális a két tisztre.

Sorrend::
David- Robert- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.09.16 | Üzenet # 93
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
igenis uram örömmel megyek felderíteni ezt az ügyet,viszont szeretnék az után egy kis szabadságot kivenni ha nem bánja uram. A harcok és a sok szenvedés nagyon nagyon,sok volt mint nekem mint a legénységemnek is..


"The captain is here"
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.11.00 | Üzenet # 94
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beleszólok út közben David mondatában ..nem azért mondom de ha megbocsátanak..de ha eltűnt mi tudom én hány hajó azon a területen mitől lesz jobb ah minket is be küldenek oda?..mi is ugyanúgy eltűnhetünk amiben nagyon sok esélyt látok...szerintem ez teljesen logikus állítás admirális..
Kaphatok még egy kis négercsókot? kérdem és közben megiszom a kávémat és a teámat is majdnem ugyan abban a percben egymás után.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 15.27.06 | Üzenet # 95
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Már bocsásson meg Robert de engem igenis érdekel az hogy mi történt azokkal az emberekkel odakint. És különben is kérdést kértem, nem megjegyzést. Ha nincsen más mehetnek is. - Tette hozzá gyorsan a férfi.

(( Ide már ne írjatok, folyt. köv.: Park topic, oda csak utánam írjatok.))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Vasárnap, 2011-11-06, 18.28.09 | Üzenet # 96
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az elveszett templom


Chad fel-le kezd a kommunikációs épület előtt járkálni. Úgy érzi még egy kis várakozás és kinőnek az ősz hajszálai. Habár azok már most is itt-ott voltak... Harminc volt kereken a férfi, és a mai napon lett volna megrendezeve a születésnapi partyja. De ő lemondta. sohasem szerette az ilyesmiket, és most különösen nem engedhette meg magának a pihenést.
Alkalma nyílt felfedezni az elveszett templomot, a régészeti társaság engedélyezte a küldetését és mostanra már csak Cross meg a hajója kellett a dologhoz.
Újból az órájára néz: 15 perc. Már 15 percet késik a figura. Nem semmi, nem semmi... Gondolja magában.
Ha ilyen ütemben tart a várakozás lehet be kellene nézni a legközelebbi könyves boltba egy jó krimiért...
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-11-06, 18.40.33 | Üzenet # 97
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
San Fransisco 2800 Augusztusa, épp bizonyos Chad Kiczler-el kell találkoznom. Elég piás estém volt, azthiszem késni fogok egy picit. Nah nem baj, ezen a szép napon csak nem fogja elunni magát.

Odaérek 15 percel később, egy Napszemüveg és egy fekete póló, kissé izzadtam így eléggé rámragadt a póló amitől az izmaim eléggé kilátszottak emiatt fölvettem a bőrkabátom.
A találka helyünkön áll egy fickó, de már-már indulna is tovább de én utána nyargalok -Ön Chad Kiczler? Nagyon örvendek, Adam Cross Kapitány vagyok...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Vasárnap, 2011-11-06, 18.54.52 | Üzenet # 98
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Chad most már nem bír magával. Kiskora óta gyűlölte a várakozást, ráadásul a csomagjai -ami nem kis mennyiség- a földön heverésznek szerte szét....
És ekkor - Chad legnagyobb meglepetésére - egy magas, jóvágású izmost, bőrkabátos fickó lép oda elé.
Chad megáll és biccent.
- Üdvözlöm, és igen én vagyok az. - Barna szeme találkozik a kapitány kékjével. A kezét nyújtja és a két férfi kezet fog egymással. Chad nem erre számított; azt hitte hogy az összes Flotta tiszt büszkén viseli az egyenruháját. Hát, tévedett.
Rajta csak a szokásos kék öltönye volt, meg az elmaradhatatlan torna cipő.
Ez számára átlagos volt, bár mostanra már-már úgy felforrósodott a sok holmi alatt hogy azt hitte megsül.
" Még jó hogy nem a Vulkánra megyünk." - Gondolta magában.

Miután a két férfi kezet rázott egymással Chad a cuccaiért indult: egy bőrönd, meg a hatalmas hátizsák.
- ne haragudjon a megannyi holmiért. - Hadarta a férfi miközben lefele kezdtek el lépkedni a lécsőn. - Rossz szokásom... - Ismerte be. Magában remélte hogy a régészeti társaság- A Luminat - volt olyan kedves, és tájékoztatta Crosst az útvonalról.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-11-06, 19.12.41 | Üzenet # 99
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután kezetfogtunk jobban megnéztem az illetőt, hát nem mondom, fura egy öltözete vol. De hát ebben a korban nehéz olyan ruházatot találni ami nem furcsa.
A Fickó elindult egy irányba és megláttam a sok cuccot amit úgy néz ki magával akar hozni. Majdnem megkérdeztem hogy mindet honi akarja-e amikor elindult a lépcsőn és nyilvánvalóvá vált hogy hozni akarja őket.
-Nekem is van pár rossz szokásom, mindenkinek van. -mondom neki- Én például paneleket szoktam törnbi ha ideges vagyok... -vigyorgok rá.- És mi is ez a hely ahová mennünk kell? Én csak egy útvonalat kaptam de semmi mást, imádom hogy a kommunikáció eme fejlett korszakában, még mindig vakon kell elindulnunk a semmibe mert alig mondanak valamit...-kérdem és magyarázom miközben a lépcsőről lassan leérünk...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Vasárnap, 2011-11-06, 19.27.37 | Üzenet # 100
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Chad lefele kezd el vonulni a csomagokkal ami nem könnyű, kicsit sem könnyű. Reméli hogy az ujonnal megismert alak majd segít, de amaz inkább arról kezd el beszélni hogy ő panelokat szokott széttörni.
- Remek, remek... - Motyogja a férfi félhangosan a lépcső aljában. Magában meg merte volna esküdni hogy a Luminat nevű -állítólagos- régész társaság nem küldte el a teljes útvonalat. Bosszúsan néz Adam Crossra.
- Ez komoly?! - Kérdezi idegesen. - Nem küldték el magának még azt sem hogy hova az isten nyilába megyünk?! - kérdezi dühösen, bal szemöldökét felhúzva.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Keresés: