Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Föld bolygó
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 19.36.23 | Üzenet # 151
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy egész pöpec járgány várakozott ránk.
- Gyere Davei ez tetszeni fog! - Szóltam a pöttyös kutyámnak és intettem neki hogy ugorjon fel a rámpán a komp belsejébe.
Előre engedtem őt majd én is beléptem a kompba. A kapitány - minő meglepő, most sem tudott magának más helyet választani - előre ült, így nekem már csak a hátsó ülések egyike maradt, igaz azok is elég kényelmesnek bizonyultak. Kényelmesen hátra dőltem majd kutyusomat a lábamhoz parancsoltam.

A kapitány mondatára vágtam egy tipikus rám jellemző arcot, amire tisztán leolvashatóan rá volt írva hogy " Miért mit várt?".
- Szerintem ez csak természetes hogy kihozzuk magunkból a maximumot uram. - Mondtam, majd a bal lábamat a jobbra tettem és kinéztem az ablakon.



" Second star to the right and straight on till morning.:"


Az üzenetet módosította Belmore - Szerda, 2012-04-18, 16.10.52
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 16.12.56 | Üzenet # 152
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis komp belső tere nem volt semmi bár külsőleg az is biztos hogy szebb volt. Kényelmesen helyet foglaltam és a padlót kezdtem el bámulni.
~ Remélem nem fogunk úgy száguladni mint egy megveszett patkány. ~ gondoltam magamban. Örültem neki hogy nem traszporterrel megyünk de a száguldozást sem kedveltem.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Csütörtök, 2012-04-26, 16.29.29 | Üzenet # 153
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajó felszállt és elindultunk. A légkörön átvezető út, mindig is nagyon élvezetes volt számomra, mert emlékeztetett arra, milyen nagy dolog, hogy a fajunk elhagyta a bolygóját. Igaz, sok ezer éve megtörtént már, oly régen, hogy írott történelem nincs róla.
Ahogy emelkedtünk, lassan előtűntek a csillagok, majd a bázisok körvonala is kirajzolódott.
-Elhagytuk a légkört. -jelentettem a legénységnek- Következő állomás, a hajó ami felszed minket. -mondtam, majd a Hold felé vettem az irányt.
A Hold mögött, egy olyan hajó volt található, amit eddig Főld közelben, nem igen lehetett találni. Maga a gyönyörűség.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-04-26, 16.35.17 | Üzenet # 154
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyorsan megkapaszkodtam, amint elindultunk, lévén, hogy Connor elég rázósan szokott vezetni. Mindig kicsit lejjebb veszi a kiegyenlítőt hogy érezze minden mozzanatát a hajónak. Időnként, elég fájdalmas tud lenni ez a szokása.
-Köszönyjük a nyilvánvalót! -mondtam neki majd figyeltem ahogy elkanyarodik jobbra, a Hold felé.
Kicsit gyorsabban mentünk mint ahogy lehet, így eszembe ötlöt: -mi van ha elkapnak a rendőrök? -gondoltammagamban majd megráztam a fejem, hogy a fáradt gondolatok kimenjenek belőle és hátradőltem. Élveztem, hogy végre először nem nekem kell vezetnem a hajót.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2012-04-29, 18.04.20 | Üzenet # 155
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Davei ásított egyet majd a rázkódások ellenére is letette a fejét a mancsaira és alvásba kezdett.
" Hihetetlenek az állatok" - Gondoltam magamban. - " Már olyannyira hozzá van úgy tűnik szokva az ilyenekhez hogy rá sem hederít. "
- Űrkutya. - Sóhajtottam fel, aztán megkapaszkodtam gyorsan a székem karfájába. Nem mondom, a kapitány kuzinja elég gyorsan vezetett, ráadásul volt egy bizonyos leírhatatlan stílusa is. Elmosolyodtam majd a velem szemben ülő Blake mögötti ablakra néztem. Gyönyörű látvány tárult a szemeim elé.
- Ezért már megéri belevetnünk magunkat nagy dolgokba. - Szóltam halkan.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 13.12.57 | Üzenet # 156
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Főleg ha út közbe kivisz minket a légnyomás! - Kiáltottam. Megkapaszkodtam olyan erősen a székembe ahogyan csak bírtam miközben megpróbáltam nem kinézni az ablakon... valahogy mindig az az érzés keringett a fejembe hogy le fogunk zuhanni, le fogunk zuhanni, le fogunk zuhanni... Hátöhm.. egyenlőre nem történt ez meg....
~ Legözelebb inkább a hajón maradok. ~ Gondoltam magamban, majd felsoroltam egy újabb fóbiát a meglévőim közé.
~ Nagyon jó... transzporter fóbia, klausztro fóbia most már komp és kutya fóbia.. nevetséges.. ~



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 21.35.30 | Üzenet # 157
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatás: XS1-706 Tartaros (Egyéb Helyszínek)

"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Szerda, 2012-05-09, 21.44.28
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 18.46.39 | Üzenet # 158
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Tükör, tükör"


Smith kapitány épp az Akadémia épülete előtt állt és a léghajós parádét figyelte.
A nő zöld szemei lehet aggodalmasak voltak, hisz az admirális épp arról beszélt vele hogy a küldetésük elég nehéz lesz... jóformán öngyilkos akcióra kérte meg a férfi a nőt:
Induljanak az Agrosi- Birodalmi semleges zónába hogy mentsenek meg egy csapdába ragadt hajót: a Serpentinet. Kockázatos... mivel azt a területet nemrégiben foglalták vissza az Agrosok... az admirális nyilvánvalóan el akarta a kapitányt távolíttatni örökre... nem tetszhetett nagyon neki hogy egy Vulkáninak sorhajó kapitányi rangja van.

A kapitány mély levegőt vett mikor első tisztje lépett oda mellé és többi tisztje.
Eligazítást kellett hogy tartson nekik.

( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 20.32.32 | Üzenet # 159
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley Smith kilépett a friss-füves parkba.
A katonai Akadémiá fülledt levegőjű terme kissé rossz hatással volt a kapitány hangulatára. Nem is csoda, hisz a férfi épp most árulta el a nőnek a feladatukat.. Ashley nem volt elragadtatva a dolgotól egy csöppet sem.
Ám ő hiába próbálta meg elmagyarázni az admirálisnak hogy ez sehova sem vezethet, és hogy a férfi valószínűleg a halálba küldi őket az csak nem akart rá hallgatni.

Így hát a magas nő kilépett a parkba és egy pár percig csendesen figyelte a léghajó fesztivált.
Zöld szemei a magasba pillantottak miközben összehúzta magán a fekete bőrkabátját.
- Hideg van a maguk bolygóján.. túlságosan is. - Szólt oda az épp odaérkező Hidgon parancsnoknak. Smith kedvelte a parancsnokot- őszintén szólva talán kisé túlságosan is.
Féloldalasan a férfire nézett, majd odalépett hozzá és a bal kezét Arms csípőjére tette.
- Nagyon nem tetszik amit ezek kérnek tőlünk.. - Szólt halkan hozzá. - Attól félek hogyha odamegyünk élve már nem térünk vissza. - Vallotta be.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Szombat, 2012-10-20, 21.35.56 | Üzenet # 160
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hát nem vitás nem egy túl forró bolygó a Föld de legalább vannak olyan dolgok itt ami nem mindennaposak a Vulkánon..tegyük hozzá párszor jártam már a Vulkánon és lenyügözőek azok amiket találtam ott láttam ott..csak egy gond van hogy a legtöbbjét sajnos a Birodalom megsemmisítette..tudja én nem tartom szolga fajnak a Vulkániakat ...de tudja ez maradjon köztünk ha kiderülne a fejemet vennének..én szerencsésnek érzem magam hogy egy olyan jó kapitánnyal szolgálhatok mint te..
Mondtam letegezve a kapitányt és megfogtam a kapitány kezét majd kissé közelebb húzodtam hozzá és a Birodalmi dzsekimet levettem majd oda adtam a nőnek nehogy megfázzon..hiszen nem kis hőmérséklet változás van a két bolygó között...


 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2012-10-21, 16.01.14 | Üzenet # 161
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már nagyon untam hogy ennyi időt kell várnunk itt...nem szerettem a friss levegőt nem hogy még a szabad életet..ezért nem is választottam soha azt ...A kapitány meg puhány..jegyeztem meg magamban és egy padra leülve figyeltem az eget..na de jó...már csak ez hiányzott még egy nap az ördögnek...feleslegesnek éreztem magam és azt hogy mit keresünk itt...szerettem volna már végre le lövetni a kapitányt..már rég megérdemelte főleg hogy egy szánalmas Vulkáni félig..röhejes hogy egy ilyen mutánst raknak be kapitánynak..először elhinni sem akartam de úgy tűnik megint az ellenzék nyert ki más...

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-22, 15.15.26 | Üzenet # 162
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy tűnt a kapitánynak nincs más lehetősége mint hogy elmesélje az admirális közvetlen parancsát arról hogy hova kell menniük és hogy mit kell tenniük- akármilyen veszélyes is legyen az.

A légibemutató e közben tovább folytatódott a San Francisko-i híd felett: a léghajók után vadászrepülők következtek.
Nem hiába: A Birodalom büszke volt arra hogy ezek a muzeális eszközök még mindig működőképesek a Földön.




( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 19.08.29 | Üzenet # 163
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashely pár pillanatig a parancsnoka szemeibe nézett, majd egy halovány mosoly jelent meg fiatal arcán.
- Köszönöm parancsnok. - Szólt a nő félhangosan. - És azt is amit a szülőbolygómról mondott... tudja hogy sokat jelent ez nekem.. - Közelebb tette az arcát, és legszívesebben meg is csókolta volna Arms ám ekkor észre vette Jack Stroggos tisztet feléjük közeledni.
Megsimogatta Arms szinte tökéletes arcát, majd összehúzta magán a kölcsön kapott kabátot.
Egy percig hagyta hogy a hűs tengeri levegő felfújja a félhosszú fekete haját, mi közben mélyet szippantott a légkörből.
A nő mély zöld szemei a levegőben repülő furcsa ősi szerkezetekről parancsnokára és taktikai főtisztjére terelődtek.
- Üdvözlet Mr. Stroggos. - Bökte oda Ash a meglepően ellenszenves férfinak.
Habár a félvulkáni nő megtehette volna hogy minden alkalomkor amikor Stroggos felszólal börtönbe zárathatta volna a férfit, ő azonban mégsem tette ezt meg. Tudta hogy a vezetőség a férfinak ítélte volna meg az igazságot, így a kapitány soha nem kínozta meg őt.
Ami azt illeti Smith nem is volt az a fajta...
- Nem véletlenül vagyunk itt ma. - Kezdett bele a nő szokásához híven határozottan. - Az admirális parancsot adott, és nem is akármilyet. És habár nem értek egyet a parancs minden pontjában mégis, el kell majd mennünk az Agrosi zóna közepébe megmenteni egy ott ragadt Birodalmi hajót, az Iss Serpentinet.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 19.16.43 | Üzenet # 164
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megnyugvás és teljes átérzés ezek voltak azok az érzések amik körbe vettek ebben a pillanatban de pár másodperc múlva sajnos mindezt eldobhattam egy taktikai főtiszt miatt aki nem csak ellenszenves volt hanem mint mindig jómodú és jó családban nevelkedett mindig is ő volt a család kedvence..rüheltem az olyan embereket akik protekcióval kerülnek be egy ilyen jó hajóra..világ életembe saját magam kapartam ki a munkám gyümölcsét és soha nem kontárkodtam bele semmi olyanba ami ártott volna a karrieremnek..de persze Stroggos könnyen és álnok módon szerezte meg azt amiért most itt van köztünk..nem szerettem ..főleg az elveit ..de magát a személyt sem..ami a zavarást illeti meg egyenesen sértő volt de nem szóltam neki mivel elég befolyásos ember az apja..ezért csak bólogatni tudtam és csak szót mondani...Érthető...ennyit válaszul a kapitánynak a mondatára hogy hova is megyünk valójában..

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 19.37.02 | Üzenet # 165
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Oda álltam és hallgattam ahogy megint a Vulkáni undormuzusa vetekszik azzal hogy úgyse teheti meg azt amit akar hiszen ő más..mondtam ki a mondatom egész halkan kiegyensúlyozottan aztán pedig rá néztem és próbáltam követni miket hord itt össze..megvontam a vállamat majd nekidőltem az egyik oszlop maradéknak..és mi van ha csak kitalálta és ez valami csapda amivel át akarja venni az uralmat?úgy hogy mindenkit elintézz aki ember a hajón? kérdeztem cinikus hangnemmel és vártam mi közben reszelgettem a körmömet.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-26, 16.41.59 | Üzenet # 166
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith tudta hogy jó lenne ha hamarosan indulhatnának már végre, hiszen az admirális minden parkban töltött pillanatukat figyeli, és nem csak az övét...
Köztudott volt hogy az öreg szereti a szavtos pletykákat, és ez azt jelentette hogy lehet nem is hallott semmit sem az adott beszélgetésből, csak egy jelenetet, egyetlen mozzanatot látott a dologból... ezért is kellett minél hamarabb a hajóra transzportálniuk....


( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 16.19.50 | Üzenet # 167
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mr. Stroggos. Nem vagyok lázadó, bármennyire is szeretné azt hinni azt. - Jegyezte meg a nő lesújtólag a taktikai főtisztjére nézve, miközben magában a gondolatai egészen másütt, a parancsnoka körül keringtek. - Ha lehet kíméljen meg minket a kezdeti paranoijájától, és induljunk el végre. - Tette hozzá, majd megigazította magán Arms kabátját és szeretett teljesen nézett a férfire.
- Szerintem induljunk vissza a hajóra. - Szólt. Sóhajtott egyet miután teleszívta a tüdejét a Föld hideg levegőjével, és lelépett a katonai akadémia lépcsőiről a komphangár felé.
Zsebre tette a kezeit, majd félúton megállt és a lemaradó parancsnokra nézett.
- Nehogy le maradj parancsnok. - Tette hozzá. Arms szemeibe nézett, megfogta annak hideg kezét és úgy folytatta tovább útját.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 16.58.31 | Üzenet # 168
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rendben..velősen válaszoltam a kapitánynak akit annyira tiszteltem hogy legszívesebben megtettem volna bármit amit csak gondolni mert volna bármiről vagy bárkiről..elvakultan bíztam a parancsaiba és benne..olyan volt ő nekem mintha egyfajta feljebb való személy lenne aki mindenek felett áll..én nagyon kedveltem őt de az egyetlen gond ami ebbe bele ütközött az az volt hogy sajnos a Birodalom elvei megtiltották hogy "alsóbbrendű"-nek nevezett Vulkániakkal kezdjünk bármit is...nem volt ínyemre hogy ez a Stroggos is mindenhol ott van..legszívesebben kihajítottam volna az első légzsilipen de nem volt merszem hozzá hiszen nem akartam packázni a Birodalommal..sem a rangommal sem..

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 17.02.37 | Üzenet # 169
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Jól van akkor..morogtam el a válaszára a kapitánynak ami nagyon nem tetszet..aztán követni kezdtem a két jómadarat..egyiks em tetszett de Smith Vulkáni pozítív kisugárzása egyenlőre hidegen hagyott..majd felszólaltam félhangosan mi közben követtem őket..
-Nem is tudom..hogy tudott egy ilyen hibrid születni mint a maga uram..szóltam oda a kapitánynak gúnyosan majd folytattam mi közben a lábam is járt..
-Félig Vulkáni..félig Ember..mint egy rossz vicc már ne is haragudjon..tudja a Birodalomba biztos nem maga lesz az első hibrid de valahogy ezt nem tartom jó iránynak..már ha megérti..nem szeretem a Vulkániakat..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 17.11.14 | Üzenet # 170
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Iss Enterprise főtisztjei hamarosan elérkeztek a Danubia űrkomphoz.
A parancsnok pilótai képességeinek következtében az űrkomp nagy sebességgel közeledett a sztratoszférához, majd mikor elérte azt már csak talán egy karnyújtásnyira lehettek az Enterprise dokkjától.


Folytatása olvasható: " Danubia űrkomp"

Hozzáadva (2013-03-15, 17.11.14)
---------------------------------------------

" Többen kellettek volna"
  
" Csillagidő 479168.73 Uss Sundance 
A hajónk a Selana rendszerbe tart, egy megbeszélést levezetni az ott élő kolonistákkal. 
A rendszer gyönyörű. A két nap élénken világítja meg a hajónkat. 
Lance Meridion, hajónapló vége. " 

... 

" Csillagidő 479174.20 Uss Sundace 
Hirtelen támadtak meg és mi bujkálunk, nem is tudtuk hogy itt vannak.. újból... egyenlőre kitartunk de.. túl sokan vannak.. 
Lance Meridion, hajónapló vége " 

.... 

" Csillagidő 479187.90 Uss Sundance 
Ez a hajó utolsó bejegyzése.. úgy tűnik nekünk végünk.. sodródunk és nem tudom meddig bírjuk még... Itt vannak... ha betörnek, végleg elveszünk... 
Már leadtam a segélykérést, de senki nem érkezik... ha jött is valaki az is csak a uss Obernath volt. A kutató hajó akik a közeli aszteroida mezőben volt.. ők mondták hogy ez lesz.. hogy ők visszatérnek... 
De ez nem elég... 
az igazság hogy.... 
többen kellettek volna... " 
- Vége - 

Ahogyan az Archer tisztjei hallgatták Lance Meridion kapitány utolsó bejegyzéseit megdermedhetett a vér az ereikben. Az utolsó szó - "többen kellettek volna" - és hogy visszatérnek rossz előérzetet keltett a kapitányba. 
Ekkor lépett be hutchinson admirális egy fiatal férfivel karöltve. Mivel nagyon is úgy tűnt hogy jól ismerik egymást a kapitány meghagyta a véleményét későbbre és megvárta míg az idős férfi kezd el beszélni.
 

( Hutchinson - Whild - Denise - Chris - Reed - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 17.20.05 | Üzenet # 171
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális a folyosón járt miközben a bal oldalán Hildson parancsnokra nézett. Egy fiatal érett férfit látott aki nem akart semmi mást csupán bizonyítani. 
Hutcshinson megállt, majd a Hildson vállára tette a kezét és belenézett a parancsnok szemébe.
- Tetszeni fog az új szolgálati helye azt garantálom önnek. - Tett egy szünetet, majd folytatta. - A küldetés nem lesz egyszerű és azok a tisztek akik majd a barátai lesznek ott ülnek most benn. - A Hildson háta mögötti helyiségre bökött. - Készen áll? - Kérdezte. - Akkor jöjjön.

Szavai végén azonnal megfordult és abba a terembe nyitott ahova még az előbb bökött. 
A terem ajtaján belül a Uss Archer tisztjei ültek szépen sorban; három nő, és egy férfi. Mikor beléptek mind felálltak és az érkező admirálisra, és a parancsnokra néztek. 
Hildson ekkor már az egész esetről értesült, és valószínűleg már a főtisztek anyagát is sikeresen elolvasta.
- Üdvözlöm önöket hölgyeim, és uram. - Köszönt az admirális a nőknek és Oviedo parancsnoknak. - Mind sajnáljuk a Sundance esetét, és remélem hogy meg fogják tudni hogy mi okozta a szörnyőséget, továbbá a másik kutató hajó eltűnését és hogy miről beszél a kapitány a naplójába. Addig is kérem fogadják sok szeretett William Hidlson parancsnokot aki az új tisztjük lesz a tudományos részlegen... Kirk kapitány, az úr itt Hildson parancsnok.  -Mondta.


 (HU)
 
WHild
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 19.19.14 | Üzenet # 172
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindultam a  folyosón amin végig mentem az admirálissal,csak mellette mentem ,véletlenül sem tértem le  az útról.Próbáltam,nem visszagondolni azokra  a rossz napokra  amikor még egy  senki voltam  a  Vortex-en ,és  senki nem ismert meg de  azóta megtaláltam magamat egy  másik helyen egy új helyen ahol újra önmagam lehettem és  végre visszatérjek azokhoz az elvekhez amiket szeretek csinálni..azokhoz akik megbecsülnek,a reális  Federáció-hoz, a reális  emberekhez akik tényleg értik a szakmájukat és  nem csak hobby ,szinten élik  a munkájukat hanem úgy mint egy igazi tiszt ,mint egy olyan tiszt aki tisztában van a felelősség súlyával és  a helyzetek következményével.Beléptem egy  terembe ahová követtem,az admirálist akinek megcsillant  a szeme is ahogy  a nap rá sütött,gyönyörű idő volt a  Földön de  még jobb nap volt ahhoz hogy visszatérjek..hogy visszatérjen egy olyan epikus személy mint én..és csatlakozzak   a végzetemhez,ami fátylat fog vetni  a múltamra. Hátra tett kezekkel,léptem az admirális mellé és végig hallgattam a szövegét és ahogy ki kérte  a véleményem és  egy gyors bemutatást tett felém,rögtön én is  megtettem ezt az új,szép ,okos kapitányom felé.

-William Hildson parancsnok és tudományos főtiszt szolgálatra kapitány.Vártam már ezt  a percet hogy végre  találkozzunk.

Intéztem a szavaimat amik mélyre hatóak voltak  a kapitányhoz,aki nézett rám pár pillanatig .

-Tudja  kapitány sok tisztről hallottam már de  olyan jó kapitányról még soha  amilyen ön.Maga nagyszerű kapitány és én pedig igérem önnek hogy  epikus tudományos tisztje leszek.

Mondtam és  tisztelgésbe vágtam magam a  kapitány előtt ,úgy mint egy igazi tiszt,persze ez mindennapos volt mert mi vagyunk az Emberi faj ami ennél magasabra  talán fog még emelkedni,talán nagyobbra is  mint akik ezt elleneznének.


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 19.42.36 | Üzenet # 173
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Emlékszem hutchinson admirális kért meg hogy azonnal induljunk a Földre egy fontos ügy miatt. A Uss Sundance-ről volt szó. Nagyon jól tudtam hogy ha egy űrhajóról, egy Csillagflotta hajóról van szó nem lébecolhatok mert nagy a baj. Két nap múlva a földnél is voltunk, és amíg a hajómat szervizelték a korábbi incidensekből kifolyólag addig kaptunk egy információs csomagnak mondható kis tájékoztatást. 

A transzporter a csillagflotta parancsnokság parkjába repített minket először is. 
A nap gyönyörű volt, olyan meleg hogy legszívesebben levettem volna az uniformisomat de mivel nem tehettem így csak a hajamat igazítottam egy kontyba. 
A parancsnokság kommunikációs épülete előtt gyülekeztünk és indultunk befele... mikor felé léptem a lépcsőre - szokásom volt hogy gyors iramban felrobogok rajta - azonban hirtelen beleállt a derekamba a fájdalom.  
" Mostanában túlhajtottam magamat." - Gondoltam magamban. - " Lehet nem ártana szabadságot kivennem.. bár nemrég voltam.. a fene a túlbuzgó fejemet." 
Fáradtan mosolyodtam el saját magamon, és követtem parancsnokom és taktikai főtisztem akik már javában benn voltak. 
Az automatikusan működő ajtón túl azonban egy üres terem fogadott minket. " Az admirális hamarosan itt lesz." - Tájékoztatott síri merevségben az egyik hölgy majd kiment. 
A félig elsötétített teremben olyan hangulat ült be, mintha nagy dolgokra készülnénk. Helyet foglaltam az első székek közt a parancsnokom mellett és valamiért egy nagyon rossz érzés suhant át az agyamon. 
Ekkor kezdődött el a Sundance hajónaplója. Az első bejedzésben még nem volt szó semmi másról csak a küldetésről. 
Ahogy hallottam a kapitány úr nagyon nyugodt volt, és rezzenéstelen hanggal közölte hogy a rendszer ahhol vannak gyönyörű.
Közben rápillantottam az adathordozóra amit mellékeltek belépéskor és a mellettem ülő Oviedo parancsnokra néztem.
Megcsóváltam a fejemet. Valami nagyon nem tetszett... eltűnt a Sundance egy másik hajóval együtt? De hát miért, és miért pont minket küldenek oda?
Ezzel az erővel egy közelebbi hajót is odaküldhettek volna, de ha mindenképp ezt várja el tőlem pont most az admirális..
Talán percekig dühöngtem magamban, hogy miért is bólintottam rá automatikusan Hutchinson szavaira mikor Meridion kapitány dörmögő hangja folytatta:
megtámadták őket. De kik?.. és hogyan? Nem sok választ rejtett magában a hajónapló, és én egyre inkább úgy éreztem magamat hogy nem elég hogy nem derül ki sok minden még titkolóznak is előttünk...
A következő és egyben utolsó napló bejegyzés volt a legrosszabb.. kirázott tőle a hideg.. a hajó, egy hajó ahhol emberek éltek, utolsó bejegyzése arról hogy többen kellettek volna hogy legyenek és hogy vissza tértek.
De kik már megint csak? A támadók kiléte a homályba vész a napló pedig véget ért... szomorkásan néztem le a földre. Nyomott volt a hangulatom, megpecsételte végérvényesen azt a napot a Sundance kapitányának utolsó bejegyzése. Csengtek a fülemben a szavai, és alig tudtam felébredni abból a gondolatból hogy nekem kell majd levezetnem az egész küldetést... ám ekkor nyitódott az ajtó és két férfi lépett be rajta.  
- Legközelebb szóljon rám ha valami ilyesmit vállalnék el.. már megint. - Súgtam oda Chrisnek, azzal felálltam és haptákba vágtam magamat.

Hutchinson admirális a szokásos mézes- mázzal köszöntött minket... néha úgy gondoltam a férfi túl megy minden határon.
Látta rajta hogy milyen állapotba hozott a naplóval, nem hiányzott még ez a nézés sem... Ekkor terelődött át a tekintetem Hildson parancsnokra. Egy talpig elegáns férfi volt, akin látszott hogy minden vágya hogy bizonyíthasson a világnak. Azonnal tisztelgésbe vágta is magát és bemutatkozott.
Mivel sokat olvastam már az anyagát és vártam is hogy mikor érkezik meg -sőt mi több én magam kérettem a hajómra - nem lepődtem meg hogy ismer engem. Valószínűleg ugyan olyan elkötelezett és felfele törekvő mint ami én voltam annak idején.
A férfi szemeibe néztem és bemutatkoztam, miközben kihúztam magamat és viszonyoztam a szalutálást.
- Denise Kirk kapitány vagyok. Én is örülök, és szintúgy. - szóltam oda hozzá. Már elsőre szímpatikus volt mi tagadás. - Garantálom hogy jó hajóra került. - Foglaltam össze röviden egy halvány mosollyal az arcomon.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 19.54.29 | Üzenet # 174
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ezek  a napok nem voltak   a legjobbak a számomra..mindvégig fájt a  fejem,és  teljesen kiégettnek éreztem magamat a  sok munkától amiket mostanság  határtalanul bevállaltam..nem volt se Des ,aki legalább egy  kis erőt adott volna se  valaki aki legalább hozzám szóljon így  nagy merevséggel követni kezdtem a kapitányt  egy kissé  kevesebb lendülettel ugyan  de megpróbáltam az iramot tartani a  hölgyel..még mielőtt beléptünk volna rá néztem  a kapitányra és  egy percre  belenéztem a szemébe mélyen..Kirk kapitány..akármilyen lesz ott bent a légkkör ,maga mellet leszek teljes  válszélességgel  ezt igérem önnek...mondtam a  kapitánynak de kissé már untam a formaias,merev beszélgetéseket ...elszerettem volna hívni  vacsorázni a  kapitányt..Denise-t ...de nem tartottam helyesnek így inkább nem tettem azt és  inkább követtem azt az utat amit ki írt nekem..se kevesebbet se többet..próbáltam tartani magamat  a kapitányhoz,aki talán kissé túl hajtotta magát mindig de  tudja hol  a helye..a  kapitány mellé álltam ahogy beléptünk a szobában ,gyönyörű idő volt ezt már  az ablak  nyárias  szinezetéből lehetett látni ....a  kapitány hallgatni kezdte  kisvártán  az admirális szövegelését aki egy szóvval..egy jó nagy adag buritót adott nekünk aminek a  közepe megint úgy csípett mintha  direkt csinálta volna..nem tudom de ez a  Hutchinson...gondoltam magamban mi közben félhangosan mondtam ki a szavaimat  a kapitány szavaira felelve, aztán pedig megpróbáltam az új tisztet üdvözölni..Üdvözlöm én vagyok a  hajó elsőtisztje...Chris Oveido....üdvözlöm  a csapatba..nálunk..Mondtam és rögtön haptákba  vágtam magamat reakcióul hogy  a kapitányom is egy pillanatra  tisztelegni kezdett.
 (HU)
 
MaloryReed
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 16.39.56 | Üzenet # 175
Archer-D tacticai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Eléggé furcsa volt a bejegyzés amit hallgattunk. 
Sokat hallottam már hajókról melyek a Semleges zónában tűntek el, de ilyen hogy csak úgy megtámadtak valakiket. És két hajó nem is egy... megcsóváltam én is a fejemet ültömben és a kapitányra néztem. A nő döbbentnek tűnt, legalább annyira meglepettnek mint én. 
Miután vége lett a naplónak felháborodottan néztem fel a parancsnokra. Már szóltam volna valamit de az admirális hozott be egy férfit aki állítólag az új kolegánk lesz.
- Üdv! M. Reed. Csak hívjon Reednek. Taktikai tiszt vagyok. - Mutatkoztam be neki mosoly nélkül. Már mentem volna a küldetésre, de hiába még mindig itt voltunk és kénytelenek voltunk megbeszélést tartani... A fene...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 21.24.58 | Üzenet # 176
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hutchinson admirális miután bemutatta a tiszteket a kapitányhoz lépett. A férfi teljesen nyugodtnak tűnt, habár egy elég szokatlan incidensről volt szó valójában. Miután megkérte a kapitányt hogy magyarázza el Hildson parancsnoknak a helyzetet, és hogy tartson majd megbeszélést majd a hajóján elköszönt a csapattól és sok szerencsét kívánt. 

Hutchinson - Whild - Denise - Chris - Reed - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 21.12.29 | Üzenet # 177
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális biccentett majd még egyszer Hildson parancsnok szemeibe nézett:
- Ez az ön napja. Ne feledje. Most kell majd bizonyítani. - Szólt a fiatal férfihoz, aztán Denise-re pillantott. Pillantásában fáradtság és büszkeség tükröződött:
- Kapitány, nem tudok mást mondani mint hogy a hajóján kérem tájékoztassa Mr. Hildsont bővebben a helyzetről és hogy segítsen neki mindenben.. jó szelet! - Majd elment.


 (HU)
 
WHild
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 21.26.57 | Üzenet # 178
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Be mutatkozott a  hajó összes itt lévő tagja nekem,ami boldogsággal töltötte  el a  szívemet és kissé meg is nyugtatott a gondolat hogy mennyire jó hajón fogok szolgálni . A kapitány és a  többi tiszt megismerése után,rögtön az admirális  elmondta  mi  a teendő és  gyorsan szélnek is  eresztett.A terem teljesen átforrósodott   a nagyszerű  üvegház hatás által,de nagyon jól esett egy kis meleg. Főleg hogy nagyon kevesett jártam mostanában,a  Földön így  még jobb volt kicsit kimozdulni .Amíg távol voltam a  Vortextől,örültem neki hogy többet tanultam mint  a karrierem legtöbb ideőszakában,megnőtt a  bátorságis bennem hogy  újra az legyek mint régen hogy új ember legyek és  ne az aki voltam.A kapitány mellé álltam ,majd  tisztelgésbe vágtam magamat  az admirálisnak és  kihúzott testtartással néztem a  kapitányra  majd  előre és  vártam a  további utasításokat,mivel  minden szava  a kapitánynak egy arany rög volt a számomra.

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2013-03-30, 12.51.30 | Üzenet # 179
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Minden tisztem készségesen bemutatkozott Hildson parancsnoknak aki ígéretes tisztnek tűnt és elég lelkesnek is. A férfi szemeibe néztem, majd az admirálisra pillantott aki -szokásához híven - elbucsozott, rám hagyva az egész küldetést boritékul hogy jól avagy rosszul fog elsülni. 
Hátra tettem a kezemet biccentettem, majd vettem egy mély lélegzetet a forró levegőből. Kellemetlen érzések töltöttek el a dologgal kapcsolatban hisz valahányszor Meridion kapitány  naplójára gondoltam az az érzés fogott el hogy nem lenne szabad elvállalnom a küldetést. 
- Köszönöm uram. - Válaszoltam mégis csak Hutchinsonnak, majd utána néztem némán ahogy kimegy. 
Könnyű nekik, az admirálisoknak. Minden terhet levesznek a vállukról csak azért hogy másnap új küldetéseket szabhassanak ki, lehet százszor nehezebbeket mint amit most mi kaptunk. Tisztelegtem egyet Hutchinsonnak, majd mikor nehézkesen kiment és az ajtó becsukódott előtte kisterpeszbe álltam. 

Gondterhesen végig néztem a tisztjeimen.. derék emberek, jó legénység. Jobbat nem is kívánhattam volna.  
- Nos, úgy hiszem hogy a hajón részletesebb tájékoztatást kapnak majd tőlem. - Szóltam nyugodt hangnemben. - Addig is oszolj. Találkozunk a Morning Star-on, egy óra múlva. - A Morning Star volt a hajónk kompja, és odakinn várt minket de szerettem volna egy kicsit sétálni mielőtt elindulunk és rendezni a gondolataimat. 
Megvártam míg nagyjából mindenki kimegy, majd Chrisre néztem. 
- Rossz érzésekkel tölt el ez a küldetés Mr. Oviedo. Ön mit gondol erről..? - Kérdeztem tőle miközben tettem egy kört az ovális asztal körül, majd megálltam az üveg fallal szemben hátra tett kezekkel és az odakinn sétáló gondtalan akadémistákat néztem.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Chris
Dátum: Szombat, 2013-03-30, 13.00.01 | Üzenet # 180
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány ,szokáshoz híven csöndesen hallgatta végig az admirális mondanivalóját ami túlságosan ,nem nyűgözte le  őt de engem sem annyira mint talán elvárta volna.Rá néztem a  kapitányra,és én is  ugyanúgy  kisterpeszben álltam végig a  mondatot mi közben kihúzva  álltam a kapitány mellet.Úgy tűnt az új tiszt William Hildson,igéretes tisztnek látszódott nem hiába került a  hajóra  .Jó tiszt volt, régen párszor dolgoztam vele együtt küldetésekben még az Enterprise-F küldetéseiben,nagyon igéretes tiszt volt akkor is.Úgy tűnt jó tisztet kaptunk,súgtam oda  a kapitánynak mi közben az admirális beszélt ,de csak egész halkan hogy ne hallja meg véletlenül sem mert abból nem valami jól sülne ki..
Egyébként sem akartam ,belevágni az admirális szavaiban amik amúgy egyértelműen két oldalúak voltak mindig . Már megszokhattuk volna ezt a  modort az admirálistól,de  ez van ezt kellet szeretni. Rá néztem az admirális mondókája után a  kapitányra ,majd vettem egy nagy lélegzetet amikor kérdezte  a véleményemet.
Tudja  kapitány,nincs valami jó kedvem ettől az egésztől hogy minket küldenek ilyen küldetésre,de  ami  a lényeg hogy  én ön mellet vagyok bármi is történjem Kirk kapitány. Mondtam a nőnek mi közben,ki-ki néztem néha az ablakon ahol gyönyörű,volt a napsütés. De jó is lenne egy kicsit ki kapcsolódni talán túl jó is.
 (HU)
 
MaloryReed
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 14.46.46 | Üzenet # 181
Archer-D tacticai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális rövid beszéde után Denise Kirk kapitány szólalt meg. 
Soha nem kételkedtem abban hogy tehetséges vezetőt kaptam Archer kapitány halála után. Nem inogtam meg benne mert bizonyított a Romulánok ellen vívott harcban hogy fiatal kora ellen elég tapasztalt stratégiai vezető. 
Ezért mikor azt mondta hogy egy óra múlva találkozunk csak biccentettem.
~ Legalább tudok egyet szusszanni a napfényben, bár szívesebben gyakorolnék most egy jó lőgyakorlatban! Valami bűzlik ebben az egészben. ~ Gondoltam magamban.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-04-15, 17.05.48 | Üzenet # 182
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az az egy óra amit a tisztek odalent töltöttek habár kevés volt, de annál inkább kikapcsoló.
William Hildson körbe járt a parkban Malory Reeddel. A két tiszt beszélgetni kezdett arról hogy ki hol született, valamint kiknek mik voltak az előző élményei, vagy kinek mi volt a legjobb és legrosszabb élménye a flotta beli éveivel kapcsolatban. 
Chris Oviedo szimplán csak kiült egy padra és elmélkedett miután a kapitánnyal beszélt. Habár most elsőtiszt, ő régebben kapitánya volt egy legendás és csodaszép hajónak a USS Enterprise-nak. De azok az évek elmúltak és neki most más feladatai maradtak-lettek. 
Denise Kirk kapitány tett egy kört, majd megállt egy emlékműnél. Egy régi kapitány emlékére emelték a szobrot mely egy űrhajót ábrázolt: az Enterpriset. Kirk kapitány emlékére. James T. Kirk kapitányéra. 

Kis idő múlva aztán mind találkoztak USS Morning Star űrkomp mellett. 
Az űrkomp nem sokkal az akadémia "A" épülete mellett "parkolt"- várakozott a tisztekre. A komp előtt egy szokatlan küllemű tiszt állt; U'tarill. 
U'tarillt épp egy órával ezelőtt vezényelték a Morning Star űrkomp elé, hogy találkozzon új kapitányával: Denise Kirkkel és hogy hivatalosan is csatlakozhasson a USS Archer legénységéhez.

( Denise - U'tarill - Reed - Whild - Chris - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Csütörtök, 2013-05-09, 12.29.51 | Üzenet # 183
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönöm. - Válaszoltam a parancsnoknak mikor nyugtatni akart. 
Némán álltam, karba tett kezekkel és néztem ki az üvegen a nyári melegben sütkérező kadetokra. 
" De jó is nekik... semmi felelősség csak a fiatalságuk és a nap.." - Gondoltam magamban. Egy szavammal sem irigykedtem természetesen, nem szerettem volna még egyszer átélni az életem egyes szakaszait, örültem hogy kapitány lehettem. 
Csak néha, nagyon néha, úgy éreztem hogy nagyon nagy terheket cipelek a hátamon, a felelősség szatyrában... 
Vissza pillantottam Chrisre aki épp az ajtó felé indult, majd vettem még egy mély lélegzetet: 
- Egy óra múlva, pranacsnok... ne késsen. - Tettem hozzá egy félmosollyal, aztán tekintetem megint a parkra terelődött. 
" Az új tisztjeim, és ez a küldetés.. olykor lehetne velem kegyesebb is a flotta.." - Megérintettem a medállomat, mintha erőt merítettem volna belőle, aztán megfordultam és gyors léptekkel a folyosóra, onnan pedig a parkba léptem. 
Minden egyes pillanatát kiélveztem a helynek mielőtt vissza mentünk volna az Archerre. 
" Több időt kellene egyszer a természetben töltenünk mint a hajón. " - Tettem hozzá szokás szerint csapongó gondolataimhoz.
Elindúltam előre, majd szedtem egy virágot és elmosolyodtam. A hajamba tettem, majd folytattam a gyaloglást, egy kis ösvényen átvágtam egyenesen a dísztóhoz.. ott azonban megálltam az egyik emlékműnél ami James T. Kirk-öt ábrázolta.. az ősömet. 
- Hello. - Köszöntem oda egy gyorsat tisztelegve. Megálltam, kihúztam magamat, majd a hajamba aggasztott virágot kivettem a fülem mögül és az emlékműre tettem. - Bárcsak lennék olyan bátor mint te. - Vallottam be. 

Nem tudom hogy ezek után még mennyit elmékedtem, de az biztos hogy már tíz perccel előbb ott álltam a USS Morning Star űrkomp előtt. 
Egy érdekes küllemű tiszt állt ott, még soha nem láttam de tudtam hogy Rémán. 
- D. Kirk kapitány, Uss Archer! - Mutatkoztam be neki egy gyors szalutáálással. - Kit üdvözölhetek? - Kérdeztem tőle. 
Még sejtelmem sem volt arról hogy U'tarill az új tisztem lesz, mivel az admirális nem említette...




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Utaril
Dátum: Csütörtök, 2013-05-09, 20.28.58 | Üzenet # 184
USS Archer-D-Főgépész
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Furcsa volt  a  hatalmas világosság,amihez nem szoktam hozzá így inkább visszahúzodtam az árnyékba .Denise kapitányt tekintettem meg   a  távolból,úgy tűnt hogy  tényleg ő  az..gyorsan megpróbáltam a  fényeket elkerülni és  oda menni hozzá mi közben,figyeltem a  világosság mezőjét ami ide-oda  vetődött  a padlózaton.Szerencsésen az utolsót is  ki kerültem,így  pont oda  tudtam menni ahová kellet és  pont Kirk kapitány  mellé tudtam lépni. Gyorsan be is mutatkoztam ,neki ahogy csak tudtam mi közben egy Rémán hajolást  köszöntés képp mutattam neki.

-Üdvözlöm..én leszek az új tisztje.U'taril vagyok.

Mutatkoztam be kedélyesen és tartottam neki a kezemet kéz fogásra barátságosan.


 (HU)
 
MaloryReed
Dátum: Vasárnap, 2013-05-12, 18.47.53 | Üzenet # 185
Archer-D tacticai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leléphettünk miután a kapitány kimondta az utolsó szavakat.
Nem tudtam nagyon lekötni magamat az egy óra alatt, soha nem érdekelt az Akadémia.
- Személy szerint örülök annak hogy kikerültem az iskola padból. - Mondtam Hildsonnak aki olyan katonának tűnt mint én. - Egyépként hogy vélekedik a küldetésünkről. Állítólag eltűnt egy hajó.. - Megálltam és vettem egy mély lélegzetet amikor HIldsonra néztem. - Az anyja! Még a végén lehet hogy veszélyes is lesz a dolog... bár sok veszélyben voltam. És maga? A flotta nem is az a legkönnyebb dolog mint ahogyan sokan hiszik. - Vigyorodtam el. - De tudja mit. Megéri benne lenni!


 (HU)
 
WHild
Dátum: Kedd, 2013-05-14, 11.52.26 | Üzenet # 186
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Követtem a kapitányt és mindenki mást ahová csak kellet, a kapitány mellet mentem lassan és próbáltam mindig mellete közlekedni szerettem ha egy olyan nagyszerű kapitány mellet lehetek mint ami ő volt,nagyszerű stratégosz ,kitűnő vezetői képességek minden megvolt benne úgy ahogy a hajó első tisztjében is ami nekem kellet,ezért vagyunk mi azok akik vagyunk nem pedig azért hogy ,feleslegesen adjunk ki olyan parancsokat amik nem az emberekért vannak. Mi vagyunk az emberek és mi vagyunk azok ,akik megfogjuk tudni csinálni a küldetést mindenáron. Fejtettem ki a mondataimat a taktikai főtisztnek és aztán pedig üdvözöltem ,az új tisztet is egy gyors kézfogással és a szívemre tettem a kezemet.

-Legyen sokáig tartó erős szolgálata .

Mondtam az új tisztnek aztán pedig,hátrább léptem egy lépést és beálltam egyenesen a kapitány háta mögé ,mivel ő volt a vezetőm szerettem biztonságban tudni mivel annyira ,de annyira jónak tartottam őt mint semelyik más kapitányt nem.


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2013-05-14, 12.09.10 | Üzenet # 187
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Legszívesebben inkább pihentem volna ha lehetett volna és egy kicsit a kapitánnyal maradtam volna de az volt a helyzet hogy a kapitány szabályosan elküldött pihenni..és a parancs az parancs..tisztelegtem a kapitánynak aztán pedig ,út közben lévő sütkérező cadetokat figyeltem pár pillanatig és el merengtem azon hogy milyen jó is volt az amikor én is az voltam még..hmm..igen szép régi idők..de azok elmúltak én pedig ,megöregedtem persze annyira komolyan nem de legalább tapasztalatott szereztem..igazából nagyon hiányzott Des..mivel nem tartotta velem a kapcsolatot így nagyon,egyedül éreztem magamat..nem éreztem jelentősségét a kabinomnak sem így,hogy nem volt soha senki aki beszédbe kerül velem de ez volt...és erről én tehettem hogy az Enterprise-F -et elkobozták tőlem és lefokoztak..ezt tudtam ,de szívesen egyszer..újra szerettem volna látni azt a hajót..annyira hiányzott.. a legénységem, a hajó illata és minden egyes része a hajónak..néha úgy keltem fel hogy csak álmodtam ,és igazából a hajón vagyok..de aztán mindig rá jöttem hogy nem így van..sóhajtottam egy nagyot majd bólintottam a kapitány,szavára..

Igen uram..

Válaszoltam a kapitánynak röviden majd elindultam,egy kicsit levegőzni persze dolgom is volt mint mindig,de nem hagyott nyugodni a gondolat..és az sem ,hogy Des valószínüleg valahol itt dolgozhat mivel vissza helyezték a legutolsó jelentések alapján ide ,hogy segítsen pár fontos ügyben..de nem találtam és nem is láttam sehol..érdekes volt és kicsit frusztrált is hogy a legtöbb ember csak úgy emlékezett rám hogy mindig is elsőtiszt voltam..de konkrétan nem adtak más választást se nekem ,se a legénységemnek sem főleg hogy megszabdtam egy tömérdek irányelvet..de úgy éreztem..hogy tanultam a helyzetből..
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2016-03-04, 21.53.20 | Üzenet # 188
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: Uss Morning star

Hozzáadva (2016-03-04, 21.53.20)
---------------------------------------------

- A vészjelzés -

2804. Január vége  

Minden egy egyszerű napnak indult.
Cross kapitány éppen Denise Kirk-el találkozott a Földön. Denise csúnyán megsérült a háborúban így most lábadozott... két hét kóma után nem is csoda. 
A két magas rangban lévő tiszt kézenfogva sétálgattak s közben arról beszélgettek hogy mennyire lenne helyes elmenni nyaralni egy kicsit, elmenni valahová. Bárhova, ami nem a Föld és nincs rajta a háború elég komor nyoma. 
Denise betegnek nézett ki.. nem nézett ki jól. Betegesen sovány volt... Adam igyekezett nem megemlíteni neki a dolgot s így a botnaikus kert fele vették az irányt. 
Különös érzése volt Adamnek miközben az éppen nyíló virágokra nézett: mintha ezt a pillanatot már átélte volna. 

( Adam- Denise - Mesélő) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2016-03-04, 22.16.53 | Üzenet # 189
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fölkeltem... Majd visszaaludtam... Majd megint felkeltem de ekkor már szinte magamra és nem magamba próbáltam önteni a kávét, hogy felébresszen... Pedig nem vagyok egy nehezen kelő egyén... Ám de, most késésben voltam. 
Denise-el volt találkozóm... Végre... Hosszú idő óta először... Már alig vártam, így gyorsan felöltöztem.
Meleg volt ott ahova mentünk, így nem vettem téli kabátot, sőt... 

Megittam a kávém oszt el is indultam.

San Fransisco-ba mentünk, gondoltam élvezni fogja a növényeket, noha én nem voltam ennyire zöld imádó... De gondoltam jobb lesz mint az elmúlt idők.
Találkozóra pont odaértem, bár épphogy. Denise is akkor érkezett oda pár pillanat múlva, így úgy tettem mintha már percek óta várnék rá, csak hogy húzzam az agyát...
-Késtél! -mondtam neki tettetve a várakozást. Ez azonban nem ment túl jól, mert a komptól futottam odáig, s kissé lihegtem... Régóta nem kellett így futkorásznom.
Régóta nem látást elfeledve szorosan megöleltem, h érezze: hiányzott.
Sétálni indultunk, gondoltam ne vacakoljunk, nézzük meg azokat a növényeket.
Sajnos nem tudtam nem észrevenni, hogy lefogyott és megviselte a háború és a két hónapnyi eszméletlenség. Nem akartam említeni, de aggódtam érte. Próbáltam elterelni a gondolataim egy kis felvetéssel:
-Figyu... El kéne menni valahova nem? Valahova, ahol nem harcolnak, valahova aminek a neve nem Föld... Valahova, ami nincs tele emberekkel... Biztos van valami jó Confederációs bolygó, ami alkalmas egy ilyen kiruccanásra. Lauren még talán szívesen el is vinne, ha már szabadságom lebonyolítására nem használhatom a L'espoir-t... -győzködtem miközben egyre inkább deja vu-m volt. Főleg akkor, amikor a virágokra pillantottam... Furcsa volt, ilyet még nem igazán tapasztaltam az előtt... Ennyire erőset...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2016-03-06, 19.59.23 | Üzenet # 190
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
San Fransisco tavasszal. 
Mindig gyönyörű volt, a virágok, a napsütés és az emberek miatt is. Ilyenkor valahogy mindig szebb volt a Föld.  Régebben ha lementem ide mindig olyan érzésem volt hogy minden meg fog oldódni, mintha csak minden egyes pontja a természetnek egy mosollyal köszönte volna meg hogy létezem. 
De ez másmilyen volt.... most minden másmilyen volt. 
A háború miatt, szinte minden le volt tarolva. A romok látványa elkeserített, az elveszett tisztjeim és hajóm képét láttam mindenben visszatükröződni. 
Nem tudott megnyugtatni a Föld. Felfedező voltam, nem katona. Nem tudtam megszokni a háború által okozott romos de épülő utcákat. Folyton a sebesültekre gondoltam. Olyan volt mintha én hagytam volna őket cserben. 
Tudtam hogy én mindent megtettem amit csak lehetett, de valahogy mégsem volt ilyen érzésem. 
Sokáig voltam kómába. Mint aki mindenről lemaradt épp. 
Szánalmasan gyengének éreztem magamat és kicsinek. Mintha kicsúszni készülne alólam a talaj. 

Habár kiengedtek a kórházból már, még arra intettek hogy pihenjek egy kicsit. Nem emlékeztem olyan dolgokra amik történtek velem az elmúlt egy hónapból szinte semmire. 
Pár képnél talán valamivel több volt, de ennyi. Csak képek, pár hang és színek. A gondolatok nagy gubanca ami csak rám várt hogy megfejtsem őket. 
Mikor a kórháznak nevezett kis börtönömből végre kiengedtek, azonban Adam végre eljött. Arra gondoltam hogy talán majd ő tud majd valamit mondani ami megnyugtat. 
Megnyertük a háborút, de tőle is akartam valami bíztatót hallani. Teljesen civilben, egy egyszerű fekete tavaszi ruhában voltam, hajam összefogva.
Kellemes ütemben közeledtem Adam felé de már mikor távolról láttam mosolyogtam rá.
- Késtem? - Kérdeztem vissza kicsit hitetlenkedve. - Én.. nem is tudom.. - Majd visszaöleltem.
- Hiányoztál. - Mosolyogtam haloványan. Megfogtam a kezét majd elindultam vele. - SZóval nézzük meg a virágokat? Ezer éve nem jártam abban a növénykertben. Most vagy szép vagy ez is olyan lepukkant mint a Föld.. - Sóhajtottam. - Bocs.. csak kicsit... nem is tudom.. depressziós vagyok.. - Jegyeztem neki meg. 
- De nagyon örülök hogy itt vagy. Máskor is találkozhatnánk most már. Gyakrabban. - Közben befordultunk balra, és igyekzetünk, úgyhogy kicsit gyorsabban indultunk neki. 
Odabenn minden olyan volt mint régen természetesen. Gyönyörű virágok, és finom illat. 
- Érdekes hogy a kertnek semmi baja. - Jegyeztem meg, közelebb húzódva Adamhez. 
- Jó ötlet.. elmehetnénk valahova... bárhova... 





"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2016-03-06, 22.53.35 | Üzenet # 191
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan tovább mentek a kertben Denise leült egy padra. Nagyon nem nézett ki jól, és fájlalta a fejét. 
Adam melléült és Denise homlokára tette a kezét: a nő lázas volt. Nem igazán értette hogy lehet ez, hiszen a kórházba nem valamiféle lázas betegséggel kezelték őt. Ahogyan elgondolkodott ezen, eszébe jutott egy hirtelen bevágódó emlékkép ahogyan Denise egy idegen technológiát fog a kezébe,és éppen magyaráz valamit.. de szavai mintha a távolba vesztek volna, elúsztak s érthetetlenné váltak...

Ekkor hirtelen minden megremegett. Az üvegház teteje beszakadt, s egy torpedó szakította azt át. Az üvegszilánkok mindenfele szétpattantak, a virágok pedig égni kezdtek. 
Adam félre húzta Deniset, és igyekezte kimenekíteni a nőt aki alig volt magánál. 

( Adam - Denise - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2016-03-11, 20.30.51 | Üzenet # 192
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan sétáltunk tovább, majd leültünk. Nem nézett ki jól a mellettem levő hölgyemény. Reflexből lázat vizsgáltam a homlokán, de nem gondoltam volna, hogy lesz is, elvégre nem megfázással volt kómában az aranyom... Nem tudtam elképzelni, mi az ami ennyire kiütheti. Rosszat evett???
Nem igazán jutottam ennek a gondolatnak a végére, mert a fejemben mint egy mozi, képek kezdtek vetülni arról, hogy Denise valami eszközt vagy mit szorongat és magyaráz valamit. Sajnos a lényeget nem tudtam kivenni, mert mintha csak a szomszéd TV-jén néztem volna, annyira nem értettem.

Elég zavaró egy "látomás" volt, vajon elkaptam én is? Ez azonban lényegtelenné vált, mert a környék megremegett és a tető beszakadt egy torpedó által. Rögtön reagáltam, s félrehúztam Denise-t aki már szinte magánál sem volt. Az csak később jutott eszembe, hogy miként élhetünk még, mikor egy ilyen pusztító fegyver nem messze tőlünk csapódott be...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Vasárnap, 2016-03-13, 17.11.24 | Üzenet # 193
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leültünk én pedig elmélkedtem. 
Azon gondolkodtam hogy talán tavasz van, de mégis hideg. Szokatlanul éreztem magamat mert nem akartam Adam előtt gyengének mutatni magam, de ez úgy tűnt hogy mégis sikerült mert egyre inkább rosszabbul és rosszabbul lettem. Úgy éreztem hamarosan el fogok aludni, mert el is álmosodtam és nem azért mert Adam untatott csak egyszerűen kimerültem. Éppen ezért Adamnek dőltem, és meg sem rezzentem amikor megvizsgálta a homlokomat hogy van-e lázam.
Valami eszembe jutott, és éppen kimondtam volna a halk szavakat, de minden megremegett. Nagyon nagyon hangos volt, ijedtemben belekapaszkodtam a férfiba. 
- Mi.. mi történik? - Nyögtem ki szinte alig hallható, elhaló hangon. Több szót azonban nem tudtam kimondani, mert Adam elvonszolt és minden távolodott tőlem....
aztán hirtelen elsötétedett.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2016-03-21, 22.18.31 | Üzenet # 194
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

Enterprise j / gyengélkedő topic

Hozzáadva (2016-03-21, 22.18.31)
---------------------------------------------
-  A Hidegháború ( Part 1 )  -


A San Francisco-i nagykövetség egyik része romokban volt.
Ha nem is minden de a több emeletnyi épület Délkeleti része biztosan ki volt égve. Elég sokan meghaltak, és nagy volt a káosz. A Csillagflotta nemrég kapcsolt csak, a mentések már javában folytak és Hutchinson admirális szinte tehetetlenül ácsorgott egy nagyobb teher szállító mellett.
A férfi szinte hálálkodva beszélni kezdett Relsonnak, utóbbi azonban rövid köszönés után közvetlen parancsba adta hogy a tisztek próbáljanak meg nyomozni valamilyen jel után hogy mi, vagy ki okozhatta a robbanást.
Mint Hutchinson közben elmondta éppen egy diplomáciai csúcstalálkozó folyt a Klingonok, a Qwerreriaiak, és a Bolygók egyesült szövetségének valamennyi tagja közt, egyszóval aki csinálta a merényletet az tervezetten tette meg mindezt.

Jenek ezredes közben pár emberével nekilátott romokat elemezni.
Az ezredes egy Predent típusú időzített bombára gyanakodott amit a Bajori milícia megelőzésekre használt a Qwerreriai fronton. A férfi egyenlőre csak gyanakodott, így intette Ronet, és Nikot hogy azonnal szóljanak neki ha magas sugárzási adatokat érzékelnek. (Ez volt a jellemző arra a robbanó eszközre. )
James pár rom között emberi maradványokra bukkant beleégve a követség falába. Szokatlan volt, mintha nem is a robbanás okozta volna a sejtek károsodását.
A doktor leült a földre s spektro-analízisbe kezdett, és gondolkodni azon hogy mi történhetett.

( Hutchinson -Relson-  Jenek - Niko - Rone - James - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Csütörtök, 2016-03-31, 19.06.54 | Üzenet # 195
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Minden felrobbant.. uristen.. - Motyogom magam elé az egyik teherszállító mellett. 
- Nem hiszem el, nem hiszem el.. épp amikor megkötjük a békét, uristen! - Nekidőlök a teherszállítónak, szinte érzem hogy a szívem a torkomban dobog. 
Ez nem lehet a valóság ez biztos nem- gondoltam magamban. Egy csapat tiszt transzponált le közben. A zörejre rögten odafigyeltem, ötven éve hallok ilyeneket, már messziről megérzem ha valaki transzponálni fog vagy akar. 
Mikor meglátom Relson kecses alakját odafutok hozzá. 
- Jókor jöttek! - kiáltom neki oda mintha csönd lenne de közben minden nagyon hangos. ettől még lehet nem is hangosak. - Relson! Maguk jöttek segíteni! - Közben hunyorgok a napba. 
- Az jó mert itt leromboltak mindent! Itt voltak a Klingonok, a Romulánok, a Querreriaiak.. - Sorolom az újjaimmal. - Aztán csak BUMM! .. Szerintem tervezett volt ez fiam.. ez biztos hogy az volt. Ugye kinyomozzák ki lehetett ez? Biztos terroristák voltak! Csak azok lehettek!


 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Vasárnap, 2016-04-03, 19.10.38 | Üzenet # 196
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mi biztosítottuk volna a terepet ,de ez az előre  kitervelt robbantás megervezet lehetett ..évek óta ,gondolkozhattak azon hogy fogják ezt megtervezni illetve ,robbantani is...profi munkáról volt szó..amint a robbanás hatalmas erőkkel megremegtette az összes létező  részt  a területen ,mindenki földre  került  a robaj után is  a romokat félre tolva találtunk rá Hutchinsonra is  később aki egy nagyobb szállítónál ácsorgott...ahogy  a fegyveremmel,előre haladtam magam elé téve  végig futottam óvatosan lépkedtem a törmelék hegyek között.

-Jól van uram?

Kérdezte Relson , mi közben biccentett  a többi embernének hogy biztosítsák a területet .

-Biztos vagyok benne hogy megtervezett támadás  volt uram...de többet kell megtudnunk ki lehetett az vagy mi okozhatta ezt...pánik helyzet alakult ki uram...ajánlom figyelmébe hogy amilyen gyorsan csak tud menjen el  a helyszínről mert így ki van téve egy esetleges nyílt harcnak..

Nézett körül  mi közben el mondta  a szavakat , a por szinte át itta az arcát  a férfinak majd  a  sok pánikoló és sérült emberre pillantott.

-Egy csapat menjen oda is ..el kell nekik  a segítség...maga megsérült?

Kérdezte a  Flotat admirálist mi közben Jenek is  jelentett  a bomba  lehetséges  ,varriácójáról.

-Meg lehet hogy az okozhatta..de  ajánlom hogy  biztosítsuk be  előbb a területet mihelyst újabb csapást mérnek ránk.


 (HU)
 
JenekLaronn
Dátum: Szerda, 2016-04-06, 18.17.24 | Üzenet # 197
Ezredes / Beloiannisz katonai csapat vezető
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 14
Kitüntetések: 1
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lesugároztunk. 
Ott lent, nem sok minden maradt egybe. ledőlt falak és lángoló romok. Olyan volt mintha a háború még mindig élt volna. Hutchinson admirális teljesen fel volt háborodva de nem a jelenlétünkre hanem arra hogy megtörténhetett ez. 
Persze ezernyi kérdésem lett volna, de az admirális zaklatott állapotát elnézve inkább nem tettem fel egyiket sem. Intettem pár tisztnek hogy segítsenek a sérülteknek. 
Megindultam egy nagyobb romhalmaz felé, háthogyha ott találok majd túlélőt vagy ha nem is túlélő embert, de valami jelet amin el tudok indulni a nyomozás miatt. 
Így lassan a trikorderemmel a kezemben kezdtem meg az utamat és sokmindent láttam, de egyetlen egyszer sem álltam meg. 
Már kezdtem attól félni hogy semmilyen jele nem lesz annak hogy mi vagy ki okozta a robbanást, de egy másodperc alatt megváltozott a véleményem mert megpillantottam valami nagyon érdekeset. 
- Ezredes ! Ezt látnia kell! - Kiabáltam hátra. Megvártam Relsont és csak utána folytattam. Odanyújtottam neki a trikorderemet és rámutattam. 
- Látja a magas sugárzási kilengéseket ezeknél a romoknál közvetlen közelben? ... Az egy Predent típusú időzített bombáa lehetett..A Bajori milícia megelőzésekre használta a Qwerreriai fronton. Tipikusan ilyen lenyomatot hagy a sugárzási kronométeren. Javaslom ha bárki ilyet lát azonnal szóljon nekem. Lehet hogy van mág egy megmaradt éles bomba ami nem aktivizálódott. Nem árt óvatosnak lennünk.


 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Szombat, 2016-04-09, 19.41.31 | Üzenet # 198
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lesugároztunk, és akkor vettük észre hogy mekkora pusztítás is történt. 
Hutcsinson admirálist látva rögtön aggódni kezdtem, bár rájöttem hogy feleslegesen aggódni értelmetlen. Az admirális első ránézésre jól volt, csakhogy sok volt halott. Kevesebb volt a sebesült, de azért a kapitány szavaira biccentettem. 
- Majd én megyek és segítek nekik. - Megfordultam és el is indultam. Közben intettem Rone-nak hogy ő kezdjen el kutakodni a terület bal oldalánál. Igazság szerint minden infomáció morzsa jól jött, már tekintve, hogy nem tudtam elképzelni sem hogy minek köszönhettük ezt. 
" Úgy tűnik a terroristák nem nyugszanak. Nem volt nekik elég a háború. " - Gondoltam magamban. 
Ekkor vettem azonban észre hogy Jenek nagyon néz valamit. 
- Van valami érdekes, ezredes? - Kérdeztem a tapasztalt veterántól, aki azonnal elmondta hogy ő mit gondolt. Kissé félelmetesnek tartottam hogy ilyen hamar rájött Jenek hogy egy bombával állunk szemben, nem csoda hogy veterán tiszt volt. Sok ilyet, és sok halált is láthatott már valószínűleg.. én pedig inkább le se néztem a földre: a romok alatt még ki tudja milyen maradványok lehettek...
- Rendben, azonnal szólok ha találok sugárzást. legyenek óvatosak!




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
Rone
Dátum: Vasárnap, 2016-04-17, 12.46.45 | Üzenet # 199
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó isten mi történt itt?! - Néztem körbe. Úgy nézett ki a hely mintha egy Ferengi csempész kiöntötte volna a lopott alkatrész készletét. 
- Ha beteh lennék sem tudnám elfogadni hogy egyszer ez az istenverte hely a nagykövetség volt.- Morogtam továbbra is. Relson mellett elmentem és odabiccentettem neki hogy nehogy aggódjon majd előszedtem a trikorderemet amivel azonnal a helyszínt kezdtem el vizsgálni. 
Volt a földön jó sok minden, tisztára olyan volt mint egy szemét telep, és néhol még a szokatlan szag és a sugárzási ráta is megegyezett. 
- Marha boldog lenne itt egy Orioni.. lehet még rabszolgákat is találna.... egyenlőre életre utaló jelet nem látok itt doki! - Kiabáltam oda a tőlem nem messze lévőnek. - Hé, te találtál valami fontosat? - Húztam fel a szemöldökömet, mire ő mutogatta hogy nem hallja.
- Nem baj majd este megjavítalak édesem. - Odakacsintottam nagyon lazán, és belerúgtam egy kőbe. Ahogy utána néztem, láttam hogy az a követség alapító táblája lehetett. 
- Remek... - Sóhajtottam. Ekkor észre vettem azonban hogy egy helyen igencsak kilógnak az adatok, mintha megvesztek volna. 
- Hé Jenek,e erről gagyogott? ... Találtam valamit, lehet érdekelni fogja. - pillantottam a Bajorira, és intettem is neki egyet hogy össze tudja ne adj isten kötni az audiót a vizualitással.


 (HU)
 
JamesBenson
Dátum: Kedd, 2016-08-23, 19.28.13 | Üzenet # 200
U.S.S. Beloiannisz-Orvosi főtiszt
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 5
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Távolabb vonultam pár zászlóssal a romok között és túlélőkre vadásztam. A követség ripityára robbant, s egy cseppet sem emlékeztett egykori önmagára. De mi a fene történhetett itt? 
Fél füllel hallottam hogy senki sem ért semmit. A kapitány, és a parancsnok is, értelmes megoldásokat kerestek de be kellett vallanom hogy mi nem egy nyomozó csapat vagyunk, hanem csak egy hajó legénysége. Meglehet hogy sok eszes ember volt köztünk, de azért mindent csak nem tudtunk belekalkulálni. 
Ami pedig az ezredes bombáját illette.... nem találtam olyan károsodásra utaló nyomokat. Rettentő furcsa volt.... 
Ahogyan a nyugtalanító dolgokon gondolkodtam megpillantottam pár szerencsétlenül járt ember maradványát a ledőlt romos falakon...Leguggoltam és néztem a két összekuporodó árnyat mely egykor két személy lehetett. 
Mély levegőt vettem, mert ilyenkor rosszul éreztem magam. Átvonult rajtam hogy orvos vagyok és tennem kellett volna valamit: de már nem tehettem semmit sem. 
Mint valami atomtámadáskor, olyan volt a nyom a falon, de a bomba nem atom bomba lehetett... olyanokat már régen nem használnak még a terroristák sem... vannak azoknál jóval pusztítóbbak is a fekete piacon. -Gondoltam magamban.. 
Elvettem a spektor-analizátort s azzal kezdtem el nézegetni, elemezni a "maradványokat" és.. reméltem hogy bárki is tette mindezt, az majd meg fog bűnhődni.


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Keresés: