Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » -Vezérlő Terem- (Vezérlő Terem-(Híd))
-Vezérlő Terem-
DrausKassus
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 13.11.16 | Üzenet # 151
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Csöndet emberállat!Mindent megkaptak csak keressék meg.-Mondta Matt-nek.~Bolond orvos.Mindent megkapnak.Nem tudom akkor mi a baja.~Gondolta.Majd megszólalt:-Én elkísérem tisztemet.-Mondta Nubetnek majd.Ezt súgta H'terragnak:-Nyugalom nem fogom zavarni csak arréb megyek hogy ne halljanak erre kellet ürügy.-Súgta.


 (RS)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 13.21.24 | Üzenet # 152
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kissé felhúzom a szemöldökömet majd ránézek Kassusra.-Jólvan ahogy óhajtja,kisérje oda ahova akarja....az elsőtisztemnek csak fájdalom csillapító kell mert az emberei elintézték egy kissé...nyugodjon meg észnél van,én teszek róla...és még valami Romulán kapitány...a bár jelezte hogy egyenlőre nem tudnak Romulán sört kiszolgálni,amíg nem kapnak róla mintát...közben magamban kissé nevetségesnek tartottam ahogy az új Romulánt kísérgette a Romulán kapitány...-Ha kell még valami akkor lehetőleg ne éjfél táján jelezze nekem Mr.Rock...mondtam hogy kissé észhez kapjon a Romulán hogy "Rock"-nak neveztem és közben kissé felmérem Kassus csapatait ,ahogy láttam jól felfegyverezett őrsége volt telis tele distruptor ágyúkkal a hátukon és valami új fegyverrel is...magamban gondoltam hogy nem lenne jó semmiféle lázadás és még megközelítőleg sem lenne jó róla beszélni,majd érzem ahogy szinte a Romulán örző tekintettel,tekint az összes Romulán bajtársára és az emberek felé pedig úgy tekint mint a legutolsó kutyákra....kissé sem tetszett nekem ez a nézette Kassus kapitánynak de inkább nem áltam le vele ezen társalogni mert végül úgyis én jártam volna pórul..

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 13.30.28 | Üzenet # 153
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kassus- H'terrag:: Folytatása:: Kapitányi iroda. (( ide már ne írjatok többet.))

Nubet-Matt::

Matt::
A sérülteket elláttad. Mindenki-és te is- kezdesz egyre fáratabbá válni. Hisz már éjfél van.

sorrend:
Matt-Nubet-Matt-Nubet-Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 15.27.54 | Üzenet # 154
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- "Ember-állat..." Nem baj hogy Betazoid vagyok, igaz?! - Kérdezem kicsit bosszúsan Kassustól de ő kimegy a mérhetetlenül arrogáns tisztjével egyetemben. Kassus megjegyzése enyhén szólva is sokkolóan hat rám. ~ Micsoda primitív egy fajankó!! ~ Gondolom magamban teljesen elvörösödött arccal. ~ Hát úgy tűnik ettől még egy papír zsebkendőt sem lehet kérni, mert arra is én leszek az ember állat! csak kár hogy félig vagyok az... ~ Mikor kimegy a Romulán magamban szídom őt, majd lassan végzek az utolsó sérült ellátásával is. Ásítok egy hatalmas nagyot és mint egy igazi lassított felvétel pakolok össze. Hirtelen nagyon álmos lettem.
- Végeztem a betegek ellátásával. - Mondom miközben a kapitány mellé lépek. - De mindenki nagyon... - Ásítok még egy hatalmas nagyot, majdnem akkorát hogy leesik az állam. - .. fáradt.. - Fejezem be a mondatomat. - Gondolom nem mehetünk vissza a kabinunkba... - Ingatom a fejemet szomorúan.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 17.14.55 | Üzenet # 155
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Odalépek a parancsnokom elé aki megint kissé arrogánsan fejezzi ki magát ,viszont most az egyszer mérhetetlenül igaza is volt ettől kifolyólag mellé állok majd így szólok:-Muszáj lesz a főtisztjeimnek egy kis pihenésre! ha nem pihenkik ki a fáradalmaikat ,akkor nem tudnak munkába állni ami azt eredményezni hogy nem lesznek munka képesek és ez meg azt eredményezi hogy nem tudják majd karbantartani a bázis részeit így tönkre fog menni a bázis minnél előbb.Egy kissé kifújom magam majd,amikor látom hogy Kassus mitsem mond erre és inkább elmegy a tisztjeivel együtt így szólok a főtisztjeimnek és tisztjeimnak akik a Vezérlőben vannak,föl állok egy duránium hordóra amiben tritánium van és így szólok a tisztjeimnek akik ebben a szobában ebben a percben itt vannak és hallanak:-Tisztek! all tisztek! Fő tisztek! tudom hogy szinte reményt sem látnak a kiútra de megbízhatnak bennem én fogom tudni hogy mi a célunk...a célunk most a túlélés...szeretném ha minden tiszt,fő tiszt és altiszt minimum 1 órát aludni és pihenne mielőtt munkába áll,nem szeretnék esetleges halál eseteket a kifáradtságtól,szeretném ha mindenki legalább a sebét el tudná látni és legalább valamennyit tudna aludni,tudom nehéz ez most de muszály lesz ha túl akarjuk élni,mindig az erős éli túl ahogy szokás mondani,mindenki replikáljon magának ételt és italt senki se éhezzen vagy szomjazzon,ha ki pihenték magukat és ettek,ittak akkor utánna mindenki munkába állhat,ha kérdezi valamelyik Romulán tiszt mindenki közvetítse át nekem.Végeztem.Majd lelépek a duránium hordóról és vissza állok Matt mellé és így szólok neki:-Hallota! na nyomás!.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.37.12 | Üzenet # 156
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönöm uram! - Mondtam ki a szavakat és ki megyek a vezérlőből. Persze - mit ad isten- két Romulán rögtön körbe is kerít. kérdezgetnek, mint az általános iskolába hogy hova megyek. ~ Nehogy már ne engedjenek ki! ~ Gondolom magamban. ~ Hulla fáradt vagyok, nem beszélve arról hogy mos tmár megállás nélkül két napja csak folyamatosan dolgozom! ~ Most már véglegesen nagyon-nagyon ideges vagyok, és nem bírom türtőztetni magamat.
- Nah, maga szerint hova megyek? Kikics-kukcs a kabinomba.. aludni akarok, több mint 24 órája már talpon vagyok, egyszer meghaltam és ujraélesztettek aztán meg a helyettesem túladagolt gyógyszerrel, úgyhogy, ha nem akarja hogy behalucináljak, valami eszméletlen jót, vagy esetleg elveszítsem az esztméletemet most azonnal kienged! - hadarom végig immár hisztérikusan. ~ Akkor is kierőszakolom belőle ezt az egyet, akkor is! ~ Gondolom magamban a dührohamom közepén.
- Hogyha viszont szeretne egy még dilisebb orvost mint most - folytatom. - hagyjon csak ébren! És meglátja hogy miylen az! - remeg a kezem dühtől és a kimerültségtől, tényleg kezdek bedilizni.... De a Romulán csak nem akar kiengedni....



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.42.22 | Üzenet # 157
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megütögetem az elsőtisztem vállát majd így szólok a Romulánnak.-Engedje ki ez parancs vagy különben,elmondom hogy maga miatt nem tudnak az embereim pihenni és ezért nem lesz munka erő a bázison,ez a maguk érdeme nem pedig a mienk.Ahogy sürgetem a Romulán tisztet és közben engedi ki a tiszteket pihenni ,közben látom ahogy egy Romulán ellenőrizteti le a tisztjeimet majd kissé jobban megnézve a testi állapotukat ellenőrizhette de valahogy a több napos fáradtságtól és munkától ,most a legfontosabb inkább az embereim ki pihentsége és fáradtságának megelőzése volt érdemem.Próbálom az embereket ki vinni a Vezérlőből és közben próbálom kifigyelni az őrök állásait hátha még jól jöhet gondoltam és közben segítek a kijutókon.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.55.10 | Üzenet # 158
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A főtisztekkel még várunk. - Szól a Romulán őr. - Megvárjuk hogy Kassus kapitány mit szól. Addig aludjanak itt.

Sorrend:
Nubet-Matt- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 19.56.14 | Üzenet # 159
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Körbenézek a tisztjeimre majd így szólok hozzájuk.Hallották muszály lesz itt maradnunk addig,szerzek én és Matt lepedőt és meleg ételt és egy kis kávét is ha már ott járunk,közben megfogom a nyakamat és érzem hogy egyre gyengébb vagyok már az állandó stressz és munka alatt de még tartom magamban a tüzet amitől mindig új erőre kapok. Közben elkezdek menni az elsőtisztemmel együtt és próbálunk a replicátorokból valami élhetőt is kiszedni...

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2011-06-29, 23.12.35 | Üzenet # 160
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sóhajtok egyet hulla fáradtan, és elgyötörve . A replikátorhoz lépek. A kapitány replikál mindenkinek kávét, és valami vacsorát, én szétosztom a tisztek között. Nem sokan vagyunk itt, olyan nyolcan-tízen. Én egy egyszerű kéz mozdulattal jelzem hogy nem vagyok éhes. Nem hogy enni nem tudok a fáradtságtól, még koncentrálni sem. ~ remélem hamarosan tényleg elmehetek aludni, érzem hogy nem fogom ezt sokáig kibírni. Lehet hogy alapjáraton túl pörgős vagyok, de nem bírok fenn maradni, és dolgozni huzamosabb ideig ilyen sokáig. ~ Miután elvégeztem a dolgomat levetem magamat a földre elkeseredetten, térdemre teszem a kezeimet, és arra az arcomat. Behunyom a szememet és megpróbálok nem a Romulánokra gondolni. Pihenek amíg csak megtehetem.


"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 14.33.15 | Üzenet # 161
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor belép két centurió a kapitányi irodából és így szólnak::
- A kapitány parancsa hogy bekísérhetjük önöket a kabinjaikba. De ha bármilyen trükköt ki próbálnak találni, arra is engedélyt kaptunk hogy azonnal kivégeztessük önöket. -
Amint kimondja az illető a szavakat ölő fokozatra állítja fegyverét.

Sorrend:
Nubet-Matt- (( Ide még egy hsz aztán folytatom)) - Szingularitás


Hozzáadva (2011-07-18, 15.57.04)
---------------------------------------------
(( Új kör, mindenki az irodájában kezd. Kivéve H'etarragot. ))

H'etarrag::
A vezérlő teremben állsz, és figyeled az eseményeket. A két hajóhad lassan közeledik egymáshoz. Tudod hogy bármelyik pillanatban ki kell majd adnod a tűzparancsot. Ez az ütközet mindent eldönthet... Most kell véget vetni a forrongásoknak. Ezzel te is tisztában vagy.... a föderációs legénység miatt pedig nem kell aggódnod... mert gondosan el vannak zárva: nehogy valami felfordulást véghez tudjanak vinni.

Sorrend::

H'etarrag- Szingu


Hozzáadva (2012-02-25, 14.33.15)
---------------------------------------------
===================

Csapdában:
Bevezetés:
Egy új üzenet.


Nubet kapitány egy átlagos nap kezdetén találta magát.
A reggeli órák kezdete lassan, unalmasan telt mikor Mendelshon admirálistól egy hirtelen, egyes priorításu üzenet érkezett.
Ez minden kapitány számára felért volna hat kávé hatásával.
- Szép jó reggelt kapitány! - Kezdte a képernyőn megjelenő nem éppen fiatal admirális a hosszúnak ígérkező monológját, éppoly nyugodtsággal mintha egy focimeccset akarna kommentálni.

(( Sorrend::
Nubet -Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 14.58.06 | Üzenet # 162
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy éppen már kezdtem volna el merengeni azokon a jelentéseken amiket épp a beérkező elsőtisztem adott le egy perccel ezelőtt,de hirtelen valahogy mintha egy nyíl erejű hangos zajt hallok meg szinte behatolt a fülembe és mintha egy gombot nyomtam volna meg egy panelon úgy reagáltam rögtön magam elé húztam a kommunikációs privát üzenet rögzítőmet és hosszas sóhajtozás után bekapcsoltam az adást.
-Tiszteletem uram,miben segétkezhet önnek a Horizon-6 űrbázis?~kérdeztem kissé a megnyugvást keresve a furcsán elromló hangú panel okozta hangokból kifolyólag~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 15.24.09 | Üzenet # 163
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális nagy lélegzetet vett, majd miután megtörölte a homlokát folytatta:
- A Uss Archerről lenne szó... azt hiszem.. bajban vannak. Legutoljára egy hónapja tudtuk megmondani pontosan hogy hol voltak de mostanra a helyzet csak egyre aggasztóvá és aggasztóvá vállt. A hírszerzés, nem nevezném így őket de mondjuk azt hogy ők, csupán hanganyagokat tudtak szerezni a kapitány naplójából amik enyhén szólva is zavarosak. A gond az hogy a Argerus-kar nebula az ahol lehetnek, és a közelben pedig nincs más hajó csupán a Uss L'espoir és az ön bázisa. Nem adom hivatalosan parancsba, mert nem adhatom, hogy segítsen Cross kapitánynak, de nagyon örülnék neki ha maga is velük menne, nah meg persze egy pár tisztje. Ha nem hisz nekem csak hallgassa meg a hajónaplót! Én mondom magának az Archer nagy veszélyben lehet. Csatolom a szükséges fájlokat és.. tudja mit kell majd tennie. Kapcsolat vége.

csatolt fájlok egy:
A kapitány naplója

((Sorrend::
Nubet::Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 15.38.17 | Üzenet # 164
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~hátradőltem a székemben vettem egy nagy mély lélegzetet majd felálltam a székemből és az űrre meredt a tekintettem,az űr sötétsége olyan hatást gyakorolt rám mint mindig a gondolkodást és az elmélyülést ,próbáltam pár percig elgondolkodni azon hogy vajon mi is okozhatta a problémákat és vajon mi is lehet a gond,ezért gyorsan odasétáltam a panelomhoz majd lekértem az adatokat amire szükségem lehetet,a legutolsó dátum az eltűnésről az utolsó hajónapló és minden ami összefüggésbe hozható lehetet a csillaghajóról ,aminek hamva sincsen.Amint ezeket lekérdeztem a csillagflotta parancsoksági hírszerzéstől,odasétáltam a kommadó vevőhöz és benyomtam rajta az adást ami a vezérlőhöz vezetett:
-Itt Nubet kapitány beszél,valemennyi főtisztet kérek hogy mielőbb szedje össze magát és induljon a tárgyalóhoz,kapnak egy órát.~mondtam meredten és utánna elindultam az ajtómhoz~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 19.03.01 | Üzenet # 165
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Nubet; főtisztek folytatása olvasható a tárgyalóban ))

Hozzáadva (2012-03-01, 19.03.01)
---------------------------------------------
=========================

Csapdában II.
Egy új nap kezdete.


Robin belépett a vezérlőbe, ahol rögtön a Uss L'espoir kért engedélyt az indulásra.

(( Sorrend::
Robin- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 19.42.53 | Üzenet # 166
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy beléptem azonnal válaszoltam is az adásra.
- Itt Relloway hadnagy! Sok sikert és indulhatnak! Mindent bele fiúk!



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-01, 23.32.52 | Üzenet # 167
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönjük Horizon. - Válaszolja a L'espoir navigációs tisztje majd az adás lekapcsol. Robin Relloway egyedül marad a hatalmas csillagbázison. Egyedül, csakis egyedül.

(( Sorrend::
Robin- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2012-03-07, 12.20.30 | Üzenet # 168
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy pillanatig hosszan néztem az űrbe majd gondolkodtam. ~ Tényleg ezt akarom? Tényleg akarok kapcsolatot a bázis parancsnokával? ~ Kérdeztem magamtól aztán gondolkodni kezdtem. Leültem az egyik székre kértem egy bögre kávét az egyik zászlóstól és kortyolgatni kezdtem.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-03-08, 12.18.55 | Üzenet # 169
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Főnök. - Szólt ekkor hirtelen az egyik zászlós. - Hutchinson admirális hamarosan elmegy de még mielőtt elmenne szeretne önnel beszélni.

(( Sorrend::
Robin- HUtchinson- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2012-03-15, 16.41.32 | Üzenet # 170
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mondják meg neki hogy itt megtalál- mondtam neki. egyre jobban hiányzott a parancsnok jelenléte, a hangja a szemei. Szerettem volna ha itt van velem, mellettem de nem volt itt.
~ ez már függőség. jó lenne ha leszoknék róla. ~
Döntöttem.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 18.06.07 | Üzenet # 171
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután az admirális elment egy hét telt el.
Egyetlen egy hosszú és unalmas hét..... ez alatt a hét alatt csak kisebb lopások történtek.

Robin folytatása olvasható a dokkolóban.

Hozzáadva (2012-04-16, 18.06.07)
---------------------------------------------
===
" Visszatérés "


Előzmények:

Egy hét telt el. Az Essex sikeresen elstartolt, és minden ment a maga kerékvágása szerint. Throvson kapitány és legénysége habár megpróbáltak arra rájönni hogy valójában ki lehetett a személy aki felelős volt mindezért és meghalt egyenlőre nem járt sikerrel. A halott férfi a gyengélkedő fagyasztójában hevert, az admirálisi vezér kar pedig mintha megnémult volna. Semmi visszajelzés nem érkezett a kapitány jelentésére.
A helyzet furcsa volt... és valamilyen szinten aggasztó is. Mintha titkolózott volna maga a Csillagflotta...

Történet:

Egy átlagos Hétfői nap átlagos estéje volt. Egy Ferengi szállító hajó kért dokkolási engedélyt, és a Csillagbárban lopásokat jelentettek. Ekkor azonban valami olyasmi történt amit se maga a kapitány se a vezérlő teremben lévők nem akartak elhinni. Kék-lila fények vakítottak be az üveges kivetítőn ahogyan az idő örvény megnyílt a csillagbázis előtt.
Az ott jelen lévő tisztek egy kis ideig elvarázsolva bámulták a jelenséget... De mintha egy hajó rajzolódott volna ki az örvény belsejéből.


(( Sorrend::
Nubet - Valeri - Jerry - Szingularitás ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 18.18.16 | Üzenet # 172
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Egy hét és egy nap telt el az incidenst követően,tudtam hogy a férfi aki ímmáron önnmaga a jégre tett,valami nagyobb dolognak a része . Furcsának tűnt a dolog főleg hogy a Flotta visszajelzést sem adott inkább csak próbált hátráltatni a további érdeklődésben a férfival kapcsolatban ,érdekes mintha a Flotta tudomást sem akart volna venni róla úgy tűnt már csak egy dolog próbált frusztrálni még pedig a furcsa férfi halála ami még mindig mély nyomokat hagyott Larsen parancsnokban is láthatóan,úgy tűnt hogy a nyomozásom zátonyra futott akárhogy is próbálkoztam ezzel kapcsolatban úgy tűnt egyetlen egy kiút van még pedig a munkába temetkezés és várakozás arra hogy mikor történik egy probléma ami újból ehez az ügyhöz vezethet engem...pár pillanat erejéig csak ültem és ültem a vezérlői székben ...felnéztem mi közben gondolataimba merülten néztem magam elé..amint felnéztem felcsillant a szemem mintha a fény teljesen át itatódott volna rajta ami letükröződött arról a dologról amit láttam..a képernyőn és az ablakokban egyaránt egyszerre egy furcsa dolog jelent meg még pedig egy örvény szerű dolog...kinyílni látszódott..de amire ezt megtehette volna felálltam a székemből és rá néztem a melletem álló Valeri-re~

-Úgy tűnik van még furcsa ebben a szektorban is.Vörös riadó ! pajzsot fel és szenzorokat maximumra,teljes szkent kérek és teljes adat lekérdezést arról a hajóról is..

~Ahogy kimondtam az utolsó szavamat a szemem sarkából láttam a hajót amit szinte ki köpött a fura jelenség~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2012-04-17, 21.48.27 | Üzenet # 173
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azokban a napokban nem történt semmi érdekes a szokott dolgokon kívül persze. Minden a maga medrében döcögött, átlagosan és nem túl esemény dúsan.
a legénység feszült volt, de én szerencsésen beilleszkedtem és ugyan úgy tettem-vettem mint a többi főtiszt. A főtiszti megbeszéléseken is rendesen helyt álltam, és kijelenthettem magamról hogy egész ügyes vagyok. Mégis, hiába teljesítettem jól a munka terén és hiába voltak jó meglátásaim, csak Nubet tudott hozzám közelebb kerülni az elmúlt egy hét folyamán. Nem is csoda hiszen egy hét nem sok idő az ember életéből viszonylag, és mivel csak a kapitányt ismertem előbbről ezért nem is volt meglepetés hogy vele találkozgattam és beszélgettem olyan jókat.

Épp az éjszakai műszakosok vették át a felügyeletet aznap. Talán a fáradtságtól, de emlékszem dideregtem. Karba tett kezekkel, kisterpesz állásban néztem ki a hatalmas ablakon. Szerettem lefekvés előtt a végtelen űr megannyi csillagát nézni. Valahogy megnyugtatott a látvány, és így tudtam gondolni Jake-re is.

Gondolataimba merülve épp ásítottam egyet amikor a szemem sarkából mintha valami felcsillant volna az űr. " Áh biztos szokás szerint képzelődöm." - Gondoltam magamban. - Amikor fáradt vagyok, általában beképzelek valami déli bábot.."
De amikor ezek után Nubetre néztem és ő én rám, tudtam hogy egyre gondolunk és hogy nem képzelődöm. Valami történt.

A kapitány azonnal parancsokba bocsájtkozott. " Jó, jó ha tudna Nubet várni egy percet." - Motyogtam magamban. - " Az Isten szerelmére.."
Azonnal odaugrottam a konzolhoz és leolvastam a rajta látott adatokat. Alig akartam hinni a szememnek amiután kétszer is leelenőriztem az adatokat.
- Nubet. - Kezdtem bele. Mint mindig úgy most is tegeztem a férfit. - Űrhajó érkezik át egy idő örvényen, és nincs egyedül. A hosszú távú érzékelők szerint kis hajók is támadják a nagyobbat.. és beazonosítottam hogy melyik hajó az... a Rising. - A mondat végét félhangosan közöltem. Kétszer is leelenőriztem. - Hangsúlyoztam ki. - Ők azok. Biztosan.





" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."


Az üzenetet módosította Vali - Kedd, 2012-04-17, 21.48.58
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2012-04-17, 22.56.39 | Üzenet # 174
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy hét és egy nap telt el az esemény óta.A halott tiszt ki létére nem derült fény.
A mai nap a szokásos rutinban haladt.Ép el menni készültem mert le járt a műszakom.
Meg pillantom Valerit az ablaknál majd oda lépek mellé,s nézem a végtelen űr csilagait.
Még mielőtt bármit is szólhattam volna észre vettem egy Lilás villanást és egy hajót ki szállni belőle.
Rá nézek Valerire majd Nubet kapitányra aki azonnal vörös riadót rendel el.Azonnal a helyemre rohamok pajzsok és fegyverzet aktív uram mondom.Majd meg hallom Valeri utolsó mondatát hogy a Rising az.
A Rising urama?hogyan?kérdezem hitetlenkedve.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 21.01.38 | Üzenet # 175
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még mielőtt bárki is tehetett volna bármit a Rising hatalmas gyorsasággal sodródni kezdett. Az idő örvény ami "kiköpte" a hajót és az őt támadó összes többi kicsit összeesett, és a lökéshullám a hatalmas Wells osztályú hajót kiröpítette a pályáról. A hajó megállíthatatlanul gyorsulni kezdett egyenesen a Horizon csillagbázis felé...

(( Sorrend:: Nubet - Jerry - Vali - Szingu ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 21.14.51 | Üzenet # 176
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Még talán egy perc sem telhetett el azóta hogy a Rising kilépett valamiféle idő örvényből amit valószínüleg a hajó generárlhatott...rögtön próbáltam riadót rendelni ,és figyelmeztetni alegtöbb szintet arról hogy lehet hogy sérültjeink is lesznek. De ahogy kimondtam volna a vész transzport koordinátáit,észre vettem a komputer adatokból kifolyólag hogy a lökéshullám amit az idő örvény generált még fejben számolva is egy a százhoz annak az esélye hogy elfog indulni felénk,ahogy ezt egy röpke pillanatból már analizáltam,még egyszer gyorsan ellenőriztem egy gyors szkennel ,amit odaugorva a tudományos panelhez ellenőriztettem.~

-Pajzsokat fel! az összes energiát még a pót energiát is tegyék a pajzsra az alsó részek készüljenek fel az evakulására ! ~ahogy szugeráltam a képernyőt figyelve teljesen elment a figyelmem a tisztek felől akik tappinthatólag megfagytak az ijedtségtől,ahogy ezt én is egéreztem gyorsan visszapillantottam szememben szinte láthatólag a tűzzel ami parancsoló~
-Azzonal kezdjék el vagy itt többen megfognak hallni! ~ordítottam el magamat majd odaléptem D'ras tudományos altiszt mellé.~

-az elűső pajzsokba kell tenni az összes energiát ha valahogy túl akarjuk élni a hajó becsapódását!
~mondtam egyre hangosabban majd viszsanéztem Valeri-re~

-Te és Jerry zárjátok le a szinteket és üritsétek ki azokat a szinteket amik veszélyeztetve lehet.
~ahogy ezt elég hangosan elordítottam odaléptem vissza az egyik rangidős tudományos alltiszthez és mélyen belenéztem a szemébe amint odaléptem a panelja mellé~

-Tolósugarat nem tudunk alkalmazni? tudom hogy ekkora hajó tolására hatalmas nagy toló erő lenn szükséges de most az egyszer muszály lesz valahogy alrébb tolnunk.
~ahogy ezt elmondtam odafordultam a képernyőhöz és erőteljesen rácsaptam a kommjelvényemre:~

Komm:-Itt Throvson kapitány ,beszél Ian-nak! azzonal toldd fel ide a hátsódat mert hamarosan elég nagy gondunk lesz!
~ordítottam el magamat, szerencsére már a kifejezés modulomból tudhatta Ian hogy elég nagy gonddal állhatunk szembe hiszen a férfit már kisokorom óta ismertem,és jó barátja voltam~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 21.55.58 | Üzenet # 177
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Figyelem a kapitányomat amint le ellenőrzi a Rising irányát majd parancsokat osztogat majd rám és Valerire kerül a sor amint meg kapjuk a parancsokat azonnal el rohanunk ki üríteni a veszélybe kerülő szinteket a szirénák mindenhol szólnak.A folyosón egy pár ember hagyja el a szintet.Remélem hamar végzünk gondolom de erre most nincs idők megyek tovább hátha segíteni kell valakinek.

 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 17.29.52 | Üzenet # 178
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A helyzet egyértelműen egyre rosszabbá vált. A Rising túl gyorsan közeledett a bázisunk felé. " Ajj-jajj." - Gondoltam magamban. - " Mondd hogy nem csapódnak be, mondd hogy nem fognak." - Kérleltem magamban a jó szerencsét, de a hajó valahogy csak nem akart megállni. Az egész olyan volt mint egy rosszul sikeredett felvétel valami filmben a víz alatt. Minden lassú volt, és ugyanakkor túl gyors is.
Cselekedni még lehet volt valami lehetőségünk, de megállítani saját véleményem szerint semmiképp nem lehetett az egyre csak sodródó hajót.
Jerry-re néztem, majd Nubetre. Mivel nem tudtam innen tenni semmit sem a szinte automatikusan felvillanó vészfények kíséretében még egyszer a panelomra néztem hogy le tudjam ellenőrizni azt hogy mennyi időnk maradt a becsapódásig. Nagyjából mondtam egy körübelűli értéket a panel mögül aztán a kapitányra néztem.

- Szerintem nincs több időnk öt percnél.- Valtottam be. - megpróbálok segíteni az alsóbb szintek kiürítésében. - Mondtam majd gyors léptekkel azonnal el is siettem.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 17.47.07 | Üzenet # 179
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szerencsére Valeri rosszul tippelt. Több percük volt mint hitték volna, persze sietniük kellett mindenképpen ha el akarták kerülni a katasztrófát.
Thomas hadnagy és Kirk parancsnok ez után kimentek segíteni az alsóbb szinteken. a Rising nem lassított, egyre gyorsabban és gyorsabban közeledett de a hatalmas hajónál még gyorsabban közeledtek a kisebbek, az ismeretlen konfigurációjúak.

Ian ekkor lépett be a vezérlőbe és szemei elkerekedtek. A férfi azonnal a tudományos konzolhoz ugrott hogy gondolkodni tudjon.


Sorrend:
Ian - Nubet - Szingu


(( Jerry- folytatása olvasható a Kettes dokkolóban
Vali folytatása olvasható a csillagbár topicban ))
MEGJEGYZÉS: Várjatok meg míg írok oda.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 18.03.09 | Üzenet # 180
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Most vajon megint mi lehet? ~ Gondoltam magamban kezdődő idegességemben miközben a műzli utolsó kis martalékát is megettem. ~ Kár hogy nincs idő valamit legurítani de nagyon úgy tűnik hogy nincs... ~ tettem hozzá.

Beléptem a vezérlő teremben és most tűnt fel hogy mindenhol tisztek rohangálnak idegesen leírhatatlan ábrázattal.
- Hát itt meg.. hát itt meg mi történt?! - Kérdeztem idegesen majd a tudományos konzolra néztem. - Miért nem szóltál már előbb?! - néztem fel Nubetre. Azonnal tudtam hogy mi az ábra. A konzolra mutattam. - Ennek katasztrófa lesz a vége! az összes létező energiát a tolósugarakba kell irányítani! Most mondjam azt hogy 5 a 100- hoz hogy ez bejön?! De.. de... mégis mi mást mondhatok még?! A fizikát sajnos még nem tudom átírni!




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 18.18.19 | Üzenet # 181
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy belépett pár pillanat alatt Ian rögtön oda lyukadt ki hogy én vagyok a világ hiba okozója is,ahogy ismertem most is megpróbált mindent megtenni de úgy tűnt ez még az ő számára is sok volt,oldalra mentem pont ugyan oda ahol éppen Ian állt . Rá néztem egy pillantást vetettem én is a változókra és rámutattam az egyikre~

-Úgy tűnik a hajó lehet hogy gyorsan sodródik de talán ha sikerül valahogy alrébb vinnünk talán beválhat..

~mondtam a tudományos főtisztemnek majd hátba ütöttem egy laza mozdulattal ami azt jelenti hogy legalább valamit elértünk ami akár fontos is lehet ebben a helyzetben,rámeredtem vissza Ian-ra és összeszorítottam a szájamat és próbáltam valamit magamban kieszelni.De közben próbáltam magamat észbe tartani a maradék egyre kevesedő idővvel kapcsolatban főleg. Rá néztem a kar órámra ami ugyan digitális volt de már ős régi volt ,még egyszer apámtól kaptam amikro egy hasonló replikánson dolgozott nekem adta a születésnapomra mindig is azóta is ezt hordom ami nagyon sokat jelent a számomra,ahogy egy pillantásra viszsagondoltam eszembe jutott hogy ennél több energia kell ha túl akarjuk élni az ütközötett és a eltolási akciót is...~

-Ian! mi lenne ha néhány lezárt szintről az energiát lekapcsolnánk ? hiszen most úgysincs szüksége a bázis összes területére így nagyobb energiához tudnánk jutni..tudom nem egy első osztályú terv de nincs másunk csak ez és te..
~mondtam a Parancsnokhelyettesnek aki éppen teljesen magába zuhanva nézte a képernyőjét és próbált agyalni~

-Mr.Kronrak!

~szóltam oda az egyik tisztnek akiről mindenki tudja hogy szeret veszekedni de ha vész eset van mindig tudott kreálni valamit vész esetre,úgy ahogy Ian is . Mivel tudtam hogy több díjat is nyert főleg a tudományai miatt is,de szükségem volt minden tudására . Újból a férfi mellé léptem idegesen és a férfival együtt néztem a panelt meredten~

-Mennyi időnk lehet? szükség lesz minden energiára a replikátorok nem létfontosságú rendszerek kapcsolja le és az energiáját tegye a pajzsokba lehet hogy nem sok de ezzel kell beérnünk..
.
~mondtam már egy kicsit lassabban de még mindig szinte mintha a tűn ültem volna úgy futkostam össze - vissza a főképenyő és Ian panelja mellől,úgy tűnt csak ő menthet minket most meg meg az agya egy elég nagy katasztrófától~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 18.29.45 | Üzenet # 182
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azonban Mr. Kronak és Ian igyekezete ellenére is az idő lejárt. Ha akkor nem vette volna a Horizon űrbázis toló sugár alá a Risinget az valószínűleg kérlelhetetlenül beleszaladt volna a csillagbázisba.

Ian cselekedett; és tolósugár alá vette a Risinget; csakhogy ugyanebben a pillanatban az Archer vonósugár alá vette a hajót. A többit hogy mi történt, a csillagbázison lévők nem tudhatták mivel hirtelen elment az energia a vezérlő terem minden paneljából, beleértve a bázis pajzsát is és utána négy rengés rázott meg mindenkit.

A rengések pusztítóak voltak, a főképernyő megrepedt.
Kis idő múlva mikor elmúltak Ian felnézett a panelja mögül és sikeresen aktiválta valahogy azt; megállapította hogy négy kis hajó csapódott be a bázisba amik akkorák voltak egyenként mint egy Runaboat. A károk nagyok lehettek, az energia ellátás akadozott.


(( Sorrend::
Ian - Nubet - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Mozgató
Dátum: Szombat, 2012-04-21, 10.29.33 | Üzenet # 183
Mesélő-Háttér mozgató
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 328
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kiegészítés:
Már majdnem úgy tűnt ennél nagyobb károk már nem is keletkezhettek volna amire egy maroknyi kisebb hajó lépett ki a szuptérből nem pedig azon a időhálózaton ami megnyílt egy időre. A kisebb hajók úgy tűnt elkezdték támadni rögtön a Risinget,és az Archer-D-t is. Úgy tűnt mielőbb kell valamit tenni ha megakartuk menteni a hajót a végpusztulástól. Sok esélyt nem adott maradtak a fegyverek amik csak 40% töltésen voltak és az egyébb tolósugarak amik enyhén szólva is megvoltak sérülve és csak félüzemen mentek.

(Sorrend:marad: Nubet -Ian- Szingu)


"Burn in hell"
"Ne csak nézz..olvass is!"
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-04-21, 17.52.34 | Üzenet # 184
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Sok esélyt nem láttam rá hogy most épp a legtöbb rendszert megtudjam javítani vagy energiát ásni elő belőlük,de más esély nem volt ..hiszen segíteni kellet a Risingen még ha ez talán emberek életétől is függöt. Ahogy megéreztem az utolsó kis hajó becsapódását is szinte minden eszköz ami a vezérlőben volt egyszerre kezdett el megindulni balra aztán jobbra mintha földrengés keletkezett volna,szerencsésnek mondható hogy apajzs kibírta és a burkolat is de mégis veszély forrás volt pár szint.Ahogy megpróbálkoztam a kommunikációval a többi szint felé szinte elsüketültek egyszerirre a rádiók úgy tűnt más dolog maradt még pedig az hogy kompokkal szedjük le a támadókat,mivel méga szenzorok működtek úgy ahogy kijelezték hogy idegen hajók támadták meg a Risinget és az Archer-D-t is. Cselekedni kellet ezért odaléptem Ian-hez és mélyen a szemébe néztem mintha kerestem volna valamit benne.~

-Ian ahangárhoz eltudunk jutni valamilyen formában? akár egy gyengébb transzporter is megteszi persze ha képesk vagyunk energia kifejtésre ...

~Ian megrázta a fejét mi közben dolgozott hevesen ,aztán megérintve az nyakamat eszembe jutott egy ötlet rizikós de bejöhet...oda fordultam Ian-hez újból mintha megvilágosultam volna és rá néztem komolya arc tekintettel~

-Vonjunk el energiát az erőterekbőla vész erőterekből így talán lesz annyi energiánk hoyg egy rövid transzport erejéig letudjunk menni a hangárba néhány kompért.~mondtam egyre komolyodó hangnemmel~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Vasárnap, 2012-04-22, 22.53.07 | Üzenet # 185
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Működött! A zseniális elképzeléseim újból megbizonyosodást nyertek hogy én vagyok a legzseniálisabb ember az egész világegyetemben! Persze így ez lehet egy cseppet túlzásnak volt mondható de csak egy cseppet. Minden remegett ahogy várható volt a súly és a súly kiegyenlítés miatt. Öntelten vigyorogtam és hol Nubetre hol a panelre néztem.
- Toló erő rendben, minden a legnagyobb rendben van de... NE!!

Persze az utolsó szavam inkább egy elkeseredett ne volt mint ordítás. ezek után lebuktam a panelom alá és sirathattam magamban a zseniális tervem romjait.
- Az Archervonósugara frizbi effektet hozott létre.. el a paneloktól, mindenki el el el!! - A panelok egyik fele azon nyomban kiégett az utólagos energia túltöltődések miatt azonban ami még ennél is jobban megrémített azok a rengések voltak. Négy elég hangos és félelmetes rengés.
- Meg fogunk halni meg fogunk halni meg fogunk halni... - Motyogtam a földet nézve a kezeimet a fülemre tapasztva majd mikor mindennek vége lett egy pillanatra fel néztem Nubetre aki sóhajtott egyet, gondolom miattam vagy én nem tudom. Csend volt.
- Oké.. nem fogunk meghalni... - Remegések újfent. - Vagy mégis..?! - Gyorsan ugrottam oda az egyik panelhez.
- Oh ne ne ne... az energiánk fele elszállt ... az generátorok lemerültek. Ennél jobb nem is lehetne... És támadnak! Ez nagyon jó.. választhatunk majd... gyors halál, forró halál, hideg magányos halál... - Majd Nubet következő kérdésére lesütöttem a szemeimet és megcsóváltam a fejemet.

- A vész erő terekből?! - reagáltam le a következőt. - És az emberek akiket lehet azok mentettek meg?! Nem nem .. kell ennie egy másik útnak... Egy pillanat... egy pillanat.. - tettem egy fél kört magam körül és közben villám gyorsan gondolkodni kezdtem. Lehet a műzli hatása volt még, ki tudja.
- Jó... lekapcsolom a világítást minden honnan, és talán a monitorok felét is, úgy sem kell az mi az nekünk... aktiválom a transzportert és lesugározlak téged.. Mi kell még?! Zseni vagyok?




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-04-24, 11.27.37 | Üzenet # 186
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel a legjobb értesülések szerint is Nubet és Lily bizonyultak a legjobb pilótáknak, ezért őket kettőjüket azonnal a komp hangárba sugározták. Aztán a transzporter panel sisteregve ki is sült. Ennyi volt. Vagy sikerül az Archerrel együtt kikergetni az ismeretlen támadókat, vagy nem. Habár a bázis fegyver rendszerei félig -meddig működtek, kérdéses volt hogy ezeket az igen erős Gömbépítő hajókat sikerül e elriasztani.
Ekkor érkezett be a terembe Valeri, Jerry, és Yemegez is.
Thomas hadnagy azonnal a taktikai panel társaságával találhatta magát szemben; az erősen energia hiányos fegyver rendszerrel csak manuálisan lehetett azonban becélozni a gyorsan mozgó idegen hajókat.
Yemegez hadnagynak is akadt bőven dolga a javítási munkálatokkal kapcsolatban, miközben Kirk parancsnok távoli beérkező adásra lett figyelmes.
A Csillagflotta segítsége 5 perc múlva megérkezik.

( Nubet: folytatása olvasható a Komphangár topicban )
( Sorrend::
Ian - Jerry - Yemegez- Matt - Valeri- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szerda, 2012-04-25, 17.31.53 | Üzenet # 187
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Készen állsz? - Kérdeztem Nubettól egy fél mosollyal. - Csak azért mert akkor mehet a "buli". És... ne felejts el visszahozni magadat. - Imitáltam neki egy hamis tisztelgést majd bemértem Xiiyon parancsnok helyettest a belső érzékelőkkel. - Hát, remélem nem fogtok majd összezsugorodni két centissé. - Sóhajtottam.
Utáltam tiszteket átsugározni a bázison belül egyik helyről a másikra.
- Mehet. - Motyogtam, majd miután ráálltam Nubetre és LIlyre beindítottam a transzportert. - Ennyi. - Tettem hozzá halkan, majd arébb álltam és hagytam hogy hagy süljön ki az a panel is. - Sok szerencsét.
Rossz előérzetem volt.

Egy kis idő múlva nyitódott az ajtó, és a rossz előérzetem ellenére is jó arcok léptek be.
- Jery, Valeri, nézzétek srácok. A kapitány kinn van és Lily is kompokkal. Bele a sűrűjébe. Bizony. - Figyeltem a képernyőre miközben karba tettem a kezeimet és elmosolyodtam.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2012-04-25, 20.39.57 | Üzenet # 188
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Be lépek a vezérlő terembe majd rögtön el foglalom a helyemet a taktikai konzolnál.S látom hogy az automata célzás nem működik,se baj egy kis manuális célzás nem árt.Majd Valeri hangját hallom meg hogy a segítség öt perc múlva meg érkezik,s Iantől meg tudom hogy a kapitányom és Lily kint vannak,hirtelen el szorul a szívem,majd így felelek Ian barátomnak:Mindent meg teszek értük ami tőlem telik amíg meg érkezik a segítség,majd el kezdem be célozni a legelső ellenséges űrhajót.

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Péntek, 2012-04-27, 22.24.44 | Üzenet # 189
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egész gyorsan érkeztünk ide és még éppen időben.
Úgy éreztem hogy a bázis szét esik, de valahogy még bírta a folyamatos támadásokat. " Szerencsénk van." - Gondoltam magamban. - " Vagy a próféták tényleg óvnak minket."

A többiekkel szinte egyszerre léptem be, és az első dolog amit észre vettem az a főképernyő súlyos megrongálódottsága volt.
- O ne. - Szóltam lehangoltan, majd átugrottam a lefele vezető két lépcsőt, és elkanyarodva a főképernyő mellett a taktikai konzol aljához guggoltam Thomas hadnagyhoz képest ellenkező oldalra.
- Kis helyet kérek. - Szóltam halkan, aztán magam mellé tettem a gépész táskámat, és a bal kezembe egy fázis kalibrátort a jobba egy forrasztót fogtam.
- Megpróbálom vissza hozni az automatikus célzást hadnagy, addig nyugodtan tüzeljen tovább. - Jól tudtam, tapasztaltam hogy mennyire nehéz kézileg célozni ha az automatika elszáll ezért próbáltam sürgősen vissza hozni azt a rendszert. Milicianarista felfogással, amit sajnos nem tudtam kinőni úgy gondoltam hogy előbb a fegyverek majd a többi rendszer. Csak okosan, ahogyan egy vUlkáni barátom T'rer mondaná logikusan.


 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 12.30.26 | Üzenet # 190
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor beléptem az első dolgom az volt hogy feltettem egy már-már költői kérdést:
- Hogy állunk? Jelentést szeretnék kérni... hogy mi?! Mi ?! - Megmerevedve és idegesen, felemelt hanggal, és gyilkos pillantással néztem idegesen Loughman parancsnok helyettesre. - Kiment csak mert olyan kedve ruccant?! - Kérdeztem újból. - Ez hihetetlen. .. oké... oké... - Behunytam a szemeimet és az ujjaimmal egy pillanatra megtöröltem a szemhéjamat, majd kinyitottam és hadarni kezdtem.

- Minden energiát a pajzsokba, a fegyverekkel tüzeljünk a leggyengébb láncszemekre. Heh már ha érti mire gondolok hadnagy, és miért ne értené, nem? - Mutattam rá, majd elvigyorodtam. - Zseniális! Egyszerűen jó. Jó. A jelemre tüzelünk. - Lassan elszámoltam magamban háromig majd megfordultam a képernyőre nézve csípőre tett kezekkel. - Csak óvatosan.... tűz.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 14.21.17 | Üzenet # 191
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépve a kommunikációs konzolhoz vetettem az irányt.
Habár odabent a világítás nem volt megfelelő és elég hangosan sivítottak a vész rendszerek is a fülembe, nagy meglepetésemre az intercomm működőképes volt.
" Ezt nem hittem volna!" - Gondoltam magamban. - " A rendszerek fele üzemképtelen vagy fél üzem módban van, de ez a rendszer, ez az egy rendszer száz százalékosan működik. " - Gyorsan, egy halvány mosollyal az arcomon letörölgettem a port a konzolról majd megérintettem a panelt, ami azonnal közölte is az adatokat.
- Ezt nem fogjátok elhinni! - Közöltem a jó hírt szinte ujjongva. - Az intercomm száz százalékosan üzemel! - Tapsikolni tudtam volna örömömben.

Ian közölte ekkor velünk hogy a kapitány és a parancsnok helyettes kimentek a kompokkal.
" Hát ez jellemző! " - A kis örömöm ami meg is maradt abban a pillanatban el is tűnt az arcomról. Nagyon ideges lettem Nubetre.
- Biztosan az ő ötlete volt... - Dühöngtem és csaptam egyet a konzolra annyira mérges voltam. - Kié másé is lehetne! ... - Ezek után csak meredten néztem a konzolt, szavak nélkül, hunyorogva a sötétben.
" Majd ha meghal, akkor kiírjuk a sírjára hogy saját hülyesége miatt meghalt... " - Megcsóváltam a fejemet és ekkor észre vettem hogy beérkező adásunk van.

- .. Mi?.. - A parancsnok és a többiek mintha a távolban beszéltek volna, csakis az adásra tudtam koncentrálni hogy felerősítsem a jelet, majd amikor már biztos volt mosolyogva közöltem a megnyugtató jó hírt:
- A Csillagflotta segítsége 5 perc múlva megérkezik! Segítség... végre!




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 23.13.27 | Üzenet # 192
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A rendszerek villódzása, olykor le olykor fel kapcsolt a folyamatos tűz miatt, majd hirtelen abba maradtak a rengések.
- Larsen parancsnok... - Szólt Perry hadnagy.. - elmentek... - Kis csend után a férfi újból megszólalt. - A Csillagflotta segítség kilép a szubtérből... Belrouse kapitány keresi önt a Uss Montrealró. Kiteszem a képernyőre. - Hamarosan meg is jelent a képernyőn egy Andóriai férfi arca.
- Montreal hívja a Horizon űrbázist, jól vannak? - Kérdezte izgatottan. - Úgy tűnik az ellenség elmenekült, - Folytatta. - habár nem maradtak túl sokan az igazat megvallva. Nem hinném hogy három hajóval sokat értek volna ellenünk. Logikus lépés volt a menekülés számukról. A bestiák, kiűzték őket. Szép munka! - Ujjongott a férfi. - Önök jól vannak? Hol van Throvson kapitány? - Kérdezte miközben alig bírta fékezni a vigyorgását.


( Sorrend:
Matt - Jerry - Vali - Ian - Yemegez - Szingu)

Megjegyzés:
Utolsó hozzászólások a " Visszatérés" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-04-29, 22.55.47 | Üzenet # 193
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ 5 perc és itt van a Csillagflotta?4 Maga az örökkévalóság. ~
- 5 perc hallották uraim! - Majd gyorsan kihúztam magamat és behunytam a szemeimet, összetettem a kezeimet mintha imátkoznék és egyfolytában azt motyogtam hogy:
- Légyszi légyszi légyszi... - Mást nem tehettem olyan nagyon , mert a teremben lévő tisztek mindegyike nagyon jól tudta a dolgát, én meg mint parancsnok már megtettem mindent ami tőlem telhetett.

csak arra letettem figyelmes ezek után hogy perry szólongat azon a különös hangján. ~ na mintha titkolózna ez a fickó de egyfolytában.. ~ gondoltam magamban.
- Mi mi?! - Kinyitottam a bal szememet és csak azzal bámultam rá még mindig öszetett kezekkel. - Aaaaaa adja be őt? Kérem? - Hamarosan a berepedt főképernyőn meg is jelent egy andóriai kapitány arca.
- Itt... itt a Horizon hatos űrbázis ! Még mindig életben vagyunk! Igen! Igen! - Vigyorogtam mint a tejbe tök. - Tisztán halljuk az adásukat is Montreál! A kapitány kiment a kompokkal.. reméljük jól vannak... - Elhalkultam és a pánik szélén az ajkamba haraptam.
~ Mondd hogy Nubeték jól vannak mondd hogy jól vannak... ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 18.22.41 | Üzenet # 194
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint be mérem az első célpontot jön hozzám Yemegez,majd helyet szorítok hogy oda férjen a szerszámaival a szer víz panelhez.Majd mondja hogy tüzeljek nyugodtan.
Kis vártatava be lép Matt első tiszt.Jó önt látni uram.Majd várom a parancsát,amit rövidesen ki ad,hogy lőjem le a leggyengébb láncszemet.Igen uram válaszolom.
Majd ki lövöm a legelső hajót nagy nehezen.Minden lövésnél villogtak a fények.Be mérek még egy hajót és azt is lőni kezdem majd azt is le szedem nagy nehezen.Nem gondotam volna hogy ilyen nehéz lesz mondom magam elé.Majd arra leszek figyelmes hogy a három ellenséges hajó menekülni kezd.
Majd Perry hangjára lettem figyelmes hogy hívnak minket.Oda nézek a repedt kép ernyőre és egy Andóriai kapitányt pillantok meg,
A segítség itt van de a rossz érzésem nem múlt el,mert semmit nem tudok az oda kint lévő társaimról.
Majd a még mindig dolgozó Yemegezre pillantok majd barátságosan meg veregetem a vállát.Örülök hogy gyorsan ide ért mondom neki.Majd a gondolataiba merülök.
Vajon kik támadhatták meg a USS Risinget?kik lehetnek?talán egyszer ki derül.



 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Hétfő, 2012-04-30, 22.56.34 | Üzenet # 195
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főképernyőn a Montreal kapitányának arca jelent meg. Az Andóriai kapitány beszélni kezdett amire én csak elmosolyodtam halványan.
"Pont mint a házi orvosom kiskoromban. " Gondoltam magamban miközben tovább hallgattam a férfit. Láthatóan elég reménykedő volt, tele tipikus Andóriai csatakedvvel és erővel. De az ellenség, a Gömbépítők már elmentek úgyhogy nem volt mit vagy kit védeni előlük. A körülöttem álló tisztek nem mosolyogtak, csak tudomásul vették hogy ez van... A parancsnok sem osztozott az ujjongással, azt viszont megjegyezte hogy reméli hogy Nubet jól van odakint a kompokkal.

" Ő Nubet te, te csökönyös csődőr mondtam neked hogy maradj." - Dühöngtem halkan miután lenéztem a panelomra és vettem egy mély lélegzetet.
- Ezért még kapni fogsz. - Suttogtam alig hallhatóan magam elé. Ekkor a csatorna már szétkapcsolt és én csendben vártam a további parancsokra.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 17.02.03 | Üzenet # 196
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szinte éreztem hogy kezdenek ősz hajszálaim nőni de végtére is minden a legnagyobb rendben ment.
- Nézzétek.. elmentek.. - Szóltam halkan egy hatalmas vigyorral az arcomon. - Lehet megrémültek! Nem is csodálom, én is megrémültem volna. - Nevettem el magamat. legszívesebben beleugrottam volna valakinek a nyakába, de aztán nem tettem ilyet.
- Eléggé megéheztem mindezek után. - A hátam mögé mutattam a liftre. - Majd ha ráértek ehetnénk valamit.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 17.25.34 | Üzenet # 197
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben javítottam fel-fel nézegettem a trikorderem diagnosztikájára, majd Thomas hadnagyra. Tudtam hogy Jerry-nek nagy koncentrációra lehet szüksége ha helyesen akarja koordinálni a torpedókat. Ennek fejében én megpróbáltam minél hamarabb kijavítani a rendszer hibáit, és kisebb-nagyobb döccenésekkel de ez ment is.
- Jó jó most próbálja meg! - Szóltam oda a férfinak, majd még a földön fekve hozzá tettem. - Ne remélje hogy száz százalékos lesz, de jobb lesz mint a semmi az már szent. - Vallottam be egy félmosollyal ar arcomon.

Ezek után visszafeküdtem és már csak az " apróbb" problémákra koncentráltam. Finoman növeltem az automatikus rendszer aktivitását, aztán észre vettem hogy vége.
A Gömbépítők megléptek.
- A menekülés a gyávák taktikája. - Szóltam halkan, felálltam és megtöröltem a koszos arcomat az egyenruhám szélében. Persze örültem hogy végre elmentek, de a java munka még csak most érkezett: a javítási munkálatok.
- Nagyon szívesen Jerry. Szép munka volt. - Szóltam oda neki, és barátiasan megveregettem a vállát.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 17.45.00 | Üzenet # 198
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
A "Visszatérés" c. küldetés lezárva, kitika hamarosan olvasható lesz a Kritikák topicban.
==
/Szabad játék, míg nincs új küldetés /

Hozzáadva (2012-06-06, 17.45.00)
---------------------------------------------

" Blokád"


Ian Loughman parancsnok-helyettes és Matt Larsen parancsnok beléptek a vezérlő terembe. A hatalmas kilátó felületen tisztán lehetett látni a Betha zászló ajjat: A megannyi hajót, melyek épp most gyülekeztek a csillagbázis előtt. a tisztek legtöbbje persze próbált a munkájára koncentrálni, de a levegőben szinte izzottak az érzelmek: aggodalom- félelem- feszültség.
Larsen parancsnoknak azonnal meg is fájdult a feje mikor a kommunikációs panel pittyent fel. Ian azonnal odaugrott.
Az intercommból Valeri Kirk magas hangja szólalt meg:
" Kirk a Horizon hatnak." - Hangzott fel a nő határozott, csengő hangja. - " Indulunk. Vigyázzatok a bázisra. Engedélyt kérek a kapcsok kioldására." - Az adás csak ennyi volt, de a tisztek legtöbbje örömmel hallgatta meg.

( Sorrend::
Matt - Ian - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 18.02.56 | Üzenet # 199
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Tudom hogy jó hajó a Thunderstorm, parancsnok-helyettes. - Szóltam a férfihoz a turbóliftben egy halovány mosollyal az arcomon. - Csak nem tudom hogy egy ilyen hiper-szuper- űrös-vészes osztag elen mint amik ezek a Gömbőc építők mit fognak majd érni.. Azt már kiskorom óta tudom hogy veszélyes az űr, de nem hogy ennyire...
És ezt azért mondom mert nem teljesen tiszta hogy akkor ezek most mit is akarnak itt térben és időben. Jajj már a fejem is fáj a sok kérdésemtől amire nem tudom a választ.. - Vettem egy mély lélegzetet, majd beléptem a vezérlőbe.

A vezérlőbe annyi ember volt, annyi különféle érzelemmel hogy az már kriminálisan őrjítő volt...
Nekidőltem az egyik panelnek és próáltam blokkolni, de nem ment.. fájt a fejem de nem is kicsit.. A kommunikációs panel kezdett el ekkor pittyegni a hátam mögött...
- Ian... légyszi.. - Szóltam oda szenvedő hangon.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 18.12.45 | Üzenet # 200
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint beléptünk a vezérlőbe, azonnal észre vettem hogy Larsen parancsnok rossz passzba kerül. Egyértelmű volt hogy azért mert mindenki aggódik az ő képessége meg annyira érzékeny hogy nála már kiakadt a mérce.
A férfi nekidőlt az egyik panelnak szenvedő fejjel, és a homlokára tette a kezét.
- Szerintem vegyen be valami gyógyszert még mielőtt túl késő lenne. - szóltam halkan egy bíztató mosollyal. Larsent nem igazán ismertem még de mivel nem tűnt rossz fejnek ezért nem kívántam a halálát sem...
- Hát parancsba már nem tudom adni doki, de nem jó nézni a szenvedését az is szent. - Szóltam még egyszer oda aztán bekapcsoltam a kommunikációt mert hogy igen, ehhez is értettem.

A konzolon nagy meglepetésemre Kirk parancsnok hangja szólalt meg. A nő hangja ugyan olyan kedves és csengő volt mint a folyosón.
- Itt a Horizon hat űrbázis. - Szólaltam meg hadarva. - Jó hallani a hangját... indulhatnak! Kapaszkodjanak mindig és.. jó szelet... Engedély természetesen megadva. Mindent bele. Horizon kiszáll. - Miután befejeztem a mondókámat lekapcsoltam az adást és a kilátóra néztem.. tudtam hogy el fognak menni...




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » -Vezérlő Terem- (Vezérlő Terem-(Híd))
Keresés: