Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » -Vezérlő Terem- (Vezérlő Terem-(Híd))
-Vezérlő Terem-
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-06-12, 15.43.23 | Üzenet # 201
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Uss Thunderstorm kecsesen indult el, majd egyesült a flottával.
A kilátón tisztán kivehető volt mind a 45 hajóból álló Betha zászlóajj....
Az Ushaan típusú hajó az "U" alakzat közepén, mögötte-felette-és alatta a három védelmi hajóval helyezkedett el. A rendszer napfénye rávillant, így a hajó elülső része megcsillant, a nevét tisztán lehetett látni.. Majd - akár egy mély lélegzet a nyári hőség idején - a flotta lassan megindult, majd teret váltott...
Pillanatokkal később már el is tűntek; mintha soha nem lettek volna ott.

( Matt - Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2012-06-13, 10.55.37 | Üzenet # 202
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri hangja megnyugtatott, de fejfájásom még nem múlt teljesen el. Arra gondoltam hogy remélem hamarosan viszont láthatom Throvson kapitányt, mert nem vagyok képes egy egész bázis irányítására. Habár ezt így konkrétan soha nem mondtam ki, ez volt az igazság.
Nem éreztem magamat elég felkészültnek, elég "nagynak". Az egyik panelnak nekidőlve néztem, azt, ahogyan az Ushaan típusú hajó, hajónk beparkol a helyre majd elindul a csapattal, és köddé válik.
- Ennyi.. - Szóltam halkan, megfordultam és a parancsnokhelyettesre néztem. - Elmentek. - Vettem egy mély lélegzetet mert úgy éreztem be fogok ájulni a fejfájásomtól.
- Magáé a vezérlő parancsnokhelyettes addig leszaladok egy jó nagy adag fejfájás csillapítóért. - hadartam el.
Elindultam a lift felé, és barátságosan rátettem a kezemet Loughman vállára mert húsz méterről lehetett érezni az érzelmi kilengéseit.
- Nyugodjon meg ember, minden a legnagyobb rendben lesz. - Biccentettem sokat mondóan feléje, aztán beléptem a liftbe.
- Gyengélkedő.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-09-24, 11.13.38 | Üzenet # 203
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A védelem ára"


Idő: A " Blokád" és az " Utánpótlás" c. küldetések után négy nappal.

A Bajor felett folyó csata már kezdett a végéhez közeledni. A Uss Thunderstorm-ról még nem érkeztek hírek, csak annyi hogy igyekeznek vissza.
E közben a súlyosabban károsodott, sebesült hajók legénységei a Horizon csillagbázisnál szálltak meg, nyaldosták a sebeiket.
A bázison maradt két főtisztnek: Matt Larsen és Ian Loughman parancsnokoknak annyi munkája akadt mint még talán soha; miközben álmukban sem gondolhatták hogy az ellenség a bázisra szökött.

Ian Loughman parancsnok a szokásos ki-és be érkező hajók listáját nézegette.
mi tagadás azon a Hétfői napon igencsak nagy volt a forgalom, de Lughman kezdett hozzászokni ahhoz hogy a bázison manapság kevés volt a hely.
Ekkor érkezett meg Lancaster őrmester hangja az intercommból:
" Itt Lancaster.. uram, le tudna jönni a négyes folyosó vendégkabinjába? Gyilkosság történt.."
Ian-nek ekkor valami elég rossz gondolat száguldott végig az agyán: Nemrég érkeztek admirálisok a bázisra hogy ki tudjanak dolgozni valami stratégiai- védelmi tervet...

( Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szerda, 2012-09-26, 17.05.42 | Üzenet # 204
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A ki és be érkezőket figyeltem a vezérlőben...
Aggódtam Nubeték felől mert még nem jelentkeztek... Mi van hogyha nem fognak soha visszatérni, mi van hogyha valami nagyobb gond van velük mint hogy azt sejthetnénk?
Próbáltam kizárni a gondolataimat, de azok csak nem akartak elmúlni... Dobolni kezdtem egy régi ütemet ahogy egy szállítóhajó dokkolt be a bázisba.
~ Már csak ez hiányzott minekünk. ~ Dúdoltam magamban. ~ Egy szállítóhajó... nem-elég - a többi-sérült-ha-jóó~
Ebben a pillanatban valaki beleszólt az intercommba? és nagy meglepetésemre Lancaster volt az..
~ Mi vagyok én biztonsági főnök? ~
- Igen. - Feleltem félvállról. - Azonban amikor valami gyilkosságról kezdett el beszélni igencsak zavarba jöttem. - Mi mi?! Hogy mi..de... nah jó.. lemegyek.. Loughman kiszáll. - Szétkapcsolatm az adást.
Aggódva néztem végig a zászlósokon és reméltem hogy nem az egyik admirális az.. az nagyon nem lenne jó..
~ Vajon Nubet most mit tenne? ~ kérdeztem magamban majd beszálltam a turbóliftbe.
- Négyes szint!




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 21.06.27 | Üzenet # 205
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A turbólift hamarosan el is indult a parancsnokhelyettessel a négyes felé, ahol a körülmények egy pillanatra sem voltak jónak mondhatóak.
De ez még csak a nap kezdete volt...


Folytatása olvasható a " 4-es szint, vednégkabinok" c. topicban

Hozzáadva (2012-10-14, 21.06.27)
---------------------------------------------

" Tükör tükör"


Matt Larsen, Lily Xiiyon és Yemegez a vezérlőbe érve el is foglalták ki-ki a maga helyét.
Ezek után nem sokkal a főképernyőn egy öreg férfi arca jelent meg: Keller admirálisé:
" Üdvözlöm kapitány." - Köszöntötte a férfi Larsent. - " A vezérkar úgy döntött hogy ideje közölnünk egy igencsak fontos információt önnel. " - Folytatta rezzenéstelen arccal. - " Tudja a Rising-ről van szó, a legújabb fejlesztésünkről. Úgy döntöttünk hogy a Horizon hat csillagbázis lesz az a hely ahhol leteszteljük, de ehhez először azt kell hogy bevárják a Constitution és L'espoir csillaghajókat ugyanis ezek a hajók szállítják a legszükségesebb alkatrészeket. Ezért kérem azt önöktől hogy a bázist tegyék lázadó mentessé száz százalékig ha lehetséges ez." - Fejtette ki. - " Nem lenne túl nagy örömhír ha ezt a projektünket is eltulajdonítanának."

( Matt - Yemegez - Lily - Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2012-10-15, 16.16.27 | Üzenet # 206
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Örjöngeni tudtam volna Kirk akciója után.. hát nem véletlen van hogy ilyenkor szoktam szétverni néhány kompjúterpanelt.
A turbólift után persze azonnal a vezérlőbe vetettem magamat és komor arccal néztem Loughman-ra... " Hogy ez se csinál soha semmit, az már biztos.." - Gondoltam magamban majd csak arra lettem figyelmes hogy hirtelen Keller admirális nagy fejével kell szembe néznem.
- Ki mondta hogy kapcsolhatják? - Kérdeztem beletörődő hang nemben, miközben egy lazát rácsaptam az egyik panelra, aztán fel is ültem rá. Ezek után elnevettem magamat mintha valami nagyon mókásat mondtam volna.
- Jól van.. kapcsolják! - A képernyőn persze mindeközben Keller folyamatosan mondta az értelmetlenségeket.
Miután végre befejezte az öreg a károgást előre hajoltam:
- MI VAN?! - Rikkantottam el magamat egy őrült vigyor kíséretében. - Maga szerint a Horizon nem megbízható?! Hogy merészel ilyet állítani a bázisomról! Persze Throvsonnak nem mert ilyeneket mondani mert ő nem hallott hangokat a fejében, de tudja.. tudja mit?! - Leugrottam a panelról és közelebb léptem a főképernyőhöz.
- Majd meglátja.. KAPCSOLJÁK LE!! - Hátra fordultam, és még egyszer elmotyogtam. - Majd meglátja.. - Majd behunytam egy pillanatra a szemeimet.. - Ez a sok hang... milyen jó magának Lily.. maga nem hallja őket... - Néztem a nőre, majd óvatosan megfogtam a kezét és félrebiccentett fejjel ránéztem a jegy gyűrűjére. - Heh... régen én is akartam ilyet... Talán még bepótolhatom.. egyszer... - Szomorúan néztem a padlót, majd egy perc hangulat változás után folytattam.
- Készüljetek össze! Hamarosan itt lesz az az átkozott hajó! - Majd gyors iramban elkanyarodtam az irodám felé.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Hétfő, 2012-10-15, 23.05.38 | Üzenet # 207
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután eljátszották a nagy jelenetet berángattak a vezérlőbe valószínűleg azért hogy megint velem csináltathassák meg a szolga munkát.. nah persze mondanom sem kell hogy másra készülődtem, mintsem arra hogy féregtelenítsem a vezetékeket... mocskos arcomat gyorsan megtörölgettem a kezemmel, majd végigmaszatoltam az egyenruhámat vele és vettem egy mély lélegzetet.
Benéztem a szinte végtelennek tűnő vezetékhálózatba, majd elmosolyodtam haloványan: eljön még az én időm.
És akkor majd nem lesznek annyira virgoncok. - Ezekkel a gondolatokkal kezdtem neki a szokásos pucolásnak nem nagyon törődve a többiekkel vagy az admirálissal.
Végül is egyikük sem volt annyira fontos hogy megérje nekem foglalkozni velük, úgy hogy nem is nagyon erőltettem meg magamat.
Ha szólnak akkor szólnak, ha nem akkor nem...


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2012-10-16, 20.55.33 | Üzenet # 208
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hídra érve azonnal kapcsoltam is az admirális üzenetet, meg se kérdeztem a kapitányt persze úgy éreztem hogy ezt előbb vagy utóbb úgy is hallani fogja.
Larsen parancsnok viszont mondanom sem kell hogy nem volt már annyira odáig az ötletemért...
~ Ezért még biztosan kapok, de kit érdekel. ~ Gondoltam magamban. Karba tett kezekkel néztem végig a nő mondatait aki a főképernyőn parádézott.
Miután vége lett a beszédének végre meg tudtam szólalni:
- Szerintem az ügy nagyon fontos lehet hogyha ilyen bizalmoskodó. - Szóltam oda félvállról.
Mikor Larsen odalépett elém tettem egy fél lépést hátra. Őszintén szólva nem tudtam mit akarhat a férfi.
Vettem egy mély lélegzetet miközben belenéztem a zöld szemeibe. Éreztem hogy a levegő szinte csak úgy vibrál körülöttünk miközben hirtelen hangulatváltozással szomorúvá vált.
A vállára tettem a kezemet és biccentettem egyet feléje.
- Minden rendben lesz. - Szóltam halkan. Már rég óta ismertem őt, sejtettem hogy miken mehet keresztül, ezért is próbáltam rajta folyamatosan segíteni ami nem mindig sikerült...

Miután elment hosszasan néztem utána. Ian mellé léptem és durván megütöttem a bordáját.
- Nem hallottad! Készülj! - Kiáltottam rá.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-10-18, 16.45.39 | Üzenet # 209
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól van már! - Mordultam a nőre, majd a tudományos panelhoz léptem egy gonosz vigyorral az arcomon.
Annyira gyűlöltem Nubetet hogy mikor Mrs Throvson-ra néztem egyre csak ő jutott eszembe, és az hogy keresztbe akarok neki tenni... a leggyűlöltebb ellenségemnek.
Persze abban a percben nem tehetettem semmit ellene, de magamban tudtam hogy eljön még az én órám.
- Még jó hogy elvonult az az idegzsába az irodájába. - Hadartam el Matt-re gondolva. - A fenének sem hiányzott az a féleszű. - Majd felvettem a fekete kesztyűmet és a biztonsági-tudományos protokollok finomításához tértem vissza.. meg az illegális kis titkos fejlesztéseimhez.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-18, 22.16.35 | Üzenet # 210
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Rising hamarosan oda is ért az Arcadia vontatásában.
Miután Larsen kapitányt értesítették a történtekről, ő és Loughman parancsnokhelyettes azonnal a
2-es dokkolózsiliphez igyekeztek fogadni a vendégeket.

Míg ők elmentek Lily és Yemegez a vezérlőben maradtak felügyeletre. Lily tisztában volt azzal hogy Yemegez szabotálni akarja majd valamikor a bázist, ezért megpróbálta lebeszélni erről a Bajori férfit.

Matt; Ian folytatása olvasható: " Kettes dokkolózsilip"

( Lily - Yemegez - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2012-10-22, 13.47.56 | Üzenet # 211
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne aggódjon, jó fogom felügyelni itt a dolgokat! - Vetettem oda haloványan elmosolyodva Larsen kapitányra majd körbe néztem a vezérlőben.
~ A fene akarna vezető lenni egy ekkora helyen.. ez azért egy kicsit sok lenne.. ~ Gondoltam magamban miután csípőre tett kezekkel néztem a főképernyőre. ~ Nem vagyok munkamániás.. ~
Majd Yemegezre néztem. A férfi valamit vakerált valami csövek közt.
- Maga meg mit csövezik? - Kérdeztem tőle szemeimet összehúzva miközben elindúltam lecsekkolni őt.
- Ha azt hiszi hogy lázadással majd jobb lesz maguknak abban téved. - Vetettem neki oda. - Nem lesz jobb, főleg magának... Amint lebukik nyilvánosan kivégeztetik mint a többieket.. tényleg ilyen karrierről álmodozik? - Vetettem oda a pasinak, már ha az egyátalán magánál volt.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 20.16.47 | Üzenet # 212
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már majdnem rájöttem a lényegre az egyik másodlagos vezetékben amikor az idegesítő hang hozzám kezdett el beszélni.. és egyre csak nyomta és nyomta.. nem hogy idegesítő volt hanem már irrátló..
Mire kidugtam vissza a vezetékektől mocskos arcomat már valami kivégzésről kezdett el beszélni.
" A nő vagy hibbant vagy megint meg akar környékezni." - Gondoltam magamban, majd arra is hogy nem kedvelem őt és hogyha tényleg erről van szó el fogom őt utasítani - ami ugye úgyse fog összejönni.

Megtöröltem az olajos-koszos arcomat az egyenruhám tiszta újjával majd ezek után nekidőltem a legközelebbi konzolnak, és összecsaptam a kezeimet.
- Tudja mit ! Igaza van! Lemondok az egészről csak azért mert maga megkért rá és mert ilyen romantikus vagyok. - Mosolyodtam el cinikusan majd vártam a reakciót ; bár az egész nagyon sokat sejtető volt mert először nem mondott semmit én meg nem voltam hajlandó folytatni és nem is voltam köteles.




Az üzenetet módosította Aqwuim - Kedd, 2012-10-23, 20.18.49
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-02-12, 18.47.41 | Üzenet # 213
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Uram a Constitution és kísérete most lépett ki a szubtérből!" - Jelentette hirtelen egy fiatal tiszt. -
" Az alelnök is velük van, azt mondják, az egyik kísérő hajón... most mit tegyünk?" - Kérdezte Xiiyo-tól félve a férfi.
Mindenki tudta hogy ilyenkor mit lehet, és mit kell tenni: fogadni őket; Az alelnököt, a kíséretét és a fontos rakományt a Uss Constitution fedélzetéről.
Úgy tűnt minden készen áll a Rising ünnepélyes startjához.

Lily: folytatása olvasható a "2-es dokkoló" c. topicban

Yemegez folytatása olvasható a "Dock/Egyes dokkoló zsilip" c. topicban

Hozzáadva (2013-02-12, 18.47.41)
---------------------------------------------

"A mentő akció"


A Regulus incidenst követően hamar nyilvánvalóvá vált hogy a Horizon csillagbázis kapitányát, Matt Larsent fogságba ejtették a Birodalmi erők.  
Habár a Uss Recon már a Regulus felé tartott akkor hogy egy gyors villámcsapást mérjen az ellenségre, a bázis ideiglenes kapitányáé, Josh Mendelshoné volt a felelősség hogy sikeresen megtudják hogy hol raboskodik Larsen kapitány, és hogy kiszedjék a fogolyból Chris Oviedóból azt amit tud erről.  
Talán a fogolycsere most jól jöhet...
 

Josh Mendelshon lett a bázis ideiglenes kapitánya. 
A férfi nehezen barátkozott meg az ideiglenes helyzettel, csakúgy mint a legénység is. Tudta hogy lehetőleg minél hamarább vissza kell hozniuk Larsen kapitányt - feltéve ha még élve akarják őt visszakapni. 
Valeri Kirk a flotta adásokat- hirszerzési adásokat hallgatta azon az álmos Keddi napon az operációs panelnál. Semmi újdonság nem érkezett a flottától és már - már mondhatni idegesítővé vált a csend. 
A fogoly Oviedo nem volt hajlandó elárulni hetek óta semmit.
Nem beszélt se a Birodalomról, se másról, bár mindenki már értesült róla és tisztában volt arról hogy mi történt a Regulus kolónián valójában.

Josh Mendelshon épp a vezérlőben állt - nézve a ki és be érkező hajókat mikor Jerry G. Thomas lépett be.
A Vulkáni aznap sikeresen kihallgatta Oviedót és megtört a jég: elárulta hogy a rabok akik a Regulusnál estek fogságba hol lehetnek.
Ha életben van Larsen kapitány egy helyen lehet: a 45-66/85-ös koordinátán. Az pedig azt jelenti hogy egy kis aszteroida bázison a Regulus kolónia mellett.


( Jerry - Josh - Valeri - Ian - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2013-02-15, 00.45.29 | Üzenet # 214
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hetek óta nem tudták ki vallatni a foglyot de nekem valamilyen csoda folytán sikerült szóra bírnom a foglyot.A fogoly tól kapot információval a Joshoz indultam a vezérlő terembe.Belépek a terembe Josh a vezérlőben állt.Uram sikerült kihallgatnom a foglyot meg mondta hol tartják fogva Larsen kapitányt.A kapitányt egy kis aszteroida bázison tarthatják fogva a Regulus mellet ezek az aszteroida bázis kordinátái.45-66/85.fejezembe a jelentést Joshnak.

 (HU)
 
JoshMendelson
Dátum: Vasárnap, 2013-02-17, 17.21.40 | Üzenet # 215
Horizon-6 Elsőtisztje és Főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gondolatok..
Olyan tudati dolgok amik leginkább,akkor jelentkeznek egy egyednél ha éppenséggel nincs nagyobb terve vagy épp nincs intergált parancsa amit végre kell hogy hajtson..nekem sem volt ,tervem vagy épp olyan dolgom amiről tudtam volna gondolkodni így  inkább magamba merülve gondolatokat próbáltam ki gondolni,amik mindig egy opcioniális  választásra  adnak következtetésre hogy tudjuk  a  kapitányt vissza szerezni épségben és hogy tudjuk a foglyot megfelelően kikérdezni..ezen morfondílóztam már egy jó ideje amikor,Thomas hadnagy belépett  a Vezérlő terembe..elősnek nem értettem  afáradtságát de ahogy át gondoltam,félig-Vulkáni-félig Ember mivoltja  annak ad következtetést hogy  a férfi valószínüleg a genetikai összefüggetlenségének köszönhetően hamar kifárad  ahhoz képest,hogy  a férfinak jobban kellet volna bírnia  a strapát..rá néztem felhúzott szemöldökkel,és  oda fordultam hozzá.
-Segíthetek valamiben hadnagy?
Kérdeztem meredten egész ridegen,ahogy általában ezt minden tisztnek kénne csinálnia és  vártam a  választ..elkezdett beszélni,arról hogy  kikérdezték a  foglyot és  hogy tudja hogy  merre van a  kapitány fogva tartva..
-Biztos ebben hogy  a megfelelő választ adta  a fogoly?..
Kérdeztem meredten és folytatni kezdte  Thomas  a mondókáját mint egy  éretlen,hadnagy.
-Azzal nem segít  a kapitányon ha  esetleges fake információkat szed ki tőle..próbáljon koncentrálni hogy biztos információkat adjon meg nekem..
Mondtam rezzeneés mentes arccal és  el kezdett meg győázni arról a hadnagy hogy igazak a fogoly állításai.
-Rendben tegyük fel hogy igazat mond  a fogoly..ha igazat mond akkor viszont el kell mennünk a megadott koordinátákra..készüljön fel és  hozza  a többi alegységet..úgy értem...a  főtiszteket is..a Thunderstorm-ra  szükségünk lesz hogy vissza szerezzük a  kapitányt üzemképes állapotban..adja meg találkozási pontnak a Thunderstormot..ott lesz a  találkozó és készítse fel őket..ha lehet fegyvereket is hozzon..


 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-02-17, 19.58.08 | Üzenet # 216
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Napok, sőt hetek óra próbáltam lekövetni a jelet hogy vajon hol tarthatják fogva a kapitányt. 
De nem találtam rá. Nem tudtam hol van, és aggódtam érte. Matthew Larsen az egyik legjobb barátom volt, és nem csak az. A felettesem is.
Nem tudtam abba belenyugodni csak úgy hogy meghalt. Lehetetlennek tartottam, és minden pillanatban hiányzott. Aggódtam érte nem tagadás.. 
Aznap is épp a kommunikációs panelon próbálgattam a visszafejtő programokat, mikor Jerry lépett be. 
- Szia. - Szóltam oda neki egyhangúan. 
Nem volt kedvem tovább beszélni, így folytattam a vissza fejtést. És akkor kezdett el beszélni Jerry, arról hogy sikerült kikérdezniük a foglyot és hogy meg van a kapitány pontos koordinátája. 

Azonnal indulni is akartam így bólintottam a parancsnok felé és már indultam is szavak nélkül a Thunderstormhoz. 
"Meg fogjuk menteni. Minden olyan lesz mint régen." - Gondoltam magamban.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 18.31.11 | Üzenet # 217
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A legénység tagjai bizakodóbbá váltak így nem sokkal Grov megérkezése után elindultak a Thunderstromra a koordináták és a kapitány felé.
Ian Lougman-é maradt a vezérlő ezek után mikor Grov Resist érkezett be. A két férfi kis bemutatkozás után munkához láthatott: 
A Klingon küldöttség fogadását.
 

( Ian - Grov - Szingularitás)

Többiek folytatása olvasható: Uss Thunderstorm




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 17.53.06 | Üzenet # 218
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hídon álltam magamban búcsút intve a távozó Thunderstormnak. 
- Hát igen, nézze hadnagy megint itt hagytak. - Sopánkodtam karba tett kezekkel. - Legközelebb én is velük megyek. - Szóltam baljósan mikor kinyitódott a turbólift ajtaja. 
~ Csak ezt ne. ~ Gondoltam magamban. ~ Nem elég hogy a mai napon a lehető legpesszimistább hangulatban vagyok, nem kell nekem egy nyavalygó tiszt. Vagy rosszabb. ~ 
Azt hittem hogy valami panaszkodó turista vagy ilyes fajta ember fogja betenni a lábát de helyette csak egy tiszt volt az. Egy férfi olyan középmagas típus. 

- Ian loughman parancsnok helyettes vagyok, esetleg segíthetek magának. - Szóltam mert még életemben nem láttam itt a férfit. - Esetleg keres valakit?- Kérdeztem tőle hadarva. - Nekem mindent elmondhat higyen nekem, mindenre képes vagyok elvégre főtiszt lennék vagy micsoda. - Vigyorogtam.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 20.22.24 | Üzenet # 219
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egyenesen megállás nélkül,indultam el  a  Horizon-6 tudományos főtisztjéhez ahogy megpillantottam  a férfit. Gyorsan ,odafutottam elé és  le tettem magam mellé  a  eps  rácsrendszerekből kiszerelt  reléket és  megpróbáltam közben egy kézzel be mutatkozni elég bajlósan.
-Grov Resist vagyok ...ami azt illeti elég sok mindenhez értek...eps relék...biztonsági alprogramok újra koordinálása..de  Klingonok fogadása  uram?..tudja hogy ez kicsit eltér a  munkámtól  de  megpróbálok mindent megtenni amit csak tudok..főleg ha  ilyen fontos  dolgokról van szó uram..persze ez nem azt jelenti hogy csak  gépészettel fogom közben elütni a poénokat velük..de  uram...nem vagyok a  Klingon szokások híve..de  ha meg engedi  egy  jó erős  Skót viszkit szívesen,itattnák velük..
Mondtam viccesen ,majd  sóhajtottam egy jó nagy mélyet. 
-Uram. Készen állok akármiben is kellhet a segítségem.
Kezdtem el bólogatni és  közben azt gondoltam,hogy  bárcsak ne lenne most hamarosan tele  a bázis Klingonnal..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 14.08.37 | Üzenet # 220
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A két tiszt tovább beszélgetett mikor hamarosan Leton zászlós jelentette hogy kiléptek a Klingonok a szuptérből. 
Loughman parancsnok-helyettes már akkor megfáradtnak érezhette magát, hisz mégis csak egy nagy csapat klingonról volt szó akik béketárgyalásokra érkeztek és valamennyi főtiszt nem tartózkodott a csillagbázison, ezek közül se a kapitány se az elsőtiszt nem volt jelen...
A férfi engedélyt adott a dokkra, majd még váltott pár szót Grovval miközben a lift felé indult.
Nehéz napnak nézhetnek elébe..


( Ian - Grov - Szingularitás)  




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Kedd, 2013-04-09, 20.14.03 | Üzenet # 221
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nah hát az jó hogy maga ért a Klingonokhoz mert én nem nagyon. - Bólogattam. - Képzelje egyszer találkoztam egy csapat Klingonnak még Nubettel mármint Throvson admirálissal amikor kicsik voltunk. Majdnem leütöttek de mi nyertünk mert okosabbak voltunk. - Elkezdtem nevetni de hamar abba is hagytam mert Kligonok érkeztek a kilátón és Leton zászlós szerint is.
- Jó, mondja meg nekik hogy bedokkolhatnak akkor de csak akkor hogy ha van náluk vagy tíz kannányi vérbor... na jó vicceltem. Jöjjenek! - Ezzel megfordultam és a lift ajtóhoz iramodtam.
- Jöjjön nehogy lemaradjon  parancsnok-helyettes! Jó móka esz ezt garantálja egy parancsnok-helyettes! - Majd beszálltam a liftbe és karba tett kezekkel vártam hogy leérkezzünk.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "


Az üzenetet módosította IanLoughman - Kedd, 2013-04-09, 20.15.35
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Szerda, 2013-04-10, 12.41.24 | Üzenet # 222
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ian Loughman-al együtt mentem be  a turbóliftbe..szerinte nagyon vicces lesz..persze nem akartam neki,mondani hogy szerintem már kevésbbé lesz főleg ha  Klingonkról lesz,szó de azért próbáltam tartani a lépést vele..ahogy  beléptünk a turbóliftbe mellé álltam majd,sóhajtottam egy nagyot..

-Tudja Mr.Louughman..nem hiszem hogy annyira vicces lesz..

Mondtam egy kissé fa pofával ,mi közben rá néztem az órámra.

-Mivel nagyon nem szeretik az embereket,sőt..ami azt illeti egyentalán nem  befogadó képsségükről híresek..csak úgy mondom..és ami azt illeti,olvasta  már hogy  mi a köszönési formájuk?..ajánlom ha  felkészíti  a koponya csontozatát rá..

Jegyeztem meg a férfinak,ugyan olyan vicces hangnemben,mint ahogy ő mondta  nekem a mondatait majd  karba tettem a kezeimet én is  és  ,oda szóltam  a kompjúternek.

-dokkoló zsilip..

Ahogy ezt a szót kimondtam, a turbólift már el is indult.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 16.44.43 | Üzenet # 223
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan lementek a dokkoló zsilipbe és készülődtek a Thunderstorm érkezett meg. 
A kis hajó szállította a kapitányt, és úgy tűnt minden kezd visszarendeződni a medrébe-egyenlőre.

= A "Mentő akció" c. küldetés lezárva. = Folytatása hamarosan [c][/c]

Hozzáadva (2013-04-14, 16.44.43)
---------------------------------------------

" Codename: Alpha"


A Csillagflotta a Codename: Alpha bevetésére készül, ami egy titkos hadművelet, és fegyver fedőneve volt a Quverreriai háború miatt. Habár Smith kapitány és legénysége ezen időben épp egy időleges fegyver-szünetről tárgyalt a Csillagflotta mindenre fel akart készülni.  
Hutchinson, Cromwell és Throvson admirálisok érkeztek a Horizon hat csillagbázisra miközben a temporális  idősíkok vezetője Lorenna Selen admirális egy kísérletre készülődött - és ezt senki nem tudhatta. 

A tárgyalások még nem kezdődtek meg. 
Az admirálisok és fontos emberek még mindig csak érkeztek és érkeztek és a kapitány idegességében megismételte az eligazítást a biztonsági tiszteknek amit egy órája is megtartott. Mivel a kapitány a tárgyalóban lesz a megbeszélés alatt, ezért Grov marad a vezérlőbe ha történne valami furcsaság vagy lenne esetleg egy be-vagy ki menő hívás, vagy bedokkolni készülődő komp. 
Yemegez a vezérlő tudományos paneljét tartotta karba, melyből elkopott az egyik külső szkenn irányító-interfésze. Ian Loughman akkor érkezett be. Segíteni próbált a főgépésznek, aki persze nem kért segítséget... de koncentrálni sem tudott Ian folyamatosan beszélő, hangos jellemétől. 

( Grov - Yemegez - Ian - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 17.36.04 | Üzenet # 224
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mennyi admirális egy céllal..bár tudnám miért..mivel nem igazán avattak be,és  Larsen kapitány is csak annyit közölt hogy valami "védelmi cuccos" ,ebből pedig nem sokat szűrtem ki..de le sem..ahogy beléptem a szokásos helyemre mi közben,úgy tűnt elég sok gondja és  baja van mindenkinek úgy tűnt hogy  a reggeli  felkeltő dózis,nem nagyon hatott ..mivel még mindig olyan fáradtnak éreztem magam,mint egy öt napos  hulla..megdörzsöltem a szememet,majd még egyszer és próbáltam ki nyitni tágra  a szemeimet de mivel akkora fény volt hogy  alig láttam tőle valamit így inkább,az egyik közeli panelra pillantottam,majd  meg ütögettem egy  újjal  a panelt..

-Úgy tűnik..ez elromlott..

Jegyeztem meg élesen mi közben már  készülődtem volna szerelni ,de  Yemegezoda ugrott és  le vette  a kezemet  a panelról..bár tudnám miért,mivel értettem hozzá..volt gépészi gyakorlatom és értettem a gépészi dolgokhoz..

-Ok..é..

Mondtam hosszasan mi közben,Ian egyfolytába lévő be nem álló száját kellet hallgatnom ..kissé kezdett az agyamig hatolni, a beszéde  de  inkább becsuktam egy percre  a szememet majd  megpróbáltam,elvonatkoztatni  a hangját  a munkától..

-Mr.Loughman...úgy érzem hogy  a főgépészünk kap elég segítséget..kérem..próbálja meg ellenőrizni inkább  a szenzorokat..

Vetettem fel a feladatot Ian számára,amire nagy nehezen oda igyekezett egy  fánkkal  a szájában. Kissé furcsán el néztem,majd  rá néztem a főgépészre.

-Mivel Eps specialista vagyok..igenis értek a gépészethez..szóval ,hagyja  hagy segítsek!

Mondtam kissé,felháborodott de nyugodt tekintettel illetve hanggal ,majd  oda léptem egy másik panelhoz ami ugyan így elromlott valami  energia túl terheléstől majd  szerelni kezdtem azt.Mivel azt meg engedte  a főgépész,hogy  hozzá nyúlhatok.Míj kedves.Persze  attól még kedveltem a férfit csak,egyszerűen mostanában soha nem kért segítséget és kissé túl is  hajtotta magát.Kiégetnek látszódott.


 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szerda, 2013-04-17, 22.29.35 | Üzenet # 225
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tudtam hogy képes Mr. Resis magától is megoldani a dolgokat azonban nem voltam hajlandó ezt elfogadni. Annyi munka volt hogy már hosszú napok óta nem aludtam, mert nem volt rá időm. Elárasztott a tenni való, a kompjúterek és eps rendszerek javítása és a végén a vezrélőbe kötöttem. Már negyedik napja nem aludtam és ezért lehet hogy a kelleténél jobban belemélyedtem a tenni valókba. Mr. Resist többszörös próbálkozást tett a felé hogy megmutassa nekem hogy ő is ért a panelek javításához de nekem nem volt erre időm. Sietnem kellett ahogyan csak tudtam ha még szerettem volna segíteni máshol is. A Kardassziaiak talán túlzottan lelaktak mindent lehet ez volt  a nagy probléma. 
Nem tudom.. a lényeg hogy megpróbáltam javítani épp a tudományos konzolt de Mr. Loughman annyit beszélt hogy nehezemre esett a koncentráció. 
Tudtam hogy a parancsnok-helyettes általában bele üti mindig mindenbe az orrát de ma valahogy különleges napja volt, és úgy tűnt hogy még jobban megpróbál kihoznom a sodromból. Miután leguggoltam hogy megnézhessen hogy melyik alsóbb vezeték füstölt el ő beleszólt hogy csinálhatnám gyorsabban is. A megjegyzésre felnéztem a panel alól, de szólni nem tudtam semmit mert Grov közbe szólt. 
- Rendben van. - Felugrottam és megtöröltem az arcom a megannyi portól és ráragadt kosztól..- Köszönöm.. - Tettem hozzá.


 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2013-04-25, 22.38.33 | Üzenet # 226
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem és megpillantottam Yemegezt. Megörültem neki mert már régen nem láttam és amúgy is ki nem örülne egy gépésznek aki meg akarja szerelni a leamortizált panelomat? 
Így hát odaálltam melléje és hátra tett kezekkel, mosolyogva beszélni kezdtem szokásosan hadarva. 
- Jó reggelt. Kér egy kis műzlit? Van nálam még egy kicsit és szerintem isteni olyan fűszeres vagy milyen és.. O! Óvatosan az én konzolom már tudja hogy milyen régi?! Na ne ne ne..! Dehogy tudja! Nah majd ha esetleg oda is engedne akkor megmutatnám önnek hogy milyen ha egy igazi okos ember dolgozik nem már ne is haragudjon de egy ilyen dúvad.. - Épp ki akartam őt túrni mert tényleg olyan volt mint aki megvadult de ekkor rámszóltak hogy menyek a szenzorokhoz.
- Jó! De csak óvatosan a panelommal kérem! Amúgy kér egy kis műzlit? Mézes? - Kérdeztem Grov felé fordulva hadarva mert a bal kezemben közben azt majszoltam.
- Remélem nem bánja ha eszem mi közben javítok? - Kérdeztem.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 11.12.16 | Üzenet # 227
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mi közben Valeri is belépett a vezérlőbe a tudományos konzolt már Grov megjavította. 
A nő leült és beszélgetésbe kezdett Yemegezzel aki teljesen úgy nézett ki mint aki nem aludt már vagy egy hete..
Ekkor azonban hirtelen egy robbanás rázta meg a bázist... azt nem lehetett tudni hogy honnan jött a robbanás, hogy melyik szintről de szinte mindenhol lehetett érezni a rázkódást...
Az energia szint is hirtelen lecsökkent, és a vezérlőben csak a vészfények kezdtek el világítani. 
A panelokon mindenhol azt lehetett olvasni hogy behatolás veszély, hogy valami hatalmas energiát szív el az ötös szintről...
Grov jelentett a kapitánynak, miközben Valeri lámpákat osztott szét...

(  Valeri - Grov - Ian - Yemegez - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Hétfő, 2013-04-29, 16.43.42 | Üzenet # 228
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak Nubetre tudtam gondolni. 
Sajnáltam hogy nem tudtam ennél több időt tölteni vele, de ami muszáj volt számára azt nem tudta ha akarta volna sem elhalasztani máskorra. Ami fontos volt, azt tudtam hogy kötelező megcsinálnia, elvégre Nubet admirális is volt egyszerre nem csak a szerelmem. 
Így jobb hiján a munka helyemre indultam, a vezérlőbe, oda ahol minden napjaimat tengettem hol gyorsabban hol lassabban. 
Beléptem, majd nekidőltem a felsőbb panelokat és az alsóbb szintet elválasztó fa korlátnak karba tett kezekkel és a megtűrt főgépészünkre néztem. A férfi olyan volt mint aki nem aludt már egy vagy legalább két napja. Hatalmas karikák sötétlettek a szemei alatt. 
~ Vagy sokat imádkozott, vagy ennyi volt a munkája. ~ Gondoltam magamban, de azért meg is kérdeztem hátha valami más indok áll mindennek a háta mögött. Bár már ismertem annyira Aqwuimot hogy tudjam hogy nincs senkije. 
- Szép napot Yemegez. - Köszöntem neki egy halovány mosollyal az arcomon. - Mondja.. - Közelebb léptem hozzá egy fél lépéssel. - hány napja már nem aludt? - Kérdeztem tőle kicsit kaján fejjel mikor majdhogynem kicsúszott a talaj a lábam alól. 
Ilyet még soha nem tapasztaltam. Gyorsan megkapaszkodtam a fa részébe az elválasztó kerítésnek, majd hátra néztem (a többieknek előre) Grov felé.
- Ez meg mi a pokol volt?! - Kérdeztem teljesen kikelve magamból. Felegyenesedtem mert az egész csupán három négy percig tarthatott, azzal a sötét miatt gyorsan a vészlámpákhoz léptem, majd osztottam belőlük párat. 
- Ha ez valakinek az idióta vicce az olyat fog kapni tőlem hogy belesántul! Azt garantálom!




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Péntek, 2013-05-03, 18.48.32 | Üzenet # 229
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Bármikor hadnagy úr..

Mondtam válaszul amire megköszönte a javítási segédletet , a főgépész úr..ahogy tovább szereltem,megpróbáltam néhány gyengébbnek tűnő szubrutint is megszerelni,bár azokat inkább csak próbáltam megszerelni mert maximálisan tudtam hogy nem vagyok képes megszerelni még akkor sem ,ha lenne elég eszközöm helyileg mivel legszívesebben az egészet cseréltem volna.Mivel elég sok szubrutin,baja volt és több rendszere is már kiégett valószínüleg még valamelyik csata folyamán keletkezhetett..

Ahogy ezeken gondolkoztam és próbáltam fényezni-ezt-azt , a parancsnok lépett be nem nézett ki valami túl fényesen biztos voltam benne hogy valami személyes katakrizmája lehetett de inkább nem kérdeztem meg tőle,majd hirtelen egy hatalmas rázkódás hatására majd nem a földre kerültem de szerencsésen meg tudtam kapaszkodni a panelomba...mire rögtön válaszoltam is a parancsnok válaszára is..

-Úgy tűnik valami hatalmas energiát szív el..de még nem tudom bemérni pontosan melyik szintről..

Ekkor érkezett a megerősítés gyorsan,és az hogy melyik szintről is van szó..


 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szombat, 2013-05-04, 21.11.01 | Üzenet # 230
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megettem az epres csokimat meg a csokis műzlimet is. 
- Ehh máris kifogyott?! - Kérdeztem csalódottan saját magamtól. Nem tudtam miről beszélnek, ilyenkor teljesen kikapcsoltam és csak a csokis érzékeimre tudtam hallgatni. 
Azt azonban én is láttam hogy valami nyomhatja Valeri lelkét. 
- Hé parancsnok. - Adtam a kezébe egy kis cukrot mosolyogva azonban a következő pillanatban majdnem kicsúszott a lábam alól a talaj. 
Megkapaszkodtam az egyik panelbe nem volt kedvem pofára esni. Nagy nehezen feltápászkodtam, Grov hadaró jelentéséből tisztán kivettem a szavakat miközben minden sötét lett. 
Utáltam a sötétet kiskorom óta, így remegő kezekkel tápászkodtam fel és léptem oda a parancsnok-helyettes mellé. 
Belenéztem a panelbe amely csak félig- meddig működött az egyre csak fogyó energia-ellátás következtében. 
- Az ötös szintről jön! - Egészítettem ki gyorsan. - De.. de.. nem értem hogy mi ez vagy mi lehet ez... - Felnéztem a vész világításba egyenesen Kirk parancsnokra. - Ekkora fruktuációt soha nem láttam még. Ez nem lehet egyszerű meghibásodás.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Kedd, 2013-05-07, 16.49.59 | Üzenet # 231
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alig hittem el hogy tudok egy kicsit lepihenni. 
Neki dőltem karba tett kezekkel, mocskos, kifáradt arccal az egyik panelnek és figyeltem ahogy Grov dolgozik, és közben Ian tele szájjal beszél. Egész jó kikapcsolódás volt ahhoz képest hogy akkora karikák lehettek a szemem alatt mintha megütöttek volna. 
Mosolyogva néztem őket mikor belépett a parancsnok. Nem szólt semmit, de azért észre vettem hogy nagyon méreget és amikor már egy olyan fél lépéssel közelebb lépett hozzám, kezdtem furcsállni az esetet. 
A nőre néztem, aki azt kérdezte hogy mennyit aludtam. 
- Elég keveset, és azt is két váltó műszak között. - Vallottam be egy kicsit sem szégellve a dolgot, kihagyva az igazságból hogy az a kevés alvás is a jeffreis-csövekben zajlódott. 
Abban a pillanatban azonban megremegett a bázis, mintha találatot kaptunk volna- vagy rosszabb. 
Elég rosszat sejtettem mivel a vész világítás is működésbe lépett.. és igazamra be is jött. Sajnos. Valami szívta az energiát az ötösről. 
- Megnézem ha gondolják. - Vágtam rá szinte azonnal.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-07-30, 18.08.10 | Üzenet # 232
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Grov és a többiek jelentésére a kapitány fiatal hangja érkezett válaszul:
" Találkozunk a fegyver raktárba. Larsen kiszáll. " - Egyértelmű válasz, egy kissé komplikáltnak tűnő helyzetben.
Viszont nem indulhattak mindannyian egyszerre a fegyver raktárba így Grov-nak, és Valerinak ott kellett maradnia. 
Habár a nő kissé feszült volt, mégis fegyvert osztott és várta Grov helyzetre vonatkozó parancsát idegesen. 

( Valeri - Grov - Szingularitás)

A többiek folytatása olvasható: "Folyosók" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Hétfő, 2013-08-19, 14.52.00 | Üzenet # 233
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány szerint le kellett mennünk a fegyver raktárba. 
Miután meghallgattam a parancsát azonnal válaszoltam. 
- HEH, mi?! Nah én aztán biztos nem, majd más Kirk kiszáll! - Lekapcsoltam az adást, és Grov-ra néztem. - Maga a parancsnok, döntsön maga. De hogy én nem fogok lemenni az is száz százalékig biztos! - Szóltam oda neki és karba tett kezekkel leültem az egyik panelra. 
Vártam a parancsnok kéréseit egy jó darabig de azt is láttam rajta hogy nagyon is gondolkodik. 
~ Nem fogok várni három évet mire lesz egy parancs. ~ Gondoltam magamban feszülten. 
Felugrottam a panelról, a vészfegyveres szekrényekhez léptem, elragadtam onnan egy nagyobb puskát azt a hátamra kaptam, és egy másik puskát Grovnak címezve odahajítottam. 
- Hátha kell! - Ránéztem, majd dobtam egyet egy másik tisztnek. - Jobb felkészülnünk elvégre mint hogy tétlenül várakozzunk, nemde? - Kérdeztem egy félmosollyal.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Kedd, 2013-08-20, 16.31.49 | Üzenet # 234
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen ,úgy tűnik ez a  terve  a kapitánynak..

 Nyeltem egy  nagyot és visszafordultam   az Operációs főtiszt felé.

-Úgy tűnik hogy   a  fegyvert tár-ban ,viszont valakinek maradnia is kell ezért úgy hiszem ajánlom figyelmébe  a  kapitány úrnak,mivel több felé szakadni méltányosabb lenne mint  egyszerre mozogni ekkora területen.

Szóltam Larsen kapitánynak,majd vártam  a  barna hajú kapitány  folytatás mondatát vagy épp  a  válaszát.De úgy tűnt hogy  a  kapitány  a  kommba  nem épp akart vissza szólni ,sóhajtottam egyet majd visszafordultam Valeri-hez.

-Lehet sok a dolga  a kapitánynak,de  egy biztos az pedig az hogy  felveszek pár  biztonsági fegyvert.ÉS ajánlom figyelmébe mindenkinek hogy tegye ugyan ezt. Pusztán elő vigyázatosság.

Mondtam  az operációs főtisztnek,majd fel vettem egy  elég  termetes  karabéjt a  hátamra  és  pár gránátot is   az övemre csatoltam.

-Nem vagyok egy  nagy lövész ,vagy épp  a taktikusz  de  jobb az elő vigyázatosság.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-08-27, 08.41.39 | Üzenet # 235
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri leugrott a panelról, és válaszolt volna talán de ezt nem tehette meg: mert Grov panelje kezdett el csipogni. Vagyis jobban mondva az a panel ami mellett a férfi közvetlen közel állt: 
A jel most már nem az ötös, hanem a négyes fedélzetről jött.. az energia szint kezdett vissza állni lassan vagyis az energia leszívás kezdett megszűnni de valamilyen idegen lény tartózkodott most már biztosan a fedélzeten, és ennek a jele a négyes fedélzetről érkezett. 
Valamelyikük azonnal értesítette a kapitányékat. 

( Valeri - Grov - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2013-08-31, 12.39.08 | Üzenet # 236
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Én is épp ezt kezdtem el mondani.. - Szóltam oda félhangosan, de inkább le is ugrottam a panelról még megtehettem azt mert Grov úgy kerengett körülöttem mint a ringlispirben. 
~ Mi van ezzel hogy nem képes egy helyben maradni? ~ kérdeztem magamtól. 
Próbáltam követni őt a szememmel ám ekkor az ő panelje kezdett el csivitelni. Jobbára mondva az a panel ami mellett állt. 
~ Igen, a maga panelje csipog, Grov... ~ Óvatosan félretoltam őt.
- Engedjen ide.. - Közelebb léptem és gyorsan végigolvastam hogy az épp mit jelez ki. Amit láttam attól idegesen rácsaptam a készülékre. 
- A jel a négyesről jön nem az ötösről.. leszökött, és nem tudom hogy.
~ Hát ez gyönyörű ~ 
Visszanéztem Grov-ra. 
- Maga az elsőtiszt, értesítsem én a kapitányt hogy rossz helyen kapizsgálnak, vagy majd maga? - Kérdeztem hadarva.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Kedd, 2013-09-03, 09.28.57 | Üzenet # 237
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár perc,státusz megállapítás után egyértelművé vállt a helyzet főként arról hogy,most pedig más szintről jön nem pedig arról amit megállapítottunk előbb..kissé idegesen rá vágtam a  panelra  ami mellettem volt és  próbáltam értesíteni  a kapitányékat a helyzet magaslatáról..

-Uram..úgy tűnik hogy    a jel most a  5 ös szintre  át ment nem tudjuk hogyan lehetséges  ,de ajánlom hogy legyenek óvatosak mindenképp..

Szóltam bele  a kommunikátoromba,olyan gyorsan ahogy csak tudtam majd vártam a választ a kapitánytól.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-05-09, 23.17.20 | Üzenet # 238
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezett a jelentés hogy a lény megvan. És már halott. 
A rendszerek és tisztek is megnyugodhattak; a veszély elhárult. De hiába mindez: még temérdek munkájuk és elvarratlan száluk maradt és semmi sem volt biztos. 
A Codename Alpha nevezetű titkos project-en túl sok minden másra volt szüksége a Föderációnak;  de legfőképpen összetartásnak. 
Ez bizonyította azt hogy nincsenek felkészülve egy hirtelen jött fenyegetésre, hogy jobban fel kell majd készülniük a jövőre ami ki tudja hogy mit tartogat számukra. 

= A Codename Alpha című küldetés lezárva. Folyatása hamarosan. =

Hozzáadva (2014-05-09, 23.17.20)
---------------------------------------------

"Rekonstrukció"

- 2803 nyara -   

Reggel volt.   
A Horizon hat bázison az élet soha nem állt meg, de reggel hat után mintha elszabadult volna a pokol. Egyszeribe több tiszt lépett be a csillagbárba, vagy a kantinba és a műszakok közti kis idejüket próbálták beszélgetéssel kitölteni. Minden nagy volt a jövés-menés, de azon a napos különösen is nagy hiszen rekonstrukciós munkák folytak.  
Az Ultimate nevezetű faj ellenséges feltűnése nagy kavart okozott a Csillagflotta életében. Kénytelenek voltak alaposabban is szemügyre venni a lény tetemét, elemezni és épp ezért csapatokat küldtek a bázisra.  
Larsen kapitánynak folyamatosan magyarázkodnia kellett különféle hadbírósági üléseken, mivel egy igencsak fontos admirális is meghalt az incidens közben.. így a kapitány a rekondtrukciós munkák javarészét az irodájában volt kénytelen tölteni, papírmunka és kibeszélések sorozata várt őrá.. hisz ki kellett magát beszélni az olyan rosszindulatú admirálisok elől melyek szerint Larsen csak kitalálta azt hogy a halott admirális nő hozta ide a lényt..  
Pedig a bizonyítékok egyértelműek voltak. És a kapitány sem képzelődött a lénnyel kapcsolatban..  

Valeri Kirk épp ügyeletben volt.
A nő az esti műszakot vállalta át, és épp utolsó fél óráját töltötte. Reggel volt, pontosabban fél hat..  Valeri fáradt volt. Egész estéje csak azzal telt hogy a vezérlőbe felügyelte a különféle kompok rakodását, és már nagyon elege volt a már két hete húzódó rekonstrukcióval. Igaz, ez már régóta ráfért a bázisra. 
A nő épp a főképernyőt nézte, ahol egy Ferengi hajó közeledett a dokkjukhoz. Épp most kapták meg az engedélyt erre..
Ekkor lépett be a főgépészük. Aquim Yemegez volt a kivitelezője a rekonstrukciós munkák legjavának, ám a férfi nem tűnt mostanság túl fittnek. 
Fekete haja kócosan lógott bele a szemébe ahogy szavak nélkül körbe nézett, majd elindult az egyik panelhez és végzett rajta egy gyors diagnosztikát. Majd hátra söpörte a szemébe lógó hajszállakat, megtörölte magát a koszos kezével. 
És kommon épp szólni akart volna a parancsnoknak (Grovnak) hogy jelentse hogy az ötös szinten most fogják megkezdeni az újra kábelezést. 
Valeri gyorsan vágott közbe ekkor. A nőnek tudomása volt arról hogy Lily és Grov randiznak.. miután ezt elmondta szemforgatva nézte hogy Ymegez hogy néz ki: akkor látta hogy a férfi csupa kosz..
Mivel a nő úgy gondolta hogy a bázis főgépészének kijárna egy kis pihenés, és ő is végzett épp a műszakával így elhívta őt pihenni valamilyen programra egy kicsit lesz ami lesz alapon..

( Valeri - Yemegez - Valeri - Yemegez - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szerda, 2014-05-14, 16.35.16 | Üzenet # 239
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A reggeli órák minden napos szürkesége is vissza köszöntött az Ultimate ügy után. Nem hiányzott a fenforgás, és már rég voltak azok a napok amikor minden ugyan olyan volt. 
A rekonstrukciós munkák sem voltak épp a leg kellemesebbek. Valaki példáúl minden dolgozott, mások meg épp nem tudtak mit tenni. Furcsa volt ez így, de nagyon. 
Larsen kapitánynak lehetett a legfurcsább és a legkeményebb. Még soha senki nem hívta őt be hadbíróságra. Reméltem semmit nem kennek rá. De csak remélni mertem. 
Ezeken elmélkedve ültem a vezérlőben. Hajnal lehetett, már a műszakom vége felé. A másodlagos műszakom. Ahogyan mondani szoktam, mert hivatalosan nem kellett volna ezt elvállalnom csak egy szívesség volt.
Fáradt is voltam, és mint ilyenkor általában nyűgös is. Az esti műszakok után kettőig se tudtam nagyon elszámolni mert pépesre untam az agyamat. 
Ásítottam egyet és éppen megnéztem még egyszer az egyik panelon hogy mit szállít a Ferengi hajó aki be akart dokkolni. 
- Tájékoztatom önt, hogy kompja csak a kettes dokk egységbe tud bedokkolni. Jelenleg az még használható. Horizon hat kiszáll. - Mihelyst lekapcsoltam a felé intézett szavaimat hátra dőltem a falnak. 
Yemegez-re néztem aki akkor érkezett meg a turbóliften keresztül. 

~ Vajon mászva jött fel a létrán, vagy már működik a lift?~ - Tettem fel a napi találós kérdést de csak magamba. 
- Mi az megint unatkozol, hadnagy? - Kérdeztem tőle immár hangosan is, majd vissza pillantottam a panelre.- Szerintem először mosakodj meg, aztán folytasd. .. Sztahanovista... - Haraptam el az utolsó szavakat.
Yemegez ekkor kommon jelenteni akart volna valami marhaságot Grov-nak. Gyorsan megfogtam a vállát.
- Ne! .. Figyelj Grov épp randizik Lily-ve. Csak tudom mert én magam rendeztem meg nekik. - Szóltam oda a Mr.-nek miközben a hajamat csavargattam.
- Úgyhogy csak semmi jelentés. Ha jelenteni akarsz valakinek jelents nekem.. vagy a Prófétáknak.  - Vigyorogtam.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Péntek, 2014-05-16, 22.56.13 | Üzenet # 240
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
A bázis legalább a felére már nagyon ráfért egy felújítás. A 78-80%-aléka erre várt. 
Nekem meg annyi dolgom lett hirtelen hogy alig győztem. Kezdhettem az alap felújításokkal, a csövekkel, ,a huzalozásokkal, a rendszer ellenőrzéseken, és diagnosztikákkal és utána szépen fokozatosan az egésszel. Egy percnyi időm sem volt. Imádtam a munkámat, de ez egy kicsit sok volt. Szinte elözönlöttek a jelenteni valók, a felmérések és egy perc nyugtom nem maradt. 

A hajnali órákban lehettünk. Koszos voltam, és a hajam is össze-vissza állhatott. Jelentenem kellett azonban vagy a kapitánynak vagy a parancsnoknak arról hogy mi a helyzet ezért vissza kellett mennem a vezérlőbe még mielőtt a kabinomba indultam volna hogy ledőljek egy órácskára és rendbe hozzam magamat. 
És mivel jól tudtam hogy a kapitány mostanában az irodájába vagy a kabinjába él és ki se moccan, ezért Mr. Resist kerestem. 
De amikor felértem sehol nem találtam. 
- Jó reggelt. - Köszöntem Valeri-nek halkan és tisztelet tudóan. - Resist parancsnokot nem láttad? - Majd lenéztem a mocskos egyenruhámra, mert Valeri megjegyezte hogy koszos vagyok. 
- Nincs most időm erre. Amint jelentek lesz. - Megtöröltem az egyenruha újjam szélével a koszos arcomat, ezzel jól elkenve a koszt magamon. 
- Tessék, így már jobb? - Mosolyogtam rá kimerülten, és sóhajtottam egyet. Karba tettem a kezem.
- Látom te se tudod hol van, úgyhogy majd inkább én! - Rávágtam a kommomra, de ekkor a nő le is állított ezzel. Értetlenül néztem a szemeibe. 
De hamar kiderül hogy Grov randizik, és ezért ne keerssem.
- Akkor neked mondom hogy az ötös szinten épp kábeleznek, így kénytelenek voltunk lezárni azt. És a Próféták-nak ha gondolod ugyan ezt elmondhatom, de nem hinném hogy érdekelné őket.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-08-20, 14.28.50 | Üzenet # 241
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Érdeklődés (És rang rendeződés) hiányában sajnos le kell zárnom a küldetést. A folytatásban kiderül majd hogy hogyan voltak hatással az ebben a küldetésben lezajlott dolgok a továbbikban. - 

- A "Rekonstrukció" c. küldetés lezárva. Folytatása hamarosan. -




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » -Vezérlő Terem- (Vezérlő Terem-(Híd))
Keresés: