Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Csillagbár (A bázison lévő csillagbár)
Csillagbár
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 23.14.23 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily, Nubet és Matt ide érkeznek. A bár üres, sőt kihalt. Alig van egy-két lélek itt eme kéaői órában. De még éppen hogy nyitva van..
Összenéztek: észreveszitek hogy a középső, legnagyobb asztalnál 10 Bajori üldögél sugdolózva. A ruhájukon egy nap fénye érint meg egy csonka, halott fát. Egész biztos hogy ez a fény szekta.
CSelekednetek kell!

Sorrend: Nubet- Lily-Matt-Szingularitás-Nubet-Matt- Lily- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 16.05.16 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények:-A kapitány irodája

Belépek a folyosókról amelyre az irodám ajtaja nyílt majd onnan belépek a Csillagbárba,és nagy komolysággal és egy csepp reménnyel a szememben,elindulok Lily felé aki az egyik bár asztal mögött ült közel az ablakhoz amiről csak úgy visszafénylett a ki és beinduló hajók fénye.Ahogy megpillantotam egy percre kissé elzavarta a figyelmemet a szituációról,de ahogy léptem közelebb és közelebb már kezdtem újból komolyabb lenni és eszembe jut hogy talán van remény és még talán el is kaphatjuk őket akik felelősek a támadásért.Majd odalépek Lily elé és üdvözlöm és beülök mellé és kérdezem tőle egy rendelt ital mellet ridegen hogy mit hozott ide és mik a bizonyítékok az ügy érdekében szólva.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.32.08 | Üzenet # 3
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet mellé ültem le és miközben a kapitány gyönyörűséges kék szemein legeltettem tekintetemet el is kezdtem suttogva a beszámolót.
- Uram.. Alice megtalálta a robbanófej, a bomba maradványait. Én már láttam olyat. Egy szimbólum volt a belső fedélen... egy fényesen sütő nap.. nem ismerős? Két héttel ezelőtt érkeztek ide uram. A fény szekta. Egy szélsőséges bagázs. Ezekkel akartak tárgyalni a küldöttjeink. és a DNS minta is egy Bajoritól származik. - Miközben beszéltem a fejemmel a mellettünk lévő csoportosulás felé böködtem.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.34.01 | Üzenet # 4
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen a pirított banán a jégdarabkákkal!! Nah az a legjobb! Ésss a csokoládés pite! Vagy a lekváros süti! Melyiket esszük hüümm? - kérdésemre nem érkezik válasz csak a kapitány kimért tekintete. - Ohhh... szóval ez mégsem egy randi? - Kérdezem kicsit bambulva. Lily és a kapitány összenéznek. lily el is mosolyodik, majdnem elneveti magát. - Kár.. - Hangosan sóhajtok és elindulok utánuk. Lily mellé akarok ülni de ő Nubet mellé ül, így hát az asztal bal oldalára kerülök ahol senki sem ül.~ Bezzeg ők ketten egymás mellett ülhetnek.. ez nem fer ~ gondolom magamban és durcás képpel csak nézek ki az űrbe a ki és be érkező hajók felé. Visszanézek a kis párocskára és folytatom.
- Egészen biztos hogy Bajoritól származott a minta uram... - Nagy levegőt veszek. - Az én szakértelmem ami már már mesteri és epikus, és a Horizon hat kitűnő műszereinek hála a DNS megállapítása 100 százalék pontosságú.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.35.40 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szingularitás:
A mellettetek lévő asztalnál a Bajori Fény szektások éppen menni készülődnek. most kapjátok el őket vagy soha!
Sorrend: Nubet- Matt- Lily

( Utolsó hozzászólás a történethez, lehetőleg kapjátok el őket)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 14.08.27 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szólok a tiszteimnek egész halkan szinte észre vétlenül hogy hajtsák végre a tervemet ami így szólt:-Megvárjuk a fény szektásokat amíg elindulnak a bárból kifelé majd akkor el altatjuk őket kábító fézerrel.Majd ahogy bekészült a csapat,előveszem a phaser-emet és közben intek a többi tisztemnek hogy kövessenek.3-ig elszámolok majd kiugrok a fal mögül és altató fokozaton lelövök egy szektást majd a másikat aki melletem volt a biztonsági főnököm lövi le,majd egy doboz ,mögé bevetülök és onnan lövök a többi szektásra.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 15.21.57 | Üzenet # 7
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egész a másodperc töredéke alatt történik. A kapitány kimondja a tervét és már tüzel is. Én is előrántom a phazeremet, de pánikomban nem teszek semmit. Az asztal alá rejtőzök és onnan suhintok a phazerrel balra majd jobbra.
- Ezt nektek meg ezt! - Kiáltom rájuk de ekkor észre veszem hogy már elterültek akár egy jól lakott napközis. A kapitány és Lily is ugyan olyan arccal néznek rám mint amikor nagyon butának gondolnak. Vigyorogva állok fel az asztal alól feltéve a kezeimet a fejem fölé.
- Hát. Vége. - Szólok és kicsit előrébb lépve bambulok lefele az ájultakra. - Szép volt mindenkinek! - Fordulok meg vigyorogva és hirtelen felindulásból ütök rá a kapitány vállára akik csak egy homlokösszeráncolással válaszol.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 16.11.32 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A szektások nagyon hamar kiterülnek mikor én és Nubet tüzet nyitunk rájuk. A parancsnok persze szokásához hűen pánikol és nem tesz semmit. Mikor meg mindennek vége vigyorogva közli hogy szép volt és rácsap a kapitány vállára. Karba font kezekkel szólalok meg:
- Tudod egyszer úgy megérdemelnél egy hatalmas taslit Larsen. - Csóválom a fejemet.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.05.33 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés mindenkitől.

Nubet:
Hirtelen a komm szólal meg:
Hadnagy: Uram Mednelson admirális keresi önt. Nem mondta hogy mivel kapcsoltban.. az adás elsődleges priorítású.
Indulj a irodádba és kapcsoltasd oda.

Lily:
Vidd a fogdába a Bajoriánokat.

Matt:
Indulj a dolgodra.

sorrend:
Nubet-Lily-Matt




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.45.03 | Üzenet # 10
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értetem,azzonal indulok.Rá nézek Lily-re és Matt-re.Ezt már csak eltudják intézni a segítségem nélkül is.Rájuk nézek egy kicsit megnyugvó mosollyal párosítva. Közben ahogy elindulok az irodám felé közben magamban gondolom hogy ennél nem is lehet jobb mint hogy elkaptuk végre azokat akik a bázis hírnevét akarták lerondítani robbantási esetekkel.
*Folytatása:-Kapitányi iroda*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 17.55.54 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
ráütök a kommjelvényemre:-Itt Nubet kapitány Matt-nek azzonal fáradjon az irodámban.Közben leülök a kanapéra és várom hogy befáradjon a tisztem.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.02.34 | Üzenet # 12
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megcsóválom a fejemet és a komm jelvényemre csapok.
- Itt Xiyon! Jöjjön ide egy biztonsági csapat és kaparják fel a Bajoriakat a földről! A legvédetebb cellába velük! - Larsenre nézek aztán elindulok vissza a biztonsági irodba.

Folytatás: biztonsági iroda


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.41.05 | Üzenet # 13
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az események számomra nagyon gyorsan zajlanak Lily szól majd Nubet elmegy majd megint Lily szól majd Nubet szól a kommon.... kicsit komplikált?! Őrültem vigyorogva válaszolok miközben a kommunikációs jelvényemre ütök.
- Máris indulok! - Gyorsan szedem a lábaimat miközben a biztonsági tisztek épp kicipelik a Bajroiakat. - Csak óvatosan! - mondom. Vigyorogva tisztelgek és katonákat imitálva kirohanok a bárból. A folyosón viselkedésem már átmegy normálba. ~ Gyűlölöm a fegyvereket ~ Gondolom magamba és kissé lehajtott fejjel megyek tovább.

// folyt. köv.: Kapitányi iroda//



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 18.31.18 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
" Visszatérés"

Előzmények:

Egy hét telt el. Az Essex sikeresen elstartolt, és minden ment a maga kerékvágása szerint. Throvson kapitány és legénysége habár megpróbáltak arra rájönni hogy valójában ki lehetett a személy aki felelős volt mindezért és meghalt egyenlőre nem járt sikerrel. A halott férfi a gyengélkedő fagyasztójában hevert, az admirálisi vezér kar pedig mintha megnémult volna. Semmi visszajelzés nem érkezett a kapitány jelentésére.
A helyzet furcsa volt... és valamilyen szinten aggasztó is. Mintha titkolózott volna maga a Csillagflotta...

Történet:

A Csillagbár köztudottan az a hely ahol a legtöbb bűncselekményt elkövetik az itt átkelők. Lily Xiiyon és kis csapat az esti órákban éppen itt tartott razziát. A nő és a tisztek lassan mentek végig a hatalmas bárban ahol éppen kellemes Klingon estet tartottak.

(( Sorrend::
Lily- Szingu ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2012-04-17, 17.40.27 | Üzenet # 15
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
nagyon idegesített hogy nem tudtuk meg hogy ki volt a pasas a gyengélkedőn meg az is hogy a csillagflotta titkolózott. Valami nagyon rossz elő érzetem volt az egésszel kapcsolatban. ~ Mi van hogyha ez valami egészen nagyobb dolognak a része? ~ Gondoltam magamban. ~ Mi van hogyha lebuktatjuk őket? beírhatnánk magunkat akár a történelem könyvekbe is ~

Ezekkel a gondolatokkal a fejemben sétáltam végig azon a bizonyos estén egy héttel később az étkezdében. lassan mentem előre a hátam mögött két bólián tisztel.
- Óvatosan fiúk. Ha ezek között bármelyik is csempész azonnal jelezzétek.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 21.27.12 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan a vékony nő lassan haladt a csillagbár asztalai között kiszúrt egy furcsa alakot a hátsó sarokban. Damon Radarin volt a Ferengi alvilág feje. A férfi és Lily egy hosszú percig meredten nézték egymást, aztán Radarin futásnak eredt- volna.

A férfi elkezdett futni, majd megállt az ablak üveg előtt. Lily tisztán kivehetően látta a sérült Risinget sodródni. Radarin megfordult, felkiáltott majd felborított egy asztalt és lövöldözni kezdett.
A riadó készültség ugyanebben a másodpercben szólalt meg.
Rez a bólián tisztek egyike a földre került, súlyosan megsérült, eltalálta a folyaamatosan tüzelő Radalin.

Sorrend::

Lily -Matt - Vali - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 22.33.25 | Üzenet # 17
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Radalin elkezdett futni majd egy sor bénázás után elesett és onnan tüzelt. A háttérben gyorsan közeledő számomra ismeretlen hajó csak a hab volt a tortára. fújtattam egyet majd lebuktam és a tisztjeimre néztem.
Fedezékbe! - ordítottam el magamat. ~ a fenébe is ezzel a Radalinnal miért van az hogy minden egyes nyavajás alaklomkor kisfogom az ilyen alakokat. ~
adja meg magát maga olcsó csőtöltelék! Semmi esélye! - Nem válaszolt helyette kilőtte a mellettem álló tisztemet,
- A fene a fene! - Szerencsére a főorvosunk larsen parancsnok ott termett nagyon hamar.
- maga gondolat olvasó az istenit?! - kérdeztem tőle idegesen miközben folyamatosan tüzeltem az átkozott radalinra. - hát persze hogy az!


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2012-04-20, 11.28.50 | Üzenet # 18
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Annyi kedvvel futottam be a kényelmes gyengélkedőmből a szinte harctérré változtatott Csillagbárba hogy az már túlzással is sok volt. Gyorsan az egyik felborított asztal mögé telepedtem és a sérült Bólián tisztet kezdtem el gyógyítani legelőször.
- Mi a... - Kezdtem volna bele amikor az egyik lövedék majdnem leszedte a fejemet majd azonnal be is húztam a nyakamat ahogyan azt kimondtam és a mellettem lévő Lilyre néztem. - Ki ez a Ferengi?! És miért lő miránk?! - Majd vissza néztem a sérült tisztre és szekennelni kezdtem.- Azonnal be kell vinnünk a gyengélkedőre! Súlyos égési sérüléseket szenvedett a fegyvertűz miatt. Na de gondolom ez nem izgattja jelen pillanatban önt. - Felnéztem rá, és ekkor észre vettem hogy egy csillaghajó közeledik hozzánk olyan tempóban amitől a hajam az égnek meredt.
- Kedves parancsnokhelyettes ugye tudja hogy nagy galibában vagyunk, és főleg nem a Ferengi miatt?



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Vasárnap, 2012-04-22, 16.58.29 | Üzenet # 19
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
És akkor futottam be én akár egy eszét elvesztett ideges űzött vad. Amint megláttam hogy lövöldözés is folyik a bárban és nem csak az ütközési pályától vörösek a lámpák azonban teljesen leblokkoltam.
- AZONNAL HAGYJA EL MINDENKI AZ ÉTKEZDÉT! HÁT MAGUK NEM HALLOTTÁK A RIADÓ KÉSZÜLTSÉGET?! - Kiáltottam olyan hangosan amilyen hangosan csak tudtam aztán hasra vettem magamat egy kiáltás kíséretében mert a Ferengi eszelős majdnem engem talált el. " Ez a fickó sem százas az már szent! " - Gondoltam magamban, majd közelebb kúsztam Lilyhez és Matthez akik éppen tanakodtak egy ájult tiszt felett.

- Parancsnokhelyettes?! - Néztem fel a nőre majd magamban azt gondoltam bárcsak ne kellene azt hallgatnom ahogyan a riasztóktól megsüketülök szépen lassan. - Ha ferengi meg akar halni, hát tegye egyedül. De ha maguk nem mennek innen, nagy veszélyben lesznek hamarosan! Javaslom azonnal tűnjünk innen az önök érdekében... - Már láttam hogy nyitná a száját amikor közbeszóltam. - MOST! - Megragadtam a nő karját és idegesen megtéptem hogy lépjünk már egyről a kettőre.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 20.08.46 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily legszívesebben válaszolt volna a feltett kérdésre de a nő nem tudott mivel abban a pillanatban eltranszportálták őt mindenki legnagyobb meglepetésére.
A cselekmények azonban egy pillanatra sem torpanhattak meg ugyanis a Csillagbárban minden a legnagyobb feje tetejére állt. Valerire és Mattre maradt az hogy felügyeljék a kiürítést, ami végül sikeresen le is zajlott és még a Ferengi is feladta másodpercek alatt a lövöldözést.

Ezek után mindenki elindult a dolgára. Matt utasította az embereit hogy a gyengélkedőn tegyek rendben a sérülteket. Habár vonakodott bevallani, de mégis csak ő volt a bázis helyettese. A helye a vezérlőben volt hiába volt ő főorvos is.


( Lily folytatása következik a Komphangár topicban
Valeri; Matt; folytatása olvasható a Vezérlőterem topicban)

Hozzáadva (2012-05-03, 20.08.46)
---------------------------------------------

" Változások"

Előtörténet:

A Horizon hat egy támadás után... nehéz megmondani hogy a kapitány hozzá volt-e szokva a hasonlókoz vagy nem. Minden esetre a legénység gyakorlatiasan takarította a romokat, és javította a világításokat. Hutchinson admirális fogja meglátogatni a bázist, és senki sem tudta biztosra hogy miért.
Az ünneplés érdekében azonban muszáj volt rendet tenni.


Történet:
Ian Loughman, és Lily Xiiyon épp a dekorációt igazgatták míg Nubet és Valeri beszélgetésbe kezdtek. A pletykák már rendesen terjedtek, elég forcsa az hogyha egy admirális érkezik a bázisra...

( Sorrend::
Nubet - Vali - Lily - Ian - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2012-05-04, 14.09.58 | Üzenet # 21
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Nem is tudtam hogy az admirális a bázisra fog érkezni de fontosabb,volt az hogy senkis em beszélt róla egy szót sem és még a Flotta parancsokság sem tájékoztatott a helyzet kialakulásáról. Úgy tűnt hogy az egyetlen magyarázat erre csak az lehet hogy valami titkos küldetés,vagy parancsok vannk készülőben amiről csak a vezérkar tudhat.Ahogy épp a foylosón mentem volna,összetalálkoztam Velri-val aki a Csillagbár felé vette az irányt én is követtem a nőt akit már elég rég óta ismertem,úgy tűnt bántja a dolog hogy ő sem tudott róla hogy ide fognak érkezni.Meg persze arról sem hogy az Admirális-is. Ahogy épp beléptünk egyszerre majdhogynem a bárba, jobbról fényesség túl nagy volt a számomra így inkább bal irányba indultam el mi közben beszélgettem Valeri-val.~

-Szerinted tényleg lehetséges hogy a Flotta minden megbeszélés végett és nélkül csak idejön aztán pedig még engem sem értesítenek?

~Kérdeztem mi közben sétáltam a nő mellet~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 13.11.57 | Üzenet # 22
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Örömmel vettem tudomásul hogy a támadásnak vége van, de nagyon jól tudtam hogy még csak ezek után fog jönni a dolgok java.
Egy napnyi pihenési lehetőségünk is alig volt, két órát aludtam abban a két napban össz-vissz. Reméltem hogy a sminkem majd takarja a karikákat a szemei alatt, mert nagyon fáradt voltam. Segítettem a takarítási munkálatokba is; na az volt csak a legszebb az egészben.
De a dolgok mentek a maguk medrében. Azt is hallottam a helyi pletykák szerint hogy Hutchinson admirális meg fogja majd látogatni a bázist, de azt hogy miért már senki nem közölte. " Érdekes. " - Gondoltam magamban. - " Remélem nem valami Flottaelhárítási melót akasztanak a nyakunkba..."

Ezekkel a gondolatokkal sétáltam végig a délelőttön.
Kellemesnek, nem mondanám kellemesnek, mivel annyi dolgom volt hogy alig győztem számon tartani akkor is.
" Amikor azt mondták hogy ujból Nubet mellett dolgozhatok azt valahogy elfelejtették közölni hogy itt egyfolytában vagy támadnak, vagy terroristák robbangatnak." - Sóhajtoztam de csak magamban.
Óvatosan sétáltam végig a folyosón a Csillagbázis felé, egy bögre jó forró vaniliás kávéval amikor Nubet csapódott hozzám.
- Jó reggelt. - Köszöntem neki. - Igen, ne feledd ők a nagy fejesek... mindent megtehetnek. A világ a kezükben van. - Válaszoltam a kérdésére miközben beléptünk a Csillagbárba. - Hé, ne aggódj. Csak nem készülődnek épp leharapni a fejedet. - Böktem őt meg játékosan.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 17.11.21 | Üzenet # 23
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a bázist úgyahohogy helyre pofoztuk kezdődhetett a díszités. Vicces volt, de úgy tűnt hogy az admirális a bázisra jön és ez jelentette azt hogy bulit fogunk csapni.
- bulira fel! - mosolyodtam el miközben elvettem Mr. loughman kezéből az egyik díszítő elemet és gyorsan feltettem a falra.
- Voila! Szerintem maga a tökély. - Majd megpillantottam hogy Nubet és Valeri lépnek be.
~ ezek mindig együtt vannak.. ~ gondoltam bosszúsan magamban. ~ Kezd már nagyon felidegesíteni a dolog.. ~~
De nem mutattam ki. még.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Vasárnap, 2012-05-06, 20.22.48 | Üzenet # 24
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A bázis mint ahogyan azt meg tudtam volna jósolni szerencsésen helyre jött köszönve nekem: a zseninek. Mindenki pakolt is másnap mert tudomásunkra jutott hogy az admirális bő felindulásból ide fog érkezni és akkor már ki fog nekünk járni egy kis buli.
~ Na nekem dukál a süti. ~ Gondoltam magamban. ~ remélem lesz valami fánk féleség is sok lekvárral. ~ Reménykedtem. Csak az volt a gond hogy amit én remélek azt általában később követelem is.

Átadtam Lilynek egy jókora díszitő elemet majd Nubetre pillantottam a vállam felett aki most érkezett be Valerivel.
- na szerintetek milyen lett? - Lemásztam a létráról és a hátam mögé mutattam. Sok papírból ez volt kiírva:
TÚLÉLTÜK
- Én magam kreáltam. szerintem jó szlogen. - VIgyorodtam el majd hatalmasat kordult a gyomrom. - nincs valakinek egy kis sütije? Ami nem citrusos?




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 22.43.51 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet kapitány szólalt volna meg mikor az intercommon Herler hadnagy szólalt meg.

" Uram, hutchinson admirális várja önt... a négyes dokkoló zsilipben... és Gonsailes kapitány is megérkezett.. Adam Cross kapitány is.. ahogy előzőleg értesült róla..."
A hadnagy elhalkult. Ennyi magas rangú tiszt régen járt már a bázison egy időben. A fiatal férfi bajt sejtett, vagy legalább is valami olyat hogy itt bizony valami készül.
" csak gondoltam szólok, Herler kiszáll..."
Az adás szétkapcsolt.. Nubet pedig elindult köszönteni a megérkezetteket.


( Ian - vali - Lily - Szingu)

Nubet=> Folytatása olvasható a Kettes dokkoló zsilipben




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Kedd, 2012-05-15, 14.00.58 | Üzenet # 26
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- De... de ..de én ezt most nem értem mert a... - Mutogattam hátra csodálatos díszítő elemeimre de hát a kapitánynak csak nem teteszett, pedig szerintem ütős hangulata volt. - Nem értem mi a baja hogy őszinte legyek. - Szólaltam meg sopánkodva, és értetlenkedő hangon. - Szerintem pedig nagyon nagyon jó lett a kiírás, olyan harcias, olyan nemesen hősies és... Most mi van? - Álltam meg a hadarásomban, Lily pillantását követve. Majd abba hagytam a beszéet és sopánkodva folytattam.
- Most szedhetem le az egészet! Pedig annyit dologztam vele!.. Humm de legalább biztos leadtam pár kilót! - Vigyorodtam el.- Nah, ugye hogy nagyon igazam van? Mint mindig? Pezsgőt majd iszunk erre, ki tart velem?




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2012-05-15, 19.17.07 | Üzenet # 27
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mosolyogtam csak a férfin aki szó szerint hablatyolt valamit.
Hol dadogott, hol meg hadart ami egyszerre volt vicces és idegesítő is.
- Háát.. - kezdtem bele miközben csípőre tettem a kezemet, és Ian válla felett a "dísz kiírásra" néztem. - Jah .. nagyon... hősies... - Vallottam be egy hatalmas vigyorral, majdnem elnevetve magamat majd megköszörültem a torkomat.
- Khm.. pezsgő.. nem lenne még egy kicsit túl korai parancsnok? - Mosolyodtam el, majd Lilyre néztem. A nő elég felháborodottnak tűnt, vagy legalább is volt valami az arcán amit nem tudtam hova tenni.
~ Most vajon miért néz így rám? ~ Gondoltam magamban. ~ Lehet valamit nem tettem jól..vagy én nem tudom... ~ Igazán nem tudtam hova tenni őt, még jó hogy épp akkor érkezett be a séf.
" Elnézést, tudna nekem segíteni Mis Kirk? " - Kérdezte a férfi, majd a kezembe adott egy étlapot mikor bólintottam.
" Ön szerint jó lesz ez az összeállítás?" - Kérdezte.
- Jaja. - Biccentettem, majd hátra söpörtem a szemembe lógó hajszálakat. - csak annyi hogy ha lehet ne szolgáljanak fel Omár homárt.. kösz... - Sóhajtottam aztán Lily felé fordultam fáradt fejjel. - Csak azt ne mondja hogy maga szereti. - Nyögtem fel.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 11.19.12 | Üzenet # 28
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ian magyarázni kezdett amitől csak még jobban az az érzésem támadt hogy ez bizony nem az én napom..
- Jó.. illetve.. igen, én sem szeretem azt a kaját - jegyeztem meg. ~ na mi van ma velem ~ gondoltam magamban. ~ össze kellene szednem magamat, ha nem akarok nagyobb gondokat vagy esetleg beszólásokat.. hát ez ma biztosan nem az én napom az is szent. ~


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 11.43.34 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Csillagbárban már majdnem minden készen állt a vendégek fogadására amikor az kezdett megtellni emberekkel. Lilynek, Valerinek és Ian-nek sietniük kellett a díszekkel is hogyha azt akarták hogy mindenki le legyen nyűgözve.

Szerencsére mikorra azonban az első vendég, Hutchinson admirális belépett, minden a legnagyobb rendben volt.


( Ian - Vali - Lily - Hutchinson - Nubet - Jerry - Matt - Adam - Yemegez - Blake - James - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 22.12.56 | Üzenet # 30
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Miért mi a bajotok a Homárral? - Kérdeztem nagy vidoran a két nőtől. - Szerintem finom az Omár.. Homár vagy mi minden esetre én most maradok az almánál. - El loptam egy almát és enni kezdtem az étellel teli rakott asztalról. - Gyönyörű 'baf 'af aftal - Szóltam teli szájjal. - Mit gondolok? Ferintem ez a legjobb az egészben. Az aftal. - Majd észre vettem a szemem sarkából hogy emberek jönnek az ajtó felől. - Jajj-jajj.. - Nyögtem fel. - Már itt is bannak! - Vissza tettem az asztalra a félig megrágott almát, majd gyorsan haptákba vágtam magamat és a falhoz álltam és kihúztam magamat onnan figyeltem a többieket.



"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2012-05-22, 19.39.30 | Üzenet # 31
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tehettem róla de önkétlenül is nevetni kezdtem Ian viselkedésén. A férfi szodé volt és hebehurgya, de legalább vicces és kedves is.
- Loughman annyit fogsz enni hogy előbb utóbb feldagadsz a duplaszorosadra. - Nevettem el magamat, majd játékosan megböktem a férfi karját, azonban amikor észre vettük hogy jönnek a vendégek ő vissza tette az asztalra a beleharapott almáját.
- Ne már! - Súgtam neki vissza, de hiába tiltakoztam, ő csak somolygott majd a falhoz állt. Így sajnos kénytelen voltam elvenni az asztalról az almát, és gyorsan kihajítani az egyik újrafeldolgozóba. Miután ezt megtettem vetettem egy rosszaló pillantást a parancsnokra majd kihúztam magamat mert már érkeztek is a vendégeink.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2012-05-23, 16.56.29 | Üzenet # 32
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Ez a parancsnok olyan furán viselkedik.. lehet hormon zavara van. ~ Gondoltam magamban, majd megállapítottam hogy jó lenne visszafognom magamból szóval intettem a biztonságis srácoknak hogy a hátsó kordont feloldhatják, mert az utolsó sterilizáló, tisztítási folyamatokkal is végeztünk.
Mikor láttam hogy minden a legnagyobb rendben ment, hátra simítottam a hajamat és már alapból fel voltam készülve arra hogy a vendégek bizony nagy fenn-forgást fognak csinálni.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Szerda, 2012-05-23, 18.40.44 | Üzenet # 33
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hutchinson admirális belépett az étkezdében.
Pillantása előbb a díszeken majd az étellel teli rakott asztalon állt meg.
- Látom készültek kapitány. - Mondta a férfi Nubet kapitánynak aki épp mellette állt mikor belépett. - Nem kell semmi tisztelgés, csak nyugodtan. - Intette le a férfi a zászlósokat, biztonságiakat aztán megállt az ablak mellett és vett egy levegőt még mielőtt beszélni kezdett volna. - Hamarosan itt lesz Mednelshon admirális is, már látom a Uss Vietnamot. - Throvson kapitányra nézett majd halványan elmosolyodott. - Meg lesz még maga is döbbenve, de főleg maga Nubet. - Mondta.



 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2012-05-23, 18.51.09 | Üzenet # 34
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy beléptem a Csillagbárba az admirálissal úgy éreztem egyre jobban kezdek szorongani attól ami a valós tény hogy,annyi ember lesz itt hogy talán levegőhöz sem fogok kapni,nem baj Throvson! kántáltam magamba a gondolataimba,majd amikor be tettük egyszerre a lábunkat az admirálissal a fogadtatás lenyűgöző volt pont úgy ahogy szerettem volna. Minden tiszt egyszerre tisztelget,majd minden tiszt egyszerre figyelt fel az admirálisra.Ahogy beléptünk a világítás gyengessége volt az egyetlen dolog ami maga után való hagyott,de elnézhető volt a gyenge energia elosztásnak,persze amit még a csata során szereztünk sérülés a bázison kihatólag és átfogó ráhatással volt az egész bázisra nem is hiába..vettem egy nagy levegőt majd a szokásos arc beállításommal karba tettem a kezeimet és rá néztem az admirálsra majd néha elnéztem Valeri-re,akiről le sem tudtam venni a tekintetemet nem hiába hiszen amióta itt szolgált nem tudtam le venni a szememet a nőről..persze nem úgy mintha más nem érdekelt volna abba a percbe de valahogy az admirális szövegére tudtam csak visszazökkeni egy másodperc alatt a tényekre,majd egy halovány mosoly tekintetében kinéztem én is és láttam ahogy a U.S.S Vietnam,hogy szeli át az ide vezető utat. ~

-Hát Igen uram..tudja innen mindig szép a kilátás,meg tudja uram ez a bázis a szívem és a lelkem is nem hiába ...lassan már azt is elfelejtem innen hogy hiányozna-e valaha a Föld. Tudja ha sokat van egy helyen valahogy ,kihagy az idő. Reméltem is hogy eljön Mendelson is. Hiszen nem hiába készültünk fel ennyien.

~Mondtam a férfinak majd barátságosan hátbaveregettem,hiszen jó barátok voltunk ha persze néha ki sem derült ez a beszélgetéseinkből~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2012-05-24, 15.19.52 | Üzenet # 35
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Együtt lépünk be Yemegezel a csillagbárba.A bár tökéletesen fel volt díszítve.Ian épen a homárról mondott egy humoros dolgot majd fel vesz egy almát s bele harap látom nagyon szereted a hasad barátom mondom mosolyogva a férfinek,és észre veszem hogy Ian vissza rakja az asztalra a félig harapott almát.Valéri fel kapja az almát és csont nélkül be hajítja a feldolgozóba,Szép volt mondom mosolyogva a nőnek.Ekkor kezdtek jönni a vendégek,ki húzom magam mindenkivel együtt.Mikor be lép a kapitány és Hutchinson admirális.Üdvözlöm uram örülök hogy újra látom köszöntve az admirálist.Majd gondolkodni kezdek hogy miért jön ide még egy admirális?hamarosan ki derül minden,csak remélhettem hogy nem kapok valami rossz hírt.

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2012-05-24, 16.26.57 | Üzenet # 36
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- És itt van a régóta várva várt csillagbázis. - Mosolyodtam el mikor beléptünk a helyiségbe. - O-hó látom jól fel is van díszitve, vannak olyan izé-bigyók is. - Elmosolyodtam majd megálltam a terem közepén és Cross kapitányra néztem. - Nekem nagyon is tetszik! Szép munka volt loughman! - Mutattam neki egy pipát majd vissza néztem Cross kapitányra. - Magának is bejön kapitány úr. -
~ ajj-jjaj itt az admirális. ~ Gondoltam magamban. ~ Kíváncsi vagyok hogy mi ez a nagy hacacáré hogy mindenkit itt esz a fene. ~
majd kisöpörtem a szememből a hajszálakat.
- nos, jó szórakozást uraim. - Mondtam a L'espoir tisztjeinke, aztán odaugrottam Hutchinsonhoz és tisztelegtem neki. - Üdvözlöm a Horizont haton uram. - Köszöntem a férfinak. Reméltem hogy most a kapitány nem zabos rám hogy valamit rosszul csináltam vagy valami ilyesmi mert most tényleg a maximumon próbáltam a jó kisfiút játszani.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-05-25, 20.00.18 | Üzenet # 37
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan sétáltunk a folyosón, majd megérkeztünk a csillagbárba.
-Na itt se jártam még. -mondtam vigyorogva. -Szép lett, nagyon szép, bár én nem kedvelem a csicsás dolgokat, már ha érti, mire gondolok. -böktem oda a mondanivalóm végére, majd Larsen parancsnok már tova is állt. Látom mindenkire nagy hatással van Hutchinson admirális jelenléte, kivéve rám. Én mindig is semleges voltam az Admirálisok körében. Némelyiknek igen sok borsot törtem az orra alá.
Nem szokásom enni ilyen bulikon, de most semmit se ettem aznap, így odamentem a az aztalokhoz és kajálni kezdtem. Legalább, van mit enni....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 14.11.15 | Üzenet # 38
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptünk a csillagbárba.
Személy szerint nekem a csillag bárról mindig azok az éveim jutottak eszembe amikor a Deep Space Nine-on szolgáltam le pár évet...
Nap végére általában mindig ott kötöttem ki ilyen-olyan indok miatt... Persze a Horizon hat merőben más volt mint ama "Kardassziai" remekmű de azért mégis... az emlékeim már csak ilyenek voltak...

Jerry elment beszélni az admirálissal. Én odabiccentettem Throvson kapitány felé, aztán replikáltam magamnak egy Kardassziai naplementét, és leültem az egyik asztalhoz békésen iszogatni.
~ Hát nem ebből állnak az "ünnepek" ?~ Kérdeztem magamban. ~ Iszogatás, zene, beszélgetés és.. iszogatás..(?) ~


 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 14.38.13 | Üzenet # 39
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem az ajtón meg is láttam hogy van minden ami szem szájnak ingere,természetesen mint mindig fruszrált hogy ,nem vagyok éppen csatában minden napot úgy éltem meg mintha csata közben lennék,de valahogy mindig visszapillantottam a múltomba és a jelenembe valahányszor kiderült hogy több harc kellene,hiszen a Flotta, a Föderáció az életem azért és arra születtem hogy csatákat vezessek és hogy részt vegyek bennük,nem arra hogy egy padon leülve sütiket egyek... ahogy beléptem tisztelgésbe és mély szalutálába vágtam magamat az admirális előtt majd alrébb vonultam néhány régi munkatársamhoz,akkik öreg leszerelt veteránok voltak. Legalább ennyi ha már nincs csata gondoltam magamba.Mint mindig most is hallotam a csata hangjait a fejembe mint mindig vártam hogy latba vessem minden tudásomat -e terén de ez már csak a parancsoktól függött.



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 15.19.52 | Üzenet # 40
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egészen megfájdult a fejem annyi ember tartózkodott egy helyen, így inkább egy szót sem szóltam Munro parancsnokhoz aki szokásához híven azt várta volna hogy valami Klingon díszceremónia lesz nagy bakletekkel...
Megcsóváltam a fejemet és karba tettem a kezeimet úgy néztem a férfi utána.
- Már meg sem lepődöm. - Motyogtam félhangosan, aztán vettem egy mélym lélegzetet mert azt sem tudtam hogy igazából mit tegyek..
Megálltam a sarokba karba tett kézzel és néztem a tömeget miközben szorongtam mert túl sokan voltak.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 16.40.24 | Üzenet # 41
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
E közben Jon Gonsailes és Ruby Belmore is megérkeztek, és Mendelson admirális is.
Minden készen volt valamihez amit még senki nem is sejthetett. Hutchinson admirális vissza tisztelgett Larsen parancsnoknak.
- Köszönöm fiam. - Mosolyodott el a férfi. - Mindig öröm visszatérni ide a peremvidékre. - Mosolyodott el. - O Mr. Thomas, nyugodjon meg sem rossz hírek miatt vagyok itt.. bár a közelmúlt eseményeinek fényében bizony vannak olyan dolgok amik szomorúak, és még nagyon sok dolog vár ránk, úgy érzem a mai nap csak az ünneplésről fog szólni. Megbocsájtanak egy pillanatra. - Körbe pillantott a férfiakra majd Mendelson admirálishoz lépett. Kis csevej után a Csillagbár elülső részéhez mentek majd Hutchinson kezdett el beszélni.
- Kis figyelmet kérnék! - Kezdett bele határozottan a férfi. - A mostani pillanat arra határozott el engem, és kolegámat Mendelson admirálist is, hogy felfedjük azt miért is jöttünk a bázisra. Az ok nem csak a Uss Rising sikeres visszatérése, hanem az hogy pár flotta tisztet a mai napon kitűntetünk, megjutalmozunk. Úgy döntöttünk mindezt családias körülmények között vagyunk óhajtóak tenni, így akinek mondom hangosan a nevét az fáradjon kérem ide.
Megjutalmozom Nubet Throvson kapitányt, a négy éves aktív szolgálatáért, és előléptetem sorhajó kapitánnyá, továbbá a Uss Thunderstorm könnyű védelmi csillaghajót a mai naptól kezdve az aktív parancsnoksága alá helyezem.
- Ruby Belmore hadnagyot a munkájáért és igyekezetéért hadnagyi rangról parancsnokhelyettesi rangra léptetem elő, valamint a mai naptól rezdve visszahelyeztetjük a Uss L'espoirról a Uss Risingra. - Folytatta Mendelson. - Továbbá Jonathan Gonsailes kapitányt a bátorság érdemmel jutalmozzuk azért, mert sikeresen kimentette a Uss Risingot és legénységét a Gömbépítők csapdájából. Chris Oviedo parancsnokot mától a Rising elsőtisztjévé avatom. John Stark parancsnokhelyettest aktív szolgálatra helyeztetem a Uss L'espoirra. Csillagidő 478399.15 -kor. Gratulálok az említett kapitányoknak, tiszteknek.
Miután befejezték a mondanivalót tapsvihar tört ki a teremben.


Sorrend::
Nubet - Vali - Jon Gonsailes - Ruby - John Stark - Adam - Jerry - Matt - James - Yemegez -Chris- Lily - Blake - Szingu


MEGJEGYZÉS: utolsó kommentek a "változások" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 16.55.15 | Üzenet # 42
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Épp egy pezsgőt vettem volna el,természetesen szint.Alkohol volt benne,mert az előírásban is benne volt hogy szolgálatban nem lehet inni,amit mindig be is tartottam,de elszalad az idő a fejem felett amikor bele gondoltam abba hogy eleinte még emlékszem hogy az Enterprise-J zászlós hajón kezdtem szolgálati éveimet aktívan meg mint parancsnokhelyettes,annyira jó volta régi időkre visszagondolni a felejthetetlen csatákra,felfedezésekre és a megannyi emberre akivel együtt szolgáltam az évek folyamán..Ashley Smith kapitány akinek a neve arany betűkkel van a nagy könyvekben,vagy olyan híres emberekkel mint például Syrus Nebron-al akivel együtt találtunk ki új taktikai modelleket és együtt teszteltük mindig az új fejlesztéseket. Sok mindenen mentem át de úgy éreztem hogy még mindig van fordulat az életembe,amikro parancsok lettem az Enterprise-J-n úgy éreztem hogy nagyobb lett a teher a nyakamon,de ahogy kapitány lettem az idők foylamán úgy éreztem hogy ennél már csak több gond lehet de a gondokat mindig meg lehet oldani csak akarni kell. Jegyeztem meg magamba a gondolataimat,mi közben az admirális úgy kívánkozott hogy elmondja azt hogy miért is jöttünk ide,érdekelt hiszen mindig is érdekelt az hogy milyen egy hasonló "díjátadó",persze akkro még nem tudtam hogy én is kapok valamit..sőt..nem is kicsit..odaléptem amikor a nevemen szólított az admirális majd egy másodpercre tisztelegtem amikro át adta az új rangomat...úgy viselkedtem mintha nem is lettem volna meglepődve..pedig az voltam ..sőt..úgy éreztem hogy talán erre az egy lépésre nem is számítottam volna a Flottától,ahogy megkaptam az új rangjelzésemet,pár percre becsuktam a szememet majd vettem egy nagy levegőt és szinte éreztem hogy megnőtt alattam a világ is. De még nem fejeződött be az egész...az admirális egy új hajót is szánt nekem,amikor még nem mondta ki hogy nem kell elhagynom hozzá abázist már ellenkeztem volna kézzel-lábbal mint ahogy szokásom de ahogy kimondta hogy védelmi hajót kapok és a bázis is,én csak elmosolyodni tudtam,egy fura fél mosoly jelent meg az arcomon majd tisztelgésbe vágtam magam egy percre majd megköszöntem az admirálisnak.~

-Köszönöm ~Majd ahogy elhangoztam örömmel a szememmel sarkon fordultam és nagy levegőt vettem és vissza mentem a helyemre és néztem érdeklődve újból ahogy a többiek is kapnak valamit,úgy éreztem hogy én kaptam a legnagyobb dolgot. Rá néztem a melletem álló Valeri-re majd rá mosolyogtam~

-Remélem jól áll. No meg a hajam is.

~Mondtam a nőnek mi közben párszor meg is igazítottam az új rang jelzésemet~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 17.20.03 | Üzenet # 43
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A vendégeknek ahogy észrevettem nem volt - egyenlőre- semmi kifogásuk sem.
- Semmi óhaj-sóhaj. - Súgtam oda félválról a mellettem álló Lilynek. - Úgy tűnik itt tényleg valami nagy gubanc veszi kezdetét a mai napon... - Sóhajtottam, majd Nubet mellé somfordáltam és mikor az admirális elment hátulról megöleltem őt.
- Remélem nem fog sokáig beszélni az öreg, így is már hulla vagyok. - Súgtam a férfi fülébe.

Ekkor kezdett el beszélni Hutchinson és Mendelson egymást felváltva.
gyorsan kihúztam magamat, hogy nehogy egy diáklánynak nézzenek. Őszintén szólva úgy éreztem magamat mint az akadémián a tanév elején amikor az igazgató beszél.. persze nem mondom a téma érdekes volt, jóval érdekesebb mint egy tanévnyitókor de akkor is..
~ Hogy lehet ennyit beszélni felvezetésnek. ~ Gondoltam magamban, majd érkezett a meglepetés: a tisztek akiket kitüntetnek, az új "sagédhajónk", és a tisztek akiket eltesznek ide-oda.
- Ne már. - Mosolyodtam el és óvatosan meglöktem Nubetet hogy menjen má. Miután visszajött csak egy puszit nyomtam az arcára miközben én is tapsoltam, más semmit nem mondtam, jah és vigyorogtam.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 17.46.41 | Üzenet # 44
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány Ruby kezét fogva sétált be a Csillagbárba. Hamarosan Mendelson admirális is megérkezett. Néhány percnyi várakozás után a két admirális a terem elejébe sétált, és Hutchinson beszélni kezdett. Jony figyelmesen hallgatta a mondanivalójuk, majd mikor kiderült, hogy miért jöttek nagy kő esett le a szívéről. Kitüntetések és hasonló jutalmak vártak rájuk. Ruby is jutalmat kapott, ugyanis előléptették parancsnok-helyettessé. Még mielőtt a nő elindult odasúgta neki.
- Gratulálok - ezzel útjára engedte a nőt.
Hirtelen hatalmas meglepetés érte, amikor az ő neve is elhangzott. Lassan elindult Mendelson felé, majd megállt előtte, átvette a Bátorság érdemrendet, és vigyázzba vágva magát tisztelgett.
- Köszönöm, uraim - mondta a két admirálisnak, majd visszament a helyére.
A mellére feltűzött érdemrendre pillantott, és elmosolyodott, majd Ruby-ra nézett.
- Üdv, újra a fedélzeten - mondta hatalmas mosollyal az arcán.
Mikor meghallotta, hogy kit neveznek ki a Rising első tisztjének kicsit megdöbbent.
- Ő kapitány volt, nem? Tudsz arról valamit, mi történt? - nézett kérdőn szerelmére.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2012-05-26, 17.48.06
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 18.37.45 | Üzenet # 45
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby és Jon kézenfogva léptek be a hatalmas csillagbárba. Ruby soha nem hitte volna hogy egy csillagbázis bárja mekkora tud lenni, és mennyi minden tud benne lenni.. Hiszen volt benne minden ami a nőnek nagyon is tetszett: mindenféle ital, étel, egy csomó ember...
Boldog mosollyal nézett Jon-ra miközben magában ki is szemelt már egy csokis tortát.
Úgy igazság szerint nem is nagyon érdekelte már az hogy az admirális mit fog mondani, vagy tenni. Az ami, aki fontos volt számára már megérkezett.
Ruby Jon-ra mosolyodott mikor megálltak. A nő szemében boldog csillogás villant, mert oly régóta nem látta szerelmét.
Az admirális, azon belül Mendelson ekkor beszélni kedzett. Hangosan tapsolni kezdett mikor Nubet Throvson kapitány nevét ejtették ki, ám kicsit talán le is blokkolt mikor a sajátja volt következő.

“ Mi, hogy én” - Gondolta magában. - “ Lehetetlen.”
A bambulásából Jon “ ébresztette” fel, egy “gratulálokkal”.
Köszönöm. - Mondta a nő mosolyogva, aztán elindúlt, az admirálishoz lépett és tisztelgett.
Nagyon köszönöm uram ezt a megtiszteltetést. - Tisztelgett, majd vissza indúlt Jon-hoz. Talán ez a kitüntetés nem volt más mint boldogságának megkoronázása a nap végén.
Chris Oviedo? - Érkezett egy kérdés Jon kérdésére. - Csak annyit hallottam hogy megszegte az elsődleges irányelvet... vagy valami ilyesmi... de az biztos hogy jó oka lehetett a Flottának ha ilyet tett. - Magyarázta halkan. - Jó lesz újra a Risingen szolgálni, veled. Már nagyon hiányoztál. - Gyorsan adott egy puszit Jon arcára, majd mosolyogva előre nézett mert az admirális hivatalosan még mindig magyarázott.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
John
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 19.18.39 | Üzenet # 46
A U.S.S. L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy pohár pezsgőt kértem a csillagbár pultjánál majd miután a kezembe vettem bementem a tömegbe miközben kortyoltam néhányat a pohárból.
Ahogy körülnéztem a teremben csupa ismeretlen arcot láttam.
~ Ennyi embert. -gondoltam magamban, nem ehhez voltam szokva.
Egyszer csak csönd lett és egy admirális kezdett bele mondókájába, flottatiszteket hívott ki, előléptetéseket és kitüntetéseket osztogatott.
Hirtelen a nevemet hallottam amin igen csak meglepődtem, szolgálatba helyezésemet még sehol nem jelentették be ilyen népünnepélyen.
Elindultam az admirálishoz, de már nem tudtam mit csinálni a pohár pezsgővel így hát gyorsan kiittam és a bal kezembe fogtam az üres poharat, amint odaértem kihúztam magam és tisztelegtem.
-Készen állok a szolgálatra uram. -mondtam majd visszamentem a tömegbe.



HSRC Vezetője


Az üzenetet módosította John - Szombat, 2012-05-26, 19.28.43
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 19.26.44 | Üzenet # 47
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután eleget ettem, furcsán kezdtem magam érezni az egyre növekvő tömegben... Sose volt bajom a tömeggel, de most furcsa előérzetem volt.
Hírtelen, Mendelson admirális, rég hallott hangja ütötte meg a fülem.
-Vajon mit akarhat az öreg? -gondoltam magamba, majd begfordultam.
Sorra kitüntetések és kinevezések hangzottak el.
Csak most fogtam fel, hogy Ruby, elmegy a hajóról. Nem volt egyszerű eztmegemészeni, mert ez a latt a kis idő alatt is nagyon megszoktam, hogy a hajón van. Nehéz lesz még egy olyan jó tisztet találni. Szerencsés fickó ez a Gonsailes Kapitány.
Ez eléggé fejbevágó hír volt, na de a következő sem volt éppen, semmi. Új tisztet kapok.
Kíváncsi vagyok milyen ember lesz.... Nagyon kíváncsi....
A Tapsviharba énis beszálltam, elvégre így illik, majd lehúztam a nemrég kapott Pezsgőt.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2012-05-27, 16.43.13 | Üzenet # 48
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár szót tudtam beszélni az admirálisomal amiből kiderült hogy nincs baj.Majd amikor meg érkezik Mendelson admirális el lép tőlem s így szól."Egy kis
figyelmet".Mond ja.És elsőnek Nubet kapitányt hívja oda.
"Négy év oda adó és hűséges szolgálat után Nubet Throvson kapitány a ránk ruházott hatalmunknál fogva a mai napon előléptetjük sorhajó kapitánnyá".Mond ja fel váltva a két admirális.Majd jött egy két át helyezés,egy bátorsági érdem érem,és egy le fokozás.Kicsit el szomorodtam Chris Oveido le fokozásán.Remek kapitány volt,csak remélni tudom hogy minél hamarabb kapitány lesz újra gondolom magamban.Mi után vége lett a ceremóniának taps vihar tört ki.Csak én nem tudtam tapsolni mert a kezemben volt a kapitányom meg lepije.Itt az idő..Szép lassan oda sétálok Nubethez s elé állok.Uram kezdek bele.Ezt már rég óta szerettem volna át adni önnek de valahogy nem volt rá időm.Át nyújtom a szép díszes fa dobozt,s el mondom mi lapul benne.Nos ebben a dobozban egy igazi Bourbon van,mivel nem a szabály vagy elő írás meg sértése a célom vele,kérem rakja egy biztonságos helyre jobb napokra.És uram szívből gratulálok az előléptetéséhez és az új rangjához.Boldog vagyok uram örülök hogy ön mellet szolgálhatok.Mi után a kapitány át vette a dobozt tisztelegtem neki majd oda mentem az egyik asztalhoz veszek egy pohár pezsgőt az összes barátomra mondom ki hangosan majd ki iszom a poharat.Ez egy remek nap remek híre volt gondolom magamban.


 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-05-27, 20.53.08 | Üzenet # 49
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális vissza tisztelgett majd kért egy pillanatot és elment.
Nem nagyon értettem hogy hova megy vagy mit is akar valójában ezért csak hosszasan néztem utána, majd egy szórakozott pillantást vetettem a kapitányra.
- Mindig van valami! - Vigyorodtam el.. abban a pillanatban kezdett el beszélni Hutchinson meg a másik öreg úr is olyan arccal és hangerőn mintha a süketek nyitóünnepélyén lettünk volna.. Karba tett kézzel hallgattam őket. A legelső amint nagyon-nagyon meglepődtem az az volt, hogy kitüntették a kapitányomat. Azt persze tudtam, tisztában voltam vele hogy a kapitány nagy múlttal rendelkezik, de arra még álmomban sem számítottam hogy épp most támad majd kedvük kitüntetni őt. Azonnal tapsolni kezdtem mikor ő kiment és átvette a jól megérdemelt kitűntetését.
Visszatért, Valeri azonnal át is ölelte, mondjuk ez nem volt meglepő csak furcsa. Egy pillanatra szöget is vert a fejemben a kósza gondolat hogy akkor most a saját felettesem és közeli barátom kivel is jár? De nem szólhattam bele úgyhogy egy vad mosolyt megeresztve kezet ráztam vele de hiper gyorsan.
- GRATULÁLOK URAM! - Ordítottam max. hangerőn mivel az öreg urak után már csak a dobhártya szakadás következhetett ha logikusan nézem akkor is. - BOCS EGY KICSIT ASSZEMMEGSÜKETÜLTEM! - Tettem a bal kezemet a fülemre, majd mikor éreztem hogy Nubet furcsa tekintettel néz rám hozzátettem. - Oké, megpróbálok halkabban beszélni. - Suttogtam el a mondat végét.
Éreztem hogy szinte mindenki fellelkesült a teremben, vagy éppen nagyon is örül ezért (is) a többiekkel együtt örültem.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2012-05-27, 21.07.53 | Üzenet # 50
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális beszéde után kicsit kijjebb jöttem az átkozott sarokból miközben tapsikolni kezdtem. Furcsa volt hogy meg kell válnunk/ válnom Ruby Belmore-tól. A nő álltalában velem egy helyen szolgált, így tényleg furcsáltam a dolgot hogy így alakultak a dolgok.
~ Sajnálom hogy így alakult mindez. ~ Gondoltam magamban. ~ Szerettem a Risingen dolgozni.. régi szép idők.. node persze a L'espoiron sem utolsó dolog szolgálni. ~

Ekkor fogtam csak fel hogy új kollega érkezett közénk. Kicsit közelebb léptem hozzá majd halványan elmosolyodva oda is köszöntem.
- Gratulálok az áthelyezésért! Üdv a fedélzeten! James Sutherland főorvos vagyok. Remélem csak néha találkozunk a gyengélkedő keretei közt de bármikor szívesen adok tanácsot magának bármiben. - Szóltam oda John-nak.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Csillagbár (A bázison lévő csillagbár)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: